Erembodegem rJlmL TRICOT PRIOR 13 Streekpo? klerk-griffier, Brakel, Gauwstraat, 7, met Chr. Masyn, nijverh. bed., Aalst, Moorselbaan, 183 - Raymond Van Goethem, vleesbewerker, Aalst, Koeistraat, 47, met Sonja Van der Meirsch, stikster, Aalst, Roklijf, 29. 19.15 u. RECEPTIE. 20 u. toespraak door de heer Roger Bal- mans, ondervoorzitter van de Vereniging België-Bulgarije over «Bulgarije, wat het was, wat het is». 21 u. dia-vertoning reisindrukken over Bulgarije 1974 door Pol Van den Abbeel en Robert Baert. Zondag 2 februari verkoopstand van 10 tot 12.30 u. en 's a- vonds om 19.30 u. Al deze programmapunten gaan door in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35, Aalst. KARNAVAL '75. Zaterdag 8 februari19 u. Rondgang met «De Oude Garde» - wegwijzerGrote Markt - Lange- en Korte Zoutstr. - Zonnestr. - Maanstr. - St. Kamielstr. - Geraardsbergse- str. - Keizerlijk Plein - Nieuwstr. - Grote APOTHEKERS VAN DIENST ZATERDAG 1 FEBRUARI Aalst Ap. Carpentier, Ledebaan 53 Aalst. Denderleeuw: Ap.Quintyn, Dwarsstraat 69 Denderleeuw. Lede: Ap. De Spiegheleer, Dorpsplein 13 Lede. Omliggende: Ap. Destaebele, Dorpsstraat 30 Nieuwerkerken, Ap. Clapdorp, Dorpstraat 23 Baardegem. DOKTER VAN DIENST Zat nam. 1 febr., zond. 2 febr., woe.nam, 5 febr. en na 20 u. t.m. zat. 8.2.75 te 8u. 's morgens: Dr R.De Mey, Moorselbaan 179 Aalst. Tel. 053-21.45.44. PETANQUEKLUB ALOSTA LEDENTORNOOI. 1. Vanhaudt E. - 2. Van Damme L. - 3. Spa- noghe J. - 4. De Witte M. - 5. De Smedt L. - 6. Rimbaut M. - 7. Sterck R. - 8. Moens D. - 9. De Meersman F. -10. Borms P. -11. Moens P. - 25.1.75 42 deelnemers. GEBOORTEN Christophe Van Oost, Gentse stwg., 174, Aalst - Davey Merckx, Rijgerstraat, 3. Moor- sel - David Van de Sype, Koeistraat, 24, Aalst - Gino Vandenbossche, Geraardsberg- se stwg 148, Erembodegem - Greet Die- rickx, Vrijheidstraat, 97, Erembodegem - Ka rin Van Nuffel, Eigenstraat, 52, Denderhou- tem - Davy Meirte, Denderstraat, 94, Aalst - Jean-Pierre Mertens, Heetstraat, 27, Zon- negem - Michel Van Haverbeke, Merestr., 15, Nieuwerkerken - Stefaan Moens, Vijfhui zen, 3, Erpe - Cindy Dewulf, Langestraat, 79, Aalst - Katrien Beirens, Zandstraat, 81, E- rondegem - Jo Geldhof, Binnenstraat, 86, Aalst - Kelly Hannes, Oude Gentbaan, 252 Aalst - An Daniel, Stationsstraat, 92, Liede- kerKe - Christel Catteeuw, Schietbaan, 26, Aalst - Nancy Coppens, Papegemstraat, 82, Vlierzele - Christophe Uyttersprot, Exter- ken, 12, Moorsel - Ivan Vaeyens, Zavelbaan, 42, Aalst - Elke Rimbaut, Kerkveldstraat, 6A Burst - Ingrid Beelaert, Dorp, 12, Haaltert - Christel Herman, Impestraat, 60, Eronde- gem - Johan Van Branteghem, Arbeidstraat, 58, Aalst - Ellen Praet, Honegemstraat, 117, Erpe - Veerle Van De Keere, Molendijk, 56, Borsbeke - Kim Pots, Kerkstraat, 13, Moor sel - Jimmy Meuleman, Molenstraat, 11, Im- pe - Jurgen Theys, Bunderstraat, 4, Liede- kerke - Hans Govaert, Frits de Wolfkaai, 13, Aalst - Katia Van Bael, Meirweg, 3, Gij- zegem - Koen Bevernage, Hoogstraat, 172, Iddergem. OverujDENS Leona De Neef, zb., 63 j., echtg. Jan Melcke- beeck, Aalst, Driesstraat, 7 - André Pierre Leon De Wittevrongel, zb., 72 j., echtg. van Esther D'Haens, Aalst, Vooruitzichtstraat, 75 - Maria Colette De Backer, zb., 86 j., wed. van Alexandre Van den Steen, Aalst, P. Coe- ckestraat, 28 - Albert George Herman, zb.. 58 j., wed. van Maria De Bakker, Aalst, Bie- korfstraat, 15 - Adolf Geeroms, zb., 77 j., echtg. van Maria De Cock, Aalst, Drie Sleu telstraat, 17 - Leontina Van den Bremt, gep., 67 j., echtg. van Hendrik De Geyndt, Aalst, Schietbaan, 25 - Leopold Victor Van der Veken, 85 j., echtg. van Emma De Koker, Bambrugge, Egemstraat, 61 - Florent Eeck- haut, zb., 75 j., echtg. van Elvyra Casteur, Hokclgcm, Bouckhoutstraat, 35 - Stephania Maria Stevens, zb., 77 j., echtg. van Theo- phiel Raes, Liedekerke, Muilemstraat, 38 - Ludwina Maria Heymans, zb., 71 j., echtg. v. Joseph Beeckman, Jette, Thomaesstraat, 15 - Camiel Stalpaert, zb., 76 j., wedr. van Loui sa Callebaut, Aalst, Bieststraat, 7 - Jan Jo zef Daeleman, zb., 65 j., ongehuwd, Hekel- gem, Bouckhoutstraat, 20 - Maria Theresia Van Pottelbergh, zb., 79 j., wed. van Emi- lius Verdoodt, ETÏ^t0C!°Q3T!, Gröénsiiaaï, 83A - Maria Josephina Mareels, zb., 91 j., wed. van Emile Haerens, Aalst, Gentse stwg. 109 - Isidoor De Landsheer, zb., 84 j., echtg. Anna Van Der Heyden, Erembodegem. Groe- neweg, 10 - Eduard Jan Pede, zb., 65 j echtg. van Marie Appelmans, Liedekerke, Molenweg. 80 - Petrus Robertus De Nil, z.b, 76 j., echtg. van Malvina Jacob, Erembode gem, Kluizenstraat, 2 - Sylvanus De Riek, zb., 74 j., ongehuwd, Oordegem, Blekte, 23 - Julien Petrus De Cooman, metselaar, 42 j., echtg. van Georgette Wauters, Denderwinde- ke, Nijkenstraat, 36 - Maria Ruyssinck, zb., 74 j., echtg. Benoni De Mol, Hekelgem, Nieuwstraat, 9 - Albert Jozef De Brabanter, zb., 67 j., echtg. van Maria Vermoesen, Es- sene, Ternatstraat, 11 - Alf. Martinus Lens- sens, zb., 74 j., Aalst, Marktweg, 20 - Vic- torina Josephina De Thaey, zb„ 80 j., wed. van Petrus Van Der Donckt, Aalst, Zavel baan, 73 - Maria Clementia Buyle, zb., 75 j., echtg. Karei Van Geit, Erembodegem, Ron- sevaalstraat, 13 - Theophiel Vertongen, zb., 65 j., wedr. van Maria Van Sande, Erembo degem, De Boomstraat, 3 - Alice De Schrij ver, zb., 77 j echtg. Valery Scheerlinck, Aalst, Vakschoolstraat, 46 - Lodewijk Joan na Frans De Cleyn, zb., 61 j., ongehuwd, Liedekerke, Kasteelstraat, 14 - Maria Magda- lena Euphrasia Wijnant, zb., 87 j.. onge huwd. Denderleeuw. Kouterbaan, NH - Fre- derik Camiel Van den Abbeele, zb., 78 j., wedr. van Maria Guns, Wieze, Royenstraat, 19 - Victor Rosalia Frans Camermans, zb., 81 j., wedr., Maria Bombeeck, Aalst, Markt weg, 20 - Emiel Cornelius Albert Tas, zb., 67 j„ echtg. van Maria Van Driessche, Aalst, Langestraat, 1 - Julia Justine Verbranck, zb., 83 j., wede. Joseph Liébaut, Aalst, Regel- bruggestraat 73 - Frans Pieter Ongena, zb., 71 wedr. Maria Van den Steen, Aalst, Marktweg, 20. HUWELIJKEN Mare Uyttersprot. postbediende. Aalst, Die- pestraat, 76, met Hilde Rottiers, bediende, St. Lievens-Esse, Speistraat, 1 - Alfons Ruys sinck, chauffeur, Aalst, Albrechtlaan. 36, met Nadine De Vulder. zb., Aalst, Bredestraat, 92 - Jean-Pierre Callens, rijkswachter, Ou- dergem, Mulderbaan, 74. met Godelieve V. den Eeckhout, stadsbediende. Aalst, Wa tertorenstraat, 32 - Eric Van der Hauwaert, ütlUVB De initiatiefnemers van het Vlaams Dienstbetoon dat vorige week van start ging te Aalst. (Ib) Direktie en leerlingen van de St.-Jozefsschool voor meisjes huldigen samen hun nieuwe turnzaal in. (Ib) NAT. WEDSTRIJD FOKDIEREN «HET NEERHOF».. Het Neerhof voor het Land van Aalst organi- zeert op 31 januari, 1 en 2 februari de Offi ciële Nationale Wedstrijden voor fokdieren 74-75. Ze worden gehouden in de Keizers- hallen, Keizerlijkplein 22 te Aalst. Het initiatief staat onder toezicht van het ministerie van Landbouw en gaat door in opdracht van de Landsbond der Verenigin gen van Liefhebbers Pluimveehouders en Konijnenfokkers van België. Worden tot de wedstrijden toegelaten de dieren van de liefhebberstentoonstellers die hebben deelgenomen aan de provinciale prijskampen en er het vereiste predikaat hebben behaald. Inlichtingen Sekretariaat Nationale Prijs kampen voor fokdieren, Stationsstraat 91, 9450 Haaltert. RODE KRUIS. Wie kent er de jongens of de meisjes niet, die, gekleed in een grijs uniform van het Rode Kruis op koersen of andere sport manifestaties rondlopen. Wie kent ook de geslepen tongen nietdie «weten» hoeveel die msflSS" Van nét ROuë Kruis ermee verdienen, voor «hun presta ties». Want wie doet er nu nog iets voor niets Maar wie kent hen eigenlijk wel Misschien is het inderdaad onbegrijpelijk voor de moderne mens, dat er nog mensen bestaan, die een dienst aan iemand willen bewijzen zonder daarvoor een wederdienst te vragen of om een beloning te verzoeken. En toch is het zo de leden van de natio nale hulpdienst worden niet vergoed en doen dit werk «gratis voor niets». Voor U offeren zij hun week-ends en hun avonden op, sommigen, zelfs hun verlof, om te oefenen, of zich te vervolmaken, want gelijk wie mag zo maar niet de eerste hulp toedienen. Voor U offeren zij hun vrije tijd op, om dienst te doen op autosnelwegen of sportmanifestaties... en dat alles voor niets... BAL VAN HET RODE KRUIS en BLOEDGE VERS op zaterdag 8 februari om 21.30 uur - zaal F.F.R. ten voordele van de sociale dienst. BELOTTING. In café De Rikken, Varkensmarkt 10, be- lotting naar 500 fr vooruit inleg. Ontspan ningsmogelijkheid voor de vrouwen, en dit op zaterdag 1 februari. Op zaterdag 8 - zondag 9 en maandag 10, dinsdag 11 februari muziek Non-stop met de KYOTO 8 track stereo-mini diskobar. Ou-» de en nieuwe karnavalhits, alle toppers in café Mieken Medas, bij de Rikken. MIKISKLUB. Vrijdag 31 januari 19.30 u. opening van de tentoonstelling Bulgarije 30 jaar na de volksoverwinning op het fascisme. 2. verkoopstand Bulgaarse produkten 3. informatiestand - Vriendenvereniging Bel gië-Bulgarije - Toerisme - verkoop boek van G. Dimitrov «Eenheid tegen het Fascis me». 20.30 u. 1. dokumentaire film «Dimitrov» (ongeveer 30 min.) 2. Bulgaarse speelfilm «Tchipka» (90 min.) Zaterdag 1 februari 15 u. opening verkoopstand Bulgaarse pro dukten - 2. vertoning kinderfilms 19 u. officiële opening van de tentoonstel ling door een afgevaardigde van de Bulgaar se Ambassade Vrijheidstraat 73 9300 AALST Vertrouwen Kwaliteit Gezinszegels Valoiszegels Te 16 uur16de Massa-Ajuinenworp, met als eerste prijs de «Gouden Ajuin 1975». Talrijke nuttige prijzen. Te 17 uurTweede rondgang van al de Aal- sterse Groepen - Show- en dans op een korte omloop (een énige gelegenheid voor degenen die de zondag geen plaats vonden om de stoet te zien en een buitenkansje voor de fijnproevers om de stoet nogmaals te zien) Wegwijzer Vorming Werf en aanpalende straten - Vaartstr. - Kattestr - Grote Markt - Kerkstr. - Pontstr. - Houtmarkt - Zonnestr. - Maanstr. - St. Kamielstr. - Kan. Colinetstr. - Korte Zoutstr. - Keizerlijk Plein (ontbinding ter hoogte van de Keizershallen). Na de stoet Keizershallen - Prijsuitreiking aan de Aal- sterse groepen. Vanaf 19.30 uur Taptoe, door verschillende muziekverenigin gen. Te 20 uur Barkelder - Bal, met het orkest The Family Band. - zaal Black Boys - Bierfeesten. Te 20.30 uurGrote Markt - Rondedans, door de Aalsterse Gillis (massale sinaasap pelregen). Te 20 uursalons Verspaille - Gemaskerd Bal, ingericht door de Kon. Harmonie «De Oude Garde» - verkiezing van de kantinière 1975 - Prachtige prijzen voor de mooist ver kleden. Dinsdag 11 februari te 15 uur Rondgang met «De Oude Garde», van de stoet der Vuil Jeannetten. Wegwijzer Grote Markt - Molenstraat - Werf - Vaart str. - A. Liénartstr. - Stationsplein - Stations- str. - Esplanadeplein - Dendermondsestwg. - D. Martensstr. - St.-Jozefstr. - Vrijheidstr. - Vredeplein - Nieuwstr. - Grote Markt. Vanaf 19.30 uur Taptoe, door verschillende muziekverenigin gen. Te 20 uurBarkelder - Bal met het orkest The Family Band. Te 21.30 uur Optocht, met muziek, rond de foorpleinen, met Vastenavond, gedragen door de leden van het feestkomitée en begeleid door de Komische Groepen. Te 22 uur Grote Markt - prachtige apotheose - ver branden van vastenavond - muziek - dans - leute. Zondag 16 februari Dag van de Prinselycke Carnavalcaemere Der Aloude Keyserlycke Stede Tot Aalst. Te 9.15 u. - Bezoek aan het St.-Lievensge- sticht. Te 11 uur - Bezoek aan het rustoord St. Job. Te 15 uur - Rondgang, op de foorpleinen, met de gehandikapte kinderen. Te 18.45 uur - Optocht, met muziek, door de stad. Te 18 uur - raadzaal stadhuis - Ontvangst van de Caemere, door de stadsmagistraat en het feestkomitée. Te 19è45 uur - Optocht, met muziek door de stad. Te 20.30 uur - Stationsplein - Karnavalvuur- werk - «Vaarwel Karnaval 1975 - Dag Kar naval 1976». AALST HERDENKT DE WERKMAN-DICH TER. Op zaterdag 8 februari om 15 u. heeft in Sint-Antoniuskring Kapucijnenlaan 95 een Van de Maelehulde plaats, de vierde te Aalst. De eerste ging door in het landhuis in 1953, de tweede in het Groen Kruis in 1935 de derde, bij de vijfentwintigste verjaring van Fons' dood, in 1963, was ingericht door hel Kultureel Komitée der stad. Op 8 februari spreekt Jozef De Geest, le vensbeschrijver van de zingende arbeider, overDe werkman-dichter en Aalst. Sena tor Verleyens, geboren Erembodegemnaar, zit de vergadering voor. Vrije toegang. Markt (huis De Winter). Te 20 u.Barkelder Groen Kruis - Bal, met het orkest The Familyband. Zaal Black - Bierfeesten en verkiezing van de Bierprins. Te 21 uurKeizershallen - Bal, ingericht door de Kon. Rederijkerskamer «De Cathari- nisten». Zondag 9 februari te 14 uur: Rondgang van de 47ste karnavalstoet, met veertig Aalsters groepen - prachtige praal wagens, door deze groepen zelf gebouwd - talrijke prachtige muziekkorpsen en majoret- tenpeletons - De Aalsterse Gillis. Enig in België! - Alleen in Aalst te zien Vorming van de reklamestoet Hovenierstr. (hoek 't Slot) - Jan De Windt- str. - Dr. De Moorstr. en aanpalende straten. Vorming van de stoet Moorselbaan (hoek 't Slot) - de verbinding Albrecht- en Leopoldlaan wordt vrijgehou den. Wegwijzer Moorselbaan - Hovenierstr. - Varkensmarkt - Molendries - St.-Amandsbrug - Werf - Mo- lenstr. - Kapellestr. - Graanmarkt - A. Lié nartstr. - Stationsplein (voor 't station) - Stationsstr. - EsDlanadenlein - DgndsriTiGnu- sestw. - Zeshoek - Dirk Martenstr. - Kool- str. - Astridpark - Duivekeetstr. - Gentse- str. - Vlaanderenstr - Nieuwstr. - Grote Markt - Lange Zoutstr. - Korte Zoutstr. - Keizerlijk Plein (tribunen) - Arbeidstr. - (ont binding hoek Arbeidstr. en Kapucienenlaan). Het Keizerlijk Plein wordt afgesloten en een entree van 20 F. wordt gevraagd. Te 19.30 uur - Keizershallen - Prijsuitreiking aan de muziekverenigingen. Vanaf 19.30 uurTaptoe, door verschillen de muziekverenigingen. Te 20 uur Barkelder Groen Kruis - Bal, met het orkest The Family Band. Te 20 uurZaal Black Boys Bierfeesten. Maandag 10 februari te 14 uur Grote Markt - Show, met de heksenbezem, door de Aalsterse Gilles. Kinderkavalkade op St.-Anna. MODEHUIS LINGERIE YVONNE alle dameskleding specialiteit bruids-, avondkledij eigen atelier Esplanadestraat 20 AALST TEL. 053-21.20.29 PAROCHIE ST. JOZEF. JEUGDRAAD. De vergadering van 18 december werd uit gesteld en gaat door op zaterdag 1 februa ri 1975 te 18 u. We verzamelen aan de klub. Het is de bedoeling dat wij met de jeugd bewegingen de jeugddagen eens grondig voorbereiden. Graag zouden wij met velen zijn I K.B.G. De K.B.G. van het gewest houdt een verga dering op 11 februari 1975 te 14.30 u. in de grote zaal van het Kapelleken. De bestuurs leden van K.B.G. St. Jozef worden daarop allen uitgenodigd. FEEST VAN DE WERKGROEPEN op zaterdag 7 februari 1975 te 19.30 u. Eens per jaar vieren wij feest met de vele men sen die zich inzetten ynpr p?rQChi9, A! de leden van de werkgroepen en de be stuursleden van de parochiale bewegingen worden daarop uitgenodigd. Het wordt iets fijn WAT IS ER TE DOEN Te 19.30 u. beginnen we met een eucharis tieviering wij danken God omdat wij met zoveel entoesiaste mensen zijn die zich in zetten voor de parochie. Daarna volgt een smakelijk eetmaal kip met gevarieerde sla en fritten. Onkosten 100 F. Nadien volgt een gezellig samenzijn... Wij zullen met velen zijn... Het wordt iets tof De inschrijvingen moeten zeker voor 3 fe bruari binnen zijn bij de Heer Jan Moons, Esplanade, 7, of in 't Kapelleken. JEUGDMISSEN. De werkgroep jeugdmissen vergadert op woensdag 5 februari 1975 te 20 u. in de club. We bereiden de vastenwerking voor. Op zondag 2 februari te 11 u. in de kerk heeft er een jeugdmis plaats in het kader van de week van de soldaat. We nemen als thema 'Stap naar elkaar'. Deze jeugdmis wordt verzorgd door gans het jeugdkoor en het 'fi'indorkpst PASTOOR VERBRAEKEN - 25 JAAR OP ST. JOZEF. We vieren met gans de parochiegemeen schap op zondag 11 mei 1975 E.H. Ver- braeken. Hij werd in 1950 pastoor benoemd van onze parochie, voorheen was hij di- rekteur van hef St. Maartensinstituut. Reeds 47 jaar verblijft hij op onze parochie. Het is iets uitzonderljiks.... en dat mogen wij niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Wij weten dat hij vooral houdt van onze parochiekerk. Deze heeft hij op een mees terlijke wijz^ laten schilderen en grondig verbouwen, aangepast aan de huidige litur gie. Wij vinden het wel jammer dat wij zo'n gro te kerk telkens moeten gebruiken voor eu charistievieringen tijdens de week wanneer slechts enkele mensen in de kerk aanwe zig zijn Het feestkomitée dat opgelicht werd bij deze gelegenheid heeft dan ook het voorstel gedaan om een winterkapel of klei ne bidplaats in te richten. E.H. Pastoor vond d*ijrHet inrichten van deze bidplaats, vooraan in de kerk in de sakristie links, zal dan als geschenk worden aangeboden aan E.H. Pastor ter gelegenheid van zijn 25-ja- rige jubileum als pastoor van onze paro chie. In de loop van de maand februari zal een huis aan huis aktie gevoerd worden om de nodige gelden te verzamelen voor het in richten van deze winterkapel. Wij hopen dat U deze mensen heel sympathiek zult ont vangen. Elke gelovige vindt het noodzakelijk dat wij een kleine gebedsruimte of winter kapel hebben op onze parochie, vooral wat betreft de verwarming. Mensen die graag meewerken aan deze vie ring kunnen zich wenden tot één van de on derpastoors. Houdt alvast 11 mei vrij... het wordt een dag van gulle dank aan E.H. Pastoor voor zijn trouw 25 jaar pastoor-zijn op St. Jozef en voor het schone werk dat hij al die jaren gedaan heeft voor ontelbare mensen en voor God. WEEK VAN DE SOLDAAT - 2 tot 9 febr. 'Stap naar elkaar' Ter gelegenheid van de week van de sol daat zal voor elke H. Mis «Extra-Rantsoen» het speciaal nummer van de soldaten aan geboden aan de prijs van 10 F. De opbrengst is voor Milac, een werk dat regelmatig kontakt houdt met de soldaten van onze parochie. BELOTTERSKLUB «'T KAPELLEKEN». Uitslag van de belotting van zaterdag 18 ja nuari 1975. 1. Kiekepoos M. 4398 2. Schamp 4267 3. De Decker W. 4239 4. De Bondt R. 4197 5. Strens A. 4192 6. Walleze A. 4153 7. Van Royen J. 4114 8. Mv Walleze 3112 9. Van Volsem L. 4110 10. Van Lierde G. 3971 Kerk van de Zusters Arme Klaren - St. Annalaan. Op eerste vrijdag 7 februari 1975 te 18.30 u. GEBEDSUUR voor het HEILIG JAAR. ledereen wordt vriendelijk uitgenodigd Zondag 9, maandag 10 en dinsdag 11 fe bruari Veertighrengebed. 's Morgens te 6.45 u. Eucharistieviering waarna aanbidding tot 16 u. met Lof. ledc- een is vriendelijk uitgenodigd bij de Hegr een gebedsstonde te komen houden. GOUDEN BRUILOFT. Philemon August De Vis, geboren te Aalst, de 2 november 1903 en Gabriella De Swaef, geboren te Aalst, de 9 februari 1903 - ge huwd, op 11 februari 1925, wonende te Aalst, St. Janstraat, 41-3 kinderen - 6 klein kinderen. Feestop woensdag 12 februari 1975 te 15 uur, ten huize, St. Janstraat, 41. GOUDEN BRUILOFT: Frans Huylebroeck, geboren te Aalst, op 1 aoril 1901 en Irma Van Varenberg, geboren te Aalst, op 11 november 1897, gehuwd te Aalst, op 31 december 1924, wonende te Aalst, Binnenstraat, 1 - 2 kinderen - 3 klein kinderen. Feestop zaterdag 15 februari 1975 te 15 uur ten huize, Binnenstraat, 1. GOUDEN BRUILOFT Leo Linthout, geboren te Aalst, op 30 de cember 1901 en Leonia Augusta Latour, ge boren te Aalst, op 29 april 1901, gehuwd te Aalst, op 18 februari 1925, wonende te Aalst, Vooruitzichtstraat, 26 - 4 kinderen - 7 klein kinderen - 1 achterkleinkind. Feest op zaterdag 22 februari 1975 te 15 uur ten huize, Vooruitzichtstraat, 26. ZITDAG ZELFSTANDIGEN. Een Afgevaardigde van het Rijksinstituut voor de Sociale Verzekeringen der zelfstan digen zal op volgende plaatsen, data en uren een zitdag houden, waarop men kos teloos alle inlichtingen in verband met het sociaal statuut kan bekomen. Te Aalst. Jeugdbibliotheek, Kattestraat, 33 - 13 febr. van 10 tot 12 u. K.F.L. Donderdag 6 februari te 20 uur in het Sint- Jozefscollege, filmvertoning «The last Pic ture show». INTERSCHOLENTORNOOI. Zaterdag 1 februari vanaf 9 uur in de zalen Okapi en Black Boys, interscholentornooi basketbal. K.W.B. MIJLBEEK. Vrijdag 31 januari te 20 uur in het Apostelken Mijlbeek, gespreksavond over «Ouders en vrijende jeugd». MARCELINO KLUB. Zondag 2 februari te 14 uur in het Kapucii- riêriki6óster filmvertoning voor de jeugd K.B.G. Woensdag 5 februari te 14 u. 30 in het Groen Kruis, te 15 uur, belotting en gezellig samen zijn. DENDERBELLE K.A.V. ZWEMCURSUS. Woensdag 12/2 begint men met een nieuwe cursus. Deze gaat door in het zwembad van het H. Maagdcollege te Dendermonde van 20 tot'21 u. In te schrijven bij Jeanne Marien of Jeannine Uyttersprot. VAKANTIE PATRONAAT Reeds 21 monitoren en monitricen zijn inge schreven. Men verwacht nog enkele moni toren. POSTKANTOOR. De Regie der Posterijen laat weten dat voor taan de loketten van het postkantoor op ALLE zaterdagen gesloten zijn. Op zaterdag 1 februari te 20 u. in het pan rochiehuis rftaandelijke belotavond inge richt door de KWB DUIVENNIEUWS Op dinsdag 4 februari wordt een film over duiven nl. „Snelle vlucht" gedraaid. Iedere duivenliefhebber is welkom. De film start te 20 u., in het lokaal „Door Eendracht groot", Stationsstraat 20, Erembodegem. KAV De volgende les- over Kreatief Handwerk wordt gegeven op# woensdag 5 februari om 19,30 u. in het parochiehuis. K.W.B. Op donderdag 6 februari start de KWB met een lessenreeks voor jonggehuwden een vormingscyclus „Zoeklichten op het huwe lijk'' Deze lessenreeks zal naar voren ge bracht worden door bevoegde inleiders en wordt nadien gevolgd door een groepsbe spreking. Deze les gaat door in het paron chiehuis te 20 u.

De Voorpost | 1975 | | pagina 13