Frans CAETHOVEN doorbraak als baanrenner Goede voorbereiding REF VAN RECK SCHRIJFT TWEEDE HOOFDSTUK A.C. Denderland MARIE-JEANNE DE RIDDER SCHITTERDE WEER A.C. Berlare Nieuwe knalzege van Ria Bonnarens te Wetteren A.C. Uitbergen Mooie indoorprestatie voor Brigitte De Palmenaer VOLLEY VK AALST-ASUB Pletsers heeft lot in eigen handen KAMPIOENENPARADE TE GREMBERGEN Beker Adec - De Voorpost TWEE CYCLOCROSSEN TE LEBBEKE 20 De Zeelse amateur Frans Caethoven is aan een verbluffend pisteseizoen toe. Van Gastel blijkt een ideale partner te zijn en zo gebeurde het dat deze begaafde renners, na een knalzege in Duitsland, nu ook een hoofdrol vertolkten in de toekomst zesdaagse van Rotterdam, waar vooral de felle keesjes Slot-< Venix gevaarlijke konkurrenten waren. Of het Belgisch duo het al dan niet haalde, heeft op zichzelf minder belang iedereen, zelfs het buitenland weet nu dat de wielerbanen in de toekomst de poorten niet zullen moeten slui ten bij gebrek aan talentvolle pistiers. Caethoven kan mettertijd ook bij de profs een waardevol element worden. Eigënaardig is echter dat voor de toekomst zesdaagse die op 7 februari te Antwerpen begint, de namen van Caethoven en Van Gastel (voorlopig ontbreken op de door de organisatoren vrijgegeven deelnemerslijst. De Denderland-atlete Marie-Jeanne De Ridder heeft er zondag geen gras laten overgroeien om weer voor een uiterst knappe prestatie te zorgen. We waren dan ook tevreden dat we zon dagavond een telefoontje kregen van haar eerste supporter, haar echtgenoot Gilbert Cami die ons haar exploot mede deelde. Op bezoek bij familie te Eeklo paarde zij een familie bezoek aan een deelname aan een veldloop en bijna werd het een zege. Thijs (Daks) haalde het weliswaar maar dan slechts radat Marie-Jeanne wegens krampen de rol moest lossen. Nooit liep zij zo goed als zondag te Eeklo waar zij in de grote prijs van deze stad een fei opgemerkte prestatie weg gaf. Spijtig voor de atlete uit Moorse), nooit voor heen lag de zege zo dicht bij, maar het eerste accessiet moet wel eenieder bevredigen. Na de Ridder werd Joos .Waas land) derde en verder nog geken de namen uit ons atletiekwereldje die het nakijken kegen. Te Wette- ren zorgde Maria Eeckhout ook voor een ereplaats bij de seniores waar zij op meer dan twintig deel neemsters puik 9e werd. Bij de miniemen zorgde K. Los voor een ereplaats en mocht als 3e op het schavotje, I. Yutendaele uit Schoonaarde haalde er een tiende prijs. Te Oudenaarde waren de heren aan de start en hier moeten we Robin Verheyden vermelden voor zijn goede 20e plaats die hij haalde op meer dan 120 deelne mers. R. De Troch blonk ook uit met zijn 28e en Van Hoeymissen was nog 88e. Scholier Rudy De Troch was de beste Denderlander met zijn 47e plaats terwijl H. Van Damme 51e werd. C Verbeke 72. De Maerschaelck 93. Matthijs 115 en Soetewey 1>19 waren de overi gen. Bij de juniores was E. Maes knap en werd 42 terwijl Van Hen- de hier 58e eindigde. Seniores en veteranen kwamen samen aan de start en nu was Taminau 38e voor F. Van Weyenberghe 42e. Derde van Denderland was F. Van Rans- beeck 75; De Witte 78: Veream- men 84; Moens 100: Heuninok 105; V. Limbergen 149; M. De Saede- leer 150 en Van Damme werd nog 161e. Bij de miniemen mogen we vermelden: E. Vercammen 3e, Van Hautte 5e, Van Den Bossche 4e en verder Waterschoot, De Man en Van Moortel. De pupillen wa ren: Vercammen 8e, Schelkens 10e Maeremans He, De Brandt 20e. In het' klassement bij de scholieren werd Denderland 11e een plaats die ook de seniores bemachtigden in hun categorie. (André) Op een mooi parcours, een prachtig cross-weertje en een massa belangstelling, re den enkele Berlaarse meis jes naar de Warande te Wet teren. In de reeks mimemer. gebo ren in '63 behaalde Ria een overtuigende zege, vóór de gereputeerde meisjes zoals Bauwens van Overmere en De Soete van Gent. Een mooie 6de plaats voor Kathleen Van Malderen op 26 deelneemsters. In de 2de reeks miniemen van '62 werd hard van stapel ge lopen. Iris Scheirs werd er prachtig 5de. Iris zou mits meer training zeker een po diumplaats kunnen veroveren. Bij de kadetten '61 een 22e plaats voor Myriam Bonna rens die toch mits een beetje meer vertrouwen tot beter in staat is. Een nieuwe naam bij onze dames, doch hartelijk welkom in onze club is Annie De Rouok. Zij waagde in Watte ren haar eerste cross en weid mooi 17e in de reeks senio ren-veteranen. Proficiat Annie. Voor onze jongens rustdag en met hoop op zege volgende week te Uitbergen. A.B. Zaterdagavond liep Brigitte De Palmenaer voor de eerste maal in haar loopbaan een wedstrijd in zaal. Deze meeting vond plots in de Sporthall van Arnhem in Nederland. Brigitte deed het eens te meer zeer goed. Het viel voor haar nochtans tegen dat ze in de B-reeks moest starten. Al vlug nam ze zelf de leiding in handen en liep aan een mooi tempo. In de laatste rechte lijn sloeg ze met sukses een aanval af van Marie-Rose Verhoeven. Bri gitte won in 2'12"0 deze 800 m. In de A-reeks lukte de der de Francine Peeters een tijd van 2*12"6. Spijtig dus voor Bri gitte dat ze in deze reeks niet mocht starten. Met tegenstan- sters als de Franse Dubois en Anne-Marie Van Huffel die hier trouwens een nieuw Belgisch indoorrekord lukte had er ze ker een betere tijd ingezeten. Die kans krijgt ze echter mis schien zondag al te Vittel in Frankrijk waar ze eveneens een 800 m. loopt. De overige meisjes liepen zon dag te Wetteren. Bij de pu- pil'.en legde Els De Martelaer beslag op de vierde plaats Ber- linde Poppe goed vertrokken moest slechts op het laatst 'n paar plaatsen prijsgeven en wist als achtste de eindmeet te overschrijden. Bij de scholieren zagen wij Ann De Marteaere van bij de start in de eerste gelederen. Ann schijnt inderdaad flink vooruit gegaan de laatste twee weken Lanne tijd aaf ze de indruk vijfde te zullen worden doch in de spurt moest ze deze VK AALST - TERNAT 1-3. Ondanks de nederlaag tegen Ternat VW was er niet zoveel ongenoegen in het Aalsterse volleymidden. Het was namelijk weer zo'n wedstrijd die als propaganda-instrument van pas kwam, zowat een weekje voor de grote schok tegen Asub. Daarbij noteerde men een rekordbelangstelling in de BB-zaal te Aalst zodat men het beste verhoopt voor de komende wed strijd. „Sport en Vermaak" de sitpportersklub van de Broekkant te Baasrode, vierde feest. (VS) Beide ploegen waren mekaar wel gewaagd wat trouwens uit het scoreverloop kan gecon cludeerd worden. De eerste set liep Aalst naar het ein de uit tot 13-11 doch werd gecounterd (13-15). Zelfde ver loop in de volgende beurt met 14-11 setbal doch nog geen zege voor de blauw-witten (16-18). Setwinst kwam er dan toch in een spannende derde set, terwijl Aalst in de vier de nog een verloren gewaan de situatie (0-6) rechtzette via een 6-11 naar 12-11. Ondanks de uitstekende prestatie van Mark Philips in de aanval en de degelijke coaching van Sneyers werd het toch 12-15. Overdreven nederlaag voor de thuisploeg die toch meer ver diende tegen een ploeg die zeker op het toppunt van haar kracht teert en dit vori ge week nog bewees door tweede geklasseerde Beve- ren met 0-3 kansloos te laten en ook leider Pitzemburg ver sloeg. Ondanks de nederlaag blijft men te Aalst optimist. Kam pioen spelen zit er wel niet meer in doch ook een twee de plaats opent nog perspec tieven via de eindronden. Setstanden: 13-15, 16-18, 15-12, 12-15. GDP. plaats nog prijsgeven zodat ze op de zesde plaats eindigde Gerda De Palmenaer voegde nog een overwinning bij de lange erelijst die ze reeds kan voorleggen. Ook Erna Van Ghendt deed het goed met een derde plaats als resultaat. Bij de seniors stond er geen maat op het meesterschap van Magda Hands. Na een ronde het gezelschap van Vermeir en Myriam De Palmenaer ge duld te hebben liep ze al spoe dig alleen aan de leiding. Miet Vermeir en Myriam zouden dus onder elkaar voor de 2e plaats moeten strijden. Vermeir leidde gedurende iets meer dan een ronde de achtervolging. Bij het ingaan van de derde ronde ging Myriam haar over waarop Vermeir plots uit de wedstrijd verdween. Met nog twee ronden voor de boeg was de strijd voor de tweede plaats dan ook gestreden zodat wij hier moeilijk van een span nende wedstrijd kunnen spre ken. Voor de meisjes is het zondag op uitzondering van Brigitte De Palmenaer, rust dag. De jongens lopen allen onze eigen veldlopen van A.C. Uitbergen op de wijk Slot. Ook Kuklos Aalst kent nu mijnheer Van Reek, scheidsrechter bij Gods genade en wanneer het zo verder gaat persona non grata in de denderstreek. We moeten maar even verwijzen naar zaterdag 18 maart 1973 toen bovengenoemde scheids rechter naar Baasrode afzakte en er een Adec-Atom Dender- houtem in de war stuurde waar tenslotte de uitslag nog weinig belang had doch alle spelers met moordgedachten rondliepen. Gevolg ref Van Reek werd toen door Adec Baasrode ge wraakt. Onlaangs dook hij nog wel even op bij de Gilvoc- dames, daar vond hij er niets beter op om de toeschouwers plaatsen te laten ontruimen, terwijl de kroon op het werk gezet werd te Oostakker. Hoe Kuklos er nog verloor leest U straks in het wed strijdverslag. De wedstrijd duurde 2 u. en 55 minuten wel de moeite dus, er kwam heel wat gepala- ber bij te pas met drie toe schouwers die uit de zaal werden gestuurd en tenslotte nog een aalsterse speler... omdat zijn service tegen het plafond ketste. Gilvoc Dendermon'de zit op de goede trein door nu de volle afstand nodig te hebben om Jevok Mariakerke te verslaan. Vijf op zes is wel een goede start voor 1975. Adec Baas rode was gehandicapt door de afwezige Ward Pieters, vo rige vrijdag gehuwd en Etien- ne Rogiers. Trainer De Smedt deed beroep op twee jonge krachten Eddy Veyt en Wil- fried Dooms die het niet zo slecht deden. Sport Dender- monde verloor vrij afgetekend tegen Nivok Nieuwerkerke-W. dat eveneens aan een benij denswaardige remonte bezig is. Kangoeroes Aalst was in een topper gewikkeld met Vo- kajap Appelterre en won met 3-1... Appelterre schoot echter verrassend goed en snel uit de startblokken en leidde on middellijk met 0-6... maar 't kan verkeren. Juvenes Zele verloer op on begrijpelijke wijze op het openluchtveld te Hemelveerde- gem. Het liet e vijfde set een 5-12 voorsprong onbe nut. Lede won de eerste maal dit seizoen terwijl VK Den- dermonde het liet afweten bij Springbokken Zele. Eerste provinciale. S.S.J. Hemelveerdegem - Juvenes Zele 3-2. De thuisploeg begon slechts aan deze wedstrijd daar het de eerste set niet van de grond kwam en geregeld ?an de service faalde. Juvenes won dus gemakkelijk met 3-15 doch kreeg de volgende set wel meer problemen. Na een spannende zij-aan-zij werd Zaterdag 1 februari te 20 uur speelt VK Aalst weer maar eens voor de beker. Na de zege tegen Perwez komt er nu een meer gereputeerde tegenstander naar de ajuinenstad. Niemand minder dan bekerwinnaar en titelkandidaat in eerste nationale ASUB met haar vedet ten D'Adesky, Paskiewicz, Schalecky en De Keyzer zal zeker een te duchten tegenstander zijn. Deze ploeg kan nochtans niet op een beter ogenblik komen. De Aalstenaars zijn in de forme van hun leven en kijken met vertrouwen naar de toekomst, vastbesloten hun huid duur te verkopen. De wedstrijd gaat door in de zaal Black Boys, Corneliskaai te Aalst Start te 20 uur. GDP. Tijdens de voorlaatste speeldag is er in het Baasroods liefheb- herstornooi nog een grote verrassing genoteerd. Simiba, tot half weg in de kompetitie de grote kanshebber, verloor verrassend met 1_2 tegen Makadammers. Cutsers kwam te laat met een volledige ploeg aandraven en kreeg een 03 forfait. VGS ten-< slotte won met 3—0 van NCMV. Overdreven cijfers wat de setstanden duidelijk weergeven 1614. 1614. 16—14 spanning zal het maandag a s. niet ontbreken want dan bele ven we de laatste wedstrijd van de uitgave 74—75 met wed strijden als NCMV—KWB, VGS—Simiba en Pletsers—Cut sers. De Pletsers moeten minstens met 2—1 winnen willen ze over Makadammers springen dat nu aan de leiding staat. Stand: 1) Makadammers 25; 2) Pletsers 24; 3) KWB 20; 4) Simiba 20 5) Cutsers 15 6) VGS 7 7) NCMV 6. (gdp) het 15-13. Ook de derde set was Juvenes niet zo geluk kig. Het liep uit tot 0-7 doch liet zich bijbenen 9-9 waar na het hek van de dam was. Weer overwegend Zeelse druk in de vierde beurt 10-12 die uiteindelijk in een Zeelse set zege resulteerde. De vijfde set was het weer al Juvenes Zele dat de klok sloeg. Niet tot aan het eind signaal evenwel want loen de bezoekers met 3-8 draai den en zelfs een 5-12 lieten aantekenen begon het tij te keren. Een minder verzorgde spelverdeling stremde het aan- valsspel zodat de Hemelveer- degemse verdediging het niet zo lastig kreeg om te coun teren. In een spannende eind fase bleven de thuisspelers aan de winnende kant. Setstanden 3-15, 15-13, 15-11, 12-15, 15-12 Adec Baasrode - Kevers St. Niklaas 3-1. Rode lantaarn Kevers St, Ni klaas heeft een verzwakt Adec nooit kunnen bedreigen doch is er wel in geslaagd een set af te snoepen van de relaxende thuisspelers. Adec startte goed, liep uit tot 12-0 met een attente verdediging en een raaksmashende Fran- pois De Smedt. Het .werd zelfs 13-2 toen de Klaasjes stilaan aan hun re turn begonnen. Ze sneuvelden op 15-11 omdat Fernand Van Cauwenbergh met enkele on houdbare services vernieling zaaide. De volgende set was gelijk aan de vorige, alleen met dit verschil dat Adec op een 13-2 stand doorzette en probleemloos won. Het zat er dus dik in dat de paarshem- den met 3-0 zouden winnen. Tot 5-5 bleven beide teams aan mekaar gewaagd tot ze tenslotte een driepuntenkloof sloegen om winnend te ein digen. Hierdoor gestimuleerd zat Ke vers heel levendig te spelen in de vierde spelbeurt. Het bleef gelijk tot 8-8 doch op 10-12 kwam het echte Adec weer boven water. Het nader de en liet de dappere bezoe kers ter plaatse Setstanden: 15-11, 15-2, 9-15, 15-12. W.S. Mariakerke - Berlare 3-0. Onbegrijpelijk zwakke verrich ting van Berlare dat tegen het flauwe W.S. 'Mariakerke geen verhaal had. Het haalde wer kelijk geen punten tegen het in gestalte bevoordeligde Ma riakerke dat technisch toch normaal de mindere moet zijn. Setstanden waren 15-9, 15-8, 15-7. Sport Dendermonde - Nivok Nieuwerkerke-W. 1-3. De euforie heeft niet zo lang geduurd bij Sport Dendermon de dat er nu van Nivok Nieu- werkerke van langs kreeg. Sp. stelde nochtans gelijk nadat de bezoekers op voorsprong waren gekomen. De derde en vierde set waren een maat voor nieuws voor de groent jes die in de nederlaag moes ten geloven. Setstanden 9-15, 15-8, 8-15, 10-15. Gilvoc Dendermonde - Jevok Mariakerke: 3-2. Na stand 0-2 waarin Gilvoc niets beter kon dan vertwij feld tegenstand bieden zon der aan bod te komen dacht Jevok de zaak in kannen en kruiken. Wat nonchalance kon er dus wel wat bij vonden de bezoekers wat prompt werd afgestraft... (5-0). Hierdoor kregen de thuizers vertrouwen en gingen nu op volle toeren draaien. De bezoekende kapi tein ging toen wat taktisoh spelen. Hij verging zijn fa- nionspelers door de invallers die natuurlijk een davering van belang kregen (15-0). Duivenmaatschappij Verbroede ring - Truyersvrienden, lokaal Café Hamme, bij Uriette Roger (aan voetbalplein KAVD) Groot- zand 108, Grembergen. Op ZATERDAG 1 februari 1975 vanaf 14 uur zal in het lokaal de jaarlijkse kampioenenparade doorgaan waaraan al de Grem- bergse kampioenen en vele grote kampioenen uit het om liggende hun medewerking ver lenen. Om 19 uur stipt gaat de ver koop door. ten voordele van de maatschappij, van de geschon ken jonge duiven en bons voor jonge duiven van gekende en sterk spelende liefhebbers Edward De Wolf. Tielrode - Rochus Duym, Basiel Poppe, Alois Geldof. Appels - Geor ges Roels. Firmin Roels, Al- fons Verlez, Roger Michiels, Zele - Cesar Dauwe. Cyriel Poppe. Berlare - Sylvain Ver- straeten. Alex Putteman. Ge rard Roels. Louis Vander Ve- ken, Dendermonde Felix Peersman, Petrus De Bussche- re, St. Amands - Paul Verstrae- ten. Wetteren - Plas, Hekel- gem - Andé Van Coppenolle, André Peeters, Jef Van Hecke St. Gillis Van Riet, De Rid der, Julien Nobels, Moerzeke - Henri Ouisquater, Baasrode René De Strijcker. Strijtem, Poppe, Raes, Sinaai - De Prae, ter, De Lausuay, Kalken. De Grembergse kampioenen Jozef Piryns. Gilbert Moerloos, Karei De Backer, Jozef Mathijs Benoit Peelman, Clement De Man, Basiel Segers. Camiel Van Houte. André Claessens, André Van Mytvange. Charel Geerinck, Alfons Spanoghe An dré Van Damme, Marcel Van Driessche, André Van Acker. Clement Viette, Karei Ost, Adolf Louis. U ziet het liefhebbers, er is aan alles gedacht, van snelheid halve-fond tot de zware fond. Kom de duiven zien, het is werkelijk de moeite waard. Van een dergelijke verkoping mag men gerust zeggen dat het er een is met waarborg. Het zijn werkelijk de beste hokken uit de streek die te Grembergen hun medewerking verlenen. Dus liefhebbers, allen op ZA TERDAG 1 februari vanaf 14 uur naar Grembergen in het lokaal Verbroedering-Truyens- vrienden café Hamme. ogenblik gekomen was. Hij wijzigde eerst de stand in 11-10, omdat er te veel ru moer was volgens zijn goes ting verwees hij twee wille keurige toeschouwers uit de zaal en gaf kapitein Renders een technische fout omdat de ze zich vergiste bij het aan vragen van een dode tijd. 12-10 dis en volop herrie. Het werd 15-13. De laatste set bleef Oostak ker aan de leiding tot 9-6, kreeg plotseling een punt bij (10-6) waarna er weer een toeschouwer uit de zaal werd gezet en de klap op de vuur pijl kwam met de uitsluiting van De Rop.. omdat deze een service tegen de zoldering sloeg wat in een normale zaal al eens meer gebeurde Feit is dat Kuklos dan aan stalten maakte het veld te verlaten, er nog meer tumult kwam. men tenslotte door speelde en Oostakker met 15- 10 won- Setstanden 7-15, 9-15, 15-12, KANG. AALST - JUV. ZELE ZATERDAG TE 15 UUR. De eerste wedstrijd voor de halve finale van de beker Adec - ereprijs De Voorpost wordt zaterdagnamiddag te Aalst betwist. Beide pioegen moeten zeker in staat zijn er een genietbaar spektakel van te maken. Wie wint is niet met zekerheid te vertellen omdat de ploegen tegen woordig op hoog rendement draaien. Aalst start met één punt per set voordeel. Bij aanvang van de vierde set bleek dat inderdaad wei een goede zet want de uitgerus- ten namen onmiddellijk een 0-4. Gilvoc stelde echter ge lijk en boorde door. Jevok was volledig in verdediging gedrongen en kon slechts vertwijfeld aanklampen. De laatste set dan was niet be stemd voor hartlijders. De Dendermondenaars kwamen op achterstand (4-8) en zelfs 7-11 doch kwamen toen onder im puls van Dirk Nobels en Jo- han De Bock. trainde deze week niet wegens keelont steking, in sneltreinvaart te rug om met nog ruime af stand te winnen. Setstanden 11-15. 9-15, 15-0, 15-11. 15-11. Kangoeroes Aalst - Vokajap Appelterre 3-1. Men beefde aanvankelijk te Aalst omdat de bezoekers met ongeloofelijk veel gemak en flair de eerste set binnenrijf den. Aalst replikeerde echter gepast en liet toen een waar schuwing afdrukken (15-2). De volgende sets gaven span nend volley waarbij Kangoe roes vooral in de aanval gens ters sloeg doch steeds alle aandacht besteedde aan een goed gesloten blok en een oplettende achterveldverdedi ging. Het nam steeds enkele punten voorsprong en toen de bezoekende topaanvaller Luc Haelterman uitgebrand was, stond er niets een afgeteken de thuiszege in de weg Setstanden 9-15, 15-2, 15-6. 15-10. Derde provinciale. Een VK DENDERMONDE, dat weer voor de gelegenheid niet over een paar effectieven kon beschikken, is te kort gescho ten bij SPRINGBOKKEN ZELE dat een goede wedstrijd speel de en zelfs zwaardere cijfers in het bereik had. Setstan den waren 14-16, 15-10, 15-7, 8-15, 15-13. Vivo Oostakker - KUKLOS AALST was de wedstrijd die gekruid was door een saus je die we liefst niet proeven. Alhoewel Mijnheer Van Reek drie sets niet altijd de goed keuring van iedereen mee- droge, bleef alles beperkt to wat awoertgeroep doch in de vierde set kwam het spel op de wagen. Bij een 10-11 stand op het bord oordeelde de man op de stoel dat het 15-13 en 15-12. Kuklos Aalst bij monde van sekretaris Blon- deel verklaarde geen klacht in te dienen doch een schrij ven te richten naar de scheidsrechterskommissie om dergelijke zaken aan de kaak te stellen Over deze wedstrijd is het laatste woord nog niet gezegd LEDE is er in geslaagd een set af te staan aan rode lan taarn Wetteren dat een 10-2 achterstand goedmaakte in de tweede set om met 13-15 te winnen. Andere setstanden in een door Delannoy en Cop- pens beheerste wedstrijd wa ren 15-4. 13-15, 15-5, 1S6. WICHELEN had niets in te brengen tegen Elversele en verloor met 3-0 (15-3, 15-5, 15-3). Voorzitter Schoot was niet zo tevreden over de pres tatie van de ploeg DAMES. De wedstrijd Meteors Erwete gem - Gilvoc 'DENDERMONDE werd uitgesteld wegens het barre weer In tweede pro vinciale won Thunderballs Berlare met 0-3 bij Moerbe- ke. Ria Leys liep er een ern stige voetverstuiking op in de derde set. Setstanden 7-15, 10-15, 5-15. Adec Baasrode verloor met 0-3 tegen leider Stekene en Juve nes Zele bracht het al niet verder tegen Vravoron Vra- sene. Wedstrijden voor het week end. Zaterdag 1 februari. 15.00 u. Kangoeroes Aalst-Juvenes Zele 20.00 u. VK Aalst-Asub Forest. GDP. Op zaterdag 1 februari orga niseert W S C Rakail Spurters Lebbeke twee cyclo-crossen. Te 14 uur formule C en te 15 uur cyclo-cross formule A. Alle koersformaliteiten. even als start en aankomst hebben plaats aan café .Halfweg" bij Louis Scholliers. Hoge weg. Lebbeke. AVDS

De Voorpost | 1975 | | pagina 20