première
Nieuws.
VRIJDAG 15 AUGUSTUS
6 - 8-8«75 - De Voorpost
ZATERDAG 9 AUGSTUS
ZONDAG 10 AUGUSTUS
MAANDAG 11 AUGUSTUS
DINSDAG 12 AUGUSTUS
WOENSDAG
13 AUGUSTUS
DONDERDAG
14 AUGUSTUS
BRT:
18.55 Paulus de Boskabouter
19.00 Klein, klein kleutertje -
19.15 Sporttribune - 19.45
Nieuws en sportberichten -
20.15 Aanval op de gepant
serde wagen: speelfilm -
21.50 Man alive: deep south
deep north, twenty years on:
dokumentaire - 22.45
Nieuws.
AANVAL OP DE GEPANT
SERDE WAGEN
RTB:
18.10 1,2,3... j'ai vu - 18.30
Itinéraires artistiques: Italië -
19.00 La pensée et les hom
mes - 19.30 Lundi-sports -
19.45 Nieuws - 20.15 Mon
sieur Hawarden, speelfilm
met Hilde Uitterlinden, Ellen
Vogel, Senne Rouffaer, Dora
Van der Groen - 21.55 Jazz:
Errol Gardner.
N-1:
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 Taro de kar
per - 20.00 Nieuws - Doku
mentaire- 21.10 McMillan en
vrouw - 22.45 Spreekbeurt -
22.50 Nieuws.
N-2:
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 Dr. Who -
19.30 NL-Tippers - 20.00
Nieuws - 20.20 Pepper -
21.10 Maude: Walters vipg-
ste verjaardag - 21.45
Aktua-tv - 22.20 Zomer '75 -
22.50 Socutera - 23.00
Nieuws.
FR. 1
12.30 La légende de bas de
cuir - 12.55 Nieuws - 13.30
Beursberichten - 14.30 Le
loup de mers - 18.10 Jeug
duitzendingen - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten
19.40 Une minute pour les
femmes - 19.45 Arpad le Tzi
gane - 20.00 Nieuws - 20.35
Les affameurs - 22:00 Les
conteurs redts bigoudens -
23.05 Nieuws.
FR. 2
18.15 Nieuws -18.20 Vacan-
sesanimees-18.55 Deschif-
fres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten -
19.45 La preuve par treize -
20.00 Nieuws - 20.35 Chris-
tophe Colomb - 22.25 Les li-
vres et l'Histoire - 22.55
Nieuws
CHRISTOPHE COLEMB
BRT:
18.55 Paulus de Boskabouter
19.00 Bobek en Lolek kleu-
terprog. - 19.10 Gastpro-
gramma: Het Vrije Woord -
19.45 Nieuws - 20.15 Rij
maar aan, feuilleton - 21.05
Spel zonder grenzen te
Southport (Engeland) - 22.20
Tijd voor New Orrleans: jazz
programma.
TIJD VOOR NEW OR
LEANS
RTB:
18.10 1, 2, 3... j'ai vu - 18.30
Portraits d'enfants - 19.00
Chéri Bibi, feuilleton - 19.25
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20.15 Les secrets de la mer:
L'Odyssée sous-marine de
l'équipe du commandant
Cousteau - 21.05 Spel zon
der grenzen - 22.20 Nieuws.
N-1:
15.00 Van harttothart-18.45
de minimolen -18.55 Nieuws
19.05 Beertje Colargol -
19.15 All in the family - 20.45
Film: Desert Victory. In de
reeks propagandafilms W.O.
II - 21.45 Tekenfilm: Pickles-
22.00 Jeugdkoncert - 22.25
De loop van een rivier.
N-2:
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 Bonnie -
19.30 Wild, wild world of ani
mals - 20.00 Nieuws - 20.20
Denkend aan Holland - 20.45
Hier en nu - 21.05 Spel zon
der grenzen - 22.25 Hier en
22.45 Het meisjeskoor
«Scheemda» - 22.55 Nieuws.
FR. 1
12.30 Le Francophonissime -
13.00 Nieuws - 13.35 Je
voudrais savoir-18.10 Jeug
duitzendingen - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten
19.40 Une minute pour les
femmes - 19.45 Arpad le Tzi
gane - 20.00 Nieuws - 20.35
Les animaux du monde -
21.00 Le blanc et le noir
22.00 Nieuws.
FR.2
18.15 Nieuws - 18.20 Vacan-
cesanimees-18.55 Des chif-
fres et des lettres -19.20 Ge
westelijke aktuadteiieten -
19.45 La preuve par treize -
20.00 Nieuws - 20.35 Ge
nghis Khan - 23.15 Nieuws
GENGHIS KHAN
BRT:
17.55 Jevanjong met onder
meer een aflevering van het
jeugdfeuiileton: Kapitein
Zeppos II - 18.45 Paulus de
Boskabouter - 18.50 corona
tion Street: feuilleton - 19.45
Nieuws - 20.15 Chico, feuille
ton: Die niets ontbreekt is rijk
20.40 Goodbye, Raggedy
Ann, film uit de reeks world-
- 22.00 Festival van
1975 - 22.25
VAARWEL POPJELIEF
RTB:
16.45 Feu vert - 18.25 Les
volants - 18.55 Barbapapa
19.00 Chéri Bibi, feuilleton
19.25 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 Cirques du
monde: Circo Americano
21.10 Grandes batailles du
passé: Austerlitz (1805)
22.05 Traits de mémoire
22.30 Nieuws.
N-1:
15.30 Kids is kids: tekenfilm
van Walt Disney - 16.15
Jeugdfilm: A country coyote
goes Hollywood -17.05 Ceci
lia - 18.15 Computerkunde -
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 Jouw wereld
mijn wereld - 19.30 Kenmerk
20.00 Nieuws - 20.20 Speel
film: Major Dundee met
Charlton Heston - 22.20
Nieuws.
MAJOR DUNDEE
N-2:
18.15 Computerkunde
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 Van gewest
tot gewest - 20.00 Nieuws -
20.25 Film: Hendrik VIII -
Studio Sport - 22.50
Panoramiek-spedal - 23.25
Nieuws.
FR..1
12.30 Le Francophnissime -
12.55 Elephant boy - 18.10
Jeugduitzendingen - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.40 Une minute pour les
femmes - 19.45 Arpad le Tzi
gane - 20.00 Nieuws - 20.35
Alouka ou la comédie des
morts - 22,00 Atome et me-
dedne - 23.00 Nieuwsfr. 2
18.15 Nieuws-18.20 Vacan-
cesAnimees-18.55 Des chif-
fres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteien -19.45
La preuve par treize - 20.00
Nieuws - 20.35 Le Justider -
21.35 L'Etemel survivant -
22.35 Nieuws
BRT:
18.55 Paulus de Boskabouter
19.00 Wickie, de Viking
feuill.: De belofte - 19.25 Wie
bokst moet een klap verwach
ten: tekenfilm - 19.30 Zome-
ragenda - 19.45 Nieuws
egü.15 Wachtwoord met: Jo
met de Banjo en Antony
20.45 Pano '75 - 21.35 Or-
feus in de onderwereld: opret-
te.
RTB:
18.10 1,2, 3... j'ai vu - 18.30
Loisirs a loisir - 19.00 Chéri
Bibi, feuill. - 19.25 Antenne-
soir - 19.45 Nieuws - 20.15
Contacts: tips voor veilig
wegverkeer - 20.20 Madame
Franpoise Rosay in «Maca
dam», een dramatische
speelfilm met Franqoise Ro
say, Simone Signoret - 21.55
Boris Vian.
N-1:
18.45 De minimolen 18.55
Nieuws - 19.05 Mijl op zeven
20.00 Nieuws - 20.20 Ope
rette van Robert Stolz: Der
Tanz ins Glück - 21.50 Leven
in de ast - 22.25 Nieuws.
N-2:
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws - 19.05 De Stratema-
keropzeeshow - 19.30 Terra
Africa - 20.00 Nieuws - 20.20
Zo was het - 21.10 Softly,
softly - 22.00 Achter het
nieuws.
ZO WAS HET
FR.1
12.30 Le Francophonissime -
12.55 Nieuws - 13.35 Regio
nale magazines - 18.10
Jeugduitzendingen - 19.20
Gewestelijke aktualiteien -
19.40 Une minute pour les
femmes - 19.45 Arpad le Tzi
gane - 20.00 Nieuws - 20.30
L'Homme sans visage -
21.30 Le bonheur sans objet -
22.30 Nieuws.
FR.2
18.15 Nieuws -18.20 Vacan-
cesanimees-18.55 Des chif-
fres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten
19.45 La preuve par treize -
20.00 Nieuws - 20.35 La
dame de L'Aube - 22.05 Bal
let indépendent du mexique -
22.35 Nieuws
BRT:
11.30 Eucharistieviering 'liit
Dublin - 15.30 Doe mee
16.00 Peterselietje: show
rond de beeldhouwer Peter
Celie - 16.55 Giacomo Puc
cini, 40ste sterfdag van deze
komponist - 18.55 Paulus de
Boskabouter - 19.00 Atelier
bis en Vakantiekwis - 19.45
Nieuws - 20.15 Presenting
Nana Mouskouri - 20.45 De
Pallisers, feuilleton - 21.35
Dwaallicht: speelfilm met
Romain De Coninck - 23.20
Montezuma: amusement
sprogramma uit Middelkerke.
HET DWAALLICHT
RTB:
11.30 Eucharistieviering -
15.00 Christophe Colomb.
speelfilm met Frederich
March - 16.40 Standaar-
ddansen te Nürnberg - 18.10
12,3... j'ai vu -18.30 Lequel
des trois, spelprogramma
19.00 Chéri Bibi, feuilleton -
19.45 Nieuws - 20.15 Ce
pays est a vous: Brugge
21.05 Lucie de Lammermoor,
lyrisch gedicht met Anna Mof-
fo, Lajos Kozma - 22.50
Nieuws.
N-1:
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws -19 05 De Doris Day-
Show- 19.30 Tumble Weeds:
Country en Western - 20.00
Nieuws - 20.20 Steens moun
tain-21.10 Die mooie kinder
jaren - 22.05 C'était hier -
23.00 De Continental Singers
23.15 Godsdienstig pro
gramma - 23.45 Nieuws.
N-2:
18.45 De minimolen - 19.55
Nieuws - 19.05 Toppop: de
topa30 - 20.00 Nieuws
20.20 Alle hens - 21.10 De
gebroeders Hammond
22.00 Televizier - magazine -
22.45 Nieuws.
FR. 1
10.30 Godsdienstige uitzen
dingen - 12.30 Le Francop
honissime - 12.55 Nieuws -
13.00 Koncert - 13.35 Les
demières vacances - 18.10
Jeugduitzendingen - 19.45
Arpad le Tzigane - 20.00
Nieuws - 20.35 Mademoi
selle - 22.30 Nieuws
FR. 2
16.30 Sport - 18.15 Nieuws
18.20 Vacances animees -
18.55 Des chiffres et des let
tres - 19.20 Gewestelijke ak
tualiteiten - 19.45 La chasse
aux hommes - 20.00 Nieuws
20.35 L'Odyssee sous-
manne de l'équipe Cousteau
21.35 Ce soir on improvisé -
23.35 Nieuws
CE SOIR ON INPROVISE
BRT:
16.10 Atletiek: Belgische
kampioenschappen op de
Heizei - 18.30 Paulus de
Boskabouter-18.35 Defami-
lie Partridge: Zij konden bij
een niet komen - 19.00 Gok
dit is leven: Een dagje in het
leven van blinde kinderen -
19.45 Nieuws - 20.15 Edgar
Briggs, geheimagent: Wie is
toch die Edwards? - 20.40
Amusementsprogramma:
Showtrofee Y.E.S. - 21.40
Weekendfilm: Pretty Boy
Floyd.
RTB:
18.10 Belg. kamp. atletiek -
18.30 Nic en Pic -19.00 Fes
tivals - 19.15 Antenne-soir -
19.45 Nieuws - 20.15 Le
monde sauvage - 20.45
Speelfilm: La charge héroi-
que - 22.20 Julie Andrews-
Show en Nieuws.
LA CHARGE HEROIQUE
N-1:
15.00 Nieuws -18.15 Archeo
logie - 18.45 De minimolen
18.55 Nieuws - 19.05 De
Stratemakeropzeeshow
19.30 Top of Flop? - 20.00
Nieuws - 20.20 Haantje de
voorste - 20.50 Hallo hier Hil
versum - 21.55 Portret, mid
denstander op de hoek -
22.25 De kommissaris -
23.25 Nieuws.
N-2:
18.15 Europ. zwem kamp. -
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws -19.05 De Flinstones
19.25 Kareltjes kolderieke
kapriolen -19.50 't Zand 33 -
20.00 Nieuws - 20.20 De
wrekers -21.10 Kleine kwis -
21.40 Brandpunt - 22.00
Great Mysteries - 22.25
Nieuws.
FR. 1
12.30 Le legende de bas de
cuir - 12.55 Samedi est a
vous - 13.00 Nieuws - 14.05
Les musidens du soir- 14.35
Samedi est a vous - 18 40
Pour chaque enfant - 18.50
Sports - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 20.00 Nieuws -
20.35 Show Mireille Mathieu -
22.00 Paris carrefour du
monde - 22.30 Nieuws
FR. 2
18.15 Nieuws - 18 20 Vacan
ces animees- 18.55 Des chif
fres et des lettres - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten
19.45 La preuve par treize -
20.00 Nieuws - 20.35 La jeu-
nesse de Garibaldi - 21.35
Ti ens y"a de la lumière- 22 .40
Nieuws.
BRT:
15.00 Doe mee - 15.30 Atle
tiek- 17.10 Music unlimited-
18.20 Paulus de Boskabter -
18.25 Star Trek - 19.15 Be
entje buiten - 19.45 Nieuws -
20.00 Sportweekend - 20.40
Thriller: Bij de volgende kreet
21.40 Geef mij de vijf - 22.10
Flandria intra muros.
RTB:
11.00 Eucharistieviering -
13.00 Nieuws - 13.05 Con-
certissimo - 14.10 Infidèle-
ment vétre, speelfilm - 15.45
Atletiek - 17.10 Mithilia -
18.00 Variétés - 18.40 Gran-
gallo et Petitro - 19.00 Le
francophonissime - 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20,15 Suggestions - 20.20
Salvato'r et les Mohicans de
Paris, feuilleton - 21.10 Fol-
klore:Huwelijk in Périgord -
21.55 Media 75.
N-1:
14.30 Kursus frans - 16.00
Nieuws - 16.02 Ti-Ta-
Tovenaar - 16.27 E.K.
zwemmen voor juniores -
17.00 Vespers - 17.30 E.K.
zwemmen - 18.55 De mini
molen -19.00 Nieuws -19.05
The Flinstones -19.30 Doctor
Dolittle: musical Rex Harrison
22.00 Dat is in een naam -
23.00 Nieuws.
DOCTOR DOLITTLE
N-2:
18.30 Woord voor woord
18.35 De minimolen - 18.40
De kinderen van 47A - 19.05
Studio-sport - 20.00 Amerika:
Gone West - 20.50 Panora-
miek - 21.15 Nieuws - 21.20
De tijgerbrigade - 22.15 Pia-
nokoncert van Tsjaikovsky -
22.50 Suriname deze week.
FR. 1
9.15 Godsdienstige uitzen
dingen - 12.00 La sequence
du spectateur-12.30 Cigales
et fourmis - 13.00 Nieuws -
13.20 C'est par serieux -
14.05 Morceaux choisis -
15.00 Evasion -16.00 Sports
18 00 Le fol amour de mon
sieur de Mirabeau - 19.15
Reponse a tout - 19.35 Droit
au but - 20.00 Nieuws - 20.35
Le repas de Fauves - 22.10
Ville nouvelle - 23.05 Nieuws
LE REPAS DE FAUVES
FR. 2
16.30 Paardesport -16.4 5 Le
trésor des Hollandais - 18.05
Le magiöen - 18.55 Poignee
de fer et seduction - 19.30
Sorts - 20.00 Nieuws - 20.25
Spel zonder grenzen - 21.55
Dino Buzzati - 22.50 Nieuws