LV. AALST NIET BELOOND HBC Ajax en Sparta: ontgoochelend i BC GREEN STAR BAASRODE \l HANDBAL le NATIONALE Mijibeek houdt Herdersem in bedwang S.A.F. wint topnumn% 5: Biljart GIJZEGEM DUWT 22 E.V. Aalst heeft tegen Flémalle een fantastische wedstrijd ge speeld. Waar niemand de Eendrachters een schijn van kans gaf, is het uiteindelijk Flémalle geworden die meer kreeg dan het verdiende. De Eendrachters hadden de leiding van deze wedstrijd in handen gedurende 40 minuten. Het was slechts tijdens de allerlaatste seconden dat Flémalle het 13e doelpunt scoorde en meteen de volle buit aan punten wegkaapte. Voor E.V. Aalst dus geen beloning voor de schitterende prestatie maar wel een men tale oppepper die hen moet toelaten de degradatie gemakkelijker te ontlopen. Avanii, wellicht iets overmoedig afgereisd naar Angleur is door het oog van een naald gekropen. Gedurende 52 minuten gaf Angléur de indruk voor de verrassing te kunnen zorgen. Dat Avanti uiteindelijk toch nog vlot won danken zij vooral aan hun maturiteit en ook wel aan hun fysische konditie. Niettemin presteerde Avanti reeds drie achtereenvolgende wed strijden weinig overtuigend. E.V. Aalst-Flémalle 12-13. Een uitstekend Aalst heeft Flé malle gedurende 35' op ach tervolgen aangewezen. On danks P. Van Den Eynde en M. Wellekens niet opgesteld werden zorgde Eendracht voor een prestatie die af was. Praktisch zonder balverlies spelend zouden zij na 15' lei den met 4-3 en bij de rust behielden zij steeds dit pun tje voorsprong. Ruststand 7-6. Het duurde tot tien minuten in de tweede helft vooraleer Flémalle voor de eerste maal de leiding veroverde. Een schitterende G. D'Herde tus sen lat en palen kon niet vermijden dat Flémalle toen een 9-11 voorsprong opbouw de. Vijf minuten voor het ein de had Eendracht echter de ze achterstand goed gemaakt (12-12) en de speling van het Een onkennelijk Avanti zag bij de rust op naar een 7-4 achterstand. Toen tijdens het begin van de tweede helft Angleur verder uitliep tot 9-4 leek de toestand wel katastro- faal te zullen worden voor Avanti De tot dan toe onder de maat spelende Dirk Vertoof- stadt en Wattiez zouden er toen in slagen op het. voor Avanti, goede ogenblik te sco ren zodat acht minuten voor tijd de ploegen gelijk ston den (11-11). Toen was de veer duidelijk gebroken bij Angleur zodat Avanti nog een vlotte zege afdwong. Bij Avanti ble ken slechts twee spelers op normaal peil te spelen Ed. De (Smedt en keeper Ladhari. Volgende week tegen Unif Luik dient Avanti beslist uit een ander vaatje te tappen. Scoorden D. Verhofstadt 7, Wattiez 2, De Smedt 2, K. Verhofstadt 3, Adam 1. EVA. lot zorgde ervoor dat Flémal le tijdens de laatste minuut het winning-doelpunt scoorde. Scoorders E. Van Goethem 7, Rimbaut 3. Petrez 2. Resereven EV. Aalst-Flémalle 14-9. Eens te meer bewezen de Eendracht reserven tot de sterkste uit de Belgische handbalkompetitie tebehoren. Nu werd Flémalle het slacht offer van de Eendrachters. Reeds bij de rust.leidde Aalst met 6-2. Een kwartier voor het einde was de Eendracht voor sprong opgelopen tot 10-4. De kleurling Fonfanna liet een goede indruk. Scoorders De Doncker 4, Van Boxtael 2. J.P Moens 2, Van Der Spiegel 2, P. Van den Eynde 2, J. Moens 1, Fonfanna 1. Angleur-Avantl 12-15. De handballers van E.V. Aalst. Onze tweede nationalers kenden een ontgoochelende kompetitie start. Sparta Aalst, opvallend onregelmatig, kon nooit Beyne be dreigen en HBC Ajax akteerde ontzettend zwak. Brabo Dender belle zag Duffel niet komen opdagen en dit wordt meteen reeds een zaak voor de groene tafel. DAMESHANDBAL E.V. AALST TOT TIEN MINUTEN VOOR TIJD E.V. Aalst heeft tegen Avanti Femina een uitstekende wedstrijd gespeeld. De Aalsterse meisjes behielden de leiding tot tien minuten voor het einde. Avanti Femina weliswaar gehandicapt door de kwetsuur van V. Verhofstadt heeft wel schrik gehad. De wedstrijd tussen Aalst Sportief en Rapid Uilenspiegel was een een dubbeltje op zijn kant. Dat Uilenspiegel uiteindelijk won met het kleinste verschil bewijst dat men dit seizoen Uilen spiegel als een volwaardige titelpretendent kan vooropstellen. HBC Lebbeke kon zoals verwacht, de nederlaag niet ontlopen tegen Ganshoren en de wedstrijd Dendermonde-Ambiorix werd uitgesteld. H.B.C. Ajax-Montegnée6-20. Wij hébben oprecht lang na gedacht om de prestatie van Ajax te kunnen samenvatten in een paar woorden die toch niet te kwetsend zouden zijn, en die de objectiviteit niet te kort zouden doen. Wij slaag den er wel in Het was dood gewoon erbarmelijk. Iemand de schuld geven van deze zwakke prestatie zou niet fair en tevens onjuist zijn. Het wedstrijdbegin liet nochtans het beste verhopen voor de Ajaxieden. Na 10' stonden beide ploegen op gelijke hoog te en alles liet veronderstel len dat de talrijk aanwezige toeschouwers een spannen de wedstrijd zouden bijwonen Toen bij een 2-3 stand Van Geel echter tijdelijk uitviel we gens kwetsuur bleek pans de ploeg gedesorganiseerd Mon- tegnée, onder impuls .van Ma- thieu Claude (V. Roganovic zou deze speler wel eens kunnen volgen) liep uit tot 2-8 en het krasselende en zonder stootkracht akterende Ajax kon nog slechts tegenscoren op penalty, uststand 3-8. Wij had den gedacht dat trainer Meeuws er zou in slagen zijn ploeg opnieuw te organiseren maar de werkelijkheid was an ders. Onmiddellijk na de rust sloeg Montegnée opnieuw toe. Het werd 3-12 na 34' spel en van enige lijn in het Ajax spel was geen sprake. Voor ons is het duidelijk, het gehandicap te Ajax werd niet op zijn ech te waarde verslagen. Monte gnée zal duidelijk een gooi naar de titel doen maar de zware verliesscore had Ajax gemakkelijk kunnen vermijden. Maar met een verdediging als de klassieke zift en een aan val die ordeloos verloopt, kon men moeilijk beter verwachten. Ajax is beslist een revanche verschuldigd. Zij zijn er zeker toe in staat. Doelpunten De Batselier 4, Van Cauwenbergh 1, Van Geel 1. Reserven H.B.C. Ajax-Montegnée 11-15. De piepjonge Ajax-ploeg heeft een goede prestatie gebracht tegen -het brutaal spelende Montegnée. 'De Ajax ploeg, toestaande uit spelers die voor het grootste deel verleden sei zoen nog in de jeugdrangen uitkwamen, lieten op zuiver handbalkundig gebied meer zien dan hun tegenstrevers. Deze nederlaag was een over winning waard. Sparta Aalst in een off-day. Beyne-Sparta Aalst25-13. Het ui) eerste nationale gede gradeerde Beyne is op eigen terrein steeds een zeer moei lijk te bekampen ploeg Spar ta Aalst wist dit uiteraard en was daarom met gans zijn basiskern afgereisd naar het Luikse. Jammer genoeg voor de Spartanen bleek praktisch de ganes ploeg in een off day te verkeren zodat een on verwacht zware nederlaag hen te beurt viel. Vooral keeper Van Delsen, M. Lootens en G. Mens, toch drie zeer waar devolle spelers, bleken in een zwakke dag te verkeren zodat in deze omstandigheden de nederlaag echt onafwendbaar bleek. Als Sparta de moed op brengt om dit koud stortbad goed te verteren, is deze ne derlaag echt geen drama. Wij denken dat weinig ploegen zullen oogsten te Beyne. DE WEDSTRIJD Na amper 10' spel moest Sparta reeds opzien naar een 5-1 achterstand. Reeds op dat ogenblik was het duidelijk dat er weinig kans op punten- winst voor de Aalstenaars be stond. De pas vader gewor den Verbestel maakte er na dertien minuten weliswaar 5- 2 van. maar bij de 'rust was de wedstrijd wel degelijk reeds beslecht. Beyne leidde met 11-5 en niets liet een betere tweede helft van Sparta voor zien. Tijdens de eerste minuut van de laatste periode wer den er drie doelpunten ge scoord. Beyne scoorde eerst (12-5) en Verbestel en Boumon replikeerden (12-7). Het was echter maar een zeer kortston dig Aalsters offensief. Met nog een kwartier te spelen moest Aalst definitief in de neder laag berusten (15-9). Het be terde er uiteraard niet op toen de spelers onderling begon nen te discuteren. De onaf wendbare nederlaag werd al leen maar groter. Scoorden Verbestel 4, Boumon 4, Gan- zeman 1. Troch 2, Van Der Meersch 1, Mens 1. Reserven Beyne-Sparta Aalst 23-12. De Sparta reserven konden zich moeilijk in de kijker spe len tegen de doublures van Beyne. Evenals de fanion spe lers bleken de Sparta reserven beslist niet in hun beste dag. Bevordering. Winst voor Rosis - Jochewoa en Grembergse. Titelkandidaat Rosis Aalst heeft, zoals verwacht, de toch niet te onderschatten verplaat sing naar Sasja III tot een goed einde gebracht. Lag de overwinning van Rosis in de lijn der verwachtingen, de overwinningen van Jochewoa Aalst en Grembergse verras sen ons toch Zoveel te beter. DE WEDSTRIJDEN Sasja lll-Ro8i8 Aalst 7-13. Na een eerder wijfelend be gin, Sasja kon tijdens de eer ste minuut scoren en het duur de negen minuten vooraleer Rosis op strafworp kon gelijk stellen, kon Rosis bij de rust op een 4-7 voorsprong terug blikken. Tot aan het kwartier hield Sasja vrij goed stand maar J. Meert wist even voor de rust, met drie treffers, een eerste kloof te slagen. Na de rust drukte Rosis zijn over wicht langzaam maar zeker uit in doelpunten. J. Meert en J. P. De Jaegher waren topschut ters. Dat er eerder weinig doelpunten vielen wijt trainer De Boeck aan het feit dat* Sasja lang op balbezit speel de en hij wees er ons everv eens op dat Rosis voor de eerste maal het 0-6 verdedi gingssysteem toepaste. Met succes ten andere. Scoorders: Meert 5. J.P. De Jaegher 3, W De Boeck2, De Gendt 1 De Meersman 1. Thrienpondt 1. Jochewoa Aalat-Sportlng 74 19-11. Een veel sneller spelend Jo chewoa heeft verdiend deze wedstrijd gewonnen. Het wed strijdbegin verliep zeer gelijk- opgaand (5-4 na 15') Toen trainer Cloof echter een vijf tal minuten op het terrein ver scheen begon de Jochewoa ploeg opvallend sneller te draaien. Meteen was het pleit beslecht en bij de rust leidden de jonge Aalstenaars met 12- 5. Het tweede wedstrijdgedeel te verliep meer gelijkopgaand maar Jochewoa liet het wed strijdverloop niet uit de hand gaan. De einduitslag 19-11 mag verdiend genoemd worden. Nu met Mare Vlasschaert het kee persprobleem - van Jochewoa blijkbaar definitief van de baan is, ziet de Aalsterse ploeg de toekomst hoopvol tegemoet. Na deze eerste kompetitie wedstrijd heeft Jochewoa reeds evenveel punten als ver leden seizoen bij de einduit slag Ploeg en scoorders M. Vlasschaert, Luc Vlasschaert 1, Diependaele 2. De Ketel- butter 4, De Cock 2, Redant 5, De Boeck 4 Fonck 1, De Moor, Hoebeke en Cloof. Schaarbeek A.H.C.-S.K. Grem- bergen 14-27. SjK. Grembergen, duidelijk ge motiveerd dank zij de nieuwe wind in hun bestuursrangen, heeft een overtuigende kompe titiestart genomen. De Grem- bergenaars vormen opnieuw een echt vriendenteam dat te rug de smaak te pakken heeft en dat naar bezieler J. Van Damme ons meldde, mis schien wel titelambities koes tert. Persoonlijk geloven wij daar nog niet zo erg in maar het is duidelijk dat S K. Grem bergen op de goede weg is om opnieuw tot de betere ploegen te kunnen doordrin gen. Tegen Schaarbeek lijkt ons de taak van Grembergse wel enigszins eenvoudig ge weest te zijn.'Niettemin spre ken de cijfers duidelijk. Na 10' spel leidde een vlot spe lend Grembergse met 2-6. Schaarbeek kwam bij de rust toch nog enigszins terug. Rust stand 9-12 Het trio Van Mos- sevelde-Seghers-Buyle liet echter niets aan toeval over en toen er nog een kwartier te spelen bleef, was het pleit beslecht. Grembergen leidde met 12-20 en de uiteindelijke einduitslag 14-27 gaf duidelijk ida juiste waardeverhouding weer tussen beide ploegen. Scoorders Seghers 10, H. Van Damme 1, Tollit 1, J.P. Buyle 6. 'H. Van Haute 3, H. Van Mossevelde 10. Avanti Femina-E.V. Aalst14- 10. Toen E.V. Aalst, na 5' spelen in de tweede helft leidde met 4-7. hebben wij wel even ge dacht dat E.V. Aalst voor de verrassing van de kompetitie start ging zorgen. Van bij het wedstrijdbegin bleek het dui delijk dat Avanti met de ge kwetste Veeris Verhofstadt op de bank, in E.V, Aalst een hardnekkige tegenstander zou vinden. 'Na 17' spel was Avan ti er nooit in gelukt meer dan één doelpunt te leiden (4-3) en de juist werpende Devinne zorgde ervoor dat E.V. Aalst 'bij de rust zowaar een 4-5 voorsprong telde. Onmiddel lijk na de rust dreef Simal, de Aalsterse voorsprong op tot 4-7. De "ngekomen" Verhof stadt zorgde er toen echter voor dat de Lebbeekse druk sterker werd en dank zij S. Muylaert naderde Avanti tot 6-7 Aalst gaf zich echter nog niet gewonnen en langs De- vinnen werd het 6-8 met nog dertien minuten te spelen. Verhofstadt deed toen de veer breken bij Eendracht. Met twee doelpunten bracht zij Avanti gelijk. Simal scoorde nog voor Eendracht maar het duo Van Oen Borre-Muylaert bezegelde het lot van het moedige Eendracht. Toen Oe- vinnen nog scoorde voor Een dracht was het pleit reeds be slecht. Ploegen en doelpunten. Avan ti Hauwelaert, Van Den Bor- re 4, Muylaert 6, Moonen 2, Van Den Broeok, Buslot. Ost en Verhofstadt 2. E.V. Aalst Buyle, Meyhi, Si mal 3, De Bruyne, De Smedt, Moeyersoon. Devinne 5. Mer- gay 1, Bayens. Coen en De Schrijver. H.B.C. Lebbeke-Ganshoren 1- 13. Het jonge Lebbeke kon uite raard niet optornen tegen het sterkere en meer geroutineer de Ganshoren. Reeds bij de rust was de score tot 0-8 op gelopen De Lebbeekse meis jes speelden moedig verder en werden uiteindelijk beloond met een doelpunt door Ouidé. De "verjongingskuur" die H. B.C. Lebbeke onderging, noodzaakt trainer Bosman van praktisch op nul te beginnen. Het is wel een harde leer school voor H.B.C. JEUGDHANDBAL. Jochewoa Aalst Avanti 12-20. Avanti heeft na een degelijke wedstrijd de maat genomen v. een moedig Jochewoa, Reeds bij 'de rust leidden de Lebbe- kenaars met een zevental doel punten. Toen keeper Bon- tinck echter even diende ver vangen kwam het aanklam pende Jochewoa sterk aan dringen. Vermoesen wist ech ter de Avapti overwinning vei lig te stellen. Temse-Sparta Aalst11-13. Na een spannende en gelijk- opgaande wedstrijd wist Spar ta uiteindelijk te zegevieren. Nadat de eerste speelhelft de ploegen sterk aan elkaar ge waagd bleken (ruststand 7-7) wist Sparta langs topscoorder Lefevre een verdiende over winning veilig te stellen. Bou mon was de andere Aalsterse scoorder. EVA. Wedstrijden voor het week einde Zaterdag 12 okt. te 21 uur Avantr-Unif J.S Herstal-E.V. Aalst H.C. Herstal-Sparta Tilleur-Brabo Schaarbeek-Ajax Anderlecht-Jochewoa Aalst Zaterdag te 19 uur Grem- bergen-Heist. Zondag te 15 uur Rosis AalsbSchaarbeek. Zaterdag te 15 uur H.B.C. Lébbeke-Evere. 15 uur An- derlecht-Avanti Femina. 15 u. E.V. Aalst-Aalst Sportief. EVA. KKSF-voetbal Deze week mochten wij heel wat gunstige uitslagen note voor de ploegen uit het Voorpostgebied. De derby HERDERS! MIJLBEEK eindigde onbeslist. Tijdens deze wedstrijd werden doelpuntenliefhebbers verwend, zij mochten er zes toejuicl Hiermee stond Herdersem er driemaal zoveel toe als in vorige drie wedstrijden samen en Mijlbeek scoorde bijna zov Kap dez als in vier wedstrijden samen. Hierdoor moest Herdersem fnnei eerste puntje prijsgeven, wat hard zou kunnen aankomen in eindafrekening. Wij hopen dat Mijlbeek kan bevestigen in toekomst. V.J. BAARDEGEM slaagde erin tweemaal te scoren bij Tiel- rode, de enige ploeg met het maximum. Desondanks was dit voor V.J. niet voldoende om een punt te veroveren. Het bewijst alleszins dat de Baar- degemse scoremachine op nieuw loskomt. EREMBODEGEM is er te On- kerzéle is geslaagd hun eer ste doelpunt van het seizoen aan te tekenen, waardoor zij toch een nul konden wegve gen. Wanneer wordt nu het eerste punt bemachtigd De Hoké-jongens zijn toch op goeie weg. In eerste klasse liep het min der goed af. S.K. Kruis Moor- sel was vrij, terwijl OCARINA AALST een zware 1-4 neder laag inkasseerde tegen Aste roïde Iddergem. Hopelijk was ensf die Aals naa dit een les voor de Aalstefosfei defensie die het volgende i «Jba dag zeker zwaar zal hebbei de de derby te Moorsel. Zowel in tweede D als jeijoi. I B leed HERDERSEM een iter nederlaag tegen BAARDEGEM. V.J. II scooj>g e driemaal, juist genoeg om Ijfpen de punten thuis te houdjpi terwijl de Baardegemse jeq - een 0-2 afdwong te Herdaag sem. Een slechte dag dus v^htar de Herdersemse ploegen. S.K. Kruis II boekte zijn l ste overwinning tegen St jrspi pia. Drie doelpunten van v< iollii zifter Freddy Heiremans men met een van G. Ca£_ toaut en 'De Braeckeleer stonden om forfaitcijfers laten noteren. Spelmaker JtfEED Pierre Casman was de be man op het veld. F.V.B. jr d Kcrporatief verbond gewest Aalst Op de jongste kompetitiedag ging al de aandacht natuurlijk nferlc het treffen Callebaut (a)-SAF, twee ploegen die een hoof( leid vertolken en dan ook de beste kansen op de eindzege mak De beide ploegen hebben hun vooraanstaande plaats in klassering wel degelijk verantwoord. Het werd een uitstekei opvoering die de spanning tot op het einde onderhield. Be i ploegen wisten zich meerdere kansen te scheppen doch salt doelpunt van Willy De Vos in de 55e min. besliste over wi i en verlies. Hiermede bekroonde De Vos zijn voortreffeli Ije prestatie. Ger Hij beheerste volkomen het middenveld en was de meest opgemerkte figuur uit de wed strijd. F.F.R. haalde op over tuigende wijze zijn eerste winstpunten binnenschot tegen FjM.C. dat niet te veel in de wedstrijd kwam. Bij de rust voetbalde de thuisploeg reeds zegezeker met doelpunten van Kennis (2) en Van Delsen die voor een ruime (3-0) winst marge zorgden. De niet tal rijke tegenstoten van F.M.C. werden goed door de F.F.R.- verdediging opgevangen. Na de kampwisseling zat er niet meer zo een vaart in bij de thuisploeg die nogmaals scoor de langs Van de Noortgate. Door de doelkansen beter te benutten won B.V^B. afge tekend van Franke (b). Franke dat driemaal het doelhout trof lang in deze wedstrijd nooit onder doch het had de handi cap het met een gelegenheids doelman te moeten klaren. Dit werkte trouwens de cijferver houding in de hand. Het eer- be de zek dstr Lu ipei reddend Franke doelpunt w door Van Laer gelukt. G liet Bouw nooit op verf komen. In de eerste sp< jS{t helft hadden de gasten territoriaal overwicht met doelpunten uitgedrukt. Cock was er de auteur Creygelmans en Janssens ten na de rust tot 0-4 i en Adam lukte toet Bouw d< punt. Verdiende T.T.-zege de wedstrijd met Callebaut De bezoekende doelman h^— zijn ploeg van hogere cijffc en stopte een strafschop. DE UITSLAGEN Bouw-Gilbos V.V.T.T.A.-Callebaut (b) Franke (b)-B.V.B. Callebaut (a)-S.A.F. Dessoden-Franke (a) FF.R.-F.M.C. Het programma voor 12 B V B -Bouw F.M.C.-Callebaut (a) Franke (a)-V.V.T T. Callebaut (b)-Dessoden Gilbos-Franke (b) SA F.-F.F.R. M Na iron 10- torn Na' In de A-reeks noteerden wij verrassingen in gunstige zin van Foques B en Hand in Hand B. De titelkansen van Cosmos A zijn nu werkelijk tot nul herleid. Zelfs kampioen De Backer had het zeer las tig om uiteindelijk nog een gelijkspel af te dwingen bij Fosques B Hand in Hand B blijft de overwinningen opsta pelen en Foques A haalde toch beide punten weg bij de Gijzegemse Kasseistam pers. Beide ploegen van B.C. Moor sel blijven aan het staartje van de rangschikking benge len en zij mogen het vandaag onder mekaar uitvechten om een of meer nullen weg te wissen. Ook bij Fosques en Hand in Hand neemt de A- ploeg toet op tegen de B-ploeg en verder verwachten wij een drietal spannende wedstrij den tussen de insiders. In de B-reeks liet Gijzegem A nogmaals blijken dat het geen geschenken zal uitdelen tijdens deze kompetitie. En kel Scotsching B is er tot nogtoe in geslaagd de eer te redden tegen de uitgespro ken favorieten uit deze reeks. Verder noteerden wij nipte 4-2 overwinningen voor de andere kopploegen en kijken wij nu met belangstelling uit naar het aantal spelen dat Zarvd- stuivers zal winnen in de derby tegen de ongeslagen leiders. Traditioneel vinden wij de meeste verrassingen terug in reeks C. Loebes B verovert zijn eerste puntje ten nadele van Gijzegem B dat verleden week nog Dender en Schelde klopte. Deze laatsten hadden het terug niet breed tegen de bezoekende Klakskens die zich flink verdedigden. Kra- vael Mefdert heeft zijn posi tie heel wat verbeterd door een mooie overwinning bij Korte Stokken, terwijl Krijt f Tijd B zijn eerste nederig leed tegen Loebes A. wedstrijd voor de leidersplai tussen de Lebbeekse S ters en Onder de Toren door de bezoekers nipt wonnen, zodat de Moorselal alleen aan de leiding konf Dit weekend kunnen zij andere rechtstreekse strever. Dender en Schaf uitschakelen, zullen zij deze keer lukken Misscff worden ook de andere gen home-overwinningen. F.V.B. tn l •erf rlie ér schej zij lis isschkri uitkc 5n. |ns 3e prijs „Fré De Saeger" Uitslagen schiftingen Malderen K.A. 45,933 Wolvertem Imde 30,454 De Kring 41,076 Windsor A 35,726 Malderen SV 47,773 Internos A 43.849 Greenstar C Willebroek Fulton Internos B Pallieter B Vilvoorde Pallieter A Kalfort Greenstar B Bestuur B.C. Green Star. Centrum B Opdorp Biekorf Greenstar A Breendonk A Windsor B Centrum A Greenstar D Breendonk B Vierde finales Centrum A Pallieter B Opdorp Biekorf Pallieter A Greenstar A Windsor B Greenstar B Internos B Halve finales Centrum A Greenstar B Pallieter B Internos B Vrijdag 11 oktober om 19,30®; finale Wisselbeker Fré De S ger, in het lokaal BC Gre star. Rosstraat 88, Baasro n Met de volgende ploegen Pallieter B-Internos Biljartliefhebbers wij wens U van harte welkom.

De Voorpost | 1974 | | pagina 22