*:GARAfHfi UITSLAG BELOTTEPRIJSKAMP EREPRIJS Volksvertegenwoordiger! DE KEGEL Georgette ïnoefmcjoe *h sBlISIBiSS! 6-15/11/"4-De Voorpost 1" prijs (schaal volksvertegen woordiger De Kegel) werd ge wonnen door de h. De Cock Benedikt met 4.491 punten. Vervolgens Thybaert Jan met 4.309 punten; Van Cauter Staf met 4.167 punten; Carlier Mar cel met 4.152 punten; Seminck Theo met 4.150 punten; De Smet Konstant met 4.041 pun ten; Van Moorter Frans met 4.026 punten; V.D.Vinken Wal ter met 4.019 punten; Beeck- man Prosper met 3.980 pun ten; De Schrijver Gunter met 3.962 punten; V.D.Straeten Mark met 3.957 punten; Tem merman Désiré met 3.948 pun ten; Haeleydt Albert met 3.943 punten; De Wolf Marcel met 3.894 punten; Sterck Raf met 3.796 punten; Ernst Bart met 3.768 punten; Van de Velde Luk met 3.768 punten; Vanleu ven Fons met 3.690 punten; Schelfhout Julien met 3.617 punten; Thybaert Freddy met 3.609 punten; Comière Frans met 3.568 punten; De Corte Remi met 3.548 punten; Moens Emiel met 3.536 pun ten; Vander Speeten Bert met 3.445 punten; Schouppe Mar cel met 3.423 punten; Carlier Arseen met 3.354 punten; Derde Tony met 3.354 punten; Daelman Romaan met 3.313 punten; Keymeulen Pol met 3.302 punten Schoonjans Henri met 3.271 punten; De Winne Oscar met 3.245 pun ten; Van Den Bergh Robert met 3.198 punten; Troch Luk met 2.886 punten; Tavernier Emiel met 2.885 punten; Colpaert Oscar met 2.738 punten; Wel- lekens Bert met 2.734 punten; Borms Emiel met 2.666 pun ten. De 2e prijskamp van het kam pioenschap 74-75 gaat door in het lokaal De IJzer, Vlaander- enstraat 11 te Aalst, op zater dag .-.-74. Onze prijskam pen gaan altijd door op de 2® zaterdag van elke maand. U kan nog deelnemen aan dit kampioenschap. Pol Van Mossevelde heeft onlangs een boek uitgebracht over de helden van het Vlaamse en Neder landse showwezen. U leest daarover een uitgebreide reportage op blz. 9. «Met toeters en bellen», zo is de titel, gaat bij ons een zeker sukses tegemoet daar Pol schreef over de meest spektakulaire en bekendste vedetten. Op de foto zien wij Roel Van Bambost (van Miek en Roel), Pol Van Mossevelde, Willy Sommers en Kris De Bruyne. Het belotten wint in de streek van Dendermonde steeds meer veld op andere minder traditio nele kaartspelen. Te Aalst heeft het steeds de eerste rang bekleed. Hier volgt de uitslag van de prijskamp «Ereprijs volksvertegenwoordiger Georgette De Kegel». In het hele land hebben nog heel wat gemeenten af te re kenen met het probleem van de krotwoningen. In Zele wil men een tiental gezinnen van gastarbeiders doen verhui zen, daar zij in een onge zonde woning leven. In Den dermonde zit men nog steeds met het zeer oude probleem van de «barak ken», voorlopige woningen van na de eerste wereldoor log, die echter nog steeds bewoond zijn, in zoverre zelfs dat sommige ervan, door bijbouw en vernieu wing op echte villaatjes gaan lijken. In Lebbeke, waar deze foto genomen werd betalen de huurders tot zeshonderd frank voor een dergelijk krot, waaraan de huisbaas geen hand uitsteekt voor herstel ling. Op het Sint-Hubertusfeest van de Dendermondse ruiters van Rijbaan Piet en van de Zandrui ters uit Appels kwamen mannen en paarden te laat toe op de Openluchtmis die jaarlijks gecelebreerd wordt in het mooie kader van het Dendermondse begijnhof. Pastoor Verkissen stond al een tijdje te wachten in de kou en toen hij de paarden én de ruiters zegende waren het vooral deze laatsten die zich konden verheugen in een koud bad. Deze stoere ruiter heeft alvast zijn voorzorgen genomen en knijpt zijn ogen stijfdicht. De man helemaal rechts met de hand deemoedig op de borst kan niet zeggen dat hij er geen genoegen aan beleefde. Voor de ruiters van de beide verenigingen is de Sint-Hubertusdag met jachtrit een gelegen heid om zich eens te tonen aan het Dendermondse publiek. Op het mooie begijnhof zijn die ruiters wel ongewoon doch schaden alleszins niet aan de omgeving. KAVD Dendermonde do< worstelt een lastige perioc Na de moeilijkheden dievo enkele weken gerezen war tussen spelers en trainer i die ondertussen zijn opg: lost, kan den AVD toch ma geen goeie resultaten op h bord schieten. Tijdens match Dendermonde - Stat Leuven was er weinig anim Alleen op dit ogenblik kt het publiek even de adem ii houden. De Leuvens keeper zorgde echter vot de verrassing door de b voor de doellijn te houde Een verdediger had al op lijn postgevat voor in 't gev de keeper mocht in gebrel blijven.(jc) De Bleeckere, die onlant enkele «troubles» had, ma die ondertussen opnieu goed meespeelt, blijft et vaste waarde in de Dende mondse middellijn. Niet a leen is hij een hardnekk verdediger, maar met zi verre en zeer harde schote weet hij dikwijls de beslii sende stoot naar de ovet, winning te geven. Deze ke« was de Leuvense keep hem echter te vlug af.(jc) r. v

De Voorpost | 1974 | | pagina 6