TE RUW ONTGOOCHELING BIJ H.B.C. AJAX LST R 0 SI ISA A NU VIER PUNTEN VOOROP! Nederlaag voor Aalst Sportief AJAX JEUGD AAN DE TOP HANDBAL le NATIONALE 2e NATIONALE Beker van België - 1/8 finales AVANTI UITGESCHAKELD TE FLEMALLE BEVORDERING ALLERLAATSTE KANS VOOR AVANTI LEBBEKE WEDSTRIJDEN VOOR HET WEEK EINDE DAMESHANDBAL JEUGDHANDBAL Film te Lebbeke SK Lebbeke danst SjV. Wolmat doet aanwinst Herman Vrijders nodigt uit Verbeke en Jorritsma ziek Zesdaagse Greta gaat trouwen Zesdaagse voor Etienne Gekwetsen bij S.K. Lebbeke 22 E.V. AALST -EUPEN 10-18. E.V. Aalst heeft zoals algemeen verwacht geen punten kunnen oogsten tegen de overwinnaar van Avanti. Eupen is nu een maal een van de betere ploegen in 's lands hoogste reeks. Jammer genoeg bleek eens te meer dat deze Duits sprekende Belgen nogal gemakkelijk naar ruwe middelen grijpen om hun wil op te dringen. Het toch wel in het nauw gedreven Een dracht liet zich niet onbetuigd zodat een paar vechtpartijen deze wedstrijd ontsierden. Bij Aalst werden' ondermeer P. Van Den Eynde en keeper D'Herde tijdelijk uitgesloten. Eendracht hield gedurende een twintigtal minuten uitstekend stand maar eens de 4-4 stand bereikt kon Eupen langs een juist schieten de Bruhl een eerste kloof slagen zodat de rust bereikt werd met een 5-8 stand. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte kregen de toeschou wers hetzelfde verwarde spel- beeld. De gemoederen kwa men maar niet tot bedaren en ondanks keeper D'Herde een reuze match speelde kon "^alst niet verhinderen dat de bezoekers steeds verder uit liepen. Eendracht hield weer een twintig minuten stand. Toen er nog een tiental mi nuten te spelen waren was de stand 8-13 maar weer begaf Eendracht tijdens het laatste gedeelte van de dertig minu ten te spelen tijd. Scoorders Petrez 1, E. Van Goethem 7, Rimbaut 1, Stee man 1. Reserven E.V. Aalst - Eupen 15-11. Dank zij een uitstekende Van Boxtael, die vijf maal scoor de, konden de Eendracht dou blures eens te meer de punt jes thuis houden. Bij de rust leidde het vlot spelende Een dracht met 7-5. De Doncker die het ook in het eerste team goed deed en J.P. Moens scoorden respektievelijk nog 3 en 4 treffers zodat Eendr. eens te meer bewees over uit stekende doublures te be schikken. ScoordersVan Boxtael 5, Moens 1, J.P. Moens 4, De Doncker 3, P. Van Den Eyn de 2. EVA. FLEMALLE - AVANTI 24-17. Te Fiémalle moet Avanti wellicht zijn dieptepunt bereikt heb ben. De Lebbekenaars, die in het kampioenschap lang niet aan de in hen gestelde verwachtingen beantwoorden werden nu ook gewipt voor de Belgische BekerEen zeer zwakke keeper Ladhari werkte deze uitschakeling in de hand, maar ook het vertoonde spel van Avanti bleef sterk onder de maat. De spelers vonden elkaar niet en de verwarrende coaching van Roganovic vereenvoudigde de opdracht zeker niet. Toen 5' na de rust, met een 16-12 stand, een flink spelende Koen Verhcfstadt met een breuk van een beentje in de hand, het terrein diende te verlaten, stond de nederlaag vast. tijdens het begin van de 2de helft. Na 7' leidde Fiémalle met 19-12 en Ladhari, die ge woon geen bal stopte van J. De Geyter, mag hiervoor wel als hoofdschuldige aangeduid worden. Dirk Verhofstadt, .ze ker niet in zijn beste doen, zou langs een paar strafwor- pen om de stand op 20-16 brengen één kwartier voor het einde. Het was echter al boter aan de galg en toen De Laet eindelijk Ladhari kwam vervangen, was de eindstand reeds bereikt. Voor Avanti neemt dit veelbelovend sei zoen toch wel een tragische wending. ScoordersDirk Verhofstadt 5, Koen Verhofstadt 4, Adam 2, Moonen 2, De Vlieger 1, Bruinsma 1, Wattiez 2. EVA. Na de wedstrijd tegen Jemep- pe was de ontgoocheling tastbaar bij H.B.C. Ajax. Zo wel bestuursleden, spelers als supporters konden maar niet begrijpen wat er tijdens de tweede helft scheelde in de Ajax ploeg. Na het hoopge vende gelijkspel te Beyne was iedereen ervan overtuigd dat Ajax in zijn thuiswedstrijd te gen Jemeppe de wederop standing zou bevestigen. Na een degelijke eerste helft, waarin Ajax duidelijk beter was, zag het er naar uit dat de Lebbekenaars deze wed strijd niet konden verliezen. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte liep het echter alle maal verkeerd. De gemakke lijkste oplossing voor dit ver keerd lopen is de schuld te werpen op de coach. Wij ne- /men techter miet aan dat daar het kalf gebonden ligt. Inderdaad, men kon de co aching op sommige ogenblik ken aanvechten, persoonlijk stellen wij ons maar een vraag in verband met de coaching van de heer Meeus. Het was na een kwartier in de twee de helft reeds lang duidelijk dat het neit meer vlotte, waar om is er dan niets gebeurd om opnieuw vaart in de ploeg trachten te krijgen. Volgens de heer Meeus werden zijn instructies door het vele la waai in de zaal niet gehoord door zijn spelers, ledereen kan nu zelf zijn eigen te- sluit trekken. De grootste re den van de steeds terugke rende verzwakking in de 2e helft blijft voor ons echter een gebrek aan ploegspel. Tijdens het eerste half uur kan Ajax dit nog opvangen door zijn fysische inzet, daar na komt de zwakheid in het samenspel nog duidelijker tot uiting. Aals men er niet in gelukt de basisspelers twee maal per week samen op trai ning te krijgen kan men niet hopen in de nabije toekomst merkelijke verbetering te z en optreden. Wij herhaalden let reeds dikwijls de Ajax-speiers bepalen zelf de mogelijkheden van de ploeg. Brabo Denderbelle blijft onge stoord de zegenweg bewande len. Beyne, eveneens een zo- gnoemde promotiekandidaat, kon wel even aan de Brabo- boom schudden, maar meer dan een paar bladeren doen vallen konden ook zij niet. Ondanks een paar schermut selingen die niets met sport te maken hadden, kon Brabo een rustig meesterschap ten toon spreiden. Zonder echt alle zeilen bij te zetten om zeilde Brabo dan ook de Bey- ne-klip. Met vier punten voor sprong op de rechtstreekse achtervolgers kan Brabo al zijn 'bed beginnen opmaken om volgend jaar tussen 's iarrds elite plaats te nemen. Sparta Aalst zag op het laat ste nippertje zijn wedstrijd teqen Duffel uitgesteld. De Pallieterhal te Lier zou plots te klein geworden zijn. En dat nadat Duffel reeds thuiswed strijden in dezelfde hal speel de Begrijpe wie kan De wedstrijden. H.B.C. Ajax - Jemeppe 12-16. Na een studieronde die vijf minuten duurde, kon JemeD- oe de score openen. Een vlot spelend Ajax replrkeerde ech ter gepast en langs De Mey er, Luc Van Cauwenberghe en een opportune Vinck, werd het 5-2 na 20' spel. Van Oer Stappen zorgde ervoor dat de aanvalsakties van Ajax toch enigszins gebonden verliepen en ondanks Luc Van Cauwen- bernhe en De Bruyn een open ^«aikans hadden gemist, ko~ diezelfde Van Der Stappen op Fiémalle startte gewoontege trouw bliksemsnel en na am per 4' leidden de walen met 4-1. Het zag er niettemin naar uit dat Avanti na 10' de stormloop van Fiémalle kon indijken (7-5). Een zwakke de- fehsie met een onbestaande Ladhari liet Fiémalle echter opnieuw toe op 9-5 te ko men. Koen Verhofstadt. De Vlieger en de te lang op de bank gebleven Adam tracht ten het tij nog te doen keren maar zelfs met 4 man op het terrein kon Fiémalle scoren Na ongeveer 20' spelen na derde Avanti langs de zeer goede De Vlieger en een op portune Koen Verhofstadt tot 14-11. De ruststand 15-11 be wees dat de verdedigingen abnormaal zwak akteerden. Avanti kreeg de genadeslag HANDBAL. Zaterdag 1 feb. te 21 uur. Wij geloven dat Avanti zaterdagavond tegen Seraing zijn laatste kans krijgt om in strijd te blijven, voor de landstitel. Leider Seraing, met vier verliespunten mag niet verder uitlopen op de Lebbekenaars of an ders mag Avanti reeds aan volgend seizoen beginnen denken. De Lebbekenaars die zeven verliespunten tel len zoals Fiémalle en Mechelen, zouden in geval van een overwinning opnieuw naderen tot op één puntje van Seraing en aangezien Sasja, eveneens met 4 verliespunten nog naar de Lebbeekse sporthal moet komen, zou Avanti opnieuw een regelrechte titelpreten- dent worden. Maar of het zover zal komen is te be twijfelen. Inderdaad, Avanti dat nu ook in de beker- kompetitie uitgeschakeld werd door Fiémalle, is ver verwijderd van zijn beste vorm. Interne spanningen vergemakkelijken de taak niet en nu Koen Verhofstadt uitgeschakeld is met een breuk aan de hand zou men geneigd zijn de Avanti kansen onbestaande te noe men. Niettemin behouden wij nog vertrouwen in Avanti omdat de intrinsieke klasse van het spelerepotentieel toch eens moet renderen in ploegverband. En ten an dere, Avanti ging op Seraing. ook zonder Koen Ver hofstadt toch een gelijkspel afdwingen. EVA. strafschop er 6-2 van maken. Jemeppe, in gestalte een zeer grote ploeg, liet echter de moed niet zakken en ondanks zij kwa spelopvatting de min dere waren van de thuisploeg, konden zij tijdens het laatste gedeelte van de eerste helft de schade nog beperken tot een 8-5 ruststand. Tijdens het 2e wedstrijdgedeelte kregen de toeschouwers echter een vol- [ledig ander spelbeeld. Je meppe bleek nu duidelijk zijn spelpeil van de eerste helft te kunnen volhouden terwijl bij Ajax alles in elkaar viel. Luc Van Cauwenberghe, op verpaatsing steeds stukken be ter dan tijdens de thuiswed strijden, lukte er maar niet in zijn 'doelschoten over de grote verdediging van Jemep pe te krijgen. Van Der Stap pen zocht tevergeefs naar een „insnijdende" cirkelspe ler en De Batselier hadden wij nog niet echt bemerkt. Toen keeper Mertens dan ook begon te verzwakken was het lot van Ajax bezegeld. Jemep pe kwam gelijk (8-8) met nog 20' te spelen. Even dachten wij dat Ajax toch zou her vatten toen De Batselier twee mooie treffers lukte en hier mede Ajax een 10-8 voor sprong bezorgde een kwartier voor het einde De daaropvol gende 10' werden eenter fa taal voor Ajax. De Lebbe kenaars krasselden steeds e- ver stereotiep aanvallend, ge weldigen Jemeppe liep uit tot 10-14 5' voor het einde. Dirk De Bruyne en Van Der Stap pen brachten nog even een greintje hoop in de Ajax ran gen (12-14) maar twee nieu we Waalse treffers deden voor goed de deur dicht voor de tijdens de tweede helft sterk ontgoochelende Lebbekenaars. Scoorders Luc Van Cauwen berghe 1, De Batselier 2, Vinok 3, Van Der Stappen 3, Vermeir 1, De Bruyn 1, De Meyer 1. Reserven. H.B.C. Ajax - Jemeppe 21-13. De Ajax doublures doen het de laatste weken zeer goed. Nu werd Jemeppe volledig overspeeld door een vlot kom- binerend en goed afwerkend Ajax. MMet spelers als Merckx, Wuest e.a. ligt dit eigenlijk in de lijn der verwachtingen. G. De Jonghe deed zijn we- deroptreden en D. De Bruyn bewees met negen treffers dat al het goede dat van hem verteld wordt niet overdreven is. De weliswaar nog zeer jonge De Bruyn moet in elk geval nog lenigheid en re actiesnelheid bijwinnen om een „grote" speler te worden. De tijd spreekt in zijn voor deel. Reeds bij de rust had Ajax een 11-6 voorsprong bij een geworpen, en tijdens het tweede wedstrijdgedeelte be vestigden zij hun overmacht. Brabo Denderbelle - Beyne 26-20. Ondanks onze herhaalde tele foontjes slaagden wij er niet in iemand van Brabo te spre ken die ons exacte gegevens kon verstrekken betreffende de wedstrijd Denderbelle - Beyne. Uit diverse gesprekken distilleerden wij het volgende- Brabo kon zonder het spel- Deil te bereiken zoals teqen Kraainem een rustig mees terschap demonstreren dat bij de rust resulteerde in een drie punten voorsprong. Tij dens het tweede wedstriidge- deelte vonden de bezoekers het nodig het spelbeeld te wijzigen in een opeenvolging van brutaliteiten. Dit reslu- teerde in een paar uitsluitin gen die de taak van het kalm gebleven Brabo noq verqe- makkelijkte. M. Heyndrickx bleek de Brabo topscorer met acht treffers. M Van De Vel de en R. Van Der Veken kre- qert een speciale bewakirn en Brabo miste nog een resem open doelkansen. Voor een ploeg die voiaend seizoen in eerste nationale zal optreden zou men niettemin iets beter de pers moqen verzorgen. O* is men reeds supporters zat Reserven. Brabo - Beyne 17-19. De Brabo reserven konden slechts gedurende de eerste helft aanspraak maken op de overwinning. Onder impuls van een hard schietende Beeckman en Douwe hielden zij lange tijd gelijke tred met de bezoekers. Tijdens de 2e helft kon een goed keepende F. Van De Velde de fysische aftakeling van de ploeo niet opvangen. EVA. 1 februari te 21 uur AvantiSeraing 2 februari te 15.15 u.AmayE.V. Aalst V7 te 20.15 u.Sparta AalstBeyne Va te 17.45 u.MontegnéeAjax '/a te 16 u.DuffelDenderbelle Va te 19 u.Sporting 74Jochewoa 2/2 te 15 u.Rosis Aalst—Sasja III Va te 19 u.Grembergen-A.H.C. Schaarbeek EvereH.B.C. Lebbeke 2/2 te 15 u.Avanti FeminaAnderlecht 2/2 te 15 u.Aalst SportiefE.V. Aalst Va te 15 u.R.B. OendermondeUilenspiegel Rosis Aalst kende een bewogen zondag. Eerst ondervonden zij veel tegenstand van een zich overtreffend Grembergen zodat half wedstrijd de zenuwen van de Aalstenaars wel sterk op de proef gesteld werden. Toen zij daarna dan toch de bovenhand haalden en de wedstrijd zegevierend konden af sluiten vernamen zij dat hun grootste konkurrent, Ganshoren, verloren had tegen Anderlecht. Meteen was alle leed vergeten en zijn zij met een voorsprong van vier punten op hun recht streekse achtervolgers een stuk dichter genaderd op de lang verwachte promotie. Trainer De Boeck geloofd nu dat zijn spelers veel meer ontspannen de kompetitie zullen besluiten en dat hierdoor het prestatiepeil van Rosis met een flinke ruk zal omhoog gaan. Dit lijkt ons wel noodzakelijk daar Rosis nu tegen een weliswaar sterk gemotiveerd Grembergen niet erg overtuigde. De Grembergenaars bewezen zelfs dat zij mits een normale arbitrage de nederlaag hadden ontweken. In elk geval speelde G.S.K. een uitstekend wedstrijd te Aalst zo dat voorzitter Van Damme op een denderende tweede ronde rekent. Jochewoa Aalst leed een verrassende nederlaag tegen Bras- schaat. Wij geloven niet dat iemand deze nederlaag ver wacht had. Waren de Aalstenaars te zelfzeker of was Bras- schaat echt zo sterk geworden Maar ja, ieder schot kan geen roos zijn, nietwaar. De wedstrijden. Jochewoa Aalst - Brasschaat: 17-19. Tijdens de eerste helft zag het er niet naar uit dat Jo chewoa deze wedstrijd zou verliezen. Men voelde bij Aalst wel aan dat het niet zo vlot ging als verwacht maar dank zij de goede afwerking van Redant bleef men toch rustig het scoreverloop beheersen. De rust brak aan met een 1D8 stand en men kon ver onderstellen dat tijdens het tweede wedstrijdgedeelte Jo chewoa nog lichtjes de voor sprong zou opdrijven. Het viel echter helemaal anders uit. Jochewoa begon beslist on der zijn mogelijkheden te spe len en ondanks de Aalste naars nog steeds een beter handbal opbrachten dan Je bezoekers zag men de afwer king volledig falen. Toen tot overmaat van ramp nog diie strafschoppen gemist werden door Jochewoa begon Bras schaat beslist in zijn kansen te geloven. Aalst dat reeds gedurende gans het seizoen te veel tegendoelpunten in casseert kon deze maal deze handicap niet wegcijferen met een goede shotprestatie en meteen was de onverwachte nederlaag een feit. Deze zwakkere wedstrijd van Jo chewoa is zeker een toeval geweest. Spelers J. Vlasschaert, L. Vlasschaert, De Cock 2, De Ketelbutter 2, De Boeck 1. endant 1, Eckeman 1, Fonck 1. Persoons, Cloof 3, De Moor. Rosis Aalst 15-12. Grembergen Rosis Aalst ondervond onver wacht heel wat tegenstand van een mentaal geladen en vlot spelend Grembergen. Toen de rust aanbrak met 8-8 cijfers had Grembergen minder ge kregen dan het verdiende Hier dient wel aan toege voegd dat Rosis na 11' De Gendt, die reeds drie maal had gescoord, zag uitvallen. In elk geval, Grembergen liet zich niet intimideren door de leiders enondanks het spe len op een „openlucht" plein wel enige aanpassing vergde, deed Grembergen met kee per Van Damme als uitblin ker, het uitstekend. Rosis liep wel uit tot 4-1 en 7-4 maar een niet afgevend Grember gen beende steeds bij. Voor al F. Seghers, nochtans gevi seerd door G. De Jaegher. bleek een voortdurend gevaar voor de nochtans uitstekend keepende Rosis keeper Van ISnick. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte schakelde Rosis over naar een 2-4 ver dediging wat het uitschake len van ihet gevaar Seghers bevorderde. S.K. Grembergen hield nog een tijdje stand vooral daar de gevaarlijkste Aalstenaar J. Meert van dicht bij geschaduwd zo goed be waakt werd dat hij er uitein delijk het noorden bij verloor en wegens slagen tijdelijk uit gesloten werd. G.S.K. was niet tevreden over de scheidsrech ters die 4 penalty's floten voor Rosis tijdens die tweede helft. Rosis was ondertussen uitgelopen tot 15-9. De Aalste naars verloren toen wel even hun koncentratie en Grem bergen kon opnieuw naderen tot 15-12 langs Van Haute, Seghers en Seymoens. Punten zaten er voor het degelijk spelende G.S.K. echter niet meer in. Scoorden ROSIS AALST Meert 2, De Gendt 3, W. De Boeck 1, J.P. De Jaegher 5. GREMBERGEN Seghers 5, Seymoens 4, Tollit 1, Van Haute 2. Aalst Sportief leed zijn twee de nederlaag dit seizoen. Voor de tweede keer was het Uilenspiegel dat de Aalsterse meisjes eronder hield. Alles is hiermede niet verloren voor Aalst Sportief daar het even tueel volstaat op de tweede plaats te eindigen om ge plaatst te zijn voor de eind ronde. De strijd kondigt zich niettemin zeer bitsig aan. Avanti Femina bracht de ver plaatsing naar E.V. Aalst tot een goed einde. De Eendr. meisjes verdedigden zioh zeer goed maar gehandikapt door de afwezigheid van de ge kwetste L. Wauters zat er echt niets meer in legen het goed spelende Avanti. H.B.C. Lebbeke moest zich tevreden stellen met een moe dig verweer te Ganshoren en Dendermonde, het wachten moe, verliet het terrein van Ambiorix toen 20' na het aan- vangsuur, de wedstrijd nog niet gestart was. De wedstrijden. E.V. Aalst - Avanti Femina 6-11. De Aalsterse meisjes lagen er op gebrand een opvallende prestatie te leveren tegen het gereputeerde Avanti Femina. Hun illusies werden wel enigs zins gefnuikt, toen bleek dat L. Wauters niet kon optre den. Niettemin slaagden zij erin de Lebbeekse meisjes lan ge tijd te bedreigen. De Avan- meisjes slaagden er niet in (gedurende de eerste helft Aalst van zich af te schudden. Ruststand 2-4. Het begin van de tweede helft vlotte het r.iet zo best met Avanti Femina. Hiervan maakte Aalst gebruik om na 10' spelen in de 2de helft op gelijke hoogte te ko men (4-4). Avanti, het gevaar aanvoelend, dreef toen het tempo op en het moedige en degelijk spelende Aalst kon niet meer reageren toen Ver hofstadt, Muylaert en C° op nieuw op voorsprong geraak- H.B.C. Ajax—E.V. Aalst 14—13 Nadat de Ajax kadetten reeds overtuigend kampioen in Oost- Vlaanderen werden, lijken de miniemen nu goed op weg om cfit voorbeeld te volgen. Met de overwinning tegen E.V. Aalst voH staat het nu om tegen Kraainem te winnen om de titel in de wacht te slepen. De jongens van trainer W. Bosman zulten echter moeten erkennen dat de overwinning tegen E.V. Aalst een dubbeltje op zijn kant was. Inderdaad, de Eendracht jong- sten kenden wel geen meeval toen zij bij het wedstrijdeinde een viertal keren hun schoten op het doelhout zagen stranden. Niettemin dient gezegd dat Ajax nooit op achterstand gespeeld werd. Bij de rust stonden de ploegen nog gelijk (88) en tijdens het tweede wedstrijdgedeelte was het steeds Ajax dat een kleine voorsprong nam. Even voor het einde leidde Ajax met 1412 en dit bleek voldoende om de eindoverwinning veilig te stellen. Scoorders: Ajax: Sanders 7, Vermeir 1. Van Belle 2, Huyck 4. E.V. AalstVan Herreweghe 6, Bayens 2, De Letter 1, De Bruyn 3, Van Huffel 1. EVA ten.. Het wedstrijdeinde stond in het teken van de over macht van de Lebbeekse meisjes die nog naar een ruime overwinning stevenden. Voor E.V. Aalst scoorde De- vinnen 3 maal, Simal, Mer- gay en Coen elk één doel punt. Ganshoren - H.B.C. Lebbeke: 10-3. H.B.C. Lebbeke, eens te meer zonder De Sitter en Qu<dé, kon met een ploegje waarvan de gemiddelde leeftijd 15 jaar bedroeg en zonder wissel speelsters. niet meer ver hopen dan de nederlaag zo klein mogelijk te houden Bij de rust zag het er niet zo best uit voor de mo i I ge Lebbeekse meisjes Gansho ren leidde met 6-2 en de meeste Brusselse doelpunten sproten voort uit Lebbeeks balverlies. Gedurende de 2de speelhelft leed Lebbeke r'n- der ibalverlies en slaagde erin de score eervol te houden. De doelpunten werden aan getekend door Verbeeck 2 en Vermeir 1. Uilenspiegel - Aalst Sportief. Aalst Sportief schijnt het nooit te treffen tegen Uilenspiegel. De Aalsterse meisjes speel- dn ook deze keer ondar hun ware mogelijkheden. Geen enkele veldspeelster slaagde erin haar normaal rendement te bereiken. Op uitzondering van keepster Sterck, die haar ploeg voor een grotere ne derlaag behoedde, slaagde niemand erin de Antwerpse meisjes te bedreigen. Vooral de afwerking liet te wensen over en laat het nu nog waar zijn dat een paar doelschoten op het Antwerpse doelhout stranden, deze maal viel Aalst Sportief echt te licht uit. Bij de rust leidde de thuisploeg reeds met 4-2 en tijdens het tweed wedstrijdgdeelte dreef Uilenspiegel rustig zijn wil op aan het in een off-day ver kerende Aalst. Voor Sportief scoorden Wynant 3, Hutsebaut I, Van Laere 1. Ten voordele van de jeugd van S K Lebbeke wordt in de cinema „Madeira", Kerkstraat te Lebbeke de fikn „De sleutels van de angst" ge draaid op donderdag 27 febru ari te 19.30 uur AVOS Het jaarlijks S K Lebbeke bal gaat dit jaar door op 22 febru ari te 20 uur in de zaal Ca sino, Laurierstr. AVOS De korporatieve voetbalklub S. V. Wolmat uit Lebbeke deed een nieuwe aanwinst door An- óré Temmerman, de sterspe ler van K A V O een aanslUi- tingskaart te laten tekenen. Deze KAVDer zal een goede aanwinst zijn voor de Leb beekse rood-witten. (vsl) 1 februari nodigt de Buggenhoutse prof Herman Vrijders al zijn vrienden en supporters uit op zijn jaar lijks dansfeest. De disco-in stallatie Pavaco speelt ten dans en diverse showvedetten komen hun sympathie voor Herman en zijn supportersklub betuigen door hun aanwezig heid. Alle goede supporters van Herman moeten zeker aanwezig zijn Hun aanwezig heid zal voor Herman een stimulans zijn om dit jaar op het veloke prachtige presta ties te leveren. (m) De jongste weken verwonder de het ons wel dat enkele trouwe veldloopsters niet op het appel verschenen, nu vernamen we dat zowel Greta Jorritsma als Linda Verbeke werden ziek gemeld. We wen sen hen een spoedig herstel toe (And ré) Wilfried Wesemael heeft een kontrakt op zak voor de Zes daagse van Antwerpen die op vrijdag 7 februari begint. Zijn partner is Frans Van Looy. Voor de „Nacht der Vedetten" te Gent is Zeialk zijn ploeg maat. V H De Denderland atlete Greta Van Doorselaer gaat binnen een paar maanden in het hu welijksbootje stappen wist men ons te vertellen. Hope lijk blijft zij de atletiek trouw man Hef kan dan supporter spreien (André) Etienne Van d«r Helst, de ge dupeerde van het nationaal amateurskampioenschap achter derny's, start in de toekomst- zesdaagse te Antwerpen met Stan Tourné, een andere be gaafde jongere, als partner. VH S K Lebbeke zit met gewon den Etienne Vermeulen en Leo Pissens liepen er niet bij tegen Appelterre wegens kwetsuren terwijl de opgeroe pen reserve doelman. Van Sticbel. fn laatste instantie verstek moest laten wegens ziekte. Doelman Murphy die gekwetst werd in het begin van het seizoen in de wedstrijd tegen Sparta Buggenbout blijft afwe zig Men denkt dat hij nog één maand in het gips moet blijven. Daarbij werd kapitein Richard Vermeulen vervangen m de wedstrijd tegerr Appel terre. (vsl)

De Voorpost | 1975 | | pagina 22