Beker der Denderstreek 3 E.V. AALST: DIT SEIZOEN MINDER PROBLEMEN? Handbalsprokkels Likeuren Rubbens kampioen LEBBEEKSE JEUGCB KON TALENT NIET OMZETTEN u KAATSEN Handelsverbond Zele Handels verbond Hamme Liefhebbers- verbond gewest Aalst VOETBAL Goede aanwinst voor 'S.K. Aalst KBLVB OOST-VLAANDEREN Reeds ernst in voorronde van" de Oostvlaamse beker li HANDBAL Streekgenoten ponyliefhebbers reden zich in de kijker 16 Hetgeen reeds verschillende weken als een zekerheid mocht aanzien worden is sinds zaterdag 10 augustus een rekenkundig feit geworden Likeuren Rubbens werd nieuwe kaatskampioen van Zele. De mannen van Rinkhout onder impuls van Willy De Schrijver en lokaalhouder Gerard Thaey brachten het sterkste vijftal op de ballodroom. De prestaties waren navenant en kampioen spelen was dan het logisch gevolg. In de lutte tegen rode lantaarn Rossbrau Veldeken draaide het niet bij zonder voor de Rinkhou te- naars, niettegenstaande ze tot 6-0 uitliepen, kreeg Veldeken onder impuls van Walter Bae- cke vat op het wedstrijdver- ioop en aan de rust werd het 8-5. Verder kwamen ze echter niet want in de twee de helft lukten het vijftal Jef Miohiels, Michel Dauwe, Mare De Vijkler Clem. Sdhuddinck en Franpois Michiels zeven op eenvolgende spelen zodat de titel binnenschot was. Profi ciat Akikerken heeft de laatste we ken de goede kadans te pak ken, want nu gingen ze nie mand minder dan De Beule Bösoh op eigen terrein klop pen, met 12-15. hl de eerste helft was het nochtans de thuisploeg die het hoge woord voerde en tot 6-4 uit liep via Luc Schiettecatte en hi het laatste wedstrijdgedeel te stond er op Gerard Van Kerckhove en inzender groot- midden Willy Van de Cauter geen maat, zodat Voorzitter De Brandt om een nieuwe overwinning mocht juichen. De lutte Ford Neyt - Smed. Van Damme was er één zonder geschiedenis, dit blijkt duide lijk uit de 15-1 eindstand, toch mag Alfons De Wilde bij Ford Neyt vermeld worden. De strijd om de derde plaats tussen Jovanda Van Opdorp en De Gentenaar, ging na een spannende lutte naar de jongens van de melkerij met 15-11 via een ruststand van 8-5. De beste prestaties kwa men van Leon Smekens bij Jovanda Van Opdorp en van Freddy De iBlock van Oe Gen tenaar. Klassement 1. LIKEUREN RUBBENS 37 2. Ford Neyt 30 3. Jovanda Van Opdorp 20 4. iDe Gentenaar 18 5. De Beule Bösch 18 6. Akkerken 11 7. Smed. Van Dam me 9 8. Rossbrau Veldeken 1 Wedstrijden voor 17 augustus Likeuren Rubbens-AkJkerken Smed. Van Damme- De Beiile Bösch Ford Neyt-Jovanda Van Op dorp Rossbrau Veldeken-De Gente naar BENO Comidac Toyota - Bierhalle 12-4 Degenen die hoopten dat Bier halle - Comidac-Toyota zou klop pen, zijn van en kale reis terug gekomen. Omdat Bierhalle, dat nochtans een zekere reputatie heeft werkelijk nooit in de wed strijd is geweest. Met een zelfzekere Walter Co en als grootmidden liep Comidac- Toyota ongenaakbaar van zijn te genstrever weg om met een com fortabele 6-1 voorsprong de rust te bereiken. Bierhalle was er werkelijk niet bij te pas geko men. De vervanging na de rust van Nest Segers door Pierre Peters bracht voor Bierhalle maar weinig aarde aan de dijk. We kregen bijna hetzelfde spelbeeld Een rustig dominerend Comidac-Toyota en een moedig aanklampend Bier halle. Het verwonderde dan ook geen enkel kaatskenner dat het einde met zulke zware verfies- cijfers voor Bierhalle gefloten werd. Comidac-Toyota heeft hiermede bewezen dat het zijn moeilijke periode door te en natuurlijk dat de titelamblties weer een stuk de hoogte Ingegaan zijn. AJi. Op de recente speeldag werd beslist wie van Charleys of Groenendalers uiteindelijk de mooiste ereplaats zou verwer ven. Het is uiteindelijk en zon der betwisting eerstgenoemde geworden. Verder kwamen ook nog een paar iploegen met een vrij hoge score in de kijker nl. Three Stars dat R.T.T. nooit op verhaal liet komen, Kref- tens dat Belskes kansloos klop te en Kluizenaars dat bij Sta dion Boys met veelzeggende cijfers ging winnen. De uitslagen Denderzonen-Heuvel 4-15 Three Stars-R.T.T. 15-6 Krefters-Belskes 15-5 Charleys-Groenendalers 15- 8 M idhidls-Warken svriend en 11-15 Stadion Boys-Kluizenaars 7-15 Het programma van 18.8 Knefters-Denderzonen Chafleys-Heuvel Michiels-FI i nstones Klu izenaars-R .T.T Warkensvrienderv-Belskes Stadion iBoys-Groenendalers J.VJH. S,K. Aalst heeft bij F.C. Dog gen zijn uitstekende konditie bevestigd en eens te meer een resem doelpunten ge scoord, terwijl zijn verdedi ging zich tot nog toe slechts eenmaal liet nemen. E. Nieu- werkerken mocht insgelijks zijn tweede zege inschrijven maar ondervond van W. Moorsel toch een taaie tegen stand. Er was ook de 1-0 ze ge van O. Erondegem in de wedstrijd met R. Wetteren die doorpriemde, terwijl O. Erpe aan W. Hofstade een lastige klant had. R. Haaltert heeft zich voor eigen publiek enigs zins hersteld van de nederlaag tegen S.K. Aalst op de eer ste speeldag opgelopen. S.K. Grembergen ging op de inge slagen weg voort, en dat was ook het geval met Sp. Appels en E. Opstal. We kunnen niet over de uitslagen heenstappen zonder het sukses van Jong Lede in het derby met Sers kamp te citeren. J.V.H. BEKER DENDERSTREEK. UITSLAGEN VAN DE TWEEDE SPEELDAG. Reeks A. Sp. Geraardb.-S.K. Geraardsb. 2-1/ R. Ophasselt-E. Deftinge 1-2 E. Moerbeke-Bonanza 1-0 Doej. Viane-V.K. Geraardsb. 2-2 Overboelare-F.C. Steenhuize 2-3 Reeks B. F.C. Mere-S.K. Aaigem 0-0 Borsbeke-Bambrugge 0-2 O. Burst-Herzele 4-2 Hiliegem-E. Grotenberge 5-0 S.V. Zottegem-Heldergem 2-2 Reeks C. Poliare-Kerksken 1-3 P. Okegem-S.V. Outer 0-1 S.K. Weile-F.C. Denderl. 1-2 Denderhoutem-E. Winnik 0-1 St. Denderl.-O. Meerbeke 3-2 Reeks D. E. Nieuwkerken-W. Moorsel 2-1 Herdersem-S.K. Eremb. 0-1 Doggen-S.K. Aal6t 1-5 R. Haaltert-Edixvelde 1-0 Wieze-Ede 1-1 Reeks E. F.C. Gijzegem-J. Schoonaarde 3-1 O. Erpe-W. Hofstade 2-1 Jong Lede-E. Serskamp 5-1 Berlare-Overmere 3-3 O. Erondegem-R. Wetteren 1-0 Reeks F. S.K. Lebbeke-Buggenhout 0-3 S.K. Gremb.-E. St. Gillis 2-0 Baasrode-Sp. Appels 0-2 Boonwijk-Oudegem 0-2 Z. Appèls-E. Opstal 0-1 BEKER DENDERSTREEK. PROGRAMMA DERDE SPEELDAG. Reeks A. S.K. Geraardsb.-E. Moerbeke E. Deftinge-F.C.D. Viane F.C. Bonanza-Overboelare V.K. Geraardsb.-Sp. Geraardsb. F.C. Steenhuize R. Ophasselt Reeks B. S.K. Aaigem-O. Burst R.C. Bambrugge-Hillegem F.C. Herzele-K.S.V. Zottegem Gnotertberge-F.C. Mere Heldergem-Borsbeke Reeks C. Pollare-Wölle Denderhoutem-Outer F.C. Denderl .-St. 'Denderl. Winnik-Kerkskien O. Meerbeke-P. Okegem Reeks D. W. Moors el-F.C. Doggen S.K. Eremb.-Haaltert S.K. Aalst-Wieze F.C. Edixvelde-E. Nieuwerker- ken Ede Haalt.-Herdersem Reeks E. Schoon aard e-Jong Lede Hofstade-S.K. Berlare Serskamp-R. Wetteren Overmere-Gijzegem Erondegem-O. Eerpe Reeks F. S.K. Lebbeke-Baasrode E. St.-Glllro-R.C. Boonwijk Sp Appels-Z. Appels Oudegem-Buggenhout E. Opstal-S.K. Grembergen TORNOOI DENDERSTREEK. Stand op 11.8.74 Groep I. 1. F.C. Kerksken 4 7-5 St. Denderleeuw 4 8-6 Deftinge 4 7-6 F.C. Denderleeuw 4 9-6 R.C. Bambrugge 4 5-6 Sparta Geraardsb. 4 5-6 7. F.C. iHillegem 3 8-8 F.C. Mere 3 9d 9. Pollarc 2 9-6 S.K. Geraardsbergen 2 7-4 Steenhuize 2 6-7 S.K. Welle 2 9-8 O. Burst 2 3-6 F.C. Bonanza 2 5-2 Grotenberge 2 7-7 Winnik E. 2 6-B S.V. Outer 2 6-8 Moerbeke 2 4-5 S.K. Aaigem 2 8-7 20. V.K. Geraardsbergen 1 1 4 21. Herzei e 1 7-4 Viane 1 4-4 Hekdergem 1 4-8 S;V. Zottegem 1 7-5 Borsbeke 1 6-6 26. Overboelare 0 4-4 27. Okegem 0 7-8 Denderhoutem 0 6-7 Ophasselt 0 6-7 Meerbeke 0 5-8 TORNOOI DENDERSTREEK. Stand op 11-8-74 groep II. 1. S.K. Aalst 4 7-7 F.C. O. Erpe 4 5-4 Sp. Appels 4 4-6 Eendr. Nieuwerkerken 4 8-6 S.K. Grembergen 4 8-8 Opstal Bugg. 4 66 Erondegem 4 6-10 8. Jong Lede 3 9-4 Overmere 3 5-5 S.K. Oudegem 3 7-6 11. F.C. Edixvelde 2 5-7 Sp. Buggenhout 2 6-6 R.C. Haaltert 2 8-6 W. Moorsel 2 7-8 W. Gyzegem 2 9-5 F.C. Doggen 2 6-6 F.C. Baasrode 2 5-4 S.K. Erembodegem 2 7-6 Eendr. Serskamp 2 6-6 20. S.K. Berlare 1 4-8 Wils. Hofstade 1 5-6 F.C. Wieze 1 65 Ede Haaltert 1 6-6 Zandst. Appels 1 5-7 25. R.C. iBoomwijk 0 8-7 Eendr. St. Gillis 0 67 S.K. Lebbeke 0 9-7 S.K. Herdersem 0 6-9 Schoonaarde 0 6-8 R.C. Wetteren 0 8-6 In het kader van de beker der Denderstreek speelden de inval lers van S.K, Lebbeke tegen Spar ta Buggenhout. 'Deze laatsten had den een paar fanionspelers in lijn gebracht. Tegenover de vorige keer was het Lebbeeks elftal fel gewijzigd. Men had vooral veel jongeren opgesteld. Daarbij kreeg men een sterk beeld van de ko mende jeugdspelers die stuk voor stuk iets kunnen doch hun spel niet konden omzetten in doel punten. Zowel van Lebbeekse zij de als van de bezoekende partij rezen er in de eerste speelbelft zelfverwijten. De heren Baeyens en Michiels van Buggenhout kon den maar niet begrijpen waarom hun elftal niet open wilde spe len terwijl er bij Lebbeke een paar doelkansen onbegrijpelijk de nek werden omgedraaid. Het spel verbeterde in de twee de helft. Buggenhout kreeg meer ruimte Het Lebbeèkse spel werd afgebroken door een verrassend tweede doelpunt waarbij men in het tbuiskamp de genadeslag kreeg. De jongeren van Lebbeke deden het Tiiet sleöht. Er zit Iets In voor de toekomst. Men moet met el kaar leren voetballen en de rest zal wel volgen. Het werd toch een 0-3 nederlaag Bij Buggenhout werd Tilley ge kwetst. De doelpunten kwamen van Rochtus, Tumus en Roels. In het strafschop nemen had de thuisploeg de bovenhand. Zij won met 4-3. Trainer Pannecouok was optii Al hebben we verloren, het toch een zeer goede oefeni ►ge Linksbuiten Etiemie Vaeyens,©0' die transfereerde van PamelVb: naar S.K. Aalst blijkt een goe-fd' de aanwinst. Hij skoorde de&n twee doelpunten. Clbfnd Hl «d G >r u n De Erembodegem se Doggen konden het zondag II. tegen S.K. Aalst niet zo waar maken als tegen S.K. Erembodegem. (Ib) De Kon. Belgische Liefhebbers voetbalbond met honderden aan gesloten verenigingen over het ganse land verspreid, start In Oost-Vlaanderen op zondag 18 au gustus 1974 met de voorronde van de beker van Oost-Vlaanderen. Het liefhebbersvoetbal te een ge- meennaam geworden voor alle caféploegen of verenigingen waar men sporadisch eens tegen een bal schopt, waar men reglementen heeft, die bestaan uit talrijke achterpoortjes en ook niet erkend zijn door het Ministerie. Dat is wel het geval bij de Ko ninklijke Belgische Liehfebbers- voetbalbond, waarvan alle klubs een subsidie krijgen van Bloso, dit natuurlijk naargelang het aan tal gekeurde spelers. Lutterzele St.-Gillis-Dendermonde is onder meer een ploeg die reeds jaren is aangesloten. Ook Kanaries-Lede en Ronkenburg-Lede zijn voor het eerst gestart In de kompetitie 1967-1968 in het ver bond. terwijl voor enkele jaren Mespelare en Zanzibar Opstal zich hebben aangesloten. Uit de streek van Dendermonde kwamen voor een tweetal jaren Edelweiss Leb beke voor het eerst in het ver bond uit. terwijl nu opnieuw een vereniging zijn aansluitingskaart heeft getekend namelijk Stadion boys Lebbeke Ook te Kalken, is een ploeg aan gesloten en deze heeft zelfs reeds provinciaal kampioen geweest ter wijl de ploegen uit Wetteren elle jaren goed hun streng trekken. Wanneer we de wedstrijden de voorronde even van nadert*10 bekijken, zien we dat Buggenh*,n- het bezoek krijgt van St.-Lieven z' Houtem. De Rebellen van Hout«?n zijn provinciaal kampioen maar vens nationaal kampioen zodat doelwachter van Zanzibar zekw» niet werkloos zal zijn. Hc hebben de thuisspelers bij aanvang van het nieuwe seize er veel moed op en laten ze J niet afschrikken door de faam hun tegenstrevers. Lutterzele krijgt het niet gem^ kelijk tegon St .Ante links moet zeker in staat zijn de ovt winning te behalen. Ronkenburg Lede moet op De Ronkers hebben vorig seizo niet bevestigd wat van hen v wacht werd en dan vooral op f einde van de kompetitie. Wacht wordt het nu om te zien of eventuele nieuwe spelers van het begin kunnen voldoen. Kanaries Lede speelt thuis te* Krolvrlenden Haaltent en moet n maal op een gemakkelijke wij de zege behalen. Wedstrijden voor zondag 18 augustus 1974 Kalken - Bos Gentbrugge Lutterzele - St.-Antellnks Kanaries-Lede - Krolvr Haaltert Zanzibar Buggenh. - Ronkenb. La Odnar Eeklo - Opel Wetteren Stadionboys Lebb -SI. Nederhasa Edelweiss Lebbeke - Destelbergi Mespelare - Idegem Aspelare - 'Ronkenburg Lede Wetteren "70 vrij. Tav E.V. Aalst, de prestigieuze club van voorzitter R. Van Der Spiegel, gaat naar ons gevoel geen gemakkelijk seizoen tegemoet. De eerste natlonaler die slechts tijdens dé allerlaatste wedstrijden het behoud in 's lands hoogste klasse kon verzekeren, is minder •ktief geweest op de transfermarkt dan men kon verwachten. De vraag stelt zich dus of Eendracht met praktisch hetzelfde spelers- potentieel als tijdens het seizoen 1973-74, niet opnieuw in het degradatiedebat zal gemengd worden. Degradatiedebat dat, ge zien de nieuwe reeksindeling .zich eens te meer ongemeend spannend aankodigt. De Aalsteaars hebben nochtans vertrouwen. Ondanks de t ranste roodethanóo- Ilogen met W. Bogaert niet tot een goed einde werden gebracht, hoopt men dat de jonge Keppeos het keepersprobleem samen met veteraan D'Herde zal oplossen. Het vertrouwen In eigen moge lijkheden wordt nog aangewak kerd door het feit dat Eendracht opnieuw zal kunnen rekenen op J. Van Den Eynde en ook op Stee- »->an die uit militaire dienst terug Is. Wij vragen ons echter oprecht af of dit voldoende zal zijn om een rustig seizoen, zonder degra datieproblemen. tegemoet te gaan. VOORBEREIDING OP PUNT. Dat E.V. Aalst niets aan toeval overlaat om dit 14e levensjaar In optimale konditie voor te berei den, is duidelijk als men het oefenprogramma van trainer W. Coen van naderbij bekijkt. De trainingen werden hernomen op 2 augustus en tot de oefenwed strijden starten, worden er niet minder dan drie trainingen per week voorzien. Dinsdag- en vrij dagavond. maar ook 's zondags voormiddag zal W. Coen zijn spelers verzamelen In de Rozen- dreef. Wij zijn ervan overtuigd dat deze intense voorbereiding zijn vruchten zal afwerpen en dat E.V. Aalst op punt zal staan bij de kompetitiestart. De les van verleden seizoen is blijkbaar bij gebleven. Inderdaad, wie herin nert zich niet de erbarmelijke start van de Eendrachters een sei zoen geleden Na de heenronde stond Eendracht allerlaatste ge klasseerd en zij die hen nog een kans op behoud toezegden kon men tellen op de vingers van één hand. Ook een paar interes sante oefenwedstrrjden werden ge pland om Eendracht kompetitie- klaar te méken. Tijdens de maand augustus wondt gespeeld tegen Hamgman Goes (Ned.), T. Goes en ook zal een 'Duitse ploeg nog een bezoek brengen aan de Sport hal in de Rozendreef. Een paar oefentomooien werden ingelegd zodat Eendracht uitstekend voor bereid aan de kompetitie zai be ginnen. Nu de sporthal In de Rozendreef eindelijk zal voltooid zijn, heeft men bij Eendracht de indruk op een nieuwe leest te kunnen beginnen. De wens van allen die betrokken zijn bfj het Eendracht-klublevenis eenvoudig maar duidelijk, het beter doen dan tijdens het voorbije seizoen. JEUGD EN DAMES: Dat Eendracht, ondanks de grote inspaningen die geleverd worden voor het eerste team en de re- serven, zijn jeugd niet «OQQOOOOOOKOOOOOPSOCCOQGOSCOClSlSCCiClQOSiC Een prachtige organistaie met een massa toeschouwers die - hoe het ook mogelijk was - een prachtige zondagnamiddag en goed weder mochten tref fen. D« afwezige ponyliefheb bers hadden ongelijk want alle wedstrijden waren erg span nend. De jocky's hebben met alle sportieve middelen hun capaciteiten doen gelden. Reeks Vlucht 1,15 m 2e prijs door Romeo - De Wolf - Aalst die slechts door de kampioen van België op de eindmeet geklopt werd. Dat Romeo eerstdaags terug lauweren zal mogen oogsten zal spoedig waarheid zijn. Reeks Vlucht 1,25 m. 3e prijs door Bus - De Wolf Marcel - Aalst die een hendi- kap van 20 meter aan de over winnaar moest geven en hier door aan de aankomst iets te kort kwam. Reeks Vlucht 1,35 m. 3e prijs door Winnttou - Hen- drickx Alfons - Herdersem - die slechts in de laatste ron de voorbij gereden werd door Chirck en Palomino. Reeks Vlucht 1,10 m. 5e prijs door Ritta - De Schry- ver Frangois - Aalst. Een wed strijd met een massa paarden die een heel peleton kansheb bers naar de eindmeet liet stormen en een milim eter spurt voor de prijzen. Reeks Vlucht 1,20 m. 2e prijs door Jaboune - De Schryver Francois - Aalst. On middellijk na de start nam Jaboune de leiding met Jockey Yvan De Wolf. Slechts in de laatste foulees kwam kampioen Dallas aan de leiding. Vlucht 1,30 meter. 3e prijs door Bus - De Wolf Marcel - Aalst. Een zeer snelle wedstrijd met de beste paar den aan de start. 'Een voort durende plaatswisseling tijdens de wedstrijd. Volgende wedstrijden Donderdag 15-8-74 Grammene (Deinze) Zondag 18-8-74 Lebbeke. loost, bewijst dat men bij de Aalsterse ploeg ook aan de toe komst denkt. W. Rknbaut die ver leden seizoen hoopgevende resul taten behaalde met zijn piepjonge miniemen ploeg, blijft als trainer in zijn funktie behouden. Een dracht zou dolgraag eveneens met en kadetten ploeg In kompetitie gaan doch om materiële redenen is dit slechts mogelijk indien er uitsluitend provinciaal kan ge speeld worden. In feite een drin gende opdracht voor de Oost- Vlaamse khibs en ook voor het PK. Oost-Vlaanderen wil men In onze provincie niet als een mar ginale soort sport blijven be keken worden. Ook de damesploeg van E.V. Aalst blijft in handen van W. Rimbaut. De Aalsterse meisjes verwezen lijkten verleden seizoen een zeer degelijk resultaat en de vooruit gang was duidelijk. Nu de dames kompetitie in België duidelijk op de goede weg Is, wil Eendracht In deze hausse delen. Als besluit kunnen wij veronder stellen dat Eendracht wellicht toch zal dienen te strijden voor het behoud maar dat Voorzitter R. Van Der Spiegel, trainer W. Coen en alle anderen die dicht bij het klubleven betrokken zijn, er op rekenen dat men üet tot de aller laatste wedstrijden zal dienen te wachten vooraleer het behoud ver zekerd is. Met de jeugd en de dames bouwt men aan de toe komst van de klub, klub die dank zij een betere Infrastruktuur en een uitstekende leiding In staat moet geacht worden een rooskleu rige toekomst tegemoet te gaan. EVA Enkele opvallende reglementswijzigingen treden in voege vanaf het seizoen 1974-75. Het belangrijkste punt lijkt ons wel de beraansluitmg van de spelers, nl. „Al de leden van een club die met voor komen op de heraansluiting siijsten van het seizoen 1974-75 zijn ambtshalve ontslagen". Aangezien elke club een bondsbijdrage dient te betalen van 60 F per aangesloten lid (uitz. miniemen 30 F) lijkt het ons zeer waarschijnlijk dat verschillende spelers automa- tisoh bun vrijheid zullen bekomen. Een andere nieuwigheid is het feit dat voortaan bij elke aansluiting van een speler van minder dan 16 jaar een geschreven toelating van de vader of wettelijke voogd vereist is. Een zeer logische beslissing naar ons gevoel. Ook worden de ploegen uit de nationale reeksen verplicht in dezelfde reeks een reserve ploeg op te stellen. Uit het tijdschrift Sport-Bloso vernamen wij dat in 1973 Oost-Vlaanderen 470 aangesloten handbalspelers telde. Het totale aantal clubs bedroeg 102 met 3917 aangesoten leden. Er dient dus nog veel te gebeuren vooraleer de BjH.B. als volwassen kan beschouwd worden. Niettemin, dank zij de grote populariteit in de scholen, blijven wij de toe komst van het handbalwereldje roosKleuiiy tegemoet zien. De B.H.B. kon vanwege het BLOSO rekenen op een toe lage van 467.436 F., waarvan het grootste gedeelte ge boekt werd onder propagandatoelagen nml. 189.442 F De kompetitie 1974-75 start op 8 september voor de eerste nationale en op 5 oktober voor de andere reeksen. Oe definitieve kalender wordt einde dezer week gepubliceerd. Op 18 oogst richt Sparta Aalst een jeugdtornooi 'in en op 31 oogst wordt dan het reuze-tornooi van Sparta voor senioren ingericht. Brabo Denderbelle is klaar met rijn oefenprogramma. Op 25 oogst wordt gestart met het reeds traditioneel gewor den kermistornooi, de week nadien wordt deelgenomen aan het tornooi van Sparta Aalst. Op 7 septerhber deel name aan het tornooi van Ajax en de dag nadien wordt een oefenwedstrijd tegen 'het Duitse Elsdorfer betwist. Dat op 21 september Brabo zijn jaarlijks The-dansant in richt kan moeilijk als een voorbereiding op de kompetitie beschouwd worden. DeB.H.B. is er nog steeds niet toe gekomen 'n voorzitter te verkiezen. Wegens de verlofperiode kan het nog wel even duren vooraleer de functies in het Nationaal Bestuur verdeeld zijn. Wij vingen geruchten op waaruit blijkt dat de bij Avanti aangesloten Dendermondenaar N. De Jongh een kans maakt om deze functie te vervullen. EVA 4

De Voorpost | 1974 | | pagina 16