VOLLEY Adeic Baasrode omzeilt gevaarlijke klip Internationaal volley België-Japan Even uw aandacht V.K. Aalst - Anderlecht kM-S Tf/ NU OOK NOG HOME-ABRIT AGE i ONBEGRIJPELIJKE NEDERLAAG LIEFHEBBERS VAN START TE BAASRODE Biljart - HAND IN HAND en ONDER DE TOREN 5e grote prijs BC Windsor Dendermonde Korporatief verbond gewest Aalst Acht doelpunten in Callebaut-derby Opmerkelijke uitslagen in de vierde speeldag van de provinciale volleykompetitie zijn de afgetekende zegepraal van leider Adec Sport Baasrode tegen runner-up Oltisj Bazel, de eerste overwin ning van Gilvocdames, de tweede achtereenvolgende nederlaag van titelkandidaat Kangoeroes Aalst en de onverwacht zware thuisnederlaag van VK Dendermonde tegen medeleider Cactus De Klinge. Juvenes Zele sukkelt met een drietal gekwetsten en dat is wel wat veel om tegen Margos Gent succesrijk uit te komen. Op Sport Dendermonde was Okee Wachtebeke wel sterker. Er kwam zelfs een rode kaart voor een thuisspeler bij kijken. De derde achtereenvolgende 3-2 in drie konfrootaties tussen de buren Leeuwerik Lede - Kuklos Aalst. In deze sportieve wedijver staat Lede nu met 2-1 aan de leiding. Berlare is er eidelijk in geslaagd zijn inlichtingenformolier terug te sturen. Een volle maand na de andere kringen. Voor de eerste week dat ze weer "in het nieuws" komen vingen we echter bot. Volgende keer beter In een archi-slechte wedstrijd ver loor Gilvoc Dendermonde van Si- frano St. Niklaas dat ook al geen grote indruk liet. Eerste Provinciale. Margos GENT - Juvenes ZELE: 3-0. Hubert De Rijcke. De Mets en Goossens waren «n het Juvenes- ziekenhuis opgenomen zodat de Zeienaars eerder met bange ge zichten de verplaatsing maakten naar Gent om er het sterk terug komende Margos Gent, met ex- Springbokken Zeietrainer De Vet ter. te bekampen. Het werd geen hoogstaande wedstrijd omdat bei de ploegen nu eenmaal niet "meer" tot de kwalitatieve top van eerste provinciale behoren. Juvenes kwam aanvallend nooit van de grond daar bet daarbij nog de afzwaaiende Marcel Goossens moest missen. Alle zonden van Israël op de schouders van de aanvallers laden zou onbillijk zijn. Ook de spe(verdeling liet heel wat te wensen over wat de Margosverdediging wel het werk vergemakkelijkte. Juvenes kwam nooit vooruit en moest zich beperken de stand zo laag moge lijk te houden. Daarin zijn ze maar gedeeltelijk geslaagd. Het werd 15-12, 15-9 en 15-10. D'Hauwe speelde een verdienstelijke partij. Mag Juve nes Zele. net als alle andere Oost Vlaamse kompetrtieploegen die niet m inhaal- of bekerwed strijden zijn gewikkeld, nu rusten dan wacht hen binnen veertien dagen weer zware konfrootaties. Verplaatsingen naar Rodenbach Le- deberg en Kuhlman Zelzate, ofte twee kopploegen. laat weinig goeds vermoeden. „We missen Hubert De Rijcke nog minstens drie weken", verklaarde ons se cretaris Oe Smedt „zodat we werkelijk in moeilijke omstandig heden deze leidersploegen dienen te bekampen. We blijven echter optimist omdat Marcel Goossens eindelijk van die legersleur is afgeraakt en nu weer 100 tJi. voor de ploeg ter beschikking staat. Hopelijk brengt zijn terug keer weer de zon in onze resul taten want de nederlagen van de afgelopen weken brengen weinig goeds mee tin verband met onze klassering." Tweede Provinciale. Vovoc VOSSELARE - Kangoeroes AALST: 3-2. Een nog verbolgen Kangoeroesse cretaris Paul Hoste stond ons zon dagnamiddag te woord. „Het is verschrikkelijk wat er tegenwoor- dig aan scheidsrechters in tweede provinciale rondloopt. Voor top pers als deze Vosselare - Aalst waren we weer met zo'n heer schap opgeschept die werkelijk de wedstrijd in geen énkel ogen blik de baas was en door een wirwar van verkeerde beslissin gen. zowel in ons voor- ais na deel. de spelers in een nog ner- veusere stemming heeft ge bracht." Wat er allemaal is ge beurd willen we de lezers ont houden. Feit is dat op een be paald ogenblik het zo erg op de zenuwen van de anders kalme Van Landuyt ging werken dat deze alle kontrole verloor en een receptie Inplaats van met de voorarmen met de voet opving. De bal ging huizenhoog en ver van het veld. En wat dacht U. de ref deed of zijn neus bloedde en ging onverstoord verder met de wedstrijd. Van Landuyt ging toen van het veld om wat te kalmeren. De wedstrijd zelf was niet van spanning ontbloot. De thuisploeg startte overtuigend en won de eerste set met 15-9. Kangoeroes ging daarna beter aanvallen en zou tot 12-12 aanklampen om uit eindelijk op 2-0 achterstand te worden geplaatst met 15-12 set stand. Het zag er aanvankelijk eerder ENIG VOOR BELGIE precait uit voor de bezoekers die in de derde set op 11-4 nog weinig hoop op een eervol resul taat hadden. Toen kregen we het "Van Landuyt-incident" waardoor Paul Hoste in de ploeg kwam ter wijl even later De Rop m kwam voor Van Schandevijl. Deze ver vanging gaf de Aalstenaars nieu we impulsen. Het ging in een ruk door tot TM 5. De vierde spelbeurt weer het zelfde spelletje... De thuisploeg loopt uit 12-6, een vervanging bij Kangoeroes en 13-15... zo ge makkelijk ging dat. Na de gebruikelijke rusttijd was Vosselare weer eerst uit de start blokken. Het werd 5-1 en tijd voor Kangoeroes om nogmaals te proberen. De stand liep terug tot fW>. einde van de wedstrijd want een echte Vovocpletrol deinde naar de zege met 15-6. Door deze nederlaag is Kangoe roes uit de kopgroep weggesla gen. De uitslagen uit de B-reeks zijn echter zo vol verrassingen dat de kompetitie aldaar nog moet beginnen. Binnen een maand of zo zullen we al veel wijzer zijn... of niet Adec Sport BAASRODE - Oltisj BAZEL; 3-0. Te Baasrode was men dik tevre den. Twee punten en een vol huis... voor een wedstrijd die nochtans met de nodige omzich tigheid werd aangepakt. Coach Oe Smedt had de tegenstander reeds aan het werk gezien en had zijn pionnen ernaar geschikt. Rudy Van Haezendonck, vorige week opti maal in verdediging, startte nu in de basis-zes en bracht weer enkele mooie reddingen op zijn aktief. De bezoekers liepen noch tans uit tot 0-3 doch werd ge makkelijk bijgebeend tot 3-3. Bij de thuisploeg werden er deftig risico's genomen bfj de service, wat lukte en de bezoekers voor haast onoverkomelijke problemen stelde. Adec draaide rond een verbluffende Fernand Van Cau- wenbergh en scoorde heel wat punten zonder kracht. Met fijn tiktakwerk en verrassende plaats- ballen stevende de thuisploeg naar 12-6. Oltisj kwam wel even terug doch geraakte niet verder dan 15-9. Zelfde beginscenario in de twee de set (0-3). De Smedt. in blok niet te passeren, viseerde enke le malen het straatje en 5-3. Met spannende fasen aan het net ging het gelijkopgaand tot 7-6. Ronny Pieters, efficiënt in de aanval, sloeg de kloof (12-9). die uiteindelijk uitmondde in een 15- 12. De derde spelbeurt hebben de thuissupporters hun hart vast ge houden. Weer 0-3 en zelfs 3-8. Een kalm rondspelerld Adec kwam echter terug tot 10-9 en maakte gebruik van een inzinking bij de bezoekers om door te gaan tot 12-10. In een bruisende sfeer bleef Adec Baasrode ongesla gen aan de leiding (15-12). Vooral taktisch was de ploeg van voorzitter Frans Meersman bepa lend voor de afgetekende over winning. Het Is wel een wissel voor de komende zware opdrach ten. Op 10 november reist men inderdaad naar Sport Dendermon de en zoals men ons al meedeel de zullen heel wat supporters de verplaatsing meemaken. Sport DENDERMONDE - Okee WACHTEBEKE: 1-3. Heibel in de tweede set dat ten slotte uitmondde op een rode kaart voor de Dendermondse ooach. Oe stand was daarmee gelijk gekomen want de Sporters hadden de eerste set naar zldh getrokkenmet 15-11. Wachtebeke speelde een goede partij en zou zonder veel moeite definitief afscheid nemen van de thuisploeg die nog een 10-15 en 7-15 op het passief kreeg. Thunderballs BERLARE - Jevok MARIAKERKE 1-3. Verrassende nederlaag voor de thuisploeg tegen Jevok dat hier door toch naar de achtervolgers- groep verhuist. Gilvoc DENDERMONDE Sifrano ST. NIKLAAS: 0-3. Ontgoochelend treffen dat weinig hoogstaand volley bood. De thuis ploeg kon niet wedijveren tegen een bezoekende ploeg die noch tans nooit kon bevestigen. Slechts Nu reeds bestaat er veel belangstelling voor de wedstrijd België-Japan die op donderdag 12 december *n bet Kuipje te Gent wordt betwist. Deze wedstrijd is de enige wed strijd die de Japanners in België spelen zodat er wel kans m zit dat het rekord van de vorige uitgave nog gebroken wordt. Twee jaar geleden speelde de Nat. Belg. Ploeg enkele wedstrijden tegen de Japanners. Ondanks het feit dat de wereldkampioenen op vier verschillende plaatsen konden gezien worden waren er nog 3300 toe schouwers te GentDe wedstrijd van 12 december start te 20 u. met opwarming te 19 u. tijdens de laatste set kwam er enigszins spanning toen ide be zoekers na met 2-10 te zijn voor uitgelopen. werden gecounterd en tot 12-13 herleid. In de spannen de momenten die volgden zou Si frano meer routine herbergen om met 13-15 te eindigen. De overige setstanden waren 15-7 en 15-9. Veel kan er van deze wedstrijd niet opgestoken worden. Wel wordt het nu stilaan duidelijk de verjongingskuur tot op dit ogenblik geen succes is gewor den. De jonge ploeg, gemiddeld 17,5 jaar, verliest op cruciale ogenblikken nogal eens het noor den met setverlies tot gevolg. Talent is er zeker genoeg doch dat volstaat niet meer om de bikkelharde kompetitie vonken te slaan. .De stand in de rang schikking is verre van schitte rend zodat er dringend eens dient gewonnen wil men het moreel front opkalefateren. Hygiena Ba zel is de volgende tegenstander van de blauw-oranjen alhoewel we moeilijk kunnen Indenken dat tegen deze ploeg, uitstekend de- dirigeerd door ex-St. Niklase ve dette Pince wat kan geoogst wor den. Afwachten wat het wordt. Derde Provinciale. De topwedstrijd in derde provin ciale B is uitgelopen op een af getekende 0-3 nederlaag van V.K. DENDERMONDE. De rood-witten moeten zich echter niets verwij ten want het werd een boeiend spektakel dat door de "oudjes" uitstekend werd meegespeeld en het zijn trouwens mannen als Julien De Saeger, Liivin Van Syn- ghel en Guy Van Geirt, op halve kracht wegens de kwetsuur van vorige week, die tot de uitblin kers behoorden. Ook Luk Van 'Gekt speelde behoorlijk doch werd geremd door een kwetsuur. Betstanden van dit spannend tref fen 11-15, 12-15. 9-15. Cactus De Klinge beschikte ech ter over een jeugdig team dat al le kansen gaaf houdt om het nog ver te schoppen in de aan gang zijnde kompetitie. Mede door de thuisnederlaag van Efversele te gen Pandaf Kruibeke (2-3) legt het er zich toe aan dat we nog een spannende strijd te verwach ten krijgen. Springbokken ZELE won met 3-0 van Wette ren dat volop op de te rugweg is. 'Driemaal is scheeps recht meent men te Lede en Aalst want men vond weer het middel om de zoveelste derby LEEUWERIK LEDE - KUKLOS AALST op een 3-2 te laten uit draaien. De thuisploeg hield tij dens de eerste set lang gelijke tred (13-13) doch verloor met 13-15. Het werd snel 1-1 (15-5) doch Kuklos sloeg nadien onmid dellijk toe (0-5) om deze voor sprong niet meer prijs te geven (9-15). Leeuwerik ging nu beter akte ren onder impuls van Bee- laert en Nijs en zou gelijk stel len (15-10). Het bleef spannend tot het wis selen in de ultieme set (6-6) doch een op dreef zijnde Lede zou nog met 15-9 een gouden twee punten veroveren. Een der gelijk derby is steeds het bekij ken waard... en een zekerheid voor vijf sets. Bij de Aalstenaars speelde Blondeel een opgemerkte partij. WICHELEN verloor met 3-0 op 1 het terrein van V'rvo Oostakker. Gilvoc DENDERMONDE - Sigivoc ST.GILLIS W. 3-1 Eerste zegepraal van Gilvoc op eigen terrein tegen het nochtans sterke Sigivoc. Meer informatie konden we niet op de kop tik ken... KLASSEMENTEN 1ste prov. Heren li. Kuhlm Zelzate 8 j.2. Rodenfa. Ledeberg. SSJ Hemel vee rdegem. Sugro Destelbergen. Hades Tem- se, 7 j. 6. Spectrum Moerbeke, Gentse, Margos Gent 6 p.9. Juvenes Zele, Gevoc Geraardsber- gen, Egmont Zottegem 5 p.12. St. Amandus Gavere 4 p. 2e prov. A 1. Adec Baasrode 8 p.2. Hygie na Stekene 8 p. 3. Jevok Maria- kerice, OKee Wachtebeke 7 p. 5. Sifrano St.-Nlklaas. Oltisj Ba zel, WS Mariakerke, Berlare. 6 p. 9. iSport Dendermonde (x), Kevers St.-Nlklaas. Gilvoc Dendermonde 4 p. 12. Nlvok Nieuwerkerken-W (x) 3 p. 2e prov. B. 1. Ajax Aaigem 8 p. 2. V Appel- terre. Vovoc Vosselare. Ronse. 7 p.5. Kangoeroes Aalst. Loven- degem, K. Zulte. St.-Laureins 6 p 9. Atom Denderhoutem. Dender- windeke. Waarschoot. 5 p.12. 3e prov. B. 1. Cactus De Klinge. Pardaf Krui beke 8 p3. Vravonon Vrasene, VK Dendermonde. Vivo Oostakker, Elversele 7 p. 7. Lede 6 p. 8. Springbokken Zele, N.S. St.- Amandsberg 5 p. 10, Wetteren, Kuklos Aalst, Wichelen 4 p Dames 1ste prov. 1. Baripo Watervliet, Met. Erwe- tegem 8 p. 3. Gazellen Groten- berge, 7 p4. Egm. Zottegem. 9t.-Gi His-W., 1. Ronse. JW Wette ren. Inco Bever en 6 p. 9. Oude naarde. Gilvoc. L. Gent 5 p.12. K, Bazel 4 p. (x) speelden één •wedstrijd minder. Wedstrijden voor het week-end zaterdag 2 november 17.00 Jemappes - Kang. Aalst (Beker van Belgie) 19.30 VK Aalst - Anderlecht 20.15 WS St -Amandsberg Avantt Lebbeke zoneg 3 november 10.30 Thund. Berlare - Moerbeke (dames) G JO.P. Zaterdagavond 19.30 u. ontmoet vierde nationaler VK Aalst het gereputeerde Anderlecht in het kader van de tweede ronde van de Beker van België. De Aalstenaars mogen te recht als de specialisten der Bekers genoemd worden want telkenjare onderscheidden ze zich door markante uit slagen in diverse bekers. Hoe wordt het zaterdag De Anderlechtenaars zijn niet de eerste de beste doch zijn duidelijk op de terugweg. Ons insziens moeten de thuis- spelers zeker iets kunnen bereiken. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de zaal van Black Boys, P. Corneliskaai, Aalst. {Ei HAINE ST PIERRE-AVANTI LEBBEKE 3-1 Het gaat Avanti Lebbeke allesbehalve voor de wind. Zonder training is het natuurlijk moeilijk een goed figuur te slaan in derde nationale. Ook tegen Haine St. Pierre is de erbarmelijke fysische konditie van de Lëbbeekse spelers tot uiting gekomen. Tot overmaat van ramp werden ze daarbij nog geconfronteerd met een uitgesproken homearbitrage die er prat kon op gaan gedurende een ganse eerste set de bezoekers te belazeren. (15-6). De volgende spelbeurt ging het al wat beter doch (15-11). Een eerreddende set kwam er dan toch op het bord. Met 4-15 dan nog wel. De vierde set was het liedje echter definitief uit. De thuisploeg won overtuigend met 15-6. Antoine Horn werd nog met een gele kaart bedacht. Van Dorpe was afwezig. Zaterdagavond spelen de Lebbekenaars tegen WS Trssac Sint- Amandsberg voor de tweede ronde van de Belgische Beker. Start te 20 uur. VK AALST-WEZEMBEEK 2-3 Tegen een Wezembeek dat tot de zwakke broertjes wordt ge rekend en trouwens nog niet de zoete smaak van de zege had geproefd is VK Aalst jammerlijk te kort geschoten. Na een rustige openingsset die door de blauwhemden met 15-10 werd gewonnen sloegen de bezoekers verrassend terug. Een span nende zij-aan-zij liet niet vermoeden dat de stand dra 1-1 zou zijn dank zij een 13-15 setwinst voor de bezoekers. VK Aalst herpakte zich wonderwel en stelde zich weer een een heid naar voor mei 15-11. Wat er nadien gebeurde is onbegrijpe lijk. De rode lantaarndragers veegden het terrein schoon met 4-15.. eigenlijk niei. geoorloofd. De laatste set was niet bestemd voor hartlijders. Aalst behield de bovenhand en kwam zelfs op 14-11 en matchbal. Driemaal achtereenvolgens keilde de Aalsterse service in het net... iets wat de bezoekers wel beter konden en deden.. 14-16. Door deze nederlaag staat VK Aalst allesbehalve op een goed plaatsje. Ook voorzitter Erilk Van Mossevelde was niet tevreden. „Nu we eindelijk weer wat volk gaan trekken verliezen we op zulk een domme manier. Zaterdag zullen we ons toch moeten herpakken om tweede nationaler Anderlecht afdoend op te vangen." Een geprikkeld VK kan inderdaad rare sprongen ma ken... te meer daar het toch weer om een bekerwedstrijd gaat. Klassement in vierde 1Mechelen 8 p.2. UAEE Etterbeek. Zottegem, Beveren 7 p. 5. Dilbeek, Kontich 6 p.7. Vilvoorde 6 p.8 Mariaburg, Wezembeek, Aalst, Ternat, St.-GlHis-W. 5 p. De VK Aalst-volleybalploeg. Vorige week startten zeven klubs het derde volleyUefhebbers- kampioenschap van Baasrode in de sporthall Adec, Tuinwijk te Baasrode. De grote interesse die bestond bij buitenstaanders heeft de Adecvolleyleiding doen besluiten het deelnemersveld uit te breiden. Zo kwamen de inschrijvingen binnen van Maca- dammers (ex-Kasseistampers), Pletsers, KWB, Srmiba, Ketsjers (Kaatsers Adec Baasrode), VGS (Gemeenteschool Baasrode) en NCMV. De eerste uitslagen zijn als volgt Maandag 21.10: Macadammers-Pletsers 1-2; KWB-Simiba 0-3; Ketsjers-VGS 3-0 Maandag 28.10 Srmrba-Ketsjers 3-0 Pletsers- KWB 1-2 NCMV-Macadammers 1-2. Het klassement ziet er uit als volgt: 1. Slmiba 2 w. 6 p. 2. Macadammers, Pletsers en Ketsjers 2 w. 3 p. 5. KWB 2 w. 2 p. 6. NCMV 1 w. 1 p. 7. VGS 1 w. 0 p. Maandag 4 november wordt de derde speeldag betwist met start te 19.30 u. Verleden zaterdag werd zowel in de A-reeks als in de C-redks de wedstrijd der waarheid gespeeld. In beide reeksen draaide het op een Moorselse overwinning uifc In reeks A werd Fosguas A voor de eerste keer in drie Jaar ver slagen door een sterk Hand in Hand A dat hierdoor bewees zijn leidersplaats waradig te zijn. In reeks C deed Onder de Toren hetzelfde ten nadele van Loebes A. Beide Moorselse leidersploe gen blijven ongeslagen en zitten nu rustig in de leiderszetel. In de B-reeks is nog geen duide lijk verschil merkbaar, Nog drie ploegen staan ongeslagen aan de leiding waarvan Koszen B en On- kreukbaren B het volgende week tegen mekaar opnemen. Reeks A Normele overwinning van Hand in Hand B en eerder verrassende overwinning van Scotsching A te gen Kasseistampers A. Cosmos A kon toch beide punten weghalen bij Moorsel A. Zowel Jobny Boys en Fosques B als Koszen A en Onkneukbaren A verdeelden de buit. Oe topwedstrijd in reeks A tussen de twee leidersploegen is een sukses geworden voor de bezoekende Hand In Hartd-ploeg. Fosques A dat in drie kompetitie jaren nog geen eokele wedstrijd verloóor. werd nu in het duel om de titel letterlijk en figuurlijk van het biljart gespeeld. Roelandt tegen Creygelman (0-2), Van den Meerssche tegen Mertens (0-2). Frangois Pieters tegen Verhulst (0-2). De Leeuw tegen De fiouck (0-2) en Van Himbeeck tegen He reman (0-2). Deze uitslagen kun nen er niet om liegen en tonen de huidige sterkte van Hand in Hand aan. Enkel Herman De Gols, federaal kampioen, kon de eer redden voor Fosques. HIJ nam het laatste punt voor zijn rekening door In twee beurten te winnen van Marcel Pots. Maar toen was het reeds te laat, Hand in Hand had de puntjes op zak. Dit week-end worden geen wed strijden gespeeld en op 9 novem ber worden het stuk voor stuk spannende wedstrijden, waarvan verscheidene partijen onbeslist zoUden kunnen eindigen. Reeks B In de B-reeks een beperkt pro gramma met klinkende overwin ningen voor leider Gijzegem A en Kasseistampers 8. Zandstuivers leed een derde opeenvolgende nederlaag tegen Koszen B. Ook. deze reeks staan volgende wei enkele spannende wedstrijden het agenda en de topwedstri wordt zeker deze tussen de b< 'e ongeslagenen Koszen B en O kreukbaren B. Reeks C In reeks C werd de wedstrijd d< waarheid gewonnen door Ondi de Toren. Loebes A heeft zi< ffirik verdedigd, de schade perkt tot 2-4, en toch punten lo< huiswaarts moeten keren, cchien te het nog te vroeg o besluiten te trekken, denken toch dat Onder de Tore een grote kans maakt om volger seizoen in een hogere reeks te komen. Toekomstbeker De terugwedstrijd In de kw< finale voor de Toekomstbeker v: België tussen Hand in Hand en B.C. Dilbeek kende een sp nend verloop Zoals te verw; ten, was de thuiswedstrijd tegi Dilbeek geen formaliteit, aW de 1-5 oijfers die H.I.H. week op verplaatsing bij elk* speelde, het omgekeerde laten veronderstellen. Mertens Verhulst verloren allebei In beurten, terwijl De Rouok na 1 zijn laatste bil maakte, maar dot de scheidsrechter weid besti voor doorstoot. Na heel herrie bleef het 0-3 en toen het er niet zo rooskluerig uit Frans Hereman redde de eer 11®° twee beurten en Coppens kon fWer ondanks prachtig spel ook nie®81 waar maken. Marcel Pots plaatsti® HJ.H, tenslotte voor de halve f# nale. ProficiatEindstand 7-5. I® jer c'VJJro UITSLAGEN REEKS A Fosques A - Wand in Hand A Hand in Hand B - Moorsel 8 Moorsel A - Cosmos 3 Johny Boys A - Fosques B Scotsching A - Kesseist. A Koszen A - Onkreukbaren A REEKS B Zandstuivers A - Koszen B Kasseistamp. B - Royal A Gijzegem A - krijt op tijd A 5 REEKS C De Klakskens - Gijzegem Loebes B - Dender en Schelde 3 Onder de Toren - Loebes A Sporttrofeeën RUPA Vooruitzichtstraat 25a AALST Tel. 953-21.39.51 Voor he* *-■ soi van BC Windsor söhreven 24 ploegen in. Ten slotto bicven acht teams over om de kwart finales te betwiste i: Concordia A (65,2). Central Lebbeke (62.134), Windsor B (62). Fulton A (61,709), Greenstar B (57,819), Belgica C (57,599), Belgica A (57,371) en Inter Nos B (53,871). Intussen is men aan de halve finales toe op 1 en 2 november. Voor de finale, die de allerbesten moet be kronen, moei men nog wachten tot 9 november. Een en ander gebeur! in het lokaal van BC Windsor. St.-Gillislaan (tussen vied.:':! en kerk van St.-GHlis) In het derbynummer dat door Callebaut (a) en Callebaut (b) werd opgevoerd zijn de liefhebbers van doelpunten beslist aan hun trekken gekomen. Deze wedstrijd werd immers met liefst acht doelpunten overgoten. Van Mol prikte de bal tegen eigen netten waardoor de (b)-ploeg aan de leiding kwam, maar in minder dan geen tijd bogen Lissens en A. Van der Steen de achterstand tot een 1-2 voorsprong om. Deze stand bleef tot bij de rust op de lei. Onmiddellijk na de kampwiseeling profiteerde A. Van der Steen van een misverstand in de (b) verde diging om de stand op 1-3 te brengen en Jef Van der Steen lukte nr vier en hiermee was de (b) ploeg volkomen schaakmat gezet. Dubois zou nog wel mil deren. maar Jef Van der Steen profiteerde van een te korte te rugspeelbal om er 2-5 van te ma ken. Een strafschop schonk Pes- semier de gelegenheid de neder laag ietwat meer aanschouwelijk "te maken. SA.F. Met Dessoden weinig of geen kans. In de eerste periode kwam SA.F. dank zij doel punten van De Vos naar een 2-0 winst. Voornoemde speler zou na de kampwlsseling zijn hat trick rondmaken On dan pas zou Ver- mareke de eer van de bezoekers redden. Tegen B.VS. speelde Franke (a) een goede wedstrijd en de einduitslag was dan ook navenant. In de 20e min. rondde De Cooman een persoonlijke In spanning zsgevierend af, en aobt minuten later mikte 'Ruythoven de roos bij een afstandschot. Onmid dellijk na de rust strafte De Dob- beleer een misverstand én de B.V.B.-verdediging af met een derde doelpunt en aldus stond het sein op veilig voor de be zoekers. De thuisploeg zou een paar niet ongevaarlijke tegenaan vallen lanceren on dan ook sukses heöen langs Baeten. Doch verder dan dat eerreddend punt kwam ze nu ook niet. Wat meer te Franke zou naar het einde toe op nieuw het heft <n handen nemen en dit met oen vierde doelpunt bekronen, F.M.C. dat In de wed strijd met Bouw slechts met ze ven spelers aantrad kon tot bij de rust de verliescijfers aanschou welijk maken (01), doch nader hand werd het van het veld speeld en kreg vijf doelpunten op zijn aktief van P. Matthijs (3) en Adam (2). De wedstrijd Gilbos - VjV.TjT. werd uitgesteld. OE UITSLAGEN SA.F. - Dessoden 8.V.B. - Franke (a) 1-4 Callebaut (a) - Callebaut (b) 5-6 F.M.C. - Bouw 1-5 Gilbos - V.V.Ttf. uitg. Het programma voor 2 november Bouw - Callebaut (a) V.VjT.T. - Franke (b) Franke (a) - Gilbos Callebaut (b) - FjF.R. Dessoden - F.M.C. SA.F. - S.VjB.

De Voorpost | 1974 | | pagina 22