LOUIS VAN SPITAEL BRONS E. VAN NIEUWENHOVE OPNIEUW TWEEDE Knappe jongeren K. Aalst laat de kans liggen ATLETIEK A.C. Uitbergen OVERWINNING VAN BRIGITTE EN ROBERT DE PALMENAER A.C. Baasrode A.C. Berlare AC Grembergen DANNY VAN DAMME BEGEEFT A.C. Hamme Frank Grillaert in de kijker te Lebbeke 22 In de veldloop te Lebbeke waaraan E. Aalst In klubverband deelnam werd pupil Guy Roelandt die niet te best in zijn schik bleek slechts veertiende. Voor de zevende maal in dit seizoen werd miniem Erwin Van Nieuwenhove naar de tweede plaats verwezen. Wanneer komt er eindelijk eens een over winning. Jan de Vree die zich nu eens niet liet insluiten werd vierde. Eerstejaars miniem Stefaan Van der Stichelen liep voor de eerste maal in maanden met ietwat meer overtuiging en dit leverde hem een elfde plaats op. Geert Van Herzele en Bart De Saedeleer waren respektieve- lijk achttiende en twintigste. Rik Roelandt werd de beste Aalstenaar bij de kadetten, hij eindigde 8e. Johan De Saedeleer verging het nu eens minder goed. Hij werd na een Suzy Verheirstraeten en H. Eemans op ereplaatsen te Liedekerke In het vooruitzicht van het nakende pisteseizoen was het aantal Aalsterse atletes in de laatste veldloop te Liedekerke waaraan Eendracht in klubverband 'deelnam vrij beperkt. Bij de jongsten ken de Inge Eemans een zeer goede start, ze liep in het begin in de zesde positie maar zakte geleidelijk aan af naar de 15e. Aldus ein digde ze net voor Christa De Winne Bij de eerstejaars kadetten plukte Ria De Boeck de vruchten van haar regel matig oefenen, en werd ze achtste voor Laurie Verheir straeten 9e An Claeys. die tot zowat half weidstrijd in het gezelschap van voornoem den vertoefde werd terugge slagen en eindigde slechts 20e Scholier Lutgarde Cop- pens nam een te voorzichtige aanloop en moest dan ook in de achtervolging In de spurt om de 4e plaats werd ze op de koop toe gehinderd zodat ze slechts als 5e over de meet kwam. Erica De Neef werd na een regelmatige wedstrijd vijftiende. De enige Aalsterse juniore Hildegarde Eemans Het reeds na de Ie ronde de indruk in staat te zijn een mooie ereplaats te kunnen behalen. Ze werd dan ook derde Bij de seniores strandde Suzy Verheirst-aeten eens te meer op een van de gezusters De Palmenaere. Al vorens zeker te zijn van een mooie 2e praats, moest ze eens te meer de strijd aan binden tegen de Vlierzele atleet De Swaef. J.V.H. slechte start op achtervol gen aangewezen om nog op de 13e plaats te eindigen. De Aalsterse scholieren lieten zich deze keer niet verrassen. Tegen de verwachting in liep Hugo Wetlekens reeds van in de start in de kopgroep. Hugo verloor naderhand nog wel een plaats maar eindigde toch mooi zevende. Patrick Vorck geruime tijd in 13e stelling deed daarna een flinke re monte die hem nog de 8e plaats opbracht. Mooi resul taat ook voor Eddy Thijs (14) en Dirk Vermeir (21). E. Aalst was hier tweede in het klub- klassement. Eric Vermeir die tijdens de nationale veldloop- kampioenschapper. door pech werd geremd (hij verloor een deel van zijn spike) liep nu een prachtwedstrijd De af stand bleek geen handikap voor hem. want iedere ronde schoof hij naar voren. Veel te snel vertrokken tegenstan ders liep Eric gezwind voor bij. In de laatste ronde was hij al vierde en bedreigde nog de Ninovieter Huylebroek (ne gende in het nationaal kam pioenschap) voor de derde plaats. Zonder Pollet (op reis)t Parmentier (gekwetst), Pal mans (die al het pisteseizoen aan het voorbereiden is) en met Pierre Cailebaut (inspui tingen) als toeschouwer, was Freddy Neirinokx de vaandel drager van E. Aalst. Tot onge veer half weg kon hij zich op de tiende plaats handhaven, toen kreeg hij een inzirrking en werd slechts dertiende. Francois Buggenhout werd 28e Dirk Coppens die beter in konditie bleek dan in het nationaal kampioenschap leg de beslag op de 36e plaats. J.V.H. Zondag startten Brigitte en Ann De Martelaer te Liedekerke. Ann liep bij de scholieren andermaal een zeer goede wedstrijd. Op het zwaar en heuvelachtig parkoers slaagde ze er lange tijd in om met de besten mee te gaan. De kampioen Sonja De Smet was al spoedig buiten schot. Alleen Bauwens van Baasrode scheen haar een paar maal dicht te naderen. In het achtervolgend groepje ging Ann goed mee. Enkel in de laatste ronde moest ze lossen en verloor een paar plaatsen. Ze was achtste toen ze over de eindmeet kwam. Van de wedstrijd van Brigitte De Palmenaer kunnen wij niet veel vertellen. Na 200 m was ze reeds afgescheiden aan de leiding. Zonder werkelijk door te du wen won ze met een voor sprong van 400 m op Suzy Verheirstraeten en Griet De Swaef. Volgende week te Ra bat zal Brigitte zich zeker tot het uiterste verdedigen. De te genstand zal er evenwel bie- zonder groot zijn want alleen de allerbesten van ieder land krijgen de kans deel te nemen De hoeveelste Brigitte hier zal eindigen heeft voor ons min der belang. We weten dat ze hier niet vooraan te verwach ten is. De Belgische kampioe ne Magda Hands verklaarde im mers „Ik zal al blij zijn als ik bij de eerste twintig ben". Dat zegt genoeg. De jongste meisjes en al de jongens liepen te Overmere. Bij de meisjes geboren in '66 was Lucrèce Rogiers zesde. Kathleen Van der Straeten was tiende in de volgende reeks. In de reeks '64 was Els De Martelaer zevende en Lieve Va Eeckhoudt 14e. Christa Rogiers was 7e in de reeks geboren in '63. Anne Van der Straeten eindigde als vijfde bij de miniemen '64. De kadetten '60 en '61 liepen samen Onze eerstejaars Berlinde Poppe leg de beslag op de vijfde plaats. Bij de jongens miniemen deed Geert Van Eeckhout zijn we- deroptreden na lange inactivi teit. Hij deed het zeer behoor lijk en eindigde op de elfde plaats. In de volgende reeks was Luc De Vrieze vijfde. Bij de kadetten gaf Robert De Palmenaer iedereen het nakij ken. Mare De Coster was ze vende, Luc Van Bockstal tien de, Rudy Van de Velde twaalf de en Luc De Coser 27e. Bij de scholieren was Patrick Pieters 2e, Alain De Vrieze 9e, Jan De Palmenaer 10e. Chris Van Eeckhout 14e en de Wichelenaar Johan Roels, die in Uitbergen komt trainen 18e Volgende zondag lopen de meisjes te Zele de jongens te Melle. Het kampioenschap van de veteranen bracht voor Louis Van Spitael niet wat we er van verwacht hadden en ook de atlee» van AC Baasrode zal aan dergelijke afloop niet gedacht heb ben. Van in de eerste ronde ging Louis van zijn tegenstanders weg zoals we dat reeds meermaals gezien hebben dit seizoen, zodat deze start ons niet verwonderde. Maar buiten alle ver wachtingen in was het Van Thieghem die de kranige veteraan bijbeende wat Van Spitael werkelijk demoraliseerde zodat hij niet meer kon reageren en naar een derde plaats verwezen werd. Een podiumplaats die zijn ge keverde wedstrijd in acht ge nomen ruim een overwinning waard is. Te Lebbeke waren ook enkele atleten aan de start en bij de seniores werd Piet Roels de beste clubatleet op de veertiende plaats. Knap pe wedstrijd ook van Eddy Van Loey die nu als 23ste finishte, Jean Van Der Vreken volgde op een niet onaardige 33ste plaats voor zijn club makker Etienne Goossens (44), Erik Goossens volgde nog als 64ste, Jozef Van Keer 76e en Theo De Smedt liet zich als 77e op de uitslag schrijven. In het clubklassement behaal de AC Baasrode de derde plaats wat we altijd graag -vermelden het geeft trouwens een beeld van de sterkte van een vereniging getrouw weer. Junior Jean-Pierre De Bleser eindigde ook goed als 13e en mag tevreden zijn met zijn uitslag. Bij de scholieren vie len twee kopprijzen voor AC Baasrode Mark Van De Voor de werd 4e en Robert Veyt puik zesde. Voor de kadetten leverde deze wedstrijd een 21e plaats op voor Erik Van As- sche en een 54e voor Paul De Busschere. Bij de minie men tenslotte haalde G. De Busschere een 39e en bij de jupillen B. Van Riet (4), L. Van De Voorde (10) en M. Kennes (16) goede uitslagen. INGRID BAUWENS TWEEDE TE LIEDEKERKE. De dames waren aan de start te Liedekerke waar I. Bau wens een schitterende tweede plaats in de wacht sleepte een overwinning waard wan neer men eindigt achter S. De Smet Op het Kampioerr- schap haalde de knappe atle te van AC Baasrode toch ook een veelzegende zevende plaats een vermelding die we Ingrid niet mogen ontnemen. P. Famaey liep te Liedekerke een 10e prijs bij elkaar, nog een scholiere die we regelma tig in de kopgroep aantreffen, te Vilvoorde werd zij 23e. Bij de kadetten waren er nog een vijfde en zesde plaats te ver melden voorBauwens en Van De Voorde. Overwinningen voor Ria Bonnaerens, Guy Valck en Guy D'Haese te Overmere Talrijke atleten, meisjes en jongens, gingen van start op de oefencross van V.S. te Overmere Bij de pupillen eindigde Scheirs Annick op de 14e plaats. Miniemen 63 nipte maar verdiende zege van Ria Bon narens die er alles moest uithalen om haar sterke ri valen achter zich te houden Voor Kathleen van Malderen werd het een mooie 5de plaats in dezelfde kategorie. Miniemen 62 Iris Scheirs sleepte een 3e plaats in de wacht na de gezusters Buyle Kadetten A en B liepen sa men. Myriam Bonnarens spurt te mooi 6e. Haar zuster Eiste werd 8e Ons flink dametje Annle De Rouck bond de spikes aan te Liedekerke en werd 8ste bij de seniores. Dan kwamen de jongens aan de beurt en het begon prach tig met de zege van Guy D'Haese bij de pupillen 66. Geert Valck 6e, De Geest C. 14e en hekkensluiter Geert Bonnarens 23e. Bij de pupillen 65 weer Ber lare aan de top met Gue Valck die er weer een klinkende zege van maakte. Bij de pupillen 64 eindigde Peter Poppe 13e Ook onze kadetten verdedigden zich knap De Geest E. kwam als 9e over de meet en V.D Snickt B eindigde 16e. Scholleren Paul Poppe 14e. De Backer Willy 17e en Van Malderen Guido 20e. Bij de senioren een verdien de 7e plaats voor René Poppe, Van Caelenberg Hugo 16e en een wederoptredende Willy Burm werd 26e Er was ook een reeks Inge legd voor niet-aangeslotenen Veteranen. Onder luide toe juichingen liep bakker Roger Bonnarens een 8e plaats Hij wilde zijn dochters tonen dat hij ook nog een wedstrijd kon uitlopen. Hij kreeg als prijs een mat, maar wilde daarom zijn voeten nog niet vegen aan de sport A.B. Voor de dames stond er een wectetrijd op het programma die georganiseerd werd door Liede kerke. wat aan enkele atleten toeliet zich nog maar eens op een ereplaats te lopen. Bij de scholieren werd Anne-Marie Cornells 14e en dat Is goed te noemen en duidt tevens op een merkelijke vooruitgang. Wanneer deze atlete zich nu een weinig meer ging inspannen op de trai ningen zou zij nog aangenaam kunnen verrassen. Carlne Van De Moortel miste nipt een po diumplaats, nu werd het een vierde prijs. Miniem Carine De Vriendt liep wel een van haar beste wedstrijden van het sei zoen en deze keer mogen haar supporters niet klagen met haar zevende plaats Dat zij fris over de aankomst kwam is ook het vermelden waard, zij beschikte blijkbaar nog over enige reser ves. Voor Jenny D'Hooms werd het nog een bloemtuil na enkele wedstrijden te zijn gestrand In het zicht van de aankomst met een 2e plaats als resultaat, werd het ditmaal een onbetwiste zege Nj het seizoen bijna ten einde is kunnen we de balans gaan opmaken van elke vereniging en voor AC Grembergen is die po- s'tief te noemen. Het aantal over winningen en ereplaatsen op sommen zou ons een opmerke lijk resultaat opleveren. Het be looft nu het piste seizoen voor de deur staat alhoewel oppassen geblazen is voor de Jonge atletes d:e men niet te veel in de are na mag sturen. Te Lebibeke was Louis Brussel mans aan de start van de natio nale veldloop ingericht door AC Lebbeke. Louis eindigde op een behoorlijke 32e plaats en dat op een zwaar parkoers Aanvan kelijk stak er meer in maar het was vooral de laatste kilo meters die zwaar doorwogen en hem een paar plaatsen verlies opleverden, hij was niettemin dik tevreden met zijn uitslag. Bij de veteranen te Hulshout alwaar deze ouderen hun kampioenschap liepen was het H. Waegeman die als 151e over de streep ging. (André) ATLETEN UIT MOORSEL EN MELDERT Bij de Belgische kampioenschap pen te Waregem kwamen slechts van onze atleten aan de start. Bij de kadetten werd Rudy Plas prachtig 27e. Bij de junio- rangschikte Franpois Coppens zich 52e terwijl Jozef Van Damme beslag legde op de 105e plaats en Luc Van Geit eindigde 127e. teranen aan de beurt. Ernest Verleiden zondag waren onze ve- Meersman werd 25e op meer dan 180 deelnemers in de kate gorie tot 50 jaar. Albert Van Geit was In dezelfde reeks 158e Te Lebbeke eindigde Paul Cop pens 21e bij de seniores en broer Frangois was 10e bij de juniores. Scholier Danny Van Damme zakte letterlijk in mekaar nadat hij lang In 10e stelling had gelopen. Zondag 16 maart zijn onze Jon gens aan het werk te Smeer- ebbe-Vloerzegem. D.D.R. Van de Hamse atleet Frank Gril laert hebben we zondag te Leb beke een uitzonderlijke knappe wedstrilj gezien met een twee de plaats als beloning Indien de Hammenaar er meer in ge loofde zou een Van Holsbeeck meer last gekregen hebben, nu wachtte hij iets te lang om toe te slaan en de kloof kon hij niet meer dichten. De Hamme naar kwam toch sterk opzetten en verraste de meest verstokte aanhangers met zijn laatste ron de waarbij hij Vaes gewoon van z'ch afschudde en slechts °P een 30 meter van de overwin naar eindigde. H. De Keyser werd verdienstelijk 24e na een allesgevend wedstrijdeinde. René Van Eetvelde werd 41e Bi) de juniores werd het voor M Ver berekmoes als enig deelnemer voor zijn club een 11e plaats Voor Walter Beirnaert leverde de verplaatsing naar Lebbeke een 14e prijs op bij de miniemen. Kangoeroes Aalst heeft de kans laten liggen om regelrecht naar de zo begeerde titel te stappen. Tijdens de topper tussen Kangoeroes en COC Ronse, betwist in een vol huis, kwa men de Aalstenaars tijdens de vierde set op 14-11 om tenslotte nog te verliezen met 14-16. Voor de wedstrijd was er al een zenuwoorlog ontketend. Een der Ronse-spelers over leed deze week en daarom kon de match best worden uitge steld oordeelde men te Ronse. Dat Aalst hiermee niet akkoord was is duidelijk Daarom vond men er bij de jeanetten niets beters op om de kranten te alarmeren en de mensen uit Aalst woorden in de mond te leggen als „de één zijn dood is de ander zijn brood". Wel misplaatst vinden we Tijdens de wed strijd was er ook heel wat kabaal, gelukkig meer in de sup portersrangen. Bij Aalst zitten er echter enkele personen die dringend een dosis gezond verstand nodig hebben. Hun niet te verantwoorden opvliegendheid zou de klub nog wel eens last kunnen berokkenen. Juvenes Zele ikroop met de hakken over de sloot te Ga vere waar de rode lantaarn dragers weer met voltallige bezetting aantraden en slechts tijdens de vijfde set fysisch tenonder gingen. Gitvoc Dendermonde mag de tioketten kopen. Na de spijtige nederlaag tegen Thunderballs Berlare en de zege van Sport Dendermonde tegen Jevok Mariakerke is de kloof te groot geworden om rog te overbruggen In derde pro vinciale speelde Springbokken uitstekend tegen leider Par- daf Kruibeke doch verloor... Ook Lede was outstanding te gen de andere leider De Klirvge. De afwezigheid van de gekwetste André De Lands heer werd wel gevoeld en ze ker een verontschuldiging dat niet meer werd geoogst. Bij de dames werd de wedstrijd Gilvoc - K. Bazel op een 11- 14 stand in de vijfde set stil gelegd omdat de bezoekende kapitein Heyrman zwaar ten val kwam en met een schou derontwrichting naar de kli- standen 14-16, 15-8, 15-11, 2-15, 15-9. Niemand zal wel graten ge vonden hebben in deze toch verdiende zege van de Sport- jongens die tijdens de vierde set enigszins gingen terugzak ken doch nog genoeg strijd lust bezaten om tijdens de ul tieme set de leiding te ne men en deze niet meer af te staan. De zege had wel afge- tekender vormen kunnen aan nemen doch een missertje in de eerste set gaf Jevok een setpunt. NIVOK NIEUWERKERKE-W. - ADEC SPORT BAASRODE 3- 2. Setstanden 15-8, 14-16, 13-15, 15-9, 15-9. Spannende wedstrijd waarin de Adeccers een slechte start namen, wel weer bijbeenden (8-7) doch een tweede aanval van Nivok niet konden weer staan. Ook de tweede set zag het er aanvankelijk niet zo goed naar uit (13-9) doch on der impuls van Leo Rogiers en Edward Pieters 'kwam er een kentering dié een gelijke start op het scorebord bracht. Tij- Vrasene en zijn goede kon ditie van het ogenblik beves tigd. Vrasene kwam nochtans op 0-2 dank zij setstanden 12- 15 en 12-15 doch de thuis- reaktie was kort maar helftig (15-3). Leeggespeeld was Kuk- los nog een gemakkelijke prooi voor de bezoekers (3- 15) Werner De Wilde en Jos Blondeel behoorden tot de uitblinkers. Uvijn en De Rop die hun wederoptreden vier den na wekenlange afwezig heid toonden duidelijk een te kort aan konditie wat in de beslissende fase van dit kam pioenschap zeker nog zal kun nen verholpen worden. Nog een goede prestatie van LEEUWERIK LEDE tegen El- versele. Na 9-15 (1-10 werd opgehaald) zou Lede de stand gelijkbrer.gen op 17-15. Onder impuls van Korte, Bee- laert en Roger Coppens zou Lede in het offensief blijven doch na een 9-7 tussenstand niet kunnen eindigen (13-15). Ook suspens in de vierde set toen de geel-zwarten met 14-11 aan de leiding kwamen doch ongelukkiglijk met 14-16 ver loren. SPRINGBOKKEN ZELE heeft de komst van leider Pardaf Kruibeke afgewacht om nog maals een goede prestatie te leveren. De cijfers laten trou wens niet zo goed de werke lijke waardeverhouding uit- schijnen. Vincke sloeg zijn stempel op de eerste set toen hij met een goede start zijn ploeg inspi reerde (6-4). Het werd 7-7, 12-10 en zelfs 14-12, Verra den door de zenuwen mistte Vincke toen drie achtereen- Kangoeroes Volleybalklub niek werd gevoerd. Dertig mi nuten werd er gerust en dat was voldoende voor de Gilvoc- cers om mentaal weer daar te zijn om de ontredderde Kabaz-meisjes te kloppen. In de derby Berlare - Adec Baasrode waren de Berlaarse meisjes overtuigend de bete re EERSTE PROVINCIALE. ST. AMANDUS GAVERE - JU VENES ZELE 2-3. Setstan den 14-16, 11-15, 15-7, 16-14, 6-15. Een goed spelend Ga vere heeft het Juvenes heel moeilijk gemaakt Dat was trouwens reeds snel duidelijk toen Juvenes niet zo gemak kelijk afstand 'kon nemen, via 4-4 dan toch naar 4-8 en 5-11 stevende doch niet kon vol harden (9-12). In een span nend seteinde won Juvenes met het kleinste verschil. De tweede beurt was Zele wel steeds baas doch grote ver schillen werden er nooit ge noteerd (4-9). Op 9-14 scheen de set gespeeld doch een remonte van de thuisspelers bracht nog enige spanning (11- 15). Gerustgesteld door de 0-2 voorsprong zouden de wit- oranjen het wat rustiger opne men, nooit onderdrukt worden doch een 4-1 en 11-7 laten noteren De vierde set was bijna het einde omdat Zele een 5-3 omzette in 5-7 en steeds aan de leiding bleef tot 12-43.. doch niet verder kon. Een leeggespeeld St. Amandus kwam er de laatste set niet meer bij te pas om via een 5-8 nog met zware 6-15 cijfers te verliezen. TWEEDE PROVINCIALE A. TH BERLARE - GILVOC DEN DERMONDE 3-2. Setstanden 15-10, 13-15, 12-15, 15-10, 15-5. Tragisch einde van Gil voc dat op een bepaald ogen blik een 1-2 voorsprong had opgebouwd doch door de aan- valskracht van Dierieckx. Van der Meersch en Van MaWeren werd gegrepen Tijdens de laatste set zou de fysische kracht van de thuisploeg de beste vruchten afwerpen In de vierde set werd Caflier vervangen door Jespers en kwam William Janssens post vatten op de setup. Het bracht een gunstige 'kentering in een Berlare dat toch dieper is ge zakt dan het normaal qua ka- paciteiten kan opbrengen. SPORT DENDERMONDE - JE VOK MARIAKERKE 3-2. Set- dens de derde beurt was Adec weer de betere ploeg, kreeg een 2-7 op het bord doch werd dan in één ruk bijgebeend (9-8). Na een spannende zij- aan-zij zouden de paars-witten aan het langste eind trekken. De volgende sets zou Adec bijwijlen wat geluk ontberen om een vroeg opgelopen ach terstand te nivelleren TWEEDE PROVINCIALE B KANGOEROES AALST - COC RONSE 2-3. Setstanden 15-8, 6-15, 15-6, 14-16, 13-15. Na een gelijkopgaande start (5-5) kwam Aalst langzaam van zijn tegenstanders weg en zou via een 10-7, ogenblik waarop de eerste dode tijd van de wedstrijd werd aangevraagd, naar 15-8 stevenen. Ook de tweede set bleef er constant aan een hoog tempo gespeeld ditmaal met de jeanetten aan de winnende hand (1-4). Het ging dan langs een 5-9 naar 6-15, Denns Van Landuyt druk te zijn stempel op de derde set. Toen 8-6 werd opgetekend kon er nog van alles gebeu ren. Van Landuyt kwam dan aan de service en zijn op slagen zaaiden verwarring in de bezoekende gelederen (15- 6). Dat was zowat de start van de wedstrijd. Aalst kwam op een 6-2 voorsprong na sterk aanvalsspel waaraan de Ron- senaren weinig konden ver helpen. Hun pijp was noch tans verre van uitgeklopt want hun reaktie 'beperkte eerst de schade (6-5) om ten slotte gelijk te maken (8-8). Via 10-10 schoten de Kangoe roes naar 14-10. De overwin ning van nakend. Enkele ver gissingen waren er echter oor zaak van dat het 14-14 werd en midden een bruisende sfeer COC Ronse naar een vijfde set speelde. De laatste set kende evenveel geschiedenis als de overige vier samen. Beide ploegen wedijverden in snel spel waarmee de bezoekers noch tans snel succes hadden (0-3) De repliek liet niet op zich wachter, (5-6 en 6-8). Het werd zelfs 6-10 doch ook 9-10 en 10-12. Aalst kwam weer op gelijke hoogte, geraakte zelfs op voorsprong (13-12 en ver speelde tenslotte een gouden punt met 13-15. DERDE PROVINCIALE. KUKLOS AALST heeft twee uur gestreden tegen Vravoron volgende smashes en 14-16. j Dichter dan dit is Zele nooit aan de overwinning geweest. In de tweede set werd op achterstand vertrokken met 5- 6 er> zelfs 6-10. Bij 10-10 brak de veer en 10-15. Geweldige zeelse start in de derde spei- beurt (5-0) doch voor niet lang (7-10). De thuisploeg drukte wel terug doch geraakte niet verder dan 12-13 om met 12- 15 de wedstrijd te verliezen. DAMES. EERSTE PROVINCIALE. GILVOC DENDERMONDE KABAZ BAZEL 3-2 Na een mindere start van Gil voc kwam er kentering in de zaak toen de stand op gelijke hoogte werd gebracht. Wat er de vijfde set gebeurde kunt U in de intro lezen. Gilvoc speelde wel niet zo stecht doch had last van de zenuwen Ook Bazel was niet zo kalm want na hun gerust stellende 0-2 voorsprong kras- selde het met gekende gevolg Verdiende zege van Gilvoc wat de rust in de gelederen wel moet terugbrengen Setstanden 10-15, 8-15, 15-10, 15-4, 16-14) TWEEDE PROVINCIALE. THUNDERBALLS BERLARE won zonder veel moeite de derby tegen ADEC BAASRO DE. Met 15-9, 15-7 en 15-12 werden de groenhemden twee punten rijker. JUVENES ZELE won zoals te verwachten' viel met 0-3 van Trap Hamme. Goed zo, en doe zo voort WEDSTRIJDEN VOOR HET WEEK END HEREN Zaterdag 15 maart 15.00 u. Kangoeroes AALST - St. Laureins 17.00 u. Gilvoc Dendermonde - Kevers St. Niklaas 18.00 u. Gentse - Juvenes Zele 19 00 u. Adec Baasrode - WS Mariakerke 20.30 u. V. Oostakker - L. Lede Zondag 16 maart 09 30 u Sport Dendermonde - Sifrano St Niklaas 10.30 u. Spr. Zele - Elversale 10.30 u. Vrav. Vrasene - Wichelen* 10.30 u. VK Dendermonde - K Aalst GDP.

De Voorpost | 1975 | | pagina 22