B D E H L M 0 Q R T u Speelclub joko ABC sint joris aalst 't fabrieksken aalst sjaloom BAASRODE Aalst De Voorpost - 8-8«75 - 7 HEB STEEDS BIJ DE HAND VAN .EN TELEFOONNUMMERS^ ADRESSEN Idi 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een prijs Huis Adi, Dorp 41, Grembergen eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst Pomar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel- 9<ö). Schoolstraat 54, Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 es meed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin- gen, poorten enz. M De Backer, Kon. Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.16 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16, St.- Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen. In Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen. vrijeöjdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke Po-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping Statiestraat 21, Lebbeke Kroostrijke Gezinszegels om, leen gerust 053-21.6O.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe, Hoogstraat 77 Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvenng voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E. De Petter Kon. Albertstraat 14, Sint-Gillis-Dendermonde eubelen De Wolf 053-21.63.91 vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette. tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken en plaatsen. Guido Michem. Potiaulaan 11Dendermonde I ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar specia listen. uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid. quo, quando, quomodo enz: wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper oelsie Kleding de zaak die met haar tijd meegaat. Franz Courtensstraat 32, Dendermonde. 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zetfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen vxx groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyeri-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerprecieze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 rijden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6 Aalst Alle herstellingen. 1 jaar waarborg gratis onder houd Prijzen vanaf 4 900 F tot 150 000F Alle modellen uit voorraad leverbaar Dinsdag 12 augustus Emailleren en sprt in het Jeugdhuis Ocarina (nog altijd achter en onder 't Apostelken, O.L. Vrouwplein). Iets voor kluppers 10 a 14 jaar) van 9 tot 16 uur. Ooit eens geëmailleerd? Het heeft niets te maken met het emailleren van deuren en ra men. Het gaat om het maken van sierraden. Klein. Fijn. Je weet niet hoe mooi jij 't kunt maken. Echt. Met een oven. Gloeiend heet. Terwijl het éné groepje email leert doet het andere aan sport. Elk om beurten. Kwestie van de benen en de vingers eens te strekken. 25 F voor de kosten. Eten mee en wat geld voor een drinkje. Heb je reeds geëmailleerd? Breng dan vast je eigen spellen mee. Specialisten zijn daar om je er nog iets méér van te leren. Woensdag 13 augustus Alles: fotografie, dansen, mu- ziekdoen, zoektocht. Kluppers, maar de raséchte dan, hoewel 't niet steeks op een jaartje: maar deze van 10 tot 14 jaar, worden verwacht in het Jeugd huis Ocarina nogmaals: onder en achter 't Apostelken. Van 9 tot 16 uur. Ooit eens in een echte donkere kamer gezeten en je eigen fo to's ontwikkeld en vergroot? Deze die je een paar dagen ge leden op de doe-tocht hebt ge nomen. Heb je thuis een plaat waarvan je zegt: als ze mij ooit naar een eiland verbannen, dan neem ik die plaat mee (en mijn pick-up). Wel als jij zo'n plaat hebt, breng ze mee en je zult zien, horen, voelen, ruiken dat er veel meer mee te doen is dan er alleen maar naar luisteren. Doe je't? Voor de mensen die niet te be dwingen beenspieren hebben, is er een tocht. Eten, geld voor drank, 20 frank voor de onkosten, fantaisie, minimale glimlach meebren gen. Modelbouw: voor jongens en meisjes van 6 tot 14 jaar in het Jeugdhuis Ocarina en dit van 13.30 tot 16 uur. Je hebt wel eens een bouw doos gekregen met een ferme vlieger erin, een prachtige an tieke boor erin (of minstens de onderdelen ervan). Je weet wel... zoiets waar je vader met glunderende oogjes stond naar te kijken... en waar jij hem mocht helpen bij 't aanneenlij- men... Wel, vandaag kan je le ren hoe je het zelf ku nt doen. Je mag hiervoor je eigen bouw doos meebrengen. Je mag hiervoor je eigen bouwdoos meebrengen. Een mislukte vlieger van vroeger of die half afgewerkte (model)- wagen of boot... waarvan je niet weet hoe er aan te beginnen. Als het je lukt kun je met je werkstuk meedoen aan een wedstrijd en tentoonstelling. Zie hiervoor meer op vrijdag augustus. Wat een drukke dag vandaag, zeg. Verkeersproblemen oplossen voor jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar van 13.30 uur tot 17.30 uur in de H. Hartkring, Dr. De Moorstraat 104. Je knutselt alles in elkaar. Al les: verkeerstekens, autostra des, steenwegen, straten, zij wegen, overwegen, onderwe gen, auto's, kamioens, fietsers, voetgangers, en wanneer die alles klaar is los je alle verkeer sproblemen op. Voilé. Als je denkt dat 't onmogelijk is: ko men en dien! Om de mensen langs de an dere kant van den Dender niet te ontmoetedigen: spelnamid- dag van 6 tot 14 jarigen op dé speelplaats van de Sint Anna- school, Spaarzaamheidstraat. Van 14 tot 17 uur. Als elke woensdagnamiddag. Spelen, lopen, koersen, vliegen, sprin gen, tuimelen, gooien, werpen, smijten, mikken, grijpen grab belen, roepen, gieren, slieren, fluisteren, luisteren per leeftijd. En als er genoeg zijn met een fiets komt er gegarandeerd een fietstocht van... als je 't voor stelt. O.L.? Donderdag 14 augustus Allerlei spelen van 9 tot 16 uur in jeugdhuis Ocarina voor den zoveelsten keer: achter en on- ter 't Apostelken (om nooit meer te vergeten) voor men sen van 10 tot 14 jaar Omdat het in het jeugdhuis ge beurd moet je demokratisch zijn. Je stelt je eigen pro gramma samen. Je praat er over en je doet het met je vrienden en vriendinnen. Ben je een kei in 't ping pongen? Ben je lenig, schran der, soepen? Eens een dag je zelf zijn, samen met aanderen? Iets voor jou? Je bent verwacht (met je 10 frank en je eten). Modelbouw in Ocarina van 13.30 tot 16 uur. Tweede speel-les voor verdere inlich tingen: zie woensdag 13 au gustus. Doorbijten jong, er heen gaan en doen. DEN. Vrijdag 15 augustus (Den echte vrijdag.... volgens de folder) Mime en bewegingsspelen voor jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar (plus eventueel hun moderne vader en moe der) in het C.S.V. ('t Fabrieks- ken), Wellekensstraat van 9.30 tot 16 uur. Specialist mime-speler Guy Kasier van Gent komt je tonen wat er kan. Je weet niet wat je ziet. En jij kan dat ook. Jij hebt óók de mogelijkheid: je eigen verhaal doen met bewegingen. Heb je nog schminkgerief lig gen van het laatste karnaval? O.K. heb je nog maskers lig gen? O.K. Breng je pick-nick mee en wat geld voor een cocatje af en toe. Modelbouwwedstrijd en ten toonstelling. Deze tentoonstel ling wordt gehouden in 't Apos telken. Je moet er vóór de mid dag je werkstuk, oud of nieuw, inleveren. De jury geeft punten en die verneem je tussen 14 en 17 uur. Weet je wie in de jury zit? En weet je aan wie je raad kunt vragen voor je model- bouwkundige probelemen? Neen? Wel, ken je dat B.R.T. programma Atelier? Die kerel die 't zo goed over modelbouw ken uitleggen dat is mijnheer Antjon. Wel die zit in de jury en met die kun je praten over de moeilijkheden. Een kans voor modelbouwers. De tentoonstelling blijft nog open op 16 en 17 augustus. 15 kilometer wandelen start aan de Immerzeeldreef- Potaardestraat voor jongens en meisjes van 6 tot 70 jaar. Je verzamelt al je vrienden en vriendinnen en je maakt een eigen groep. Je kiest een naam voor je groep en je gaat je in schrijven en je vertrekt met je eigen groep. Je kan vertrekken tussen 12 en 14 uur. Je doet het. 15 kilometer20 frank per deelnemer. Voor die 20 frank kun je vierjDlaren op je voeten laten verzorgen en ontvang je allicht documentatiemateriaal over de tocht. Hoe doe je't? Om ter snelst. Om ter plezierigst? Om ter grootste groep. Om ter luidst? Om ter weinigste blaeren? Het zou me niets verwonderen in dien de wandeltocht ook de tentoonstelling van model bouw aandoet. Zo kunnen de niet-modelbouwers maar toch geïnteresseerd in vliegers en tentoonstelling nog een proe ven. .VX\V^N^N^^\V.\\VCV\\\\\\\\Vy\\\\\\\\\\V.\\\\\\\\NX\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\V St. Annakermis is achter de rug en kende een gewel dig succes. Elkeen die hier aan meegewerkt heeft wordt hard bedankt want zonder deze mensen kon zoiets niet verwezenlijkt worden. Mogen we verder op hen rekenen? Verontschuldiging: Zoals aangekondigd was er op4 augustus een fietstocht voorzien naar de Heide in Waasmunster. Te laat ech ter hebben we onze fout bemerkt. De fietstocht is doorgegaan op zondag 3 augustus. Hopenlijk maken we zulke fouten niet méeV? Uitgesteld is niet verge ten: Reeds tweemaal had den we een voettocht aan gekondigd en 2 maal is deze wegens onverwachte omstandigheden uitgesteld. Deze keer goede keer: op zondag 10 augustus om 14 u. starten we met een wan deling doorheen de onge repte natuur. Ga je mee, wees dan op post aan het lokaal. Heb je al een nieuwe sticker? Vraag er dan eentje (of meer) aan Denise. Ze zijn te verkrijgen aan een schappelijk prijsje. Ook deze maand wordt er aan en Joko-nieuws ge werkt. Dankzij de mede werking v.e. nog onbekend iemand (wiens identiteit we graag zouden kennen) zal het tijdschrift weer wat lijvi ger worden. Heb je ook zin om iets te schrijven stuur dan voor 15 oogst, je tek sten binnen in het lokaal of op het redactieadres, Hoogstraat 15. Vrijdag 8 augustus: Instuif van 16u. tot 24 u. 20 u.: pottenbakken informatiedienst: 't Ideetje. Zaterdag 9 augustus: Instuif van 16u. tot 1 u. vanaf 16 u.: fotoklub 20 u.: dansavond verzorgd door en ten voordele van de ont- haalploeg. Zondag 10 augustus: Instuif van 15u. tot 24u. 9u.: zwemmen 19u.: animatieploegvergadering 20u.: gitaarklub. Woensdag 13 augustus: Instuif van 16 u. tot 23u. 20u.: fotoklub rietwerkatelier informatiedienst: 't Ideetje. Donderdag 14 augustus: Instuif van 16u. tot 23u. 't Fabrieksken biedt u elke zondagavond een top-lachfilm op •de binnenkoer: 10 augustus: «Asterix en Cleopatra» 17 augustus: «The Navigator» (met Buster Keaton) 24 augustus: «Help» met de Beatles) 31 augustus: «La Vache et Ie Prisonnier» (met Fernandel) Telkens te 21 uur. Inkom 30 fr. JEUGDHUIS NIJDROP OPWIJK Vrijdag 15 augustus Grote Ambachtenmarkt Meer dan 20 oude ambach ten. Optredens van de Kadullen en Walter De Buck. Volksdansgroepen en volksmuziek Vanaf 10u. tot 20u. In Jeugdhuis Nijdrop te Op wijk. SJALOOM: 3 JAAR JONG Jeugdklub Sjaloom van Baasrode bestaat3 jaar! Dit vraagt veel werk met veel moeilijkheden (dat weten de leden zeer goed) maar toch is het prettig werk en hoopt iedereen dat Sjaloom nog lang zal bestaan. En we doen ons best. Zo zullen we dit 3-jarig bestaan grandioos vieren. Dit willen we doen met gans Baasrode, ledereen is welkom opTinze Sjaloomfeesten want: hoe meer zielen, hoe meer vreugd, ledereen herinnert zich de Sjaloomfeesten van vorig jaar het daverende sukses van de fietsenrally met 200 deelne mers, de kindemamiddag waarbij 250 kinderen naar het poppenstem kwamen kijken, het spannende volleybaltor- nooi en last but not least de kaartnamiddag van de gepen sioneerden (waarbij «levende» prijzen zoals: een gans, een kop een kanarievogel werden gegeven). We hopen echt dat het dit jaar nog beter wordt en we geleven er ook in. Bekijk ons programma, je zult er zeker iets vinden naar je smaak. Zaterdag 23 augustus: Fietsenrally Vertrek: van 12 tot 14 uur aan café Vlassendijk te Baasro de. Deelnemingslijst: inschrijvingen op voorhand: leden en kinderen onder de 16 jaar: 20 F Niet leden 30 F. Op de dag zelf: leden en kinderen onder de 16 jaar 30 F en niet-leden 40 F. Inschrijvingen Kerkstraat 37 Baasrode. Prijzen: 1e prijs: roiboot, 2e prijs: kJokraido; 3* prijs:koffiese- tapparaat, en tal van prijzen o.a. koffiemolen, strijkplank, ladder, frigobox, fles whisky, brandy, cognac enz... enz... Deze prijzen zijn te bezichtigen in de Dorpsstraat. De moeite waard om mee te doen! Zaterdag 23 augustus te 20 uur: T. Danstnt Met discobar Tone in zaal Scaldis. Inde loop van de avond, prijsuitreiking van de fietsenrally. Zondag 24 augustus: 13.30 uur: Basketbaltornooi met omiggende jeugdklubs. Pleinen: op het Plein, in de gemeentelijke jongensschool, 14 uur: gratis film voor de kinderen in Sjaloom. 20 uur: Open-deur in Sjaloom met prijsuitreiking van het basketbaltornooi. Dinsdag 26 augustus te 14 uur: Kaartkampioenschap voor gepensionneerden. De prijzen die er te winnen zijn: dat blijft nog een verrassing. Te 18 uur Bal waarbij de gepensioneerden en de jeugd met mekaar verbroederen. Jopelijk zien wij je op één van deze dagen! Zorg dat je er bij bent!! JONGERENCENTRUM «DE SPIK KEL» GIJZELSTRAAT 119 NIEUWKERKEN VAKANTIEPROGRAMMA Vrijdag 8 augustus: 20 u. Tienerraad: hierop komen de 14-16 jarigen aan het woord over hun verwachtingen, opmerkingen, voorstellen. Geïnteresseerden uit de jeugdbewegingen zijn welkom. Zaterdag 9 augustus: 14 u. Filmen: samen wordt gezocht naar een te filmen verhaal. Hiervan wordt een draaiboek opgesteld. De ver schillende scènes worden uitgewerkt. 14 u.: Werkgroep Denk-Dag: een andere groep jongeren bereidt de werkdag voor die doorgaat op zaterdag 23 au gustus in het lokaal «Kriekepitte» s Avonds: rustige instuif: er is gelegenheid tot ping-pong, kaarten, een gezellig zitje. Zaterdag 16 augustus: 14 u. Volleybal: we starten met enkele toetsoefeningen; daarna een matchke. GESLOTEN De Spikkel is gesloten van maandag 18 augustus tot en met donderdag 28 augustus. In deze periode organiseert men de jaarlijkse grote kuis; ook gaat op 23 augustus een werkdag door rond visies op het komende werkjaar. Een inleiding wordt op vrijdagavond 22 augustus gegeven. Meer informatie evenals inschrijvingsformulieren vindt u aan het onthaal. FEESTWEEKEND Men gaat terug aan de slag met een op-en-top- feestpro gramma op 29,30 en 31 augustus, met o.a. Spikkelfilpjes, Spikkelshow en algemene ledenvergadering. Dit mag je niet missen! EN DIT NOG Neem een lidkaart: je bent verzekerd, gratis toegang en andere jeugdhuizen, vermindering bij aktiviteiten, ze kost slechts 100 fr. en is geldig tot 30 juni 1976. Inschrijving werkdag: als je geïnteresseerd bent in de wer king en echt lid wil zijn van het jongerencentrum mag je de werkdag van 23 augustus niet missen: de volledige prijs bedraagt 100 fr.! JEUGDKLUB 7.77 STEKENE: PROGRAMMA MAAND AUGUS TUS Zopas verscheen het maandelijks info-krantje van J.K. 7.77. Naast het programma zijn er artikels in te vinden over Free Service, Pop in 't Kort, LP top 30 aller tijden, Good old rock 'n roll met Blue Flame, een kursiefje van jos Ghysen, karaté-nieuws, medeleven met André Penneman en Herman Van Hooste. Wie dit krantje wil ontvangen zendt een gesloten omslag met 50 frank aan postzegels aan Roger Spijsschaert, PolenTaan, Stèkene. Meteen heeft men een jaarabonnement. De maand augustus staat in het teken van de sport, op zaterdag 9 en 16 augustus is er telkens een voetbal namiddag voor jongens en meisjes. Voor de volgende maanden zal het pro gramma meer uitgebreid zijn, zo verwacht men bin nenkort een filmavond, een optreden van de pop groep Alex en een excursie naar de Heineken- brouwerijen. In het clublokaal aan de Kerkstraat kan men ook terecht voor een gezellig praatje, een stevige pint en gezellige muziek.

De Voorpost | 1975 | | pagina 7