0 f H L IM 0 T U jjgj joko ABC terlinden AALST jome gij/eg ocarina aalst 't fabrieksken aalst tuf-tuf MIST juvenes ZEEE eureka sint joris aalst 't f leus JEUGDHUIS NIJDROP De Voorpost - 5-9-75 - 5 HEB STEEDS BIJ DE HAND VAN TELEFOONNUMMERS^ .EN ADRESSEN Idi 052-21.11.28 Kleding heeft de beste afwerking, snit en kwaliteit. IEn wat een pnjs Huis Adi, Dorp 41, Grembergen eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matras- sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersenstraat 18, Aalst. omar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen en handelaars Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel- endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A Praktisch en theoretisch onderricht door gespeöalizeerde personen. De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen. uro-Home 052-21.62.71 Binnenhuisdekoratie O.L.-Vrouwstraat 33, Lebbeke. De totaalzaak voor het interieur I esmeed 052-21.27.62 metalen trappen, trapleuningen, balkon- en terrasafsluitin- gen, poorten enz M De Backer, Kon Albertstraat 75, Dendermonde. erman 052-21.38.16 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Potiaulaan 16, St.- Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen In Sportarena 052-21.27.33 is het toonaangevend op gebied van sport, camping, zwembaden, huisspelen, vnjetijdsbesteding enz Opwijkstraat 218, Lebbeke Po-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping Statiestraat 21, Lebbeke Kroostnjke Gezinszegels Lom, leen gerust 053-21.60.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe, Hoogstraat 77. Haaltert. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E. De Petter Kon Albertstraat 14. Sint-Gillis-Dendermonde eubeien De Wolf 053-21.63.91 De grootste meubelzaak der streek Molendnes 3, AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette, tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- j drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken plaatsen Guido Michem, Potiaulaan 11, Dendermonde ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begnp wordt omgezet Raadpleeg haar speaa- luando 052-21.40.60 j om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo, quando, quomodoenz: wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband I met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper1 I oelsie Kleding de zaak die met haar tijd meegaat Franz Courtensstraat 32. Dendermonde 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen vjor groot en klein Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyep-De Ridder, Dijkstraat 5, Dendermonde Ook alle planafdrukken. |an weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keung en verzorgd. In Groep De Cuyper gaat het er met om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel over een oerprecieze Heidelberg loopt. Kwaliteit primeert. y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rek'=- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 rijden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6. Aaist Alle herstellingen, 1 jaar waarborg gratis onder houd. Prijzen vanaf 4 900 F tot 150 000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar Dat jeugdhuis Terlinden aktief is weten we nu stilaan. De laatste maanden bereikten ons steeds meer berichten omtrent aktiviteiten door deze jeugdklub ingericht. Denken we maar aan hun opgravingen te Moorsel en zovele anderen. De zeer aktieve animatieploeg heeft nu samen met de beheerraad van het jeugdhuis opnieuw een prachtig initiatief genomen. Op zondag 21 september 1975 richten ze een Fietstocht in van ongeveer30km, starten tussen 13.30 uur en 15 uur. Deze tocht staat open voor iedereen Op deze wijze kan gans Aalst even kontakt opnemen met Jeugdhuis Terlinden, een gezonde en aangename tocht ondernemen in gezinsverband, groepsverband of individueel en tevens «een goede daad stellen». Inderdaad de totale opbrengst wordt afgestaan aan de onlangs opgerichtte scoutsgroep voor mindervaliden A.K.B.Aalst. Een bijdrage van 20 fr. wordt voor deze gelegenheid gevraagd, maar aan het einde, rond 18 uur zal de appelfee van «Terlinden» prachtige prijzen uitreiken. Elke deelnemer ontvangt tevens een blijvende herinnering, aan wat wij hopen, een mooie zondagnamiddag. Jeugdhuis Terlinden levert op deze manier nogmaals het bewijs dat onze jeugd open staat voor iedereen en zeker niet terugschrikt zich totaal in te zetten voor anderen Wij durven dan ook hopen dat Aalst zich die dag sportief zal inzetten en massaal zal deelnemen aan deze speurtocht. Aandacht! langverwachte door op woensdag 10 danscursus gaat einde lijk van start en wel op donderdag 16 september te 20 uur. De danspassen worden ons aangeleerd door het danspaar «An- nic» uit St. Amandsberg. Je kunt je laten inschrij ven bij Eddy Van Boven, hoogstr. 15, Moyson Frangois, Broekstraat 81 of bij Denise D'Haese (lokaal), Molendreef 25 voor 10 september. Te vens wordt een voorschot van 100 fr. gevraagd. We hopen zo aan de verwach tingen van de leden te voldoen. Ook onze avondcursus sen gaan weer van start. Meer Informatie hierover kun je lezen in de joko-nieuws die vorige week verschenen is. De overlegvergadering voor deze avondlessen eigen lijk van start gaan gaat septemberom20uur. We hopen op de aanwezig heid van de leerlingen. Mensen die wensen mee te gaan op ons studie weekend in september in Oud-Heverlee kunnen nog altijd hun naam opgeven in het lokaal. Samen met de opening van de scholen gaat ook ons jeugdatelier van start de eerste woensdag va september, jongens en meisjes zullen zich weer elke woensdagnamiddag kunnen uitleven in het joko-lokaal onder een bevoegde leiding. Reeds gedacht aan Berla- re kermis? Wil je op een of andere manier mee werken aan het welsla gen van ons kermispro- gramma, geef dan je naam op aan Luk of Herbert Persoon, Nieuw st raat 1 Wij danken onze mensen die meegeholpen hebben, aan het welslagen van onze kermisfeesten. Willy Temmerman, schat bewaarder en Martine Hau- tekeete zijn zaterdag 30 augustus in het huwelijk getreden. Wij wensen hen van harte geluk in hun huwelijksbootje. Wie wij ook mogen feliciteren is onze voetbalploeg; deze speelden zondag 31 oogst een schitterende match tegen jeugdklub Kreja. Alhoewel onze spelers te genovereen ploeg stonden die in kompetitie speel den, overrompelden zij deze laatsten. Nochtans was het Kreja, die het eerste doelpunt scoorde, dit zou zo blijven tot de 2de speelhelft. Daarin oefen den onze spelers nog meer druk uit en het was Luc De Wolf die de gelijkmaker skoorde. Gevaarlijke aan vallen op Kreja's doel worden beloond en het was Jean-Pierre De Backer die tweemaal scoorde en alzo de eindstand vastleg de. Onze overwinning heu- ben wij te danken aan het goede samenspel van onze Wij verwachten veel sup porters om onze spelers aan te moedigen. De spelers van deze match waren De Backer J.P.; Van der Helst E; Van Lysebeth A; Van Boven W; Van Geit M.; De Wolf L.; Aelbrecht J. Levingbird R.; Van De Velde R.; Van Kerckhove J.Wauters Eric en Dirk. Zaterdag 6 en zondag 7 september: Rustige instuif. Een ploeg vrijwilligers gaat op Levensvreugde helpen. Vrijdag 12/9 te 20 u.: Eerste vergadering voor onze karnavalgroep Zondag 14/9: Grote mosselslag van 18.30 uur tot 21 uur. Inschrijvingen tot 10/9 Zaterdag 20/9: Groot bosspel in Kravaalbos Meldert. Vertrek Ocarina te 19 uur. Terug23 uur. XXCW*WWXVvX*^N>^V<tte^X\>X\\\VvV>,\X>XXXN^>.X\XVC>XXXvXV.VX\Xv,NXXX\\\XXXXXX\ De werking in 't Fabrieksken start op zaterdag 20 september met een grote Swing-In vanaf 20.30 uur in de grote CSV-zaal. Zaterdag 27 september is erom 20 uur in de grote zaal een free-podium«Fopo» mete.a. RenéDeWit, Proteae.a. PAN Vrijdag 5 september....en beng!!Pan opent zijn vernieuwde deuren, poorten, gordijnen en tapkranen weer! Pan veezetwee verheugt zich over het feit dat een verrassend aantal nieuwe medewerkers de wanordelijke rangen kwamen vervoegen (ik rang, gij rangt, wij rangen...), maar er zijn nog heel wat plaatsen vrij voor mensen die zich positieve manier: creatief, origineel, banaal.als 't maar nijg is. SEPTEMBERPROGRAMMA Vrijdag 5 sept.Heropening van PAN, met veel sjwoeng Zondag 14 sept.: Filmclub PAN, in de grote zaal om 20.30 uur, 40 fr.«They shoot horses, don't they?» van S. Pollack (1969) Vrijdag 26 sept, enPANS poppenkast, in de pan, om 21 uur. Zaterdag 27 sept.: «Een levensscherts des H. Margaritas, patrones van het gehucht Baardegem bij Aalst» - gratis. Zondag 28 sept.: Filmclub Pan, in de grote zaal, om 20.30uur, 40fr.: «Dillingerest Mort» van Marco Ferreri. Voorlopig oktoberprogramma Zondag 5 okt.Pans poppenkastH. Margarita, enz. Zondag 12 okt.: Filmclub Pan: «Moon over the Alley» (Engeland, J. Despins 1975) - Muziek van de componist van Hairü! Deze film wordt hernomen wegens het succes vorig seizoen. Zondag 26 okt.filmclub pan Pantserkruiser Potemkin (Eisenstein)- Russische Klassieker - Een beetje uitleg over onze poppenkastkreaatsie Het leven van de Heilige Margarita is de droevige geschiedenis van ene maagd die schandelijk misbruikt wordt door haren Heidensen vader en dan ook nog door den Schijn-Hieligen landvoogd Pino Sjet. De volharding en correctheid van deze beproefde jongedame is een voorbeeld voor de hedendaagse jeugd, die loom, slordig en niet stipt is in gedragingen en atitudes. Voor rijpere volwassen - XXXXXxxxxxxxXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXV^XXXXXXXXXXXXXXXX^XXXXX^X-CXXXXXXXVxXXX vXXXXX\\\X\XX\X\\X\XX\\\\\\\\\X\X\XX\\\\XXXXX\X\\X\XXXX\\XXXX\XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX\ Zondag gingen officieel de deuren van den Tuf open-Een basketwedstrijd tussen Tuf tuf - Bistro werd gepland - Spannende wedstrijd waarin toch uiteindelijk de tuf verloor met 50-67. Voetbal speelden we vrijdag en zaterdag respectievelijk 29 en 30aug. II. Vrijdag speelden we een oefenwedstrijd tegen de medewerkers van Humo te Vlekkem - We wonnen met 0-7. Zaterdag zelfde uitslag (of was het 0-6) tegen F.C. Exelsior te Hofstade - Onze voetbalploeg is klaar om de kompetitie aan te vatten. Zondag spelen we dan ook onze eerste kompetitie wedstrijd tegen F.C. Timarcha op de Molendreef te 14.30 uur. Onze volleyers spelen een oefenwedstrijd op zaterdag 6 september te 20 uur tegen Liludamo (terrein Tuf tuf). Zaterdag en zondagavond mogelijkheid tot ping pongen vanaf 19 uur - Instuif eveneens open vanaf 19 uur. VOETBALTORNOOI DER JEUGDKLUBS UIT HET AALSTERSE Zondag 7 september eerste kompetitiedag Ziehier de kalender: (aanvang te 14.30 uur) Dimancha - Tuf tuf (Molendreef) Terlinden - Efsee (Mercedes) Studentico - Ocarina (Osbroek Pallieter- Eureka (Hofstade) St-Joris- Nijdrop (Immerzeel) Kreja - Liludamo (De Keyzer) Fabrieksken - Tanu (Osbroek B) Zondag 14 september Tanu - Tuf tuf (Oshoek A) Timancha-Terlinden (Molendreef) Efsse - Studentico (De Keyzer) Ocarina - Pallieter(Hofstade) Eureka - St. Joris (Oshoek B) Nijdrop-Kreja (Opwijk) Liludamo - Fabrieksken (Immerzeel) Vrijdag, 5september: 20 uur: Debat: rechtzit ting -10 jaar «Juvenes» - beschuldigde Juvenes Zaterdag6 september 19 uur: verbroedering met andere jeugdklubs Zondag, 7 september: 10.30 uur: Plechtige eu charistieviering op de Kouterparochie 13uur: feestmaal 15 uur: diavoorstelling: werking «Juvenes». 20 uur: slotavond in Juvenes Maandag8 september 19.30 uur: volley dames liefhebbers Dinsdag, 9september: 18 uur: volley miniemen heren 19 uur: volley seniores heren Woensdag, 10 septem ber: 18 uur: volley kadetten heren 19.30 uur: volley dames seniores Donderdag, 11 septem ber: 19 uur: volley seniores heren —Zaterdag 6 september te 20 uur GROOT NIEUWBOUWBAL Zaterdag 13 septem- berte 20 uur Optreden van: Jaap Dek ker boogie set prijs: 40 fr. voor leden: 50 fr. voor anderen ^^^^^^xxxxx\\\\\\x\x\\\\\\\\^^^\x\\\\\x\\\\xx\x\\^x\\\xx\\\\\\\\x\\\\x\\\\\xxx\x\\x\ X\\XX\\\X\\\XXX\\\\\\\\\\\\Vl.\\X\X\\\\\\\\XNX\\X\\\\XX\\\\XXX\\\\X\\X\\\\Xx\X\\\\X> Vrijdag 5 september: instuif van 16 uur tot 24 uur 20 uur: - pottenbakken - repetitie eigen orkest«De plastic chocopot» -informatiedienst: 't Ideetje - vergadering voor alle jeugdklubs i.v.m. volleybalkom petitie. Zaterdag 6 sept.instuif van 16 uur tot 01 uur vanaf 16uur: fotoklub Zondag 7 sept.instuif van 15 uur tot 24 uur 10 uur: Volleybaltraining (plein Ocarina) 14 uur: verzamelen alle voetballers aan de klub voor de match Opwijk- St.Joris 19uur: animatieploegvergadering 20uur: Gitaarklub Woensdag 10 sept.: instuif van 16uurtot23uur 20 uur: -fotoklub -rietwerkatelier - -informatiedienst: «'t Ideetje» DonderdagH sept.: instuif van 16 uur tot 23 uur Volksdansstart begin oktober -6 september: belotwed- strijd -zwemmen: iedere maan dag om 19 uur - kaatstornooi1ste zater dag van de maand om 20 uur - kaatstornooi: 1ste zater dag van-de maand om 20 uur. - Volley -training: iedere dinsdag en donderdag om 19 uur terrein klooster. - voor de maandelijkse biljarcompetitie kan men inschrijven bij voorzitter Terrace Kamiel. - Een reeks van een tiental filmavonden zal worden opgenomen in het jaarpro gramma. Er wordt ook gedacht dit jaar wat meer mee te werken aan de 11.11.11aktie. XXX\\\\\XX\\\XX\\\\X\XX\\\X\X\X\\X\XX\X\\XX\Xv\X\\X\\\\\X\X\\\XXX\XX\\\\\\X\XXXX\\\\ - De fleusleden hebben zich alweer eens ingezet om enkele aktiviteiten voor de Wichelse jeugd in te rich ten. Allereerst organiseert 't Fleus op 28 september ee kwis, waaraan alle wichel se jeugdverenigingen kun nen deelnemen. De kwis zal zo prettig en zb ontspannend mogelijk worden gemaakt, en zal doorgaan in het Gilden huis. Verder werd er beslist ee filmvoorstelling te geven, met als titel van de film «The great dictator» met Charlie Chaplin. Deze lach- en ween pret zal worden gedraaid op een zondagavond in oktober, eveneens in het, Gilden huis.

De Voorpost | 1975 | | pagina 5