J h De Voorpost-16/8/74-11 Streebposi a. 27e JAARBEURS AALST "k PROGRAMMA Zaterdag 24 oogst: ✓anaf 16 uur Hopmarkt - Bloemenmarkt. Te 16 uur - stadhuis- ontvangst vande jersonaliteiten en genodigden. Te 17 uur: optocht met de fanfare der tedelijke vrijwillige brandweer - offici- 16 opening der jaarbeurs door de afge- .aardigde van de miniter van Midden- tand. Je jaarbeurs is, na de rondgang van de ersonaliteiten toegankelijk voor het s_ publiek. Van 17.30 uur tot 19 uur - stemmings-en ontspanningsmuziek. Van 19 tot 21 uur: amusementsmuziek, op yamaga-orgel, door Louis Vermoe- sen. Te 21 uur: show met James Lloyd, Tania, Dominique en Greet, Eepee Band van radio Hasselt, Popovski Sedesco, Jean Cronel. Zondag 25 oogst: Vanaf 10 uur - Grote Markt - Bloemen- markt Van 14 tot 15 uur - Stemmings- en ontspanningsmuziek. Te 15 uur: namid- dag voor de kinderenvoor de eerste maal in Aalst: «De Kinderdraaimolen» met Toto, de clown, Michella, zangeres, Luc Appermont, animator, Jo Martens, orgelist. Toegangsprijs20 F Van 17 tot 19 uur: Stemmings- en ontspanningsmuziek. >n Van 19 tot 21 uur: amusementsmuziek, op hammondorgel, door Anne Marie or Bruyndocnk. Te21 uur: Show met: Jimmy Frey, met eigen orkest (brengt ons zijn nieuwste successen o.a. «Rozen voor Sandra» en «Ik wil je tweede papie zijn». 'j? Verder: Ignace, Daniella, Eric Marijsse. Maandag 26 oogst nx Bloemendag. Van 15 tot 16 uur: Stemmings- en j ontspanningsmuziek. Te 16 uur: voordracht in bloemenschik- <en, door de heer en mevrouw Willy De ■—Smet. Aanbieden van bloemen aan de -.-dames. Gratis tombola, met als prijzen, 3 be gemaakte bloemstukken. Speakerin loniqueBuys, Bloemenfeel973. uzikale omlijsting op Yamaga-orgel, Joor louis Vermoese, Van 18 tot 19.30: amusementsmuziek, joor Louis Vermoesen. 'an 19.30 tot 20.30 uur: Marsmuziek, loordeS.H. Hand aan hand. e21 uur: SHowmet Freddy Breek, Vivi, larina, Orkest Dalida, Ro Burms. Unsdag 27 oogst. 15 tot 18 uur: Stemmings- en intspanningsmuziek. 'an 18 tot 19.30: Amusementsmuziek, •p Yamaga-orgel, door Louis Vermoe ien. 'an 19.30 tot 20.30 uur: Marsmuziek iloordeK.F. Kunst en Vermaak. Te 21 uur: Show met Will Tura, met eigen orkest, Ann Christy, Orkest Greenwich, Jos Baudewijn. ^Woensdag 28 oogst "HDag van de gepensioneerden van Aalst 2n van de gehandikapten. Van 14 tot 17 uur: Kees Brug-Show [Speciaal voor deze gelegenheid samen gesteld. Gratis: tombola - verfrissingen •verrassingen. Van 17 tot 18 uur: Stemmings- en Dntspanningsmuziek. Van 18 tot 19.30 uur: amusementsmu- yfiek, op hammondorgel, door Anne-Ma- ^'ieBruyndonck» ta|Van 19.30 tot 20.30 uur: Marsmuziek, "doorde K.H. Al groeiend bloeiend. Te21 uur: SHowmet: Vader Abraham en zijn goede zonen, Ben Cramer, Mieke, Kermisklanten, Jacques Herb. Donderdag 29 oogst Van 15 tot 18 uur: stemmings- en ontspanningsmuziek. Te 17 uur geleid bezoek door de mandatarissen uit het arrondissement, aan de jaarbeurs. Van 18 tot 19.30 uur: Amusementsmu ziek, op Yamaga-orgel, door Louis ^ermoesen. 'an 19.30 tot 20.30 uur: Marsmuziek, loor de Aalsterse Postharmon ie. _e 21 uur: SHow met: Smantha, Paul •evers, Ivan Heylen, Luc Appermont. 'rijdag 30 oogst 'an 15 tot 18 uur: Stemmings- en ontspanningsmuziek 'an 1è tot 19.30 uur: Amusementsmu ziek, op hammondorgel, door Anne jyMarie Bruyndonckx. TVan 19.30 tot 20.30 uur: Marsmuziek, indoor de K.H. De oude Garde. Te 21 uur show met: Ricky Gordon, Salim Segers, Cincy, Achtif Club 2000, ony Houston. iterdag 31 oogst 'erkiezing bloemenfee 1974 - prijsuit- 'eiking wedstrijden: beste persartikel arnaval '74 - Ontwerp Affiche. Vanaf 8 uur: op de gewone marktpleinen ->2le grote feestmarkt - gratis tombola, ''erschillende waardevolle prijzen in laturaen waardebons. 'e 9 uur: Officiële opening van de feestmarkt door de stadsmagistraat, 'an 15 tot 18 uur: Stemmings- en intspanningsmuziek. 'anaf 16 uur: Hopmarkt - Bloemen- tarkt 'an 18 tot 19.30 uur: amusementsmu- iek, op hammondorgel door Anne-Ma- rie Bruyndonckx. Van 19.30 tot 21 uur: Amusementsmu ziek, op Yamaga-orgel door Louis Ver moesen. Te 21 uur: Verkiezing Bloemenfee. Prezentatie: Pol Van Camp. Muzikale omliijsting door De F.S. Band met zang door Mare De Cock. Van 24 uur: Bal van de Bloemenfee. Zondag 1 september Vanaf 10 uur: Grote Markt - Bloemen markt. Te 11.30 uur - Grote Markt - Kunstcon cert doorde K.S. Door eendracht Groot. Voorstelling aan het publiek van de Bloemenfee'74. m Uitdelen van bloemen aan de toeschou wers. Van 14 tot 15 uur: Stemmings- en ontspanningmuziek. Te 15 uur: namiddag voor de kinderen «De Bonte Kindertrein» voor de eerste maal in Aalst, versterkt met Jos en Gusken, clowns. Toegangsprijs: 20.fr. Van 17.30 tot 18.30 uur: Acoordeóncon- cert, door de centrale accordeonschool, onder leiding van Paul Herry. Van 18.30 tot 19.30 uur: Amusements muziek, op Yamaga-orgel, door. "Louis Vermoesen. Van 19.30 tot 21 uur: Amusementsmu ziek, op hammondorgel door Anne marie Bruyndonckx. Te 21 uur: Show met: Bonny St.-Clair, Roger Baeten Jean Monnet. Maandag 2 september Van 15 tot 19 uur: Stemmings- en ontspanningsmuziek Van 19 tot 21 uur: Amusementsmuziek op Yamaga-orgel, door Louis Vermoe sen. TE 21 uur: Show met: Marva, Willy Sommers, Guske Lancier. WIELERTOERISTEN AALST UITSLAG 8ste RIT Adam Willy, Lievens Willy, De Coorde, Beeckman Constant, Van Pollaert Flo- rent, Van Eyck Benny, Huylebroeck Roger, Goubert Georges, Van Eyck Rafael, De Wolf Lucien, Lammens Daniel, De Schrijver Herman, De Gent Herman, Marien Freddy, Bauwens Cy- riel, De Neef Emiel, Dooremont Frans, De Wolf Roger. KLASSEMENT NA8 RITTEN Van Eyck Benny, Adam Willy, Van Eetvelde Mare, Grysolle Etienne, De Gent Herman, De Decker Eddy, De Coninck Julien, Lievens Willy, Ras- schaert Gaston, Dhaese Ptrick, Beeck man Constant, Lammens Daniel, Van Pollaert Florent, Huylebroeck Roger, Van Eyck Rafael, Van impe Frans, Keieman Freddy, Roseleth Jozef, Fonce Dirk, De Thaeye Remy, Janssens Fred dy, Scollaert LUcien, Van Der Meirsche Eddy, De Coorde, Sonck Arthur, De Neef Emiel, Arijs Frans, Cooman Jonhy Goubert Georges, Marien Freddy, De Rijbel Pal, Saerens Jean Pierre, Plas Jean, De Wolf Lucien, Dooremont Frans, Bauwens Cyriel, Van Rossem Jos, Callebaut Ludwig, Adam Frits, Van Meckbeke Maurits, Dierickx Julien, An- ckaerts Arthur. VLAAMS VERBOND VOOR GEPEN SIONEERDEN Het gezellig samenzijn gaat door don derdag e.k. in het lokaal, Kattestraat 33. De reis naar Heist-aan-zee die op woensdag 4 september doorgaat kost 140 fr. Inschrijven kan gebeuren tijdens het gezellig samenzijn. WEKELIJKSE RUSTDAG Ter gelegenheid van de 27ste jaarbeurs heeft het Kollege van Burgemeester en SChepenen besloten een algemene af wijking, voor het ganse grondgebied van de stad, toe te staan voor wat de toepassing van de geldende beschik kingen op de wekelijkse rustdag betreft. Deze afwijking geldt voor de periode van 24 augustus tot en met 2 september 1974. De handelaars en ambachtslieden die, in toepassing van het koninklijk besluit dd. 28 juni 1960, een wekelijkse rustdag hebben gekozen zullen tijdens voormel de periode hun winkel mogen open houden. GEBOORTEN Elke Lalmant, Ledezijdestraat 40. Le de. Wendy De Greve, Kleistraat 61Erembode gem. Katrien Waeyenbergh Grotstraat 2, Aalst. Joke Van Leuven. Wichelsesteenweg 35. Lede. Jo De Wolf, Botemielkstraat 65, Aalst. Johanna Torrekens, Stationsstraat 49. Idegem. Kris Bel lis, Bosweg 8, Welle. Sofie Beekman, Grote Steenweg 140, Oordegem. Elke Vandcvelde, Veld 12, Denderleeuw. Greetje Buyle, Wijn gaardstraat 48, Aalst. Sven Schoukens, Broeder De Zwaeflaan 8, Erembodegem. Els Van Lin thout, Poortstraat 117, Liedekerke. Tom De Vil- laer. Stationsplein 17, Denderleeuw. Bart Mar- coen, Bredestraat 394, Aalst. Jurgen Van Eet velde, Rammelstraat 98. Lede. Elie De Meers man. Molenstraat 77, Baardegem. RikOsselaer, Reinaertdreef 2, Aalst. Katrien De Troch, I-Meistraat 3, Aalst. Christine Schellaert, Bos straat 30, Erpe. Kris De Ryck, Ninovesteenwcg 19. Erembodegem. Tom Mouton, Bolleweg 39, Aalst. Els De Wilde, Rozendrecf 161, Aalst. Mare De Wit, Hammestraat 7, Herdersem. Jan Lowie, Bolleweg 49, Aalst. Cindy Uyttendacle, Dorpstraat 93, Aaigem. Veerle Wijndaele, Steenweg 1Bambrugge. Nelc Baetens, Den- dermondsesteenweg 41, Aalst. David Van den Bcrghe, Toekomststraat 85, Denderleeuw. Fre deric De Meyer, Meuleschettestraat 26, Aalst Tabita Verleysen, Kasteeldreef 57, Lede. Cindy Bauwens, Bergstraat 43Mere. Nathalie Coom an, Huytstraat 39, Haaltert. Annelies Bauwens, Smesweg 34, Lede. Ellen De Schryver, Brus sel baan 78, Erembodegem. Luc De Boeck, Lambrechtstraat 47, Aalst. Dimitri De Schutter, E.Bosteelsstraat 21, Aalst. Joeri Roelandt, Kan tonstraat 44, Nieuwerkerken. Anja Vermassen, Molenstraat 29, Nieuwerkerken. Maries Schouppe, Diepestraaat, 92, Aalst. Filip Meert, Rimeirstraat 200, Wichelen, Lutgart Duggan, Veldhoekstraat 192,.Ressegem. Jan Asselman, Vijfhoekstraat, 92, Liedekerke. Lesley Cleem- put, Botermelkstraat, 111, Aalst. Mounira Ou- cham, Kerkstraat 6, Gijzegem. Isabelle Goos- sens, Oude Baan 17, Bambrugge. Michel La- hor, Vekenmanstraat 17, Brussel. Michael Meu- lemans, Borluutstraat, 3, Aalst. Koen De Cre- mer, Broeder de Saedeleerstraat 79, Lede. Bart Van Damme, Stationsstraat 12, Denderleeuw. Veronique De Baerdemaeker, Fonteinstraat 8, Aalst. Tom Turneer, Nachtegaallaan 7, Meer- beke. Hilde Van Gyseghem, Raffelgemstraat 14, Aalst. Katrien Meert, Brusselbaan 53, He- kelgem. Ruth Verdoodt, Paulusbaan 6, Opwijk. Sabine Van de Velde, Naarstigheidsstraat 49, Aalst. Ortwin De Bolle, Nieuwstraat 5, Haal tert. Els Droeshout, Weverstraat. Sandra Ver leysen, Waterstraat 1, Gijzegem. Katrien De Frenne, Steenstraat, 93, Mere. Katleen Van den Borre, Kloosterstraat 2, Moorsel. Sabrina Bor- loo. Zandplaatstraat 17, Denderleeuw. Joris De Cuyper, Begijnestraat 9a, Massemen. Maria De Brabander, Dorp 45, St.-Maria-Horebeke. Hilde Molem, Kantonstraat 33Nieuwerkerken. Rik Osselaer, Reinaertdreef 2, Aalst. Katrien De Troch, 1-Meistraat 3, Aalst. Christine Schel laert, Bossestraat 30, Erpe. Kris De Rijck, Ni- novesteenweg 19, Erembodegem. Tom Mou ton, Bolleweg 39, Aalst. Els De Witte, Rozend- reef 161, Aalst. Mare De Wit, Hammestraat 7, Herdersem. Jan Lowie, Bolleweg 49, Aalst. Cindy Uyttendaele, Dorp 93, Aaigem. Veerle Wijndaele, Steenweg lb, Bambrugge. Nele Baetens, Dendermondsesteenweg 41, Aalst. David Van den Berghe, Toekomststraat 85, Denderleeuw. Frederic De Meyer, Meuleschet testraat 26, Aalst. Tabitta Verleysen, Kasteeld reef 57, Lede. Cindy Bauwens, Bergstraat 43, Mere. Nathalie Cooman, Huytstraat 39, Haal tert. HUWELIJKEN Gatan Van Houtte, leraar, Kruishoutem, Bellegemstraat 1 met Ingrid Cosyn, lerares, Aalst. St. Apoloniastraat 160; Marc Van den Bergh, staatsbediende, Aalst, Leopoldlaan 42, met Rita De Jonge, fam. helpster, Aalst, Landbouwersstraat 32; Michaël Ruyssinck, advertising manager. Aalst. Van der Nootstraat 23. met Greta Schouppe, kleuterleidster, Aalst, Eikstraat 75; Koenraad Schollaert, schrijn werker, Aalst, Raffelgemstraat 30, met Arlette Bombeeck, winkelbediende, Aalst, St. Jobstraat 73; Norbert De Smet, mekanicien Lede, Padde- straat 5 met Hilde De Cock, stikster, Aalst, Bredestraat 185; Jan Philips, student, Aalst, St. Janstraat 7 met Betty De Mey, tandarts, Aalst. Moorselbaan 179; Jozef Claus, studente, Aalst, Keizerlijke Plaats, 6 met Sonja Coppens, studente. Aalst, Binnenstraat 120; Charles De Donder, bediende, Dendermonde, Killeweg 16 met Gertrude Roelandt, regentes, Aalst, Raffel gemstraat 32; Norbert Van Impe, perser. Aalst, Bredestraat 155 met Anita De Troyer, afwerkster, Aalst, Bredestraat 170; Corneel Van der Jeught, metaalbewerker-lasser, Dendermon de, Rozenlaan 5. met Rolanda Roggeman, regentes, Aalst, Vlaanderenstraat 1; Mare Philips, metaalarbeider, Aalst, Park De Blieck 17, met Sonja De Vulder, metaalbewerkster, Aalst, Schendelbeekhofstraat v23; Pieter De Coster, modelontwerper, Aalst, Eikstraat 85, voorheen te Brugge, met Lucrèce De Naever, bediende Aalst, Dr. A. Goffaertsstraat 69; Rudy Ghysels, boekhouder, Erembodegem, A. Van de Maelestraat 97 met Lutgarde Rasschaert, studente, Aalst, Welvaartstraat 85; Willy Heytens, metaalbewerker. Denderbelle, Motte- kenstraat 31, met Hedwige STuer, kinder verzorgster Aalst, Klaterbaan 117; Etienne Arentsen, metaalbewerker, Aalst, Borluutstraat 12 met Rose-Marie Herman, inpakster, Aalst, Binnenstraat 38; Erwin Borms, timmerman, Aalst, Lambrechtstraat 31met Nadine Hunnink katoenbewerkster, Aalst, Park De Blieck 27; Gaston Ringoir, beroepsmilitair, Aalst, Cau- dronstraat 30. met Linda Van der Meirsch, zb., Aalst, Denderm. Stwg. 7; Rene De Maesschalk, arbeider NMBS, Aalst, Vilainstraat 54, met Myriam Van de Velde, staatsbediende, Aalst, Gentse Stwg. 236; Edmond Cherretté, mekani cien, Aalst, Welvaartstraat 91 A, met Norma De Groodt, staatsbediende, Aalst, Welvaartstraat 91AGilbert Tolleneer, textieltechnicus, Aalst, Eikstraat 46, met Danielle Vinck, gegradueerde ziekenhuisverpleegster, Aalst. Geldhofstraat 101; René De Moor, bediende. Hofstade, G. Gezellestraat 2. met Liliane De Moor. pomponmaakster, Aalst, Kerrebroekstraat 73; Franyois Van Oost, brouwersgast, Aalst. Koolstraat 103, met Ingrid Corthals, operatrice, Aalst, Bergemeersenstraat 66; Norbert Scheer- linck, leraar. Aalst, Ledebaan 166, met Ghisiaine Ringoir, regentes lich. opvoeding Aalst. Duivekeetstraat 32; Julien Schmitz, lederbewerker, Erpe. Ledestwg. 12 met Anita Van Handenhove, zb., Aalst, Schietbaan 77; Frans Nevens, lasser, Herdersem, A. De Cockstraat 23, met Hedwig Meert, bank bediende, wede. Hugo Van Mossevelde, Aalst, Dirk Martensstraat 66; William Schollaert. Aalst, Hof Somergem, 17, met Godelieve Talloen, Aalst. Parklaan 97; Lievin Cleemput, geneesheer, Aalst, Oude Denderm. stwg. 179, met Lydia De Rauw, verpleegassistente, Aalst, Jan Jeliestraat 22; Mare Merckx, Aalst. Binnenstraat 314B. met Ingrid Blancquaert. Aalst, Vrijheidstraat 41; Elise Corthals. demon- stratrice, Aalst. Boomgaardstraat 45, met Maurits De Ro. mekanicien Aalst, Dr. A. Goffaertsstraat 13; Lucien Schellinck. student, Aalst. Boudewijnlaan 85. met Christiane Vidts, lerares, Aalst, Volksverheffingstraat 40; Luc De Wael, rangeerder. Aalst. Imnierzeeldreef, 29, met Viviane Sonck, sorteerster, Aalst, Hya- cinthenstraat 35; Jeroom D'Haese, leemplaten- bewerker. wedr. Agnes Allegaert, Kuurne, Leiestraat 113. met Marie-Louise van Cauteren. onderwijzeres, wede. Roger Wauters. Aalst. Bergekouter 84; Daniel Verhast. lasser, Aalst, Dr. A. Goffaertsstraat 48, met Anne-Marie Troffaes. haarkapster. Aalst, Welvaartstraat 211; Benny Nijs, bediende, Erpe. Boter melkstraat 10 met Michèle Hinnekint, onder wijzeres. Aalst. Capucicnenlaan 33A; Joannes Milo. gep. wedr. Octavia Van Eeckhaut, en van Eugenia Tratsaert, Aalst, Marktweg 20, met Eugenia Meert, gep. wede. Juliaan Buys, Aalst, Marktweg 20; William Rimbaut, onderwijzer, Aalst, Jan Bijlstraat 38 met Marie-Claire Coppens, binnenhuis-architekte, Aalst, A. Lienartstraat 18; Rony Buyle, bediende Aalst, Bergemeersenstraat 9, met Linda Pauwels, laborante, Aalst, Kreupelveldstraat 24; Roland Thierens; leraar, Sinaai, Koebrugstraat 23, met Jacqueline De Smet, verpleegster, Aalst, L. Astridpark, 23, voorheen te Dendermonde; Daniel Hoste, onderwijzer. Gent, Meibloemstr. 86, met Anne-Marie De Ridder, onderwijzeres, Aalst, Zonnestraat 28; Luc Silon, student, Aalst, Beekstraat 20, met Beatrice Van den Steene, boekhoudster, Aalst, St. Vincentiusstraat 41; Eric Van Cleuvenbergen, student. Waasmun ster, Statiestraat 130 met Godelieve Janssens, studente. Aalst, Cesar Haeltermanstraat 72; Eric De Bruyn, architekt, Aalst, Hoezestraat 125 met Hilde Van Mieghem, bediende, Aalst, H. Lefevrestraat 15; Johnny D'Haese, technicus, Erpe, Botermelkstraat met Magda Moens, regentes, Aalst, St. Apoloniastraat 8; Geert De Brul, stadsbeambte, Aalst, Albrechtlaan 38, met Francine Van der Veken, bediende, Aalst, Nieuwbeekstraat 37; Hugo De Decker, bediende Aalst, Statieplein 11, met Marcia Peerlinck, studente, Aalst, Verastenstraat 3; Rudy Monsieur, typist. Aalst, Brakelstraat 70, met Martine De Neef. bediende, Aalst, Brakelstraat 72; Philippe Vercruysse, hotelbediende Gent, Voskenslaan 422, met Denise Van den Driessche, bediende Aalst, Nieuwstraat 17. Benedikt Oscar De Cock, geboren te Aalst, 11 augustus 1898 en Victorina Matthieu, gebo ren te Aalst, de 9 juli 1902, gehuwd te Aalst op 6 augustus 1924, wonende te Aalst, Rapenstraat 27, vierden hun gouden bruiloft op zaterdag 10 augustus 1974 te 15 uur in café P. Moens, Bin nenstraat 258, Aalst. Er is 1 kind, 1 kleinkind en 1 achterkleinkind.(jm) VERKEERSWEDSTRUD Naar aanleiding van de twintigste korpsdag van de politie richt het korps een interscho- lenwedstrijd in betreffende de verkeersvei ligheid. Op donderdag 12 september, om 19uur heeft in de stadsfeestzaal het tweede en laatste deel van deze wedstrijd plaats. Leerlingen van de onderwijsinstellingen van het hoger secundair onderwijs van Aalst, zullen er een spreekbeurt houden over «Welke zijn volgens u de oorzaken van de verkeersonveiligheid en welke maatregelen stelt gij voor om daaraan te verhelpen?» Wat zou er te Aalst, zelf praktisch moeten uitgevoerd worden om de verkeers veiligheid te bevorderen?» Tot slot van deze bijeenkomst worden de prijzen uitgereikt. APOTHEKERS VAN DIENST Zondag 18 augustus: Aalst: Ap. Bovy, Ge- raardsbergsesteenweg 204-206 Aalst; Dender leeuw: Ap. De Vulder, Stationsstraat 26, Liede kerke. Lede: Ap. De Smet, Dorpsplein 28, lede en omliggende: Ap. Boonants, Oudenaardses- teenweg 2, Erpe; Ap. Andries, Grote Baan 178, Herdersem. DOKTERS VAN DIENST Donderdag 15 aug. vanaf 8 uur 's morgens en na 20 uur tot en met zaterdag 17 aug. 8 uur 's morg: Dr. R. De Mey, Moorselbaan 179, tel 21.45.44; Zat. nam. 17, id. 18 aug. woe. nam. 21 aug. en na 20 uur tot en met za 24 aug. 8 uur Dr. D. De Wolf, Pontstraat 48, tel. 21.43.71 GOUDEN BRUILOFT Cyrille Van Nuffel, geboren te Moorsel, op 11 januari 1900 en Charlotte De Smedt, geboren te Moorsel. op 15 juni 1899, gehuwd te Moorsel op 20 augustus 1924. Ze wonen te Aalst, Ouden Dendermondsesteenweg lbk en ze vieren feest op zondag 18 augustus 1974 te 15 uur in de Feestzaal Verspaille. BEVRIJDINGSFEESTEN Naar aanleiding van de dertigste verjaardag van de bevrijding van de stad worden door het Verbond van de Vaderlandslievende vereni gingen op zondag 8 september tal van feestelijkheden ingericht. Tevens wordt een feestmaal opgediend in de feestzaal F.F.R. steenweg naar Dendermonde. Een autobus zl worden ingelegd om de deelnemers van de Grote Markt naar de zaal te brengen. Na het feestmaal volgt een gezellig samenzijn met muziek en dans. Inschrijvingen worden ingewacht bij de voorzitter van het verbond de heer Henri Van de Perre, de sekretaris mevr. Tine Pietsier of door overschrijving opdep.c.r. 443.107, Frans Burssens, Boudewijnlaan 140 van het bedrag van 300 fr. STEDELIJKE WEEK VAN DE DERDE LEEFTIJD Op 6, 7, 9, 10, 11, 12 en 13 september wordt door het stadsbestuur, in samenwerking met de raad voor de problemen van de derde leeftijd en de verscheidene besturen van de bonden derde leeftijd de week van de derde leeftijd ingericht. Deze feestelijkheden zullen terug doorgaan in de stedelijke feesthallen. Keizerlijke Plaats, alhier, met bijzonder goed verzorgde pro gramma's, die later in detail zullen bekend- gemaakt'worden. Wij vragen aan alle personen, behorende tot de derde leeftijd, die dagen voor te behouden en deze aangename namiddagen in zeer groot getal bij te wonen. WUKKERMISSEN 18 augustus: Dries; 25 augustus: Arend; 1 september: Diepestraat en braderij Zoutstra- ten, 8 september: Meuleschettestraat en Braderie Koolstraat; 15 september: Steen- en Lindestraat en braderie Hoveniersstraat- Molendries. 22 september: Genever en Hoge Vesten; 29september: braderie Molenstraat; 6 oktober: Kat. Braderie Kattestraat; 13 oktober: Mijlbeke; 20 oktober: Brokkel en 27 oktober: Kerrebroek. Een volle Madelonzaal voor de kabaretnamiddag'van de onafhankelijke Ouderlingen- bond.Qm) Het bestuur van de Onafhankelijke Oudertingenbond na hun kabaretnamiddag zaterdag jl.(Jm)

De Voorpost | 1974 | | pagina 11