1 Triestig Dirk gekwetst Avanti verliest en te Mechelen CHAMPAGNE OP DE WINST Goede tweede helft TE ZWAK OEFENTRIP Handbalvaria 1.v. AALST- OLSE MERKSEM SPARTA AALST GEWIPT HANDBAL Zaterdagavond 4-1 om 20 u. 15 BASKET Bekerlied duurt voort Basketbalkalender Finale Beker der Denderstreek 19 fchelenAvanti Lebbeke 1613 jtraditie werd geëerbiedigd. Zoals het al een paar seizoenen geval is kon Avanti de verplaatsing naar „boeman" Meche- niet tot een goed einde brengen. Deze keer kunnen de tekenaars echter een geldige verontschuldiging inroepen voor 1 bij al toch onverwachte verlies. Inderdaad, Dirk Verhof- ontegensprekelijk de man die voor 50% de kracht van uitmaakt, liep na amper vijf minuten spel een luxatie n de pink. Na alles weer op zijn plaats te hebben ge- ;ht verscheen Dirk opnieuw op het terrein maar reeds na eerste doelpoging was het duidelijk dat van werpen niets jr in huis zou komen. ttemin zou Verhofstadt de Jstrijd uitspelen omdat hij anks zijn kwetsuur onmis- f bleek in de verdediging ir het was duidelijk dat Dirk e aanval een dood punt be- inde voor Avanti. Wat ons wel enigzinds verbaas- was het gebrek aan orga- tie bij Avanti toen Dirk iel. De Avanti ploeg was elijk aan het „zwalpen" op dat ogenblik met coach janovic nog meer de af- ■gheid aangevoeld hebben I zijn gekwetste spelmaker )e Smedt. Reeds voor de (strijd begon, had Rogano- jpns zijn vrees kenbaar ge- akt voor de goede afloop J deze wedstrijd. De trai- den waren volgens Rogano- i niet voldoende gevolgd zijn spelers aangezien [erhofstadt wachtdienst had verschillende andere spelers met de examenperio de af te rekenen hadden... Het wegvallen van Dirk maak te de opdracht uiteraard nog moeilijkerWie ons eens te meer opviel zelfs in deze on dankbare omstandigheden door zijn rijke mogelijkheden was de Pool Adam. Samen met Koen Verhofstadt, iets zwak ker in verdediging, bleek hij de enige die na het uitvallen van Dirk Verhofstadt nog enig gevaar bracht voor de Me- chelse verdediging. De wedstrijd Over de wedstrijd zelf kunnen we heel kort zijn. Na amper twee minuten spel stonden beide ploegen even ver. Langs Liekens en Adam was het 1-1 geworden. Toen enkele minu ten later Dirk Verhofstadt dan gekwetst het terrein verliet kon Mechelen, vooral in snel heid, het ontredderde Avanti E.V. Aalst nam op tweede Kerstdag deel aan een tornooi e Middelburg De Aalstenaars. die naar Nederland afge reisd waren met een jeugdige ploeg deden het uitstekend. <la overwinningen tegen Middelburg en een selektie wer- len zij zelfs winnaar van dit mini-tornooi. Enkele opval- -ende gebeurtenissen. Luc Moens deed het voortreffelijk |Wln doel en stopte twee penalty's, P. Neys, Van Gucht en l^p.P Moens ook drie jongeren, speelden zeer goed. Buiten ander Fofana en trainer W. Coen betekenden vaste waar- jen samen met W. Rimbaut en R. Petrez. )e Heer Fr. Verheyden, bestuurslid van HBC Ajax en jader van speler J. Verheyden, werd ten grave gedragen ip maandag 23 december. In naam van De Voorpost bieden vij aan zijn zwaar beproefde familie onze oprechte deel- en >mmg aan' ïler \,-K Grembergen speelde op zondag 22 december een hand je vcalwedstrijd tegen de SK veteranen. De „oudjes" verloren moeiPet 21-13. De rust werd bereikt met een 5-5 stand. De ariaflPchniscfl goede veteranenploeg begaf dus tiijdens het ie2e aatste wedstrijdgedeelte. Samenstelling van de veteranen- 'loeg Callebaut. Paul. De Jaegher, B. Heuvinck, Trienpont, os miaudron. Baeens, Spanoghe, Van Damme, Eeckhoudt en op «an Der Kelen. Show-arbitrage van C. Van Kerckhove en liet fi. Van Den Borre. leze jet Provinciaal scheidsrechterskomiié Oost-Vlaanderen zal ze 3|jdens de maand februari 1975 een scheidsrechterskursus Wi^richten. Alle clubs dienen hun kandidaten kenbaar te n injaken aan voornoemd komité. |Sd?«J de werkin9stoelagen van het Bloso voor het jaar 1974 ""amen de Oostvlaamse clubs wel degelijk aan hun trek- agenen. Het globaal bedrag van 35.150 F werd als volgt ver- •eld E.V. Aalst 4.440 F, Rosis Aalst 1480 F., Sparta ii hq lers(aslt 3330 F Aalst sP°rtief 1850 F., Jochewoa 2220 F <endV}nderbelle 2960 F- Ajax 4440 F. Ros Beiaard 1850 f' He o^antl Lebbeke 440 F.. Temse 2.590 F., Avanti Femina JL20 F. en HBC Lebbeke 1850 F. De criteria voor de ver- eling van deze werkingstoelagen lijken ons echt verant- V. f°ord- ert, Van nationaal trainer V. Roganovic werd een kaart uitge- oxeialikt die toegang geeft tot alle sportmanifestaties ingé- sn, Tpht door de BHB. Het zal gaan tijd worden nietwaar. titel Erelid zal door het N B. verleend worden aan per- 'nen die zich tegenover de Bond buitengewoon ver- bnstelijk hebben getoond. Zeven personen zouden hier- v in aanmerking komen. Welke criteria gaat men hier- r toepassen iker van België - De wedstrijd Flémalle-Avanti voor de Intste finale van de beker van België dient gespeeld vóór (februari 1975. Voor zover wij weten is er voor deze top- itr. T?r n°9 geen datum vastgesteld. 8 het ontslag van de heer H. De Jode als voorzitter van p PKO werd een nieuwe voorzitter gekozen. Uit drie ind. »>didaten kwam de heer R. Buys als nieuwe voorzitter Wagen, 0 het vierlandentornooi in Nedereand eindigde België fies ^rde Trainer Roganovic had wellicht niet meer verwacht Ingezien zijn kern tot het strikte minimum herleid was. iet alleen Dirk Verhofstadt. maar ook Méode, H. Jans- F. en.Thise moesten belet geven. Dat de Belgen, on- jnks deze blijkbaar onoverkomelijke handicap, toch won- In tegen Luxemburg kan een succes genoemd worden Verhofstadt scoorde 8 maal, Moonen en Keppens elk «n keer, Staes (Seraing) was topschutter met 12 treffers kommentaar van Roganovic ik heb toch weinig geluk 1 Cleemput nam ontslag als voorzitter van Sparta Aalst n gezondheidsredenen Wij weten niet of deze vlag de ping dekt maar in ieder geval een geweldige slag voor j Aalsterse handbalploeg. ierdagavond in de Sporthal van de Rozendreef ontvangt Aalst Olse Merksem. Voor de jongens van voorzitter Der Spiegel betekent deze wedstrijd meer dan men het eerste gezicht zou veronderstellen. Inderdaad, •dracht moet deze wedstrijd winnen wil het mentaal loende geladen zijn om tijdens het vervolg van de •petitie de strijd tegen de degradatie te kunnen ont- •en. Eendracht maakt een reële kans om Merksem de iten te ontfutselen en meteen hun totaal te zien groei- tot zes eenheden. Met zes punten zou Eendracht op •jke hoogte komen met Merksem en Angleur wellicht iroijsteken. Trainer W. Coen zal er beslist alles op Le" °m zijn jongens mentaal klaar te maken en aldus, wJ* ae 'waruchtige Aalsterse supportersschare als hulp, aerd I ®Porthal van de Rozendreef tot een hel maken voor oezoekers. En geloof ons. in de Rozendreef kan het 'tuiven op een 9-3 achterstand plaat sen. Bij de rust scheen het pleit reeds beslecht want Me chelen leidde met 11-5 niets kon laten veronderstel len dat Avanti zich van deze KO nog zou kunnen herstellen. Tijdens het begin van de twee de helft zou een zeer hard werpende Koen Verhofstadt Avanti opnieuw in de wed strijd brengen. In één ruk ging het scorebord van 11-5 naar 11-8 en acht minuten voor het einde naderde Avanti langs Adam, op penalty, zelfs 13-11. Jammer voor Avanti had even voordien J. Keppens een strafworp gemist. Dan was de stand 13-12 geworden en wie zegt dat het krakende Meche len toen niet had begeven. Nu speelde Mechelen tijdens de ze laatste minuten op balbezit, Moonen kon nog scoren maar Mechelen zou van de alles of niets situatie bij Avanti ge bruik maken om de score tij dens de laatste minuten op te drijven tot 16-13. Of het juist is, zoals wij door vele hoor den beweren, dat door deze eerste nederlaag van Avanti de kompetitie gered is dur ven wij betwijfelen. Het is duidelijk dat nu nog 5 clubs theoretisch aanspraak kunnen maken op de titel, maar het is evenzeer duidelijk dat Avan ti de grote favoriet blijft. In derdaad nu Sasja de diensten moet ontberen van de Noor Urdal kunnen die wel schreven worden en noch Flé- malle, noch Seraing noch Me chelen zien wij in staat Avanti in normale omstandigheden te kunnen verslagen. Avanti hoeft dus slechts nog even geduld te hebben om de onmiddellijke achtervolgers elkaar te zien afslachten. De genadeklop ge ven zij dan wel zelf. Scoorders: Dirk Verhofstadt, 1, Koen Verhofstadt 6, Adam 2, Keppens 2, Moonen 1, De Nil 1. I EVA Beker Van Belgie Sparta Aalst-Luik 17-21 Sparta Aalst samen met Avanti Lebbeke de enige streökploeg nog in koers voor de Belgische handbalbeker heeft de achtste finale niet overleefd. De 0-5 voorsprong wegens reeksver- schil werd de Spartanen fa taal. Aanvallend bleek Sparta duidelijk beter georganiseerd te zijn dan de bezoekers maar als het op verdedigen aankwam was Sparta ontstellend zwak. De Luikenaars met de oud- eerste nationaler Koenraad aan het kanon, maakte dankbaar gebruik van de flaters in de Sparta verdediging om de be gin voorsprong te behouden. Sparta keeper W. Van Delsen akteerde veel te zenuwachtig en verloor hierdoor een groot deel van zijn mogelijkheden. Toen hij vijf minuten voor het einde definitief uit het terrein moest wegens een brutaliteit zal hij wellicht beseft hebben dat een keeper die over zijn toeren geraakt, een slechte op lossing is voor een ploeg. De wedstrijd. Gedurende gans de eerste helft kon Sparta nooit de in druk wekken zijn achterstand te kunnen ophalen. Verbestel scoorde weliswaar reeds tij dens de eerste minuut voor Sparta maar na achttien minu ten spelen keek Sparta nog steeds op naar een vijf punten achterstand (5-10). Bij de rust had Aalst amper een puntje opgehaald. Ruststand 8-12. Tij dens het begin van de tweede helft zag het er naar uit dat Sparta zich toch zou kunnen plaatsen. Langs een uitstekende Mens en een raakschietende Verbestel naderde Sparta tot 10-12. Koenraad, steeds hij, zorgde er echter voor dat Luik de Sparta remonte opving zo dat na 40' spelen het pleit in feite reedsbeslecht was (13-19). De wedstrijd doofde toen uit als een kaarsje. Sparta naderde wel opnieuw maar Luik liet de overwinning niet meer ontglip pen. Scoorders Verbestel 4, Mens 8, Cleemput 2, Van Der Meersch 2, Lootens 1. Wedstrijden voor het weekend Jochewoa-Sasja III Sporting 74-Rosis Aalst Grembergen-Ganshoren HC Herstal-Ajax Jemeppe-Denderbelle Cr. Schaarbeek-Sparta Aalst E.V. Aalst-Olse Merksem Eupen-Avanti Uilenspiegel-HBC Lebbeke EV Aalst-Anderlecht R B. Dendermonde-Avanti Fem. Aalst Sportief-Ganshoren EERSTE KLASSE OKAPI AALST - ROYAL MOLENBEEK 98—93 De vijfde Okapi zege van het seizoen werd maandagavond met champagne overgoten. Na hun overwining werden de spelers inderdaad getrakteerd op een glaasje van dit edel vocht. En we menen dat ze het dubbel en dik hadden verdiend. Ze heb ben inderdaad een enorme inspanning opgebracht om Royal Molenbeek dat nog een plaats in de eerste zes betrachtte, de nederlaag toe te brengen. In de eerste speelhelft werd met wis selende kansen gestreden. Beide ploegen kwamen toen om de beurt in de winst maar het verschil bedroeg nooit meer dan vier punten. Bij de rust leidde Okapi met 5248 en dit was dan inzonderheid het werk van een puike Schorreel die de tegen stander vaak in snelheid nam, van Steveniers met zijn zestien pun ten doch voor de rest niet al te overtuigend. Van Keer had beslist ook zijn verdiensten in deze voorsprong vermits hij de Amerikaan Cobb tot slechts zes punten beperkte. De meest opvallende figuur voor en na de rust was ontegensprekelijk K. Dierckx die moei lijk of niet te stuiten was. De vierenveertig punten die Dierckx bijeenwierp waren echter niet voldoende om de Brusselse klub de zege te bezorgen. De beslissende kloof werd vlak na de rust geslagen. Aalst kon zich langs Flack, Steveniers en Schorreel een tienpunten voorsprong opbouwen. 6858. Ondanks de beste bedoelingen heeft Royal deze nooit meer kunnen goedmaken. Het hoeft nauwelijks gezegd dat de spanning van bij de aanvang tot in de slotminuten heerste. Twee minuten voor het einde wees het scorebord 9386 en het ging naar 9793. Ondanks het feit dat Royal toen ging pressen slaagde Van Keer erin dank zij een gelukte vrijworp, Aalst nog een punt voorsprong meer te bezor gen. Doelpunten Aalst Steveniers 1610, Flack 1013, Van Keer 45, Van den Broeck 84, Van de Keere 06, Schorreel 148. Royal Cobb 67, Dierckx 2420, Hennes 67, Brugge- man 03, Dutrieux 62, Segers 64. TWEEDE KLASSE S. AALST - GOLDFINGERS 121—90 De wedstrijd met Goldfingers heeft voor Sun Charm geen proble men gebracht. In de tweede speelhelft stevende het resoluut naar een afgetekende zege. De aanvangsminuten kon Aalst zich moeilijk loshaken van een stug aanklampende tegenstander. Het ging van 1212 naar 1818 en toen probeerde men het bij de thuisploeg met afstandsworpen. Vooral door toedoen van Miche- let kwamen toen 4532 cijfers op het bord en meteen was de beslissende kloof gczlagen. Wel probeerde Goldfingers langs Claes en Bryant dcolt-effend te reageren doch laatstgenoemde bleek in geen al te boste dag. Rust 5644. Door toedoen vooral van Dillard ging het alras naar 7053 en toen kwam Sun Charm pas voor goed los met alle gevolgen vandien voor de bezoekers. We kregen toen het recital Schollaert (18 p.) en Gillespie (16 p.) dat naar een 109-84 leidde. Claes en Van Roosbroeck trachten met afstandsworpen de nederlaag meer aanschouwelijk te maken maar slaagden er niet in hun opzet. Doelpunten Schollaert 8 —18, Michelet 18—9, Dillard 10—10, Gillespie 11—16, De Block 64, D. D'herdt 12, Van Gijsegem 04, Podevijn 02, De Groot. MERKSEM - PANTERS BAASRODE 89—65 Op het terrein van Decor Merksem, heeft Panters, weliswaar zon der Moens en met een maar half herstelde Jan De Smet, een pover resultaat behaald. Nadat het in de eerste 10 min de wed strijd in handen had, werd het naar het einde toe door de thuisploeg overrompeld. Van in den beginne was het duidelijk dat er 2 zwak akterende ploegen op het terrein stonden. De wind en de kou bevorderden natuurlijk niet de spelkwaliteit maar toch ging Panters, voorname lijk langs Boeykens aan de 10e min. naar een 1118 voor sprong. De thuisploeg, na een gepast gevraagde dode tijd op nieuw gestart, lukte al direkt een 120, en de rollen waren nu wel duidelijk omgekeerd 4329 met de rust. Panters draaide beter rond in het begin van de 2e helft. Col- pin, die een betere wedstrijd speelde, domineerde volledig de verdedigende rebound en met Miel Van Den Broeck- Boeykens als skoorders kwam Panters tot 5449 terug we waren aan de 10e minuut. De 2 vrijworpen die Willy Van Den Broeck op dat moment mocht nemen betekenden het keerpunt van de match. Pan ters kon tot op 3, zelfs tot op 2 punten komen, maar Willy die over gans de lijn trouwens zwak presteerde en daarenbo ven weer een van zijn nu al gekende humeurige buien had, shotte ze allebei naast. Uit de rebound lukte de thuisploeg een tegenaanval... en 2 punten. Merksem was nu meteen weer gelanceerd te meer dat Colpin, Panters' beste verdediger, sinds de 5e min. al met fouten op de bank zat. Toen met Boeykens ook Panters' renderendste aan valler uit viel was de match meteen gespeeld, want Miel Van den Broeck was niet in een van zijn gezegede dagen, en alle andere Pantserspelers lukten 2, hoogstens 4 punten. Naar het einde toe stond er dan ook maar een halve ploeg op het terrein voor Panters. Dat liet Merksem toe vlot de tegenaanval te spelen wat met een nog het hoog verschil in de eindstand uitlegt. Zwakke prestatie van Panters dat niet het moreel kon opbren gen om tot het einde toe door te bijten. Boeykens was de verdienste lijkste man in aanval, Colpin was Panters's beste verdedi ger. Berksem - Panters 8985. PANTERS Colpin 12; Van Zeg- Een aanval van Bavo Moerzeke wordt in de kiem gesmoord door de Waasmunster-defensie. BAVO MOERZEKE 45 - WAASMUNSTER 95 De thuisploeg, gehanldikapt door de afwezigheid van Raemdonck en B. Colman (beiden geschorst) konden zelfs In de eerste minu ten geen weerstand bieden aan de bezoekende aanvallers die al vlug 2-37 score op het bord brachten. Via Ost en De Munck slaagde Bavo er dan toch in de volgende tien min. in het vaar water van de bezoekers te blijven zödat de score aan de rust „slechts" tot 22-54 opliep. Ook in de aanvangsminuten van de tweede helft liet Waasmunster toe dat Moerzeke een tijdje kon aanklampen wat een 32-62 stand meebracht aan de 26e min. Toan dan weer beroep werd gedaan op de mannen van het basisteam kreeg Waasmunster het initia tief over het verdere verloop van de ontmoeting en bracht de stand op 40-82 aan de 34e min. In de laaste min. was het over wicht van de bezoekers nog na drukkelijker en alleen een moe dig verweer van Bavo kon belet ten dat Waasmunster bonder pun ten scoorde. Bavo Moerzeke Ost 8. De Munck 16. Van Broeck 7. Claes- sens 1, De Rechter 3 en P Col man 8. De Vriese 2. WaasmunsterVerdurmen 12. W. Gerlo 17. Kinders 40. Van Doors- laer 7 en Van den Bossche 20 R.M. broeck 2; Van Den Broeck M 23; Van Den Broeck W. 4; Coeckelberg 2; Verhulst. Ste vens 2; De Smet J., Boeykens, De Cock. Pupillen Elite - Panters 2919 PANTERS De Decker G. 2; Moens 4; De Decker P.; Meers man, Meskens, Verstappen M. 8; Verstappen G. 3; De Graef. Cools 2. Miniemen Elite - Panters 48—64 PANTERS Van Bossche P. 8; Van Bossche L., Esseldeurs 27; De Bleser 6; Dierick 16; Welle- kens 7. Kadetten Panters - Merelbeke 66—46 PANTERS De Keersmaeker 2, Hermans E. 13; Verhulst M. 6 De Cock 21; Esseldeurs 8; Wel- lekens 14; Dierick 2, De Bleser. Scholieren Panters - Merel beke 112-43. PANTERS Coeckelbergh 19; Verhulst J. 41 Stevens 29; De Keersmaeker, Hermans 4; Ver hulst M. 4, De Cock 15. Programma week-end zaterdag 28-12 kad. en schol, naar Hellas - Vertrek 13 u. Maandag 30-12 1ste en Res. naar Duvel. Vertrek 18.30 u. Grembergen B.B.C. O.O. 80 B.B.C. De Pinte 54 Tegen het in 2e provinciale goed gerangschikte Dq Pinte heeft de Grembergse 3e provincialer een schitterende overwinning behaald, die vooral in de tweede helft vorm kreeg na een gave kollek- tieve verrichting. Grembergen komt hierdoor in de 1/8 finales van de Beker van Oost-Vlaanderen en verkrijgt met een het recht op deelname aan de Beker van België, volgend seizoen. Tijdens de ie helft, die werd af gesloten met een 31-27 stand, had niets een afgetekende zege laten vermoeden, en het was slechts dankzij de rake afstands- worpen van een knap spelende Van Keer. nu volledig hersteld van zijn voetbreuk, dat Grember gen een deel van zijn voorgift had kunnen behouden. De 2e helft startte met een reci tal Erik Mrjs (4 op 4) en toen ook Caudron enkele mooie kor ven lukte ikwam er een 20-punten voorsprong op het bord (50-30). De Pinte kwam nog even gevaar lijk opzetten langs Schoeters. (61-47). doch toen Van Keer een 3 op 3 lukte was de kous af. In de slotminuten gaf invaller Pierre Declercq nog enkele snoe perige assists weg, die Caudron en Segers toelieten de afgete kende eindcijfers vast te leggen. Al bij al een mooie overwinning, die de jongens van coach Jef Piron het beste laat verhopen voor de, topmatch van volgende zondag tegen leider Scheldejeugd Temse. De punten Segers 2-7 Piron 4-3 Mijs 4-12 Caudron 4-12 Van Keer 10-8 Rudy De Clercq 2-7 Pierre De Clercq Guido Van Adker. G.V. CABRITA ZELE 61 SCHELDE GENT 78 Tegen de vooraanstaande eer ste provincialer deed de Ca- britaploeg het uitermate goed. rekening houdende dat het moest aantreden zonder Benny Dhooge en de gebroeders Van Miegroet In de eerste zorgde Luc Michiels er voor dat de ploeg niet te ver achter ge raakte (2432). In de tweede helft kwam Cabrita onder im puls van een raakshottende De Beule op gelijke hoogte van Schelde, 3838 na 5 minuten en een goedspelende De Loo se gaf zijn medemaats mooie scorekansen Tot de 15e mi nuut speelde Cabrita goed mee (59-62). Het uitvallen van Coene en Deprez verzwakte de Zeelse rebound zodat de bezoekers konden uitlopen. Technische uitslag Coene 20, De Loose 36, Cuypers 06, Deprez 40, De Beule 317. Michiels 120, Vermeulen O4, Philips 04 RESERVEN CABRITA 78 SCHELDE 70 Rust 3240. Van Hassel G. 610, Coene 28, Jacobs 0 —4, Cuypers 2—2. Deprez 04, Goossens 44, Vermeulen 6 8, Philips 106, Goeman 00, Van Lyssebetten 20. SCHOLIEREN EEKLOSE 22 CABRITA 79 Rust 14—29. Heirweg 2—2, Van de Velde 26, Van Mie- ghem 136, Famay 08, De prez 10—12, Van Hassel G 2 16. Jacobs 00. KADETTEN EEKLOSE 81 CABRITA 62 Rust 36—26. De Beule 46. Van de Velde 04. Moens 0 C, Vanderburgt 22. De Waele 02, Dhooge 10. Famay 19 —22. MINIEMEN CABRITA 72 VOS RONSE 47 Rust 33—16. Dhooge T. 20. Sacré 0—2, Moens J 0—0. Vercauteren 5—15, Dhooge F. 02. Van Damme 1613, Goet- maeckers 104, Coppieters W. 01. Permentier 02. Moens Yv. 0—0. BENO 1e Afdeling Heren 20.30 u. (4.1) Sunshine Aalst - Maes Meche len. 1e Afdeling Dames 19.45 u. (4.1) Pont de Loup - DBC Aalst lie Afdeling Dames 11 u. Suncharm Aalst - Eureka St.- Michiels. IVe Afdeling Heren 11 uur Panters Baasrode - Hermes St.- Niklaas 19.30 uur Rac. Merelbeke - Osiris Aalst Dames Provinciaal 10.30 uur Beveren - Robac Grembergen 10.30 uur DBC Gent - Aurora Zele 2e Provinciaal A Heren 11.00 u. Lokeren - Moerzeke 11 uur Dendermonde - Cabrita Zele 2e Provinciaal B 20 uur The Tower Aalst - Gentson 3e Provinciaal A 11 uur Oostakker - Vlinders Buggenh. 11 uur Blauwwit Zele - Rubac 10.30 uur Breydelboys - Hemaco 11 uur Grembergen - Scheldejeugd KORT SPORT Nu zondag wordt op het speelveld van S.K. Aalst de finale gespeeld van de «Be ker der Denderstreek De winnaar van dit treffen wordt de bezitter van een prachtige schaal geschon ken door de hr. Van Mosse- velde. voorzitter van S.K Aalst. Aftrap 14.30 u.

De Voorpost | 1975 | | pagina 19