C H I K L M 0 0 R T u EUGDKLUB n mikisklub aalst sint joris. aalst terlinden aalst BAL volt 71 WE juvenes joko ZWARTE FUSIEVLAGGEN IN DE FALUINTJES A n D SBC WERKGROEP ARBEID OP IERLANDKAMP JEUGDKLUB'TSLOEFKEN LAATSTE BERICHTEN JONGERENCENTRUM «DE SPIKKEL» De Voorpost - 20-6-75 - 5 HEB STEEDS BIJ DE HAND /VN HEB STEEDS B VAN TELEFOONNUMMERS^ .EN ADRESSEN tellii at 4: W. ell. stelliu totT ur. wel Dlanr i stei di 052-21.11.28 Kleding heeft'de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een prijs Huis Adi, Dorp 41Grembergen eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk De laagste prijzen der matras sen Schuimrubber, Latex, Staafveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst. omar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars. Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel gië). Schoolstraat 54, Aalst B endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht door gespedalizeerde personen De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet Alle inlichtingen uro-Home 052-21.62.71 Binnenhuisdekoratie O L -Vrouwstraat 33, Lebbeke De totaalzaak voor het interieur esmeed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin- erman 052-21.38.16 Michem Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16, St - Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen. n Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vrijetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke Po-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping. Statiestraat 21, Lebbeke Kroostrijke Gezinszegels om, leen gerust 053-21.60.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe. Hoogstraat 77. Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E De Petter Kon Albertstraat 14. Sint-Gillis-Dendermonde eubelen De Wolf 053-21.63.91 vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette. tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken en plaatsen Guido Michem. Potiaulaan 11, Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar specia listen uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken, quis, quid, quo, quando, quomodo enz' wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper oelsie Kleding 052-21.16.11 k die met haar tijd meegaat. Franz Courtensstraat 32, Dendermonde. Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen v jor groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyen-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde Ook alle planafdrukken |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 in keung en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerpreaeze Heidelberg loopt Kwaliteit pnmeert I y n 052-21.40.60 een toverformule9 Neen een vergelijking. Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper vonne en Jozef 053-70.33.95 njden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6, Aalst. Alle herstellingen, 1 jaar waarborg, gratis onder houd. Prijzen vanaf 4 900 F tot 150 000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar' Nog tot 29 juni kan iedereen op vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 19.30 u. de tentoonstelling bezoeken van de jonge kunstenaars Kris Van Vlaanderen en William De Schrijver. Daarmee wordt voor de zoveelste maal aan jonge talenten de kans gegeven hun werk tot een breder publiek te brengen. Wij wensen hen inleder geval met deze tentoonstelling het nodige sukses. Voorts nodigen wij iedereen uit, en meer in het bizonder de studenten die de eksamens achter de rug hebben, naar ons feest te komen die voor de MIKISKLUB het einde betekent van het voorseizoen en dit op 21 juni te 20 uur. Het wordt een denderend gezellig samenzijn met een heerlijk koud buffet waarvan de prijs per persoon 100 fr. zou bedragen. En dit met een stemmige dansmuziek van de Baasroodse blinde akkor- deonist Joske Martin. Vraag het maar aan de geburen, zij weten dat. Op zaterdag 28 juni te 20 u. is het opnieuw lichting van de Spaarkas alsmede de uitbetaling van een gans jaar ge spaarde gelden. Ook dit moet uitgroeien tot een gezellige bijeenkomst voor aleer langs alle wereldwegen de verlofzwerftocht begint. Langs deze weg wenst de werkgroep van de MIKISKLUB, voor al wie de gelegenheid heeft het te doen, een prettige en geslaagde vakantie. We vragen maar één ding... stuur ons a.u.b. een kaartje? We herinneren er tevens aan dat op 26 juli en op 30 augustus er ook een lichting is van de Spaarkas. Dat er i de maand augustus nog een gespreksavond is over de WERKLOOS HEID en ook nog een MINI-GESCHENKENFOOR. Voorts is het voor iedereen vakantie en zullen wij in de maanden juli en augustus slechts op vrijdag en zaterdag geopend zijn. Dus voor diegenen die hier zijn met AALST - KERMIS, allemaal welkom. Intussen krijgen we verder elke vrijdagavond van 19.30 u. tot 20.30 u. bibliotheek, en krijgen wij vanaf de maand september terug elke zondagnamiddag vanaf 14.30 u. PING-PONG, en elke zaterdagnamiddag vanaf 14.30 u. JEUGDATELIER. Breng naar deze verschillende bijeenkomsten in de klub ge rust vrienden en kennissen mee, voor 20 F per jaar worden ook zij lid van onze nu stilaan groot wordende MIKIS-familie. Nog iemand drempelvrees? Herinneren er wij ook aan dat de MIKISKLUB er steeds voor geijverd heeft dat er een bepaalde samenwerking zou bestaan tussen alle klubs van het Aalsterse en dat we dus met deze onze oproep hernieuwen. Voor de vakantiegangers RENDEZ-VOUS op onze DANSAVOND op 6 september te 20 uur. Tot dan. Van 2 tot 17 augustus gaat het derde lerlandkamp door van Werkgroep Arbeid en dit in opwijk Ballymurphy te Belfast. Men kan deelnemen vanaf 16 jaar en dit zowel voor jongens als voor meisjes. De totale kostprijs per persoon, reis inbegrepen beloopt 3.500 fr. Men is «ingekwartierd» bij een Ierse familie. Het werd is het herstellen van woningen van bejaarden en het inrichten van een gemeenschapscentrum. Wie mee wil gaan stuurt dringend een kaartje naar Werkgroep Arbeid, Asseren dries 14, 9300-Aalst. Vrijdag 20 juni: Instuif van 16 u. tot 24 u. 20 u: pottenbakken informatiedienst 't Ideetje. 20 u.30: Open klubraad! (alle klubleden zijn welkom!) Zaterdag 21 juni: Instuif van 16 u. tot 1 u. Vanaf 16 u: fotoklub vanaf 17 u: volksdans. Zondag 22 juni: Instuif van 15 u. tot 24 u. 9 u: zwemmen Uitstap naar de Wellemeersen met fiets (voor sportieven) en auto. Gids ter plaatse 19 u: animatieploegvergadering 20 u: gitaarklub. Woensdag 25 juni: Instuif van 16 u. tot 23 u. 20 u: fotoklub rietwerkatelier informatiedienst: 't Ideetje 20.30 u: duikersklub: praktische lessen in het zwembad. Donderdag 26 juni: Instuif van 16 u tot 23 u. 20 u: Naaiklub. Zo - 22 - 6: Muziekbeluisteren. Thema: Hollywood 1929-1958. Voorstelling van de belangrijkste sterren uit die periode. Aanvang 14u30 Za - 28 - 6: Dansavondoefden blok is gedaan en nulevenllü. De Bloemekes, de vogeltjes. De dansavond is ten voordele van het kamp in Nadrin. TIJDENS DE KERMISDAGEN TE ST.-GILLIS VOOR DE EERSTE 'MAAL IN DE STREEK met orgel DECAP in zaal DE CUIPER - Bij Albert en Anita Muziek voor jong en oud. Krjklustigen zijn ook welkom A Nahetsucces van onze wandeltocht, waar niet minder dan 170 deelne mers waren, hebben wij op zondag 15 juni geza menlijk meegereden in de f ietsrally van het Sportpa leis. Zoals echter raillyrijders hebben wij de tocht afgelegd, de uitslag was echter niet zo goed. De eerste van onze klub was Guido Heuvinck, deze was 11de en veruit de bestevanWieze. Onze klub kreeg de beker van de grootste opgeko men groep, daar zijn wij dan trots mee naar ons Jeugdhuis getrokken en nog een ferme pint ge dronken. Dit week-end zijn GilbertenEddydegasthe- renindeklub. Zondag is er eten te verkrijgen vanaf 17 uur(we verklappen nog niet wat Zaterdag nemen wij deel aan de autorally in Moorsel, belangstellen den kunnen inlichtingen krijgen indeklub. L L L L Vrijdag 20 juni: 19 uur: opendeur 20 uur: kickerklub: kampi oenenviering krea: gewone werking fotoklub: afdrukken Zaterdag 21 juni: 19 uur: instuif Zondag 22 juni: 10 uur: opendeur - disco theek ruilbeurs 19 uur: instuif Dinsdag 24 juni: 10 uur: marktopendeur Woensdag 25 juni 20 uur kernvergadering. Rechtzetting: vrijdag 20.6 (i.p.v. 27.6) te 20 u. eerste oudervergadering voor alle belangstellenden: Hoe zien wij samen het jeugdhuis- werk? Dinsdag 24.6: te 19.30 u. animatievergadering voor laatste voorbereidingen tot de buizeninstuif. Woensdag 25.6: te 19.30 u. afsluiting van de tweede reeks avondcursussen (Frans, Engels, Spaans, Motortechniek en Gitaar) met persconferentie en re ceptie... Zondag 29.6: uitzonderlijk van 16 u. af: Buizeninstuif met optreden van Studio Elected 2 en de L.W. Felix Drive in Show. Gratis con sumptie per bewezen buis en andere studentikoze ver rassingen. Dinsdag 1 juli: te 20 u. eer ste voorbereiding van de Week van de Jeugd (van 18 tot 23 augustus) Zaterdag 12 tot 17 juli: ka dervorming in Dattenberg (Duitsland): inschrijvingen ten laatste op 30 juni. Zondag 13 tot 26 juli: Spanjekamp nr.3 - een uit gave zonder weerga. Zaterdag 26 tot 29 juli: Joko animeert op St Anna- kermis. Wij danken de ontwerpers van een passende sticker voor het jeugdhuis. Wie be reid is om mee te werken bij de vakantieactiviteiten ge lieve zijn naam op te geven bij de P.V.: barwerk, onder houd van ons ontspan ningscentrum of begelei ding van de j.a. -activiteiten. Er zijn nog mensen die smaak vinden in de belang loze inzet voor hun even mens en het daarenboven nog erg ontspannend vin den. Buggenhout-Opstal. -28juniT Dansant met de formidabele discobar Mosquito: een unieke gelegenheid om het einde van de examens te vieren Aanvang: 20u; leden: 30 fr.niet-leden40fr. -29juniofficieleopening van het nieuwe clublo kaal. 't Sloefken is ver huist naar de Varenstraat 46 naar en nieuw lokaal in gebruik wordt genomen. Vanaf 16 uur is iedereeen die dag welkom in het nieuwe lokaal. De leden van de club hebben echt hun best gedaan om het lokaal een aangename en moderne interieur te bezorgen. Er heerst een aangename sfeer en er wordt gezorgd voor mu ziek, die gaat van klein kunst tot progressieve muziek. Er zijn heel wat ontspanningsmogelijk heden, o.a. kaarten, vo- gelpik, biljarten, dam men, schaken, lectuur, enz...Kortom het nieuwe lokaal is het ideale aard voordejeugdvan Buggen- houten omstreken. Openingsuren: vrijdag vanaf13.00uur zaterdagidem zondagvan 10.00 -12.30 (uitz. .-opening) Indien men de kans heeft vanaf 16 uur het lokaal ook tijdens de week open te houden zal dit worden medegedeeld. Donderdagnamiddag lekten de besluiten van het Vlaamse ministerkomitee uit in verband met de fusies in Oost-Vlaanderen en Ant werpen. Waar kleinere gemeenten tot fuesies gedwongen worden iijkt het onthutsend dat de gemeenten van het Gentse en het Antwerpse hun zelf standigheid kunnen behou den. Geldt hier misschien nog altijd het recht van de sterkste? Volgens deze be slissing zou Aalst vanaf 1- 1-77 een stad zijn van ong. 85.000 inwoners. Aalst zou vermeerderd worden met Erembodegem, Nieuwerker- ken, Hofstade, Gijzegem en de Faluintjesgemeenten Moorsel, Herdersem, Mel- dert en Baardegem. Vlierzele gaat naar Sint-Lievens- Houtem. Denderhoutem, Heldergem en Kerksken bij Haaltert en Oordegem en Smetlede bij Lede. Ander zijds staat het vast dat tus sen Ninove en Geraardsber- gen geen gemeente meer zou bestaan. In de Falluin- tjesgemeenten waar de zwarte vlaggen reeds uit hangen, is men er heilig van overtuigd als wisselgeld te hebben gediend opdat Den derhoutem niet bij Ninove zou gaan. In de Falluintjes- gemeenten behoudt men zich het recht voor bij de toe komstige verkiezingen hun houding te bepalen ten op zichte van de kampioenen fusioneurs. Of er in het vervolg te Aalst loketten zullen zijn voor de stedelingen en voor de «boerkens» blijft nog een open vraag? GIJZELSTRAAT 119 NIEUWKERKEN Vrijdag 20 juni: De Spikkefflash wordt verzonden: rapers, nieters, plakkers en schrijvers worden uitgenodigd. Zaterdag 21 juni: 14 uur: zeefdruk op zolder en verbouwing in de Spikkelinstuifruim- te. Om van het leeszaaltje een gezellige open zithoek te maken en om een aparte muziekhoek te maken doet men een beroep op de 14-15 jarigen De Spikkel wil ook een ontmoetingsplaats zijn voor deze mensen. Het jeugdcentrum staat vanaf de verlofperiode dan ook open voor de jonge tieners. 's Avonds rustige instuif: gelegenheid tot kaarten, plaatjes draai en, pingpong e.d. Zondag 22 juni 13.30 uur: Vertrek op de Markt te Sint-Niklaas van een Fietstocht naar de Ster. Meedoen met de aktie: Ster: open en vrij. 18 uur: Vertrek aan de Spikkel van een fietstocht naar Elversele: op «Ten Hoeye», Moortelstraat 4, wordt de «zomerzonnewende» of het «Sint- Jansfeest» of de langste dag van het jaar gevierd; rij je mee naar deze happening? Vrijdag 27 juni: Jongerenraad om 20 uur stipt: alle aktieve leden bespreken sa men met de verantwoordelijke en de heer Jan Voet van het Centrum voor Vorming en aktie de mogelijkheden voor het Spikkel-weekend. Zaterdag 28 juni: 14.30 uur Volleybal achter de jongensschool en verbouwing van de Spikkel, 's Avonds kaart- en pingpong-avond. Vermelden we nog dat ondertussen de basistoelage en de wer kingstoelage van het Ministerie toegekomen zijn. Hiermee werd de financiële put gevuld. Op dit moment zijn de werken, door de gemeente uitbesteed, in verband met het effenen van de hof achter de Spikkel, in volle uitvoering; we hopen dat de uitbesteding van de verhardingswer- ken deze werken vlot opvolgt.

De Voorpost | 1975 | | pagina 5