E INZET 'AS TE GROOT IPT TRAAG Moeizame zege van S.A.F. OPNIEUW GEHANDICAPT [ONDER INSPIRATIE Duivenshow te Zele BASKET Kampioenschap van beide Viaanderen te Aalst Korporatief verbond gewest Aalst Voor onze duivenliefhebbers - Het hoekje voor onze jongere Post Aalst alleen op kop na zege tegen Melckenbeeckvrienden Lede 4e jaarlijkse interscholenveldloop te Aalst 23 (EMACO DENDERMONDE-GREMBERGEN O.O. 65-53. jit treffen was voor beide teams van groot belang, want de ver- ezer was er zeker van om kontakt met de top te verliezen. De luisploeg begon met het vijftal Verhas, Covens, J. Vereist, Van uffel en Wijnendaele en paste de individuele verdediging toe. |et bezoekend Grembergen zocht zijn heil in een kombinatiever- •diging met R. De Clercq op topschutter Wijnendaele en Robert •ghers, J. Piron, Eric Mys en Van Cauwenbergh in box-vorm ider doel. ie eerste 10 min. mochten el beschouwd worden als de judieronde 17-14, maar dan jste De Clercq de gevaarlij- e Wijnendaele die zijn ploeg en 24-18 stand bezorgde, [rambergen bezondigde zich an balverlies en slechte pas- an. Van Keer en Caudron vamen nog in de plaats van met fouten belaste Piron Seghers, maar Verhas mik- driemaal tereke binnen en •zorgde Hemaco bij de rust i-28, een ideale uitgangspo- tie, die groter kon geweest jn indien J. Vereist (2 op I) en Coverts (3 op 10) de (boden kansen hadden waar nomen op <Je hen vertrouw- borden. Bij Grembergen de afwerking beneden at en prijsschutter Mijs kon ih niet doorzetten tegen de erke afweer van de Colle- >ploeg. Het begin van de reede spelperiode gaf de druk dat Hemaco naar een getekende zege zou steve- want na 8 min. noteer- we een 57-36 stand. Van Bruggen was Verhas (4 uten) komen vervangen en tdien kwam Verhas terug tor Wijnendaele (ook met utenlast). Het raderwerk van ploeg van coach Versmes- •n stokte. Van der Burggen ikte van alle kanten naast ook Van Nuffel liet een gatieve reeks van acht ge- iste pogingen optekenen en ifs Covens faalde aanvallend min. (63-44) kwamen Causbroeck en B. Ver voor J. Vereist en C Covens, maar zonder groots te zijn kon het bezoekend Grembergen puntje aan pun tje dichter ikomen onder im puls van Jef Piron. R. De Clercq' maakte enkele oppor tune korven, maar Wijnendaele was alvorens uit te vallen met 5 fouten met een 3 op 4 orde op zaken komen stellen zodat aan de 18e min. de 63- 51 stand voordelig was voor de thuisploeg. Grembergen, dat met Jef Piron als takticus wel geprobeerd heeft om He maco het op eigen terrein moeilijk te maken, is daar zeker in gelukt, maar bleef aanvallend beneden de mo gelijkheden. Het leed name lijk 27 maai balverlies en kon niet rekenen op een aanval lend volledig falende Mijs. Op 8 min. van het einde verloor het Robby Seghers met fouten Zonder van goed basketbal te kunnen spreken, daarvoor was de inzet te groot, mogen beide ploegen geloofd wor den om hun taktisch steek spel en de wil om 'het al basketballend te proberen. Pschyohologisch kregen we 'n goede arbitrage van Frans Van de Vijver en Jozef Kinders. Scoorden Hemaco Verhas 12-2, Covens 6-0, Vereist J. 4-6. V^inder- bruggen 0-4, Wijnendaele 14- 6. B. Vereist 0-0, Fransaer 0- 0. Van Nuffel 7-4. Grembergen 0.0 Seghers 7- 3. Piron 0-2, Meys 7-3, Cau dron 0-0. Van Geert 0-7, Van Cauwenberg 8-2, De Clercq R. 6-8. Beno C Hoger op Gent - The Tower 61-64 I Towerjongens die onmiddellijk t goede start namen moesten 4 minuten opzien naar een terstand van 7-11Beide ploe- p lieten heel wat basket zien, iar het was de thuisploeg die beter liet gelden wat de af- irkrng betrof. Bij de rust was stand 39-28. de herneming toonde Van Bo- zlch voor de bezoekers als scoreman en na 7 minuten was de stand 46-47. Hoger Op ver loor enkele minuten hun vlot samenspel en Tower nam het roer in handen. Op de 16e min noterde men een 58-58 stand en de spaning zat er weer in. Maar Tower bleef kalm In de slotminu ten en kon een 61-64 stand veilig stellen. Schaudeuyl 8-11, Van Boven 6-9, De Schaepdrijver 2-0, Walgraef 6-, Viellefont 2-2, De Neef 4-8 AMESBASKETBAL URORA ZELE-DE PINTE 55-34 iet bezoekende De Pinte trachtte de snelle Zeelse aanvallen af remmen door de bal traag rond te spelen, hierin gelukten ze >ed tot aan de17e minuut 13-12, maar De Graeve brak driemaal en zorgde voor 21-12 rustcijfers In de tweede time was het e Lintdecker die raak mikte en haar ploeg naar 39-16 bracht, s rfnselare en Inghels zorgden er voor dat de verdediging goed IUV organiseerd bleef. (chnische uitslag Pletinck 2-4, De Lintdecker 0-10, De Waele 4, De Graeve 13-12, Onselaere 2-0, inghels 0-4. :eiWrven AURORA-DE PINTE 48-60 1 Must 21-26. De Lintdecker 13, De Waele 14, Onselaere 10, De nefcaeve B. 5. De Graeve M. 2, Inghels 4, Van den Eeckhoudt. irij C Gent - 35 Robac Grembergen 20 Mi Ben df ploeg van hun gewezen enmeester hebben de Robac- fsjes een povere verrichting ggeven, deels misschien door zenuwen verraden omdat DBC it en van de ploegen is waar jen kan gewonnen worden. Het lies van deze wedstrijd is te [ten aan gebrek aan beheer- wat voor gevolg had dat e speelster zich bezondigde aan erdreven dribbelen, wat het t >egspel zeker benadeelde. Ook inspiratie om de bal rond de e te spelen om aldus een it vrij te vinden, ontbrak, ans beperkten de Grembergse dsjes zich tot het lukraak weg- srpen van de bal. Ook worden Q te veel persoonlijke fouten 1 maakt waar het onnodig Is, 1 ardoor gemiddeld een tweetal s eelsters het veld moeten ver in op de meest krltlsohe spel en. int kwam eerst aan hod met twee gelukte worpen. Robac re plikeerde gevat langs Veeris Ver- helst en Euphrasie Moortgat. Het onberedeneerd spel van Grem bergen liet de Gentse dames toe uit te lopen tot 17-1*1 Na de rust kwam er een lichte verbetering zonder echter de voor sprong der lokalen te bedreigen. Grembergen verloor Karin Nelis wegens fouten. In verdediging valt weer de prachtige prestatie op van Mariene Van De Putte die het tegen de grotere tegenstre vers steeds haalt door haar veer kracht. Robac Grembergen Karin Nelis 0-3, Mariene Saerens 1-0- Marie ne Van De Putte, Mireille Ver- helst. Veerle Verhelst 8-2, E. Moortgat 2-0, Llnda Brusselmans, Ansie Nelis, Myriam Verschel den 0-4. Robac Grembergen speelt achter eenvolgens drie thuiswedstrijden opk 24-11 Lokeren, 8-12 De Pinte, 15-12 Kangoeroes Hamme telkens te 10.30 J.L. GOLFBILJART. Te Aalst werd de finale betwist van bovenvermeld kamproensohap. onder de leiding van voorzitter Rudy Maes, bestuur, en leden van de „Onkreukbaren". Tevens werd dit tornooi gesteund door DE VOORPOST en sporttroffeeén RUPA. Onder de talrijke vooraanstaan den bemerkten we de heer en mevrouw Lejeune Marcel, of voor zitter der Belgische Golfbiljart- bond. Alsook de heer Vangaert van de K.B.B.B. Er waren 32 finalisten, werkelijk hét kruim van de biljartsport. Frangois De Backer kamp. van België kader 38/2 klasse C, die overstapt naar 2de klasse. 'Eddy Neirinokx (Zele) kamp. v. België Amerikaanse spelwijze. Jean-Pier re Course kamp. v België golf biljart 74-75. We zagen Jan De Meyst nipt in het zand bijten tegen De Backer, Federaal kampioen (Moorsel) Her man De Gols uit Meldert duldde geen tegenstand van kampioen Course. Het duel om de titel ging tussen Neirinkx en De Backer. Eddy, ijzig kalm liep méér en méér uit en veroverde alzo de éérste manche. Gedurende de tweede partij plaatste hij steeds zijn ballen zo danig dat het echt moeilijk werd voor de kranig spelende Franqois. Uiteindelijk een missertje en de haas was geschoten. Dolgelukkig wierp Neirinckx de armen in de lucht. Nadien drukte Dhr. Lejeune in zijn speech vooral op de goede organisatie van deze driedaagse en stuurde gelukwensen naar het ganse bestuur. Tevens dankte hij De Voorpost en sporttroffeeén RUPA. De 32 spelers hebben voor een waarde van 28.980 fr. aan trof- feeën ontvangen. Fantastisch Na de prijsuitreiking kreeg Fran cois De Backer nog een prachti ge beker voor de éérstgeklasseer- de speler van de Federatie Aalst. Beker geschonken door ondervoor- z'tter Richard Mertens. UITSLAG 1. NZIRINCKX EDDY (Zele) 2. De Backer Francois (Aalst) 3. De Baere Hendrik 4 De Meyst Jan (Moorsel) 5. Mees Romain 6 Van Liefferinge Raym. (Mere) 7. Heerbout Jozef 8. Avaere Willy Als best geplaatste (ploegver- band) ploeg in de finale zagen we Hand in Hand uit Moorsel dat met 7 spelers in finale kwam. Prachtprestatie tevens van An- toine Van Medegael (Baasrode). Sporttrofeeën RUPA Vooruitzichtstraat 25a AALST Tel 053-21.39.51 Reeds eerder waren we in de gelegenheid de lof te maken van de Callebaut(b) formatie. Naar aanleiding van haar verrichting op de jongste kompetitiedag in de wedstrijd met SAF dienen we dat opnieuw te doen. SAF is inderdaad slechts nipt met de hakken over de Callebaut sloot geraakt en het moest daartoe een enorme inspanning opbrengen. De eerste speelhelft werd met een 0-0 stand afgesloten en in die periode had de thuisploeg zich de beste doelkans gecreeerd doch deze niet weten te benutten. Het gebeurde dan In de 50e mi nuut Bij een voldragen aanval van de gasten, waarbij de bal van man tot man werd getikt plaatste Cooreman uiteindelijk het orgel punt. Bouw won de wedstrijd te gen Dessoden maar kreeg de ze ge niet op een schoteltje. In de 3e en de 7e minuut konden res- pektievelijk Schollaert en Willems met sukses een Bouw aanval af ronden. In de tweede perrode werd deze partij gekenmerkt door een licht overwicht van Dessoden en de Bouw doelman Van de Meerssche moest een paar keer zijn talent aanspreken. De wed strijd F.R.R. - V.V.T.T. werd na de kampwisseling stilgelegd. F.F.R. kwam toen nog slechts met twee spelers tussen de lijnen zodat de scheidsrechter zich ge noodzaakt zag de partij te stop pen. Het wordt dus normaal een zege met forfait cijfers voor de bezoekers. In het duel dat te Ni- nove tussen Franke(b) en Franke (a) werd betwist en dat uiteraard een sportief verloop kende kwa men de liefhebbers van doelpun ten zeker aan hun trekken. Er kwamen er trouwens een half do zijn tot stand. Franke(a) won nor maal maar toch met een ruim verschil (2-10). Het was noobtans de b ploeg die langs Van der Meerssche de lont aanstak van het doelpuntenfestival. Dit ge beurde in de derde minuut. Ruyt- horens zorgde echter voor be- taa'd antwoord, terwijl De Dobbe- leer die zijn stempel op de wed strijd drukte Franke(a) op winst bracht. Bij de rust was de b ploeg trouwens reddeloos verlo ren bij een 2-5 stand die langs Daem, Ruythorens en De Dob- beleer op het ord werd gezet. Tembuyser kon alleen milderen. Na de herneming sooorde De Dobbeleer fluks driemaal- schoot Lambrechts tegen eigen touwen en legde De Dobbeleer de zware eindcijfers vast. DE UITSLAGEN F.F.R. - V.V.T.T. stilg. Frankefb) - Franke(a) 2-10 Callebaut(b) - S.A.F. 0-1 Bouw - Dessoden 2-0 Gilbos - Callebautfa) uitg. Het programma voor 23.11. VA/.T.T. - Bouw Dessoden - Frankefib) Frankefah Callebautfb) B V B. - Gilbos Callebaut(a) - F.F.R. THEE Met het toedienen van thee, één of tweemaal, en liefst in het begin van de week, bestrijden we het gebrek aan nervositeit, het weinig lust hebben tot vliegen, het slap in 't vlees zitten. Maak de duivenhard en zet het overtollig vet om in spieren, doe de mooie roze kleur opnieuw op de borst verschijnen, zekere kentekens van vorm. Samengesteld mengsel van uitgelezen ge neeskundige planten op basis van salsaparille en witte netels, zijn bloedzuiverende planten. Bij het toedienen van thee deze nooit langer dan een dag op het hok houden om alle mogelijke gistingen te vermijden. Vele liefhebbers, zelfs eroepsspe- lers, geven kaas en karnemelk aan hun duiven, ik kan ze alleen maar aanraden liefst magere kaas et goven en niet de vette. Deze bevat minider eiwit Sommige lief hebbers houden die kaasmethode veiborgen. Het is nu eenmaal hun geheim. Bij het geven van kaas, snijden we dit in blokjes met de grootte van een boon. De kaas zal tenslotte gretig gepikt wor den omwillen van het zoutge halte. Met behulp van zout kunt ge veel doen pikken door de dui ven, op groen, brood, kaas, of piksteen, of al wat goed is voor de duiven. Te veei zout is ook niet goed. de duif moet als ge volg daarvan meer gaan drinken, waardoor de uitwerpselen niet meer zijn zoals het hoort. Karnemelk. Bemerkt u op het hok dat de dui ven wat suf zitten bezonder de piepers, geef gerust een paar da gen zuiver karnemelk te drinken. Karnemelk bevat dierlijk eiwit. Veldvergiftiging. Het gevaar voor veldvergiftlgin- gen wordt aanmerkelijk vermin derd als men de duiven wat te eten geeft voor het uitlaten de werking van de gifstoffen is dan niet zo erg als er zioh wat voed sel in de krop bevindt. De drang tot veldvliegen zal bovendien wel verminderen als reeds graan ge pikt is voor het uitlaten. Tegengif bezorgen heeft niet veel zin, want we weten allen toch dat tegenwoordig zoveel verscheiden heid bestaat in de produkten die gebruikt worden. Trouwens is het nu meestendeels zo dat het he lemaal niet nodig is aan krop- spoeling of aan tegengif te den ken. Over t algemeen komen de beestjes niet meer thuis. Ze ster ven reeds op 't veld. ofwel ko men ze naar huis om te sterven op het hok. Eer we goed besef fen wat er wel gebeurt is. )s de duif al dood. Zien we nog de kans tot redding, en zit ze ver giftigd met gezwollen krop vol water, nijp dan alvast de krop uit door de duif met de 'krop omlaag te houden. Spuit met behulp van een gummispuitje (peertje) lauwe melk In de krop- dan weer de krop leegduwen en terug vol spuiten. Dit zo drie tot vijf keer W.S. Even poseren voor de fotograaf bij de duivenshow in ,,De Zeven" te Zele. IdEBERG BBCD 60-54 oor beide ploegen was het een vierpunten wedstrijd om uit 6 staart van de rangschikking weg te geraken. Dat BBCD ehanHicapt aan de match begon is dit jaar geen nieuws. Ditmaal aren het Van Nuffel, Cornelis (gekwetst) en Meskens (ziek), iettemin werd het een spannend vertoon waarin de Dender- eiondenaars slechts op het nippertje moesten de duimen leggen. et een 2-1-2 zone verdediging achtte BBC de geroutineerde an Imschoot, Ledebergs pivot- >eler van de ring weg te hou- 5n, wat lukte vermits deze ieler geen enkele korf scoor- tijdens de eerste helft. Niet- emin zette hij zijn ploegmaats at scoren aan met een 18-10 oorsprong als gevolg. Voor de - ezoekers waren het vooral Peersman en Piron die voor de punten zorgden waarna 'n reeks gemiste shots van Cleemput en Piron verhinderden de thuis ploeg bij te benen (22-12 aan de 17e min.). In verdediging kreeg BBCD nu meer vat op de vleugelspelers van Lede- berg, zelfs zodanig dat de Gen tenaars niet meer scoorden tot aan de rust. Voor de Den- derzonen kon Staelens F. van op de spelverdeler mildererv.* Ruststand 22-18. Onmiddellijk-na de rust kwam BBCD op voorsprong met shots van Cleemput die nu wel door de ring gingen 24-26 aan de vierde min. Een time-out bracht voor Ledeberg de oplossing vermits hun coach een nieuw aanvalspatroon oplegde aan zijn ploeg dat tegen de 2-1-2 zone van de bezoekers op slag efficient bleek. Na zes min spel keken de bezoekers naar 32-26 achterstand op. Peersman D. bracht dan zijn ploeg terug op een minieme voorsprong 34-35 aan de tiende minuut Maar de Gentenaars bleven scoren dan eens langs de vleu gels dan weer langs de spel verdeler die aan hoog percen tage binnenknalden tegen een steeds te kort komende zone verdediging. De snelle tegen aanval bracht nog enkele kor ven op langs Piron en Fr. Stae lens maar weer werd het een nederlaag voor BBCD dat zich wegens spelers te kort niets kan permitteren in verdediging tegen een ploeg welke het ze ker aan kan. Eindstand 60-54 De punten Peersman D 8-12, Piron 4-10. Staelens 4-6, Putte- man 2-2 Cleemput 0-6. Met een gekwetste Van Rillaer hebben onze reserven nog een behoorlijk resultaat afgedwon gen tegen Ledeberg 68-49. Een goeie wedstrijd van Van Leem put die de weg naar het terrein weerom schijnt gevonden te hebben. Voor zondag rekenen we vast W. Meskens te kunnen rekupe- reren die wel zal hersteld zijn van zijn ziekte om het nogal gereputeerde Laarne op ons terrein te ontvangen. De punt jes zijn broodnodig. Aanvang Reserven 9,30 u. BBCD-Laarne 1e ploeg 11 u. VOETBALVERBOND M.T.S.A. AALST. WISSELBEKER VOORZITTER FRANS DAELEMAN. Het toptreffen van zaterdag 11 nov. tussen de Melckenbeeck vrienden uit Lede en de postman nen van Aalst, groeide tot een spectaculaire voetbalwedstrijd ge kruid met vier doelpunten, en evenveel gele kaarten. Dat Post Aalst, de beste ploeg was op het veld, iijdt geen twij fel. Na een eerder voorzichtig beg.n, met een versterkte verde diging, kwamen de Postmannen rond de 20ste min. goed los en begonnen aan een recital, waar Melckenbeeckvrienden niet tegen opgewassen was. Het was enkel op een owngoal, van Robert Ca- mu, dat Melokenbeeokvrienden de eer kon redden. Nu is Melokertbeecjcvrienden ver plicht zijn achterstallige wedstrijd te winnen om op gelijke hoogte te komen, van hun conourrent. Daar die uitgestelde wedstrijd dient gespeeld tegen Hoek Aalst, staan de kansen van Melcken beeckvrienden eerder aan de la ge kant. Spanning is er in e'k geval genoeg aan de top. Wegens de onbespeelbaarheid van het veld van De Keizer, is Hoek Aalst, nu reeds 2 wedstrijden achterop geraakt, zodat zij in geval van overwinningen, zich eveneens in het titeldebat kun nen mengen. Dat Post Erembodegem, de laat ste weken, geen al te beste "in druk gelaten had. was wel te wijten aan gebrek aan aanwezi ge spelers. Voor éénmaal vol ledig, lieten zij de kans niet lig gen om nog eens te tonen, wat zij waard zijn, en overtroefden Hoeksken in elk opzicht. Resul taat een zware 1-9 nederlaag voor Hoeksken. Feb. Europe Aalst, heeft nu de winning-goal eens langs zijn k"nt zien vallen. Na verschillende ne derlagen met het kleinste ver schil, stond Dame Fortuna nu eens langs hun kant. Hun slacht offer heette Sparta Handelscen trum. Dat de wedstrijd Rayo Espagnol- R>mlni Erembodegem. niet door ging. is niet te begrijpen. Het veld, dat zulk een gunstige lig ging heeft werd door de scheids rechter afgekeurd. Heipias Lede kwam echt niet aan zijn trekken tegen Kamigas Den derleeuw. Kamigas haalde het nipt. WISSELBEKER SCHEPEN GASTON VAN DEN EEDE. ADELAARS LAAT PUNTEN BIJ HEKKENSLUITER AREND Dat Nieuwe Wijk nu naar een nieuwe titel stevent, lijdt om zo te zeggen geen twijfel. De laat ste concurrent op weg naar de titel, Real Familial werd overwon nen. Een nipte, misschien wel on verdiende overwinning, maar toch twee bij voor een sterk verdedi gend Nieuwe Wijk. De wedstrijden Timarcha-Morta en Molenstraat-Sparta werden uit gesteld, zodat de nieuwelingen Timarcha en Molenstraat, nu liefst 3 wedstrijden achter staan. Zor gen zij misschien nog voor ver rassingen. voor de ereplaatsen. Indien zij immers uit deze ach terstallige wedstrijden een 5 op 6 halen, komen zij mede op de derde plaats. Hun eigen duel Ti marcha - Molenstraat is onder tussen reeds verlopen, doch ge zien het feit dat onze verslagen, voor de aanvang van de wed strijd. woensdagavond moeten binnen zijn, kunnen wij U onmo gelijk het resultaat meedelen. Een gelijkspel zou beide ploegen bevredigen. Inno Aalst, een .super" ploeg, die de laatste weken, veel van zijn pluimen liet, kon eindelijk heraanknopen met de zege tegen het zwakke Stampia. De verrassing van de dag kwam wel van Arenld, dat koploper Adelaars, met het kleinste ver schil versloeg. Daar waar Ade laars de laatste twee wedstrijden 3 punten verloor, won Arend er drie Wordt het de wederopstan ding van Arend Bonanza Aalst, eens leider van de kompetitie verzwakt steeds verder in het niet. Sint Job Aalst versloeg zijn vroegere rivaal voor de rode lataarn met 4-2 cijfers. Tenslotte kreeg de wedstrijd St. Anna - O.C, Agist een juiste 1-1 uitslag. O.C. Aalst, dat ook stil aan uit de omknelling geraakt en Sint Anna, dat meer en meer voeling met de top begint te ver liezen. De uitgestelde wedstrijden Morta- Sint Anna en Molenstraat - Spar ta gaan zondag e.k. door, gezien de drie eerste ploegen reeds uit de beker gewipt zijn en Sparta vrij is, door het forfait van Kami gas voor de beker. De wedstrijden voor zaterdag 23.11.74 voor de beker FEB-LAND VXAN RIEM. Heipias - Inno Post Aalst - Hoek Aalst Rayo Espagnol - Sparta Handels centrum Stampia - Nieuwe Wijk Hofstade Melckenbeeckvrienden - Bonanza Zondag 24.11.74. Inno - Heipias Bonanza - Melckenbeeckvrienden Nieuwe Wijk - Stampia FEB Europe - Kruis Moorsel UITGESTELDE WEDSTRIJDEN Morta - Sint Anna D'Hondt - Timarcha Molenstraat - Sparta Handelscen trum Uitslagen wedstrijden zaterdag 16.11.1974 F.C Hoek Aalst - F.C. Fregat Aalst uitgesteld S.K. 'T Hoeksken Erembodegem - F.C. Post Erembodegem 1-9 F.C. Melokenbeeokvr. Lede - V.K. Post Aalst 1 -3 V.V. HC. Sparta 2 Aalst - F.C. FEB Europe Aalst 2-3 U.D. Rayo Espagnol Aalst - S.K. Rimiini Erembodegem ditgesteld F.C. Heipias Lede - F.C. Kamigas Denderleeuw 2-3 ALGEMENE RANGSCHIKKING V.K. Post Aalst P- 17 F.C, Melckenbeeckvr. Lede 15 F.C Kamigas Denderl. 13 F.C. Hoek Aalst 11 S.K Rimini Erembodegem 10 F.C Heipias l,^6 F.C Post Erembodegem 8 U.D. Rayo Espagnol Aalst 7 F.C. FEB Europe Aalst 6 V.V. HC. Sparta 2 Aalst 6 S.K 'T Hoeksken Eremb. 5 F.C. Fregat Aalst 2 UITSLAGEN Wedstrijden zondag 17.11.1974. V.K. D'Hondt Gijzegem - S.K. Kruis Moorsel 2-1 F.C. Timarcha Aalst - F.C. Morta Aalst uitgesteld V.K. Molenstraat Aalst - V.V. HC. Sparta 1 Aalst uitgesteld V.K. Inno Aaist - D.V. Stampia Aalst 4-0 F.C. Arend Aalst - V.K. Adelaars Aalst 1-0 F.C Real Familial Aalst - F.C. Nieuwe Wijk Hofstade 0-1 V.K. Bonanza Aalst - S.K. Sint Job Aalst 2-4 V.K. Sint Anna Aalst - O.C. Aalst 1-1 ALGEMENE RANGSCHIKKING F.C. Nieuwe Wijk Hofstade p. 17 V.V. Sparta 1 Aalst 13 F.C. Real Familial Aalst 12 V.K. Adelaars Aalst 12 V.K. Sint Anna Aalst 12 V.K. Inno Aalst 10 S.K. Kruis Moorsel 10 F.C. Morta Aalst 7 V.K. Molenstraat Aalst 7 F.C. Timarcha Aalst 7 V.K. DHortdt Gijzegem 7 V.K. Bonanza Aalst 7 S.K. Sint Job Aalst 6 O.C. Aalst Aalst 6 F.C. Arend Aalst 5 D.V, Stampia Aaist 3 Georganizeerd door het Stedelijk Sportkomité Aalst en A.C.E. Aalst. PUPILLEN 1964 1. lemants C. Kon. Lyceum 2. De Geest E, K.A A 3. Houtman M. St Jozef A 4. Duquet M Stadsschool 5. Tracine I. Kon Lyceum MINIEMEN 1963 1 Eemans I. Kon. Lyceum 2 De Backer C. - St. Jozef 3. De Wolf S K.A.A. 4. De D jcker L K.A. Wetter 5. Rottiers A. Kon. Lyceum MINIEMEN 1962 1 V.D. Winckele I. O.L.V. Termure 2. Van Damme P. K.A Wetter 3. Bulte R. K.A. Wetter 4. De Koker A. K.A.A. 5. Van Damme I, K.A. Wetter KADETTEN 1961 1. Mortier C Kon. Lyc. 2. De Boeck R. Kon Lyc. 3. Meuleman R. K.A.A. 4 De Petter V St Jozef 5 De Valk M. DVM KADETTEN 1960 1. Van Nuffel R Kon. Lyc. 2. V.D. Meirssche C Kon. Lyc. 3 Cosyn V DVM T.O. 4 V Fleteren H. DVM Hum. 5. Verheirstraeten L. K.A.D. L. SCHC'.'EREN 1959 1. De Valok M. DVM TO. 2 V.D. Velde G St Jozef 3 Goeman L. Sp. Wemmei 4 Lemants M Kon Lyc. 5 De Wit Ch. DVM T.O SCHOLLIEREN 1958 1. Coppens L. Kon. Lyc 2. De Neef E. Kon. Lyc 3. Erauw C. K.A Wet 4 De Bruyn M, DVM T.O. 5. De Vos G. St. Jozef JUNIORES 1957 1. Van Nuffel AM. Handelss. 2. Van Impe G Kon Lyc 3. De Bruyn L DVM TO 4 De Vrindt M. Kon. Lyc. 5. Rottiers N. Kon. Lyc. 6. Van Buggenhout DVM T O. 7 Cosiin M. DVM Hum 8 De Groot I St. Jozef 9. Gheys C Kon. Lyc 10. De Petter G. St Jozef INTERSCHOLENKLASSEMENT PUPILLEN 1 Koninklijk Lyceum Aalst p. 13 2. Koninklijk Atheneum Aalst 19 MINIEMEN 1963 1 Koninklijk Lyceum Aalst p. 13 2. Koninklijk Atheneum Aalst 20 ALGEMEEN KLASSEMENT L.A. 1. Koninklijk Lyceum Aalst p. 2 2. Koninklijk Atheneum Aalst 4 MINIEMEN 1962: 1 Kon. Atheneum Wetteren p. 10 -2. Kon, Atheneum Aalst 22 3. St. Jozef Aalst 22 4 Dames van Maria T.O 69 KADETTEN 1961 1. Koninklijk Atheneum Aalst 20 2. Koninklijk Atheneum Wetter 28 3. St. Jozef Aalst 32 Dames van Maria T.O. 32 KADETTEN 1960 1. Dames van Maria Hum 24 2. Dames van Maria T.O, 25 3. Kon Atheneum Wetter 35 4 St. Jozef Aalst 39 SCHOLIEREN 1959 1 Dames van Maria T.O. 15 2 St Jozef Aalst 15 3. Kon Lyceum A. 31 SCHOLIEREN 1958 1 Kon. Lyceum Aalst 13 2. St. Jozef Aalst 28 3. Dames van Maria T O 39 ALGEMEEN KLASSEMENT Miniemen 62 - Kadetten - Schol. 1 St. Jozef Aalst 13 136 p. 2. Dames van Maria T.O 13 180 p. JUNIORS-SENIORS 1. Kon. Lyceum Aalst 11 2. Dames van Maria T.O. 21

De Voorpost | 1974 | | pagina 23