B 0 E H l M 0 R T u EUGDKLUB m 4 o.d Q éPJ®§] mmm joko jome GIJZEGEM juvenes zeee zenith terlinden aalst sint joris aalst klakson aalst TIMARCHA - JEUGD EN WETENSCHAP-AALST <Vy HEB STEEDS BIJ DE HAND STEEK ER WAT VAN OP... VAN TELEFOONNUMMERS^ EN ADRESSEN I di 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een pnjs Huis Adi, Dorp 41, Grembergen eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk De laagste prijzen der matras sen, Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst omar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars Rechtstreeks aan fabriekspnjzen (enig in Bel gië) Schoolstraat 54, Aalst endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderncht door gespeaalizeerde personen De Dendermondse Rijschool. Veldstraat 47. Sint-Gillis-Dendermonde. leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 Binnenhuisdekoratie O.L -Vrouwstraat 33, Lebbeke De totaalzaak voor het interieur I esmeed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin gen, poorten enz M, De Backer. Kon Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.16 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16. St - Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen. In Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vrijetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke 10-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping Statiestraat 21. Lebbeke Kroostrijke Gezinszegels om, leen gerust 053-21.6O.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe. Hoogstraat 77 Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Moubolen E. De Petter, Kon. Albertstraat 14. Sint-Gillis-Dendermonde. eubelen De Wolf 053-21.63.91 vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette. tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape. vouwdeuren, modern fold, meten afwerken en plaatsen Guido Michem. Potiaulaan 11. Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 n groot woord, dat door Groep De Cuyper in uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo, quando, quomodoenz. wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper oelsie Kleding de zaak die met haar tijd meegaat Franz Courtensstraat 32, Dendermonde 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertnjyen-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 n keurig en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerprecieze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert I y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking. Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 njden met een bromfiets van Hofman. Gentsestraat 4-6. Aalst Alle herstellingen. 1 jaar waarborg, gratis onder houd Prijzen vanaf 4 900 F tot 150.000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar WIE WAT WAAR IN ROME Ter gelegenheid van het Heilig Jaar richten heel wat reisa gentschappen diverse reizen naar Rome in. Veelal echter blijven vragen zoals «Wanneer en waar is er wat te. zien in Ro me, en wat mag ik daarvan ze ker niet missen? evenals «Wie kan mij daarover de nodige in lichtingen verschaffen?» on- De timarchaspelers namen het tegen hun ex-leden op (jm) De vroegere Timarchaspelers (jm) Voetbal100-ste match van onze voetbalploeg V.C. Timarcha/JW- Ex-Tmarchaspelers: 2-1 Op deze jubileumwedstrijd gespeeld zaterdag 31 mei op het terrein van het R.I.B.T.O. Molendreef te Aalst was de zon van de partij om de overhandiging van een beker door de medespelers, aan Mark Sonck, Mark Van de Steen en Jos Lelièvre, die sedert de eerste wedstrijd op 6 april 1972 alle wel en wee van de ploeg deelden, nog feestelijker te maken. Om 15u30 stipt gaf de Heer Luc Van Dorpe eveneens speler van Timarcha, maar voor de gelegenheid scheidrechter het signaal voorde aftrap. Tijdens het eerste kwartier werd door Timarcha een hevige druk uitgeoefend op het doel verdedigd door G.Vermeiren. Het logische gevolg van deze aanvalsgol ven bleef niet uit. Na 10' besloot M.Merckx schitterend in doel na samenspel B. Van Nieuwenborgh, J.Lelièvre. Het spel kwam dan meer in evenwicht en keeper H. Vandermeiren kon zijn kunde bevestigen. Enkele minuten voorde rust plaatste M.Sonck een gemeten pas op het hoofd van J.Lambrecht die met een krachtige kopstoot buiten het bereik van Vermeiren, Timarcha een 2-0 voorsprong bezorgde. Tijden de rust werden supporters en spelers door de jubilerende ploeg op de nodige drank vergast. Na de rust bleeft het spel nog geruime tijd in evenwicht deels doordat het middenveld van V.C. met R. Deboelpaep en J. Saeys bijtijds de verdediging een voetje kwamen toesteken en de voorlijn lanceerden. Naar het einde toe verhoogde de druk van Ex-Timarcha doordat de ploeg meer samenhang vertoonde. W. Van Buggenhout bevestigde deze druk, door zowat 8' vóór tijd, de secure V.C-verdediging te verschalken met een krachtig schot uit een scherpe hoek. Hiertegen had doelman Vandermeiren geen verhaal. Einduitslag 2-1 Scheidsrechter Luc Van Dorpe leidde onberispelijk volgende opstellingen Ex-Timarcha Gerrit Vermeiren (N-Hofstade), Walter Meireman, Jacques Steemans (Tuf-Tuf), Renaat Gits, Bart Van Dorpe, Dirk Buekens, Johan Meireman (V.K. Inno), Patrick Van den Eeckhout, Paul Ghijsbrecht (Tuf-Tuf), Wim Van Buggenhout (Tuf-Tuf), Dirk Van Herpe(V.K. Inno), Roland Dua(F.C. Timarcha), Eddy Van Nuffel. Timarcha Herman Vandermeiren, Johan Van Dorpe, Paul Schockaert, Mark Van de Steen, Hugo Van De Maele, Robert Deboelpaep, Mark Sonck, Joris Saeys, Marc Merckx, Ban Van Nieuwenborgh, Jos Lambrecht, Jos Lelièvre. De extra-times zowel kulinair als bacchanaal werden gespeeld tot vroeg de zondagmorgen in het oud- Timarchalokaal opdeGrote Markt... Onze kleinkunstavond met Zjef van Uytsel van de laatste aktiviteit van een drukke maand mei. .Juni is examenmaand, dus wij doen het rustiger aan. Wanneer onze studenten tijdens de week-end even willen ontspannen dan kunnen ze nog altijd een partijtje biljarten of tafeltennisen. Of misschien vrijdag 13 juni naar onze film komen kijken. «Het Brein» is een opeenvolging van kluchtige avonturen met geslepen bandieten en onervaren beginnelingen. In de hoofdrollen grote namen zoals Jean-Paul Belmondo, Bourvil en David Niven, zoals steeds in zaal Patronaat, aanvang 19.30 uur, inkom leden 20fren niet leden 30 fr. ledereen is van harte welkom. beantwoord. Om de reizigers te helpen geeft de Unie van Ka tholieke dagbladen van België, in samenwerking met het Na tionaal Komitee voor het Heilig jaar, een 56 bladzijden tellende brochure in pocketformaat uit: «Jubilaeum Romae 1975»De brochure, zeer handig opgevat bevat een massa nuttige gege vens zoals adressen, data van vieringen en internationale ontmoetingen enzoverder. Het boekje kan bekomen worden door storting van 42 frank op prk. 000-144443-10, van het persagentschap CIP, Kunst laan 38, 1040 Brussel, met vermelding: «brochure Heilig Jaar». VOLKSLEVEN De Belgische regering organi seert onder auspiciën van de Raad Van Europa, en met me dewerking van Unesco, van 14 juni tot 6 oktober 1975 een reeks tentoonstellingen onder het motto: «Aspekten van het Volksleven in EUROPA 1975». De manifestaties waaraan 22 Europese landen hun deelne ming verlenen, worden ge spreid over vier plaatsen: Ant werpen, Binche, Luik en Bok rijk. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\V^\\\\\\\\VCv Vrijdag 8 juni: 19 uur: opendeur: kicker club: fotoklub: afwerken van foto's: kreaklub gewone werking. Zaterdag 9 juni: 14 uur: training voetbal 19 uur: instuif. Zondag 10 juni: 10 uur: opendeur: disko- theek en ruilbeurs: kicker wedstrijd: 14 uur: D.J. -oefening 19 uur: instuif Maandag 11 juni: 19 uur: volley dameslief hebbers Dinsdag 12 juni: 10 uur: marktopendeur 18 uur: volley miniemen he ren 19 uur: volley seniores he ren Woensdag 13 juni 18 uur: volley kadetten he ren 19.30 uur: volley dames se niores. 20 uur: kernvergadering Donderdag 14 juni: 19 uur: volley heren senio res. VAKANTIETRIP Wanneer U op vakantie wil gaan naar het Drielandenpunt Burg- Reuland, waar Duitsland, België en Luxemburg samen komen, kunt U inlichtingen ver krijgen op volgend adres P Baert, toeristenkantoor Mal- schad, 4790 Reuland, tel. 080-32.92.14 en 080.32.91.11 MARIKEN VAN NIEUMEG- HEM Van 23 mei tot 15 juni voert het Nederlands Toneel Gent (NTG) Manken van Nieumeghen op, een /eeks openluchtspelen die doorgaat in de Sint-Baafsabdij, Gandastraat te Gent, met o.a. Els Magerman, Jo De Meyere, Cyriel Van Gent, Ronnie Com missaris, Walter De Buck en vele andere ronkende namen in de Vlaamse theaterwereld. Voorstellingen op vrijdag, za terdag, zondag, maandag en donderdag. Kaarten zijn elke dag van 10 tot 14 uur te verkrij gen, evenals één uur voor elke voorstelling in het NTG. Sint- Baafsplein 7. 9000 Gent, tel 091-2532.08 VROUW In Galerij Elias, Royenstraat 1 te Wieze loopt van 25 mei tot 27 juli een tentoonstelling met als thema «De vrouw in het werk van J. Burssens, E. De Kramer, F. Duboiw, B. Haerden, J. Hen- rion, A. Mandelbaum, P. Van Gyseghem, N. Van Lierde, P Van Rafelghem, J. Vermeersch en Roger Wittevrongel. De ten toonstelling is elke dag open van 10 tot 18 uur of op afspraak. Op maandag gesloten. Zon 1 juniDia avond Deze avond wordt ver zorgd door Etienne De Koninck die de dia's voor zijn rekening had en Frangois Van de Velde die voor de klank zorgde. Dond5juni: Vergadering animatieploeg Om 20 uur stipt, ledereen is hartelijk welkom. Zat7juni: Vrijeklub We zitten immers in de examenperiode Zon 8 juniPing-Pong in de namiddag tegen Bobo in Zenith Om 20 uur filmavond: Tora Tora Meer informatie hierover leest u ergens in deze krant Din 10juni: Redactieraad Artikels en kruiswoord raadsels moeten tegen deze dag binnen zijn Zat 14: VisThe-Dansant Als voorbereiding voorde volgende dag Zon 15 juni: Om 5u30 in de vroege ochtend ver zamelen in Zenith voor de viswedstrijd Om 20 uur: optreden van de groep ALEX (rock) Vrijd 20 juni: Vogelpik kampioenschap in Zenith Zat 21Volleybal kam pioenschap in St. Gillis waaraan Zenith deel neemt. Meer inlichtingen bij Kris en Rudy. Om 20 uur kermis Th,e- Dansant Zon 22: Voortzetting vol leybal kampioenschap Zenith is ook in de namiddag open Om 20 uur terug kermis The-Dansant Zat 28: Bal der gebuis- den Een pint voor diegenen die hun rapport meebren gen Zon 29: verbroedering met jk Juvenes De vormingskursus van 31 mei kende een geweldig su kses zowel wat g espreks- leiders als deelnemers aangaat. Dit zal er ons toe aanzetten nog meerdere van deze dagen in te rich ten. Iets bijleren kun je steeds. Zorg dat j'er de vol gende keer ook bij bent. Hebben sommige leden er al aan gedacht dat de on derwerpen voor de stickers uiterlijk op 13 juni in het lo kaal moeten zijn? Deze zullen in een grote op lage aangekocht worden. Dus het loont wel de moeite wanneer men overal zijn ei gen ontwerp kan aan schouwen, en dat men fier kan zijn dat dit een creatie van jezelf is. Mensen die wensen mee te werken aan de redactie van joko-nieuws van de maand juli moeten hun teksten bin- nengeven voor 20 juni in het lokaal of in de Hoogstraat nr. 15. Deze teksten hoeven niet getijpt te zijn! Wens je ook mee te doen aan de danscursus die van start gaat op zaterdag 6 september? Laat je dan vlug inschrijven in het lo kaal. Reeds 16 deelnemers, wil je er dus nog bij zijn haast je dan vlug want de ruimte voor de danscursus is beperkt zodat uitstellen gevaarlijk kan zijn! Op 14 juni is er om 18.30 uur de Spanjevergadering voor de ingeschrevenen. Enkele lollige gasten hebben ge dacht om er een Spanje- instuif van te maken waarop natuurlijk iedereen is uitge nodigd! Het beloofd weer wat te worden, tenminste als de toreadors en balleri na's hun beste beentje voor zetten dus allen op post om 20 uur. De cursisten en sympathi santen mogen zeker woensdag 25 juni niet ver geten. Want dan gaat de viering door van het einde van «2 jaar avondcursus in Joko». Zorg dat je deze avond niet mist! evabo Zondag 8 juni wandeltocht naar het kravaalbos te Meldert. Vertrek te 14 u. aan het lokaal. Vrijdag Instuif van 16 tot 24 uur. 20 uur Pottenbakken, informatiedienst: 't Ideetje. Zaterdag 7 juni instuifvan 16 tot 01 uur. Vanaf 16 uur: Fotoklub. volleybaltraining. Fietstocht naar Overmere Donkvertrek 13.45 aan de club. Zondag 8juni Instuifvan 15uurtot 24uur 9 uur: zwemmen 19uur: animatieploegvergadering 20 uur: Gitaarklub Woensdag 11 juni Instuifvan 16 uur tot 23 uur. 20 uur: Fotoklub, rietwerkatelier, informatiedienst: 't Ideetje. 20.30 uur: Duikerklub: praktische lessen in het zwembad. Donderdag 5 juni Instuifvan 16 uur tot 23 uur. 20 uur: naaiklub. Ziehier ons programma voor de maand juni, welke met een eindfestiviteit word beëindigd -zaterdag 7 juni te 14 uvoorbereiden en in elkaar steken van een speurtocht, (spelletjes, fiches maken, enz.) - zaterdag 14 juni te 14 u: voorbereiden van het afscheidsfeest. - zaterdag 21 juni te 14 u: repetitie van het feestje en versieren van de zaal - zaterdag 28 juni te 14 uspeurtocht te17u: afscheidsfeest, de ouders zijn van harte welkom. - we melden dat we tijdens de zomervakantie enkele grote aktiviteiten hebben, dit op volgende data's - dinsdag 1 juli: zeefdruk: «Hoe maak ik men eigen poster» begin: 9u30 en einde: 16 u. Pick-nick meebrengenDrank is voorzien -donderdag 17 juli: muzikale expressie: «Wat is muziek en hoe maak ik het». Zelf instrumenten maken. Begin: 14u. Einde: 17u. - ons jeugdkamp van woensdag 23 juli tot en met woensdag 30 juli en dit in de kempen -vrijdag 15augustus: «Toneel», Begin: 9u30.einde: 16u pick-nick meebrengen, drank is voorzien. - dinsdag 26 augustus: «Poppenkast», zelf poppen maken en ermee poppenkast spelen. Van 14 u tot 12 u. Deze aktiviteiten grijpen plaats in het kader van de «Speelklub (V.S;J.) en dit steeds in ons atelier, in het C.S.V. ('t fabriksken) Wellekensstraat 45 te Aalst. Tot in ons atelier!!!

De Voorpost | 1975 | | pagina 9