iUVËNËS ZELE HEEL ONVERWACHT AVANTI en SPARTA naar de achtste finales Normale uitslagen In stijgende lijn! 1500-kaap overschreden voor België-Japan Jeugdhandbal VOLLEY VOLLEY 4e NATIONALE Giivoc - Thunderballs Berlare Avanti Lebbeke: algemeen forfait Beker Adec-De Voorpost HANDBAL Setokverbond gewest Aalst 21 e meest onverwachte uitslag liet zeker Juvenes Zele noteren Bt er in slaagde nog ongeslagen leider Kuhlmann Zelzate in gen nest te verslaan. De Zeienaars speelden een uitstekende edstrijd en brengen hiermee niet alleen spanning in de kompe- tie doch ook broodnodige punten bij hun tot nu toe pover sultaat. weede provinciale was Th. Berlare goed op weg om streek- snoot Adec Baasrode een handje te helpen. Ze kwamen zelfs iet 1-2 aan de leiding bij Hygiena Stekene doch schoten fysisch kort. Gebrek aan training door de onbarmhartige regen heeft er een dubbelverdiende zege in de weg gestaan. ten... en de echte talentspelers op het voorplan treden. Iedere balbehandeling kan inderdaad be slissend zijn. De zeven uit Zele die het eks- ploot leverden waren Hubert De Rijcke, Van Uytvang, Landuyt, Goossens, Van Peteghem, Pletlnck en J. Mertens. Dendermonde glijdt ook ngzaam weg uit de bedreigden- ne Adec Baasrode won van tee Wachtebeke doch liet een t in de brand. Nochtans is het or de paars-witten van voor ter Meersman een goede dag. Bdeleider Stekene verliest twee ts terwijl Okee Wachtebeke en Mariakerke op twee pun- i worden teruggeslagen. Kan- eroes Aalst won ook- na een jdstrijd zonder geschiedenis. In rde provinciale verdedigde euwerik Lede zich beter dan naakte 0-3 cijfers laten ver leden. Ook Wichelen was puik de uitwedstrijd tegen Spring- kken Zele die voor een bom- -~>lle sporthall werd betwist. VK. lermonde won eindelijk nog is terwijl Kuklos met 0-3 ver tegen leider Cactus De Klin- dames speelde Giivoc Den- de slechtste wedstrijd t de aan gang zijnde kompetitie. i het zwakke zustertje Vovka (denaarde werd het zelfs 3-0. |lihlmann ZELZATE - Juvenes ZE- 2-3. aanvang van deze wedstrijd niet laten vermoeden welke inning er uiteindelijk in de Eu- iahall te Zelzate nog zou heer- Juvenes startte inderdaad it zo gelukkig. Het bevooht in- indaad een 1-6 voorsprong doch et dat teloor gaan zodat de lei- ers met 8-8 een walk-over inzert- die setwinst opleverde (15-9). enkele onbegrijpelijke fou- waaronder foutieve service netaanrakingen de voomaam- waren lieten de Zelenaars 2-7 voorsprong weer teloor Het werd weer 8-8 en De bezoekers die voor het in deze kompetitie met type-opstefling aantraden imen onder doom in de derde toen een naar de tweede zoekend Kuhlmann gewoon het terrein werd geveegd an|l5). Het ging tijdens de voi- spelbeunt trouwens de zelf weg op (2-1<1alhoewel de ionte van de kanaaljongens it de inzet betekende van eindfase. Tergend langzaam iar zeker kwam de thuisploeg om op 13-15 te sneuvelen. ien set voor hartlijders" noem- Juvenessecretarls De Smet laatste set. Het ging inderdaad ,<lijk op tot 7-8, tijdstip voor de Jntwisseling, waarna men het "Me spelletje verder speelde ■1). De withemden sloegen ki kloof (11-14) waarna het vol- tien minuten duurde vooraleer te herdoen bleek (14-14). impuls van Van Uytvang len de wit-oranjen de lakens hun kant trekken (14-16). >rden kunnen de spanning die zaterdagavond heerste niet uit- 8n. Het was inderdaad een die de echte volleyliefheb- naar waarde kunnen schat- VK AALST-SIGIVOC ST GILLIS WAAS 3-1 Na de zege tegen tweede nationaler Anderlecht is het formepeil bij de Aalstenaars met forse sprongen de hoogte in geschoten. Werd het vorige week nog een nederlaag, was de prestatie dermate dat hiervoor niet lang werd getreurd. Tegen St.-Gilfis-Waas is weer eens tot uiting gekomen dat de Aalstenaars toch tot de elite van de reeks kunnen behoren. Na twee rustige sets stond het 2-0 in het voordeel van de thuisploeg die de eerste spel- beurt tot 10-4 uitliep om dan de tegels te vieren. Ook de volgende set werd het 11-5 alvorens stoom werd afgelaten. Traditioneel ging het de derde set dan wat minder bij de blauwhemden die nochtans met 15-14 een eerste setbal veroverden doch in extremis werden geklopt met nipte 15-17 cijfers. De vierde set moest het dan maar doen. Ging het nogal relatief gemakkelijk dan werd er wel lang gespeeld om het matchpunt op het bord te krijgen (14-10) en werd het uiteindelijk 15-12. Uitblinkers waren Benny De Pierre, komt stilaan in forme, en Paul Philips die in de aanval wonderlijke dingen deed. Coach Roger Snyers verdient eveneens een vermelding met een oordeelkundige leiding van de thuisspelers waar bij de volledige bank geregeld werd gebruikt. Volgende wedstrijd zondag 24 november te 16,30 u. VK Aalst-Beveren. TWEEDE.PROVINCIALE A. Hygiena STEKENE - Thunderballs BERLARE 3-2. Gebrek aan training heeft Thun derballs Berlare belet het twee de eksploot van de dag te le veren op het terrein van Steke ne. Het stond inderdaad na een rushset van 6-15 met 1-2 aan de leiding toen het fysisch ineen stortte en met 154 en 15-7 voor een voldongen feit werd ge plaatst. Ook de eerste set was alles behalve briljant (15-2) doch na deze eerste trainingsset kwam er een set die meer dan 30 min. duurde. Na 15 minuten spel was de stand nog steeds gelijk (7-7) doch zouden de groenhemden ge lijkstellen met 17-19. Hierdoor aangemoedigd zou Berlare de vol gende beurt werkelijk beheersen om met afgetekende 6-15 te win nen. Met een 1-2 stand kwam dan het ogenblik dat we in de intro beschreven. Goede wed strijd spijtige nederlaag I Adec BAASRODE - Okee WACH TEBEKE 3-1. Na twee goede setten heeft Adec zioh laten verrassen door een'be zoekend team dat nog verras send uit de hoek kon komen en onmiddellijk 0-5 voorsprong nam. De thuisspelers gingen dc ach tervolging in doch zodden slechts aansluiting vinden bij 12-12. In een spannend seteinde kregen de paars-witten setbal met 14-13 doch lieten de kans liggen. Met heel wat services steeg de span ning ten top en zou Okee erin slagen met 15-17 een set binnen te rijven. De vierde set was hun kaarsje ver uitgebrand, onder im puls van Ward Pierters en Etien- ne Rogiers was Baasrode veruit het sterkste geheel waarin ook een niet op volle kracht akte- rende Leo Rogiers een boeman was voor de bezoekende verde diging. Met 15-8 won Adec op verdiende wijze de wedstrijd. De openingssets vonden hun einde met 15-11 en 15-8 cijfers. Giivoc DENDERMONDE - Nivok NIEUWERKERKE-W. 0-3. We zien niet goed in wat Giivoc van een degradatie kan redden. Ook tegen Nivok Nieuwerkerke, wat teoretisch een laatste kans was om weer boven water te komen, werd er niet gewonnen en kon men slechts tijdens de eers te set gelijke tred houden Het ging nochtans te veel met hoog ten en laagten om te winnen. De bezoekers zegevierden tenslotte met 13-15 en zouden hun over- Even uw aandacht De derde derby in tweede A die normaal een zege voor de bezoekers moet brengen, zowat de eerste maal dat de puiten dan winnen in de vesting van Giivoc. Wanneer komt Giivoc eindelijk los Een vraag die zaterdag zal be antwoord zijn. Berlare kan met een eventuele zege bij de middenmoot aanklampen (zaterdag 23 nov. te 17 u. in het Bastion te Dendermonde. Scheidsrechter is dhr. F. Vercauteren) Volleybalklub Kangoeroes Aalst. wicht bestendigen in 7-15 en 9-15 oijfers. Giivoc speelde op hun gekend pa troon doch vooral de laatste pass faalde zodat de aanvallers steeds voor een praktisch onoverkome lijke taak stonden. Daarbij liep het in de coördinatie wat mank alsof enkele spelers mekaar pas tijdens de wedstrijd voor het eerst weer ontmoetten. W.S. MARIAKERKE - Sport DEN DERMONDE 1-3. Sport Dendermonde heeft na de goede wedstrijd tegen Adec Baas rode bevestigd door W,S. Maria kerke met 1-3 cijfers weer huis waarts te keren. Setoijfers kon den we niet op de kop tikken dodh de cijfers spreken wel enigszins voor zichzelf. Door de ze zege is Sport wel uit de moei lijke positie geraakt en kan met wedstrijden tegen Jevok Maria kerke. Sifrano St.-Niklaas en Hy giena Stekene voor de boeg wel eens voor de verrassing zorgen. TWEEDE PROVINCIALE B. Kangoeroes AALST - Argos WAARSCHOOT; 3-0. Slechts de eerste set van deze weinig begeesterende wedstrijd was qua spanning en goed vol ley het bekijken waard. Aalst Mep toen uit tot 5-0. werd gecounterd (5-5) doch stootte door tot 8-5 en 12-9. Nadat het eerste punt nooit meer in de wedstrijd ko- was gescoord (15-11) zou Argos men en lijdzaam het thuisover- wicht ondergaan met 15-7 en 15-4 cijfers. DERDE PROVINCIALE. De derby tussen Springbakken ZELE en WICHELEN heeft vooral qua oijifers heel wat spanning ge bracht. Wichelen speelde echter outstanding en heeft tweemaal hard teruggeslagen toen de thuis ploeg op voorsprong kwam. Het werd 15-11 en 12-15. 15-12 en 16-18. Tijdens de laatste set waren de groen-witten echter de sterkste en wonnen met 15-9. Cactus De Klinge had geen moei te om KUKLOS AALST met 0-3 te kloppen. Kunnen de 0-3 cijfers van Lede - Pardaf Krulbeke eer der hard klinken, dan geven ze heel slecht de weerstand weer die de thuisspelers aan de lei ders utt het waasland hebben ge boden. Tijdens de eerste set bleef de stand tot 5-5 gelijk voor aleer de blauwhemden konden uitlopen tot 6-10. Een ultieme leedse reaktie strandde op 9-11 met 9-15 als gevolg. Enigszins aangeslagen door de krachtdadige bezoekende aanval liet Lede zich tijdens de volgen de spelbeurt nogal snel op een 0-8 afstand plaatsen. Het roeide dapper tegen tij op om zelfs met 11-10 te gaan leiden. Pardaf zette nu alle zeilen bij en kwam op een zucht van de setnederlaag. (13-12). De bezoekers herpakten zich uiteindelijk gepast om met nipte 13-15 te eindigen. Zelfs met een vrij hopeloze 0-2 op het bord heeft Lede meer gedaan dan zich verdedigd. Het ging weer een 0-5 achterstand ophalen (5-5) doch schoot tijdens de eindfasen te kort tegen een bezoekend team dat ook in gestalte bevoordeligt was De laatste set werd noch tans slechts besloten bij een 11- 15 stand. Een grieperige Hubert Corte speelde niet op volle kracht ter wijl N:js in een off-day verkeer de Ook Huylébroeok was niet in zijn gewone doen. Dramatisch mag men de leedse zaken zeker niet noemen. Een nederlaag tegen oppermachtig Kruibeke is geen schande zeker niet na de mooie cijfers. Lede Is goed op weg om zich revelatie te spelen in de derde provinciale B waar onze andere streekploegen het enigs zins toch laten afweten De wedstrijd Nova Smash St. Amandbsesberg - VK DENDER MONDE duurde 105 minuten doch kreeg dan ook twee sets die met het miniemste verschil door de roodhemden werd gewonnen. Al hoewel VK het eerst uit de start blokken kwam (2-5) kwamen de thuisspelers nog terug (7-7) en bleven dapper aanklampen. Den dermonde heeft echter heel wat routine in de rangen zodat het niet zo wonderlijk is dat het 14-16 werd. De thuisploeg herpakte zich echter reuze, schiep heel wat gevaarlijke fases en won de volgende set met afgetekende 15- 6 cijfers. De Dendermondenaars gingen nu met meer aandacht spelen en zouden weer uitlopen Woensdagavond is te Lebbeke door de voltallige bestuurs- groep van derde nationaler Avanti Lebbeke beslist verder forfait te geven voor de aan gang zijnde kompetitie 1974-75 Dat impliceert dus dat er voor volgend seizoen nog geen beslissing werd getroffen en alles zal afhangen van be paalde bevindingen die in maart 1975 zullen geconcreti seerd worden in een uiteindelijke uitspraak Ere-voorzitter Octaaf Van den Broeck wijt de heersende malaise aan de goedheid van de verschillende besturen die een tiental spelers lieten vertrekken zonder transfert- som of tegen een belachelijk kleine vergoeding terwijl de blauw-witte klub heel wat duizenden diende neer te tellen om de ontvolkte gelederen weer aan te vullen. Ook de aansleep van de Lebbeekse sporthal! wordt een reden genoemd. De landsverhuizing die reeds jaren aan sleept heeft inderdaad steeds een doorgevoerde jeugd- politiek in de hand gewerkt met alle gevolgen van dien. De drie blijvende spelers, de Antwerpse inwijkelingen De Decker, Horn en Van Breedam spelen inderdaad niet meer. zuiien samen met kadetten en scholieren verder aan treden in de beker Adec-De Voorpost. met 11-15. Alhoewel VK. de vier de set een 2-8 had bjeengegaard zou de overwinning niet voor het rapen vallen. Nova Smash kwam dapper terug tot 10-12 doch ge raakte niet meer voorbij de rood- witten (15-17). DAMES. EERSTE PROVINCIALE. Vovka OUDENAARDE - Giivoc DENDERMONDE 3-0. De slechtste wedstrijd van Gii voc sinds maanden tegen een tooh niet zo overtuigend Oude naarde dat er toch in slaagde af getekende 15-6, 15-11 en 15-5 cijfers op het bord te krijgen. Misschien zat de zondagmorgen er wel voor iets tussen TWEEDE PROVINCIALE B. Adec BAASRODE heeft zonder veel problemen afstand genomen van Den Trap Hamme en won met 3-0 (15-5. 15-6 en 15-5). Goe de voorbereiding voor de komen de zware opdrachten. JUVENES ZELE heeft zich niet kunnen doorzetten op het veld van Elversele en verloor met 15-8. 15-6 en 154. BERLARE ver loor bijna een set bij SK AALST want keek er op een bepaald ogenblik op een 14-2 achterstand. Ze geraakten echter bij en won nen met 14-16. Nadien werd nog 7-15 en 9-15 opgetekend Wedstrijden voor het week-end. DAMES. ZATERDAG 23 NOVEMBER. 15.00 K. Bazel - G. Dendermonde 15.00 Vrasene - VK. Aalst 15.00 J Zele - Hamme 16.30 Adec Baasrode - T. Berlare HEREN. ZATERDAG 23 NOVEMBER. 15.00 Cact. De Klinge - Wichelen 17.00 Giivoc Dervderm. - Thund 17.00 Ronse Coc - Kang, Aalst 19.00 Adec Baasrode - N. Nieu- werkerke-W 19.30 Pard. Kruibeke - Spr. Zele ZONDAG 24 NOVEMBER. 09.30 Jevok Mariakerke - Sport Dendermonde 10.30 Juvenes Zele - St. Am. Ga vere 10.30 Vrav Vrasene - K. Aalst 10.30 VK. Dendermonde - V. Wet- 10.30 Elversele - Lede GDP. De kaartenverkoop voor de op 12 december e.k. te Gent gespeelde België-Japan kent ongekend succes. Einde vorige week waren reeds een 1500 kaarten in voorverkoop vertrokken terwijl de aanvragen dagelijks blijven binnen stromen op de aangeduide verkooppunten. Wie nog kaarten wenst kan dit doen bij Wilfried Van Mol, Schooldreef 4, 9217 te Gentbrugge (tel. 091-30.01.67J of door storting of overschrijving van overeenkomstig be drag op PCR 000-0109023-92 van Prov. Comité Bague-Won- delgem. Prijzen der plaatsen 120 en 100 fr. De wedstrijden voor de kwart finales worden op volgende data betwist Thunderball Berlare-Kangoeroes Aalst zat. 28.12 - 15 u, en zat. 4-1 -15 u. Adec Baasrode-Juvenes Zele zat. 4 1 - 19 u. en dond. 9.1 - 19.30 u. Avanti Lebbeke-Kuklos Aalst vrijd 13.12 - 19.30 u. en maand. 6.1.75 - 19.30 u Lede-VK Aalst zond. 1.12 - 14,30 u. en woensd. 18.12 - 19.30 u Beker van België Van de vijf herenploegen die inschreven voor de Beker van België zijn er reeds drie gewipt. Dit nog voor de achtste finales plaatsvonden Rosis Aalst ging eervol ten onder tegen Pays- Noir maar zowel Brabo als Ajax brachten er helemaal niets van terecht. De nederlaag van Ajax te Verviers lag wel in de lijn van de verwachtingen. De Ajaxieden, die met een zeer onvol ledige ploeg naar Verviers afreisden verkeren nu eenmaal in een overgangsjaar. Al hun goede wil ten spijt, de wiliens-nillens basisspelers geworden Ajaxieden, kunnen onmogelijk de zware erfenis van hun voorgangers zonder aanpassing overwinnen. Als Ajax in deze omstandigheden erin lukt in tweede nationale te blijven mag reeds van een sukses gesproken voor trainer Meeuws en zijn jongens. Brabo Denderbelle heeft wellicht zijn les geleerd. Een onverbloemde zware nederlaag tegen Kraainem zal misschien de ogen openen. Akkoord, het niet spelen van R. Van Der Veken is een zeer valabele verontschuldi ging, maar de tienpunten ne derlaag tegen het weliswaar sterke Kraainem is toch een teken aan de wand. Nu kunnen wij allen nog re kenen op Sparta Aalst en na tuurlijk op Avanti om de Oost- vlaamse handbalkunde ook in de Beker van België te bewij zen. Tijdens de 1/16 finale had Sparta weliswaar twee verlengingen nodig om zich te plaatsen. Zal Sparta hier mede het nodige zelfvertrou wen gevonden hebben Voor Avanti werd het, in de plas sende 'regen, een moeilijker wedstrijd dan verwacht, maar ondanks het ail es behalve ideale handbalweder kon de klasse van de Avanti spelers het halen tegen de waterdui vels uit Villers. Het tegendeel ware inderdaad onlogisch ge weest. Avanti in de regen Villers-Avanti Lebbeke 11-14 Avanti Lebbeke was. in om standigheden die normaal handbal niet toelieten, rede lijk lang op achtervolgen aan gewezen. Inderdaad, de gast heren die wegens het reek- senverschil met een 5-0 voor sprong vertrokken voelden zich heel wat beter thuis in deze voor Avanti zeer abnor male speelomstandigheden Een slecht verlicht terrein en de natte en hierdoor glibbe rige bal beletten Avanti hun normaal spelpeil te ontplooi en. Neem daarbij nog dat de Leöbekenaars geen beroep konden doen op De Smedt en Wattiez (gekwetst) en dat wegens ziekte Keppens er pok 'Piet bij was en u be grijpt onmiddellijk dat deze wedstrijd die in feite als 'n formaliteit mocht aanzien wor den Avanti wel wat hoofdbre kens heeft bezorgd Scoorders K. Verhofstadt 4, Dirk Verhofstadt 3. De Nil 4, Moonen 2, Adam 1 Dameshandbal De dameskompetitie die zich niet stoorde aan de kompetitiestop bij de heren kende alleen normale uitslagen. HBC Lebbeke kon inderdaad niet optornen tegen de overmacht van R.B. Dender monde, Avanti hoefde zelfs niet goed te spelen om te Gans horen te zegevieren en Aalst Sportief nam gemakkelijk de maat van het „Deense" Evere. Uilenspiegel-E.V. Aalst werd uitgesteld. De wedstrijden R.B. Dendermonde-H.B.C. Leb beke 19-1 H.B.C Lebbeke zonder de ge kwetste keepster M Bosman heeft amper en vijftal minuten kunnen standhouden tegen het sterkere Ros Beiaard. Reeds tijdens de eerste minuut open de Y. Doorns de score en drie minuten later maakte Melis er 2-0 van G. De Sitter scoorde toen voor H.B.C. Lebbeke zo dat na 5 min. spelen de sco re 2-1 aanwees. Dit Lebbeek se doelpunt bleek echter olie op het Dendermondse vuur te betekenen want in de drie daaropvolgende minuten scoor de Dendermonde evenveel doelpunten (5-1). Toen kon H B.C. Lebbeke de Dender mondse meisjes wat hinderen zodat bij de rust de score bpeerkt (sic) bleef tot 8-1. Onmiddellijk na de verfrissin gen een nieuw Dendermonds offensief dat resulteerd in een 13-1 stand na 7 minuten. H. B.C. Lebbeke speelde moe- d'q verder maar slaagde er niet meer in de goed spe lende Dendermondse goalie De Donder te verschalken B;j het Ros Beiaard stond Y. Dooms met een dozijn tref fers nog eens aan het kanon. Ploegen en doelpunten Ros Beiaard R. De Donder, J Heirman 1. J Meilis 5. B. De Vos 1, I. De Decker, Van Der eught. T. De Blieck, M. An- naert. Y. Doorns 12. Aalst Sportief-Evere 12-6 Gedurende de eerste speel- helft konden de 'bezoekers, order impuls van hun Deense oastspeelsters nog enigszins weerstand bieden aan het zeer degelijk Aalst Sportief. Na 1-1 werd het 3-3 maar - b'i de rust had Aalst Sportief reeds een optie genomen op de overwinning (6-3). Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte hetzelfde spelbeeld. Doelpunten Wynant 4, M. Van Del9en 3. Hutsebaut 1. Van Laer 2, L. Van Delsen 1 De uitslagen EREKLASSE M Shoe C. Hof stade 2-0 (ff) Blauw wit Honda n. med. FC Moerstr. - Manchester 10-2 E. Welle - Leeuwerik 34 O C, Aalst - Den Broek uitg. St-Anna - R.D. Denderl. 2-2 Drievelden - J Welle uitg TWEEDE KLASSE F.C. Cup - Z. Zottegem uitg. Mijlbeek - Stabyl uitg. Ressegem - Intercom uitg Blauw wit (b) - Stylor uitg. V.K. D'Hondt - F.C. Parking 10-1 Groen wit Alno 1-1 DERDE KLAS9E F.C Voskes - Bevegem 2-3 St Meldert - St.-Anna (b) 2-1 P.Z N Aalst - F.C Sport 1-3 F.C. Sportiva - D N. Haaltert 1-1 P.B Zotteg. - Heizijde uitg. A Lebbeke - F.C. Jaca uitg. Programma voor 23-11. EREKLASSE C. Hof stade - Den Broek F.C Moerstr. - J. Welle Manchester - Blauw wit R.D. Denderl - Snas O C. Aalst - Leeuwerik E. Welle - St.-Anna Honda - Drievelden DERDE KLASSE Bevegem - St. Meldert St -Anna (b) - P.Z.N. Aalst D N. Haaltert P.B. Zotteg. Heizijde A. Lebbeke F.C Jaca - F.C. Vo9kes Stvrienden - F.C. Sportiva Ganshoren-Avanti Femina 1-10 Avanti Femina heeft te Gans horen een 'heel bescheiden partij ten beste gegeven. De Lebbeekse meisjes waarbij alleen L. Hauwelaert een nor male prestatie lukte, hebben niettemin weinig tegenstand ondervonden van de Brussel se meisjes. Tijdens de eerste helft speelde Avanti nog de gelijk wat dan ook resulteerde in een 0-7 voorsprong. Na de rust was de tegenstand van Ganshoren ietwat meer geor ganiseerd en Avanti dat blijk baar de noodzaak van verde re inspanningen niet inzag ver genoegde zich ermee het wedstrijdverloop in handen te houden. Te vermelden dat S. Van Den Broeck een enig mooi doelpunt scoorde. Sooonders V. Verhofstadt 6. M. Van Oen Borre 2, S. Muy- laert 1, S. Van Den Broeck 1. FV. Aalst-H.B.C. Ajax 10-7 E.V. Aalst heeft enigszins on verwacht de overwinning be haald tegen het onverslagen H.B.C. Ajax. De jonge Ajax spelers verkeerden weliswaar in een off-day maar al bij al is 'de overwinning van de Aal- steres spelers ten volle ver diend te rtoemen. Vooral met zeer vlot cirkelspel slaagde Eendracht erin de Ajax verde diging te verschalken. Bij de rust was de score 7-5. Bij Ajax bleven Sanders en Ver meer in gebreke en Huyck die een goede wedstrijd speelde werd echt te weinig aangespeeld door zijn maats. E.V. Aalst mag in ieder geval prat gaan op deze verdiende overwinning. Scoorden voor Ajax Huyck 4, Sanders 2. Vermeer 1 Wedstrijden voor het week einde 15 u. Sasja-Avanti Lebbeke Mont s/Marchienne-E.V. Aalst 20 u. Ajax-Sparta Aalst 19.30 u. Denderbelle-Montegnée I S M. Schaarbeek-Rosis Aalst Brasschaat-Grembergen H B.C. Lebbeke-Ambiorix E.V. Aalst-Ganshoren Evere-R.B. Dendermond Avanti-Aalst Sportief

De Voorpost | 1974 | | pagina 21