iffensief Sporting slechts karig beloond S.C. LOKEREN - OLYMPIC 3-0 efhebbersvoetbalverbond M.T.S. Aalst DUIVENSPORT Reuze gewaarborgde prijsvlucht Korparatief verbond gewest Aalst Callebaut (a) had het niet breed BILJART |HAND IN HAND B REIKT HAND IN HAND A DE HAND K.K.S.F. voetbal Enkel Moorsel houdt stand Volleyklubs... Avanti Scheidsrechters Adec Kaatsen Beker Daar is Paul De Brauwer al Lokeren zonder kleer- leuren door de zware impetitiestart is geraakt it het tegen Olympic Ik unnen bewijzen wat het zijn mars heeft,» aldus inager De Rycker. En dit ijs is er wel degelijk omen want met deze 3-0 jfers mogen de rood-wit- zich nog bijzonder ge- ;kig achten. Sporting liet indag immers een bijzon- ir sterke indruk zodat er in voortreffelijke Durieux het doelhout nogid waren de schade te beperken, grootste kracht van de :olores zat zondag onge steld in het steunvalk aar het trio Puis-Verheyen- tielemans zoveel veer- icht etaleerden dat Olym- nooit een voet in de idstrijd kreeg. Zelfs niet dat het reeds na 11' op injhterstand werd geplaatst c>or De Vrindt die een getnijnig inzenden van Puis Si één tijd voorbij een mach loze Durieux had getrok- Lokeren nam tijdens 12e kwartier nochtans een wachtende houding aan v<rv omdat normaliter een be zoekend offensief mocht verwachten. Maar de bezoe kers geraakten gewoon niet los. Graff bleef hangen in het middenveld terwijl de aanvallende mogelijkheden van de gelegenheidsmid denvelders Gervasi en Tuy- aerts wel duidelijk beperkt waren. Daarenbo ven zat Cas Janssens volle dig in de greep van de heroptredende Verschueren en geraakte de gereputeerde De Raeve nooit voorbij een sober spejende De SChry- ver. Olympic kon bijgevolg nooit een gegroepeerde aan val op gang brengen die Hoogeboom echt in moei lijkheden bracht temeer daar spelmaker Gheys weinig ruimte kreeg van Verheyen Na een voorzichtig inter mezzo ging Sporting dan maar zelf op zoek naar een tweede doelpunt want na ee halfuur was het reeds voor iedereen duidelijk dat de bezoekers niet in staat wa ren om echt een vuist te maken. En dat tweede doel punt kon er reeds gekomen zijn op de 39' toen Hanssen een felle kopstoot plaatste naast de staander maar De Dekker stond op de goede plaats. Lokeren bleef even wel imponeren door zijn offensieve kracht. De loka len opereerden immers met drie spitsen waarbij een fors opkomende De Vrindt in druk maakte. Daarenboven zorgden Thielemans en Puis niet alleen voor de nodige aanvoer maar lieten zich niet pramen om mee in ae vuur lijn te verschijnen. De be zoekende defensie werd dan ook keer op keer uit verband gehaald maar de verwachtte doodsteek bleef uit ook al namen zowel Ingels als De SChryver ieder gelegenheid te baat om zich aanvallend uitteleven. ONGRIJPBARE PUIS Sporting had dus nog niet een definitieve kloof kunnen slaan toen het de eerste keer in de kleedkamers duikelde. Trainer Novak was trouwens neubelen Johan De Vrindt scoorde met een trekbal het eerste Lokerse doelpunt en daar kan Vervoort niets aan veranderen. niet onvoorwaardelijk tevre den. «Er wordt te weinig bewogen wanneer de Bal niet in de onmiddellijke buurt is,» maakte de Loker se oefenmeester zijn spelers duidelijk. En blijkbaar zat daar de sleutel op het Olym pic-slot want na de rust werden de bezoekers ge woon van de kaart oeveegd. Onder impuls van een blil- jante Puis werd de verdedi ging van de gasten voortdu rend uit verband gehaald. Wilfried bestreekenorm veel veld en niettegenstaande gij Gervasi in zijn spoor had kon hij regelmatig doorsto ten op links waar De Dekker evenmin een onoverkomelij ke hindernis was voor een losgebroken Puis. Een nieuw doelpunt kon dan ook niet uitblijven en op de 55' was het zover toen Thiele mans het leder gevat in de loop schoof van Verheyen die met een schuiver van formaat Durieux kansloos liet. Lokeren voelde zich meteen bevrijd en ging nu zonder kompleksen aanval len. Vooral Verheyen trok zich op aan zijn eerste doelpunt en ging meer en meer aanleunen bij de aan val. Puis knalde tegen de staande lat en De Vrindt werd een tweede doelpunt onthouden door de deklat. En inmiddels bleef Durieux zich onderscheiden. Maar 5' voor tijd zou de Waalse doelman zijn vingers ver branden aan de zoveelste zwieper van Wilfried Puis zodat Suyckerbuyck zonder moeite de eindstand kon vastleggen. A.S.OOSTENDE Meteen kan Sporting op nieuw zonder komplexen op reis gaan, dit keer naar Oostende waar «den As» eveneens op een voortreffe lijke start kan terugblikken. Aan de ploeg die vorig jaar tweede eindigde na Olympic werd bitter weinig gewijzigd nu de Nederlander Wijn- gaarde naar de bank verwe- en werd, enkel Pierre Car- teus vormt een nieuw ge luid. Dus wel een tegenstan der die binnen de mogelijk- ;ètyen van Sporting moet liggen. Maar de vraag is of ^Dtricolores ook buiten huis zondervrees in het offensief durven stappen, iets waar aan wel sterk kan getwijfeld worden. We maken ons trouwens sterk dat de pou- lains van trainer Höffling in ieder geval voor meer tegen stand zullen zorgen dan de tamme rood-witten van O- lympic. Het grote vraagte ken blijft dan of de Lokerse defensie overeind zal blijven en in dit verband wordt speciaal uitgekeken naar Verscheuren van wie een bevestiging verwacht wordt na zijn bevredigend weder- optreden. Trainer Novak - die moeilijk de 17 tegen- doepunten kan verteren - is er nochtans vast van over tuigd dat Sporting achter aan moeilijk zal te nemen zijn nu Marcel voor de eerste keer dit seizoen fysiek vol ledig in orde is. En wanneer het duo Puis-Verschueren zaterdagavond zijn prestatie van zondag II. kan evenaren keren de Sportingers in geen geval met lege handen terug uit Oostende. tri|den zaterdag 21.9.1974 Kamigas F.C. Hoek 3-1 Post Aalst - F C. Feb Eur. 3-0 Mek-kenbeeckvr-F.C. Fregat 3-2 't Hoéksken S.K. Rimini 0-0 Heipias - UO Ray Esp. 2-1 Post - W HC Sparta 2 4-0 5EMENE RANGSCHIKKING F.C. Heipias 3 6 p. F.C. Kamigas 3 6 S.K. '•Post 3 6 F.C. Melckenbeeckvr. 3 5 F.C. Feb Europe 3 5 F.C. Post Eremb. 3 2 snif.c. Hoek 3 2 S.K. Rimini 3 2 6|F.C Fregat 3 1 U.O. Rayo Espagnol 3 1 ep S.K. 't Hoeksken 3 1 V.V. H.C. Sparta 2 3 0 (strijden zaterdag 28-9-1974 ein Hofstad© Hoek - W HC Sparta 2 in iein Denderleeuw 3 Kamigas - FC Melckenbeeckvr. tein Lede Heipias Fregat - SX. Post Aalst ïlqein Erembod. Hoké Rimini - FC Post Erembod. ^|4ein Baardegem «Feb Europe - LH) Rayo Esp. :m|ein Haal te rt Leeuwk. 't Hoeksken - FC Heipias lagen zondag 22-9-1974 Sint Job - SK Kruis 2-2 Aalst - FC Morta 1-3 HC Sparta - VK Adelaars 04) iBStampia - FC Nieuwe wijk 0-2 11 inno - FC Timarcha 2-3 Arend - VK Molenstraat 2-2 Snit Anna - FC Real F am. 4-2 D'Hondt - VK Bonanza 6-1 EMENE RANGSCHIKKING nF.C. Nieuwe wijk 3 5 p. pij VX. Adelaars 3 4 JW*HC Sparta 1 3-4 F.C. Morta 3 4 H VX. Molenstraat 3 4 VX. Sint Anna 3 4 VXX. D'Hondt 3 4 VX. Inno 3 4 V.K, Bonanza 3 4 S.K. Kruis 3 3 rr FC Real Familial 3 2 F.C. Timaroha 3 2 bO.V Stampia 3 2 O.C. Aalst 3 1 No S.K. Sint Job 3 1 f JF.C. Arend 3 0 1st rijden zondag 29-9-1974 •"H ein Hofstade Nieuwe wijk - S.K. Kruis t®^eln Manchester Aalst - W HC Sparta 1 in Roze nd reef Morta Aalst - V.K. Adelaar in Immerzeel Stampia - S.K. Sint Job °^ein Beukenhof Timarcha - F.C Arend ostein Moorsel Inno - VX. Bonanza !o,^ein Blauw-wit Real Familial - V.K. D'Hondt >ln Kluisdreef Sint Anna - V.K. Molenstraat SEIBEKER FRANS OAELEMAN gEHJDAG kiilGAS KOMT OPZETTEN I I noteren na de derde speeldag slechts drie ploegen met het imum aan puntenKamigas erin Hoek Aalst te over- len na een bitsig duel. V.K. Aalst overwon gemakkelijk Europe en Heipias moest zich 1 het uiterste inspannen, om Espagnol eronder te krij- De Melckenbeeckvrienden en op één punt. na een zeer ig strijd met F.C Fregat Als vijfde in de rangschik- volgt het verliezende Feb n' pe Post Erembodegem wist eerste punten te behalen te- het zeer zwak spelend Spar- ier Handelscentrum Riminl kon w verder dan een gelijkspel ge- n tegen de mannen van Hoek- Erembodegem en FC Hoek de nederlaag niet ontlopen Kamigas. Fregat. Rayo en ksken gaan hekkensluiter Spar- ilechts met één punt vooraf. Kamigas werkelijk ho ger mikt, dan men eerst kon ver onderstellen. blijkt uit de mooie overwinning welke zij dit week einde behaal hebben tegen een nochtans sterk spelend Hoek Aalst .V.K. Post Aalst - Feb Eu rope werd een éénrichWngswed- strijd. en men kon bijwijlen moei lijk aannemen, dat Feb Europe tot voor zaterdag medeleider was De Melckenbeeckvrienden uit Le de. hadden meer werk dan hun lief was. met het nochtans zwak ke Fregat Aalst Fregat kon steeds de achterstand, die het opliep foedmaken. doch ymoest uiteinde lijk voor bet sterkere Melcken beeckvrienden het hoofd buigen. Hoeksken Erembodegem en S.K. Rimini deelden broederlijk de pun ten. Rimini dat het moest stel len zonder zijn kapitein J.P. Wau- ters (één week geschorst) kon een versterkte Hoeksken verdedi ging nooit doordringen. Helplas Lede, 2ljn eerste plaats waardig, liet Rayo Espagnol. weinig gele genheid zljh nochtans voortreffe lijk samenspel te spelen. Door een korte individuele mandekking, schakelde het de kansen van de Spanjaarden volledig uit. Post Erembodegem. heeft eindelijk zijn hartje eens kunnen ophalen. Na twee weken tereke. slechts met één doelpunt verschil verloren te hebben, kwam de scoremachine eindelijk los, tegen een zeer zwak presterend Sparta Handels centrum. WISSELBEKER SCHEPEN G. VAN DEN EEDE 3e SPEELDAG. UIT DE KOPGROEP VAN VORIGE WEEK WINT ALLEEN NIEUWE WIJK, EN KOMT METEEN ALLEEN AAN DE LEIDING I I I Niemand had gedacht dat de nummers 1 en 2 van vorige week nu nummer 8 en 8 zouden zijn. Dank zij een -onvolledig Timarcha en een uitstekend VK D'Hondt werden alle pronostleiken naar de ..vaantjes" geholpen. Timarcha. aantredend met slechts Guido Haerens, nam de maat van 10 man. en zonder de geschorste een zenuwachtig akterend V.K Inno, dat nu nochtans volledig op het appel verscheen. Het grote feit van de dag was wel dat de leiders van Bonanza een zeer zware nederlaag opliepen, bij D'Hondt In Gijzegem. Er dient wel aan toegevoegd dat de jongens van Van Mossevelde. geen beroep meer konden doen op hun noch tans uitstekende doeman en dat ..doelman" L. Poóevijn, toch nog altijd een niet te vervangen veid- speler blijft. S.K. Sint Job zorgde ook al voor een verrassing, door één punt over te houden van hun ontmoeting met Kruis Moorsel Naar het schijnt, was de scheids rechter hun ditmaal beter gezind dan vorige week. al werden Her man Oe Schutter en Mare Lie- vens toch bedaoht met een gele kaart. In de wedstrijd O.C. Aalst- F C Morta nam elke ploeg een helft voor zijn rekening F.C. Morta haalde het meest voordeel uit de weersomstandigheden. Met een groot wlndvoordeei bezegel den zij in de eerste helft reeds het lot van O.C. Aalst met drie doelpunten. In de tweede helft was O.C. werkelijk de betere, doch Ikon het niet verder brengen dan één tegendoelpunt langs Ronny Brodeouse. en een gemiste strafschop van Roger De ever Sparta Handelscentrum komt echt niet los na de puntende- Hng tegen Kruibeke- moest het nu één punt afstaan aan V.K Ade laars. die er dit seizoen werkelijk moed op heeft, en voor het ogen blik een mooie tweede plaats be kleed Stampia heeft alles In het werk gesteld om de kampioenen van vorige seizoen ten val te brengen, doch niets baatte. Nieu we wijk Hofstade was te sterk. Worden de 15 overige ploegen weer op achtervolging aangewe zen net als vorig seizoen, afwach ten maar Real Familial. kon het nu ook weer niet waarmaken tegen Sint Anna. dat volledig onverwacht een mooie zesde plaats bekleed, en Real Familial, steeds dieper in de pot duwt. QUIVRAIN VERBOND SERSKAMP SCHELLEBELLE. oor zondag 29/9 staat te Schel- lebelle in het lokaal van De Vrije Vlucht een zeer speciale vlucht op het programma. TECHNISCHE GEGEVENS Inleg 25 prijzen 50 fr. per twee tal. kosten 10 fr. uitslag con- stateur 20 fr. Bons aan 100 fr. gewaarborgd 4000 3000 2000 2000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000 20 x 500 en 10 x 300. Gewaarborgde series Jonge 2A/ 20A 10 - 20 - 30 - 40 - 50 fr. inleg 150 fr., prljsduif wint 1500 F. OUDE 2A en 20A 10 - 20 - 30 60 fr. inleg, prljsduif wint 600 fr. JAARLINGEN 2A en 20A 10 - 20 - 30 60 fr. inleg prljsduif wint 600 fr. Gewaarborgde inzetten oude 865 wint 5300 fr mieze 500 poe Ie 100 special 50. Jaarlingen 654 wint 2300 fr mie ze 100 poeie 50 speclai 40 fr. Jonge 865 wint 5300 fr. mieze 500 poele 100 en special 50. De inkonvingen hebben plaats za terdag 29/9 tussen 18 uur en 21.30 u. OMTREK: Dendermonde. Zeie. Overmere. Kalken. Beervel- de. Berlare. Hofstade. Gijzegem. Erpe. Houtem, Zonnegem, Ooster- zele. Melle, Gijzenzele. en alle gemeenten binnen deze omtrek. V.S. De wedstrijd Callebaut (a)-BVB heeft een vrij spannend ver loop gekend. Hij werd tamelij khard doch fair betwist en aan weerszijden werd goed voetbal geproduceerd. In de 21ste min. had de thuisploeg sukses langs André Van der Steen en net voor het inrukken stelde De Vriendt de ploegengelijk. Onmiddel lijk na de kampwisseling zorgden Van der Steen voor de eind cijfers. BVB ondernam naderhand nog wel lovenswaardige po gingen om op gelijke hoogte te komen maar de Callebaut ver dediging bewees haar degelijkheid. SAF kwam r»et met de hak ken over de Bouwsloot. Het enige doch winstopleverende doelpunt werd gescoord in de laatste minuten door Van Dam me. Voor Franke werd het 'n sukses op gans de lijn. Franke (a) liet FFR op eigen veid geen kans en won met for- faitcijfers. Franke bracht zoals uit de cijferverhouding kan worden afgeleid een territo riaal overwicht op gekruid met doelpunten van Van Linden, L. Arijs en Paul Torrekens. Franke (b) was te sterk voor FMC en leidde bij de rust al met 3-0. Deze winst kwam op het bord langs Gilbert D§ Coo- man en Tembuyser. In de 2e speelhelft dikten Van Vaeren- bergh en De Cooman Firmin aan. Callebaut (b) beschikt over geen prijsscbutters en vandaar dat het m de wed strijd tegen Gilbos niet kon scoren alhoewel de kansen daartoe wel bestonden. De drawn die VVTT en Dessoden voor mekaar brachten beteken de het meest juiste resultaat. Beide ploegen namen om de beurt initiatief doch veel open ingen werden er niet gemaakt. Voetbal Korporatief Verbond Gewest Aalst Uitslagen Bouw-SAF 0-1 VVTT-Dessoden 1-1 Franke (b)-FMC 5-1 Callebaut (a)-BVB 2-1 GiJbos-Callebaut (b) 3-0 FFR-Franke (a) 0-5 Het programma voor 28.9. BVB-FFR FMC-WTT Franke A-Callebaut (a) Callebaut (bj-Bouw Dessoden-Gilbos SAF-Franke (b) Alles bij mekaar reeds heel wat verrassingen tijdens de tweede speeldag. Het wapenfeit van de dag was de schitterende over winning van Hand in Hand B tegen titelkandidaat Cosmos A. Cosmos moest toezien hoe achtereenvolgens Coppens, Jan De Meyst en Louis Van Nieuwenborgh de stand op 3-0 brachten. Baeyens van Cosmos kon milderen, maar Verspecht legde de overwinning vast tegen J.P. Moens. Tenslotte had kampioen De Backer het nog zeer moeilijk met zijn dappere tegenstander Alfons Van der Straeten. Alleszins een zeer verdiende overwin ning die Hand in Hand A ten goede zal komen in de strijd om de titel. Hand in Hand A liet nogmaals 6-0 cijfers noteren en ditmaal tegen de parochianen van Moorsel B. Kampioen Fosques A behaalde eens te meer een moeizame 4-2 overwinning bij Johny Boys. Zowel Scotsching A als Kasseistampers A ver rasten in gunstige zin. Wij verwachten dit weekeinde overwinningen voor de kop- ploegen en een spannende derby te Moorsel tussen 'Moor sel A en Hand in Hand B. Wat zal Cosmos presteren te gen de gunstig geklasseerde Kasseistampers. In de B-reeks liet Koszen B een varrassende 6-0 zege no teren tegen Krijt op Tijd. On dertussen namen Gijzegem A, Zandstuivers, Cosmos B en Onkreukbaren B plaats aan de top. Voor vandaag verwachten wij in de B-reeks uit-overwin- ningen over de ganse lijn. In reeks C lijken alle ploegen aan mekaar gewaagd. Geen enkele ploeg slaagde erin na twee speeldagen het maximum aantal punten te behalen. De helft van de wedstrijden tot nogtoe eindigden op een ge lijkspel. Komen er de derde speeldag nog enkele drawns bij In de Beker van België diende de terugwedstrijd gespeeld voor de eerste ronde. Hand in Hand A dat de heenwedstrijd tegen Kalfort Puurs reeds won met 1-5, betekende de terug wedstrijd een formaliteit. Op nieuw 5-1, Frans Van der Straeten die op een sterke te genstander stuitte, was de enige Moorselse verliezer. Eindstand 10-2. En nu naar de volgende ronde tegen de win naar van de wedstrijd Aar- schot-Dilbeek. Uitslagen van 21.9.1974 Reeks A Johny Boys A-Fosques A 2-4 Scotsching A-Moorsel A 4-2 Kasseist. A-Onkreugb. A 5-1 Hand in hand B-Cosmos A 4-2 'Moorsel B-Hand in Hand A 0-6 Fosques B-Koszen A 4-2 Reeks B Onkreugb. B-Kasseist. B 4-2 Koszen B-Onbijt op tijd A 6-0 Cosmos B-Royal A 5-1 Gijzegem A-Johny Boys B 6-0 Zandstuivers A-Scotsing B 4-2 Reeks C Krijt op Tijd-Gijzegem B 3-3 De Sprinters A-Klaksken A 4-2 Dender en Schelde-Loebes 3-3 Loebes B-Kravael A 1-5 Korte Stokken-Onder de Toren 3-3 Standen Reeks A 1. Hand in Hadn 4 2. Kasseistampers A 4 3. Fosques A 4 4. Koszen A 2 5. Cosmos A 2 6. Hand in Hand B 2 T. Scotsching A 2 8. Fosques B 2 9. Onkreukbaren A 2 10. Moorsel A 0 11. Johny Boys A 0 12. Moorsel B 0 Reeks B 1. Gijzegem A 4 2. Cosmos B 4 3. Zandstuivers 4 4. Onkreukbaren B 4 5. Koszen B 3 6. Kasseistampers B 1 7 Scotsching B 0 8. Krijt op Tijd A 0 9. Johny Boys B 0 10. Royal A 0 Reeks C 1. Dender en Schelde A 3 2. Onder De Toren A 3 3. Sprinters A 3 1 Klaksken» A 2 5. Kravael A 2 6. Krijt op Tijd B 2 7. Korte Stokken A 2 8. Loebes A 2 9. Gijzegem B 1 10. Loebes B 0 Programma voor 28.9.74 Reeks A Fosques A-Moorsel A Hand in Hand A-Fosques B Cosmos A-Kasseistampers A Onkreukbaren A-Scotsching A Moorsel A-Hand in Hand B Koszen A-Johny Boys A Reeks B Kasseistampers B-Cosmos B Scotsching B-Gijzegem A jijzegem B-Dender en Scheie. "Onder De Toren-Loebes B Loebes A-Korte Stokken ■Johny Boys A-Koszen B (ravael-De Sprinters <laksken-Krijt op Tijd B Krijt op Tijd A-Onkreukbaren B Royal A-Zandstuivers A Sporttrofeeën RUPA Vooruitzichtstraat 25a AALST Tel 053-21 39.51 Tot verleden zondag bleven heel wat ploegen van het Voorpostge- bied ongeslagen. Enkel EREMBO DEGEM kende een slechte kompe- titiestart en na drie wedstrijden Is Hoké er nog steeds niet In- slaagd te scoren. Het bleef tot nogtoe een nul over de ganse lijn. Leider HERDERSEM was ver leden zondag vrij tengevolge het oneven aantal ploegen in de reeks. Zowel Baardegem als Mijl beek inkasseerden hun eerste nederlaag. V.J. BAARDEGEM werd te Onkerzele ingeblikt met 4-0. zonder kommentaar. Volgende zon dag moet men ook niet veel goeds verwachten, want nu ont vangt men het oogeslagn Herder- sem MIJLBEEK kwam eveneens van een kale reis terug uit Burst waar het met 2-0 werd verslagen. In eerste klasse moest OCARINA eveneens de duimen leggen en dit met de kleinste score tegen het bezoekende Vloerzegem. Enkel S.K. KRUIS MOORSEL hield stand aan de top. Deze 'keer ging men te Denderhoutem de plaatselijke kulb een 3-0 nederlaag toedienen. Reeds na 1 minuut opende Roger Or>halvens de stand door een vrij schop rechtstreeks binnen te knal len. Na de rust werd de eind stand vastgelegd door De Baerde- maeker en Van den Meerssche. Volgende zondag ontvangt men Eendracht Welle, aan wie men een lastige klant zou kunnen hebben. S.K. Kruis II blijft ook ongesla gen. zij het dan met drie drawns uit evenveel wedstrijden. Twee maal kwam S.K, op voorsprong tegen St.-Job langs Marc Lories en Freddy Heiremas. Doch een misrekening van doelman Van den Eede lag uiteindelijk aan de ba sisvan een gelijkspel. In tweed klasse B won BAARDE GEM met 2-0 van Plumoca wat hen meteen mee aan de leiding bracht, daar HERDERSEM niet ver der kwam dan een 2-2 gelijkspel te Melle. Dit Melle komt zondag op bezoek naar Baardegem. In de jeugdreeks werd Baarde gem met 2-4 verslagen door Voor de en Herdersem behoudt hier de leiding door een 3-1 overwin ning tegen Idegem. F.V.8. Kuklos Aalst, Avantl Lebbeke en T. Berlare worden dringend verzocht hun inlichtingsformu lier onverwijld terug te sturen. Derde nationaler Avanti Leb beke. het zoveelste slachtoffer van de «porthalstop te Leb beke. zal zijn thuiswedstrijden spelen in de sorthal te Zele. Start van de thuiswedstrijden 16 uur. GDP De scheidsrechters voor de komende wedstrijden van de beker Adec Kangoeroes Aaist. VK Dendermonde (De Beule). Avanti Lebbeke - Gilvoc (Cal- lebout - De Sloovere). Spring- bokken Zeie - Juvenes Zele (De Beule). De wedstrijd tussen Avanti Lebbeke en Gilvoc wordt ge speeld op zaterdag 28 septem ber te 16 uur in de sporthall van Adec Sport te Tuinwijk. Vrijdagavond heeft te Baas rode de kampioenenreceptie plaats van kaatskampioen en 1/2 finalist van de Beker van België Adec Sport Baasrode. Dit week-end start de Bel gische volleybeker. Drie van onze streekploegen nemen hieraan deel. Zaterdag spelen Kangoeroes Aalst (20.00) op Margos Gent en Adec S. Baasrode (15.00) op bevorde- ringsploeg Meteors Erwetegem. Zondag ontvangt VK Aalst (16.30) het Henegouwse Havré. zeker wel de gemakkelijkste opdracht. GDP VELDRIJDEN Werd het wegseizoen voor de hoogblonde PAUL DE BRAUWER geen topper, dan is reeds bij de openingsritten „door beemd en veld", duidelijk gebleken dat deze krachtpatsër in staat moet zijn een lonende winterkampagne te beginnen Te Moerbeke-W.. in de C-cross. toonde Paul zich de sterkste. Zondag werd hij te Pollare door Frans Van Eycken verrast, en was tweede. ALBERT VAN DAMME is nog op zoek naar de ..topvorm". Te Moerbeke-Waas pletste hij een paar keren tegen de aardbol, en liet het ontmoedigd afweten Broer DANIEL VAN DAMME, redde er met een tweede plaats de familie-eer en finishte te Wingene als nummer zes. Voor Albert zat er te Wingene een tweede plaats in Winnaar was daar een verrassend goede André Geiriand. GILBERT CATTOIR, een man die al jaren crosst. eindigde 15de te Wichelen bij de B-crossers.

De Voorpost | 1974 | | pagina 21