Nieuwe nederlaag voor Avanti Onverwachte eerste zege voor Belgische dames! Derde zege voor Willy De Witte ROSIS AALST OP EEN PAS VAN DE TITEL DENDERMONDSE IJSBEREN GEHULDIGD HERGROEPERING IN ZEELSE AAINI VOETBALKOMPETITIE HANDBAL Handbalinterland dames 2e NATIONALE IH.B.C. AJAX MOET OPLETTEN MOTO. CROSS BILJAR TEN TE HAMME BEVOBPEBIME I JEUGDHANDBAL Ponysport opnieuw gestart TAFELTENNIS 22 Flémalle-Avanti: 20-16. Het is overduidelijk dat Avanti dit seizoen onder de verwach tingen blijft. Na een start zon der Koen Verhofstadt, bereik te Avanti een toppunt in de formecurve met overwinningen tegen Flémalle en Sasja. Daar na volgde een periode van te genslag en gekwetste spelers en even na de jaarwisseling kon het opnieuw volledige Avanti nooit meer de verwach tingen inlossen. Ongemotiveerd en dus zonder inzet spelend, werden punten verloren zodat na de nederlaag tegen Sasja -reeds definitief een kruis kon gémaakt worden over de toch wel verwachtte titel. Te Flé malle werd het opnieuw een nederlaag. Avanti. zonder Koen Verhofstadt in het basisteam, moest na 7 min. tegen een 5—0 achterstand optornen. Dirk Verhofstadt duidelijk niet in zijn beste doen, kende wei nig geluk met zijn doelschoten maar niettemin kon Avanti langs een weer eens opmer kelijk goede De Vlieger en 'n raak schietende Koen Verhof stadt de rust bereiken met één punt achterstand. Rüst 98. J. De Geyter, goed uit de wed strijd gehouden door zijn be waker Moonen zou samen met Deruisseaux opnieuw zorgen dat Flémalle voorsprong nam tijdens het begin van de twee de helft. Het werd 1611 na 40 min. spel. Avanti kwam op nieuw aanzetten en naderde tot 1614 op 10 min. voor het einde. Girotto, de Waalse stormram, begon toen de za ken nogal brutaal aan te pak ken en de scheidsrechters lie ten begaan. Avanti werd op nieuw tot 1814 teruggesla gen en meteen was het pleit beslecht. Een flink spelende Ladhari kon de schade nog be perken. Scoorden Dirk Verhof stadt 6. Koen Verhofstadt 5. De Vlieger 4, Adam 1. BELGIE-ITALIE 7-5. De Belgische nationale damesploeg won onverwacht van Italië. Voor de Belgische dametjes en al diegenen die met het dames handbal begaan zijn een prachtige en verdiende beloning voor de onverdroten inspanningen. Niettemin is het ogenblik nog lang niet in het zicht waarop men op de lauweren kan gaan rusten. Inderdaad, Italië dat niet over al de basisspeelsters kon beschikken viel onverwacht zwak uit. De Belgische dametjes waren duidelijk de sterksten maar in de ploeg zat te weinig tempo, het verrassingselement ontbrak volledig en de toeschou wers konden zich maar moeilijk In de wedstrijd „inleven". Naar ons gevoel was Sonja Muylaert de meest atletische speelster op het terrein terwijl wij het jammer vonden dat Veerle Ver hofstadt tijdens het tweede wedstrijdgedeelte toch maar weinig speelgelegenheid kreeg. Keeper Wynant kweet zich voortreffelijk van haar taak. Na een toch wel langdradige voorstelling begon de wed strijd aan een traag tempo. Na 7 min. opende Verhofstadt de score maar Rubino Franca, de beste Italiaanse, stelde gelijk dank zij een strafworp. België nam opnieuw voorsprong langs Muylaert en Melis maar even voor- de rust kon Italië voor sprong nemen steeds langs diezelfde Rubino. Tijdens de tweede helft was het weer Sonja Muylaert die meer vaart bracht in de Belgische ploeg. De Witte stelde gelijk na 4 min. en met nog 10 min. te spelen kon Muylaert dank zij twee treffers de weg naar 'n eerste Belgische overwinning effenen. België begon toen zwaar op de Italiaanse verde diging te drukken maar de af werking was te onprecies om het overwicht in cijfers uit te drukken. De Witte maakte er dan toch 7—4 van op 7 min. voor het einde. Italië kon pas tegen het einde nog eens sco ren. België Wynant, Sterks, Melis 1, Simal, Mortier, Van Laer, Verhofstadt 1, Muylaert 3, Moon-en, De Witte 2, Nei- rynck. Van den Borre. Louis. Wedstrijden voor het week einde 12/4 te 20.15 u. E,V. Aalst - S-eraing Avanti - T.S. Herstal 12/4 te 19.30 u. Brabo Denderbelle - Ajax Tilleur - Sparta Aalst 12/4 te 15.30 u. Jochewoa Aalst - Heist Z. 13/4 Ganshoren - Rosis Aalst. EVA. De eindafrekening in tweede nationale nadert. H.ö.C. Ajax dat wij een paar weken gele den als gered konden beschou wen moet na de nederlaag te gen Herstal gaan opletten. Di- rekt degradatiegevaar zit er nog niet in maar er moeten dringend punten gewonnen worden wil men niet in nau we schoentjes gaan zitten. Denderbelle is nu vrijwel ze ker van de promotie. Na de forfaitzege tegen Montegnée is het bijna zeker dat Brabo samen met Kraainem naar eer ste nationale promoveert. Of Denderbelle als kampioen zal promoveren zal de prestige- wedstrijd tegen Kraainem uit wijzen. Sparta Aalst won te gen het, de laatste weken, -•terk spelende Crossing en de Xalstenaars zijn hierdoor op geklommen tot de 4de plaats. Toch wel een goed resultaat na een erbarmelijke kompeti tiestart. De wedstrijden. Brabo Denderbelle - Jemeppe25-14. Een flink spelend Denderbelle heeft tegen Jemeppe een ge makkelijke overwinning be haald. De Brabo ploeg be wees zaterdagavond dat de periode van zwakke vorm tot het verleden behoort. Zonder Luc De Decker, maar met het zeer goede duo Heyndrickx - Van Der Veken, was de Brabo zege reeds bij de rust duide lijk. Na een kwartier spel leid de Denderbelle met 6-3 en bij de rust kenden zij een komfortabele 13-7 voorsprong. Tijdens de tweede speelhelft hetzelfde spelbeeld. Brabo liep verder uit zodat op het derde kwartier de Brabo voorsprong tien punten bedroeg (20-10). Denderbelle bleef een rustig meesterschap ten toon sprei den en met een 25-14 zege kwam de waardeverhouding duidelijk tussen beide ploegen tot uiting. Scoorden Van Haute 1, De Bisschop 2, Timmerman 3, Callaert 1, Van De Velde 4. Van Der Veken 7, Heyndrickx 7. Toen voor de eerste maai enkele warmbloedige Ijsberen een eerste sprong maakten in het vrij koude water van de visputten, gelegen achter het zwembad Olympos had niemand geloofd in het succes van de Dendermondse Ijsberen, welke zij op heden kennen. Om de ijsberen te stimuleren en nieuwe „klanten" te ronselen, werd de Vriendenkring der Ijsberen opgericht Haar taak bestaat niet enkel in het stimuleren van een groep mensen om aan - ijsberen - te doen, neen zij gaat verder. Door het organizeren van wan deltochten, fietstochten, het uit geven van een driemaandelijks tijdschrift, het organiseren van gezel' samenzijn. beoogt zij een g^ -nde ontspanning en een gezonde sfeer te creëren onder een groep sportieve mensen. Het succes van deze vriendenkring ligt hem hoofdzakelijk in de onbaatzuchtige hulp en medewer king van elk lid, steeds het mot to «geen woorden maar daden- indachtig Dat er soms ietwat te snel werd shandeld is geenszins een te en van kwade wil. maar veeleer .en uiting van de goede verstand- ïouding en werklust, de Ijsberen ten bate. Om de ijsberen en ijsberlnnen te stimuleren. minstens wekelijks eens in het koude water te sprin gen. werd een puntensysteem ontworpen. welke dan op het einde van het seizoen de regel- matigste ijsbeer zou bekronen Als regelmatigste ijsbeer kwam dit seizoen Spanoghe Hendrik uit de bus, terwijl bij de ijsberinnen Astrid Raemdonck de kranigste was. Ook werd overeengekomen dat iedere IJsbeer of IJsberin, die per seizoen aan 3 van de zes in België ingerichte ijsberenfestivals deelneemt, officieel zou worden gedoopt en een diploma en in signe ontvangen, waarop iedereen zo prat gaat. Het eerste seizoen 72-73 werden 11 ijsberen gedoopt. vorig sei zoen 13 en dit seizoen was het de beurt aan De Decker Vincent en V D Meersch Louis- Dat zij. samen met alle andere ijsberen verder de IJsberensport zullen propageren hoeft geen verder be- too. En nu maar wachten op een ..echte" winter. In de motorcross te Koningshooiht heeft Willy De Witte uit Erembodegem, die echter aangesloten is bij M.C. Molenbeek, bij de seniores 500 CC zijn derde opeenvolgende zege be. haald. In een enige wedstrijd heeft hij dus weer eens de maat van mensen zoals de gebroeders Schroyen, Willy Ver- haeghen en Florent Duts genomen. 'n de cross van RAMC Eupen en La Colamine, op de omloop van de ..Gueule" zondag aanstaande, krijgt men de derde wedstrijd (reeksen vijf en zes) voor het kampioenschap van België. De huidige stand in dit kampioen schap is 1. Willy Van Baele 54 punten 2. Willy De Witte 37 punten 3. André Vromans 28 punten 4. Eddy Nuyts 19 punten 5. Henri Schroyen 16 punten Aan spanning zal het in het ver- loop van dit kampioenschap dus duidelijk niet ontbreken aange zien alle bestgeklasseerden aan elkaar gewaagd zijn We kijken zondag vooral uit naar het op treden van de twee Willy's- Ook de juniores 250 CC en 500 CC evenals de internationalen 500 CC treden aan de start, met als buitenlandse deelnemers: de Duitsers Weil, Bauer, Schmitz. de Zweden Palm. Johnson Wil- lems en Jensen als Nederlanders. Ook de Engelsen Bieckers. Ginn. Hooper, de Fin Vehkonen en de Japanse revelatie Watanabe en de Tsjechen Falta, Halm en Vêl- ky zullen hun beste beentje voor zetten- Eerste start te 12.30 uur. mt-vh H.B.C. Ajax - H.C. Herstal 5-15. H.B.C. Ajax, nogmaals in de hall in de Leo Duboisstraat, heeft tegen H.C. Hersta' een ontgoochelende wedstrijd ge speeld. Konden de Lebbeek- se supporters tijdens de eer ste helft min of meer hopen op de overwinnihg, tijdens het tweede wedstrijdgedeelte speelde Ajax erbarmelijk. Ajax, met een onwennige Luc Van Cauwenberghe, kon op geen enkel ogenblik homogeniteit in het spelpatroon krijgen. Tot de achttiende minuut kon De Batselier zijn ploeg in de strijd houden, (2-2), daarna was de kous duidelijk af. Het vlotte Herstal nam voorsprong en deze voorsprong liep op tot 4-7 bij de rust. Vermeiren en Vinck konden nog voor Ajax scoren. Tijdens de twee de helft kwam Ajax er niet aan te pas. Nog even klampte de thuisploeg aan met een doelpunt varll De Batselier (5-8 na 38') maar daarna zou alleen nog Van Der Stappen kunnen scoren. Het pleit was echter reeds beslecht want Herstal leidde toen met 6-10 op 10' voor het einde. Tijdens de laatste minuten zou Herstal zijn overmacht nog duidelijker in cijfers uitdruk ken. Scoorden De Batselier 3, Van Der Stappen 1. Vinck 1, Ver meiren 1. Sparta Aalst - Crossing Schaarbeek13-12. Schaarbeek, met een steeds gevaarlijke Ringoet, heeft te Aalst duidelijk bewezen dat de overwinningen van de laat ste weken geen toeval waren. De „ezels" die o.a. leider Den derbelle versloegen, hebben te Aalst gedurende lange tijd de indruk gewekt de overwin ning te kunnen behalen. Het werd geen mooie wedstrijd in de Rozendreef. Sparta, met een voorzichtig wederoptre- dende Mens, kende geen mee val in de afwerking en Cros sing begon al heel vlug zijn voorsprong te verdedigen door „vriesmanoeuvers" Het wed- strijdbegin was voordelig voor Sparta. Na 5' leidde de thuis ploeg met 2-0 maar vijf minu ten later was deze voorsprong ongedaan gemaakt door Schaarbeek (2-2). Het spel verliep toen vrij gelijkopgaand 4-4, na een kwartier spelen maar 10' voor het einde van de eerste helft was het op nieuw Sparta dat leidde met 6-4 cijfers. Weer maakten de gasten deze voorsprong onge daan en bij de rust waren de rollen omgekeerd. Inderdaad, een vlot spelend Schaarbeek leidde toen met 8-10. Toen hadden de toeschouwers reeds het ibeste gekregen. De tweede speelhelft bleef be slist onder de maat. Crossing bleef zijn voorsprong met hand en tand verdedigen en het duurde tot een kwartier voor het einde voora'eer Lootens dank zij een strafworp Aalst op gelijke hoogte bracht. Een traag spelend Schaarbeek be gaf echter niet en het was slechts tijdens de laatste 8' dat Sparta langs Lootens en Verbestel een nipte zege kon bewerkstelligen. Scoorden: Verbestel 3, Bomon 2, Lootens 4, Cleemput 1, Ganzeman 1, Van Delsen 1, Van Der Meersch 1. EVA. Biljartclub Orienta Hamme Het leidersduo bracht het niet verder dan een gelijkspel. Voor Oud en Nieuw I betekende dit een halve nederlaag. Juvenes trad weliswaar in zijn sterkste opstelling op en Freddy Meyskens was in een grote dag. Voor de rust leidde hij zijn ploeg naar een gunstige 2-0. Topscorer André De Waele kon in de eerste helft de kansen niet benutten. In de tweede periode zorgden Luc Poppe en André De Waele voor een 2-2 stand, maar op nieuw Freddy Meyskens bracht Oud en Nieuw op de rand van de nederlaag. Uiteindelijk kon doelman Bruggeman op corner bal gelijkstellen. Naast spanning was er ook nervositeit. Oud en Nieuwer Jef Poppe werd uitgesloten. Co-leider BOB Hansevelde had geen gemakkelijke opgave te gen een andere topper MVZ 2. Het werd een juiste punten- deling in een wedstrijd waarin ieder team een helft voor zijn rekening nam. Aan de rust was 'MVZ tot 3-0 uitgelopen met doelpunten van Peter De Saedelare 2 en Paul De Wae le. In de tweede helft hervatte BOB zich en Roger Christaens zorgde voor een tegendoel op cornerbal Dirk Van Buyten mil derde tot 3-2 en opportunist Roger Christaens zorgde voor een verdiend gelijkspel Verz. De Block - Ford Neyt werd een te hard betwiste match met een verdiende De Block zege tegen een gehan dicapt Neyt. Eddy De Saede lare bracht met een hattrick zijn p'oeg op 3-0 voorsprong. Voor de rust kon William Her- rebaut nog milderen tot 3-2. De twee scoorders van de match 'kregen de rode kaart en mochten zich gaan aan kleden. In de tweede helft zorgde Filip voor 4-2 en Mare Herrebaut kon alleen maar de Neyt nederlaag verzachten. MV De Grauwe miste tegen BAC een unieke kans om op nieuw mee aan de kop te ko men. want het geraakte niet verder dan 2-2 gelijkspel. Langs Patrick Murphy en Arm Christiaens waren ze tot 0-2 uitgelopen, maar Yvan Coppie- ters zorgde voor een 1-2 rust stand. In de tweede helft kon De Grauwe geen voordeel ha len uit hun corners en op 5 minuten van het einde kon Luc Poppe op penalty de ploegen gelijkstellen. BAC speelde haar beste match van het seizoen en had het ge lijkspel zeker verdiend. Mini Punch - Arsenal werd een goede partij minivoetbal on danks de lage 1-1 stand, die reeds aan de rust.bereikt was Romain Van Driessche bracht Arsenal op 0-1 maar Luc Heir- man zorgde voor een tegen doelpunt. In de tweede helft kwamen beide teams nog tot vlotte kombinaties maar doelpunten zaten er niet meer in. KSA won door forfait van Oud en Nieuw 2. 'BENO. Rosis Aalst moet nog slechts één wedstrijd winnen om wis kundig zeker te zijn van de titel. Met nog drie wedstrijden voor de boeg mag men dus redelijkerwijze aannemen dat de titel, Rosis, tot nu toe on verslagen, niet meer kan ont glippen. Ganshoren, Ander- lecht en Grembergen zijn wel iswaar niet te onderschatten tegenstanders maar de cham pagne ligt toch al op het ijs. Jochewoa Aalst knoopte op nieuw aan met de overwinning in hun wedstrijd tegen Sasja III. De jonge Aalsterse ploeg lukt een heel degelijk seizoen. Te Ganshoren moest Grember gen, na een zeer verdienste lijke wedstrijd, de duimen leg gen voor de gastheren. De einduitslag lijkt ons echter het bewijs van een voortreffe lijke prestatie. De wedstrijden. Rosis Aalst - Sporting 74 24-6. Tegen het, weliswaar zwakke, Sporting 74 heeft Rosis schiet oefening gehouden. Na een periode van mindere vorm ge volgd door een onderbroken kompetitie' kwam deze wed strijd echter juist op tijd om de laatste stap naar de titel voor te bereiden. Rosis nam een enorm vlugge start zo dat in een tijdspanne van ze ven minuten evenveel doel punten werden aangetekend (7-0). Het duurde zelfs tot de tiende minuut vooraleer de bezoekers voor de eerste maal de uitstekende Van Snick kon den verslagen. Bij de rust leidde Rosis dan ook met 11- 2 Het begin van de tweede helft werd gekenmerkt door. een nieuw doelpuntenfestival vanwege de Rosis schutters. Na 9' was de score opgelopen tot 16-2. Even liet Rosis de teugels wat vieren zodat Spor ting 74 ook nog eens kon scoren. Het laatste kwartier gingen de Aalstenaars opnieuw drukken zodat de kloof steeds maar groter werd. Rosis is klaar voor de laatste stap naar de lang verwachte titel. Scoorden Wilfr De Boeck 8, Meert 4, J.P. De Jaegher 4, Buys 4, G. De Jaegher 2, Willy De Boeck 1, Van Snick 1. Sasja III - Jochewoa Aalst 9-14. Ondanks de barslechte weers omstandigheden (regen en sneeuw) is Jochewoa erin ge slaagd een uiterst voortreffe lijke eerste helft te spelen. Met zeer vlotte kombinaties, steeds voortreffelijk afgewerkt, werd Sasja III van het kastje naar de muur gespeeld. Het trio De Cock-Redant-De Ketel- butter zorgde voor de doel punten en een voortreffelijke Aalsterse keeper liet praktisch geen enkele steek vallen. Sasja kon ongeveer een kwar tier aanklampen (4-5) maar bij de rust nad Jochewoa de ze ge veilig gesteld. Ruststand 4-10. Tijdens de tweede helft liet Jochewoa dan speelgele genheid aan alle spelers en vergenoegde er zich mee het wedstrijdverloop verder te kon- troleren. De overwinning van de Aalstenaars kwam nooit meer in het gedrang. Ploeg: Vlasschaert, Redant 5, De Boeck 3, De Ketelbutter 1. J. Diependaele 1, Cloof 1, P. Diependaele, De Moor, L. Vlasschaert, Vidts en Govaert. Ganshoren - S.K. Grembergen 17-15. Tot 10' voor het einde hield S.K. Grembergen gelijke tred met het sterk aangeschreven Ganshoren. De Gremberge- naars, s'echts met 8 spelers naar het Brusselse afgereisd, moesten uiteindelijk begeven door het gebrek aan frisse wisselspelers. Inderdaad, de laatste 10', stand 15-15, begon de S.K. verdediging te flate ren. De uitgeputte Grember- genaars konden de nederlaag niet meer vermijden. Na een kwartier spelen stonden de ploegen gelijk (3-3) en toen de rust aanbrak leidde Grem bergen met 9-10. Na de rust maakte Trienpondt er 9-11 van maar het vermoeid rakende Grembergen stuitte op een fantastische keeper zodat na 40' alles te herdoen was (11- 11). De thuisp'oeg nam toen voorsprong maar met nog 13' te spelen was het opnieuw Grembergen dat de leiding veroverd had. Langs het duo De Potter-Trienpondt was het 14-15 geworden Het vermoei de Grembergen kon echter het laatste offensief van da thuis ploeg niet meer opvangen zo dat na een uitstekende wed strijd moest vrede genomen worden met 17-15. Ploeg Van Haute 2, Seghers 3, Trienpondt 4, De Potter 4, Caudron 2, Van Heek. EVA. H.B.C. Ajax - Avanti 16-11. De Ajax miniemen speelden voortreffelijk tegen het toch wel enigszins ontgoochelende Avanti. Na een zeer degelijke eerste helft leidde Ajax met 10-5 aan de rust. Een zich her vattend Avanti kwam tijdens de tweede helft meer aan bod maar Ajax keeper H. Maes spee'de een vlekkeloze partij. H.B.C. Ajax H. Maes, Van Belle 1, Huyck 1, Vermeir 3, Sanders 9, Koppens 2, Van Henden. Van Ackoleyen, Ab- beloos, J. Maes. H.B.C. Ajax - Jochewoa Aalst 24-1. De in gestalte en kracht be voordeelde Ajax kadetten speelden het spel van kat en muis met het moedige doch onervaren Jochewoa. Aange zien de Aalstenaars dan nog met een man te kort deze wedstrijd betwistten werd de taak van Ajax nog vergemak kelijkt. Bij de rust leidde Ajax met 5-1. HjB.C. Ajax Van Praet 5, De Vilder 1, Huyck 5, De Leeuw 5, Keppens 3, De Bruyn 5. J. Jacobs, M Simoen. EVA. In de Boonwijk hadden op Paas maandag de eerste ponykoersen plaats. De weersomstandigheden waren te sleaht om de grote mas sa te lokken en ook het deelne mersveld bleef beperkt Het jong ste weekend zat er al meer mu ziek in. en aangezien er heel wat liefhebbers van ponykoersen schuilen in het Dendermondse en ook meerdere stallen aan deel nemen geven we graag de resul taten in De Pinte geboekt. Zeggen we ook dat het weekblad „De Voorpost" zijn medewerking ver leent aan 1de ponykoersen betwist in het Vlaamse land B reeks Petra De Boever. Vlucht sulky 1.05 m Siricite V. Cauwenberghe. Vlucht 1.15 m Dallas De Tem merman, Draf 1,15 m: Pacha V. Cauwen berghe. Vluaht 1.25 m. Jim De Stercke. Draf 1,35 m: Savan d'Eke Van Handerrhove- Vlucht 1/35 m Palomino Van Cauwenberghe. Draf 1,20 m: Ouick Star De Tem merman Vlucht lm: Tony Van Assche Grote Dravers: Norbert Van den Berghe Vlucht 1,20 m: Jim De Stercke. Draf: Ouick Star De Temmerman. Vlucht 1,30 m: Lisette Dettaeck. Draf 1,37 m: Savan d'eke Van Handenhove. Vlucht sulky 1.10 m: Siricite Van Ca_-wenberghe Draf 1,30 m: Hardy De Temmer man. Vlucht 1.35 m Palomino Van Cauwenberghe. PAARDEN: Norbert Van den Ber- ghe- Zondag 13 april 1975 ponykoersen op de Ottorongohoeve te Wette- ren. Aanvang 13.30 u. V.C. Internationale ontmoeting te Dendermonde TTC Herleving Dendermonde heeft het aanbod aanvaard om op zaterdag 10 mei 1975 te Dendermonde fle Duitse ploeg uit Willemsdorf te ontvangen. Deze Duitse tafeltennisp'oeg uitko mend in de 2e nationale afdeling zal beslist een attraktie vormen voor de tafeltennisliefhebbers uit het Dendermondse. Herleving heeft reeds overwogen een ploeg uit eigen midden in lijn te brengen en hiernaast een provinciale se'ectie van heren en dames. Daar het eigen klublokaal bezet is wordt door de Herlevingleiding momenteel uitgezien naar een geschikte zaal om deze internationale stedenontmoeting zijn beslag te laten kennen. De bezoekers zullen met drie teams van 5 spelers de verplaatsing naar de Denderstede maken. Naar alle waar schijnlijkheid zal het treffen plaats vinden in de VTI, waar TTC Herleving reeds bij vorige gelegenheden te gast is geweest Naast de internationale ontmoeting zou ook nog een andere intersteden op het programma worden gezet, zodat mag ver wacht worden dat het voor Dendermonde een nieuwe tafeltennis hoogdag zal worden. V.C.

De Voorpost | 1975 | | pagina 22