21 oren :s A It Van Damme, wereldkampioen veldrijden, hier in een nummertje )enlopen„ Wam ook dat hoort er soms bij. (C) John De Croock samen met Luc Collyn, Etienne De Wilde en Eddy Planckaert één van onze toppers bij de nieuwelingen. (C) Versa ;e inl ïhiels] rs op varen] onia Versti ia ven Een karateteam uit Japan trad in de Grembergse sporthal op. (C) ""'Jkfl""!in Gal>,!rt Mo™™», 20 jaa, op da bres, e„ «oor 'enoe trainer Laurent Veldeman, werd het een hoogdag. (VS) Het kleine Uitbergen telt grote kampioenen samen met trainer Julien Van de Velde werden ze op het gemeentehuis ontvangen, de zusjes Brigitte, Myriam en Gerda De Palmenaer. Ema Ots, Erna Van Gendt en Patrick Pieters. ryS» Vallen en opstaan ook dat moet men Ikunnen in de wielrennerij (C) Eddy De Roovernationaal BVM-kampioen 500 cc-motorcross (VS) Roland Daelman en De Vlieg fietsten te Wichelen het wereldrekord op rol len bij mekaar.. Ze hielden het 106 uren vol. (VS) dré Van den Steen nog altijd junior en één van de renners die kampioenenhout is gesneden. (C) Dirk Heirwegh won niet alleen een behoorlijk aantal koersen in 1974, hij werd ook sportlaureaat van Zele. (C) De wedstrijd is afgelopen de winnaar is overgelukkig, maar bij de geklopten en hun fans is het niet al te gemtfckelijk zich over de ontgoocheling heen te zetten. Soms is men het ook al eens oneens met de wedstrijdleiders. Maar ook zij zijn slechts mensen en voor hun moeilijke taak moeten we begrip opbrengen. JC) KAV Dendermonde is kampioen. Na afloop van de beslissende match in Vierde Nationale barstte het entoesiasme los. Al staat paarsblauw niet aan de top in .Derde", tijdens de tweede ronde van het seizoen 1974-75 kan de ploeg alvast een daverende remonte inzetten. (jc) Wilfried Wesemael werd vorig jaar de openbaring als prof. Als gloednieuw beroepsrenner won hij te Kuurne de massaspurt voor een reeks vedetten. De Gijzegemnaar mocht zelfs naar dc Tour de France waarin hij bemoedigend presteerde. (C) Eddy Peelman niet alleen op Spaanse wegen een winnaarde Baasrodenaar heeft ook in ons landje meer dan op zijn beurt het zege- gebaar mogen maken. (C) Anne-Marie Van Nuffel, de jonge atlete van E. heeft het Europees bereikt en staat aan vooravond van een lerende loopbaan. (vh)

De Voorpost | 1975 | | pagina 21