Morele opkikker Gemiste kansen Goede tweede helft Weerloos Ondanks slechte start toch nog zege DEGRADATIE ONVERMIJDELIJK? Kampioenenallures PECH Sfeerloze derby Geen afwerkers TERUG TWEE OVERWINNINGEN BASKET Verzwakte Eurowasploeg verliest Zonder Malchi BASKET 7. ■H BASKETBAL KALENDER 19 OKAPI AALST - PR. KORTRIJK 70-76 De bezoekers wonnen de wedstrijd omdat ze de minst slechte waren in de afwerking. De enige voldoening trouwens die Kor- trijk aan deze wedstrijd had, was dat het twee punten verwierf. Met Okapi was het eerder pover gesteld. Men mag inderdaad aanstippen dat de Aalstenaars hun slechtste wedstrijd van het seizoen speelden. Vooral Flack en Van den Broeck bleven onder hun gewoon peil. De Amerikaan werd zelfs meermaals door coach Staes naar de invallersbank gehaald. Als we ver melden dat de stand na vijf minuten zuivere speeltijd 5-6 was en dat hij na negen minuten tot 9-14 was opgelopen ligt het voor de hand dat beide ploegen overhoop lagen met de afwerking. Bij Prado ging het mettertijd da toch iets beter worden langs Minnebo en Jordan zodat de stand bij de rust 28-39 luidde. Nytrai werd goed geschaduwd door Van Keer inzoverre dat hij er een paar keer nerveus bij werd. Ofschoon Kortrijik in de tweede periode Minnebo verloor werd het nog slechts eenmaal fel bedreigd. Okapi bracht de stand op 66-67 maar miste dan op het cruciale moment. Maes met een 5 op 8 en Nytrai met eenzelfde schotprestatie stelden de zege veilig. Doelpunten Flack 6-12, Van Keer 7-13, Van den Broeck 2-6, Van de Keer 5-2, Van der Haegen 0-2, Elias 4-7, Meuleman 4-0. J.V.H. E. GENT S. AALST 78-89 Dit Oostvlaamse derby was slechts gedurende de eerste speelhelft spannend, daarna stevende Sun Charm resoluut naar een verdiende aege. Uiteraard begon deze wed strijd in en echte derbysfer. De ploegen namen om de beurt voorsprong en na vijf minuten leidde Sun Gharm (10-1. Wanneer Elite dan even op het gaspedaal drukte werd het 28-21 en dit was meteen de grootste voor sprong die de thuisploeg kon opbouwen. Johnson werd door een doelmatig akterende Aal- sterse verdediging meermaals schaakmat gezet. De Ameri kaan zijn shots deden het ook niet en hij liet voor de eer ste speelhelft een povere 3 op 14 shotprestatie noteren. Elite kwam tot 40-34 maar oen kwamen beurtelings Gil lespie, D'Herdt en Michelet in gunstige scorepositie en het werd nog 42-42 bij de rust. Na de herneming liet Aalst al direkt zijn bedoelingen blijken. Nu kwam immers Dillard op de proppen die met gulle hand de gepaste voorzetten rondstrooide, zodat Gillespie. D D'Herdt en Michelet slechts af te werken hadden. Aalst dat bet nu ook met en stevig gesloten defen sie deed stevense naar een 59-72 stand na een half uur speeltijd. Dit betekende met een de definitieve kloof. DoelpuntenGillespie 12-13, Dillard 2-8, D. D'Herdt 9-9. Michelet 12-12. De Block 4^. Podevijn 2-0. J.V.H. VLINDERS BUGGENHOUT. BREYDELBOYS ST. NIKLAAS 49-61 De reserven speelden een fijne en sportieve wedstrijd en ondanks het feit dat de Buggenhoutenaars bijna heel de wedsrijid voor sprong hadden moesten zij ten slotte nog het onderspit delven tegen een evenwaardig Breydel- boys stand 56-57. De Buggenhoutse eerste ploeg verscheen ook deze zondag weer onvolledig in het strijdperk en de grote leemten die Van Geit en vooral Pauwels lieten konden on mogelijk worden gevuld terwijl ook de coach schitterde door zijn afwezigheid. Gedurende de eerste zeventien minuten boden de vlinders hardnekkig weerstand aan de Breydelboys die duidelijk sterker waren maar dan rukten dezen zioh los en Buggenhout slaagde er niet in terug aan te klampen. Men rustte bij 21-28. Al gauw was het dufldelijk dat de kloof, hoe klein ook, te groot was om weer goed gemaakt te worden. Balverlies, een slecht shot. weinig of geen rebound vormden het slordige spel dat door de vlinders naar voor werd gebacht en als toemaat keeg men het geschreeuw van teleurgestel- de supporters die de scheids rechters de volle lading van hun ontevredenheid gaven. En zo ein digde de wedstrijd een duidelij ke nederlaag voor de vlinders en een razende bende supporters die op de scheidsrechters af stormden. Dezen kozen heel wijs zo vlug mogelijk het hazepad. Blijkbaar heeft men te Buggenhout de nederlaag op de rand van de overwinning, vorig jaar, nog niet verwerkt en had men teveel van dit seizoen vewacht. Technische uitslag Vlniders Van Ingelgem 4-14, De Smet 2-10. De Bondt 6-2, Albrecht 44). Van Riet 2-2, April 2-2, Van Dam 1-2. QVDP BBC De Pinte - BBC Eurowas 86-59 Deze wedstrijd om vlug te vergeten, startte voor een on voltallige Tower-ploeg veel belovend, doch na tien minuten kreeg de thuisploeg stilaan de bovenhand en bij de rust no teerde men 43-29 op het scorebord. Na de rust liepen de Pintenaars met controle- basket verder uit zodat half weg de tweede time de match, met een 68-41 stand gespeeld 'eek. Zo gebeurde het ook. want De Pinte won gemakke lijk met 86-59, Schandevijl 10-4, Van Boven 6-6, Walgraef 1-8, Viellefont 2-4, Van Gijseghem 10-8. Reserven BBC De Pinte - Eurowas Tower Aalst 55-31 Trofaefs 4-0, F. Van Damme 0-6, Viellefont 0-4, De Wuffel 3-0, Verhaeghe 10-0, J. Van Damme 0-4. Miniemen Eurowas Aalst - BBC Ledeberg 47-55. Vermoesen 0-2, Goeman 24-7, De Vijfder 2-0, Van Der Cam- men 4-8. Scholieren Eurowas Aalst - BBC Ledeberg 47-42. Van Damme 2-7, M. De Wuffel 8-3. Prio 4-6, F. Van Der Vin- cken 7-6, Van Der Vincken 2-2. Dirk Daelemans. D.P. AALST - PEPINSTER 84-51 Zonder Malchi, die in Israël verbleef, heeft d.P Aalst nog -J0MJ3A oboz 8piua>|a)a6je uoo ven. Van wedstrijd was er trouwens weinig sprake want na amper tien minuten had Aalst de beslissende kloof al geslagen 24-13. Dat de thuis ploeg al direkt naar een ho gere score ging was te wij len aan de afwerking van Fontaine en De Luyck en Stockx en aan een goed ge sloten verdediging die de te genstander in de eerste speel helft tot negentien punten be- oerkte 47-19. Tot in de dertigste minuut :du du Pare nog op volle toe- en spelen daarna kon coach Verhulst de wisselspeelsters hun beurt geven. De stand luidde toen 67-33. Bij de gas ten kon alleen Delogne wed ijveren. Hoe Pepinster zich ook inspande het moest een zware nederlaag inschrijven. Doelpunten Fontaine 25, De Luyck 20, Stocks 17. De Nul 10. De Schrijver 6. V. Wijns- berge 4, Heeremans 2. J.V.H Tl SS AC GENTBRUGGE - PANTERS BAASRODE 74-78 In een heel sterke eerste helft, met Moens en Boeykens als hoofdakteurs, heeft Panters vorige zondag de basis gelegd van een uiteindelijk duurbevochten zege. Moens startte schitterend met een 3 op 3, maar toch kon Tissac, dat met De Bolster (20 p. in de eerste helft)) toch eigenlijk maar een eenmansploeg was, moeilijk op een afstand worden gezet. Slechts in de tweede helft van de eerste periode kwam Panters tot een 10-puntenkloof, en dat kwam omdat Panters vrij vlot de tegenaanval ging lanceren en dus einde lijk afzag van zijn statisch spel dat het nu al veel te lang toepast. Vandaar de 45 punten van Panters in de eerste helft, en had Panters meer oog gehad voor Tissac's enige topschut ter, dan was het wellicht goed geweest voor een 20-puntenkloof, en dan was de match met de rust al gespeeld. Nu rustten we met 35-45. Die voorsprong was lang niet genoeg, want na 5 min. spel in de 2e helft, had Tissac al een 14-2 gelukt en dat bracht het op zijn beurt aan de leiding 49-47. Miel Van den Broeck nam nu zelf de teugels in handen. Bijna op zijn eentje bracht hij weer een 12-punten- kloof55-67. Kombinaties De Cock-Coppens brachten Tissac echter weer bij en met 70-70 gingen de laatste 2 min. in. Panters nam nu met Colpin en Miel Van den Broeck nog 2 keer voorsprong, maar De Cock bracht de ploegen nog 2 keer gelijk. Met 74-74 ging de slotminuut in, maar Miel Van den Broeck en Borremans op het eindsignaal, bezorg den Panters de hoogstnodige, maar ook hoogstverdiende ze ge. Meteen een daverende mo rele opkikker voor Panters en dat was Jan De Smet, Colpin, Boeykens, Miel Van den Broeck en Moens, die een hechte ba- sisploeg hadden gevormd, duidelijk aan te zien. Al willen we de verdiensten van Borre- mans-Verhulst, die hun maats met foutenlast heel nuttig af losten, zeker niet over het hoofd zien. Tissac-Panters: 74-78 Panters: Colpin 8, Miel Van den Broeck 28, Verhulst, Moens 18, De Smet 4, Boeykens 18, Borremans 2. Reserven Tissac-Panters 58-60 PantersVan Zegbroeck 9, Coeckelbergh 7, Stevens 7, Herssens 4, Hermans, Borre mans 24, Dierick, De Cock 2, Verhulst 7. Scholieren Mere-Panters 71-87 Panters Moens 26, Stevens 14, Coeckelbergh 20, Bertin 2, De Cock 4, Verhulst J. 21 Kadetten Mere-Panters 90-58 Panters Dierick 18, Wellekens 10, De Bleser 1, Verhulst M., De Cock 24, Herlans 5, Van Damme. Miniemen Panters-Gentson ff 20-0 Pupillen Panters-Gentson 52-31 Panters Cools 2, Van den Broeck C., Meersman 2, De Decker G. 2, De Graef 4, Mes- kens 4, Moens 24, Verstappen M. 14. Programma week-end: zaterdag 8 feb. Miniemen naar Falco. Vertrek 13 u. Kad., Schol.Panters-Haantjes Leupegem 16 en 14.30 u. zondag 9 feb. Panters-Oxaco 9.30 en 11 u. V.B. Koen Van Zele scoort voor zijn ploeg (Cabrita Zele- Ledeberg 93-74) CABRITA ZELE - LEDEBERG 93-74. Cabrita startte met een man per man verdediging maar kreeg geen vat op de ^bezoekende aanval, hetgeen naar een ongun stige stand evolueerde 4-12. maar de slechte vijfminuten waren voorbij en De Loose, Michiels en Dhooge begonnen op volle toeren te draaien en na 13 minuten was de score reeds ge wijzigd naar 24-21. De Zeelse verdediging had in elk geval geen te beste dag want Ledeberg bleef aanklampen en aan de rust was het 48-39. In de tweede helft bleef Dhooge rustig scoren en hij kreeg nu de hulp van De Beule en in verdedi ging zorgde Deprez voor dë nodige rebounds, zodat het uit eindelijk nog een twintig punten zege werd. Technische Uitslag Coene 4-2, Dhooge 16-18, De Loose 12-2, G. Van Miegroet 0-4, Deprez 4-4, De Beule 0-10, Michiels 12-3, Vermeulen 0-2. RESERVEN CABRITA - LEDEBERG 76-62. Rust 38-31. Coene 14-8, De Loose 2-2, Cuypers 4-2, Deprez 4-0, Goossens 2-2 Vermeulen 4-8, Philips 4-4, Goeman 2-2, Van Lysebetten 0-2, De Beule 2-8. SCHOLIEREN CABRITA - MERELBEKE 111-27. Rust45-15. Heirweg 2-4, Van de Velde 5-8, Van Hassel 4-18, Van Mieghem 8-4, Goosens 4-6, Deprez 8-12, G. Van Hassel 8-12, Jacobs 6-2. KADETTEN Cabrita - Merelbeke 63-83 Rust 23-44 De Beule 6-3, Vandevelde 0-0, Moens 2-9, Vanderburgt 2-6 De Waele O-O, Dhooge 0-6, Famay 11-16,, Coppieters 2-0. BENO. Ie Afdeling heren Reeks B 20u30 (8.2) Sunair Oostende - Sun. Aalst lie Afdeling heren 20u20 (8.2) Suncharm Aalst - Kontich lie Afedling dames 11 u Suncharm Aalst - RISC IVe Afdeling heren 14 u Baasrode - Oxaco 11 u Antwerpse-Osiris Aalst Dames provinciaal 15 u Aurora Zele - Robac Gremb. He provinciaal heren A 20u30 (8.2) Ledeberg - Moerzeke 11 u Bavl Gent - Dendermonde 15u30 Laarne - Cabrita He provinciaal B 20 u The Tower Aalst - Ninove I lie provinciaal A 20 u (8.2) Hemaco Dendermonde - Rubac II u Melsele - Buggenhout 11 u Blauwwit Zele - Oostakker 11 u Breydelboys - Grambergen llle provinciaal C 11u30 Velzeke - Haaltert 11 u Erembodegem - Haantjes BC LOKEREN 92 - BBCD 74 Alleen een mirakel kan de Dendermondenaars nog van de degradatie redden met verplaatsingen naar Bavi Gent, Melle, Laarne en thuismatchen tegen St.-Niklase, Ledeberg en Hamme, is de kans op een overwinning eerder gering. In de rangschik king staat BBCD nog altijd voorlaatste met 7 punten en de dichtstbijzijnde concurren is Ledeberg met 10 punten, zodat men zeker thuis moet winnen tegen Ledeberg en St.-Niklase om nog in aanmerking te komen. Ook deze match was voor bei de ploegen van groot belang, voor Lokeren om zich iets veiliger te stellen, voor BBCD om iets dichter in de achter volging te komen. De man ver dediging van beide team's ver wonderde niemand omdat de meeste ploegen nog altijd on mondig blijven tegen deze verdedigingswijze. Gestart met Cleemput, Cor nells. Piron, Peersman en Mes- kens zorgde deze laatste voor een 4-7 stand na drie minuten. Met snelle tegenaanvallen kon de thuispfoeg het evenwicht herstellen 10-9 (5e min.) om zelfs uit te lopen tot 16-9. In tegenstelling met wat een goede manverdediging zou moeten opleveren werd er aan beide kanten regelmatig ge scoord met een 32-30 stand als resultaat aan de veertiende mi nuut. Op dat ogenblik beging Meskens zijn derde fout, een aanvallende, nadat hij gans al leen zijn ploeg had in de wed strijd gehouden, twaalf punten in vijf minuten tijd. Zijn ver vanging betekende dan ook 'n verzwakking in de aanval en ondanks de lovenswaardige po gingen van Piron, Putteman en Peersman om de shottersrol over te nemen, liep een regel matig scorende thuisploeg uit tot 48-40 aan de rust. Na de herneming liep Lokeren nog verder uit langs De Meer leer en Van de Vijver 56-44, maar nooit afgevend kwam BB CD terug langs Piron 58-52 waarna Meskens en Peersman ons in het bereik van de thuis ploeg brachten. 62-58 aan de achtste minuut. Voor onze jon gens zat er een overwinning in, vermits op dat ogenblik de Lokerse spelverdeler uitviel met vijf persoonlijke fouten en Cornelis bracht ons met afstandshots nog wat dichter bij 63-60. Ongelukkiglijk be ging Meskens een te betwis ten aanvallende fout, zijn vierde en met hem verdween ook de laatste kans op een overwinning. Zijn vervanging, foutenlast en vermoeidheid, had voor gevolg dat alleen Cornelis nog kon scoren, ter wijl voor de thuisploeg het festival doorging door toedoen van het onhoudbare duo De Meerleer-Van de Vijver (80-66 met nog drie minuten spel). In deze laatste minuten kon BB CD gelijke tred houden langs de ingekomen Meskens die met zes op zes vrjworpen zijn match afrondde maar te zeer alleen stond om Lokeren te kunnen bedreigen. Eindstand 92-74 De punten BBCD Meskens 29 Peersman 13, Piron 12, Cor nelis 12. Putteman 4, Cleem put 2, Van Leemput 2. LokerenVan de Vijver 33, De Meerleer 27, Laureys 14. Van Lent 8. Van Acker 6, De Mangeleir 2, Furters 2. Reserven Lokeren-BBCD 70-46 Enigszins gehandikapt door de afwezigheid van de gekwetste Van Rillaer kwam BBCD in de tweede helft terug na een zwakke eerste time (39-18) HEMACO DENDERMONDE - SCHELDEJEUGD TEMSE 102 - 80 De uitslag van de wedstrijd zou veronderstellen dat de Collegeploeg een gewoon kompetitiematchken speelde en hun tegenstanders met een twintiger naar huis stuurden, maar de situatie lag hele maal anders. In de College zaal ging het zaterdagavond om het meesterschap in 3e van die reeks op het spel. He- van die reks op het spel. He maco startte op formidabele wijze en liep onmiddellijk 15-2 uit. Scheldejeugd trachtte Hans Wijnendaele te neutrali seren, maar de vrije kansen die er van op de bucket kwa men werden gretig te baat genomen door Jan Vereist met een 8 op 9 shot prestatie. Het Hemacogeheel draaide wonder, goëd en aan de rust stond de overwinning praktisch vast met een 49-36. In de tweede spelperiode wilden de Hemaco spelers de talrijke toeschou wers hun rijke mogelijkheden demonstreren en de 50 ten honderd afwerking ging ver der onde impuls van Dirk Van- derbtuggen (5 op 5) en Geert Van Nuffel (7 op 9). Dat Hemaco wel degelijk de bes te ploeg is hebben ze bewe zen en niets staat hun promo tie naar de hogere reeks nog in de weg. Ze hebben hun lot in eigen handen en alleen de verplaatsing naar Gramber gen is nog moeilijk. Shotprestaties 44 gelukte pogingen op 80 of 55 en 14 vrijworpen op 19. Verhas J 7 op 13: Covens 1 op 1;Van Causbroeck 0 op 2; Vanderbruggen 9 op 14; Wijnendaele 3 op 7; Vereist Jan 12 op 18; Fransaer 1 op 6: Van Nuffel G 11 op 20. Technische uitslag Verhas J 6-8: Covens 0-2; Van Caus broeck 0-0; Vanderbruggen 9- 12; Wijnendaele 6-2; Vereist J 18-13; Fransaer 0-2; Van Nuf fel G 10-14, Vereist B. Van Cauter. BENO Bavo Geywa Moerzeke - B.B.C. Melle 61-68 Het is een feit dat tegenslag Bavo blijft achtervolgen. Het was niet genoeg dat J. Raem- donok (nog geschorst), Luc Claessens (ziek) en Pierre Colman (gekwetst) aan deze match niet konden beginnen, ook Bertrand Colman kwetste zich rond de 7e min. en was voor de rest van de wedstrijd out. Dit was een grote handi- kap want met een 4 op 4 van H. Ost en met 3 korven van B. Colman was de stand aan de 7e min. 14-2. Tien minuten lang nog bleef de thuisploeg goed volgen (28-28), maar nog voor ide rust was het reeds 28-36. Wanneer dan Van Broeck zijn 5e fout kreeg was Bavo verplicht met twee ka detten de match verder te spelen. Deze twee kweten zich goed van hun taak zodat de winstkans er toch nog instak, vooral Edward De Ruysscher (18 punten), Pierre De Ruys scher en ook D'Hondt vielen zeker niet tegen.. Melle kon dan ook nooit meer dan 12 punten voorsprong nemen en het werd zelfs 59-64. Maar hoe verdienstelijk Moerzeke ook was tot een overwinning kon den zij het niet brengen. Scoorden voor Bavo H. Ost 10-Q, De Munck 2-6, Van Broeck 0-0, De Vriese 6-1, B. Colman 6-0, E. De Ruysscher 4-18, D'Hondt 0-0 en P. De Ruysscher 0-2. Ook de tweede ploeg verloor tegen deze van Melle met 45- 54. Hier scoorden voor Moer zeke H. Ost 7, W. Van Broeck 11, L Daes 6, Edward De Ruysscher 11 en Luc Van Riet 10. RM- GREMBERGEN O.O. 77 - BLAUW-WIT ZELE 60 In deze wedstrijd hebben de toeschouwers een ontzettend zwakke eerste helft gezien. De praktische zekerheid nu reeds uitgeschakeld te zijn voor het titeldebat heeft be paald de concentratie afgebot bij de lokalen, voeg daarbij de minder gelukkige coaching en meteen konden de uitste kende bezoekers gelijke tred houden. Ruststand 40-38. Na de appelsientjes wijzigde het spelbeeld enigszins. Gram bergen dat gedurende de gan se eerste time man had gespeeld trok zich nu terug in zone waardoor de Zeeise uitblinkers Baert en Van Mal- deren minder aan hun trek ken kwamen. Aanvallend kwam Onder Ons nu ook beter aan de beurt met het trio Segers, Franssens en Caudron onder de ring welke de kloof konden bewer ken, dit ondanks .het moedig verweer van de vermoeide gas ten. De punten Grambergen Segers 0-8, Pi ron 2-6, Mijs 14-0, Caudron 5-10, Van Cauwenberg 9-5, De Clercq 10-2, Franssens 0-6. Reserve,i Grambergen 0.0 68 - Blauw-Wit 29 Vijfde opeenvolgende zege van onze jonge invëllersploeg met de jeugdige Van Cauwenberg als uitblinker, goed bijgestaan door Guido Van Acker (mees ter in rebound) en Cris Fie- rens. De punten Van Acker 6, Van Cauwenberg 27, Franssens 13, Fierens 9, Trommelmans 2, Dergent 1, De Donder 2, Scholliers 2. Kadetten Grambergen O.O. 28, - White Star 62 De punten G. Van Acker 11, L. Van Cauwenberg 5, H. De Donder 7, C. Fierens 4. DAMESBASKETBAL ROBAC GREMBERGEN 24 - DBC ST.-NIKLAAS 53 Na de recente zware nederlagen tegen de koplopers van de reeks, twijfelden de jonge speelsters van de Grembergse klub aan eigen kunnen. Tegen het goed gekwoteerde St.-Niklaas hebben de lokalen weer eens bewezen dat ze qua spel in het geheel niet onderlagen. De bezoekers moesten de tweede helft afwachten om de kloof te slaan. Voordien had Robac meer verdiend dan 12-25. Maar gebrek aan afwerkers is steeds de oorzaak van puntenverlies. Ook het gebrek aan gestalte is een handikap, wat zich in elke wedstrijd laat gevoelen door het aantal fouten dat Robac moet bedrijven om hun tegenstrevers het doelen te beletten. Nochans zien de speelsters en bestuur de toe komst rooskleurig tegemoet, want dit jaar betalen wij leer geld. Het eerste jaar is het moeflijkste om zich het ritme van 1e Provinciale aan te pas sen, zeker rekening houdend met de leefijd van onze speel sters plus-minus 16 jaar, dit aldus Robac voorzitter Rene Claes. Alle aandacht gaat nu naar het vo'maken va-, het spel- patroon, dit onder de leiding van Mark De Vriese, welke nu in gemakkelijker omstandighe den zal kunnen oefenen, dank zij de nieuwe verlichting. Wat de publieke belangstelling be treft, deze groeit van week tot week. Jonge dames die zich geïnteresseerd voelen om basket te spelen kunnen zich 'laten inschrijven op dins dag én donderdagavond tus sen 19 en 20 u. tijdens de oe feningen. Het terrein is ge legen op de Rijksschool, Ver bindingsstraat te Grambergen. Speelden en scoorden Karin Nelis 0-2. Marleen Saerens 0-2, Marleen Van De Putte 0-0, Mireille Verhelst 0-0. Veerle Verhelst 10-4, Veerle Claes 0-0, Linda Brusselmans 0-4, Ansie Nelis 2-0, Myriam Verschel den 0-0. Zondag 9 feb. te 15 u. Aurora Zële - Robac Grambergen. J.L. TURNHOUT - AURORA 38-63 Aurora ZELE - LAARNE 63-31 Het gaat de Zeelse basketbal meisjes de laatste weken wer kelijk goed. Het vorige week end werden het eens te meer twee overwinningen in offi ciële konfrontaties. Zaterdag speelde ze de terugwedstrijd in Turnhout voor de dames beker en het werd een 0-12 langs De Graeve en De Waele en meteen was de wedstrijd wel georiënteerd en werd het verschil steeds groter want ook De Lintdecker bracht mooie korven aan en het meest ver heugende was wel de produk- tieve bui van Onselaere. En met Monique Inghels als re- bounder waren er geen pro blemen. Zondagnamiddag in het kader van de kompetitie was het de ploeg uit Laarne die op het Zeelse basketbalterrein niet kon optornen tegen een gelan ceerde Auroraploeg. Aan de rust 38-14 was ook hier de winnaar al gekend en in de tweede helft kwam dan ook de jeugd in het duo Geerinck- Bontinok naar voor. Punten te Turnhout De Lint decker 4-8, De Waele 10-7, De Graeve 10-12, Onselaere 4-6, Inghels 2-0. Punten tegen Laarne Pletinck 2-3, Onselaere 0-4, De Graeve 18-8, De Waele 8-2, De Lint decker 10-6, Geerinck 0-2, Borrtinck 0-0. BENO

De Voorpost | 1975 | | pagina 19