KORT SPORT Als men te zelfzeker is... Zwak Eendracht VOOR Kleine overwinning voor Sparta Aalst MECHELEN - AVANTI jsPARTA AALST - LUIKj SLECHTS EEN HELFT HANDBAL Aktueel Zaterdag 28 december te 20.15 uur Beker van België W. De iVries 'Pre-selektie T-dansant Onbegrepen 'Uitgesteld, niet verloren Zwemkring Neptunus Wie wint 2 Trainer Van Herreweghe: suksessen Biljart Lebbeke 19 J.S. HERSTAL AVANTI 18—20 Avanti Lebbeke heeft te Herstal zijn reputatie geen eer aange daan Eens te meer is hiermede bewezen dat een ploeg nooit zijn tegenstander mag onderschatten. Inderdaad, het te zelf zekere Avanti speelde echt met vuur toen het zich veroorloofde te experimenteren. Hierdoor was de wedstrijdmentaliteit volledig zoek en wij weten uit ondervinding dat zoiets zich steeds wreekt. De te zelfzekere spelers willen de zaken wel anders aanpakken als zij voelen dat er gevaar dreigt maar echt. zoiets valt steeds tegen. Ook bij het superieure Avanti. Coach Roga- novic experimenteerde eerst met een 321 verdediging die alles behalve een succes werd. Toen hij tijdens de tweede helft :ijn één speler indiaantje iet spelen werd de toestand ïog gevaarlijker. Vooral omdat je spelers hierdoor in hun zelf- 'erzekerdheid gesterkt werden. Jat op uitzondering van L. De Nil alle spelers hun normaal spelpeil niet haalden is vooral te wijten aan de opvallende nonchalance waarmede zij Herstal bekampten (sic). Neem daarbij nog dat keeper Ladhari door hetzelfde beestje gesto ken was en U begrijpt onmid dellijk hoe het mogelijk is dat vijf minuten voor het einde Avanti nog amper een puntje voorsprong telde Over de wed strijd zelf kunnen wij heel kort zijn. Nadat Herstal de score geopend had leek Avanti recht naar een gemakkelijke overwin ning te stevenen. Het werd 3-6 maar toen stokte alles bij de Lebbekenaars zodat bij de rust een kleine 1012 voorsprong op het scorebord prijkte. Het experimentele Avanti kon tij dens het tweede wedstrijdge deelte het spelverloop niet echt meer naar haar hand zetten zodat vijf minuten voor het ein de Herstal gevaarlijk dicht ge naderd was (1819). L. De Nil, de beste Lebbeekse speler, kon gelukkig voor Avanti het twin tigste en verlossende doelpunt scoren. Voor Avanti Lebbeke een verontschuldiging, na de topwedstrijden tegen Sasja en Flémalle mochten de zaken nu wel wat rustiger aangepakt worden. Nog iets. een slechte algemene repetitie is gewoon lijk het teken van een goede opvoering. Betaalt Mechelen het gelag Scoorders Koen Verhofstadt 3, Dirk Verhofstadt 7, Wattiez 2, Moonen 2, Keppens 2. De Nil 4. EVA Sparta Aalst heeft met het allerkleinste verschil gewonnen tegen het toch wel zwakke Ekerse. De Spartanen houden aan deze overwinning weliswaar twee gouden punten over, maar echt over tuigend was de prestatie niet. Het ontbreken van een paar basis pionnen is voor de Aalsterse club wel een geldige verontschul diging maar naar ons gevoel blijft Sparta Aalst dit seizoen toch sterk onder de verwachtingen. H.B.C. Ajax moest logischerwijze de duimen leggen tegen would- be kampioen Sp. Kraainem. De einduitslag is echter duidelijk overdreven. Het geroutineerde Kraainem beinvloedde door te hard spel de jonge Ajax spelers en de scheidsrechters bleken beslist niet ingefloten op elkaar Mits de scheidsrechters en de Ajax spelers zich minder hadden laten beinvloeden door de Brusselse geroutineerden was de einduitslag beslist minder af getekend geweest. 5ERAING E.V. AALST 19—14 I Eendracht Vrij Aalst heeft te Seraing een slechte beurt gemaakt. Je Aalsterse ploeg, weliswaar gehandicapt door het onbeschik- >aar zijn van E. Van Goethem en Steeman, heeft te Seraing veinig gedaan om de onoverkomelijke nederlaag te verzachten, j nderdaad, de meeste spelers toonden weinig wilskracht en van >ij het wedstrijdbegin was het duidelijk dat de Eendracht spelers •r zelf niet in geloofden. Toen na tien minuten spelen Aalst ian nog J Van Den Eynde verloor met een kniekwetsuur brak 'e weinige weerstand volledig. Met deze nieuwe nederlaag is endracht opnieuw in de bedreigde zone terecht gekomen, Na en degelijke seizoeninzet wordt het nu duidelijk dat E.V. Aalst pnieuw een zeer moeilijk seizoen tegemoet gaat De strijd jgen de degradatie wordt opnieuw zenuwslopend. Eén misstap i een vierpuntenwedstrijd kan fataal worden. I Zegens de steeds maar onder roken wedstrijdkalender was et direkt duidelijk dat Een- racht echt het kompetitie-ritme iiste. Het aan huis voor de esten te duchten Seraing leek veel sneller en beweeg lijker zodat na tien minuten spelen de stand reeds tot 41 opgelopen was. Toen J. Van Den Eynde dan gekwetst werd was de weinige weerstand van E.V. Aalst meteen onbestaan de. De volgende tien minuten verdubbelde Seraing de voor sprong (82) en bij de rust was de wedstrijd reeds duide lijk gespeeld (136). Tijdens de eerste tien minuten van de tweede helft kon Eendracht op nieuw wat meespelen en onder impuls van een verdienstelijke Paul Van Den Eynde werd er zelfs even aan de achterstand geknaagd (148) Opnieuw echter zouden het laatste gedeelte van de dertig minuten Eendracht fataal wor den. Seraing schakelde over naar een hogere versnelling en Eendracht kon amper een dertiger vermijden. Alleen P. Van Den Eynde kan op een degelijke wedstrijd terugblik ken. Petrez en Bayens waren de belangrijkste Eendracht scoorders. Doelpunten Petrez 6, Bayens 4. P. Van Den Eynde 1. J. Van Den Eynde 1. Van Boxtael 1, Van Der Borght 1. RESERVEN SERAING 20 E.V. AALST 12 Na gedurende de eerste speel- helft voor een degelijke re pliek gezorgd te hebben (rust stand 75) zouden de Een dracht spelers tijdens het twee de wedstrijdgedeelte volledig kraken. Evenals de fanionspe- lers wordt hen tijdens het laat ste wedstrijdgedeelte een ge brek aan inzet verweten. Een onverwacht zware neder laag was het resultaat. Scoorden W. Coen 4, Van Boxtael 3, Fofana 2, Nys 1, Moens 1. EVA Brabo Denderbelle blijft onver slagen aan de leiding. Tegen het zeer vlot en in ploegver- band spelende H.C. Herstal werd een onverwinning be haald die, het eerste kwartier uitgezonderd, nooit echt in het gedrang kwam. Denderbelle slaagde erin iets meer in ploegverband te spelen en het resultaat liet niet op zich wach ten. Indien de ploeg echt wilde trainen zou men wellicht ver baasd zijn over de resultaten De wedstrijden BRABO DENDERBELLE 21 H.C. HERSTAL 19 Brabo Denderbelle werd duide lijk verrast door de goede start van het vlot spelende H.C. Her stal. Met ingeoefende snijma- noeuvers zette H.C. Herstal de We vinden het fijn dat gemeentebesturen niet alleen aan Ji vogelpikbondjes kaartersklubs en caféspaarders subsidies verlenen, maar dat ze ook de sportverenigingen een brok van de koek toemeten. Links en rechts zijn er zelfs al sportraden die, met een aantal normen als sleutel, zelf de bedragen vaststellen die in de klubkassen terechtkomen. Hoe goed men het ook bedoelt of hoe gewetensvol men de criteria poogt vast te stellen, boven en buiten alle kritiek zal die verdeling nooit staan. Die zijn „rechtmatig deel" krijgt, zwijgt als vermoord, en wie zich benadeeld voelt zal zich roeren doch zich moetenn neerleggen bij het onvermijdeliijke als de normen niet met de voeten zijn getreden, treft niemand enig verwijt. Toch schijnt links en rechts wat fout te zijn aan de crite ria. Vooral dan op het stuk van de toelagen aan voetbal verenigingen. In het basket, het volley en de handbalsport schijnt alles los te lopen omdat de klubs bij dezelfde nationale bonden onderdak zitten. In de voetballerij liggen de kaarten anders naast de KBVB bestaan zoveel „dissi dente" groeperingen dat men er de tel bij verliest. De ene houdt het bij het Liefhebbersverbond, de andere bij de KKSF. Een derde zweert bij het Algemeen Regionaal Verbond van Caféclubs en een vierde bij wat de stichter het Scheidsrechters- en Technisch Organisatiekomitee noemt, of verslijt de shoes in een „minitornooi op grote terreinen". Het ligt niet in onze bedoeling de verdiensen van al die amateursbonden tot de grondvesten te slopen. Integendeel wie talent mist om aan volwaardige kompe- titiesport te doen. mikt lager. Het komt er vooral op aan sport om de sport te bedrijven, zich via lichaamsbeweging en een partijtje ontspannende draafnummertjes achter een vaak ongrijpbare bal, fit te houden. Maar dan moeten de sportraden ook beginnen te relativeren. Neem nu het voor beeld van een kleine KBVB Vierde Provincialerdirigenten en jeugdkomitee slaven zich jaar na jaar af om jongeren te vormen. Niet allemaal zijn die jongetjes geroepen om later het fanionteam te „verrijken". Het is best mogelijk, en in zeer veel gevallen gebeurt het trouwens, dat ze op y een goeie dag saluut en de kost zeggen om bij FC Patattenstraat of SK Hard en Luid hun zaterdags of zon- dags balletjetrap te gaan beoefenen. De klub die een pak y duien tegen jeugdvorming aangooide, heeft dus pro deo, of erger voor anderen gewerkt. Als het om een „krabber" y gaat, zullen daar binnenskamers weinig woorden over val- len. Als een „crack" vaandelvlucht pleegt, komt het hard aan. Omdat de ene bond met de andere niets wil te maken y hebben, heeft de benadeelde vereniging geen enkel ver- haal in naam van de leive vrijheid kan éénzelfde speler alle richtingen uit. y We menen dat de gemeentelijke sportraden op dat stuk de zaak kunnen saneren vooraleer één enkele frank sub- sidie aan om het even welke voetbalvereniging toe te kennen, zou het volstaan de klubs te verplichten ieder jaar een lijst van de aangeslotenen voor te leggen met hun y aansluitingsdatum. Op die manier komt onmiddellijk aan het licht wie de échte rechthebbende is. Tevens kunnen y de ledenlijsten uitgezuiverd worden en kan de sportraad zich een oordeel vormen over de juiste situatie, en wordt y met het geld van de gemeenschap slechts één enkele keer betaald voor dezelfde sportbeoefenaar. i Dat is slechts één enkel aspekt. Er zou nog meer kunnen gebeuren, maar dat allemaal uit de doeken doen is in dit y bestek onmogelijk. Terloops willen we aanstrepen dat het bijvoorbeeld niet opgaat dat een wijkklub die slechts als y het past eens de shoes aantrekt en niet eens aan een regelmatige kompetitie deelneemt, alleen al om het aantal leden, meer binnenriijft dan een verenigng die, gebonden j door een vooraf opgestelde kalender, de ganse gamma ploegen, van miniemen tot seniores, laat voetballen. Nog y j paradoksaler zou het zijn voor een of andere voortrekker, van zo'n ,,we-spelen-als-we-goesting-hebben"-klubje, een y I plaats aan de sportraadbestuurstafel te reserveren. We zeggen niet dat ergens dergelijke onvoorstelbare situatie y bestaat, maar het zit er allemaal in. 'f. Werk op de plank dus voor de evangelisten die zweren 2 bij de heilige normen. VH y De handbalploeg Brabo Denderbelle. Zaterdagavond, in de prachtige Sporthal te Mechelen, gaat Avanti eens te meer een belangrijke wedstrijd tegemoet. Mechelen, met amper twee verliespunten, is uiteraard nog steeds een titelkonkurrent voor de Lebbekenaars. Naar ons gevoel is Mechelen bepaald de mindere van het huidige Avanti, maar iedereen die de handbalsport van nabij volgt weet, dat Mechelen nu eenmaal een ploeg is die de Lebbeke naars echt niet ligl. Beide clubs bleven een zondag geleden onder de maat. Mechelen verloor afgetekend van Flémalle en Avanti moest zich reppen om tegen degradatiekandidaat Herstal geen puntenverlies te lijden. Het is duidelijk dat beide clubs zich zaterdagavond willen rehabiliteren. Onze favoriet, ons uitsluitend baserende op concre'e kwaliteiten, blijft Avanti Lebbeke. De Avanti supporters kunnen de reis meemaken met de autobus. Vertrek aan het Ickaal M. Van Den Broeck te 17.30 uur. De Spartanen samen met Avanti Lebbeke onze enige streek- ploeg nog in koers voor de Belgische Beker, ontvangt zondag j namiddag om 15 uur in de Rozendreef het weinig gekende j Luik. De bezoekers starten met een voorgift van vijf doelpun- j ten wegens reeksverschil maar wij zijn de mening toegedaan i dat Sparta Aalst zich zal kwalificeren na een spannend duel. j Na de ontgoochelingen in de kompetitie zou het ons echt j niet verbazen moest Sparta gensters slaan in de Beker EVA j BEVORDERING ANDERLECHT - S.HL GREMBERGEN 22—16 S.K. Grembergen heeft gedurende dertig minuten de indruk gewekt Anderlecht te zullen verslagen. Inderdaad, de jongens van voorzitter Jan Van Damme konden vooral langs F. Seghers een voorsprong opbouwen die na 17 min. spel nog steeds 46 bedroeg. Vier minuten later zou Anderlecht echter, mede dank zij twee penalty's, voor het eerst op voorsprong komen (7—6). J. Symoens stelde echter gelijk en drie minuten voor de rust zou S.K. Grembergen opnieuw op voorsprong geraken (78). Tijdens de laatste seconden van de eerste helft zou Anderlecht er nog in slagen met een 88 de rust te bereiken. Tijdens het begin van de tweede helft kende S.K. Grembergen tegenslag to'en J.P Buyle het terrein moest verlaten wegens kwetsuur. Deze aderlating werd sterk gevoeld door de Grembergenaars. Anderlecht kon een eerste kloof slagen doch Grembergen klamp te nog een tijdje goed aan vooral langs Seghers en Symoens. Het spelbeeld werd iets ruwer, een paar Anderlechtse spelers werden voor twee minuten uitgesloten doch Grembergen kon hiervan geen gebruik maken. Met nog 15 min. te spelen was Anderlecht uitgelopen tot 1410 en meteen was de echte strijd gestreden. Tijdens het laatste wedstrijdkwartier trachte Grem bergen wel nog de zaken recht te zetten maar een tikkeltje onkans belette hen nog een kans op de overwinning te behou den Als men zeven maal zijn doelschoten ziet stranden op het doelhout verliest men wel even de moed nietwaar Scoorders H. Van Hautte 2, Segers 9, Symoens 4 en P. Tollit 1. EVA 15 verdediging van Brabo re gelmatig voor schut. In amper vijf minuten leidden de Wapen makers dan ook met 30 Brabo, de foutieve verdediging stelling aanvoelende, schakelde toen gepast over naar een 06 opstelling en meteen was het grootste gevaar geweken R. Van Der Veken scoorde in de volgende minuten twee ka nonballen en op de 9e minuut stelde Van De Velde Brabo ge lijk (33). Denderbelle was dui delijk in vertrouwen gesteld en toen kregen de toeschowers het beste wedstrijdgedeelte te zien. Brabo speelde een, alle normen in acht genomen, dege lijk handbal en H.C. Herstal deed beslist niet onder. De gro tere trefkracht van de Brabo ploeg zorgde er echter voor dat 5 min. voor de rust Denderbelle met 118 leidde. Luc De Dec ker deed tijdens deze periode goed werk. Bij de rust leidde een degelijk Brabo met 1310. Onmiddellijk na de pauze stel de Brabo de zege veilig. Langs M. Van De Velde en St.-Cal- laert werd het 1510 en een kwartier voor het einde behield Denderbelle steeds vier punten voorsprong (1915). Het laatste kwartier viel Brabo enigszins uit zijn rol. Het gebrek aan inten sieve training liet zich toen duidelijk voelen. Het spel werd opnieuw rommeliger en vooral in verdediging beging Dender belle opvallende flaters. H.C. Herstal, misschien de meest akademisch spelende ploeg uit tweede nationale, knaagde aan de achterstand maar echt bedreigen konden zij Brabo niet. Een paar flaters in de Brabo verdediging liet hen niet temin toe de nederlaag te mi nimaliseren. In het voordeel van Brabo niet minder dan zeven verschillende spelers brachten de doelpunten aan. Scoorders Van Der Veken 3 Van De Vel de 4 Timmerman 1, Van Hout 2 Callaert 3 Luc De Decker 4 Heyndrickx 4. Reserven BRABO DENDERBELLE 10 H.C. HERSTAL 12 Na een te hard betwiste wed strijd moesten de Brabo reser ven uiteindelijk de duimen leg gen voor het toch wel sterkere H.C. Herstal. Reeds bij de rust leidde H.C. Herstal met 69. Denderbelle trachtte wel het roer om te gooien tijdens de tweede helft maar het homo gene Herstal liet de logische overwinning niet meer ontglip pen. H.B.C. AJAX 9 SP. KRAAINEM 17 H.B.C. Ajax heeft slechts gedu rende vijftien minuten gelijke tred kunnen houden met het prestigieuze Kraainem. De ploeg van de Nationale voor zitter zou daarna naar grote middelen grijpen. Inderdaad, na 16 min. stond er reeds 44 op het scorebord en Ajax gaf wel ergens de indruk het leven van de Bruselse bezoekers lastig ie kunnen maken. Sp. Kraainem, dit gevaar aanvoelende, begon toen een intimidatie kampa- gnewaarin zij dank zij hun routine echte meesters zijn. Een elleboogstoot langs hier, een duw langs daar en de jon ge Ajax spelers begonnen hun vertrouwen te verliezen. Ook de scheidsrechters werden om de tuin geleid door de Kraainemse spelers. Dit alles, samen met het uitvallen van E. Van Geel wegens kniekwetsuur, ontnam Ajax de helft van zijn moge lijkheden. Bij de rust was het pleit dan ook reeds duidelijk beslecht. Kraainem leidde met 510 en men kon moeilijk aan nemen dat Ajax er nog zou in slagen zich te herstellen. Na de rust werd de wedstrijd nog rommeliger. De scheidsrechters ondervonden duidelijk moeite om de spelers in toom te hou den. Ajax bleef tot de 45e mi nuut nog enigszins stand hou den vooral langs een juist schietende P. Hallet maar van een echte wedstrijd was er duidelijk geen sprake meer. Tijdens het laatste kwartier slaagde Kraainem er nog in de score overdreven hoog op te voeren. H.B.C. Ajax had echt geen kan sop de overwinning maar de einduitslag is beslist overdreven. Scoorden De Bat- selier 4, Van Cauwenberghe 2. Hallet 2, Verheyden 1. Reserven H B.C. AJAX 15 KRAAINEM 15 De Ajax doublures brachten een opvallende prestatie, door de reserven van Kraainem in bedwang te houden. Inderdaad, hiermede verloren de bezoe kers hun eerste puntje sedert het seizoenbegin. Het werd een heel spannende wedstrijd die oo een redelijk goed niveau be twist werd. Bij de rust reeds stonden beide ploegen op ge lijke hoogte (77) en bij het eindsignaal was geen van bei den er in geslaagd zich af te scheiden. Bij Ajax was B. Wuest eens te meer topscorer met vijf treffers. Hij werd in de afwer king flink gesteund door G. Kerremans (3 dp.), J. Merckx (2 dp.) en M. De Decker (2). SPARTA AALST 18 EKERSE 17 Toen er twaalf minuten ge speeld waren leek Sparta recht op een gemakkelijke overwin ning af te stevenen. Inderdaad, de toen vlot spelende Sparta nen leidden na een kwartier met 62 en met nog tien minu ten te spelen in de eerste helft toonde het scorebord steeds een 84 voorsprong aan. Wat toen eigenlijk gebeurd is met Sparta weten wij niet maar het alles behalve sterke Ekerse be gon een remonte die resulteer de in een 1211 stand bij de rustNa de rust werd de toe stand nog slechter voor de weinig geinspireerde Sparta nen. Ekerse stelde gelijk (12 12) en toen tijdens de daarop volgende minuten Sparta nog een penaltv miste bleek dit het sein voor Ekerse om de wed strijd naar hun hand te zetten. Met nog 10 min. te spelen leek Ekerse, ook dank zij een flinke doelman, op weg naar hun eer ste overwinning. Zij leidden met 1517 en Sparta bleek goed op weg om de rode lantaarn over te nemen. Tijdens een alles gevend wedstrijdeinde kan een steigerend Sparta de zaken no recht zetten. Men zet te een penalty om. Verbestel stelde vijf minuten voor het einde de ploegen gelijk en een voor ons onverwachte Koen Bomon scoorde vier minuten voor het einde het winnende Sparta doelpunt In zijn totaal was het zaterdagavond een zwakke wedstrijd waarin beide ploegen, maar vooral Sparta, veel balverlies leden. De Eker se doelman bleek het enige lichtpunt op het terrein. Scoor ders Mens 5. Verbestel 4 Van Den Berghe 4. P Bomon 2, Cleemput 1, Koen Bomon 1. EVA de sekretaris-generaal van de dameskompetitie handbal, zag zich verplicht ontslag te ne men. Voorwaar een harde klap voor handballende da metjes. Voor de trainingen van de nationale ploeg, ter voorbe reiding van het vierlanden- tornooi in Nederland op 27, 28 en 29 december, werden volgende spelers uitgenodigd: Duchesne, Staes en Méode (Seraing), J. Janssens en M. De Bruyn (Sasja). Thise (Flémalle), Janssen (Olse Menksem, Diricx en Broeck- meyer (Mechelen), Dirk en Koen Verhofstadt, Keppens, Wattiez en Moonen (Avanti). Bruhl (Eupen), Schoeremans (Neerpelt). Zaterdag 21 december om 20 uur richt handbalclub Ros Bei aard haar eerste Kerst-T- Dansant in. De handballende meisjes geven rendez-vous in de zaal Sportparadijs - Van Aerschot - Kasteellaan 1, Dendermonde. D.J.'s Pat en Rut zijn een waarborg voor de danslustigen. EVA Het bestuur van VK Dender monde verzoekt ons te wil len rechtzetten dat hun spe ler Guy Van Gerrt door het bestuur niet wend geschorst. De uitgestelde wedstrijden in de Oostvlaamse volleykompe- titie zullen gespeeld worden tijdens het weekend van 28 en 29 december' Er zijn ech ter ploegen die tweemaal moeten spelen zodat we be nieuwd zijn hoe de kompe titieleiding dat zal oplossen. GDP AALST. STEDELIJK ZWEMBAD. Donderdag 26 dec. te 19 u- Clubwedstrijden voor dames en heren. OEFENSTONDEN Maandag: 17.40 u. - 18.20 u.: beginnelingen. 18.20 u. 19.25 u. alle kategorieën. Woensdag 18.30 u. 19.25 u. beginnelingen. Donderd. 18.30 u. - 19.15 u.: beginnelingen; 19.15 u. - 21 u. elites. Vrijdag 18.30 u. - 19.20 u.: elites; 19.20 u. - 20.45 u.: elites; 20.45 u. - 22 u.: wa terpolo. Zaterdag: 17.30 u. - 18.15 u.: waterpolo; 19 u. - 21 u.: alle kategorieën elites. Zondag: 8 u. - 9 u.: water polo. De uitslag van de gratis tombola, ter gelegenheid van de wedstrijd S.K. Lebbeke- S.K Kruishoutem en verbon den aan het klubblad van S.K Lebbeke g3f: 179, 458. 425, 312 en 352. De prijzen kunnen afgehaald worden in het S.K. lokaal bij Jozef Pissens. Albert I straat, (AVDS) Dertderlands oefenmeester Alfons Van Herreweghe was ook een van de gelukkige mensen zondag te Waasmun ster, waar zijn atletes een paar ereplaatsen bemachtig den. Indien de atleten zijn oefenprogramma dat hij heeft opgesteld willen volgen, is de klub in de nabije oe- komst* aan een glansperiode toe Zondag kreeg hij twee atletes op het podium, dat is maar een begin. André Het Lebbeeks tapbiljartver- bond besloot de uitgestelde wedstrijden te laten spelen als volgt Sportvrienden - Mosselhuis op 20 december en Moderna-Stadion op 21 december a.s. Aangaande de klacht van scheidsrechter Van Dooren betreffende de wedstrijd Mosselhuis - Bonanza blijft de uitslag behouden op 15 5. Een speler van Bonan za wordt geschorst tot het einde van de heenronde van het seizoen 1975-1976. (VSL)

De Voorpost | 1974 | | pagina 19