OPNIEUW NEDERLAAG VOOR JOCHEWOA R B. DENDERMONDE BETER DAN OOIT! Voetbal ver bond MTS A Aalst Gunstige dag voor leider F.C. Moerstraat HANDBAL De vooravond van het motocross-seizoen Heinz Bonnaerens en Kristiaan Buyl wonnen te Eeklo BILJART HAND IN HAND VERPLETTERT FOSQUES A 23 Voor wat onze streekploegen betreft ge'oven wij dat de ne derlaag van Jochewoa tegen het toch wel zwak aangeschre ven Sporting 74 meer in het oog springt dan de overtui gende overwinningen van S.K. Grembergen en Rosis Aalst. Het Aalsterse ploegje verkeert duidelijk in een zwakkere pe riode. Na de onverwachte ne derlaag tegen Brasschaat dien den zij nu opnieuw de dui men te leggen voor het zwak ker gewaande Sporting 74. De in cijfers vrij vlotte over winning van S.K. Grembergen bevestigt maar hetgeen men ons een week geleden ver telde. S.K. Grembergen is dui- de'ijk op weg om een opval lende terugronde te spelen. Dat Rosis Aalst aan Sasja 3 gen klant zou hebben had waarschijnlijk iedereen ver wacht. De Aalstenaars staan neit voor niets met vier pun ten voorsprong op de onmid dellijke konkurrenten, op kop. De wedstrijden. Sporting 74 - Jochewoa Aalst 14-11. Een ontgoochelend Jochewoa kon tegen het traag en weinig spektakulair spetende Sporting 74 nooit zijn normaal spelpeil ontplooien. De jonge Aalste naars blijken niettemin niet meer over dezelfde mentale kracht te beschikken dan een seizoen geleden. Vanaf het moment dat het minder goed gaat dan verwacht, laat men de armen zakken, iets wat één seizoen ge'eden zeker niet het geval was. Het is nu wel zo dat elke ploeg tijdens het seizoen met een inzinking heeft af te rekenen en wij geloven dat dit nu het geval is met Jochewoa. Laten wij hopen dat de inzinking maar van korte duur zal zijn. Een onder zijn waarde spelend Aalst kon gedurende één helft toch nog de indruk wekken de ountjes te zul'en behalen Jochewoa bleef steeds lichtjes op kop en bij de rust leidden zij met 4-5. Het tweede wed strijdgedeelte bleef de pres tatie van d Aalstenaars echt onder het vriespunt. Als er da toch eens een aanval be sloten werd met een open doe'- kans, werd die gewoon de nek omgewrongen. Het trage spel van Sporting 74 zorgde er voor dat het reeds niet zo sterke zenuwpotentieel van Jochewoa volledig uitgeput ge raakte zodat men bij Aalst van slecht tot erger verviel. De nederlaag bleek dan ook een voldongen feit. Ploeg en scoorders J. Vlasschaert, Coof 1, De Boeck 3, De Ketel- cutter 3, Diependaele 1, De Cock 2, Eeckman 1, L. Van Geyt, L. Vlasschaert en Re- dant. Rosis Aalst - Sasje 3 19-4. Tegen Sasja 3 heeft Rosis Aalst een rustig meesterschap gedemonstreerd. De jongens van trainer De Boeck vonden in Sasja 3 een zeer degelijk en sportief ploegje dat echter een duidelijk gebrek aan af- werkers heeft. Tegen een goed hadbalspelende ploeg is het voor het toch wel geroutineer de Rosis prettig spelen. Wij bedoelen hiermee dat de Aal stenaars hierdoor in de moge lijkheid worde gesteld hun ta lent tot haar volle recht te la ten komen. J. Meert opende de score tijdens de eerste minuut maar het goed spelende Sasja 3 hield gedurende een kwar tier zeer goed stand (4-1 na 15') Langs een eens te meer goed afwerkende J.P. De Jae- gher werd de rust bereikt met een 8-2 stand. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte zou een goed spelende Sasja doel man de score kunnen beper ken maar een briljante Van Snick, gesteund door zijn goe de verdediging zorgde ervoor dat Sasja nooit meer kon na deren. Met nog 15' te spelen leidde Rosis met 14-3 en Wil- fried De Boeck en Buys zou den de eindstand vastleggen Een schaduwzijde bij Rosis. het is nu duidelijk dat mis schien wel voor het ganse sei zoen geen beroep meer zal kunnen gedaan worden op Fr. De Gendt. Dit zou wel eens de promotiekansen van de Aalsterse ploeg in het ge drang kun-.en brengen. Scoor den Meert 4, J.P. De Jaegher 7, Buys 2, Wilfried De Boeck 4, Meersman 2. 5.K. Grembergen - Schaarbeek 24-16. G.S.K. dat duidelijk de inten tie heeft een denderende tweede ronde te spelen, gir.g voor het eerst van dit jaar met een volledige samenstelling van start. Hubert Trienpondt is immers opnieuw terugge keerd bij S.K.G. wat onge twijfeld de homogeniteit van de ploeg verbeterde. G.S.K. ging flink van start en liep dra uit tegen een minder sterk doch sportief spelend Schaar beek. Vooral Buyle en Seg- hers schitterden in de aan- vangsminuten. Symoens en Trienpondt zorgden er voor dat G.S.K, rustig uit'iep. Opval lend was dat G.S.K. zeer de gelijk en technisch goed spel vertoonde. Symcrens, De Swaef en Seghers zorgden er om beurten voor dat d erust be reikt werd met een sprekende voorsprong. Schaarbeek bleef sportie vefrder spelen doch miste enige maturiteit. Rust 16-5. De tweede helft bracht het zelfde scenario. Een zeer rus tig akterende Segers goed ge steund door de voltallige ploeg dreef rustig de score in de hoogte. Na 10' spel verloor G.S.K. enigszins de concen tratie wat de bezoekers toeliet enigszins terug te komen. Vooral de veteraan Delvinne gaf blijk van zijn grote erva ring en technische onderlegd heid. Een flinke keeping van Hubert Van Damme gaf dui delijk vertrouwen aan de ploeg. Tien minuten voor tijd stelde trainer Broothaerts het fanion- elftal opnieuw op en dra kwam dat tot uiting in de score. G.S.K. verrekt zondag naar het sterke Heist met een dui delijke zegewil omda de ploeg nu pas volledig begint rond te draaien. Dameshandbal R.B. Dendermonde heeft zich prachtig hervat na de malaise van een paar weken geleden. Inderdaad, een beter bewijs van de wederopstanding dan de uitstekende prestatie tegen Uilenspiegel kon men zich moeilijk indenken. Indien drie van de vier gemiste strafworpen omgezet waren, hadden zij zomaar het theoretisch ongenaakbare Uilenspiegel verslagen Avanti Femina, steeds onvolledig, liet kans aan Anderlecht en het derby Aalst Sportief - E.V. Aalst werd door de thuisploeg logischerwijze gewonnen. De Lebbeekse H.B.C. meisjes speel den te Evere misschien de zwakste wedstrijd van het lopende seizoen. De wedstrijden. R.B. Dendermonde - Uilenspiegel 6-8 Toen de rust aanbrak mocht Uilenspiegel zich zeer goed bedeeld voelen met de 2-3 voorsprong Inderdaad, de Dendermondse meisjes had den niet alleen een strafworp or.benut gelaten, maar zij za gen ook een paar keren hun schoten op het doelhout stran den toen de bezoekende keep- ster reddeloos verslagen was. Ui'enspiegel kon na 8' de score openen maar J Melis stelde onmiddellijk gelijk. Die zelfde Melis bracht Dender monde op voorsprong na 14' spelen. Uilenspiegel maakte weer gelijk en even voor de rust kwamen zij op voor sprong, Bij het begin van de tweede he'ft kreeg Melis de bordjes opnieuw in evenwicht. Na 17 spelen was Uilenspiegel dan toch aan een 4-6 voor sprong geraakt maar de Den dermondse meisjes hadden in deze periode drie strafworpen orfbenut gelaten De wedstrijd was echter nog niet beslecht want met nog 6' te spelen kon J. Heirman 't Ros Beiaard op 5-6 brengen. Even voor het einde kon Uilenspiegel toch opnieuw voorsprong nemen maar deze nederlaag was voor Dendermonde echt een over winning waard. Debuterende goalie Br Boone deed het zo uitstekend tussen lat en pa len, dat men bij het Dender mondse ploegje reeds van een ontdekking spreektPloeg en doelpunten Br Boone, J. Heiremar 2, J Melis 3, B De Vos, I De Decker, Van Der Jeught, De Blieck, Y. Doorns 1. Avanti Femina - Anderlecht 12-1. De Lebbeekse meisjes zonder L. Hauwelaert en V. Verhof- stadt, hebben geen last on dervonden om Anderlecht te vers'aan C Moonen, de gele genheidsgoalie, deed het uit stekend en diende zich maar eenmaal om te draaien. De wedstrijd startte eerder slecht. Anderlecht kwam 10' te laat en een scheidsrechter was niet aanwezig. Al deze moei lijkheden konden de Lebbeek se meisjes blijkbaar niet de ren daar zij bi de rust reeds met 7-1 leidden. Tijdens de het tweede wedstrijdgedeelte kon Avanti gemakkelijk de wedstrijd in handen houden en met doelpunten van Van Den Borre en Muylaert werd het dozijn treffers nog bereikt. Scoorden Van Den Borre 4, Muylaert 5, Van Den Broeck 1, Van San 1, Buslot 1. Evere - H.B.C. Lebbeke 32-2. De Lebbeekse meisjes verkeer den duidelijk in een slechte dag. Het scheen wel of zij voor de eerste maal een hand- bawledstrijd betwistten. On beredeneerde doelschoten, bal verlies en fouten in verdedi ging, bleken schering en in slag. Kon het er, alle normen in acht genomen, tot de rust nog enigszins door (10-1), het tweede wedstrijdgedeelte was gewoonweg erbarmelijk. H.B.C. Lebbeke slaagde er zelfs niet in de dertiger te vermijden. Scoorden Van De Pooten 1, Verbeeck 1. Aalst Sportief - E.V. Aalst 15-8 E.V. Aalst, nog zonder L. Wau- ters, spee'de goed mee maar kon toch Sportief niet echt in moeilijkhede brenger. Bij de rust leidde Sportief met 9-4. Een zeer goed afwerkende Wynant zou de goede Aalster se keeper M. Coen negen maal weten te verslaan en was hiermede zeker de „grote dame" op het terrein. Aalst Sportief spellde een degelijke wedstrijd en in vergelijking met de wedstrijd tegen Uilen spiegel was Sportief deze maal zelfs heel goed. Op de vooravond van het nieuwe cross-seizoen wordt het nu wel eens het ogenblik enkele nieuwe schikkingen omtrent de komende wedstrijden naar voor te brengen. Ook het kommen- taar bij de wedstrijden volgt „De Voorpost" een andere koers. Wij zuilen nog wel de wedstrijden bespreken, doch het ligt ook in de bedoeling regelmatig één van onze streekrenners in het zonnetje te plaatsen. Hierbij vragen we dan nogmaals dat de piloten uit ons gebied, en dat zijn er heel wat, kontakt zou den opnemen met Ronny Van de Velde, Stationsstraat 8 A, 9208 Schellebelle, tel. 091-69.48.80 Ongetwijfeld zullen we dit sei zoen zeker heel wat aandacht moeten besteden aan de BLB. Een vijftiental aangesloten ren ners uit onze streek rijden daar in diverse kategorieën. Namen als Geert De Ruysscher, Mare Van Gijsegem, de gebroeders De Witte en De Spiegelaere zijn geen onbekenden. 125 CC EEN VOLWAARDIGE KATEGORIE VOOR BLB RENNERS In het maandblad van de BLB konden we in een artikel van Marc Sarasjin, lid van de be heerraad, lezen dat de klasse 125 CC een volwaardige klasse wordt. Deze söhikking is tot stand gekomen na langdurig over leg tussen hoofdbestuur en sport- komite. De bedoeling de jeugd gelegenheid geven zich voor te bereiden op en crossloopbaan. Waarom tijdens het voorbije sei zoen deze kategorie minder vlot van de grond kwam is voora te wijten aan het feit dat men ook seniores en internationalen tot deze reeksen toeliet. Volgend srezoen zal dit niet meer het ge val zijn. De 125 cc klasse blijft voorbehouden aan piloten tussen 16 en 20 jaar. Wel is er voor sommige piloten, en denken we dan vooral aan De Spiegelaere en De Ruysscher. een nadeel aan. Zij konden vorig jaar star ten in de 125 cc en de 250cc. Dit jaar zal dat niet meer het geval zijn aangezien het slechts zal toegelaten zijn in één reeks te starten. De piloten kunnen evenwel nog een licentie verkrij gen voor de twee klassen. Ook voor oude ratten zoals de gewe zen kampioen bij de Inters. Alex Bal en artderen wordt het eerde- een nadeel. Zij hadden misschien liever gezien dat de klasse 125 cc in twee werd gesplitst, doch dit zou dan nog zwaardere las ten en organisatiekisten mee brengen. WANNEER BEGINT HET NIEUWE SEIZOEN In feite starten de wedstrijden op 15 februari. In de kalender staat vermeld openingscross op 15 februari te Beervelde en op 23 febuari te Mariakerke (Gent). W j kregen echter nog gen be vestiging hieromtrent. Wel staan de crossen van 2 en 3 maart te Sleidvnge en Zeveneken reeds vast. Wij houden onze lezers op de hogote. VS Het zijn de allerjongste van Neptunus Aalst die de schiftin gen van de wisselbeker Jules Georges te Eeklo hebben ge wonnen. Deze schaal wordt ge zwommen per leeftijd en gaat enkel over 400 meter. Heinz bij de jongens, geboren 1965, won in de knappe tijd van 6. 12.2, voor Rik Mestdagh van Lokeren. Reeds onmiddellijk na de start nam Bonnaerens een lichte voorsprong, een voorsprong die hij niet meer zou afstaan. Blij de jongens 1964 was het 'Kristiaan Buyl welke de wed strijd won. Ziijn grootste te genstrever was daar de Den- dermondenaar Rik Waumans, die aldus de grootste verras sing van de dag liet noteren. Beide zwemmers hadden wer kelijk een grote voorsprong op de overige deelnemers. Buyl eindigde zijn wedstrijd in 5.30. 5, Waumans in 5.36.0, en als nr. 3 eindigde Jan De Witte in 5.55.7, want bijna twintig se conden verschil was. Bij de jongens 1963 vinden we Frederik Gheyssens op de vierde plaats. In zijn wed strijd vond hij Henk Dejonck- heere onder zijn tegenstrevers een zeer beloftevolle jongere, maar Frederik is/ meer bij de pinken in vlinderslag dan in crawl. Bij de meisjes 1964 zien we Sabrina De Bisschop op de 7e plaats, terwijl bij de meis jes 1962 Annelies Van Thie- nen als zesde eindigde. Anne lies kwam zeker nog twee volle seconden beter dan de 5.25.2 die ze liet afdrukken en dan ja, dan was ze werkelijk onmiddellijk na zeer grote zwemsters zoals Verplaetse en Van Tieghem geëindigd. En tenslotte in de jongens 1962 eindigde Jurgen Goossens als vierde in 5.05.6. Volgende week heeft de eer ste dag van de winterkam pioenschappen plaats en zijn voor Neptunus geselekteerd Voor de 400 m wisselslag in dividueel heren Mare Lem- mens en Michel De Bruyne 400 m wisselslag individueel dames Katrien Gheyssens De zwemschool Neptunus werft nieuwe leden aan De zwemschool van Zwemklub Neptunus Aalst werft nieuwe leden. In deze zwemschool kunnen kinderen tussen zes en acht jaar leren zwemmen. Oe zwemschool kan gevolgd wor den tijdens volgende uren op maandagen van 17.30 tot 18.30 u., op woensdagen van 18 30 tot 19.30 u. en op vrijdagen van 18.30 tot 19.30 u. Meer inlichtingen kunt u bekomen op het sekretariaat van Neptu nus, tel. 053-21.41.62 of ook op het nr 053-70.01.56 of in het zwembad van Aalst. Tavel WISSELBEKER VOORZITTER FRANS DAELMAN POST AALST VIER PUNTEN LOS Post Aalst mag bijna op beide oren slapen, na hun ophefmaken de 1-5 overwinning bij Hoeksken Erembodegem, dit terwijl hun ri vaal Melokenbeeckvrienden niet verder geraakte dan en 1-1 ge lijkspel, in de derby tegen Hei- plas. Meten staan de Aalsterse Postmannen, vier punten los, met slechts nog 5 wedstrijden voor de boeg. Rimini Erembodegem dacht te vroeg aan de overwinning tegen FEB Europe, al spoedig stonden de Riminijongens met 4-1 aan de leiding, doch met FEB Europe weet men nooit en is er steeds oppassen geblazen. Een 4-4 eind stand is nogmaal het bewijs dat en wedstrijd 70 minuten duurt- Fnegat Aalst schijnt nu wel alle illusies opgegeven te hebben en geraakt absoluut niet meer aan voldoende spelers. Voor Rayo Es- pagnol betekenen deze twee ge schenk-puntjes en eervolle zesde plaats in de rangschikking. De wedstrijden Post Erembode gem Hoek Aalst en Sparta Han delscentrum - Kamigas Dender leeuw werden normalerwijze af gelast, wegens de archi-slechte staat der terreinen. WISSELBEKER SCHEPEN GASTON VAN DEN EEDE KRUIS MOORSEL DOET TITELSTRIJD OPLAAIEN Kruis Moorsel deed zijn naam als ongeslagen thuisploeg eer aan. door de leider van deze kompeti tie Nieuwe Wijk met ledige han den huiswaarts te sturen. Met een is de strijd aan de kop weer open. Volgende week staat immers de uitgestelde wedstrijd Nieuwe Wijk - Timarcha op het program ma, zodat alle ogen nu ook op Timarcha gericht zijn. Immers wint Timarcha deze topwedstrijd, dan komt Real op 2 punten van Nieuwe Wijk en volgen Sparta Handelscentrum en Timaroba op 3 punten. Real Familial Aalst verpulverde de D'Horrdt Gijzegem-defensle. en scoorde 9 maal. Timarcha ging, misschien wel moeiiljk. doch verdiend winnen bij Arend en de Sparta-aanval stond aan het kanon tegen OC Aalst. Een verrassing is wel de zware home-nederlaag van Bonan za tegen en herboren Inno Aalst dat zelfs met 10 man deze zwaar vooropgestelde taak aankon. Sint Job Aalst blijft maar stijgen in de klassering, kende een moei lijke eerste helft tegen de hek kensluiter Stampia Aalst, maar bleef, dank zij een sterke twee de helft toch aan de winnende han!d. Sint Anna Aalst reeds weken aan het zwalpen, had werkelijk Dame Fortuna en scheidsrechter Lie- eerste helft, kende hij twee vens aan hun zijde. Reeds in de strafschoppen toe aan Sint Anna, wat meteen de 0-2 ruststand op het bord bracht. Moedig begon Molenstraat aan de onverdiende achterstand te knagen, en het on mogelijk gewaande recht geschie de. Resultaat een gevleide 2-2 eindstand voor Sint Anna Aalst UITSLAGEN EN STANDEN ZATERDAGKOMPETITIE Post Eremb - Hoek Aalst uitg. Hoeksken Eremb - Post Aalst 1-5 Melokenb. - Heipias Lede 1-1 Rimini Eremb. - FEB Europe 4-4 Fregat Aalst - Rayo Espagnol 0-2 Sparta Handelsc. - Kamigas uitg. 1 Post Aalst 17 30 2 Melckenbeeckvrjenden 17 26 3 Kamigas D'L. 14 18 4 Rimini Erembodegem 17 18 5 Heipias Lede 16 16 6 Rayo Espagnol 16 15 7 Hoek Aalst 14 14 8 Hoeksken Eremb 17 13 9 Post Eremb. 14 12 10 FEB Europe 15 11 11 Sparta Aalst 16 11 12 Fregat Aalst 17 4 ZONDAGKOMPETITIE Kruis Moorsel - Nieuwe Wijk 3-2 Sparta HC - OC Aalst 6-1 Adelaars - Morta 1-4 Sint Job - Stampia 2-1 Arend - Timarcha 1-3 Bonanza - Inno 1-4 D'Hond t Real Familrial 0-9 Molenstraat - Sint Anna 2-2 1 Nieuwe Wijk 18 31 2 Real Familial 19 29 3 Timarcha 18 26 4 Sparta Aalst 19 26 5 Bonanza 19 20 6 Inno 17 19 7 Molenstraat 17 19 8 Sint Anna 19 18 9 Kruis Moorsel 19 17 10 Adelaars 19 16 11 Sint Job 18 15 12 Morta 17 13 13 Arend 18 13 14 OC Aalst 18 13 15 D'Hondt 18 8 16 Stampia 19 7 De aandacht ging naar de top- match in reeks A HAND in HAND A - FOSQUES A. Het werd eerder een prestige- strijd, waarin Fosques A wilde bewijzen, dat het de koplopers waard is. Dat het op een 6-0 nederlaag zou uitdraaien, had men bij Fosques niet verwacht. Leo Verhulst nam het eerste spel voor zijn rekening tegen Van Hymbeeck. De Rouck nam het op tegen kampioen H. De Gols. wat een heruitgave betekende van de finale van het federaal kampioenschap '74. Nu waren de rollen omgekeerd Na een uitstekende start van De Gols die na een 10-tal minuten met 1 bal egen 4 voorlag, kwam De Rouck terug en won uiteinde lijk de eerste beurt. De Gols. kwam in de 2e beurt tekort. Mertens steeds zonder nederlaag had het moeilijk tegen De Leeuw maar won. dank zij een flater van De Leeuw (3-0). Frans He reman. eveneens ongeslagen dit seizoen had weinig moeite met hopeloos verdedigende Paul Wille (4-0). Marcel Pots en J.P. Crey- gelman rondden de zaak af tegen Roelandt en Van der Meerssche. Nu mag gezegd dat Hand in Hand kampioen '75 wordt. Cosmos A behaalde een 5-1 over winning tegen Moorsel A en kan nog vechten voor een tweede plaats. Hand in Hand B moest tot de laatste speler wachten op de uit slag tegen Moorse! B. Het was G. Verspecht die de overwinning vastlegde (2-4). Kasseistampers hadt geen moeite met Scotsching A (6-0) en On- kreukbaren A kon maar 1 spel veroveren tegen Koszen A (1-5) Fosques B haalde nog eens 2 puntjes tegen Johny Boys A (4-2) en loopt weer Moorsel A in. In reeks B noteerden we een zo- Setokvoetbalverbond gewest Aalst Op de jongste voetbaldag is de kompetitie zeer gunstig ge- evolueerd voor F.C. Moerstraat. De naaste rivalen leden im mers puntenverlies. E. Welle leed op eigen veld een verras sende nederlaag duidelijk uitgedrukt in de wedstrijd met Drievelden, terwijl Blauw-wit insgelijks in eigen omgeving een steekje liet vallen. Het liet zich door Snas de halve inzet ontfutselen. F.C. Moerstraat zit dus vaster in het zadel. Het verwierf bij C. Hofstade een eerder gemakkelijke zege omdat de thuisploeg met slechts acht spelers in het veld kwam. Blauw wit-Snas gaf aanleiding tot een genietbaar kijkstuk waarin beide ploegen zich zowat even sterk toonden. Vandaar dat het resultaat billijk mocht worden genoemd Snas moest optomen tegen een doel punt achterstand, door Famee in geschoten, maar slaagde er toch in deze achterstand op te halen langs Coppens, St. Anna - OC Aalst werd en hard betwist tref fen De thuisploeg gaf een beste verrichting weg en won dan ook verdiend. De doelpunten kwamen van Van Steenbergen, De Vlieger en De Vuyst. Even voor het in rukken redden de bezoekers de eer. In de tweede klasse was de oogst eerder schraal voor de ploegen die van het veldvoordeel genoten. Alleen VK D'Hondt kon een schamel puntje verwerven in de wedstrijd met Ressegem. in deze wetistriitl. streed men met wisselende kansen. Dank zij een strafschop die door Van der Stockt feilloos werd getrapt kwam Ressegem op voorsprong. Met deze stand werd de rust bereikt. Na de kampwisseling verkeerde Coen in een produktieve bui en zette de wedstrijd in het voor deel van de thuisploeg. Foselle bracht de bezoekers op gelijke hoogte en zorgde meteen ook voor de eindstand. Stylor onder vond van Alno niet zo heel veel tegenstand en de zege werd dan ook met drie doelpunten uiuge- drukt. In de laagste afdeling lie pen St. nAna (B) en FC Voskes een afgetekende nederlaag op. op het veld van respektievelijk FC Sport en DN Haaltert JC Jaca liet zijn tegenstander FC Sortiva niet aan bod komen terwijl Stu- velste (0-6) overwinning van lei der Gijzegem A, op bezoek bij lantaarndrager Krijt op Tijd A. Koszen B de het ook uitstekend (5-1) tegen Zandstuivers A en blijft in het spoor van de koplo pers. Royal A verloor met 2-4 te gen Kassei stampers B. In reeks C was er en moeilijke opdracht voor leider Loebas A die het moest opnemen tegen Onder De Toren. (42) zodat On der De Toren op de 4e plaats belandt en definitief uitgescha keld is voor de titel. Kravael A dede het met 5-1 cijfers en stelt zijn kandidatuur voor een over gangsplaats naar Reeks B. UITSLAGEN VAN ZATERDAG 1 FEBRUARI 1975 REEKS A Hand in Hand A -Fosques B 6-0 Moorsel B - Hand in Hand B 2-4 Cosmos A - Moorsel A 5-1 Fosques B Johny Boys A 4-2 Kasseist A - Scotsching A 6-0 Onkreukbaren A - Koszen A 1-5 REEKS B Koszen B Zarfdstuivers A 5-1 Royal A - Kasseistampers B 2-4 Krijt op Tijd - Gijzegem A 0-6 REEKS C Gijzegem B Klakskens A 2-4 Kravael A - Krijt op Tijd B 5-1 Dender en Schelde - Loebas 4-2 Loebas A Onder De Toren A 4-g 8 Johny Boys B 15 10 9 Royal Boys A 15 6 10 Krijt Op Tijd A 16 3 STAND IN REEKS C 1 Loebas A 16 26 2 Sprinters A 15 23 3 Kravael A 15 22 4 Onder De Toren 15 20 5 Krijt op Tijd B 16 15 6 Krote Stokken A 15 12 7 Dender en Schelde A 16 12 8 Gijzegem B 16 10 9 Loebas B 15 8 10 Klakskens A 15 6 thuisploeg volledig maakte De be zoekers in deze reeks kregen im mers nul op het rekwest. JVH DE UITSLAGEN EREKLASSE J. Welle - M. Shoe 3-2 Blauw Wit - Snas 1-1 C Hofstade - FC Moerstr. '0-4 St Anna - OC Aalst 3-1 E Welle - Drievelden 2-4- TWEEDE KLASSE Stabyl - FC Cup 2-4 Mijlbeek - Blauw Wit (B) 1-5 VK D'Hondt - Ressegem 2-2 Alno - Stylor 0-3 DERDE KLASSE FC Sport - St Anna (B) 6-1 FC Sport -aè. DN Haaltert - FC Voskes 11-1 .Hei?iidjr.-,.§t Melden diovrienden liet sukses van de A Lebbeke - PZN Aalst ...3-1 med. FC Jaca - FC Sportiva Stvrieriden - Bevegem HET PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 8 FEBRUARI 1975 EREKLASSE M Shoe - Blauw Wit Honda - C Hofstade OC Aalst - E Welle J Welle - Manchester Leeuwerik - nSas Drievelden - St Anna TWEEDE KLASSE Groen Wit Stabyl Mijlbeek - FC Parking Ressegem - Blauw Wit (B) FC Cup - VK D'Hondt DERDE KLASSE Bevegem FC Sport St Meldert - DN Haaltert PZN Aalst - Heizijde St Anna (B). - FC Jaca FC Voskes - Stvrienden STAND IN REEKS A 1 Hand in Hand 18 36 2 Fosques A 18 29 3 Cosmos A 18 28 4 Koszen A 18 23 5 Hand in Hand B 18 20 6 Kasseistampers 18 19 7 Moorsel A 18 15 8 Fosques B 18 15 9 Onkreukbaren A 18 12 10 Johny Boys A 18 10 11 Scotsching A -18 5 12 Moorsel B 18 4 STAND IN REEKS B 1 Gijzegem A 16 29 2 Onkreukbaren B 15 25 3 Koszen B 15 24 4 Cosmos B 15 19 5 Kasseistampers B 15 14 6 Zandstuivers A 16 12 7 Scotsching B 14 10 Wegens de CARNAVALFEESTEN worden op ZATERDAG 8 FEBRU ARI 1975 geen wedstrijden ge speeld. PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 15 FEBRUARI 1975 REEKS A Koszen A - Hand in Hand A Fosques A - Cosmos A Johny 'Boys A - Moorsel B Scotsching A - Fosques B Hand in Hand B - Kasseistam. A Moorsel A - Onkreukbaren A REEKS B Kassestampers B-Zandstuivers A Royal A - Johny Boys B Krijt op Tijd - Scotschink B Cosmos B - Gijzegem A Onkreukbaren B - Koszen B REEKS C Gijzegem B - Sprinters A Loebas B Krijt op Tijd B Onder De Toren A - Kravael A K. Stokken A-Dender en Schelde Klakskens A - Loebes A H F Sporttrofeeèn RUPA Vooruitzichtstraat 25a AALST Tel 053-21 39 51

De Voorpost | 1975 | | pagina 23