B D E H K L M 0 T U I*,»' ïwum. Q GIJZEGEM HULDIGT TACHTIG BLOEDGEVERS RIJBEWIJS D7 DRIEGHE vmm juvenes zele Ringoot DE OFFICIËLE WEG NAAR HET DENDERMONDSE RIJSCHOOL erk. nr 2010 4 - 22-8-75 - De Voorpost TELEFOONNUMMERS ADRESSEN Idi 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. En wat een prijs I Huis Adi, Dorp 41, Grembergen, eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst. ar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars. Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel gië). Schoolstraat 54, Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 I esmeed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin gen, poorten enz M De Backer, Kon. Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.i6 Michem Tapison, nyiontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Poüaulaan 16, St - Gillis-Dendermonde. Vraag vrijblijvend inlichtingen In Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen. vrijetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke I O-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke Kroostrijke Gezinszegels om, leen gerust 053-21.60.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe, Hoogstraat 77. Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E. De Petter Kon. Albertstraat 14 Sint-Gillis-Dendermonde. eubelen De Wolf 053-21.63.91 De grootste meubelzaak der streek. Molendries 3, AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette, tergal enz Zonneblinden. Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken en plaatsen. Guido Michem, Potiaulaan 11Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar specia listen uando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis. quid, quo, quando, quomodo enz: wie, wat, waar. wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper. loelsie Kleding Je zaak die met haar tijd n.ooyam Franz Courtensstraat 32, Dendermonde. 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein. Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyep-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde. Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerprecieze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert. I y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 njden met een bromfiets van Hofman. Gentsestraat 4-6 Aalst Alle herstellingen, 1 jaar waarborg, gratis onder- Door de vriendenkring Gijzegem, aangesloten bij het Natio naal Verbond der Vrije Bloedtransfusiediensten van België VZW werd een akademische zitting ingericht die werd bijge woond door de Nationale voorzitter Louis Steens. VOORSTELLING De plaatselijke afdeling bloed gevers is een aktieve groep, die om de drie maand een plaatselijke bloedinzameling organiseert waar steeds tus sen de 60 en 65 vrijwilligers aan deelnemen. Voor een kleine gemeente is dit een groot aantal dat dankzij de werkkracht van het dynamisch bestuur werd bereikt. Huidig voorzitter is de heer Fernand Hauttekeete terwijl burge meester Lejuste erevoorzitter is. Verdere leden van het be- De Gijzegemse bloedgevers van de Vrijwillige Bloedgeversbond (el) Nationaal Voorzitter L. Steens aan het woord (el) Het bestuur van «De Belgische bloedgevers», (el) VOLLEYBAL VOOR NATIONAAL KAMPIOENSCHAP JEUGDKLUB 1975 TE OUDEGEM Uitslagen Reeks meisjes aangesloten. 1 10R20 Herentals 2. Ifiginia Merchten 3. De Knapzak Tienen 4. Jam Mol. Reeks meisjes niet aangesloten Halve finales: Leeuwerik Lede - Move Oudegem 0-2; Schuur Breendonk- DeCluysBorgerhout 1-2. Finale Move Oudegem De Cluys Borgerhout 2-1. Reeks jongens aangesloten: Halve finales: Leeuwerik Lede - Zenith Dendermonde 2-0; Ifiginia Merchtem - 10R20 Herentals 0-2; Finale: Leeuwerik Lede - 10R20 Herentals 0-2. Reeks jongens niet aangesloten Halve finalesO Ahoy Wijnegem - The Rainbow Maasmechlene 2-1 Move Oudegem - Oke Eisden 0-2. Finale Ohoy Wijne gem - Oke Eisden 0-2. TITELS Nationaal kampioen: jongens aangesloten: 10R20 Herentals jongens niet aangesloten: Oke Eisden Meisjes aangesloten: 10R20 Herentals meisjes niet aangesloten: Move Oudegem De wisselbeker gaat dit jaar dus naar 10R20 Herentals. Tevens werden de provinciale titels voor Antwerpen en Bra bant toegekend. Provinciaal Kamioen Antwerpen: jongens aangesloten: 10R20 Herend Is. jongens niet aangesloten: Ahoy Wijnegem meisjes aangesloten: 10R20 Herentals niet aangesloten: De Cluys Borgerhout. Brabant: aangesloten: Ifiginia Merchtem niet aangesloten: Vroem Herne Meiskes aangesloten: Ifiginia Merchtem. V.O. Weekagenda Vrijdag 22 augustus te 19 uur: opendeur - krea - fotoklub Zaterdag 23 augustus: 19 uur instuif Zondag 24 augustus te 10 uur opendeur - discotheek Te 14 uur fotoclub - te 19 uur instuif Maandag 25 augustus: 19 uur volley dames liefhebbers Dinsdag 26 augustus te 10 uur marktopendeur, te 18 uur volley miniemen heren en te 19 uur seniores heren. Woensdag 27 augustus te 18 uur volley kadetten heren, te 19.30 volley dames seniores. Donderdag 28 augustus: 19 uur volley seniores heren. stuur zijn Julien Rombaut (on dervoorzitter), Robert Everaert (sekretaris) en de leden: Char les Godaert, M. Van Hauwer- meiren en René Stee man. Om de 4 jaar wordt er door de Nationale Federatie een Akademische Zitting opge luisterd. Dit jaar waren naast nationaal voorzitter Louis Steens ook de Vice-president: Mr. Criau, nationaal ere voorzitter Marcel De Clippel en de voorzitters van de vrienden kringen Moorsel, St. Gillis, Erembodegem en Lokeren aanwezig. Als administrateur was Mau rice Deckers aanwezig. AKADEMISCHE ZITTING Deze zitting werd voorafge gaan door een bloedinzame ling waaraan het rekordaantal personen van 78 deelnamen. Hieronder ook vijf nieuwe bloed gevers. De akademische redevoering van voorzitter Hauttekeete was bijna geheel gewijd aan het ka raktertekenen van het type bloedgever, die anoniem en zonder publiciteit te zoeken een stukje van zichzelf geeft om andere mensen te redden. Hij noemde dit het hoogste adel dom. Ook burgemeester Lejuste sprak vol lof over de prestaties van zijn gemeente bloedgevers en hij bedankte al len met meelevende stem voor hun liefde voor de medemens. Nationaal voorzitter Louis Steens hield in zijn gekende humoristische sfeer de toe spraak hij betreurde het feit dat meer dan 95% van de bevol king nooit heeft bloed gegeven voor zijn medemens. Hij haalde ook de herinnering op aan zijn vriend Frans Breckpot die 1058 bloedgiften op zijn ak- tief schreef en slechts op 84- jarige leeftijd kwam te overlij den. Hij sprak over het bloed- geven als: het schoonste be roep ter wereld en hoopte dat de slogan: «In ieder huisgezin zijn bloedgever» in het Vlaamse land verder opgeld zou maken. Hij dankte ook in naam van de verschillende vriendenkringen voor de gulle ontvangst en ging toen over tot de uitreiking van de ereduplo- ma's en dekoraties voor me nigvuldige gifenj Kregen een diploma: Sylvain Goossens, Nadine Cautaers, Magda Daelman, E.Z. Maria De Smedt, Marcel D'Hondt, Willy Dierickx, Michel Lejuste, Rosa Saegeman, Ida Van Hauwermeiren, Martha Ver- leysen, Alice Bex, Herman Bracke, Celestine Bruylandt, Paul Bruyland, Godelieve De Smet, Herman Dierickx, Mau rice Everaert, Maria Froidmont, Ludo Moens, Emilienne Siau, Roger Smetrijns, Arthur Steeman, Jacqueline Van De Velde, Jeannine Van De Velde, Georges Van Landuyt en Jules Veldeman. Kregen het bronzen ereteken (20 giften); LidiaVereecken.Paul De Wolf, Maria Haelterman, Frans De Wael, Maria Dierickx, Paul De Wolf, Maria Haelterman, Frans De Wael, Maria Dierickx, Ivo De Vos, Paul Van De Nëste, Anita Lensens, Fernand Haut tekeete, Albertus De Leeuw, André Heyndrickx, Maria Van Den Hauwe, Fernand Ryc- keboer, Lydia Everaert, Louis Van Hauwermeiren, Polidor Dauwe, Catharina Pranceson, Georgette Van Landuyt, Theo- door Van Heek, Maria Goe man, Maria Coën, Adolf Cam- Suzanne Coppens, René Steeman, Michel Van Hau wermeiren en Julien Rombaut. Ontving het zilver-juweel: Ma deleine Van Cakenberghe. Ontving het gouden ereteken: Abel Van De Voorde Ontving het glazuur-juweel: Maria Van Limbergen Ontvingen het bronzen ere- plakket: Madeleine Van Ca kenberghe, Fernand Hautte keete, Virginie Van Espen en Robert Everaert. Ontving het gouden ere- plakket: burgemeester Lejuste. Ontvingen ere-diploma's: Alice Temmerman, Maria Van Lim bergen, Maria Goeman en Ro bert Everaert. FEESTMAAL Na afloop van de akademische zitting volgde er een kopieus feestmaal. Hierop hoorden we dat een internationale reis ge pland is van zat. 4 oktober tot zaterdag 11 oktober. Voor de prijs van 7.900 frank kan eenieder per vliegtuig naar Ma laga - Torremolinos en Grana- Inschrijvingen bij de bestuurs leden. merman, Yvonne Van Wy- meersch, Alice Temmerman, Margriet Van Den Hauwe, Gus- taaf Verleysen, Adrienne Wau- ters, Desiré Verbeke, Prosper Van Nuffel, Beata Van Lan duyt, Dierickx Emile, Chris- tiane De Vulder, Yvonne Ver- eecken en Alfons Heyndrickx, Ontvingen het bronzen-juweel ereteken (30 giften): Georgette Nysthoven, Josep hine Van Limbergen, Agnes Cruycke, Liöen Schuddinck, Virginie Van Espen, Maria San- ty, ABel Van Hauwermeiren, Karei Godaerten, Rachel Coen Ontvingen het zilveren erete ken (35 giften): Gustaaf Van Der Snickt, Albert Dierickx, Marie Robberecht. Achteraf volgde nog een gezel lig samenzijn voor alle aanwe zigen. Dirk Daelemans Huis Schoolstraat 3 Wieze Alle weken de Voorpost te verkrijgen Tieners ook iedere week Joepie te verkrijgen erkende school voor het besturen van motorrijtuigen Eerstvolgende lessenreeks tot het bekomen van leervergunning of rijbewijs op 25 - 26 - 27 - 28 en 29 augustus van 20 tot 22 uur EXAMEN OP ZATERDAG 30 AUGUSTUS TE 15 UUR Inschrijvingen leszaal - Veldstraat 47, te DENDERMONDE. TEL. 052-21.37.94 WEGCODE - RIJLESSEN Theoretische en PRAKTISCHE LESSEN in een erkende rijschool, de ertige waarborg voor méér wegveiligheid. Hoek 45 9320 OUDEGEM Tel. (052) 42.37.54 KOOP RECHTSTREEKS TEGEN FABRIEKSPRIJZEN Wij zijn geen winkeliers maar de fabrikant zelf van alle soorten 1 binnendeuren en staande klokken met waarborg, eigen I herstellingsdienst. t p WESTMINSTER massief eik hoogte 2.20 m 3 ge- T w'chten: 19.900 F WESTMINSTER in notelaar hoogte 2.20 m 3 ge- wichten 19.900 Door eigen fabrjkatie en import zijn al onze prijzen buiten concurrentie Vrije ingang I Open in de week van 18 tot 20 u. I Zaterdag, zon- en feestdagen van 10 tot 20 u. open I De maandag gesloten.

De Voorpost | 1975 | | pagina 4