T.V. PROGRAMMA S
De Voorpost - 29-8-75 - 11
ZATERDAG 30 AUGUSTUS
BRT
11.45 W.K. Wielrennen -
18.30 Paulus de boskabouter
18.35 De famillie Partridge -
19.00 Tienerklanken - 19.30
Muziekfestival van Neerpelt -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.15 Edgard
Briggs, geheiagent - 20.40
De gouden zeezwaluw van
Knokke 1975 - 21.15 Ter
loops - 22.00 Christie Love -
22.50 Nieuws
NED. 1
15.00 Nieuws - 15.02 Motor
muis - 15.10 De boefjes -
15.20 Roy Rodgers - 16.30
Tros sport - 17.30 Sport-troef
18.45 De minimolen - 18.55
Nieuws -19.05 Het tropische
regenwoud - 20.00 Nieuws -
20.20 Tete a ted - 21.45 De
twaalf gezworenen - 22.55
Anderse diepje - 23.20 Tot
besluit- 23.25 Nieuws- 23.30
Lied van de week
DE TWAALF GEZWORE
NEN
NED 2
14.00 Sport troef - 18.45 Mi
nimolen - 18.55 Nieuws -
19.05 De flintstones - 19.35
Verhalenderwijs - 20.00
Nieuws - 20.20 De wrekers -
21.10 Mijn vrouw de buur
vrouw - 21.40 Brandpunt -
22.00 Great Mysteries -
22.50 Nieuws - 23.05 Studio
sport
RTB
11.45 W.K. WELRENNEN
17.45 Tenuto - 18.30 Nic en
Pic- 19.00 Festivals - 19.15
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20.15 Le monde sauvage -
20.45 Jeunes filles en uni
forme - 22.15 De memoire
d'Homme
JEUNES FILLES EN UNI
FORME
FR. 1
12.30 Le Passe-montagne -
12.55 Samedie est a vous -
12.30 Nieuws p 14.05 Wiel
rennen- 14 15 Le France de-
figuree - 14.45 Samedi est a
vous - 18.40 Pierrot - 18.50
Magazine auto-moto - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Tac au tac - 20.00
Nieuws - 20.35 Music-Hall a
Provins - 21.50 Ma Morqa -
22.40 A bout portant - 23.30
Nieuws.
FR. 2
15.30 Wielrennen - 16.45
Aviron-18.15 Nieuws -18.20
Vacances animees - 18.55
Des chiffres et des lettres -
19.20 Gewestelijke aktualitei
ten - 19.45 La preuve par
treize - 20.00 Nieuws - 20.35
Benjowski - 21.35 Tiens y'a
de la lumière - 22.35 Nieuws.
ZONDAG 31 AUGUSTUS
ZONDAG 31 AUGUSTUS
BRT
9.45 W.K. Wielrennen -10.05
Eucharistieviering - 12.15
W.K. Wielrennen - 14.30 Mu
sic unlimited - 15.00 W.K.
Welrennen - 17.00 De plaats
zonder naam - 18.20 Paulus
de Boskabouter - 18.25 Een
ongewoon huisdier - 19.40
Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.00 Sportwee
kend - 20.40 Slippers - 22.35
Nieuws - 22.45 Einde van de
uitzending.
RHODA
NED. 1
14.00 Teleac - 15.00 W.K.
IWielrennen -16.00 Nieuws -
16.02 Ti-ta-tovenaar - 16.27
WK Wielrennen - 16.55
Voetbal - entoto-uitslagen -
17.00 Vesper - 17.30 Bericht
van de wilde ganzen - 18.15
Teleac - 18.55 Barbapapa -
19.00 Nieuws - 19.05 Paco
Pena en John Williams -
19.30 Simon Carmiggelt -
19.30 De drie musketiers -
22.15 Chet Baker kwintet -
22.50 Nieuws.
NED. 2
18.30 Woord voor woord -
18.35 Barbapapa - 18.40
Sam and the River - 19.05
Studio sport - 20.20 Amerika
21.10 Nieuws - 21.15 Pano-
ramiek - 21.40 De tijgrbrigade
22.35 Symphony in C - 23.25
Suriname deze week - 23.30
Nieuws.
RTB
9.45 W.K. Welrennen - 12.15
W.K. Wielrennen - 12.45
Concertissimo - 13.15 W.K.
Wielrennen - 13.40 Hugo et
Josephine -15.00 W.K. Wiel
rennen - 17.00 Sportuitsla
gen - 17.10 Concert doris
Trou - 17.55 Francophonis-
sime-18.25 Grangallo et Pe-
trito - 18.45 Sportweekend -
19.30 Antenne-soir - 19.45
Nieuws - 20.15 Suggestions -
20.20 Salvator et les Mohi
cans de Paris -21.10 Destins
Martin Gray - 22.30 Nieuws
FR. 1
9.30 Godsdienstige uitzen
ding - 12 00 La sequence du
spectateur - 12.30 Cigales et
fourmis - 13.00 Nieuws -
13.15 Wielrennen - 13.25
C'est pas sérieux -14.10 Les
grandes batailles du Passé -
15.10 Sports - 17.20 Les co-
pains d'abord - 18.10 Vienna
1900- 19.15Réponseatout-
19.35 Droit au but - 20.00
Nieuws - 20.35 Cinq femmes
marquees - 22.10 Carrefout
du monde - 23.00 Nieuws
CINQ FEMMES MAR
QUEES
FR. 2
15.00 Wielrennen - 16.40
Paardesport - 16.45 Le trté-
sor des Hollandais - 18.00 Le
magicien - 18 50 Poignée de
fer et séduction - 19.30
Nieuws - 20.00 Sports - 20.25
Spel zonder grenzen - 21.30
Heritage europeen - 22.40
Nieuws.
MAANDAG 1 SEPTEMBER
BRT
18.00 Paulus de boskabouter
18.05 Klein-klain kleuterke -
18.20 De partridge Familie -
18.45 Ravels bolero - 19.15
Sportribune- 19.39 medede
lingen- 19.45 Nieuws-20.15
Sweet charity - 22.20
Nieuws.
SWEET CHARITY
NED 1
11.00 Schooltelevisie -18.15
Teleac - 18.45 Barpapap -
18.55 Nieuws - 19.05 Ted bij
Stoppelhaene - 20.00
Nieuws - 20.20 Titaantjes
21.40 Als de dag van gisteren
22.30 Tot besluit - 22.35 Uit
zending van Symboise -
22.40 Nieuws.
NED. 2
18.45 Barbapapa - 18.55
Nieuws - 19.05 Dr. Who -
19.30 In Londen staat een
huis - 20.00 Nieuws - 20.20
Jongens van de grote weg -
21.10 «The Goodies» bij de
film-21.40 Aktua TV - 22.20
Zomer '75 - 22.50 Socutera
p 23.00 Nieuws.
RTB
18.10 1,2,3... J'ai vu - 18.30
TVF - 19.00 Kat.-Godsd. uit
zending - 19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws - 20.15 Mort en
transit - 22.05 Profil - robert
Michiels - 22.30 Nieuws.
FR. 1
12.30 Le passé Montagne -
12.55 Nieuws - 13.30 Beurs
berichten - 18.10 Jeugduit
zending - 18.15 Le fil des
jours - 18.40 Jeugduitzen
dingen - 19.20 Une minute
pour les femmes - 19.45 Les
Zingari - 20.00 Nieuws -
20,35 Le rat d'Amerique -
22.05 Nieuws
LE RAT D'AMERIQUE
FR. 2
18.00 Semaine du documen
taire de création - 18.55 Des
chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Mon ami Guignol -
20.00 Nieuws - 20.35 Se
maine du documentaire - de
création - 21.35 Juke Box -
22.35 Nieuws
DINSDAG 2 SEPTEMBER
BRT
18.00 Paulus de boskabouter
18.05 De avonturen van Do
minic - 18.30 Het laatste oor
deel - 18.55 Teaterstraat -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.12 Kamer 17 -
21.25 Studentenleven
22.15 Hein, een vrouw van
deze tijd - 23.05 Nieuws
KAMER 17
NED. 1
18.15 Teleac - 18.34 Bar-
papa -18.55 Beertje Colargol
19.15 Rock Koncert - 20.00
All in the familie - 20.45 Pro
pagandafilms W.O. II - 22.00
De wind blaast waarheen hij
wil - 22.20 Ars musica - 23.15
Nieuws - 23.25 Einde van de
uitzending
NED. 2
18.45 Barpapa - 18.55
Nieuws -19.05 Bonny-19.30
De geheimen van de dieren-
werld - 20.00 Nieuws - 20.20
Zij aan zij - 21.35 Dat is nana
Mouskouri - 22.20 Hier en nu
23.00 Geestelijke liederen -
23.10 Den haag vandaag -
23.25 Nieuws.
ZIJ AAN ZIJ
RTB
18.10 1,2,3... j'ai vu - 18.30
Jean Rostand, le solitaire de
ville d'Avray - 19.00 Cheri-
Bibi - 19.25 Antenne-soir -
19.45 Nieuws -20.15 Les se
crets de la mer - 21.05 Dra-
cula - 22.20 Nieuws
FR. 1
12.30 Le passé-montagen -
12.55 Nieuws - 13.35 Je
voudrais Savoir - 18.15 Le fil
des jours - 18.40 Jeugduit
zending - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.40 Une mi
nute pour les femmes -19.45
Les Zingari - 20.00 Nieuws -
20.35 Les animauxdu monde
21.00 Le blanc et le noir -
21.45 Portrait d'une étoile -
22.35 Nieuws.
FR. 2
13.45 Regionaal magazine -
18.00 Semaine du documen-
tarie de création - 18.55 Des
chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Mon ami Guignol -
20.00 Nieuws - 20.35 Se
maine du documentaire de
création - 21.35 Mannix -
22.35 Nieuws.
WOENSDAG
3 SEPTEMBER
BRT
16.30 Tip-top - 17.45 Paulus
de Boskabouter - 17.50 Die-
renraadsels - 18.45 Corona
tion street - 19.39 Medede
lingen -19.45 Nieuws - 20.15
Chico - 20.40 De aanstoking -
22.25 Festival van Vlaande
ren - 22.40 Nieuws
DE AANSTOKING
NED. 1
15.30 Chapi - Chapo - 15.35
Hucleberry Finn - 16.55
Chapi Chapo - 17.00 De film
van Ome Willem - 18.00
Schooltelevisie - 18.45
Nieuws - 19.05 Exegese -
19.30 Kenmerk - 20.00
Nieuws - 20.20 Springhill -
21.45 Rajko - 22.20 Achter
het nieuws - 22.50 Nieuws
NED. 2
18.45 Barbapapa - 18.55
Nieuws - 19.05 Van gewest
tot gewest - 19.50 Socutera -
20.00 Nieuws - 20.20 Zend
tijd politieke partijen - 20.30
Hendrik VIII en zijn zes vrou
wen - 22.30 Studio sport -
22.55 Den Haag vandaag -
23.10 Nieuws - 23.20 Einde
van de uitzending.
HENDRIK VIII EN ZIJN ZES
VROUWEN
RTB
16.45 Feu Vert - 18.25
Tempo - 18.55 Les Pilis -
19.00 Cheri-Bibi - 19.25
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20.15 Ciques du monde -
21.05 Grandes Batailles du
passé - 22.05 Traits de me
moire - 22.30 Nieuwd
FR. 1
12.30 Le passe-montagne -
12,55 Nieuws -13.35 Cap sur
l'aventure - 18.15 Le fil des
jours - 18.40 Jeugduitzen
dingen - 19.20 Gewestelijke
aktualiteiten - 19.40 Une mi
nute pour les femmes - 19.45
Les zingari - 20.35 Voetbal -
22.15 Lire a cinq ans - 23.00
Nieuws
FR. 2
18.00 Semaine du documen
taire de création - 18.55 Des
chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteieen -
19.45 Mon ami Guignol -
20.00 Nieuws - 20.35 Voetbal
22.15 Sports - 22.35 Nieuws.
DONDERDAG
4 QEPTEMBER
BRT
18.00 Paulus de Boskabouter
18.05 Wickue, de viking -
18.30 Jonger dan je deknkt -
19.10 Verkeersveiligheid -
19.15 Guyana - Waterland -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.15 Tafel zeven -
20.45 Pano 75 - 21.35 Mo
numentenjaar 75 - 21.45
Standpunten - 22.05 Pre
mière - 22.50 Nieuws - 23.00
Einde van de uitzending.
TAFEL ZEVEN
NED. 1
11.10 Schooltelevisie -18.45
Barbapapa - 18.55 Nieuws -
19.05 Recuerdos del sol -
20.00 Nieuws - 20.20 Kung
Fu - 21.10 Sport in de DDR -
22.00 De zomer in het hoofd -
22.10 Dichterbij - 22.40 Uit
rei ki ng van de jaarprijs van de
kring van Nederlandse tea-
tercritici - 23.00 Nieuws
MELISSA
NED. 2
18.45 Parbapap - 18.55
Nieuws - 19.05 Pipo en het
grachtengeheim -19.30 Dok
ters ter zee - 20.00 Nieuws -
20.20 Melissa - 21.10 Be
schaafd amusement - 22.00
Achter het nieuws - 22.50
Den Haag vandaag - 23.05
Nieuws - 23.10 Einde van de
uitzending.
RTB
18.10 1,2,3, J'ai vu - 18.30
Loisirs a loisir - 19.00 Cheri
Bibl - 19.25 Antenne-soir -
19.45 Nieuws - 20.15 Con
tacts - 20.20 Pleure pas la
bouche pleine - 22.10 De
filmmolen - 22.50 Nieuws.
Fr. 1
12.30 Le passé montagen -
12.55 Nieuws - 13.35 Regio
naal magazine - 18.15 Jeug
duitzendingen - 19.20 Ge
westelijke aktualiteiten
19.40 Une minute pour les
femmes -19.45 Les Zingari -
20.35 L'Homme sans visage
21.25 Satelite - 22.25 Paris
Carrefour - 22.55 Nieuws
FR. 2
13.35 Regionaal Magazine -
18.00 Semaine du documen
taire de Création - 18.55 Des
chiffres et des lettres - 19.45
Mon Ami Guignol - 20.00
Nieuws - 20.35 Semaine du
documentaire de création -
21.35 La Bague - 22.35
Nieuws
VRIJDAG 5 SEPTEMBER
BRT
18.00 Paulus de boskabouter
18.05 Bobeken Lolek-18.15
Dierenraadsels - 19.10
KTRC - 19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws - 20.15 Film-
kwis - 20.40 De Pallisers -
21.30 De man die zijn haar
kort liet knippen - 23.05
Nieuws
DE MAN DIE ZIJN HAAR
KORT LIET KNIPPEN
NED. 1
18.45 Barbapapa - 18.55
Nieuws - 19.05 De man van
zes miljoen - 20.00 Nieuws -
20.20 Schlagerfestival
22.00 Van harte tot ziens -
22.50 Nieuws
NED. 2
18.45 Barbapapa - 18.55
Nieuws -19.05 Avro'stoppop
presenteert de nationale hit
parade - 20.00 Nieuws -
20.20 Cannon-21.10 De ge
broeders Hammond - 21.55
Televizier magazine - 22.40
Geloven in de onvoltooid ver
leden tijd - 23.10 Nieuws
BRT
18.10 1,2,3.. j'ai vu - 18.30
Septsur sept - 19.00 Les se
crets de la mer rouge - 19.30
Antenne-soir - 19.45 Nieuws
20.15 Temoins - Jean Wiener
21.10 Face au public - 21.55
Histoires étranger - 22.20
Nieuws - 22.30 Einde van de
uitzending.
HISTOIRES ETRANGER
FR. 1
12.00 Joodse uitzending -
12.30 Le passe-montagen -
12.55 Nieuws - 18.15 Au fil
des jours - 18.40 Pierrot -
19.20 Gewestelijke aktualitei
ten - 19.40 Une minute pour
les femmes - 19.45 Les zin
gari - 20.35 Ah, la police de
papa - 22.45 Nieuws
FR. 2
18.00 Semaine du documen
taire de création - 18.55 Des
chiffres et des lettres - 19.20
Gewestelijke aktualiteiten -
19.45 Mon ami Guignol -
20.00 Nieuws - 20.35 Se
maine du documentaire de
création - 21.35 L'Odyssee
sous-marine de l'èquipe
cousteau 22.35 Nieuws