AALSTERSE JUWELIERS EN BONTHANDE LAARS BELEEFDEN EEN KWAAD OUDEJAAR telex telex telex AALSTERS KORT NIEUWS KULTUURAGENDA V.T.B. - V.A.B. 85e en 86 ste £>.w DANSKURSUS - 21ste Jaar NEW REFORM V.Z.W. j£ «W.I.A.K.» WERKGROEP VOOR INFORMATIE f OVER AKTUELE p KUNST 10 - 10-1-75 - De Voorpost Na een knap stukje speurderswerk van de Aalsterse B.O.B., prachtig geholpen door een paar Aalsterse handelaars kon vrijdag worden overgegaan tot de ontmaskering van Magda- lena D.M. (35) uit St.-Katharina-Lombeek, nadat deze op ou dejaarsdag heel wat juweliers en bonthandelaars bij de neus hadden genomen door te betalen met gestolen checks. Alles samen loopt het uitgegeven sommetje in de honderduizen den. Daar begon ze haar aankoop- BRIEVENTAS jes jn de kledingszaak Betsy alwaar zij zich twee mantels en Op 30 december wist D.M. in een jurk aanschafte. Vervol een warenhuis in het Brusselse gens kreeg de bontzaak Ap- beslag te leggen op een porte- pelmans het bezoek van de feuille waar buiten een gel- vrouw. Hier kocht ze drie dure dsom en identiteitskaart ook bontmantels die ze zonder veel nog een checkboekje en een kiezen liet inpakken. Ook hier bankkaart in zat. Eens D.M. dit werd met checks betaald, had bemerkt wist zij wat er mee aan te vangen. Op oudejaars- IN DE VAL dag trok Magdalena D.M. op Nadat ze zich in een lederzaak kooptochtrHaar eerste slach- op de Grote Markt te Aalst nog toffers woonden in Jette alwaar een paar krokodillelederen ze inkopen deed in een juwe- handtassen had aangekocht lierszaak en in een lustrerie. De kregen de juwelierszaken De aankopen betaalde zij met de Meersman, Zwitserland en in haar bezit gekomen checks. Roobroeck het bezoek van Ziende dat het truukje goed D.M. Ze schafte zich juwelen, pakte, begaf zij zich naar Aalst, ringen en uurwerken aan en betaalde die eveneens met de buitgemaakte checks. Van alle handelaars had echter bonthandelaar Appelmans argwaan gekregen. Hij had het verdacht gevonden dat de vrouw zo snel haar keuze had gedaan en noemde haar de gemakkelijkste kliënt die hij ooit in zijn zaak had gekregen. Daarom wou hij ook snel de check verzilveren. In de bank kreeg hij echter antwoord dat de check gestolen werd te Brussel. Hierop reed Appel mans zowat gans de stad rond en verwittigde hij zijn kollega's handelaars. De B.O.B die van het zaakje werd verwittigd kwam op het spoor van D.M. BIJ JUWELIER De Wolf. Deze had van de vrouw een gouden sierraad gekregen met het verzoek hierin een gravure te maken. Ze betaalde een voorschot van 100 F. Hij vroeg haar naam en adres. Meteen werd de vrouw ☆De nieuwjaarssiroop is een beetje van ons afgedropen en de eerlijke, evengoed als de geveinsde wensen ietwat verteerd. We zijn weer de oude. Hupsakadee, daar gaan we dan weer. Karnavalgroep «Noig» zijn jongens naar ons hart. Zelfs een zo eerbiedwaardige traditie als karnaval heeft verjongingsinjekties nodig. «Noig» heeft daar wei een handje van weg en haar affiche is dan ook van de bovenste plank. Zou er nu weer een naamloze brief toekomen na een dergelijke subjektieve beoordeling? Even genieten voor de insiders je vergeeft het ons wel jé lieve lezer, je hebt toch al zoveel van ons te verduren gekregen! Lieven, ons aller zorgenkind mijd je best voor een paar weken, of hij laat je ook meegenieten van de escargots en onze bovenstebeste Luk ziet sedert het kerstreces nogal bleekjes Jeugdhuis Kreja te Aalst lijkt wel aan de veertigjarige dooltocht van Mozes door de woestijn bezig. Na de moeilijkheden in de Dr. De Moorstraat, nu ook uit het Fabrieksken. En dan maar zaniken bij het stadsbestuur. A propos, denderend vol aktiviteiten zit die nieuwe jeugdraad nu ook weer niet. Misschien schieten ze wel op gang in oktober 1976. Tot 9 februari klopt het hart van Aalst in de Fiberf leethalle, zij het dan wel wat aan de koude kant. Zou een of ander crazy individu misschien met een mazoetbrander gaan uitpakken op zijn karnavalwagen? Of dient men beter uit z'n doppen te kijken bij het uitbreken in de Kattestraat? De prins-kamavalkandidatentoeloop te Aalst is ook niet zo overrompelend ge weest. Zou de pre-selektie afgeschrikt hebben? Niet dat we in zak en as zitten over de Aalsterse vermeende of echte onderaardse gangen, maar wie, zelfs van horen zeggen, er iets over weet, kan nog altijd zijn hart op de Voorpostredaktie komen uitstorten. Karnaval is nu eenmaal iets waar we graag over pennen, vandaar nog even dit: zomaar drieënveertig groepen schreven zich dit jaar voor de stoet in, met naast de vertrouwde namen een boel nieuwkomers. Het doet ons deugd. ☆In een ons welbekend Dendermonds weekblad lazen we: HET VLIESKOLEER Seks-skelch voor aankomende jeugd en ouden van dagen (Hij, van Aalst, werkt te Dendermonde. Zij, van Dendermonde. werkt te Aalst. Zij wonen te Gijze- gem. Het toneel stelt een slaapkamer voor in Den- dermondsc eik maar in Mylebeekse stijl Het koppel heeft zich juist ter ruste begeven. Het is midder nacht) Hij: En sloopte goy nog nie Zij: (een diepe zucht lozend) Nie je Hij: 'tZa meirge vroeg weiral moyn schildsj zoyn. Zij: (bewonderend, als in een droom) Diejen Thys, in diejen TV-filletong. dat is toch ne ferme manskei- rel. mè-j-ammel zan dingen oyt'. Hij: Vindsje goy da? A wal heit den doynen na mier as woylen? Zij: (vernietigend) Sikkeleir HijEn ligde goy dóór naa va wakker stapt fluks in zijn blote flikker het bed uit.) Tènnenhedsjegoymoy nog nie goe bezieng, zeikers? Zij: Al lei toe, as die dochter van de kolonel, die tiekenes, a zu stillekesoen diejen beschoamden Thys ammel zan dingen oytfoefelt. Ik kan ma goed in de ploytsj van da meske stelle zenne Hij: Wi-je-na ha toethage mensj, da'k nog e wa kan slopen? Zij: (tot zichzelf) Mor onzen teevee, doer zai me me gekloetsj Hij: Onzen teevee??? Zij: Menier Baziel, onzen boes, dieje zegt da g'oen 't bluut vlies allien kensj zien of dad aan teevee de sjuste koleire geift. En den onze dieje geift da nie. want da bluut vlies van Thys dat is ghielegans an ders as dadde van aa. Hij: A lei zeije sebiel nog goon zegge dasse vei die fieteg diesjend snokkers ons nog ne pritsj in ons po'ète gefoefeld hemme? Zij: Me gien foefkes afkommen hei, menier den ajoyn en sertoe gien waurden oyt manne mond hoele die doerte nuut nie jen in gestauken hemmen, com- pris? Hij: En 'khempertang gevroogd vè da vlieskoleir te verbroynen Zij: Wa verbroyne, wie verbroyne? Hij: Awel. asse diejen teevee brochten. tei worde goy hier nie-j-hem. en tein hemme 'k ik oon doyne maan gevroogd vè da vlieskoleir te verbroynen. omda ge goy da wit vlies va moy oeik nie geiren en zaagt. Mor doynen heit doo gieé verstand vaan, geloeèf ik, enne Zij: Verbroyne, verbroyne (er komen tranen) Hij: Moetsje goy doorvei naa beginne te schrieve? Zij: A' k schrieve 'k ik nie, mor lèk of da ge doer naa stoei, zonder aan tabboerd. in a wit vliezeken, ge zai pessies ne gepelden ajoyn, en doervan komme de troenen in man uge! Het federatievoorstel van volksvertegenwoordiger G. Willems, een slippertje omheen de fusieproblematiek, kreeg niet op alle Aalsterse CVP-banken applaus. Zo vreemd lijk ns da nu k aeer niet. ☆De juweliers die met oudejaar bedot werden met gestolen checks laten het niet aan hun hart komen en nemen het voorval eens samen door tijdens een etentje. Zouden ze hun etentje betalen met een check? Onze liefde-haatverhouding met het Feestkomitee koesteren wij teder. Uitgere kend tweehonderd frank (200 F, wablieft?) zal men mogen betalen voor een tribune plaatsje met karnaval. De officielen en hun familietrits mogen er nog altijd gratis op. Een leukerd, lid van het komitee, dreigde in de jongste vergadering al de namen te laten publiceren van diegenen die voor de 200 F stemden. Voorzitter Singelijn: «Ge moogt dat zeker doen op voorwaarde dat ge daar uw eigen naam ook onder zet». Het achtbaar kontesterend lid stemde achteraf, honni soit qui mal y pense, ook voor de 200 F. En nog maar karnaval: de kandidaten prins-karnaval kregen voor de pre-selektie van vandaag vrijdag volgende lakonieke uitnodiging: «Daar U aan de gestelde voor waarden voldoet wordt U toegelaten tot de pre-selektie die zal geschieden tijdens het Driekoningenfeest op 10 januari 1975». Gelukkig maar dat de kandidaten van goede wil zijn, maar nergens wordt plaats noch uur vermeld. Indien we in de plaats van deze kandidaten waren en we zakten in de preselektie dan zouden we toch duchtig op onze poot spelen, daar niet eens meegedeeld werd wat er van hen verwacht wordt noch de tijdsruimte waarover ze beschikken. Wie weet iets af van de jury die het verdikt zal uitspreken? Van een vooropgestelde toernee door Zuid-Amerika door Cantate Domino blijkt niet veel in huis te komen. Chinese restaurants blijken Staaf Stobbeleirs voorkeur weg te dragen. Nog altijd de opgelopen frustraties van z'n China-reis niet kwijt? ☆De Kaiserlycke Soevereine Caemere der Draeckenieren tot Aelst laten niet los, wat Gust Keis hierboven, zeker aardig zal vinden. Een week voor karnaval gaan ze er zowat drieduizend eksemplaren van hun «officieel vasteloavend program» tegenaan gooien. Maar ach, waar is d'er oudren fierheid heengevaren, nu zelfs een vrouw lid geworden is van de Caemere. We zijn in het jaar van de vrouw of niet. Oren open voor het Corum Alostum Imperiale tijdens de karnavalsdagen, want we pakken uit met een «fusie-lied». ☆Op ons kan je niet voortgaan, want wij zijn altijd tureluurs (vraag is, van wie?) maar die wilde pruimelaar aan de Mijlbeekse kerk is het nog meer, in plaats van in maart zet hij nu al de bloemekens buiten. ☆Al even langsgelopen in het Oud-Hospitaal, naar onze bescheiden mening, eindelijk eens een goede tentoonstelling. Tot deze avond, afspraak op het Driekoningenfeest in de Keizershallen om 20 uur (plaats en uur, een tip voor het feestkomitee), voor de eerste karnaval ronde. BRENDAN ontmaskerd en ondervraagd door de Aalsterse B.O.B. die na een dag hard zwoegen het zaakje rond zette. De vrouw die samen elf checks had uitgegeven voor een niet onaardig bedrag, bekende de feiten, nadat tegen haar on weerlegbare bewijzen werden aangevoerd. Zij werd ter be schikking gesteld van de Pro- kureur des Konings van Brus sel. HDW JEUGDKLUB PALLIETER. HOFSTADE -de pingpongploeg verloor haar eerste wedstrijd tegen Ocarina met 4-28. Deze zwa re cijfers illustreren duide lijk het klasseverschil. Onze pingpongploeg die bestaat uit Mark Guns, Dirk De Witte, Mark De Ridder en Etienne Viersé kwam noch tans eervol uit de strijd! Volhouden jongens. -de volleybalploeg is nu toch onder impuls van Mi chel Goeman in kompetitie getreden! Beter laat dan nooit. -de Oudejaarsavondviering in Pallieter werd door vijftig man ambiancevol meege- feest! Het was echt tof en het bewijst dat men kan als men wil.Het etentje was Op donderdag 6 februari gaat de stad over tot aanbestedingen voorverbeteringswerken aan tal van straten, zoals: Asserend ries, Vooruitzichtstraat, Volksverheffingsstraat, Volksplein, Bedrijvigheidsstraat en Korte Lindestraat. Verder nog een aanbesteding voor werken aan de Gouden Leeuwstraat en de Landbouwersstraat, terwijl ook de August Marcelstraat, Die- pestraat, Withuisstraat, Meuleschettestraat en de Jozef Me- ganckstraat een beurt zullen krijgen. Voor de Akademie voor Schone Kunsten wordt een aanbeste ding uitgeschreven voor het leveren van hout en platen voor de uitbreiding van klaslokalen, terwijl de stadsfeestzaal via een aanbesteding zal uitgerust worden met stoelen en zetels. In de parochiezaal aan de Kapucienenlaan houdt Jozef De Geest op zaterdag 8 februari a.s. om 15 uur een lezing over de Erembodegemnaar Fons Van de Maele, de werkman- dichter. In deze spreekbeurt worden velen, die vast of tijdelijk in de stad woonden vermeld, omdat zij een min of meer grote rol speelden in Fons' leven. Er zijn ook allerlei organisa ties, plaatsen en bladen bij. Wij laten hier de namen volgen: Alfons Vernaeve, de twijnderij Leirens, Gustaaf Moyersoen, dokter Schelf hout, 't Groen Kruis, 't Vlaams Huis, 'tPompierkeen Oscar Van Paemel, 't Land van Riem, de matigheidsbond met Alexander Van de Velde en dokter Antoine Hoorens, Onze-Lieve-Vrouw ter Druiven, de Aalsterse markt, het Koningin Astridgedenkteken, De Volksstem, de jezuïeten Evarist Bauwens en Emiel Fleerackers, Piet Van Schuy- lenbergh, De Vrije Werker en Klokke Roeland, Jef Crick, de kapucijn Marcel, Broeder Amandus van Sint-Jan de Deo, Priester Pannier, Jef Scheirs, tekenaar Pieyns, Jef Cammaert, deken (later monseigneur) Coppieters, de Burgerwacht, baron Louis De Béthune en het kasteel Overhamme, Berthe Van Damme-Dedeken, priester Emiel De Deyn, Karei Shollaert, Cyriel Muylaert, De Koornbloem en Redt u zeiven, dokter Gravez, de jezuïeten Mortier en Stracke, de kapuqijnen Adriaan, Berthold, Landoald en Oliverus, de plaatselijke arbeider-poëet August Meert, Jozef Van Overstraeten, schepen D'Haese, het midden standshuis, de schilder Cyriel Poep en inspekteur Rumes. Reeds geruime tijd zoekt de Glucoserie Réunis van naam te veranderen. Een paar namen zijn reeds voorgesteld. De juri dische dienst van het bedrijf is nu op zoek of er geen andere bedrijven bestaan die per toeval, dezelfde naam als de toe komstige van de glucoserie zouden hebben. Het zoeken naar een nieuwe naam gebeurde door een raadpleging van het personeel. Gezegd wordt dat zo veel mogleijk zal getracht worden om de reeds zo goed gekende afkorting «G.R.» te behouden. We zijn benieuwd wat het wordt.. s je i eeg goed en de drank achterp®.^ nog beter, kortom, het w£C'6! een hoogtepunt in het Pa ptig lieterleven. itW6 -PIK 4 is veschenen. Het |Cgrn een knappe prestatie vJT*' uitgever Hendrik Van Der12 sel. Spijts een (hel) summijleffli programma is het een hel| die lezenswaardig nummer. )den Hendrik, proficiat. »wOC li. Di ierd( (1st. Dcht leic VRIJDAG 10 JANUARI Aalst Nog tot 15 januari tentoonstelling kindertekeningen in PAN, Wellekensstraat 45, ingericht door Pan en Humjos. Tot eind januari in Galerij Pieter Coecke, Molenstraat 44, tentoonstelling van schilderwerken en akwarellen, tekenin gen, grafiek en multiples door Brusselmans, Dhaese, De Cock, Rhaye, Bertrand, Monteyne, Van Hecke, Wyckaert, Van Lint, Rets, Quivron, Lecompte, Caille, Gentils, Debois, Lis- monde, Van Overstraeten, Pomodor. Toegankelijk alle dagen van 10 tot 12 en van 15 tot 19 uur. Zondagen van 10 tot 12.30 uur. Tot 26 januari in het Stedelijk Museum «Oud Hospitaal», Oude Vismarkt, tentoonstelling «Flitsen van Kunst uit de USA en Canada» Open weekdagen van 14 tot 17 uur, zondagen van 10.30 uur en van 14 tot 18 uur. 20 uur: in de parochiale zaal, Moorselbaan, optreden van Willem Vermandere. Ingereicht door Davidsfonds Mijlbeek. ZATERDAG 11 JANUARI Affligem 20 uur: in kultureel Centrum, optreden van Urbanus van Anus. Ingericht door werkgroep Jeugdaktiviteiten Kultureel Cen trum. Aalst 14.30 uur: in C.S.V., Wellekensstraat45, jeugdtoneel «Verbo den te Ademen». 20.30 uur: in zaal Madeion, Grote Markt optreden van «The Pebbles» Affligem 14.00 uur: in Kultureel Centrum, hervatting van de «Namidda gen voor Koreografie» Aalst 20 uur: in de Stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering door de toneelkring De Schakel van «Zwervers rond de kribbe» van H. Ghéon. 15 uur: in Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35, tentoonstelling stripverhalen. De tentoonstelling loopt tot 18 januari. ZONDAG 12 JANUARI Aalst 20.30 uur: in PAN, Wellekensstraat 45, opvoering van «Karei» door de teaterafdeling van PAN. 20 uur: in de stadsschouwburg, Vredeplein, opvoering van «Zwervers rond de kribbe» van H. Ghéon, door Toneelkring De Schakel. Herdersem 10.30 uur: op de 125ste verjaardag van de geboortedag van Alfons de Cock, gaat in het geboortehuis aan de Grote Baan (Dorp) een tentoonstelling Alfons De Cock door, met onuitge geven aantekeningen, bundels van de schrijver, briefwisseling en een geschilderd portret. Open van 10.30 tot 12.30 en van 15 tot 18 uur. WOENSDAG 15 JANUARI Aalst 20.30 uur: in PAN, Wellekensstraat 45, opvoering van «Karei» door de teaterafdeling van PAN. DONDERDAG 16 JANUARI Aalst 20.30 uur: in dné Alfa, Lange Zoutstraat, «ierse Ballade» in de reeks Ontdek de Wereld. Ingericht door de Lions Club. Het Vlaamse Weekblad «Voor Allen», weekblad van de,i B.S.P. in het Aalsterse arrondissment, kreeg een gron! dige opknapbeurt. Dit partijweekblad verschijnt voortaaiërde op een grotere bladspiegel en met een vernieuwde op maak. Rosalie Van Driessche, echtgenote Hector Bauwens woj nende aan de Kerrebroeckstraat 221overleed vorige zondag[ dit nadat deze echtelingen in december jl. nog hun diamanteij bruiloft gevierd hadden en bij deze gelegenheid uit naam vai de Koning een prachtige vaas mochten ontvangen. Prins Antoine I zijn rijk loopt zoetjes ten einde. Een eer z hem op vrijdag 24 januari a.s. nog wel te beurt vallen. Hij mag op uitnodiging van de BRT in de jury zetelen van hef BRT-Vara programma «Beste karnavalschlager 1975». r finale gaat door te Maasmechelen. Antoine zal er onzel andere stadsgenoten «Het Stemmingstrio» ontmoeten die in deze kompetitie meedingen met meerder liedjesfl o.m. D'Hoge Vesten en hun nieuw lied «Den Dopper». 1 Schepen van Kuituur Van den Eede gaf zopas een overzich I vrij van de voornaamste kulturele manifestaties door he I Stadsbestuur ingericht tijdens het komend jaar. Alles lijkt bo I venbest en prima te zijn, evenwel blijkt het projekt «Piet» Coeckejaar» netjes opgeborgen te zijn. Een hardnekkige stiltf is er over neergedaald. 23 januari: Ballet van Vlaanderen, Zaal Okapi, Burchtstraat 11 april tot 2 mei: Tentoonstelling «Hedendaagse Fantastiek Belfortzaal, ter gelegenheid Charter Day van de Jonge Eko nomische Kamer Juni: Tentoonstelling «Kunst in Aalsters Bezit» ter gelegen heid 100-jarig bestaan van het Davidsfonds Aalqt. Museunit Ben Oud-Hospitaal. nakki Juli/Augustus: Inrichting van de Grote Mart alsonde Kunsthistorisch- en toeirstisch centrum. Permanent toeris om i tisch informatiebureau in het Belfort. nen September: viering 500-jarig bestaan van de Kongregatie vaihet n de zwart Zusters. Tentoonstelling van het kunstpatrimonium ir zol; de Belfortzalen. nt ni Festival van Vlaanderen der Historische steden Stadsfeest- ffele zaal en St.-Martinuskerk 9t in November: Ikonografische tentoonstelling Aalst van 100 tohgekl 1900 Uitgave van een wetenschappelijk katalogus. orogi Inlichtingen: Dienst Onderwijs en Kuituur. Tel: 053-21,57.51Sg toestel 141; Kommissie voor Toerisipe. Tel: 053-21.57.5woon toestel 129. Wen J. Velghelk vc ft, we fen e wilc ware Een nieuwe reeks van 14 lessen worden ingelegd en. gezien hefc de steeds grote sukses, stromen de inschrijving reeds binnen. He^ dc aantal deelnemers is beperkt om degelijk lesgeven mogelijk tejr en maken! leder dansliefhebber, vanaf 17 jaar, is toegelaten. Allan pc klassieke en moderne dansen worden door dansleraar Recourdo|ouvv (nat. en intern, jurylid)degelijk en prettig aangeleerd. lcjer Eerste les: 85 ste kursus voor beginnenden: dinsdag. 14 januari^sma van 19.45 tot 21 uur. 86ste kursus voor gevorderden: dinsdag, 11 Jjpg januari, van 21 uur tot 22.45uur. ee Zaal Korenbloem, bij Gaston van der Eist. Grote Markt, AalsBjjg^ Inschrijvingenen inlichtingen: j hel A. MACH1ELS. Val. De Saedeleerstr, 25. Aalst. Tel: 21.39.08jj^aa H. Taloen, Parklaan 93, Aalst. Tel: 21.21.90. jus V.T.B.-Kantoor, Kerkstraat 12, Aalst. Tel. 70.12.27. ^rsc| Dadelijk inschrijven is de boodschap! e rdv< nge erna Voor het tweede jaar reeds is W.I.A.K. aktief als één derir e kernen van New Reform V.Z.W. intur Zoals vorig jaar werd (na een reeks informatieve voordrachtenje Ie; op (ker «Jvo •abt over aktuele kunst) een autobusreis ingericht naar de Interna tionale Kunstmarkt te Düsseldort Dat de belangstelling groei end is bewees het aantal deelnemers, nl. 54! Op 20 november jl. werd een gespreksavond ingericht ronj P het tema «Leg eens uit wat New Reform is of zou kunnen305 zijn» met Roger D'Hondt, stichter en voorzitter van New Rr form. Op 8 december jl. was er een debat over het gebruik van vidi in de kunst. VOORDRACHTEN GEPLAND VOOR 1975 Vrijdag 17 januari 1975 te 20 uur Spreker: Phil. Mertens Conservator aan de Koninklijk^ Musea voor Schone Kunsten. Tema. «Wat is de taak van een museum voor moderr kunst?» - «Wat zijn de mogelijkheden in België?» Vrijdag 21 februari 1975 te 20 uur. Spreker: Karei Geirlandt. Direkteur Generaal van de VereniJ ging voor tentoonstellingen van het Paleis voor Schone Kunr sten. Tema: «Werking van de Vereniging voor Tentoonstellmgei van het Paleis voor Schone Kunsten». Vrijdag 14 maart 1975 te 20 uur. Spreker: Paula Burghgraeve. Licenciaat filosofie. Tema: «Kunst en Programmatie». Al deze voordrachten gaan door op volgend adres: C.S.V. 't Fabrieksken V.Z.W. NEW REFORM, Wellekensstraat 45 Aalst. Ter bestrijding van de administratieve onkosten wordt eer bijdrage van 25 fr. per voordracht gevraagd. Voor meer inlichtingen kunt u zich wenden tot de verantwoor-t delijke inrichtster: Lieve De Pelsmaeker, Nekkerspoel 1(1, 9440 Erembodegem Tel. 053-66.79.28.

De Voorpost | 1975 | | pagina 10