Ernstige titeloptie 'ROOM VERVLOGEN De Zeienaar "organiseren Paul Van Lyssebetten zit me in het bloed" Gilbos met grof geschut CYCLOCROSS ALLEEN PAUL DE BRAUWER EN PIERRE D'HAESE TAFELTENNIS LEBBEKE KNAP IN BEKERKOMPETITIE Organisator van het Europees bokskampioenschap te Wieze Waterpolo- kalender 1975 Setokvoetbal Aalst BLAUW WIT ZWAAR GEKLOPT KORFBAL Knappe uitzege BILJART Titelstrijd is gestreden in reeks A en B Korporatief verbond gewest Aalst 23 mannende lodrg om water en verschil LOCHRISTI HEMACO DENDERMONDE 34-97 Niet alleen de eigen presta tie tegen een zwak broertje uit de reeks heeft een stap in de goede titelrichting ge weest, maar het falen van medekandidaat Schelidejeugd Temse en Rupelmonde. is de gorte reden. Hemaco heeft nu twee punten voorsprong, als SCheldejeugd de twee admi nistratieve punten terugkrijgt hetgeen waarschijnlijk lijkt in dien ze de datum van beta ling kunnen voorleggen. De thuisploeg zorgde voor de eerste korf, maar dit was voor de Collegeploeg om de score te veranderen van 2-14 over 3-28 na 10 minuten. Dus geen veridere problemen voor het afwerkerstrio Verhas-Wijnen- dale-Van 'Nuffel, dat de rust in ging met 18-48. In de 2e helft kon Hemaco het rustig aan doen en F. Van Cauteren en Fransaer zorgden er voor dat de stand hoger op liep en in verdediging stonden de bezoekers sterk met Covens om Lochristi te beperken tot 12 fieldgoals Technische uitslag Verhas 15-8. Covens 2-0, Van Caus- broeck 2-0, Van Cauteren 0-8 Wijnendaele 11-10. Fransaer 12. Van Nuffel 18-11. BENO iOl •■v-v,' De knappe formatie van Hemaco-basket uit Dendermonde nciale. en dat voor een debuutseizoen ernstig titelkandidaat in Nu Albert Van Damme het voorlopig niet meer doet en het cyclocrossseizoen tenslotte toch op zijn laatste pootjes loopt, gaat alle aandacht naar de jonge PAUL DE BRAUWER natio naal junioreskampioen. Paul hield te Ertvelde in de C-cross het hoofd koel en liet zich niet door de konkurrentie verschal ken. Noch Thielemans, noch de gevaarlijke Westvlaming Messelis slaagden erin onze belofte in de luren te leggen. De Brauwer deed tijdens het jongste weekeinde zelfs een over stapje naar de B's. Het werd niet onmiddellijk een zege, doch zijn vijfde plaats, op amper 23 sekonden van de geroutineerde Jos Pauwels, was hoopgevend. PIERRE D'HAESE, de vliegende postman uit Impe bij Lede, is sinds afgelopen weekend kampioen van België Openbare Diensten. Hij fietste gedurende negen van de... negen af te leggen ronden aan de spits en maakte er een echte walk-over van. GILBERT CATTOIR versaagt niet. In de formule-A te Heusden was hij 14de en bij de B'S te Ertvelde werd het voor hem een 13de prijs. IVEEDE KLASSE (DAMES) r het lel lijk JeUijk zich k na- eeds 5 be- irpen ibord De elde. i de /aele i de 14-6, ENO tMOT PITZ - S. AALST 62-38 promoveringskansen van Suncharm (dames) is vorige rondag op het terrein van Lamot blijven liggen. Aalst moest mmers kost wat koste deze wedstrijd winnen om nog titelambi- ies te kunnen laten gelden. Het was inderdaad zo dat in geval pan winst Suncharm op gelijke hoogte kwam van de tweede geklasseerde Waterloo en dus nog een redelijke kans op de |eindzege maakte. Het is te Mechelen een vernede ring van jewelste geworden na feen slechte wedstrijd. We mo- igen zelfs zonder overdrijven stel- !len de slechtste al in jaren ge speeld Na vijf minuten zuivere speeltijd hadden de wel akterenlde Aalsterse meisjes prestatie gelukt en over de gan- en beschamende 1 op 15 shot- se wedstrijdduur lukte men slechts 15 van de 77 doelwor- pen. Met slechts veertien pun ten werd Nicole Van der Stock- die met een redelijk mocht ge crediteerd, topscoorster van de Aalsterse formatie die in alle lijnen faalde. Na dertig minuten haalde coach Bocqué zijn kras- selende basisspeelsters naar de bank en schakelde de wissel speelsters in. Deze deden het dan toch iets voortreffelijker. De doelpunten Podevijn 3- Maturo 3, Van der Stock 14, Van Bock- stael 5. J;V.H Patro Hamme-Lebbeke A 4-5 Marcel De Bruyne verloor on verwacht van J Van Cauwen- berghe, di er ten andere in slaagde drie matchen te win nen. Marcel herpakte zich echter en won de twee vol gende wedstrijden. De stunt van de avond kwam echter van Emiel Van Biesen, die er De Schoesitter himself uitsloeg en er ook nog Hey- vaert onderhield. Jef De Don der bracht ook zijn steentje bij door eveneens Heyvaert te verslaan n ue stand op 4-5 voor Lebbeke A te bren gen. Al bij al werd het een bit sig ewedstrijd vol verrassin gen, maar toch verdiend ge wonnen door de Lebbeke- naars. Paro's - Lebbeke C 5-5 Prachtuitslag voor de Lebbeek- se C-jongens. A. Putteman en J. Heyvaert wonnen ieder twee matchen terwijl Mevr. Putte man voor de verrassing zorg de en E. De Graef met 2-1 versloeg In het beslissend dubbelspel most het Lebbeekse duo Put- teman-Heyvaert echter de dui men 'leggen voor hun tegen strevers. Niettemin een mooie uitslag voor TTC Lebbeke C. want in de heenronde werd er tegen dezelfde ploeg met 8-2 verloren. (VRP) uten 1-27. )ver- iwen Eek- i en teen rode dat der s in toet hun dit nog teg, ken Zaterdag 1-03 - MVZ - ZN A Eeklo 19.30 u. Zondag 9-03 ZNA - Strombeek Aalst 15.00 u. Zaterdag 22-03 - DZO - ZNA Dendermonde 21.00 u. Zondag 6-04 - ZNA - RVZ a Aalst 15.00 u. Zondag 13-04 - ZNA - MZV Aalst 15.00 u. zaterdag 19-04 - RZVB - ZNA Roeselare 20.00 u. Zaterdag 26-04 Strombeek - ZNA Strombeek 20.00 u. Zaterdag 3-05 - RZV (a) - ZNA Roeselare 20.00 u. Zondag 25-05 - ZNA - DZO Aalst 15.00 u. Zondag 1-06 - ZNA - RZV (b) Aalst 15.00 u. Tornooi Zaterdag 17-05 Sportweek Aalst waterpolotornooi ZNA Aalst 16.00 u. In de hoogste afdeling werden Manchester-Honda - wedstrijd die bij een 1-1 stand werd stopgezet - en C. Hofstade-Drievel- den na, frappante uitslagen genoteerd. Verrassend in de cijfer verhouding was alleszins het eindresultaat van de topper Blauw wit - E. Welle. De thuisploeg verloor met onverwachte 0-4 cijfers, maar kon voor deze aftekening toch verzachtende omstandigheden inroepen. Blauw wit werd niet op zijn waarde geslagen. Het moest liefst vier titularissen nml. Famee, Thijs, Van Holsbeeck en Dupont missen. Wat uiteraard een niet ge ringe handikap betekende. Vier spelers vervangt men immers niet in een handomdraai. Een tweetal jaren geleden werd Boxing Club Zele gesticht en manager-trainer Jef Van Driessche beschikte over een kleine kern gebouwd rond Alois Carmeliet. Maar van bij de oprichting jvan de klub was het te merken dat organisatorisch en admini stratief er een sterke groep aan het roer stond Voorzitter Theofiel, Ondervoorzitter Paul Van Lysebetten, schatbewaarder Willy Raemdonck, secretaris Fernand Roels en bestuurslid Lieven Van Kerckhove. Zij waren verantwoordelijk dat het Zeie hof op de Gentsesteenweg te Zele uitgegroeid is tot het boks- mekka van België, met als enige doelstelling steeds meer en beter. Onderwijl ging het sportief vlak ook altijd maar hoger en de renommeerde klubs keken verwonderlijk op naar de ingerichte Dokszaal van de vereniging, di praktisch elke dag van de week druk bezet is, want trainer Jef Van Driessche is een narde en voor hem is er maar één middel te slagen trainen Een stelregel die hij ondertussen reeds waarmaakte met Rudy Haeck. Alois Carmeliet, Gilbert Baeyens, Danny Van Malderen uanny De Maere, Rudy Gauwe en Temur. MICROBE De laatste maanden werd er in de Belgische bokswereld meer maals gesproken van het inrich ten van Europese titelgevechten Het eerste zal er komen op zater dag 5 april in de Oktober-halle te Wieze dit zijn de nuchtere feiten, maar eigenlijk zit het wel dieper, want zowel in de za- ken- als in de sportwereld wordt er steeds over de grote stede gesproken, men schrijVe Brussel Antwerpen. Luik. Maar wat de boksdiscipline betreft komt de wind uit een heel andere streek Iemand uit Zele. een tweetal jaar geleden als van bestuurslid van een klub, in de boksw.reld gestapt, neemt het Initiatief om als enige organisator een euro pees titelgevecht in te richten, zijn naam is Paul Van Lyssebet ten. wel eens vereenzelvigd met zijn taak als Paul Rimbo. We vonden het dan ook opportuun om samen met hem een gesprek te voeren over het hoe en het waarom. Wat heeft er U toe aangezet om dergelijke organisatie op U te nemen Eigenlijk heb ik reeds lang de organisatie microbe te pakken en het liefste dat ik doe is iets inrichten, ik zou haast durvenn zeggen dat ik van nature uit een inrichter ben en er mij sterk door aangetrokken voel. En sinds ik bij BC Zele aktief ben heb ik daarbij nog een injektie van de bokssport en alles wat er komt bijkijken gekregen en de lijn is vlug doorgetrokken, ik nam de organisatie van de titel- kamp De Kerpel - Adinolfi op mij. Maar het wordt zomaar geen titelgevecht en daarmee basta neen we zullen ons uiterste best doen om er iets speciaals van te maken. Het zal boksen vor- den in een speciaal kader. De Oktober-Halle zal omgetoverd worden in een aangename warme sfeer, we zullen het geheel ver sieren. er zal misschien ook een element show bijkomen maar dat is zeker niet misplaatst Het aantreden naar de ring van de kandidaat kampioen in een donkere zaal alleen met licht van spots op hu lichaam, moet er een speciale sfeer aangeven, e faktor spanning krijgt onmiddel lijk zijn rol te spelen Het ging verder in een woordenvloed bij inrichter Van Lysebetten. hetgeen ons onmiddellijk toont dat hij in de wieg gelegd is om te orga- n stren. Houdt dergelijke organisatie geen sportief of financieel risico in? Een eerste reaktie van organisa tie is altijd risico, we weten nooit bij voorbaat wat er kan gebeuren. Maar op sportief vlak zie ik geen enkel risico, match maker Jef Van Driessche zorgt voor een programma met 6 be roepskampen en twee liefheb berskampen. die allen in hun genre tot het beste zullen be horen wat er te krijgen en in dien we er in gelukken om Coopman op de affiche te krij gen, mogen we haêst zeggen dat er twee europese finales ge bokst worden. Sportief is er dus geen enkel risico. daar staan we safe. Wat de financiële kant van de zaak betreft, dat is een ander paar mouwenf nvdr het gaat hier om verschillende miljoenen). maar och met de huidige hoog- konjunktuur van de bokssport moet ik het zeker kunnen roei en. Als ik de organisatie in mijn klub bekijk, dan mogen we be sluiten dat. als men met een opprogramma naar voor komt. het publiek daar voor warm te krijgen is en zo zal het ook wel te Wieze zijn. Normaliter moe ten we er ruim 8000 toeschou wers kunnen plaatsen maar met een aantal dat ligt tussen de 5 a 6000 kom ik er firfancieel wel mee rond. Daarenboven zullen we er voor zorg voor dragen, dat we de prijzen in ieders e- reik houden.Voor eerst zal men er een pintje kunnen drinken voor 15 F en de toegang zal over vijf rangen schommelen tussen 400 F en 2000 F. Voor vijf a zes uren boksgenot op het hoogste vlak is dat zeker niet overdreven. En indien het een financiële strop wordt blijft mij nog altijd de genoegdoening van het organiseren over Denkt U dat het ten goede komt aan de bokssport Het is 13 jaar geleden dat er in België nog een bokskamp met een Europese titel als inzet doorging (1962 te Brussel: Cos- semyns-Rollo) en het is zeker voor de eerste maal dat iets Oost-Vlaanderen. Ik zou dus dergelijks tot stand komt in durven zeggen dat het een sti mulans moet zijn voor de boks sport in het algemeen en voor de latere organisaties van mijn klub in het bijzonder Een Euro pees gevecht moet een aantr/*- kingspool vormen en het moet ten goede komen aan de betref fende discipline. De meetings die BC Zele in de toekomst in het Zeiehof nog zal inrichten zullen een meerwaarde krijgen en indien De Kerpel Europees kampioen wordt kan hij de hoofdpeiler van die inrichtingen worden, want eigenlijk zonder chauvinist te zijn mogen we wel zeggen, dat De Kerpel via het Zeiehof de Europese top bereik te en hij BC Zele wel gunstig zal blijven aanslaan. Waarom eigenlijk de Oktober- Halle te Wieze Als Zeienaar durf ik wel zeg gen dat het in eerste instantie Zele zou geweest zijn- indien we over een ruime zaal hadden kunnen beschikken, maar nood gedwongen ben ik naar een ak- komodatie met Europese normen moeten uitkijken en omdat ik het in eigen streek wou houden was de enige keuze de Oktober- Halle te Wieze, die daarbij het grote voordeel biedt dat ze door het jaarlijks inrichten van de Oktoberfeesten reeds Europese bekendheid heeft verworven. Bovendien geeft de halle alle mogelijkheden die een goede or- ganisatie waarborgen. In de ont spanningsmiddens is de Oktober- Halle het synoniem geworden van plezier en vermaak, maar in de sportmiddens zal ze zeker de geschiedenis ingaan als de April-halle. BENO ST. GRAVENWEZEL-APPELS 3-7 Zondag heeft de Appelse korf balclub een klinkende zege be haald tegen St. Gravenwezel dat op eigen terrein werd in gemaakt met 3-7 cijfers. Het is er geen hoogstaande wed strijd geworden dat kon ook moeilijk op zulk een zwaar en modderig terrein voelden de jongens van voorzitter Roelandt zich niet dadelijk in hun schik Het was de thuisploeg die het eerst de stand opende, maar na enkele minuten kon Appels gelijk stellen via Tonia Mi- chiels die weer een beste wed strijd speelde. Drie minuten later kwam Appels op voor sprong langs Marijke Dierick op strafworp en Frankie Ver- meir maakte de kloof nog gro ter, terwijl de thuisploeg even voor de rust de stand op 2-3 bracht. Na de koffie ging Ap pels veel vlotter spelen en Damien De Rouck maakte er 2-4 van nadat hij voordien een strafworp mfste. Het was Cha- rel De Waele die verder voor geruststellende 2-6 cijfers zorg de, Frankie Vermeir bracht de score op 2-7. De thuisploeg zou enkel de stand nog kunnen milderen maar dat was dan ook alles waartoe zij in staat ble ken tegen het weer knap spe lend Appels. Zondag speelt Appels thuis tegen Putse een wedstrijd die belangrijk is daar de thuisploeg nog altijd in de dans zit voor de titel. Suppor ters dat mag u niet missen. André E. Welle van zijn kant evo lueerde in zijn beste forma tie. In de eerste speelhelft kon B'auwwit nog enigszins stand houden, maar moest bij de rust toch tegen een 0-2 achterstand aankijken. Twee doelpunten van de voet van de gevaarlijkste Eendracht aanvaller Michael Ruysseveldt. In de tweede periode toonde Blauwwit zich dan toch meer agressief en eiste de meeste aanvalsakties op. De Welle verdediging bleek echter met te nemen. Twee forse tegen stoten leverden de gasten evenveel doelpunten op. Lam- brechts en De Keizer scoor den ze. In de tweede klasse konden alleen Stabyl en Stylor op eigen bodem winnen. VK D'Hondt omzeilde met sukses de Blauwwit klip terwijl Res- ssgem het met veelzeggende cijfers haalde bij F.C. Parking. Laatstgenoemde moest het echter met een gelegenheids doelman 'klaarspelen Deze ging niet vrij uit bij de tegen hem gescoorde eerste twee doelpunten. Praet was de au teurs va-, die voltreffers. Van der Stookt legde de eindcij fers vast. Bij Parking was Van Goethem van verre de beste speler terwijl de Ressegem- - doelman Mertens een paar keer gelegenheid kreeg zich te tonen. Hij verhinderde zelfs twee doelpunten. In de laag ste afdeling was er een op hefmakende overwinning van F.C. Jaca dat in de ontmoe ting met P,B Zottegem aan een dozijn rozen kwam. Ook A. Lebbeke had doelpunten- horger en scoord achtmaal in de wedstrijd met F.C. Spor- tiva. Voor St-Anna was het sukses volledig. Beide ploe gen wonnen De a ploeg zelfs vrij afgetekend. De uitslagen EREKLASSE Manchester - Honda 1-1 (stopgezet) St.Anna - J. Welle 5-9 Blauw wit - E. Welle 0-4 Snas - O.C. Aalst 5-0 C. Hofstade - Drievelden 0-1 TWEEDE KLASSE Groen wit - F.C Cup 0-3 Stylor - Mijlbeke 4-0 F.C. Parking - Ressegem 0-3 Blauw wit - V.K D'Hondt 1-2 Staby) - Alno 7-2 DERDE KLASSE Bevegem - St -Anna (b) 2-3 F.C. Sport - F.C. Voskes 2-0 (ff) D N. Haa'tert - P.Z.N. Aalst n. med. A. Lebbeke - F.C. Sportiva 8-0 F.C. Jaca - P B. Zottegem 12-0 Stvrienden - St. Meldert 1-1 HET PROGRAMMA VOOR 22.2 EREKLASSE M. Shoe - Leeuwerik Blauw wit - C. Hofstade E. Welle - J. Welle O.C. Aalst - Manchester St.Anna - Honda F.C Moerstraat - Snas TWEEDE KLASSE Ressegem - Stylor Blauw wit (b) - F.C. Parking V.K D'Hondt - Groen wit F.C. Cup - Alno DERDE KLASSE St. Meldert - F.C. Sport F.C. Sportiva - Heizijde P.B. Zottegem - A Lebbekt Bevegem - F.C. Jaca P.Z.N. Aalst - Stvrienden. V.V.T.T. van wie men dacht dat het zich aan het rehabilliteren was - de jongste uitslagen wezen immers in die richting - heeft n de wedstrijd met Gilbos een smadelijke nederlaag opge lopen. De striemende 6-0 cijfers onderstrepen in afdoende mate dat er weinig sprake kon zijn van wedstrijd. Er werd veelal op de veldstrook van V.V.T.T. gespeeld. In iedere speelhelft vielen drie doelpunten en aldus drukte Gilbos zijn supprema- tie voldoende uit. Janssens opende het doelpuntenfestival en WiHe en De Cock maakten er nog voor de rust 3-0 van. In de 'tweede periode kwamen dan andere schutters op het voorplan. Van Impe, Creygel- inan en Verlez vervolledigden het half dozijn. Cailebaut (b) - Dessoden heeft aanleiding gegeven tot een spannend duel dat met een 1-1 stand een juiste uitslag kreeg. Het waren de bezoekers die langs Van der Meirssche de score openden en meteen stond ook de ruststand op het bord Tombeur bracht Cailebaut ver diend op gelijke hoogte De thuisploeg gestimuleerd door deze gelijkmaker zou dan ten aanval blazen maar het bleef bij dit ene doelpunt, ofschoon toch nog een paar wenkende kansen werden gecreeërd In de wedstrijd met Franke scoor de de Bouw doelman liefst driemaal. In de 3e en de 17e min klopte hij zijn vis-è-vis telkens met een strafschop, en bracht de score aldus op 2-0. Ir, de 23e min leidde Bouw al met 3-0 door een doelpunt van Va de Velde Franke kwam aan een tegenpunt 'oen de Bouw doelman De Wolf de bal in zijn eigen netten slog. Franke toonde zich in de twee de speelhelft langs zijn beste zijde en vooral J Raes le verde een opvallende wed strijd. Bij Bouw was Ma'thijs de beste. De uitslagen Bouw - Franke (a) 3-2 Cailebaut (b) - Dessoden 1-1 Gilbos - V.V.TT. 6-0 Franke (b) - F.F R (5-0) ff J V H. Na de wedstrijden van zater dag mogen we zeggen dat Hand in Hand A kampioen is in reeks A en Gijzegem A in reeks B In reeks C wordt het Loebes A of Sprinters A. 'Hand in Hand A ging op Kos- zen A met 1-5 winnen en steekt hierdoor de titel definitief op zak. Fosques A tegen Cosmos A kon ons nog enigzins boei en omwille van de strijd om de 2e plaats. Dat Cosmos A echter met 5-1 cijfers zou ver liezen dat hadden we van Fos ques A niet meer verwacht na die 6-0 nederlaag tegen Hand in Hand A. Hiermede is ook Fosques A zeker van zijn 2e plaats. Johnny Boys A kon nog eens met een overwinning aankno pen (4-2) tegen het nogal zwakke Moorsel B. Ook Fos ques B behaalde een goed re sultaat (1-5) op Scotsching A. Moorsel A had weinig moeite met Onkreukbaren A (5-1) en Rand in Hand B liet een over winning tegen Kasseistampers ontglippen (3-3) Door het mis sen van zijn uitbil liet Alfons Van der Straeten een kost baar punte voor Hand in Hand B verloren gaan. In reeks B moest Gijzegem A zich weer tevreden stellen met een 3-3 gelijkspel op Cosmos B Maar aangezien Onkreukba ren B het tegen Koszen B ook niet verder bracht dan 3-3, heeft Gijzegem met dit puntje genoeg om de kampioenstitel definitief op zak te steken. Royal A kon 6-0 bijeen stam pen tegen Johnny Boys B, dit is ook dit seizoen nog maar eenmaal gebeurd, alleszins een morele opkikker voor Royal Boys. In Reeks C vielen 5 overwin ningen met telkens 4-2 cijfers te noteren. Loebes A ging het met 2-4 doen op de Klakskens. Sprin ters eveneens met 2-4 op Gij zegem B en Kravael met 2-4 op Onder de Toren A. Ook Korte Stokken hield de puntjes thuis tegen Dender en Schelde en Loebes B tenslotte won van Krijt op Tijd met 4-2 op eigen biljart. Nog 2 weken wachten en dan z~' men te Meldert bij B.C. Kravael beslissen over het lot van leider Loebes A Het wordt alleszins een boei end competitie einde in reeks C Uitslagen van zaterdag 15 feb. Reeks A Koszen A-Hand in Hand A 1-5 Fosques A-Cosmos A 5-1 Johnny Boys B-Moorsel B 4-2 Scotsching A-Fosques B 1-5 Hand in Hand B-Kasseistam- pers A 3.3 Moorsel A-Onkreukbaren A 5-1 Reeks B Kasseistampers B-Zandstuivers A 5-1 Royal A-Johnny Boys B 6-0 Krijt op Tijd A-Scotsching B 33 Cosmos B-Gijzegem A 3-3 Onkreukbaren B-Koszen B 3-3 Reeks C Gijzegem B-Sprinters A 2-4 Loebes B-Krijt op Tijd B 4-2 Onder de Toren A-Kravael A 2-4 Korte Stokken A-Dender en Schelde 4-2 Klakskens A-Loebes A 2-4 Stand in Reeks A 1 Hand in Hand A 19 38 2 Fosques A 19 31 3 Cosmos A 19 28 4. Koszen A 19 23 5. Hand in Hand B 19 21 6. Kasseistampers A 19 20 7. Moorsel A 19 17 8 Fosques B 19 17 9 Johny Boys A 19 12 10. Onkreukbaren A 19 12 11. Scotsching A 19 5 12 Moorsel B 19 4 Stand in Reeks B 1. Gijzegem A 17 30 2 Onkreukbaren B 16 26 3 Koszen B 16 25 4. Cosmos B 16 20 5. Kasseistampers B 16 61 6 Zandstuivers A 17 12 11 7 Scotsching B 15 8. Johny Boys B 16 10 9 Royal Boys A 16 8 10. Krijt op Tijd A 17 4 Stand in Reeks C 1 Loebes A 17 28 2. Sprinters A 16 25 3. Kravael A 16 22 4 Onder de Toren A 16 20 5. Korte Stokken A 16 16 6. Krijt op Tijd 3 17 15 7. Loebes B 16 12 8. Dender en Schelde 17 10 9. Gijzegem B 17 10 10. Klaksken A 16 6 Sporttrofeeén RUPA Vooruitzichtstraat 25a AALST Tel 053-21 39,51 Programma voor zat. 22 febr. Reeks A Moorsel A-Fosques A Fosques B-Moorsel B Scotsching A-Hand in Hand B Hand in Hand A-Onkreukb. A Cosmos A-Koszen A Kasseist. A-Johny Boys A Reeks B Royal A-Scotsching B Johny Boys B-Kasseist. B Koszen B-Cosmos B Reeks C Sprinters A-Loebes B Onder de Toren A-Klakskens A

De Voorpost | 1975 | | pagina 23