tSSM 14 - 20/9/74 - De Voorpost OVERLIJDENS Valentina De Sadeleer, zb., 72 j., echte, van Frans Ottoy, Mere, Oude Broekstr. 24; Josephus Lelie, grondwerker, 90 j., ongehuwd, Meldert, Dorpstraat 25; Jozef Plas, zb. 65 j., echt. van Isabella Meganck, Aalst, Pastoor Lauwereysstr. 12; Georges Goossens, zb. 68 j., echt. van Bertha De Frenne, Westrem, Dorp 1 Remigius Van Driessche, gemeente werkman, 56 j., wedr. van Yvonne Van Nedervelde, Wellen Raapland 4; Maria Maes, zb., echt. Lodewijk Podevyn, Gijzegem, Kerstraat 2; Louisa Haeck, zb., 63 j., echt. Van Gommaar Martens, Aalst, Ledebaan 173; Hendrik Florent Neckebroeck, hulppostman, 54 j., echt. van Maria De Backer, Appelterre-Ei- chem, Papestichelstraat 47; Denis Saeys, zb., 66 j., wedr. Paulina Boey- kens, Moorsel, Statiestr. 34; Augusta Philomena Nuël, 79 j., wede. van Remy De Wandel, Lede, Wichelse Stg, 119; Maria Joanna Schoup, zb., 73 j., wede van Prosper Van Damme; echt. van Victor De Landsheere, Mere, Provinciale Baan 112; Camille Alphonse Sneyaert, zb., wedr. Julia Vande Ryse, Liedeker- ke, Schelfhoutstraat, 26; Eddy Frangois Baevegems, 22j. ongehuwd, Aalst, Vrij heidstraat 52; Amelia Huylebroeck, zb. 80 j.wede Petrus Buyl, en van Emile De Neve, Aalst, Violettestraat 13; Edmond Delpech, Zb. 76 j., wedr. Augusta De Backer, Aalst, Korte St.-Janstraat 16. Maria Moortgat, zb., 82 j., eet. Frans Van Langenhove, Moorsel, Bredestraat 41Joannes Van der Biest, zb., 76 j., echt. van Berlindis Meert, Erembode- gem, Heuvel 46 B; Clementina De Raedt, zb., 80 j, wede van Camillus Franck, Aalst, Kroonstraat 1Bed dikt Kiekens, zb., 81 J., echt. van Maria Gysens, Aalst, Posthoornstraat 42; Karei Buys, zb., 68 j., echt. van Julietta Van Assche, Aalst, St.-Kamielstraat 25; Maria Cooreman, zb., 60 j., wede van Alphonse Herremans, Kerksken Velstr. 3; Alice D'Hoe, zb., 74 j., echte van Vitalis De Leeuw, Denderleeuw, Kieken- borre9; Bertha Van Langenhove, zb., 79 J., ongehuwd, Denderleeuw, Thontlaan, 24; Clothilda Verhaest, zb., 86 j., wede. Petrus Hulsboch, Aalst, Dr. De Moortr. Emiel Poleyn, grondwerker, 58 jecht. van Octavia De Pelsmaeker, Aalst, Beekstraat 115; Josephus Verhelst, fabrieksarbeider, 62 j., echt. van Maria Verleyen, Oudegem, OUdebaan 80; Antoinetta Scheerlinck, zb., 63 jwede van Georgius Paelstermans, Aalst, Raf- felgemstraat 14; Hilarius Benedictus Gravez, geneesheer, 85 j., echt. van Magdalena Haegens, Aalst, Keizerlijke Plaats 39; Jan CEGustaaf Priem, behan ger-schilder, 60 j., echtegesch. Eveline Van der Perre, echt. van Augusta Cooremans, Erembodegem, Brussel- baan 111. Henricus Meganck, zb. 82 j., wedr. van Coleta Backaert, Aalst, Dr. De Moorst. Philemon De Boitselier, zb., 72 j., echt. van Simonne Beirens, Aalst, Varenlaan 6; HippolyteTroch, zb., 69 jecht. van Angelica Van Mieghem, Aalst, IJzeren- wegstraat 11; Stephania Van Gijse- ghem, zb. 71 j., wede van Avhilles Hertsens, Aalst, Binnenstraat 36/2B Arséne Van Droogenbroeck, zb., 74 j., echt. van Maria Talloen, Erpe, Dorpstr. 73; Anna Coleta Persoons, zb., 92 j., wede van Albinus Meersman, Aalst, Moorselbaan 35; Gérard Thysens, gep. 73 j. echt. van Eliza Orinx, St.-Kathe- rina-L ombeek, Bosstraat 213; Sylvia Janssens, zb., 81 j., wede van Joannes De Backer, Aalst, Ledebaan 134; Anna Van Mulders, zb. 83 j., echtgescheiden van Karei Everaert, wede van Maurice Fransaert, Aalst, Vilainstraat 26; Mari- tius De Bock, sociaal controleur, 49 j., echt. van Adela Clement, Erembode gem, Beukenlaan 44; Elodia De Pauw, zb. Echt van Prosper Uyttendaele, Oor- degem, Dorp 31Leopold Van den Steen, zb. 68 J., echt. van Prudentia De Clercq, Erembodegem, Nlnovestraat, 172; Maurice Théophile De Bruycker, zb., 89 j., wedr. van Helena De Zutter, echt. van Maria Vangassen, Aalst, Caudronstraat 40; Frans Peirlinck, zb. 80 j., echt. van Maria Coppens, Moorsel, Driesstraat 32; Paula Philomena Fran- cisca Eeman, zb., 57 j., ongehuwd, Kerksken, Dorpsstraat 30; Alphonsine Trenoye, zb., 64 j., echt. van Arthur Van Nieuwenhove, Geraardsbergen, Buize- montstraat 4; Emma Lievens, 69 j., echt. van Gustavus Bruwée, Outer, Varentstraat 8; Simon Ruysseveldt, gep. 87 j., echt. van Rosalia Vander- stappen, Welle, Statiestraat 44; Maria Irma Van Der Haegen, zb., 74 j., echte, van Joseph De Smet, Boekent 36; Stephaan Peynshaert, bediende, 45 j., echt. van Maria Van Dammen, Aalst, Goudbloemstraat 66; Gustaaf Van Cae- neghem, zb., 75jecht. van Maria Corthals, Serskamp, Anker 36; Marcel De Smet, corsettenfabrikant, 55 j., wedr. van Bernardina Van Caekenvberg, Aalst, N. De Tièrestraat 49; Leontina Scheerlinck,zb., 78 j., wede van An dreus Van Rossem, Aalst, Popperode- dries, 52; Martha Tombeur, zb., 81 J., wede van Frans Van Mol, Aalst, Bolle- weg 90; Dominicus Heyman, zb., 77 j., echt. van Maria Van de Berghe, Kerks ken, Beekstraat 92; Celina Perreman, ZB., 79 j., wede van Joannes Baptiste Van den Broeck, Welle, Denderweg 39; Joannes Mertens, zb. 81 jwerdr.v an Rosalia Giets, en van Alina Wambacq, Erembodegem, Bergstraat 2; Joris Van Unchem, wever, 61 j., echt. van Leontina Van Goethem, Aalst, Guido Gezellestr. 83; Livinus Bombeeck, zb., 76 j., wedr. van Catharina Kremer, Aalst, St.-Job- straat 48; Rachel Maesschaclk, zb., 69 j., echt. van Amandus Van Gyseghem, Welle Bosweg 6; Eric De Saedeleer, Haaltert, Kattestraat 56 A? Irena Calle- baut, zb., 76 j., wede van Alfons Van Geert, Aalst, Park Terlinden 14; Julius Pieters, zb., 78 J., ongehuwd, Serskamp Anker 18; Jozef Goossens, Spoorweg arbeider, 7, 73 j., echt. van Louisa Van Wassenhove, Mere, Bosstraat 112 gino De Neve, Haalter, Moelnbaan 14; Charle Mulders, zb., 71 j., echt. van Maria Vandenberghe, Kerksken, Beekstraat 16; Martha DeSchaever, zb, 73 j., wede van Emiel De Braekeleer, St.-Lievens- Houtem, Dreef 1Maria Van der Weeën, zb., 84 j., wede. van Joannes Baptist D'Haeseleer, Denderleeuw, Rodenbach- straat 88; Frans Van Impe, zb., 64J? ECHT VAN Marie Scheerlinck, Kerks ken, Boekenstraat 155; Lodewijk Van- dervelde, sb., 80 J., werdr van Barbara Marevoet, Welle, Langestraat 127; Em ma De Shrijver, zb., 76 j. wede. van Victor De Troyer en van Victoriunus Beeckman, Welle, Beerweg, 13; Maria Lievens, zb., 68 j., echt. van Remi Van IMpe, Mere, Nijverheidstraat 33 A; Adelaide Spaens, sb. 91 j., wede van Leo Welleman en va nMedardus Schollaert, Aalst, Rustoord St.-Lieven, Dr. De Moorstraat; Louisa Frangois, zb, 94 j., wede van Camille Devrous en van Leon Dubrullen Aalst, Albrechtlaan, 1, Ca- miel Lievens, Ledersnijder 57 jecht van Clementina Van Eygem, Aalst, Erpestraat 25; Jan-Baptista Spittaels, sb., 76 j., echt. van Bertha Verbeeren, Aalst, Marktweg 20; Magdalena De Wint, zb., 68 j., echt. van Joannes De Meerleer, Erpe, Gentse Stwg 48; Emilie Vlasschaert, zb., 73 j., echte van Henricys Van den Haute, Denderleeuw, Jozef Sonckstraat 31Maria Van Dorpe, zb., 83 j., echte van Aloysius Keymeu- len, Hof stade, Babbelaarstraat 101, Philomena Caudron, zb., 84 j., wede. van Jan Baptist Baten Moorsel, Aalster- se Stwg, 66; Arthur Evenepoel, zb., 64 j.q, echt. van Maria Goens, Hekelgem, Bleregemstraat 103; Clementia Rowies, zb., 76 jongehuwd, Aalst, Brusselse steenweg 164; Oscar Baten, zb., 85 j., echte, van Sophia De Meersman, Aalst, Molenstraat 78; Maurits Uyttersprot, landbouwer, 33 jecht. van Norma Van den Berghe, Aalst, Ledebaan 8; Jozf De Stroper, zb., 51 j., ongehuwd, Zele, Heikant 225; Angelica De Baerdemae- ker, zb., 70 j.wede. van Camiel Van Geit, Hekelgem, Broekstraat 7; Desire De Clercq, zb., 81 j., wedr. Van Maria D'Haeseleir, Echt. van Maria Broek, Oordegem, Oude-Smetlede 26; Joseph De Smet, zb, 72 j., wedr. van Elisa De Smedt, Aalst, Poegstraat 28; Rosalia De Buysscher, ZB, 73 jAalst, Botermel^- straat 129, echte, van Gustaaf Le Boeck; Louisa Van Goethem, zb., 60 j, echte, van Robert Ernst, Aalst, Boter- mekdstraat 179; Benedict Van Mol, zb, 79 j, echt. van Francisca Huys, Aalst, Zonnestraat 24; Coleta Coessens, ZB, 87 j., wede van Gustavus Osselaer, en van Vamillus De Meersman, Aalst, Val. De Saedeleerstraat 103; Bernard Vand en Steen, zb., 74 j., echt. van Maria Bauwens, Liedekerke, kasteelstraat 14; Joannes Van derDonck, sb., 83 j., werdr van MOnica Van Stichel, Aalst, Markt weg 20. GEBOORTEN Thomas Quintijn, Steenweg, 32, Burst Jugen Eeckhout, Scherreveldstraat 52, Aalst; Sheila Quintijn, Molenstraat 21, Mere; Daniel Willems, Soortstraat 13, Opwijk, Leentje De Koker, Bellaertstraat 67, Lede, Nele Strypens, Welvaartstraat, 98 Aalst; Sabrina Palstermans, Bos straat 25, Hekelgem, Vincent Verhoey- en, Ten Berg, 84, Aalst; Steven De Bodt, Edestraat 79, Haaltert; Karoline Ste- ghers, Hazelaarstraat 6, Nieuwkerken; Jeroen De Knijf, Daalkouter 146, Hille- gem; Filip Van Keer, Mandekenstraat, 168, Baasrode, David Slagmulder, Wau- tersdreef, 26 Melle; Pascal De My, Meiboomstraat, 64, Denderleeuw; Va nessa Vermeulen, Egemstraat 26, Bam- brugge; Lus Saeys, Grote Baan, 221 Herdersem; Kelly De Koninck, August De Feyterstraat 24, Ternat; Gert Ver- snick, Herzelestraat 89, Ressegem; Frank Orinx, Kaaistraat, 15 Teralfene; De KWB vergaderde dinsdag jl. en plande een verdere verspreiding van het boekent onds.(lb) Mario Linthout, G. Gezellestraat 19, AalstAnnelies De Brauwer, park Terlin den, 10, Aalst; WimBlanckaert, Lange straat, 41, Aalst; Nancy Van Durme, Vooruitzichtstraat 6, Aalst; Hans Peir- linckx, Elderbergstraat, 22, Baardegem; Ellen Deneys, Kawaterstraat 12, Liede kerke; Maarten Buyle, Ledezijdestraat 118, Lede, Heidi De Pauw, Minneveld, 25, Buggenhout; Peggy Temmerman, St.-Rochusstraat 42, Nieuwerkerken, An ja De Doncker, Achterstraat, 42a, Haaltert. Michel Van der Beken, Schoolstraat 4a Aalst, Jim en Chris Boriau, Ringlaan 24, Denderleeuw, Jan Bauwens, Bergstraat 70 Mere, Xenia Buyl, Hoogstraat 17, Meldert, Angie Walgraes, Eikstraat 78, Aalst, Andy Van Hoecke, Osbroekstraat 36, Aalst, Elsje Aelbrecht, Langestraat 329 Aalst, Jos Van de Velde, Fosselstr. 20Mere, Katrien Gits, Leo de Bethune- laan, 72 Aalst, Nico De Meyer, Lange- munt 24 Aaigem, Renéé Hobbels, Var- kensmarkt, 13 Aalst, Jan Coppens, Dries, 27 Burst, Luc Lissens, Stwg op Lebbeke, 14 Opwijk, Jurgen Van Impe, Bosstraat 36, Haaltert, Veronique Vano- verbeek, Drie Sleutelstrtaat 27b Aalst, Bart Verbraekel, Morelgem, 72 Vlierzele, Kim De Schrijver, Groenstraat, 2A 1 Aalst, Sandra De Clippeleer, Nieuw- straat 26 Mere, Sven De Spiegeleer, Krielhoek, 16A Burst, Thierry Uytter sprot, Oude Wichelsesteenweg, 11A Lede, Andy Cobbaut, Ledezijdestraat 80 Lede, David Beeckman, Molenstraat 50 Haaltert, Chris en Rony Van Hove Aalsterse Stwg., 69 Moorsel, Philippe Carret, Theo de Cleynlaan, 2a Dender leeuw, Jim Van den Rijse, stg. 40D Heldergem, Pascal Van Langenhoven, Hogeweg, 10a, Erembodegem, Pascal Kiekens, St.-Janstraat 65 Aalst, Inge borg De Brul, Hoogstraat 38 Hof stade, Steven Beerens, Hoogkouterbaan, 10, Haaltert, Davy De Neef, J.Fr.Vonckstr. 31, Baardegem, Raf Philips, Oude Dendermondse Steenweg, 352 Aalst, Jan Talloen, Bergstraat 32, Oetingen, Griet De Petter, Babbelaarstraat 108 Hofstade, Nicolas Destryker, Monnik straat 1A Ternat Steven Becue, Kor- trijkstwg. 10O Ruddervoorde HUWELIJKEN Danny Van Geert, Hulp-eletricien, Aalst, Boomgaardstraat 28, met Sonja Boe- laert, Text, werkster, Aalst, Langestraat 327 Remi Anné, handlanger, Aalst, Bo'ude- wijnlaan 47, met Emma Wellekens, stikster, Aalst, Ledebaan 232; Willy Vanden Borre, fo tograveerder, Anderlecht, Rue Jules Broeren, 44, met Erna Van Cauter, bediende, Aalst, Brouwerijstraat 69; Geert Lewyllie, bouwvakarbeider, Zille- beke, Werviksestraat 14, met Viviane Philips, plastiekbewerkster, Aalst, P. Lauwereysstraat 16; Bernard Nonnet, handelsbediende, Chatillon (Frankrijk, Rue Pierre Curie, 33, van franse nat. met Marie-Rose De lange, secretaresse, Aalst, Drieveldenweg 15. RUIMINGSWERKEN AAN ONBEVAAR BARE WATERLOPEN EN GRACHTEN O HET GRONDGEBIED VAN DESTAD Het stadsbestuur brengt ter kennis van de belanghebbenden dat op 25 sep tember e.k. een aanvang zal worden genomen met het ruimen van verschil lende onbevaarbare waterlopen en grachten op het grondgebied van de stad. Ten einde deze werken zo doelmatig mogelijk te kunnen uitvoeren en tevens op de minst schadelijke wijze, verzoe ken wij den aangelanden-eigenaars of huurders tijdig de nogige schikkingen te treffen aangaande het rooien der vruchte en zo meer. Nadere inlichtingen, omtrent de juiste ligging van de te ruimen waterlopen en grachten, kunnen worden ingewonnen op bureel 13, Openbare werken, kapelle- straat 8 elke werkdag van 9 tot 12 uur, zaterdag uitgezonderd. PRONDELMARKT Zondag 22 september tussen 10 en 20 uur, vierde grote Prondelmarkt rond 't Apostelken. HET VLAAMSE KRUIS Zaterdag 19 oktober a.s. houdt het Vlaamse Kruis afd. Aalst haar lustrum bal in zaal Gilbos, Grote baan, Herder sem. ZITAGEN GEORGANISEERD DOOR HET RIJKSINSTITUUT VOOR DE SO CIALE VERZEKERINGEN DER ZELF STANDIGEN IN DE PROVINCIE OOST- VLAANDEREN Op Donderdag 10 oktober van 10 tot 12 uur in Jeugdbibliotheek, Kattestraat 33 FILM Marcelinoklub - zaal Pater Kapucienen. 22september-Waterloo-Hist. Film. 29 september - Asterix de Galiër - teken film. K.W.B. Zaterdag 21 september om 14 uur, in het Groen Kruis, vergadering verbondsbe- stuur. Woensdag 25 september, in zaal Kapucijnen, gesprekssamenkomst voor proosten en verbondsbestuursleden uit dekenijen Aalst en Lede. Donderdag 26 september om 20 uur in het Groen Kruis, verbondelijke samenkomst voor sport- verantwoordelijken. Vridag 27 septem ber om 19.30 uur in 't Apostelken, raads vergadering voorde leden. BRAND Tijdens de nacht van zaterdag op zondag werden de bewoners van de beenhouwe rij in de Koolstraat 125 te Aalst gewekt door een verstikkende rook die in de woning binnendrong. De brandweer kwam ter plaatse en moest nog perso nen van de bovenverdieping evacueren daar deze ingevolge rook niet langs de traphal naar beneden konden. In de kelder was een partij papier aan het branden gegaan. Uitbreiding kon voor komen worden en het onheil werd na enkele tijd overmeesterd. SPAANSE GASTARBEIDERS Gezellig samenzijn op zaterdag 5 okto ber om 18 uur, in het volkshuis, Molendries, Aalst, voor de herdenking van de aanval op de Spaande demokra- tische instellingen en republiek in 1936. Alle Spaanse gastarbeiders zijn wel kom. KERMIS HOGE VESTEN Ter gelegenheid van de kermis Hoge Vesten worden door de vereniging «Hoe langer hoe beter», volgende feestelijk heden gehouden. Zaterdag 21 september te 9 uur open luchtmis opgedragen door Z.E.H. De ken; te 10 uur opening van de kermis door burgemeester De Bisschop en receptie: te 12 uur uitstap met muziek met prijzen voor de verklede deelnemers en gezellig samenzijn. Zondag 22 september te 10 uur keuring der versierde huizen; te 13 uuqr Breu- ghelfeest; te 14 uur kinderspelen en tapijttekenen;Te 15uur modeshow voor de heren met inschrijving in het lokaal Caoutchouken. Maandag 23 september te 10 uur dierenmarkt met inschrijving in het lokaar Gerarda; Te 14 uur pattatenkoers voor de dames met inschrijving in het lokaal Caoutchouken; te 16 uur bloe mencorso voor de dames met inschrij ving in het lokaal Gerarda; Te 20 uur Bougiekeskoers met inschrijving in het lokaal Caoutchoeken. Dinsdag 24 september te 10 uur trekking van de tombola op de steunkaarten; te 14 uur belotting te 17 uur Breughelfeest met eetmaal. Het zonnige zondagnamiddagweer was de te- kenlustige kinderen op de braderlj van de Mo- lendrles gunstig gezlnd.(Jm) HONDENAFRICHTING Aalsterse Hondenklug «St.-Rochus: Lokerenveldstraat. Zondag 22 september9 tot 12 en 14 tot 18 uui 18 uur: kampioenschap van België voor afgerichte honden - Kategorie 1 H.A.C. Hondentrouw Aalst: terrein kleistraat 13. zondag 29 septembervan 9 tot 12 envan 14 tot 17 uur: Kampioenschap van Oost-Vlaanderen voor afgerichte hon den, kategorie I, II en III.Bekers en geldprijzen. De nog frisse en montere Aalsterse politievoetbalploeg net voor de aftrap. Net talrijk genoeg waren de voetballers van de Aalsterse gerechtelijke politie om het ta hun konfraters van de politie op te nemen.(lb) Zondagmorgen hield het Aalsters politiekorps naar aanleiding van de twintigste korpsdag, het traditioneel défilé op de Grote Markt(lb) De ploeg van de Telegraaf en Telefoon die in het Korporatief Voetbalvertoond uitkomt, hier met slechts negen spelers. Uiteraard werden ze vorige zondag geklopt voor S.A.F.(lb) KAMPIOENSCHAP PISTOOLSCHIETEN BIJ DE POUT1E TE AALST Onder leiding van adj.-politlekommlssaris Theo Wauters, gediplomeerd onderrichter in verdedlglngschleten (rechts op de foto) werd voor de eerste keer bij de politie te Aalst oen kampioenschap In verdedlgingsschleten Ingericht. Winnaar werd politieagent Raymond De Wolf (2* van links) met 173 punten voor politieagent Norbert Keymeulen (links op de foto) die 172 punten behaalde, en politieagent Pierre Key- meulen (2* van rechts) met 164 punten. Bij een demonstratie tijdens de wedstrijden behaalde adj.-poiltiekommissarls Theo Wauters 199 op 200 punten.(lb)

De Voorpost | 1974 | | pagina 14