EUGDKLUB 't Fabriksken gokt met Jef Eibers volt 71 WK 't fabrieksken aalst klakson aalst juvenes zele terlinden aalst tuf "tuf AALST alewin moorsel UNIEF-AALST K. 6 - 16-5-75 - De Voorpost LENTEVOLLEYBALTORNOOI «TUF TUF KLUB» IN HET KADER VAN DE 15 de SPORTWEEK VAN STAD AALST EN DE DON BOSCOFEESTEN OP 8-10 EN 11 MEI Programma voor de mei maand en verdere voor uitzichten zat. 17 mei: Huwelijk van onze voorzitter Jef met Myriam Dit gaat door in Dender belle te10u. zondag 1è mei te 15 uur: Vergadering voor iedereen? Agenda: wandeltocht 31 mei, Voltfeesten, allerlei. vrijdag 23 mei gaat de laatste film door in het kader van het Filmforum welke wordt ingericht door de jeugdraad Wieze. «De sluipende maan» begint te 20 u in het Patronaat. Dit is een Western van formaat zaterdag 24 mei is er te 14uuratelier, zondag 25 mei verle nen wij onze medewer king aan de koers voor liefhebbers te Wieze, dit is een inrichting van de «Eriksvrienden» zaterdag 31 mei: 3e mars der optimisten Deze wandeltochten gaat doorheen het natuur schoon van de streek, langs goed begaanbare wegen, de parkoers zul len goed aangeduid zijn iedereen krijgt en weg- omschrijving mede. afstanden 12 km 21 km startuur 'U30 of 14u 10 of 13 uu 9u30 tot 10 uur Beloningen: Medailles en brevetten Speciale beloningen voor de oudste en jongste deelnemer, de grootste groep e.d.m. Start, rustplaats en aan komst: klub71 Volt SGhroverstraat 45 te 9u30 Wieze Wij hopen U in de grote getale te mogen ontmoe ten. Te 14 u start de «Gezins wandeltocht,», deze af stand van 12 km werd speciaal ingelegd om de gezinnen de kans te geven samen aan deze toch te kunnen meedoen Voor Jun voorzien wij een dag voor de mensen van de derde leeftijd, meer hierover in de vol gende Voltmeter. Op 30 en 31 augustus hebben de 4e Voltfeesten plaats, jawel, ons jeugd huis is4 jaar jong. Het zal beslist een goedgevuld programma worden dat afgesloten wordt met het optreden van Urbanus Van Anus. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\m\w Zondag 25 mei treedt Jef Eibers op in de grote zaal van het CSV, Wellekensstraat 45, Aalst op en dit om 20 uur. Inkom 40 fr. Jef Eibers is geen Lange Jojo met pluimen in zijn gat, hij is een 28-jarige Brusselaar, 'n Goeie, 'n Vlaamse. Geboren in Elsene en getogen in Schaarbeek, maakt hij sedert zowat een jaar het kleinkunstfirmament onveilig met zijn Brusselse liekes. Hij is een vlotte gulle jongen. Na het grote succes van onze volksdansnamiddag richten we terug een namiddag in gewijd aan klassieke en moderne volksdansen. We krijgen ook bezoek aan enkele Jeugdverenigingen. Het wordt terug een onvergetelijke namiddag met volksdanseres Jo Barbieren dit op zaterdag 17 mei van 14utot 17 u in de grote zaal van het C.S.V. ('t fabrieksken) Wellekensstraat 45 te Aalst. De inkom is gratis; zowel leden als niet-leden zijn welkom. Ouderen mogen gerust mee komen dansen. De week nadien gaan we naar Gent, waar we aktief zullen deelnemen aan een speelmarkt, is een markt met allerlei leuke spelletjes, welke ingericht is door Jeugdatelier Speelzolderken. We vertrekken aan ons lokaal C.S.V. Wellekenstr. 45 Aalstom 13u15 met een bus. Opgelet, de plaatsen zijn beperkt! Schrijf vlug in, deelname in de onkosten20 fr en 40 fr voor de ouderen Inlichtingen op onze werknamiddagen elke zaterdagna middag of op het secretariaat: De Gols Michel, Posthoornstraat 169300 Aalst. Tel.: 053/70.10.11 Vrijdag, 16 mei: 19 uur: opendeur: Kickerclub: Klubkam- pioenschap; fotoclub: afwerken van foto's krea- club: gewone werking; miniatuurspoorwegen Zaterdag, 17 mei 14 uur: miniatuurspoor wegen 19 uur: thema avond: Heksensabat Zondag, 18 mei: 10uur: opendeur: disco theek, ruilbeurs; kicker club: klubkampioen- schap 14 uur: fietstocht naar Aalst De reisroute gaat door Zele - Berlare - Schoon- aarde - Gijzegem - Hof- stade - Aalst. Gemiddel de 15 km per uur. Speciale aandacht zal te Aalst besteeds worden aan de Kattestraat en de Grote Markt, het Belfort en het oudste schepen huis van het land, het Stadhuis, de Sint-Maar tenskerk en het Oud- Hospitaal. Rond 17u30 terug naar Zele langs Oudegem en Dender- monde. 19uur: Instuif Maandag, 19 mei: 19 uur: Instuif Dinsdag, 20 mei 10uur: marktopendeur 18 uur: volley miniemen heren 19 uur: volley heren senoires Woensdag, 21 mei: 18 uur: kadetten heren; 19 uur: dames senoires; Donderdag 22 mei: 19 uur: volley heren senoi res. Vorige weekend gingen de Meifeesten door in de Zon nest raat. Den Tuf nam een deel van de aktiviteiten op zich door het organiseren van een Volleylentetornooi. 14 ploegen waren uitgenodigd - Het werd een spannend tornooi waarbij de ploeg van Kreja uiteindelijk won. Liludamo werd tweede, Tuf derde en Pingie vierde, (zie uitslagen elders in dit blad) Verder was vorige vrijdag Walter De Buck uitgenodigd - Weinig belangstelling voor deze nochtans sfeerschep- -pende folkzanger. Dat een vrijdag niet de ideale dag is vooreen kleinkunstavond weten we nu ook... Meimaand...blokmaand - dus weinig aktiviteiten. Den Tuf blijft wel open tot einde juni! In juli en augustus (tot 15 augsluiten we onze deuren Om dit Tuf jaar af te sluiten hadden we gedacht een openluchtfilmvertoning te geven op de binnenkoer van den Tuf. Als film kozen we «Woodstock» - Deze vertoning gaat door nu zaterdag 17 mei e.k. Aanvang 20u30. In het voorprogramma krijgen we de groep «Stewball». Deze 4-koppige folk-blues groep is echt de moeite waard. Bij echt slecht weder zal het geheel doorgaan in de zaal naast den Tuf. Deze film werd geprojekteerd in scope op een scherm van 8 x 4 m. Een fijne geluidsinstallatie zal ervoor zorgen dat er geen «noot» verloren gaat Het wordt iets uniek! Allen daarheen! VOLLEYLENTETORNOOI VAN 8,10 EN 11 MEI 75 UITSLAGEN Schiftingen gespeeld op donderdag 8 mei Volt 71 -Liludano Eureka - Nijdrop Ocarina - Pingie Jumbo-Terlinden Dido-St Joris Kreja-Tuf 2 Tuf 1 - V.T.I. Kwartfinales gespeeld op zaterdag 10 mei EUROWAS-VOLLEYBALTROFEE Gaat door op zaterdag 17 mei met deelname van volgende ploegen: Smashterop A en B, Domper, Sefalon en Universitas. Plaats: VTI-zaal vanaf 14 uur. Reglement: schifting met vier ploegen, de twee verliezende ploegen spelen een wedstrijd voor de vierde en vijfde plaats terwijl de beide winnaars samen met de vrijgelote ploeg een driehoekstornooi spelen voor de eerste, tweede en derde plaats. Overhandiging van de wisselbeker heeft plaats in café Charabang, alwaar aan alle aanwezigen gratis bier zal verstrekt worden door de inrichtende studentenklub Den Domper. BASKETFINALE Onze basketploeg moest het opnementegenMaaslandia, een ploeg uit Limburg, met allemaalzeerg.ote jongens. Ondanks moedig verweer verloor de Domperploeg met 48-64. De ploeg: Van Eewijck, 't Kindt, Walgraeve, Van Den Broecke en Van De Velde. VOLLEYFINALE De üomper-volleybalploeg speelt volgende woensdag het finaletornooi. Deelnemers aan dit driehoekstornooi zijn buiten Den Domper. Mijnlamp (uit Limburg) en Ros Beyaert (Dendermonde). Begin te 14 uur op het sportkot supporters hartelijk welkom. Op zaterdag 17 mei :3de meifeest in de tuin van de klub met o.a. brochetten, witte en zwarte pensen,rijsttaarten Gancia. De muziek wordt verzorgd door de «Piotto's» een zigeunerorkest. Inkom 40 F. Vrijdag 23 mei Voettocht naar Halle. Vertrek aan de klub om 23 uur. De terugtocht gebeurd met de trein. Zaterdag 24 mei Meiserenade van 't parochiale koor op de binnenkoer van 't kasteel Terlinden. Nadien gezellig samenzijn in de klub. Vrijdag 30 mei Voor de operette liefhebbers gaan we naar de Gentse opera voor «Het Witte Paard» inschrijvingen in de klub. Vanaf zondag 18 mei starten wij opnieuw met onze fotoklub. Alle geïnteresseerden zijn hartelijk welkom. Begin te 10 uur stipt in de donkere kamer van de jeugdklub. Sportieve elementen kunnen iedere zondagvoormiddag te 10 uur en iedere dinsdagavond te 19 uur terecht op de binnenkoer van de gemeentelijke jongensschool om er een partijtje volleyball te spelen. Iedere donderdagavond om 19 uur spelen we er ook baskett-bal. Openingsuren van de bar: iedere zaterdag en zondag vanaf 19 uur en telkens na één of andere aktiviteit. De beide ploegen die de finale in dit tornooi, waaraan 14 ploegen deelnamen, hebben gespeeld. Rechts op de foto de ploeg van jeugdklub Kreja die de spannende finale won met 3-1 tegen de sportieve familieploeg Verleysen, die onder de naam «Liludamo 85» speelde (links op de foto). In het midden senator Wim Verleysen die de trofeeën aan beide ploegen uitreikte. Prachtig georganiseerd, spannend en sprotief tornooi, waarin de organiserende ploeg «Tuf Tuf Klub» op een mooie derde plaats eindigde. LILUDAMO 85 Ploeg van de 7 broers Verleysen, samen met hun 2 neven (eveneens Verleysen) en de schoonbroer van de eerste 7. (Namen: Frans - Jos - Paul - Albert - Jan - Andreas en Mark Verleysen (tussen 28 en 15 jaar) Guido en Jan Verleysen (28 Jaar). De enige «buitenlander» is de «trainer» Ingnace Bruylandt een vriend van de familie, die van de 9 «individuen» op amper 8 maand een hecte ploeg heeft gemaakt!), de «negende man», Jan Vlndevoghel die door zijn huwelijk ln april 1975 ook tot de familie behoort, is de laatste (en sterke) aanwinst. 15/8-2/15-15/5-10/15-10/15 15/7-17/7-10/15-15/6 6/15-2/15-14/16 0/15-0/15-0/15 15/7-15/10-13/15-8/15-15/11 15/3-15/4-15/4 15/7-16/14-4/15-15/7 3/15-5/15-8/15 15/2-16/18-15/10-9/15-16/14 13/15-0/15-14/16 15/9-15/7-12/15-15/7 16/14-15/2-7/15-7/15-15/7 15/7-15/3-13/15-15/10 15/7-15/3-13/15-15/10 Eureka - Kreja Pingie - Lido St. Joris-Liludano Tuf 1 - Terlinden Halve finales Liludano-Tuf 1 Kreja - Pingie Finale Kreja - Liludano Speciale dank aan onze scheidsrechters: - Herman Janssens Alain Swaelens InrichtersJK. Tuf Tuf Zonnestraat 20 Aalst m Door eigen fabrikatie en import zijn al onze prijzen buitenf concurrentie. Vrije ingang Open in de week van 18 tot 20 u. Zaterdag, zon- en feestdagen van 10 tot 20 u. open De maandag gesloten. 3.405 F Hoek 45 9320 OUDEGEM Tel. (052) 42.37.54 Koop rechtstreeks tegen fabrieksprijzen! Wij zijn-geen winkeliers maar de fabrikant zelf van alle soorten binnendeuren en staande klokken met waarborg vanaf 10.900 F met Westminster slag werk (3 gewichten). Eigen herstellingsdienst. Alsook rechtstreekse import van sluitwerk voor deu ren, lusters, tafellampen, vazen en beeldjes in chi nees porselein, badkamergarnituren, salons, spie gels in koper, geschenkartikelen, sierkaarsen, sier- zwaarden, schouwgamituren, keukenklokken, oud koperwerk, enz... Met de zon in mijn rug en mijn inspiratieloze schrijf machine vóór me zit ik reeds verscheidene minuten te dagdromen over... Jef Ei bers U weet wel,...die 28 jarige Brusselaar, geboren in El sene en «groot» geworden in Schaarbeek,... Over hem zou ik iet-s schrijvenmaar wat Wat wenst u over Jef te weten? Dat zijn vader Brusselaar is en zijn moeder Oekrainse, of dat hij tot zijn zestiende de «eer» genoot onderwezen te worden door de Jezuïe ten, en dat hij erte slim en te voorbeeldig in gedrag was en daardoor met zachte doch dringende hand van het kollege verwijderd werd Of misschien interesseert het u dat hij dertien jaar ploeterde met noten en twaalf jaar een viool liet janken... Of misschien bent u meer geboeid voor zijn beroeps- aktiviteiten? In zijn beroeps leven toonde Jef zich zéér «stand» vastig,... en getuig de hij van een niet te stillen honger naar kennis en ervaringen... Hij werkt dan ook als brievenbesteller, telegra fist, hulpekspediteur, assis tent-apotheker, tabakpluk ker in Canada, kantoorbe diende, vertegenwoordiger, kruidenier, planningsmaker en uiteindelijk (oef) als afdelingschef,...als afde lingschef gedroeg hij zich volledig volgens de regels., hij was onderdanig, werk lustig, distancieerde zich van de arbeiders en tussen twee bedrijven door, als protest tegen afdanking van een oudere werkmakker,, organiseerde hij een sta king... en de direktie tevre den over hem, zo zeer zelfs dat ze hem op een goede dag dankten voor zijn verdere gewaardeerde medewerking en hem als blijk van erkente lijkheid, één jaar betaald verlof schonken met schor sing van kontrakt. Ja, ik weet het u wist dit allemaal reëds, u herinnert u waarschijnlijk ook nog de hij de pers mobiliseerde omdat hij een UFO gezien had de pers er glansrijk intraf en dat het een eenvouf soepbord bleekt te zijn Ziet u welu weet reeds al van hem,...in feite kan alleen nog maar bevestig wat u reeds weet en waa reeds van overtuigd bent, Jef Eibers is steengoed. Deze poëtische kontesti is zondag 25 mei (20 uur) gast in 't fabriksken, jev nog altijd in de wellekei straat 45,... warm aanbei len!

De Voorpost | 1975 | | pagina 6