Geschorst met 5 minuten te spelen J WINT TOPPER derby i/ïïïilï^ Onverwachte nederlaag voor Grembergen WILLY DE WITTE DOOR PECH TERUGGESLAGEN HANDBAL BRABO DENDERBELLE DOET HET Jeugdhandbal GUIDO VERBURGH EN GEERT DE RUYSSCHER BEVESTIGEN 20 De wedstrijd Sparta Aalst-Ajax werd door scheidsrechter De Thay ongeveer 5' voor het einde stopgezet. De stand was toen 10-14 en wij kunnen ons niet van de indruk ontdoen dat de heer De Thay hier een voorbarige beslissing heeft genomen. Wij zijn van oordeel dat de scheidsrechter hier plots in een paniek toestand terecht kwam die hem belette andere mogelijkheden te overdenken. Andere mogelijkheden zoals bv. de wedsrijd 'n paar minuten stilleggen om de gemoederen te laten bedaren of door de terreinafgevaardigde de contesterende supporters de zaal te doen verlaten. De wedstrijd MONTEGNEE BRABO DENDERBELLE 19 ledereen was duidelijk ver baasd dat de scheidsrechter de wedstrijd stopte op een ogen blik dat de wedstrijd nog maar enkele minuten moest duren. Wat was er feitelijk gebeurd. De wedstrijd verliep geduren de 45' vrij normaal, beide clubs streden bitsig maar vrij spor tief en niets liet zulk een ein de voorzien. Ongeveer 10' voor het affluiten gebeurde er echter een incident dat vol gens ons óe rechtsreekse aan leiding werd van het rumoerig wedstrijdeinde. Enkele spelers begonnen elkaar te duwen en te stampen en scheidsrechter De Thay liet toen na de voor de hand liggende beslissingen te treffen. Geen enkele speler werd uitgesloten en de ver hitte gemoederen bereikten hierdoor het kookpunt. De scheidsrechter liet toen rra zijn verantwoordelijkheid te ne men. Toen een paar minuten later Luc Van Delsen, volgens zijn eigen verklaring, een ver keerde beweging maakte en ten gronde stuikte, ging Ajax in tegenaanval, een Sparta ver dediger beging een fout en de scheidsrechter floot de zoveels te penalty. Toen stormden een paar Aalsterse supporters het terrein op en scheidsrecher De Thay schorste de wedstrijd. Misschien nog een opmerking over deze zaak, Sparta had reeds herhaalde malen moeilijk heden met deze scheidsrechter zodat reeds bij voorbaat de spelers zenuwachtig worden. Misschien is het aan te raden de heer De Thay niet meer aan te duiden voor wedstrijden waarin Sparta betrokken is. milderen nadat Verbestel een penalty gemist had. Ruststand 6-8. Aalst begon met volle moed aan het tweede wedstrijdge deelte maar zag drie maal de worpen van Lootens op het doelhout stranden. Ajax kon langs Van Der Stappen op pe nalty en Van Cauwenberghe steeds gelanceerd door Mer- tens, uitlopen tot 6-10 na 35' maar Sparta kwam opnieuw opzetten langs een raakwer- pende Verbestel en eindelijk 'n meeval kennende Lootens (9-11 een kwartier voor het einde). Vermeir, Van Cauwenberghe en Van Der Stappen leken de ne derlaag te bezegelen van het nu veel balverlies lijdende Aalst (10-14) maar zoals wij al vroeger schreven, scheids rechter De Thay was de wed strijd niet meer meester onge veer 5' voor het einde. Scoorden Sparta Van Delsen 3, Verbestel 4, Bomon 1, Loo tens 1, Ganzeman 1. Ajax Van Cauwenberghe 7, Van Der Stap pen 6, Vermeir 1. Reserven. SPARTA AALST-AJAX 21-10 Een zwak spelend Ajax kon slechts gedurende de eerste helft weerstand bieden aan het veel wilskrachtiger Aalst. Rust stand 10-6. Tijdens het tweede wedstrijdgedeelte zou ,old-boy' Et. Bomon zijn ploeg naar een afgetekende overwinning stu ren. Het rommelige en over haast naar doel besluitende Ajax bleek echt niet tevreden over de scheidsrechter en wei gerde op sommige ogenblikken zelfs hun kansen te verdedigen De wedstrijd Een sterk gehandicapt Sparta heeft lange tijd de indruk ge wekt toch nog te kunnen win nen van een degelijk spelend Ajax. Bij de Spartanen ontbrak D. Troch, was Mens gekwetst en waren Van Den Berghe en Van Der Meersch ziek. De stu dieronde duurde vrij lang. Gan zeman kwam wel eens alleen voor keeper Mertens opdagen maar de Ajax keeper intercep- teerde meesterlijk. Na 5' open de Verbesten voor Sparta doch vijf minuten later leidde Ajax met 1-2. Keeper Mertens lan ceerde steeds gepast de snel le Van Cauwenberghe en Spar ta werd verder op achterstand geplaatst. Sparta kon opnieuw aanpikken na 15' spel dank zij pareltjes van doelpunten van de steeds even opportune Luc Van Delsen (3-3). De Aalste- naars namen zelfs voorsprong langs diezelfde Van Delsen en Ganzeman 5-3 op 18', maar Luc ^Van Cauwenberghe bleek echt onhoudbaar en bracht Ajax met drie opeenvolgende treffers op nieuw aan de leiding vijf min. voor de rust. Theo Van Der Stappen, de andere Ajax uit blinker, maakte er 5-8 van en even voor de rust kon Bomon Brabo Denderbelle heeft, door de overwinning te behalen te Montegnée. nu zo goed als ze ker zijn ticket voor eerste na tionale op zak. De Brabo jon gens deden het nog maar eens wanneer het noodzakelijk was zodat niemand meer kan twij felen aan de waarde van Den derbelle die duidelijk de beste ploeg is van tweede nationale. Brabo telt nu theoretisch vier punten voorsprong op Monteg née en vijf punten voorsprong op Kraainem. Andere ploegen komen er niet meer aan te pas. Aangezien volgend week einde deze twee clubs tegen elkaar in het strijdperk moeten en Brabo tegen Cros. Schaar beek op de volle buit kan reke nen, zal de voorsprong van Denderbelle nog groeien. Wij geloven dat ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van Brabo de promotie naar 's lands elitereeks een feit is. Een 400-tal luidruchtige toe schouwers waren getuige van een bitsige doch redelijk spor tief betwistte wedstrijd. Gedu rende de eerste helft zag het er wel even naar uit dat Brabo het niet zou kunnen waarmaken Inderdaad na een 0-2 voor sprong langs Van Der Veken en een uitstekende Heyndrickx kwam de thuisploeg sterk op zetten. Langs hun topschutter Mahieu werd het na 8' spel 4-3 en toen de wedstrijd 20' bezig was leidde het vooral op snelheid aangewezen Monteg née met 8-4. Tóen nam coach De Mol de beslissing de Mon tegnée topscorer met een spe ciale bewaking te bedenken. Callaert en De Bisschop na men afwisselend deze taak op zich en meteen begon een wils krachtig Brabo aan zijn achter stand te knagen. R. Van Der Veken legde tijdens de 30ste minuut de rustand vast (10-8). Even voor de rust was kapitein Van Hout uitgevallen met een beenkwetsuur en zou niet meer kunnen aantreden tijdens bet tweede wedstrijdgedeelte. Dit belette Brabo niet langs een weer eens hardwerpende Van De Velde op 10-9 te komen na 3' spelen in de tweede helft. Brabo had het offensief van de thuisploeg goed opgevangen en een schitterende Heyndrickx bracht Brabo gelijk na 35' spe len. Drie minuten later bracht Van De Velde Brabo voor het eerst opnieuw op voorsprong, Ten kregen de toeschouwers gedurende tien minuten een bitsige strijd te zien. Geen van beide ploegen wou wijken en het was duidelijk dat toen de beslissing nakend was. Met nog 13' te spelen stonden de ploegen steeds gelijk (14-14). Van Der Veken en Timmerman scoorden even later voor Bra bo. Montegnée klampte nog even aan (15-16) maar Heyn drickx en D. Uyttersprot deden de balans definitief overslaan in het voordeel van Brabo (15- 18) met nog vier minuten te spelen. Keeper Heyvaert, ge durende gans de wedstrijd uit stekend, Itet nog slechts twee penalty's passeren en De Bis schop had even voor het einde alle twijfels weggenomen door een negentiende doelpunt. Bra bo was duidelijk de beste ploeg geweest al vertelde men ons dat Denderbelle het vooral haal de door wilskracht en persoon lijke inzet dan door werkelijk hoogstaande handbal. Doelpunten Van Der Veken 5, Heyndrickx 6. Callaert 1. D. Uyttersprot 2. Van De Velde 3. De Bisschop 1. Timmerman 1 MONTEGNEE 20 BRABO DENDERBELLE 11 De Brabo reserven, zeer onvol ledig te Montegnée. sloegen maar een zwak figuur. Op geen enkel ogenblik gaven zij de indruk een kans op de over winning te hebben. Montegnée duidelijk sneller en beter op doel werpend, ondervond dan ook niet de minste moeite om met overtuigende cijfers te ze gevieren. In de dameskompetitie was uiteraard alle aandacht gevestigd op het treffen tussen Aalst Sportief en Avanti Lebbeke. Eens te meer werd deze wedstrijd een hoogtepunt in de Belgische dames kompetitie. Een hoogstaande wedstrijd die jammer genoeg een verliezer moest kennen. Avanti verloor met het kleinste verschil en Aalst Sportief kwam groots uit de wedstrijd. Indien wij goed ingelicht zijn staan beide ploegen nu met een gelijk aantal punten. Uilenspiegel telt een lichte voorsprong en ook Ambiorix is nog niet uitgeschakeld. Wij geloven niet dat deze kompetitie ooit zo spannend was. Inderdaad, alles is nog mogelijk. Ros Beiaard Dendermonde en EV Aalst haalden het respektievelijk tegen Evere en Ganshoren. Uitstekende resultaten. AALST SPORTIEF 8 AVANTI FEMINA 7 Aangezien wij op het ogenblik dat deze wedstrijd gespeeld werd aanwezig dienden te zijn in de Lebbeekse sporthal om de wedstrijd Avanti-E. Aalst voor U te commentariëren, heb ben wij dit treffen niet kunnen bijwonen. Nu wij de verschillen de kommentaren gehoord heb ben beklagen wij ons meer dan ooit niet op twee plaatsen tegelijk te kunnen zijn. Inder daad, men vertelde ons dat zowel Avanti als Aalst Sportief er een prachtwedstrijd van ge maakt hebben. Dat Aalst Spor tief uiteindelijk won danken zij vooral aan hun ervaring. Inder daad, de Aalsterse meisjes hebben op een uitstekende ma nier balbezit gespeeld toen zij op 8' voor het einde leidden met 2 doelpunten voorsprong. Avanti Femina kon nog milde ren langs Muylaert op penalty maar tijdens de resterende minuten slaagden zij er niet meer in op balbezit spelende Aalst Sportief te verschalken Ook de taktiek van Aalst klop te. Met Van Laer op Verhof- stadt en Hutsebaut op Muylaert werd het Avanti spel voldoende geremd om niet tot zijn volle recht te kunnen komen. Avanti met een uitstekende Lut Hau- welaert in het dóel. mocht ech ter met opgeheven hoofd het terrein verlaten. Nooit waren zij echt de mindere geweest van Aalst Sportief maar er moest nu eenmaal een overwinnaar zijn. Aalst Sportief opende de stand na 2' en Avanti repli keerde gepast. Verder dan een 1-2 stand konden zij het toch niet brengen en tijdens de resterende minuten van de eerste helft was het Aalst Spor tief dat steeds één puntje voorop lag. Ruststand 4-3. Tij dens het tweede wedstrijdge deelte hetzelfde spelbeeld. Bei de ploegen bleken sterk aan SK GREMBERGEN-BRASSCHAAT 17-18 SK Grembergen heeft tegen het toch niet zo sterke Brasschaat een onverwachte en teleurstellende nederlaag geleden. Voor de Grmbergenaars, waarbij J. Caudron een opvallend wederoptreden deed, betekent deze nederlaag een ontgoocheling die kan tellen. Grembergen kende een archi-slechte start zodat na 15' spelen Brasschaat met 3-6 leidde. Hans Van Haute gelegenheidsscheids- rechter ipv speler, had toen reeds moeite om de op het randje van het brutale spelende Brasschaat in te tomen. Bij Grembergse verkeerde keeper H. Van Damme in geen al te beste dag zodat 10' voor de rust Brasschaat nog steeds een drie punten voor sprong telde (5-8). Een rommelig GSK kan langs Trienpondt toch nog naderen zodat bij de rust alles nog mogelijk was. Ruststand 7-8. Grembergen startte goed het tweede wedstrijdgedeelte elkaar gewaagd maar toch was het Aalst Sportief dat de teu gels in handen hield Hoe de Aalsterse meisjes tijdens de laatste minuten hun overwin ning veilig stelden, vertelden wij reeds. Avanti Femina krijgt wellicht de kans om revanche te nemen tijdens de eindronde. Scoorden AalstM. Van Del sen 2, Lowie 1, Van Laer 1, L. Van Delsen 1, Wynant 3. ROS BEIAARD-EVERE 20-14 De Dendermondse meisjes be haalden tegen Evere een eerder onverwachte overwinning. Na bet moeilijke seizoenbegin 'n welgekomen beloning. Na 10' leidde Dendermonde reeds met 7-2 J. Melis die 11 keer raak trof. bleek onhoudbaar voor de Brusselse tegenstanders en aangezien J. Heirman ook haar duit in bet zakje deed met in het totaal zes treffers, leidde Dendermonde bij de rust reeds met 15-7. De thuisploeg liet tijdens de tweede helft niets meer aan het toeval over en vergenoegde zich er mee de wedstrijd verder onder kontro- le te houden. Ook Y. Doorns en De Vos scoorden voor Ros Beiaard. Scoorden Melis 11, Doorns 3, Heireman 6, De Vos 1 GANSHOREN-EV AALST 5-7 E.V Aalst heeft te Ganshoren niet zijn allerbeste wedstrijd gespeeld. Dat zij toch nog de Het werd dra 8-8 maar even later, de afwerking van de Grembergenaars was beneden alles, leidde Brasschaat op- AVANTI LEBBEKE 22 EV AALST 16 Avanti Lebbeke. voor de eerste maal in de prachtige doch kille en sfeerloze sporthal te Leb beke, had zich deze ouverture waarschijnlijk heel anders voor gesteld. Inderdaad, Avanti zon der Adam en De Smedt, kon de minstens driehonderd toe schouwers nooit in stemming brengen. Avanti voerde wel aan als verontschuldiging, dat de tegenstand van Aalst te zwak was en dat zij ipv steeds te scoren, spektakel wilden brengen, maar voor ons is dit nog geen reden om zes tien doelpunten te incasseren tegen de theoretisch zwakste aanval van eerste nationale. Eendracht Aalst verraste ons in de goede zin. De volledig verjongde ploeg speelde een voortreffelijke partij en gaf ons de indruk dat het verblijf in tweede nationale wel eens van heel korte duur kan zijn. De Eendrachters missen duidelijk nog een afwerker, maar de inzet van de jonge, technisch degelijke geschoolde spelers, vergoed veel. Wij hopen nu maar dat de toeschouwers, waarvan velen voor de eerste maal een handbalwedstrijd bij woonden, Avanti nog een twee de kans zullen geven. De wedstrijd Eddy De Vlieger, de enige die samen met Dirk Verhofstadt nog enige verluchting kon bren gen in de Avanti aanval, scoor de vanop „zijn" linkerhoek het openingsdoelpunt. D. Vertiof- stadt maakte er 2-0 van op penalty, maar een verrassend goed Eendracht kon aanpikken langs een goede Petrez en 'n nog steeds snelle Rimbaut 3-2 na 7'. Ondertussen had E. Van Goethem, zeer hard werpend maar te veel balverlies lijdend, een penalty gemist voor Een dracht. Avanti ging dan even doordrukken en wij kregen toen de indruk dat Aalst een afgetekende nederlaag niet kon ontlopen. Na 20' waren de Lebbekenaars inderdaad op weg naar een afgetekende ze ge (8-2). Toen echter kwam Eendracht opnieuw in de wed strijd en 'n inspiratieloos Avan- tie kon de voorsprong niet meer opdrijven tot de rust 12-6. Tijdens de tweede helft deed een bedrijvig Eendracht het nog beter. De Aalstenaars kwa men tot 4 punten achterstand op bet scorebord tot 20' voor het einde, Avanti, dat steeds trachtte de cirkelspelers te be dienen, kwam toen nog even los en een hard en raakschie- tende D. Verhofstadt dreef op tot 20-12 aan de 45e min. Toen Dameshandbal overwinning behaalden is een bewijs dat EV Aalst er de laatste maanden stukken is op vooruitgegaan. Trainer Rimbaut heeft beslist een opmerkelijke vooruitgang geboekt met zijn damesploeg, Na 10 min. spelen stonden de ploegen nog gelijk (1-1) maar 10' later was de eerste en beslissende kloof reeds gemaakt. Aalst leidde met 1-3 en bij de rust telden zij nog steeds twee punten voorsprong. Rustand 2-4. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte bleef de wedstrijd vrij gelijkopgaand. Aalst had mits wat meeval verder kunnen uit lopen maar Devinne zag meer dan een paar maal haar scho ten stranden op het doelhout. Tien minuten voor het einde was Ganshoren tot op één puntje genaderd (5-6), maar Eendracht liet de verdiende overwinning niet meer ontglip pen. Scoorden Wauters 3. De Smedt 1, Simal 2. Mergay 1. Wedstrijden voor het weekend 15.3 te 20 u. EV Aalst-Mechelen Amay-Avanti Lebbeke Ajax-Ekerse te 19,30 u. Denderbelle-Cross. Schaarbeek Montegnée-Sparta Aalst HBC Lebbeke-Uilenspiegel 16.3 te 19,30 u. Sasja lll-Grembergen Brasschaat-Rosis Aalst viel alles opnieuw stil bij Avan ti dat er toch niet meer in slaagt die spetterende en van inspiratie getuigende aanvallen op te bouwen die in het ver leden hen zo meesterlijk maak ten. Een vlot spelend Eendracht voelde goed aan dat hun te genstanders weinig geïnspi reerd speelden en begonnen vooral langs Petrez en Bayens aan hun achterstand te kna gen. Het resultaat liet niet op zich wachten en Eendracht be haalde nog een onverwacht goed resultaat door de laatste dertig minuten met een 10-10 stand te besluiten Een teleur stellende wedstrijd van Avanti maar een hoopgevende pres tatie van het verjongde Een dracht met een raakschietende Petrez. Ook de 16 jarige kee per Moens kweet zich goed van zijn taak. Scoorden. Avanti D. Verhof stadt 11, De Vlieger 5. Moonen 1, Keppens 2. Wattiez 3. Aalst: Petrez 6, Bayens 3, Coen 1, Rimbaut 1. Steeman 2, Van Goethem 1. Reserven. AVANTI LEBBEKE 11 EV AALST 3 Een zeer goede Avanti reserve ploeg heeft tegen de toch wel verzwakkende Eendracht dou blures een degelijke wedstrijd gespeeld. De Eendracht dou blures konden slechts gedu rende één helft gelijke tred houden met de Avanti ploeg. Toen de rust aanbrak met een 5-3 stand kon niemand veron derstellen dat Avanti geen en kel doelpunt meer zou incas seren tijdens de tweede helft. Van Der Borght (2) en J.P. Moens scoorden voor Aalst. JOCHEWOA AALST HBC AJAX Jochewoa trof in HBC Ajax, kampioen van Oost-Vlaanderen. duidelijk een te sterke tegen strever. De Aalsterse jongens verdedigden zich sporief maar het in gestalte en kracht be voordeelde Ajax hoefde zich echt niet in te spannen om een afgetekende overwinning te be halen. Reeds bij de rust leidde HBC met 4-15. Tijdens het 2de wedstrijdgedeelte zou keeper Simoen nog slechts eenmaal verslagen worden zodat de eindscore opliep tot 5-29. De titel van Lentekampioen kan moeilijk aan HBC ontsnappen. Scoorden Van Belle 2, Hol- brecht 4. Beeckman 2, Keppens 6. Huyck 6. De Vilder 2, De Leeuw 5, Praet 2. nieuw met 8-11. Een paar min. later kende Grembergen zijn beste periode van de wedstrijd Met vloeiende combinaties werd de Brasschaatse verdedi ging voor schut gezet. Caudron en Seymoens brachten de thuisploeg gelijk (13-13 na 12'). GSK scheen toen definitief op weg naar de overwinning. Se- ghers en Caudron brachten hun ploeg op een 17-15 voorsprong 11' voor het einde. Wat er toen gebeurde met de thuisploeg is moeilijk te verklaren. GSK be gon opnieuw rommelig te ak- teren en vooral in verdediging volgden de flaters elkaar op Keeper Van Damme kon ook geen redding brengen zodat voor de thuisploeg alles te herbeginnen was op 9' van het einde (17-17). Met nog 4' te spelen scoorde Brasschaat het achttiende en beslissende doel punt. Grembergen had gedu rende elf minuten geen enkel doelpunt meer gescoord Ploeg en doelpuntenVan Damme, Tollit, Seymoens 2, De Potter 2, Caudron 7. Buyl 1. Trienpondt 3, Seghers 3, De Swaef, Van Hecke en De Rid der. i/erburgh, een spetterende op weg [RVDVJ Willy De Witte moest te Hechte! afrekenen met pech. Nadat hij de eerste reeks vrij gemakkelijk had gewonnen, zag het er naar uit dat hij ook ditmaal de eindzege niet zou laten ontglippen. Het lot besliste er echter anders over zodat hij tijdens de tweede reeks uh koers verdween en meteen alle hoop verloren ging. Bij de BLB te Axel was de strijd nog heftiger dan tijdens het vorige weekeinde, zij het dan vooral voor de ereplaatsen. Bij de inters was het opnieuw Guido Verburgh die in de 1ste reeks alle inters in zijn spoor liet. voor broer Willy, ledereen verwachtte dan ook heizelfde patroon tijdens de tweede reeks. Na 'n paar ronden kreeg deze gedachte vaste vorm. doch het duurde niet lang. Guido kwam ten val en moest toezien hoe een achttal piloten hem voorbij reden. De vinnige Guido was vlug terug in het zadel en gaf dan een staaltje van zijn rijvaardigheid en wist terug te komen tot in tweede stelling. Onderussen was Scheele al 'n heel eindje uitgelopen waar door Verburgh niet verder aan drong aangezien hij nu toch zeker was van de eindzegen. Wel is ons opgevallen dat bij inters het overwicht van Guido Verburgh misschien niet zal blij ven duren Stilaan komen ook de kopstukken van vorig sei- De jonge Borms uit Erembodegem onderstreepte te Axel het over wicht van de Aalsterse crossers. Hij ddted het in elk geval prima bij de nieuwelingen 125 cc. (RVDV) zoen, Johan De Cuyper en Gil bert De Rijcke opzetten. Zij moeten er kunnen voor zorgen dat het tijdens de komende wedstrijden een harde strijd wordt tussen hen en de broers Verburgh die het nu nog voor het zeggen hebben Ook bij de nieuwelingen 125 cc werd het een strijd voor de ereplaatsen. Geert De Ruyscher stak er opnieuw bovenuit en veroverde twee reeksoverwin ningen en de eindoverwinning. Wie dacht dat de lentetrofee te Axel eerder een kinderspel zou worden had het lelijk mis. De wedstrijden winnen nog steeds aan belangstelling en In de meeste reeksen kan nog van alles gebeuren. Op zaterdag 15 maart wordt de voorlaatste wedstrijd gereden en missohien kunnen we dan een betere pronostiek opmaken. Een verraderlijke omloop staat zeker borg voor een spannend einde. Tussen haakjes kunnen we meedelen dat waarschijnlijk volgende week Marc Van Lan- genhove uit Zele zijn heroptre den zal doen en wel met een nieuwe machine. UITSLAGEN Nieuwelingen 125 cc reeksen gewonnen door De Ruyscher Eindstand 1. De Ruyscher 2. Panis 3. Pynket 4. Van Gijseghem Nieuwelingen 250 cc reeksen gewonnen door Houwenhuyse en Rottier Eindstand 1. Rottier 2. Houwenhuyse 3 Good Juniores reeksen gewonnen door Van De Moortel en Cor- rens Eindstand 1 Lensen 2 Van Bruggen 3. Van De Moortel Seniores reeksen gewonnen door Boenne Eindstand 1. Boenne 2 Plovier 3. Buysse Inters reeksen gewonnen door Verburgh en Scheele Eindstand 1. Guido Verburgh 2 Willy Verburgh 3. Johan De Cuyper 4. Vervoort (Ned.) 5. Gilbert De Rijcke 6. Bortels 7. Joris Verburgh 8. Van De Velde 9. Alex Bal 10. De Deene

De Voorpost | 1975 | | pagina 20