P.v.v. v.u. Arr. Aalst VRIJE TRIBUNE NIET SPEKTAKULAIR MAAR WEL DOELTREFFEND K.P. C.V.P. BuHtfMesTee BiSSCHOp hééft veu {JOH MOETEN POSEMN W* £ÉH SCHUW/ MM MN HEM MAAKT- CHILI KOMITEE AALST MOTIE Oproep tot getuigen GUZEGEM WATER/LIVE RINGS - WERKEN KULTUURKALENDER 2 -13/9/74 - Dt; Voorpost Ircriakiir hoeft hol reehl de/e teksten in te korten Is het koaservatisme wanneer men vandaag de problemen van de inflatie onder ogen neemt en de noodzaak van regerings maatregelen in de strijd tegen de levensduurte onderstreept? Dat beweert nochtans een BSP-sena- tor als antwoord op een hier vroeger door mij gepubliceerde bijdrage. Zowel de vakbonden, de politici en de publieke opinig. vragen maatregelen in de strijd tegen de levensduurte en dan vooral met als doel de zwaksten te bescher men tegen de vermindering van de koopkracht. Bij de herne ming van de parlementaire werkzaamheden schreeuwt men zelfs om de hardste en spek- takulairstc maatregelen. Voor vier maanden, toen de huidige regering de leiding van het land op zich nam. en de socialisten door interne moeilijkheden en een onhandelbare houding zich zelf in de oppositie plaatsten, sprak de BSP over geen enkele- krisistoestand. Dezelfde proble men nochtans bestonden en de PVV evenals een aantal ekono- misten wezen op de gevaren reeds gedurende de voorbije jaren maar vooral sedert de versnelling van de stijgende levensduurte in 1972. Gedurende de regering van de socialist Leburton werd niets tegen de inflatie ondernomen en kreeg de uitvoering van een inflatieplan geen kans. De resul taten van die Leburton-politiek hebben we moeten betalen in de acht voorbije maanden van dit jaar. Thans /iet men een terug loop van de index en de uitwerking van de eerste maat regelen van de huidige regering. Deze regering verwijten dat ze de toestan'd niet beheerst, zich niet bekommerd om de gal- operende inflatie, integendeel de prijsstijgingen in de hand werkt, zoals de socialisten vandaag doen is demagogie en strookt niet met de waarheid. Vooraleer een verwijt te richten moet men eerst zelf zijn plicht als rege ringspartij hebben gedaan. Dit gebeurde niet tijdens de regering Leburton door de socialisten. Integenstelling nam deze rege ring wel maatregelen om de levensduurte af te remmen en het bewijs is dat de prijsstij gingen schijnen af te remmen. Daarnaast zal de regering het stelsel van de maximumprijzen uitbreiden wat meer mogelijk heden inzake planning van de Minister van Economische Za ken moet geven in de -prijs- beheersing. Daarbij nam de regering maatregelen om de inflatiegevolgen draagbaar te maken voor de bevolking daar voor 75 th. van de werknemers en 56 th. van de zelfstandigen de belastingsschalen te indexeren, voor inkomens lager dan 420.000 fr. per jaar. En dat voor de regering de tewerkstelling het allerbelang rijkste is. zal men haar toch zeker niet verwijten. Is het optreden van deze regering in de strijd tegen de inflatie minder spektakulair. ze is doeltreffend. DIANF. D'HAESELEER werden gewoon uit hun arbeids plaatsen weggejaagd. Generaal Pinochet en zijn bende moorde naars zwaaien nog steeds door een geweldige terreur de plak over het Chileens grondgebied. De vrijheid werd in het bloed van duizenden Chilenen gesmoord. Volgens een driemaandelijks tijdschrift «voor informatie en aktie* dat onder de verantwoor delijke uitgever Vic Van Brante- ghem staat (ge weet wel. die nationale held die in Moskou met papiertjes ging strooien) was het alleen de bedoeling van Pinochet en konsoorten «het land uit de politieke, sociale en ekononiische chaos te redden». Het fascistisch monster weet steeds mooie slogans te be denken en steeds geloofsbroe ders te vinden om de misdadige lading onder een ideologische vlag te gaan dekken. Wat er intussen van deze reddingspo ging is terecht gekomen is dat een massa eerbiedwaardige mensen werd vermoord of ge vangen gezet, dat de werkloos heid er een rekord- hoogte bereikt, dat de armoede en de honger rond zich hebben gegrepen en dat... de Ameri kaanse multinationale bedrijven hun winsten tot duizelingwek kende hoogte hebben zien stijgen. Meteen is het ook voor wie het wil zien zonneklaar in wiens vaarwater het fascisme zich bevindt. Intussen lijdt en strijdt het Chileense volk verder. We hebben gewoon niet de toelating om dat te vergeten. Het blijft een dwingende plicht de solidariteit met de Chileense demokraten nog verder te breiden. Daartoe worden zowat overal in het land solidariteitsakties op touw gezet. Ook te Aalst zal op vrijdag 27 september door het Aalsters Chilikomitee in de zaal Made- Ion. Grote Markt, een Chili- solidariteitsnieeting worden ge organiseerd. Wiens demokra- tisch hart op de rechte plaats blijft kloppen mag op deze avond niet ontbreken. JOS DE GEYTER Het was woensdag 11 september jl. precies een jaar geleden dat in Chili een dcmokratisch verko zen marxistische president werd vermoord en zijn regime dat hij vooral menselijk had gewild met bloed en tranen werd uitgeroeid. Verontwaardiging en woede stormde doorheen de harten van allen ter wereld die ergens in de borst een rechtvaardigheidsge voel hadden overgehouden. Dui zenden mensen in Chili zelf werden op beestachtige wijze vermoord, gefolterd, van hun familie weggerukt. De heksen jacht (of liever marxistenjacht) werd open verklaard en in een niets ontziende repressie vielen en vallen vandaag nog steeds onschuldige slachtoffers, eerlij ke mensen, die voor hun land een betere toekomst wensten op te bouwen. President Allende was onder de eerste slachtoffers van het fascistisch beest dat met de hulp van het Amerikaans groot-kapitaal zijn bloedige klauwen over het Chileense volk uitstrekte. Tot het laatste restje dcmokratisch leven werd mee dogenloos opgedoekt. arbeiders, technici, professoren, leraars. De perskonferentie die minister Michel (Binnenlandse Zaken) maandag jl. gehouden heeft en waarbij hij zijn fuzie-plan voor de provincies West-Vlaanderen. Limburg, Luxemburg en Namen heeft uiteengezet, zal de fuzie- koorts opnieuw snel doen op laaien. Het was de jongste maanden een beetje windstil geworden in dit opzicht. De samenvoeging van gemeenten wordt door die perskonferentie evenwel de aktualiteit nummer 1 in onze gemeenten, want de minister van Binnenlandse Za ken wil blijkbaar spoed zetten achter de operatie en het moet vóór de gemeenteraadsverkie zingen van 1976 allemaal kant en klaar zijn" De beroering rond het probleem van de fuzies is volkomen normaal. De gemeente is de kleinste administratieve eenheid en wij hebben er allemaal van dichtbij mee te maken. Onze gemeenten zijn daarenboven oud en hun naam beheerst sinds eeuwen onze lokale geschiede nis. Ook wie geen belangstelling neeft voor plaatselijke politiek. voélt meestal foch wel iets voor de gemeente waarin hij leeft en waarin '/.ijn ondersten voor ouders hun leven hebben door gebracht. Zelfs wie nieuw in een gemeente is gaan wonen, voelt zich zeer snel opgenomen in de speciale sfeer die elke gemeente anders maakt. Wanneer wij van beroering spreken, denken wij natuurlijk vooral aan de gemeenten wier naam gedoemd is te verdwijnen, wier gemeentehuis na 1976 geen gemeenteraad meer zal kennen en waarvan de huidige burge meester ook de laatste burge meester is uit de soms eeuwen lange gemeen tegeschiedenis. Sentimentaliteit? Zeker en vast! En wc schamen er ons hoege naamd niet over. Wie beweert dat hij voor soortgelijke dingen geen gevoel heeft, heeft iets gemist in het leven. Maar niet alleen sentimentali teit! Ook nuchter en zakelijk bekeken loopt er iets mank bij de fuzie-politiek zoals die in ons land 'gevoerd wordt. En dit om allerlei redenen, waarvan we er hier slechts enkele kort kunnen vermelden. Onze gemeentegrenzen stem men op vele plaatsén niet meer overeen met het plaatselijk leef patroon. Als de nodige grens- korrekties nu niet worden door gevoerd, is het weinig waar schijnlijk dat hier vóór het jaar 2000 nog iets zal aan veran deren. hoe noodzakelijk zulks ook mag zijn. Zal men van de gelegenheid gebruik maken? We hopen het. Gemeenten zijn bouwstenen van onze demokratie. Dat houdt in dat de fuzies rekening zouden houden niet plaatselijke toe standen en niet zouden uitgaan van partijpolitieke berekenin gen om in de nieuwe eenheid een meerderheid van die of die kleur te behouden. Dergelijke bere keningen houden meestal geen rekening met de eis dat de nieuwe eenheden fuzies zouden zijn van op elkaar aangewezen gemeenten. Partijpolitieke bere keningen. van soms zeer per soonlijke aard. hebben niet zelden de vorming tot gevolg van mastodont-gemeenten die wel veel eer en aanzien geven aan hun nieuwe burgemeester, maar nooit uitgroeien tot zich één voelende leefgemeenschappen. Dat soortgelijke mastodont gemeenten allerlei nadelen met zich slepen, spreekt vanzelf. Zal men ze kannen vermijden? Deze en nog veel andere bezorgdheden zullen de uit gangspunten vormen van waar uit de Volksunie de ons voor gestelde fuzies zal beoordelen. En niemand moet op de vlaams-nationale partij rekenen om gemeenten ter wereld te helpen die met deze bezorgd heden geen rekening zouden houden. Dr. R. VAN LEEMPUTTEN Volksvertegenwoordiger Het is ellendig te weten dat onze maatschappij, welstellend en harteloos, een onderste laag kent van niet-welstellenden, die gedeeltelijk of gans verwijderd wordt gehouden van de evenre dige, stoffelijke of onstoffelijke verdeling van de algemene welstand. Het woord «arme mensen» wordt zo niet meer uitgesproken. En nochtans! De arme is degene die van een aantal zaken verstoken blijft. Als er gebrek is aan financiële middelen is er: geen voldoende en gevarieerde voeding, geen aanvaardbare kleding, behui zing, sanitair, meubilering, ver warming, of ontbreekt het minimum-komfort zoals een fiets, een radio, een stofzuiger... Een poging tot opsporen van de benadeelde kategorieën levert een indrukwekkende lijst op: dienstpersoneel, ongeschoolde arbeiders (o.a. gastarbeiders), gescheiden vrouwen die het moeten stellen met een weinig of geen alimentatiegeld, weduwen of alleenstaande moeders die wegens kinderlast te weinig of geen beroepsarbeid kunnen uit oefenen, sommige kleine mid denstanders, gepensioneerden met. een minimaal rust op overlevingspensioen, gehandi capten met gedeeltelijke invali diteit zonder nochtans te kun nen werken, langdurige zieken, langdurige werklozen. Mensen met tekort doen ook niet aan kuituur. Lange tijd werd onder «cultuur» verstaan alles wat ergens met kunst te maken had. Daardoor werd het domein van de cultuur eng en slechts voorbehouden aan men sen die geld, tijd en ontwikkeling hadden om er zich voor te interesseren. Evenwel, wat interesseert de kwaliteit als de kwantiteit ont breekt. Het is gewoon onver draaglijk dat een aantal mede mensen in onze dagelijkse omgeving het onontbeerlijke telex telex telex telex telex telex telex telex De Bewoners van de Zeshoek-omgeving te Aalst zullen weldra een zucht van verlichting kunnen slaken wanneer kortelings het viadukt over station Kerrebroek en de Den- dermondsesteenweg zal opengesteld worden/Quasi alles voor deze zevenhonderd meter lange viadukt is klaar- Echter pas in 1976 zal het viadukt vervolledigd zijn met de nieuwe brug over de Dender die de ringlaan zal doen aansluiten op de H. Hartlaan en het Wijngaerdveld einde lijk voor zwaar vrachtverkeer zal openstellen/ Aalst kreeg ook zijn Chili-komitee/Op 27 september gaat in de Madeion een solidariteitsmeeting door, Een vreemde bedoeling vorige week donderdag in de ge- meenteraadszaal te Aalst: een quasi voltallige oppositie; een schaarse V.U.-er en een voltallig schepenkollege, evenwel zonder burgemeester, zat er netjes bij voor de ontvangst van de laureaten van de arbeid/Een aanwezig heid van de flinke laureaten van de gemeentevaderen mag er wel bij zijn, zou je zo denken, doch wat te denken van het lokmiddel om een paar gegadigden achter de groene raadstafels te krijgen: een oproepbrief met de vermelding «gemeenteraadszitting»?/Lieve belastingsbetalers, be houdt de glimlach, er werden geen zitpenningen uitgekeerd/ JAMAAP. JAS M 'ET QBMMKELjK zo 'n kop scuiiveiitvj HOOR./' De leefmilieu-komitee's te Aalst kampen met proble men; als alle verrezen komitee's één leefmilieuprobleem aanpakken is er niet genoeg voor iedereen/Ze kunnen zich dan misschien verdiepen in efficiëntie of het tegen gaan van de vervuiling door overproduce van het verenigingsleven/ Een Festival van Vlaanderen dat te Aalst steeds voor een uitverkochte zaal speelt, wordt een vaste waarde te Aalst/ Van een koncert op de Grote Markt, ter gelegenheid van de bevrijdingsfeesten kwam niets in huis, het kiosktent zeil had het zaterdagnacht al begeven, toen het door een rukwind overklapte/ Ook Aalst zou er wel bij varen eens een «buitenlandse week» in te richten/ Blijkbaar houdt men op het stadhuis van ernstige konsi- deraties, want daags voordat een radiowagen met een aangevraagde vergunning wenst door de stad te rijden om propaganda te maken voor de Chili-manifestatie, is de vergunning er nog niet/Gaat burgemeester De Bisschop misschien eerdaags naar Chili, nu hij toch op de reizende toer is?/ Welke gozer pikte de fiets van onzer aller Lieven?/De hele redaktie is over deze snode daad ten zeerste verbol gen daar het zware vaalkleurige damesgevaarte waarmee Lieven zich placht voort te bewegen, eenleder nog aan zijn proletarische afkomst deed herinneren, wanneer het geval pronkte voor de redaktie. Wat voor andere het palm of laurierboompje is, was ons dit totaal onvervuild bewegingsapparaat/Het is niet meer/'t lief van Lieven, het brave wicht, droeg er zorg voor dat Lieven op een fiets van recentere datum nu verder van jeugdhuis naar jeugdklub kan trekken, zonder ook maar een alternatieve vergade ring te moeten missen/Maar een mens leeft niet van alter natieven alleen, Lieven zijn emoties snakken naar dat gene waaraan zijn kontouren zich in de loop der jaren aangepast hadden/Uit pure kompassie vooruit, allemaal op zoek naar de troetelvelo van de redaktie/Een halve fles schuimwijn de overschot van vorige vrijdag daar mag de vinder op rekenen/ En dan was er nog vorige vrijdag/Met een zachte knal als eresalvo, het was maar schuimwijn, werden de glazen gevuld en geledigd op het éénjarig bestaan van de Voor post te Aalst/ Vlaamse verenigingen te Aalst overwegen een postume hulde te brengen aan de zopas overleden 86-jarige dr. Hilaire Gravez Kijk uit naar de dag van morgen, want dan krijg je aan de Zeebergbrug weer een laagje stof te verwerken Van n.v. Betonwegenbouw/ BRENDAN Ingaande op de oproep van het Nationaal Chilikomitee waarin d e'd grote arbeidersorganisaties zijn vertegenwoordigd en dat oproep i: pte Alle dcmokratische krachten te verenigen die vechten tegen d|'cn fascistische junta welke gesteund wordt door het imperialisme. k a Alle akties te ondernemen die nodig zijn om het terreurregime tfutl doen ophouden en om de demokratische en syndikale vrijheden ijttin ere te herstellen; opdat alle rechten van de mens. waaronder het ree li wr op vrije meningsuiting alsook het recht zich te verenigen, zoudei gerespekteerd worden; Een dringende interventie te verrichtten opdat de politiek gevangenen, ten getalle van ongeveer 25.000, zouden vrijgelatei f£ worden. De schandelijke rol aan te klagen van de multinational ,sjj ondernemingen, die de rijkdommen van het land roven en d arbeiders in de onderontwikkelde landen uitbuiten, zoals zij ook d« arbeiders uitbuiten in de geïndustrialiseerde landen. Hebben volgende Aalstersc groepen zich in een regionaa Chili-Komitee verenigd: Oxfam-Aalst; A.B.V.V. en A.B.V.V. kadetten; B.S.P.; K.P.; Jongsocialisten; S.J.W.; Kreja; Pan werkgroep Liedekerke. j j. Het Aalsters Chilikomitee roept dan ook op om op 14 september di nationale aktiedag bij te wonen in het universiteitsgebouw op d<inj Roosevèltlaan te Brusel en de plaatselijke meeting bij te wonen oj vrijdag 27 september om 20 uur in zaal Madelon. Tevens kan men tijdens onze marktstanden op 14 en 21 septembei a. zijn solidariteit met Chili komen betuigen of meewerken aan d< ,el pamfletuitdelingen op woensdag 11 september en vrijdag september in de winkelstraten en aan het Stationsgebouw. Voor de meeting in Brussel wordt nu zaterdag om 14 uur aan d( ''T} houtmarkt te Aalst verzameld. moeten missen om in staat te zijn op te stijgen uit het louter materiële en fysische leven. Aan wie het leven nooit geestelijke gemengten biedt. Ik denk aan de mensen wiens volledig geluk er in bestaat geen honder te hebben. Mensen, met een con- Op 8/9/74 te OO.30 (nacht van zaterdag op zondag) had te Aalst, in de Binnen straat, ter hoogte van het kruispunt (aansluiting) met de Rapestraat, een verkeersongeval plaats, waarbij een bestuurder van een brorrff iets zeer zwaar gekwetst werd. Een persoon kwam met zijn bromfiets (rijwiel met hulpmotor) merk Honda, van oranje kleur met slijkbrekers van gebro ken witte kleur in de richting van de Leopoldlaan dus in de richting van Herdersem gereden en kwam op de rechterkant van de rijbaan in zijn rijrichting gezien, in de Binnenstraat in aanrijding met een gestationneerde blauwe personenwagen merk Simca 1100. De bestuurder van de bromfiets werd hierbij heel zwaar gekwetst. Circa 50 60 m. vóór de plaats van het ongeval zou de bestuurder van de bromfiets Honda nog gestopt hebben om een personenwagen van rode kleur, en waarvan volgens een getuige de nummerplaat zou beginnen met de letter A en waar achteraan de cijfers 2 en 3 zouden in voorkomen, en die in dezelfde richting reed als hij zelf, te laten doorrijden. Na het ongeval is een andere iromfiet- ser die uit de richting van H rrdersem kwam gereden ter plaatse gestopt en heeft het slachtoffer dat nog op de rijbaan lag op het voetpad gelegd en heeft ook het rijwiel met hulpmotor Honda van de rijbaan verwijderd De bestuurder van de hoger vermelde rode personenwagen die in de richting Herdersem reed (nummerplaat vermoe delijk A...2..3) en de bestuurder van de hoger vermelde bromfiets die het slacht offer en het rijwiel merk Honda van de rijbaan verwijderd heeft, evenals alle andere personen die getuige zouden geweest zijn van dit zwaar verkeerson geval, of ter zake enige inlichting hoe gering ook, kunnen verstrekken worden dringend verzocht zich kenbaar te ma ken bij de dichtst bijgelegen politie of rijkswachtpost of rechtstreeks bij de onderzoeksrechter A. Mertens, Justitie paleis te Dendermonde. Tel. 052/21.27.81. De voltallige raad boog zich eerst over twee begrotingswijziginge van de gewone en buitengewone begroting waarin vooral te notere vallen verminderen der buitengewone ontvangsten en uitgave ingevolgde verdaging van bepaalde wegeniswerken naar 1975 e verhoging van de kredieten voor uitbreiding van het rekreatü centrum. Het kasnazicht van de K.O.O. werd goedgekeurd en ee grondkocessie toegestaan aan Podevyn Frans. De begroting van d j,, K.O.O. voor 1975 werd aangenomen. Beslist werd ook over te gaan tot aankoop van onroerende goedere ten laste van de industrie voor verwezenlijking van de waterzuiverinj Twee betrekkingen van tijdelijke schoonmaakster met part-tint q prestatie werden vakant verklaard. De kandidaten dienen tussen st en 45 jaar te zijn op de dag van de indiening van de kandidatuur. D s( nodige ruchtbaarheid zal hieraan gegeven worden. In geheime zitting werden weddeaangelegenheden behandeld te voordele van de gemcentcsekretaris en het overige gemeente personeel. DAELEMANS DIR1 stante bewustzijnsvernauwing. Het is duidelijk dat de jongste wetgeving inzake minimum inkomen en aanpassing aan de welvaart een hoogstnodige zaak is. Maar wij zullen ons niet laten in slaap wiegen door regels op papier Ghisleen Willems \/Di inic ia ccDTCunco VRIJDAG 13 SEPTEMBER Aalst 20 uur: opening in 't Apostelken, Mijlbeek, van de derde antiekbeurs. Deze antiekbeurs loopt tot 16 september, en is iedere dag toegankelijk van 15 tot 20 uur, 's zondags vanaf 10 uur. Tot 15 september, in Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35, tentoonstelling over de weerstand en het verzet. Affllgem Tot 15 september in het Kultureel Centrum Affligem, groepstentoon stelling met A.M. Beulens, L. Persoons, A. Van den Bossche en A. Van Landeghem. Op zaterdag van 14.30 tot 20 uur en op zondag 11 tot 13 uur en van 14.30 tot 20 uur. Terjoden Tot 15 september in de Parochiezaal. Terjoden: tentoonstelling re cente beelden en schilderijen van Mare De Bruyn. Ingericht door de Vlaamse Kring, Davidsfonds en VTB-VAB. De tentoonstelling loopt op zondag van 10 tot 12 uur en van 14 tot 20 uur, andere dagen van 14 tot 20 uur. Aalst (- 20 uur: vooropening in Galerij Valerius De Saedeleer, Keizerlijk Plein, -van de tentoonstelling «Oude Perzische Tapijtkunst». De tentoonstel- A ling is iedere dag toegankelijk van 10 tot 12 uur en van 14 tot 19 uur. r Dinsdags is zij gesloten. L Stadhuis, Feestzaal (toegangsprijzen 150-75 fr.) Uitvoerders: Cambridge University Chamber Choir. Peter Pears, te nor, Geoffrey shaw, bariton, algemene leiding Richard Marlow Programma: Henrich Schütz (1585-1672) «Matthëus-Passion», SWV fl 479. Koncert in het raam van het Jong Festival van Vlaanderen. ZATERDAG 14 SEPTEMBER Aal»t 20 uur: voordrachtavond in het Volkshuis, Molendries, door de h F. Van der doodt over «Joegoslavië» aan de Zonnige Adria, met diapro- 0 jektie. Ingericht door A.T.B. li ZONDAG 15 SEPTEMBER e (fa Aalst z 15.30 uur: in de Sint-Martinuskerk, eerste orgelkoncert in de orgeley- n klus, met Kristiaan Van Ingelghem. L DINSDAG 17 SEPTEMBER Aalst Stadhuis (toegangsprijzen 150-75 Fr.) Uitvoerders: The King's Singers. Samenstelling: Nigel Perrin kontratenor, Alastair Hume kontratenor, Alastair Thompson tenor, Anthony Holt bariton, Simon Carrington bariton, Brian Kay bas. Met medewerking van Bryan Daly gitaar, Daryl Runswick kontrabas Programma 116de-eeuwse liederen en madrigalen uit Engeland, Italië en Frank rijk. 2. Antonin Dvorak (1841-1904) Vijf bewerkingen van teksten van Litouwse volksliederen, op 27. Pomulva - Praatjes Pomorane - Zeebewoners Pripoved Lasky - Liefdesgelofte Ztracena Ovecka - Het verloren lam Hostina - Een feest. 3. Liederen met kontrabas- en gitaarbegeleiding m.m.v. Bryan Daly gitaar, Daryl Runswick kontrabas. programma wordt door de uitvoerders aangekondigd. Pauze. 4. Paul Patterson Time Piece (1973) Opdracht van het Camden Festival te Londen voor The King's Singers n.a.v. hun concert op Genesis, hoofdstuk 1 5. Bewerkingen uit het traditionele en moderne repertoire, «Five Ar rangements in Close Harmony» programma wordt door de uitvoerders aangekondigd. Koncert in het raam van het jong Festival van Vlaanderen. DONDERDAG 19 SEPTEMBER Aalst 20 uur: de Katolieke Filmliga vertoont «Het geval Mattei», in de film zaal van het St,-Jozefskollege, Pontstraat 11.

De Voorpost | 1974 | | pagina 2