Te Aalst vielen zes klubrekords Einde seizoen Eerste pistesukses HBC Ajax wint derby EERSTE NEDERLAAG VOOR R0SIS AALST AVANTI WINT TEGEN AMBIORIX FORMALITEIT e e list Dameswielrmnen i HANDBAL Korfbal 3ameshandbal le NATIONALE BEVORDERING 8 op 8 19 drem- ijd (S3) eel ge en. Na- ri VOOf hiij zich achter ;r was u nam andere in de iet een rd ach- zelfde iubbele nee hi ten als rgelijke ïds de (A) rhys E P E.A. R ACE 8 m- 88; 3. m 17; 17; 1 m 42 3. De Lede Had de aanhoudende regen de trainingsijver wel verminderd, toch werden er tijdens de klubkampioenschappen, op 6 en 13 maart door de K.A.C.E. Aalst georganiseerd liefst zes kiubre- kords scherper gesteld. De meest opvallende verbetering was van Jo Raes die met een sprong van 1,88 m het klubrekord van junioren en senioren liefst 8 cm scherper stelde. De dames atleten deden het zeer goed. Els Verschuere liet met een worp van 10,31 m het vier jaar oud rekord kogelstoten van Lutgarde Van Der Vincken sneuvelen. Vier dameskadetten lukten ins gelijks een nieuw klubrekord nl. Regine Van Nuffel 400 m in 61" 2, Claudine Mortier sprong 4,59 m ver, en snoepte het rekord van Ria De Boeck af, Karine Van der Mevissche sprong 1,42 m hoog, en Laurie Verheirstraeten haalde 20,12 m met de speer. Be halve deze nieuwe klubrekords werden nog goede prestaties ge lukt door Regine Van Nuffel (200 m kad in 28"1). Martine Welle- kens (200 m. schol, in 27 "5). bij de juniores liet Linda De Bruyn over de 200 m 27"1 afdrukken. Opvallende prestatie ook van In ge Eemans bij de miniemen. De 800 m dames kadetten werd ge wonnen door Karine Van der Meirssche, in 2'39"8 en nader hand verbeterde Karine haar re kord hoogspringen- Lutgarde Cop. pens was eerste over de 800 m (schol.) in 2'35"6 en bij de se nioren-junioren won Suzy Ver heirstraeten (2'36"9) voor Hilde- garde Eemans die eigenlijk speer werpster is. Het kogelstoten scho lieren werd door Erica De Neef gewonnen en Anne Lise Sergeant verbeterde haar persoonlijk re kord Bij de heren lukte Jef Pol let een goede prestatie over de 3000 m (8'41"4) voor P Calle- baut en Freddy Neirinckx Drie Aalsterse senioren wierpen meer dan 11 m met de kogel. De zege ging naar JP Hoffelinck met 11 m 81. A C. Hamme Enkele atleten van AC Hamme hebben voor de eerste overwin ningen gezorgd op de door de St Niklaasse atletiekvereniging georganiseerde pistemeetings Bij de heren was het Pieters die voor de eerste Hamse eervolle vermel ding zorgde over de 400 meters, het was Wilssens die hier win naar werd. In de kampnummers liet AC Hamme zich evenmin on betuigd, het was bij het kogelsto ten dat Temmerman de bol 10,67 m wierp wat goed was voor een tweede plaats. Bij de dames viel ons de flinke prestatie op van Lydia Meersman zij behaalde bij de kadetten de zege ozowel over de 100 m. als het verspringen. In het sprintnummer lukte zij 13'8 en bij het verspringen bleef zij bo venaan de lijst met een sprong van 4.79 m. Een nog betere tijd werd verwezenlijkt door De Landtsheer die op de doordrenkte baan van Beveren 13'5 liet opte kenen wat een vermelding ver dient Herremans werd tweede met 13.9 achter haar naam. De miniemen meisjes namen deel aan een driekamp en ook hier diende men met Hamme rekening te hou den. Van Den Eynde v end hier nipt verèlagen voor de eerste plaats, maar haar verrichtingen houden heelwat positiefs in voor de komende maanden. '5; 3. Ornei E E.A. 'armen- lenhout IEREN m 60: E 1 Mees Schep- Bock REN l Cau- I. Cop I. VD 65; 92. 5 Zo klopte de Nederlandse Van der Plaat de provinciale kampioene Christiane Goeminne te Appels. (C) was 9c ervoll» I960, it Ron erlinck waren ré De /etera- >ck de M.H. FLORIANT—APPELS 4-6 Zoals we in de aanhef cite ren ..formaliteit" zouden we de wedstrijd moeten bestem pelen die Appels zondag speelde op Floriant Een ploeg die men niet zo vreesde en waar het er alleen om te doen was de beide puntjes mee naar huis te kunnen ne men en daar zijn ze dan ook in geslaagd. Het ging vrij goed voor de bezoekers die na tien minuten reeds op een 02 voorsprong teerden, twee treffers van De Waele. Floriant kwam echter prompt terug tot 2—2 en dan was het weer de beurt aan Appels om het laken naar iich toe te trekken en het was Annique Vermeir die met een strafworp de gelegenheid niet iiet voorbij gaan Ook Godelieve De Winne zou zich bij een dergelijke uit voering onberispelijk tonen waardoor zij een 33 stand naar een 34 wist om te buigen. Na de rust kwam de thuisploeg nogmaals terug maar mevr. VerstraetenVan Den Berghe en Franky Ver meir nadien zouden Floriant alle illusies ontnemen. Bij Appels werd het knappe spel opgemerkt van G. De Winne en mevr Verstraeten bij de dames, terwijl bij de heren Guido De Pel seneer in de kijker liep zij het dan door het vele werk dat hij op zijn schouders nam. De ganse ploeg mogen we echter vermelden want het be oogde doel werd immers be reikt, zonder geheel door te duwen. Zowel voor Avanti Lebbeke als voor E.V. Aalst is het seizoen in feite reeds voorbij. Voor de Lebbekenaars is de titel reeds een paar weken verloren en voor Eendracht Aalst is het reeds een paar maanden duidelijk dat voegend seizoen een reeks lager zal gespeeld worden. De wedstrijden die beide klubs nog te spelen hebben zijn dus nog een loutere formaliteit Avanti won van degradatie kandidaat Herstal en Aalst kon zich slechts één helft laten gelden tegen Seraing. AVANTI LEBBEKE HERSTAL: 24-20 Avanti speelde een degelijke wed strijd tegen J.S. Herstal- Na een moeilijke start waarin keeper Lad- hari eens te meer de blunders opstapelde werd Avanti gekist met 3-5. Toen nam De Laet de plaas in van de zwakke Tuneziër en Avanti liep vlug uit tot 9-5. Tijdens deze periode viel het wel op dat de verdediging van de Leb bekenaars veel geconcentreerder speelde Bij de rust leidde Avanti met 12-8. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte bleef Avanti rustig domineren en op geen enkel ogen blik konden de bezoekers nog de inldruk wekken Avanti te kunnen bedreigen. K. Verhofstadt werd betrekkelijk weinig opgesteld zodat Wattiez veel speelgelegeriheid kreeg. Kee per De Laet deed het niet slecht doch viel nog iets te zwak om de zwaardere opdrachten aan te kun nen Dirk Verhofstadt met tien treffers was eens te meer de Lebbeekse topscorer. ScoordenKoen Verhofstadt 2. Wattiez 2, Keppens 1. De vlieger 2, Adam 4. De Nil 1. Moonen 2. Dirk Verhofstaldit 10. E.V. AALST - SERAING 10-22 Zonder de zieke M. Bayens heeft Eendracht slechts een helft waardige repliek kunnen geven aan het zeer goede Seraing. De* Walen lieten te Aalst een uitste kende indruk en voorahhun uiterst snelle speelwijze werd sterk ge waardeerd. Na 5' minuten spelen stonden de ploegen nog gelijk (2-2) maar 10' later leidde Seraing reeds met 2-5. Langs een uitste kende Steeman en een raak schie- tenide E. Van Goethem kon Een dracht nog enigzins zich laten gel den zodat bij de rust de Aalster- se achterstand slechts vier doel punten bedroeg Ruststand 7-11 Tijdens het tweede wedstrijdge deelte kon Eendracht het tempo niet meer aan. Seraing schakelde over op een nog hogere versnel ling zodat tien minuten ii tweede helft de score reeds op gelopen was tot 9-15. Seraing ste vende toen naar een afgetekende overwinning. Scoorden E. Van Goethem 4, Steeman 3, Petrez 2, De Doncker 1 TWEEDE NATIONALE In tweede nationale was de wed strijd Brabo-Ajax Lebbeke beslist de blikvanger. Beide clubs hebben hun basiskem gerecruteerd uit het vroegere K.A-V.D. zodat dit derby nog eens speciaal gekruid werd Aangezien de promotie van Brabo zo goed als vaststaat maar dat Ajax de puntjes geweldig goed kon gebruiken was het wel enigzins normaal dat de bezoekers veel gemotiveerder op het terrein stonden. In elk geval. Ajax speel de een zeer wilskrachtige en be redeneerde wedstrijd terwijl Bra bo Denderbelle eerder een lome indruk liet Of de lastige inhaal wedstrijd twee dagen voordien te gen Duffel nog in de Brabo benen hing weten wij niet maar het is misschien een uitleg voor de wei nig opvallende prestatie van de meeste Brabo spelers. Sparta Aalst won overtuigend tegen het wel zeer zwakke Tilleur De Spar tanen staan nu op de vierde plaats en dit stemt minstens over één mét hun werkelijke waarde DE WEDSTRIJDEN BRABO DENDERBELLE AJAX LEBBEKE 13-15 Brabo. weer zonder Luc De Dec ker. werd door 'het duo De Batse- lier-Van Cauwenberghe onmiddel lijk op de proef gesteld en Ajax leidde direkt met 0-2. Brabo trachtte aan te klampen maar de Lebbekenaars. die duidelijk de meest frisse ploeg op het terrein vormden verdedigde hun voor sprong met hand en tand Toen de Batselier na 20' de Ajax voorsprong opdreef tot 48 begon iedereen dui delijk te geloven in de winstkan sen van de bezoekers. Ajax speel de een degelijk handbal terwi.l Brabo zich steeds stereotiep te pletter smeet op de Lebbeekse verdediging De rust brak aan met een verdiende 6-9 voorsprong voor de Ajaxcieden. Het begin van de tweede helft liet even veronder stellen dat Ajax zou begeven. Heyndrickx en Van Hout brachten Brabo bij tot 8-9 na vier minuten spel. Karei Vinck scoorde nog voor Ajax (8-10) maar na 40' bracht Van Hout en een vermoei de Van De Velde Brabo gelijk (10-10) Waar men logischerwijze de ineenstorting verwachtte van Ajax waren het de bezoekers d.e van een numerieke meerderheid gebruik maakten, zij het met een tikkeltje meeval opnieuw uit te lopen tot 10-13 langs De Batse- lier-Van Cauwenberghe De veer brak duidelijk bij de thuisploeg die een kwartier voor het einde gelefd werd met 11-15. Toch stei gerde Braibo nog eens en met nog negen minuten te spelen naderden zij opnieuw tot 13-15. Ajax begon echter, onder impuls van een hard werkende Van Der Stappen, de bal in eigen rangen te houden en toen een uitstekende keeper Mertens nog tweemaal schitterend redde bloedde het Brabo eindoffensief definitief dood. Brabo kende inder daad wat tegenslag bij de afwer king, had söheidsrechter De Cuy- per echt niet mee maar er was toch niemand die de eindoverwin. ning van Ajax wou aanvechten. De meest frisse en wilskrachtige ploeg had inderdaad verdiend ge wonnen. ScooHden Ajax De Bat selier 4. Van Cauwenberghe 5, Vermbeir. 3, Vinck 2. Van Der Stappen 1 Brabo: Heyndrickx 4, Callaert 1. Van De Velde 2. Tim merman 2. Van Hout 3. Van der Veken 1. DUFFEL - BRABO DENDERBELLE 19-23 KAPITEIN VAN HOUT UITSTEKEND De inhaalwedstrijd tegen Duffel werd door de Brabo ploeg met geen al te gerust gemoed aange vangen. De uitslagen van Duffel waren de laatste weken inderdaad zeer goed en Brabo i<= echt niet in Zijn allerbeste doen. Het wed strijdverloop bewees dat de -schrik- niet ongegrond was Na 6' leidde Duffel met 3-1 en tot zes minuten voor de rust was oe score steeds gelijk (7-7). Toen nam een flink spelend Denderbel le voorsprong (7-10) maar het was toch maar best dat Callewaert even voor het affluiten scoorde zodat de rust aanbrak met een 911 stand. Tijdens het tweede wed- stifdgedeelte hetzelfde spelbeeld. Duffel speelde heel goed mee en er waren enkele pareltjes van doelpunten nodig van Van Hout om Brabo aan de leiding te hou den. 15-16 één kwartier voor het einde. Tijdens het laatste kwar tier drukte Brabo dan toch harder door en met doelpunten van Cal laert en Van De Velde werd toch nog een ruime overwinning afge dwongen. Brabo had hard moeten strijden om de puntjes te verove ren. Scoo den Van De Velde 5. Van Hout 5. Heyndrickx 4. Van Der Veken 5. Timmerman 2. Cal laert 3 ASTERIX TILLEUR SPARTA AALST: 10-18 Sparta Aalst, zonder M. Lootens, Van Den Berghe en Van Delsen. heeft na een moeizame eerste helft toch een afgetekende zege behaald tegen het nu stilaan wel veroordeelde Tilleur. Tijdens de eerste dertig minuten vlotte het niet zo best met de ploeg van trainer De Meyst Tilleur. welis waar vlot spelend maar zwak af werkend. kon aanklampen zodat de rust aanbrak met 7-8 cijfers Tijdens de tweede helft was het echter al Sparta wat de klok sloeg. De Aalstenaars. nu duide lijk sneller en technisch sterker dan de leeggespeelde thuisploeg stevende nog gemakkelijk naar een ruime overwinning EVA De champagne bleef op het ijs. Inderdaad, Rosis Aalst dat, met nog drie wedstrijden te spelen, voldoende had aan een gelijkspel om wiskundig zeker te zijn van de lang verlangde promotie, heeft te Ganshoren de eerste nederlaag van het seizoen opgelopen. De viering diende dus nog wat uitgesteld. Bij Rosis begint men nu echt wat zenuwachtig te worden. Na reeds tweemaal achtereenvolgens op het nippertje gefaald te hebben vreest men opnieuw diezelfde toestand te kunnen beleven. Uit de twee resterende wedstrijden tegen Anderlecht en naar Grembergen moet nu nog één puntje gehaald wor den. Indien de Rosis spelers hun zenuwen in bedwang kunnen houden is het zondag zover. Maar tot zolang blijft de spanning er inderdaad nog in. Tegen Heist behaalde Jochewoa een eervolle uitslag. De jonge Aalsterse ploeg kon uiteraard de nederlaag niet vermijden, maar zestien doelpunten scoren tegen deze ploeg leek twaalf maanden geleden nog een utopie. van zich af en kon tijdens de res terende twintig minuten gelijke tred houden met de bezoekers. Een pluspunt voor Jochewoa vin den wij in het feit dat acht ver schillende spelers voor de doel punten zorgden. Een bewijs te meer dat Jochewa een ploegje is waar de toekomst voor hen spreekt Ploeg: M.VIas- schaert. De Cock 2. Eeckman 1. J. Diependaele 2. P. Diependaele 2, De Ketelbutter 3. Redant 3, Cloof 1. De Boeck 2, De Moor, L. Vlasschaert EVA KRAAINEM II - E.V. AALST 5-21 DeEendracht miniemen worden naar alle waarschijnlijkheid Lente kampioen- Nu was het de beurt aan Kraainem II om de kracht van de Aalstenaars aan den lijve te ondervinden Bij de rust leidde Eendracht reds met 2-10 en tij dens de tweede helft zorgden Van Herreweghe en C" voor nog 11 doelpunten. Scoorden Van Herre weghe 6. De Letter 4. Van Nuffel 4. Vinck2 Bayens 2. Cooreman 1 KRAAINEM 1 - H.B.C. AJAX 12-17 De Ajax miniemen, reeds kampi oen in Oos-Vlaanderen. ondervon den niet veel moeite om Kraainem 1 te overwinnen. De jongste Ajaxieden leidden bij de rust met 5-9 en tijdens de tweede helft hielde leerlingen van trainer Ed dy Van Geel uitstekend stand. Ploeg Hedwig en Johan Maes. p. Van Acoleyen, M. Sanders 9. Ed. Vermeir 4. D- Huyck 2. J Va Henden, Keppens 1. J Van Belle GANSHOREN - ROSIS AALST 13-9 Rosis Aalst heeft te Ganshoren zijn zwakste wedstrijd van het lo pende seizoen gespeeld Waren het de zenuwen niemand kon het ons vertellen maar het feit is er dat Rosis zijn eerste nederlaag opliep en meteen nog niet zeker is van de promotie. Aalst opende de score tijdens de eers'e minuut maar oen vlot spelend Ganshoren leid de na tien minuten met 4-1. Even hield Rosis toen stand (4-2) maar het laatste kwartier van de eerste helft werd hen gewoonweg fataal. Onbestaande in aanval en enorm flaterend In verdediging moesten zij lijdzaam toezien hoe Gansho ren bij de rust een voor Rosis onoverkomelijke 10-3 voorsprong had bereikt Het begin van de tweede helft kon Rosis zelfs vre zen voor een ware „afslachting" Ganshoren scoorde inderdaad 2 en nog steëds wisten de gasten niet te replikeren. Wellicht getrof fen in hun sportief eergevoel nam Rosis nu toch de handschoen op. De nederlaag was toen wel reeds onvermijdelijk maar de ploeg van trainer W De Boeck schudde de zenuwen van zich af en begon aan een radeloze achtervolging Zon der echt hun normaal spelpeil te benaderen konden zij de score toch ietwat eervoller brengen. Van 12-3 naderden zij 9' voor het ein de tot 12-9. Een schittererid spe lend Ganshoren met een uitste kende doelverdediger liet echter niet begaan en legde tijdens de slotminuten de eindscore vast. Voor Rosis nog een spannend kompetitieslot bewarend. Scoor den: Meert 3. Van Snick 1. G. Buys 1, iIfr- De Boeck 1. J.P. De Jaegher 2. De Mersman 1 JOCHEWA AALST - HEIST ZUIDERKEMPEN 16*24 Tegen het sterk spelende Heist Zuiderkempen heeft Jochewa niet meer kunnen doen dan zich spor tief verdedigen. De Limburgers, die een zeer vlot handballende ploeg vormen, hadden 5' nodig om de degelijke Aalsterse keeper voor het eerst te verlagen. Joche wa speelde flink mee maar bij de rust begon de nederlaag zich toch reeds definitief af te tekenen Ruststand 7-13. Het begin van de tweede helft drukte Heist nog harder op de Aalsterse verdedi ging en in een minimum van tijd was de Jochewa achterstand op gelopen tot 8-16. De ploeg van de heer H De Groeve beet echter WEDSTRIJDEN VOOR HET WEEKEINDE 19 april te 20u15 Avanti - Eupen Merksem - E.V. Aalst 19 april te 20 uur Ajax - Beyne (te Grembergen) 19 april te 20 uur Kraainem Denderbelle Montegnée - Sparta Sporting 74 - Geraardsbergen 20 april te 15 uur Rosis Aalst - Anderiecht 19 april te 15u30 Jochewa - A.H.C Schaarbeek 19 april te 16 uur HBC Lebbeke - Anderlecht 20 april te 14 uur Ganshoren R B Dendermonde 20 april e 1.4 uur 20 april te I8u30 Evere H C. E.V Aalst 20 april e 15 uur Aalst Sportief - Ambiorix EVA Ifl 'J* dameskompeittie treedt in het beslissend stadium. Vier W lubs komen nog in aanmerking voor de titel nml. Aalst Sportief. »anti Femina, Ambiorix Femina en Uilenspiegel. De 4 klubs ---- Wen hetzelfde aantal punten vóór de wedstrijden van het iay ie iorbjje weekeinde. Aalst Sportief en Uilenspiegel wonnen ««RH makkeli'k van Dendermonde en Evere, Avanti en Ambiorix nanv !?en het onder e,kaar u',vech,en- Na een uiterst bewogen !n 6e tds,r,»d won Avanti en ze,,e hiermede een grote stap in de - «at 9e "o® richting- Maar aangezien de vier klubs tijdens de komen- 3 weekeinden nog tegen elkaar in het strijdperk moeten, de titel waarschijnlijk maar op de allerlaatste kompetitiedag Wen toegekend. - - een enorm spannende en zeer wedstrijd is Avanti erin tlaagd konkurrent Ambiorix in «n vesting te verslaan. De toti meisjes vertrokken noch- sterk gehandicapt. Keepster Hauwelaert blijft onbeschikbaar zodat tijdens de eerste helft veld spelster S. Van Den Broeck deze taak moest opknappen. Avanti speelde nogal zenuwachtig tij dens deze eerste periode en Ambiorix, onder impuls van de hard werpende De Witte, gaf de indruk onbedreigd te zullen win nen Inderdaad, bij de rust leidde Ambiorix met 105 en niemand kon veronderstellen dat Avanti Femina deze situatie nog zou kunnen rechtzetten. Coach De Smedt bracht toen C Moo nen in het doel en deze speel ster organiseerde zo vlot haar verdediging dat de Ambiorix sco remachine stil viel. Veerle Ver hofstadt. nog maar eens in een schietgrage bui. werd door Moo nen een paar keer de diepte in gestuurd en in een tijdspanne van amper drie minuten scoorde Verhofstadt vier maal (10-9), Am. biorlx trachtte nog de bakens te verzetten maar Avanti begon nu een handbal te spelen dat een klasse sterker was dan het- gene Ambiorix ten loon spreid de Gedurende een tiental minu ten kon Ambiorix nog aanklam pen maar toen ook Sonja Muy- laert haar duivels begon te ont binden. was de Avant. overwin ning veilig. Een prachtprestatie van de Avanti meisjes die erin slaagden een verloren gewaan de situatie recht te zetten. Dat belooft voor het verdere kom petitieverloop SCOORDEN: Verhofstadt 9. Muy- laert 5. Van Den Borre 1, Moo nen 1, Van Den Broeck 1. EV AALST HBC LEBBEKE 27-3 De jonge Lebbeekse meisjes moes'en tegen een vlot spelend EV Aalst genoegen nemen met een wilskrachtige tegenstand. Gedurende de eerste helft kon HBC drie maal scoren Rust- s'and 14^—3, maar tijdens het tweede wedstrijdgedeelte bleek de Aalsterse verdediging onklop- baar. In aanval zorgde de snelle Simal voor een dozijn Aalsterse doelpunten en aangezien ook De- vinne en Wauters het doel we ten staan kon HBC de afstraf fing niet ontlopen SCOORDEN EV Aalst. Simal 12 Wauters 5. Devinne 8, De Smedt RB DENDERMONDE AALST SPORTIEF 2-23 Ondanks Aalst Sportief vier ba sisspeelsters diende te vervan gen, heeft een zwak Dendermon de maar een luttele tegenstand kunnen bieden. Bij Sportief ont braken J. Van Laer, Slerck, Lo- wie en L. Van Delsen en toch kon Ros Beiaard geen noemens waardige tegenstand bieden. Bij de rust leidde Aalst reeds met 1 13 Tijdens het tweede wed strijdgedeelte voltrok M Van Delsen de Dendermondse af straffing SCOORDEN Aalst Sportief; Hut sebaut 3. Van Delsen M 10. Ver- leysen 1. Haelterman 5, Moens 1. Van Oost 3 EVA P. (allebaut eerste Belg I Tijdens de internationale mili. I taire veldloopkampioenschap- I pen heeft een Aalsterse atleet I zich onderscheiden. In de I 12.500 m lange wedstrijd ein- I Jigde P- Callebaut als eerste Belg. W. Van de Kerkhove snelwandelen De Aalstenaar Willy Van de I Kerkhove werd derde in het I naionaal kampioenschap snel- I wandelen voor postmannen. Hij I I legde de 20 km af in 1 u 48' 8" I wat meer dan 30' sneller was I I dan het oud klubrekord van I Roger Van de Sande. AjM. Van Nuffel tweede in Zuid-Amerika I De Aalsterse atlete A.M. Van I I Nuffel Is terug van de open I Zuid Afrikaanse kampioen- I schappen. Ze werd met een I I tijd van 2'06"8 tweede over I I de 800 meter. Basketters dansen I I Op zaterdag 19 april 1975 te I 1 19.30 u organizeert Basket I I Club Grembergen een THE I I DANSANT ui de zaal Groot- I zand te Grembergen. Tornooi I Vanaf 22 april 1975 tot 19 I 1 mei neemt BBC Grembergen I I 0.0 deel aan het Tomooi van I Laarne (12 klubs). Tijdens de- I ze wedstrijden zullen door I I Onider Ons enkele spelers I I worden getest. BIBI Beker van Lebbeke I De eerste ronde van de I ker van Lebbeke tafeltennis I I werd overtuigend door TTC I Lebbeke in de wacht ge- I sleept Het versloeg Edel- I weiss met 220. Bij de ver- liezers was R. Janseghers erg I I verdienstelijk. (vrp) f I De B-ploeg van TTC-Lebbeke I I heeft de jongste weken de I I wind in de zeilen Vorig I I weekend werd met 46 I wonnen van Troelandt Sinaai. I I E. Van Biesen en G Vasseur behaalden elk twee overwin- I ningen. Ook slaagden ze er I in het dubbelspel te winnen. I Hiermee behaalden ze in de I laatste wedstrijden 8 op 8. (vrp) I Stop I Publiwieze Dendermonde zal I I volgend voetbalseizoen niet I I meer uitkomen in de kompe I titie van de minivoetbal Den- I der-Schelde-Durme. Ondertus 1 sen kunnen nieuwe ploegen I I reeds kontakt opnemen met I I Roland D'Hondt, Laurierstraat, I Lebbeke (vds) Vergadering Op vrijdag 18 april komt het I bestuur van VDB Modema Lebbeke samen om uit te ma ken wanneer men de klub I zal vieren Tijdens die vie ring neemt men afscheid van I Alfons Meert en viert men I naast de kampioenstitel ook I het 10-jarig bestaan. (vds) Wielerwedstrijden WSC Lebbeke Ksuis organi- I zeert op 8 en 10 mei a s. twee wielerwedstrijden voor liefheb- I bers. (vds) f Twee kompetities I De Zandmannekens. keizer in I het Lebbeeks tapbiljartverbond I hebben besloten volgend sei- I zoen aan te treden in het I I Lebbeeks verbond maar ook I het Aalsterse In het Aal- I I sterse wil men zich meten I I met de sterke ploegen want I I men sluit aan bij de Belgische f I bond- (vds) I I Adec Baasrode I De wedstrijd voor de volley- I beker van Oost-Vlaanderen A- I I dec BaasrodeSifrano St.-Ni- f I klaas zal gespeeld worden op I I zaterdag 19 april te 19 u. in I de sporthal Adec, Tuinwijk, 1 Baasrode (gdp) I

De Voorpost | 1975 | | pagina 19