B t H L M 0 Q R T U i 1 sint joris aalst 't fabrieksken aalst volt 71 WIEZE jome ypsilon ABC a.r.duval p.v.b.a De Voorpost - 1-8-75 - 7 HEB STEEDS BIJ DE HAND VAN TELEFOONNUMMERS^ ADRESSEN I di 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een prijs Huis Adt, Dorp 41, Grembergen. eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex Bergemeersenstraat 18, Aalst lomar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs. scholen en handelaars. Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel- I gië). Schoolstraat 54, Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 Binnenhuisdekoratie O.L.-Vrouwstraat 33, Lebbeke. De totaalzaak voor het interieur. es meed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin- geii, poorten enz. M. De Backer, Kon. Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.I6 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16, St.- Gillis-Dendermonde. Vraag vrijblijvend inlichtingen In Sportarena 052-21.27.33 het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vnjetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke F O-SpOrt 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostnjke Gezinszegeis om, leen gerust 053-21.60.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe. Hoogstraat 77 Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E. De Petter Kon Albertstraat 14, Sint-Gillis-Dendermonde eubelen De Wolf 053-21.63.91 De grootste meubelzaak der streek. Molendries 3, AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette, tergal enz Zonneblinden. Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken en plaatsen Guido Michem. Potiaulaan 11, Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een- uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo. quando, quomodo enz: wie. wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper. oelsie Kleding 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyen-De Ridder, Dijkstraat 5. Dendermonde Ook alle planafdrukken |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerprecieze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert l y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 rijden met een bromfiets van Hofman. Gentsestraat 4-6, Aalst Alle herstellingen. 1 jaar waarborg, gratis onder houd. Prijzen vanaf 4 900 Ftot 150.000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar mmm Gelieve te noteren dat de hobbyklubs gedurende de maanden juli-augustus niet zoals anders zullen fungeren Gitaarklub:in juli gesloten. Nieuwe start zondag 3 augustus. Volksdans:niet tijdens de vakantie. Wij dansen opnieuw volks in september. De juiste datum wordt nog wel meegedeeld. Rietwcrktde rietwerkers blijven doorwerken ook tijdens de vakantiemaanden. Pottenbakkemook de pottenbakkers blijven doorwerken in juli en augustus. naaiklub:Alarm!!! Gilberte verhuist. Lutgart koopt kinderen- Als niemand gévonden wordt om deze mensen te vervangen dan wordt er binnenkort in de klub niet meer genaaid (pas op als je dan met een kapotte broek zit...)Volleybal:eind juli wordt er opnieuw gevolleybald, lieft in open lucht. Iedereen is welkom. P.S. wij doen mee aan het volleybaltornooi in Oudegem op 15 augustus!! Allen daarheen!! VoetbaI:aanvang van de competitie Waarschijnlijk in september. Voor een eventuele oefenwedstrijd vind je wel bijtijds inlichtingen op de deur. Ping-pong:de ping-pongtafel gaat niet op reis. Er kan dus alle dagen gespeeld worden... Fotoklub:wie zijn foto's wil komen ontwikkelen kan dit iedere woensdag en zaterdag in de klub. Postzegelverzamelaars:starten opnieuw in september. Volley bal: eind juli wordt er opnieuw gevolleybald, liefst in open lucht. Iedereen is welkom. Augustus Vrijdag 1/8 sorteren van het papier in 't Keizershof. Vrijwilligers gevraagd vanaf 16u. Woensdag 6/8 begin van grote kuis onder leiding van Jan Eechaut. Zaterdag 9/8zomerdansavond van de onthaalploeg. 15-16-17/8 wordt een week-end gepland. Voorstel Francorchamps. Tijdig bericht op de deurkrant. Gedurende deze 2 maanden zullen eendagsuitstapjes georgani seerd worden. Dit zal wel afhangen van het aantal 'uitstappers'. Weer verwijzen we jullie naar de deurkrant. \X\\X\XX\XX\Yv\\\X^XXXX\XXXXXNXXVC^VxVXX\XVxXX\\\\\X\\\X\X\X\\\X\\XX\\\XXXXX\\X\X\ XV**N^\N*N<>^N$C*S^NX\N>NW^VW^XVxXXs\XXXXXXXNXX\XYxXXXXXX\\\\X\X\XXXX\\ In augustus lopen een viertal komische films in 't Fabrieksken, Wellekensstraat 45 te Aalst. Dit telkens op zondagavond om 21 uur. Voor 30 fr. kom je erin. Op zondag 10 augustus: Astèrix en Cleopatra. 17 augustus: The NAvigator met Buster Keaton. Op 24 augustus Help van The Beatles en op 31 augustus La Vache et Ie Prisonnier met Fernandel. «HARDIGISHEIM» WORDT GEOPEND Vrijdag a.s. te 20 u. wordt het nieuwe jeugdhuis «Hardigis- heim» plechtig geopend, met een receptie voor de personali teiten en de vertegenwoordigers van alle parochiale bewegin gen. Het betreft hier de oude onderpastorij die door de v.z.w. Paro chiale werken is aangekocht. De benedenverdieping staat ter beschikking van alle organisaties, als vergaderlokalen. De bovenverdieping omvat lokalen voor de jeugd: Chiro, KSA, VKAJ, KAJ en Jeugdraad. Wij bouwen villa's en landhuizen met „Danilith" systeembouw n.v. Heylen ook op uw gronden. Sleutel op de deur - 100 werkdagen na bouwtoelating. Vraag vrijblijvend inlichtingen - Krediet en overname van eigendom 'f Schuttershofstraat 5 ANTWERPEN Tel. 32.93.55 - 32.93.88 Groothandelsprijzen ook in uw bereik Ingevroren nooit verloren! ook leverbaar bakmodellen 150 I -200 I 250 I - 350 I en verticaal 80 I - 110 I 260 I - 320I 44 CH Diepvriezen OCEAN type 380 I. grote inhoud de kleinste prijs Dorp 11 Nieuwerkerken DE MEEST VOORDELIGE AANKOOPFORMULE Openingsuren: weekdagen van 9 tot 12 u. en van 13 tot 20 u. - zondagen van 9 tot 12 u. en van 13 tot 17 u. Sluitingsdag: de maandag. Handelaars waden verzocht laktuur te vragen en hun B.T W. op te geven \\X\\\\\\\\\\\\\\\\\X\\\\\XX\\\\\XX\\\\\\X\\\\\\X\\X\\\\\\\\\\\\X\X\X\\\X\\\\\\\\X\\. Programma voor augustus en sep tember Zaterdag 2 oogst: Atelier vanaf 10 uur (afwerking hob byzaaltjes) Zondag 3 oogst: vergadering voor iedereen vanaf uur stipt. n Daarna kaarten verkoop voor onze KK avond. Vanaf 15 uur: instuif. Zaterdag 9 oogst: Voltreis naar het hellend vlak van Ronqière en de streek van Geraardsbergen, er zijn ng enkele plaatsen vrij. Het klubhuis zal dan gesloten zijn. Zondag 24 oogst te 15 uur: koffietafel voor de gepensio neerden. Vanaf 18 uur is ie dereen toegelaten. Vrijdag 29 oogst: Openings receptie van onze 4e Volt- feesten. Dit te 20.30 uur. le dereen is welkom. Zaterdag 30 oogst: Volleybal- tornooi te 14 uur, samen komst te 13.30 in het klubhuis alwaar er kleedkamers zijn. Te 20 uur groot verjaardags bal voor jong en oud in het Jeugdhuis. Zondag 31 oogst: van 10 tot 12 uur: Potjesmarkt op de parking. Van 14 tot 18 uur: teken- en kleurwedstrijd voor de jeugd. Te 20 uur stipt: optreden van Urbanus van Anus en zang en liekesgroep De Snaar. Kaarten op voorhand: 50 fr. Deze kaarten kunnen ge nummerd worden in het klub huis vanaf zaterdag 2 augus tus op de gewone openingsu ren. De voorbehouden plaat sen zijn beperkt!!! De week daarna blazen wij uit op op zondag 14 september terug te beginnen met onze tweede uitgave van onze fietsrally, wie verleden jaar meedeed weet dat dit heel in teressant en prettig is, even als verleden jaar zijn er mooie prijzen te winnen! Twee weken later zitten wij terug tot over onze oren in de W.O.F., dat betekent twee weken hard werken, hierover hoort U binnenkort meer. SPEELKLUBKALENDER Vrijdag 1 augustus Bezoek aan de brandweerka zerne en 900. Voor jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar. Sa menkomst op de binnenkoer van ons Stadhuis, ingang Grote Markt. Als 't even kan: stipt op tijd, want om 13.30 uur wordt er vertrokken naar de kazerne. Ende om 17.30 uur aan de kazerne. Watje moet doen en zeker niet mag doen wanneer het brandt thuis op bij de buren of in de school kom je nu te weten. De uitrusting van een brandweer wagen kan je van binnen en van buiten grondig inspekte- ren. Hoe je jezelf én anderen kunt redden wanneer 't brand, dat is nu echt iets voor jout. Maandag 4 augustus Zien, kijken, turen, staren, loe- rqp. Iets wat wij je zeker willen mededelen is een tentoonstel ling. Een tentoonstelling van de prestaties van 8 a 11 jarige leerlingen van de Kunstaca demie. Dit wordt gehouden in de paviljoenen van de Stads school in de Binnenstraat. Open op zaterdag, zondag en maandag, 2, 3 en 4 augustus. Telkens van 18 tot 20 uur. Je moet er eens binnenwippen. Waarom? Omdat de leerkrach ten die aan deze tentoonstel- Iers les hebben gegeven ook met de speelklub meespelen. Kijk maar eens naar maandag 11 augustus. Moet je eens doen, voor de kurieusiteit. Ja? Muziek voelen. Met muziek kun je alles voelen. Het gevoel overwonnen te hebben, het gevoel dat er iets geweldigs gaat gebeuren, het gevoel dat je de gelukkigste mens op de wereld bent, het gevoel dat je groot bent, het gevoel dat je zo klein bent dat jezou willen weg lopen, het gevoel dat je alléén bent, het gevoel dat wij alle maal dikke vrienden zijn, het gevoel van angst en verdriet, het gevoel van... och, er is zo veel... En als je graag eens echt voelt wat muziek kan ver oorzaken... Kom dan eens... Misschien voel jij wel iets wat een ander niet heeft gevoeld. Je mag ronduit je gedacht zeg gen. Zo leert iedereen wat ie dereen voelt en denkt van mu ziek... en zijn gevoelige gevol gen. We gebruiken moderne, mu ziek, stevige popmuziek, ra sechte jazzmuziek. We gebrui ken moderne liederen. Soms doen we iets, om te kunnen Zaterdag 2 augustus T-dansant in zaal Nieuwe Uil. ledereen wordt vriendelijk uitgenodigd op onze maande lijkse dansavond. Hoe meer zielen hoe meer dansgenot. Onze d.j.'s starten om 19.30 u. Wij verwachten U. yXNXVvXXXXXXXVxXXVxXXXXNXXXXVxXXXVvV^Ws VXXXXXXXXXXXXXXXVxXXXXXXXXXXXvXXXXXXXXXXN Jeugdhuis Ypsilon, Meu- leschetterstraat 32, richt op zaterdag 2 augustus a.s. in de jeugdklub een .sfeervolle vakantie-t-dan- sant in. Allen daarheen. VOLKSKUNST FESTIVAL vergelijken, met oude muziek, ledereen van 6 tot 14 jaar, om 14 uur in de muziekzaal van de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat (in plaats van in de Stedelijke Jeugsbibliotheek). Einde om 17 uur. Dinsdag 5 augustus Wandeltoxht in verband met de wegcode voor jongens en meisjes van 6 tot 9 jaar. Start aan de V.A.B. rijschool (Pont straat 66) om 14 uur. Om 18 uur ben je er tprug en hopelijk heb je ondertussen een prach tige prijs gewonnen. Hoe dat? Welte voet worden de gevaar lijkste kruispunten in onze stad bekeken. Met politieagente nogen. In ons uniek verkeer spark (Parklaan, je weet wel) spelen we dan een paar situa ties waardoor je helemaal voorbereid bent op een wed strijd. Breng dus papier en pot lood mee (te zoeken in je ouwe vergeten beokentas). Kwis met verdraaid moeilijke vragen. Prettige prijzen. De vragen zijn aangepast aan de leeftijd! Woensdag 6 augustus Spelnamiddag voor jongens en meisjes van 6 tot 14 jaar van 14 tot 17 uur op de speelplaats van de Sint Annaschool, Spaarzaamheidstraat. 5 frank meebrengen voor deelname in de kosten, ledereen die 't nog nooit eens heeft gedaan komt nu: van moetes! Je wordt inge deeld in groepen. Slechts de allerkleinsten blijven de speel plaats. De anderen «verdwij nen» naar ik weet niet waar. Buiten de onontbeerlijke frisse limonade staat er nog iets op het programma: Honden - honden - honden. De Dierenbescherming komt naar de Spelnamiddag in de Sint Annaschool, Spaarzaamheid straat. Je weet al dat je inge deeld werd in groepjes. En per groepje ga je ook (misschien wel terug) kennismaken met de specialisten. Voor hen die ze al eens heeft bezig gezien: Wie kan ze vergeten? Wie? O.K. Weet jij of een langharige of een kale mee in 't bad mag of kan? Weet jij of suikerklontjes (pillen) goed zijn voor hnoden? Weet jij of je zijn nagels moet of mag knippen? Weet jij of je een hoind een tik op zijn achterwerk mag of moet geven? Weet jij hoe je een hond propere ma nieren kan leren? Wel, als je twijfelt, kom dan. Praat er eens over met je papa en je mama. En wanneer zij op één vraag «jawel» zeggen ter wijl jij «nietes» zegt, kom dan. Donderdag 7 augustus (Moeilijke dag, lastige dag: je moet kiezen tussen wegcode- kwis met prijzen en honden wandeling, kunnen wij niets aan doen, als jij maar kiest en doet...) Wandeltocht in verband met de wegcode voor jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar oud. Start om 14 uur aan de V.A.B. Rijschool, Pontstraat 66 en eindigt er om 18 uur. Rechten en plichten van voetgangers en fietsers. Op kritieke punten speur je naar verkeersovertre- ders. Papier, potlood en je be ste ogen meebrengen. Kwis. Prachtige prijzen. Natuurlijk bezoek je de V.A.B. rijschool en zie je hoe die men sen tewerk gaan. Hondenwandeling voor jon gens en meisjes van 6 tot 14 jaar van 14 tot 17 uur op het speelplein van het Stadspark. (Aan 't Melkhuizeken). Omdat 't verleden keer wat in 't Hon derd is gelopen: je komt toe, je schrijft je in, je kiest uit de be schikbare honden, je wandelt je rot (binnen de afgesproken tijd en plaats: naar gelang het aantal honden en deelnemers) je levert je hond af, de vol gende op de inschrijvingslijst vertrekt, enz... enz... Vorige keer heeft er één hond de benen genomen... Vorige, keer is er één hondje verkocht voor één appel en één ei... Vrijdag 8 augustus Muziek: horen voelen luisteren ondergaan. Niet zélf maken maar luisteren naar de grootste orkesten ter wereld. De mooi ste brokken muziek door je li chaam voelen kruipen. Waauw... in stereo. In een grote zaal die er voor geknipt is. ledereen van 6 tot 14 jaar uitgenodigd. In de feestzaal van de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat. In de folder staat wel: Stedelijke Jeugdbiblio theek: maar die afspraak isfout gelopen... Maandag 11 augustus Kreatief spelen, manuele ex pressie van 9 tot 16 uur voor jongens en meisjes van 6 tot 50 jaar. Dat wil zeggen... Dat wil zeggen dat je je eigen papa en mama kutn meebrengen. Eens zien wat zij ervan terecht bren gen. Een hele dag: van 9 tot 16 uur. Och ja, dat staat er al. Maar dat wil ook zeggen dat je je pick-nick moet meesleuren. Een hoogdag in de Speelklub voor kreatievelingen. Kreatief zijn wil zeggen: iets maken, iets doen dat nog niemand heeft gemaakt, dat nog niemand heeft gedaan. Jij doet dat. Al léén, of in een heel klein groepje of met je hele gezin. Spijtig dat i k de namen verloren heb van de mensen die je scheppingsdrang in treffelijke banen gaan houden. Ze ston den allemaal op een papiertje geschreven. Dat moet hier er gens rondslingeren maar 'k heb niet voldoende tijd om te blijven zoeken. Het zijn leer krachten en oud-leerlingen van onze kunstakademie. Doch: van «les-geven» is er géén sprake. Wel van «doen» en «maken» en «experimente ren». (30 frank meebrengen... 30.) AALSTERSE SPEELKLUBBERICHTEN Van 4 tot 15 augustus is er: Honden, spelen, dansen, zoek tocht, modelbouw, mime doen, fotografie, emailleren, kreati- visme, wedstrijden, toneelspelen, verkeersproblemen, wan deltrektochten, vijftien kilometer, tekententoonstelling, muziek hoern en voelen, modelbouwtentoonstelling. Het algemeen programma-overzicht en ons veertiendaags «gazetje» met inlichtingen over wat er allemaal te doen is kan je afhalen op volgende adressen (voor zover onze mensen zelf geen reisje aan 't maken zijn:) Monique Buys, Zijpstraat 22 Hofstade. Hilde De Spiegeleer, Caudronstraat 10 Aalst Staf Keymeulen, Leopoldlaan 6 Aalst Johan Meireman, Ver erijstraat 4 Aalst. Ann Rombaut, Geldhofstraat 5 Aalst. Herman alloen, Parklaan 93 Aalst. André Van der Eist, Brouwerijstraat 45 Aalst Inge Verhelst, Ten Berg 58 Aalst. (En dag en nacht bij de Planton, ingang stadhuis.)

De Voorpost | 1975 | | pagina 7