!L 3 nationale titels tijdens de aflossingskampioenschappen op de Heyzel Titel en nieuw rekord 1 Frans •IVan Ransbeeck —voor eigen volk ATLETIEK '£A.C. f "Loop- vedstrij'deii te Vlassenbroek Leo Brusselmans beheerst oefenwedstrijden Prijs Maurits Van der Straeten te Lebbeke Knappe uitslagen op estafette- kampioenschappen Hans De Coster en Jozef Mannaert op de piste )irk Heirweg uc en Jean ënny en Nicole KORFBAL A.C. Eendracht Aalst Niemand, zelfs de vurigste supporter niet, had dergelijk resul taat durven verhopen. Inderdaad, E. Aalst was de enige ploeg die met 3 titels ging lopen Er was zelfs geen enkel ploeg die 2 titels behaalde Daarenboven was het de eerste maal dat Aalst een afiossingstitel won I In feite hadden trainer- secretaris Erik Coppens en de atleten zelf slechts een goede kans gezien in de 4 x 800 m kadetten. In de reeksen nochtans scheen de kans op deze titel verkeken, want nadat Jos. i Coppens aan de leiding had afgelost, werd de 2de Eddy Pollet in de spurt naar de 3de plaats verwezen. Luc De Neef, verloor bij de stokwisseling nog een paar meter zodat Aalst op 20 meter van de 2de liep (alleen de eer ste 2 plaatsen waren kwalifi- katief voor de finale). Gelukkig eindigde Luc zeer sterk, zodat hij samen met de 2de de stok afgaf, zod^t er voor Johan De Schrijver geen probleem was om de 2e plaats te bewa ren. Met een tijd van 8'50"2 verwezenlijkten de kadetter slechts de 5de beste tijd uit de reeksen, zodat zij er zelf niet meer in geloofden. Voor de start "s namiddags werd Jos Coppens en Eddy Pollet op het hart gedrukt er geen afwachtende koers van te ma ken. maar door te lopen, zo dat de concurrenten, die 's morgens te hard van stapel gelopen waren geen kans zou den krijgen om op adem te komen. En inderdaad, wat voorzien was gebeurde. De eerste atleten van Hulsthout Looise die die in de reeksen de gevaarlijkste tegenstanders bleken te zijn verloren ver schillende meters op Jos Cop pens, die aan de leiding af loste. Eddy Pollet als tweede werd wel door een paar atle ten terug bijgebeend. maar bleef de ganse tijd een hoog tempo aanhouden, zodat Hulst hout er 'niet in slaagde terug te komen. Ook Luc De Neef liet deze keer een goede in druk en kon in de kopgroep blijven. Alleen de atleet van Looise kon met een 10-tal meters voorsprong aflossen. Johan De Schrijver slaagde er reeds na 80 m in de kloof te dichten, zodat alles vooraan stil viel. Op 300 m reeds viel Johan aan om aan zijn tegen standers geen kans te geven en in een nieuwe klubrekord- tijd (8'27"8) te zegevieren. On middellijk na de middag wer den de reeksen 4 x 100 m scholieren betwist. Reeds in de series lieten Mare Schelft- hout, Patrick De Backer, Marc Van Impe en Bart Eelbode er geen gras over groeien en wonnen hun reeks in de nieu we klubrekordtijd van 44"64. Dit was tevens de beste reeks- tijd. Toen dan een uur later de finale betwist werd, was E. Aalst dank zij zijn perfecte A.C. Denderland wat Mare helft jgelijk Smet ?yman asteur unten, min; een toch tn :n zich iteeds r ko n met al De St.-Gillisse atleet Frans Van Ransbeeck schijnt naar een beste crossseizoen te lopen. Dit maken we op uit zijn flinke prestaties die we reeds mochten optekenen. De tweestrijd die zich tussen Frans en zijn klubmakker Armand Haeck de jongste tijd demonstreerde en die werd aangewakkerd door sommige atleten van de klub is in het voordeel uitgevallen van Van Ransbeeck. Armand Haeck, groot in de zege bij de veteranen, 16» dat eveneens in de nederlaag en noemde Van Ransbeeck 0-3;voor wat de wedstrijd te St.-Gillis betreft de beste. aflossingen andermaal winnaar in een nieuwe klubrekordtijd van 44"07. De grootste verras sing kwam echter van de Aal- sterse kadettenploeg over de 4 x 100 m. Deze ploeg, waarin slechts 2 van de gewone atle ten opgesteld werden omdat één niet kon deelnemen en een andere wegens een pas geheelde kwetsuur niet durfde beginnen, had maar 's vrijdags voor de eerste maal geoefend. Zij deden het zo voortreffelijk dat zij ieders verwachtingen (in het beste geval een goede finaleplaats werd er veronder steld) ver overtroffen, ledereen was er dan ook over ver baasd dat zij hun reeks won nen in een nieuwe 'klubrekord tijd (46"59), die tevens beter was dan deze gelopen in de andere reeks. Toen onmiddel- Ijik na de finale van de scho lieren deze van de kadetten betwist werd. was Aalst ander maal eerste Danny Kinoo, Luc Pannekoek, Bart Van Lysebeth en Gunther Everaert verbeter den nogmaals het klubrekord (46''38). Naast deze overwinning viel vooral de zeer goede prestatie van de 4 x 400 m seniores heren op. Zij moesten het al leen afleggen tegen het zeer sterke Daring Leuven (met o.a. Van Damme V. Weser, en V.D. Wijngaerde) van Aal- sterse zijde liepen Danny en Renno Roelandt, Mare Cort- hals en Jean-Pierre De Vis- scher. Ook hun tijd betekende een nieuw klubrekord (3'17"8). Vooral de minder gekende Jean-Pierre De Visscher liet een zeer goede indruk dor in ternationaal Hermans geen vin te lossen en aan de terugkeer van De Marchi te weerstaan. Ook de Aalsterse kadetten dames wonnen 'hun reeks over de 4 x 100 m in een nieuwe klubrekordtijd. (51 "17). In de finale werden zij 3de en ver beterden opnieuw het klub rekord. Ria De Boeck, Clau- dine Mortier, Karine V. D. Meerssche en Regine Van Nuf fel lieten 50"94 afdrukk. Hier mede verbeterden zij niet al leen het kadettenrekord, maar liepen zij ok sneller dan het seniorsrekord Alhoewel de Aalsterse 4 x 200 m dames slechts 4de werd in haar reeks, bereikten zij toch dank zij hun tijd (1'48"35) de finale. In de finale waren zij 7de en lieten zij 1'47"33 afdrukken. Els Ver- scheure. Linda Oe Bruyn, Na- dme Rottiers en Anne-Marie Van Nuffel verbeterden ook tweemaal het klubrekord. Morgens werden dus alleen de 4 x 800 m juniores heren met een 4de plaats in 8'15"2 (Cau- dron Eddy, V. Keymeulen, Ro land, Cornelis Louis en Erik De Vree) geschift) alsook de 4 x 100 m scholieren dames (De Bruyn M, Mes Jenny, De Neef Erika en Coppens Lut- garde) in 53"67. J.V.H. Een schoon kompliment dat we mee toejuichen. De andere ver rassing kwam er van Karei Mi- chiels die zijn grote vorderingen ons kwam bewijzen met een vier. de plaats een prestatie die we echt niet verwacht hadden Tami. nau was derde en Armand Haeck moest zich met een vijfde plaats tevréden stellen Renaat De 4 Vriendf schoof op naar de zesde en Alfons Van Herreweghe met een zevende F rijs kan beslist be. ter. In de eerste tien nog Phile mon Roels als 8e en Omer Ver lammen knap negende Roger De Wit merkelijk minder in vergelij king met vroeger (11e) eindigde 0 voor Adolf Heuninck (12e) die op oi. 2-0 2-3 Ja Baasrode 'p zondag 5 oktober geeft AC laasrode een loopwedstrijd dit ter lelegenheid van Vlassenbroek ker. nis. Voor deze traditionele wed. itMjden zijn weer een groot aan- Sl pijzen ter beschikking, zodat aangèkomenen een natura zullen ontvangen. Hij is oorbehouden aan de atleten van tletiekklub Baasrode en staat te. 'eis open voor de niet aangeslo pen Voor deze kermisloop kan 'C Baasrode rekenen op de me ewerking van een paar herber en. «Huise Geertrui», «Vlassen. Ijk» en «'t Vissershof» |e prijsdeling. inschrijving en leedkamers werden in de ver- 'chiHeride Café's verdeeld, In Huize Geertrui» Juniores en se. 'orig ,iores dames en scholieren, junio. es en seniores heren a -Vlassendijk» pupillen, minle- 'en, kadetten en scholieren da- "t Vissershof» pupillen, minie. 'en, kadetten en veteranen heren, 'e eerste start wordt gegeven om 4u30. Voor wat de omloop en het 'ertrek en aankomst betreft van verschillende categorieën, dit ®l ter plaatse medegedeeld wor. Ien bij de nschrijvingen. Voor We sportieve jongeren niet aan- leslotenen de gelegenheid om :i°h in deze sport te meten, •ecretaris Leo Hermans heet u al. ,ast welkom zijn beurt Bernd Moens (13e) voor. af ging. WiNy Waterschoot kreeg nog de 14e en Frans De Brandt de 15e prijs Van Den Abbeele wertd in deze oefengalop 17e en Marcel Wouters slooit de reeks als 19e. Bij de jongens ging de zege naar Huylebroeck voor Christiaen Ver- beke. Dirk Van Hende en een moedige Kris Los de Denderland sprinter die in deze veldloop van start ging. Bij de meisjes seniores was het Marie Jeanne De Ridder die pro bleemloos naar een overwinning ging met 'n haar spoor Linda Ver- beke die ook dit jaar weer van piste naar cross zal overstappen en derde werd Anne-Marie Van Den Abbeele Ingrid Pus was lau reate bij de juniores en Christine Verbeke was de beste Denderland. atlete bij de scholieren. Klara Los genoot deze eer bij de kadetten De scholieren jongens kregen Ru- dy De Troch als overwinnaar me^ De Maerschaelk, Matthijs en Soe. tewey in deze volorde nog over de streep. Bij de kadetten was Hofman de beste en René De Troch was tweede een plaats die ook voor hem het beste laat ver hopen voor het komende seizoen. E. Vercammen won het F'leit bij de miniemen en L. Van Houtte volgde in de uitslag voor Schele, ken en B- Vercammen, Bij de meisjes was het Hllde Van Houte die een vermelding ver diende en Liesebetih Los liet zich opmerken op de derde plaats. Bij de seniores te Mespelaere kre gen we dan weer Armand Haeck op het voorplan die er nu geen twijfel liét over bestaan en vlot zich op de tweede plaats liep meteen de eerste veteraan van AC Denderland De andere deel nemers veroorzaakten geen grote schommelingen in de uitslag in vergelijking met die van de week voordien. Van Ransbeek werd 3e. Taminau 4e en Karei Michiels 5e. De juniores liepen in hun eerste oefenwedstrijd als volgtEddy Maes tijdens de piste wedstrijden voortreffelijk werd nu overwinnaar voor Huylebroeck. Van Damme, Van Hende. Verbeke en Los. Bij de dames seniores geen ver schuivingen en Marie-Jeanne De Ridder als de beste voor Linda Verbeke en Ingrid De Pus. Bij de scholieren jongens werd J Matthijs winnaar en bij de kadet ten werd Dirk Van Den Bossche primus Voor de kadetten meisjes was het Klara Los die bovenaan ging postvatten Eric Vercammen werd nog maar eens de beste in zijn categorie de miniemen Bij de allerjongsten waren het Coen, De Meersman en Asselman Werner die vooraan liepen. André. A.C. Grembergen Op de beide oefenwedstrijden zowel te Sint-Gillis als te Mes- pelare hebben we weer een allerbeste Leo Brusselmans gezien. De atleet van AC Grembergen steekt met kop en schouders boven zijn ploegmakkers uit zodat hen zelfs de moed ontbreekt om naar een eerste plaats te lopen. Van bij het begin van de wed strijd worden de posities dan in genomen met het oog op het ver overen van de tweede of een an. dere ereplaats Dit alles strekt tot eer van Leo Brusselmans die in een paar jaar tijds in de atletiék- sport vele vorderingen heeft ge maakt en die iemand als oefen- meester Julien Delcart (iemand naar wie men te Grembergen met onzag opkijkt) nog vele aangena me uren kan bezorgen. Te St. Gillis aan het lokaal van AC Den derland bij Constant Segers ging Leo als eerste over de streep van 19 aangekomen afleten. zijn ploeg, maat van AC Grembergen Eddy Ivens mocht hier een verdienste, lijke tiende plaats binnen rijven. Cassiman die nog een paar jon geren vooraf ging werd 16e n Waegeman kreeg de 18e plaats toegewezen Bij de meisjes scholieren ging de zege naar Karine Van De Moortel die in haar categorie in clubver band dan geen tegenstand kent. In deze reeks is de verrassing Annita Van Hende de Zeelse rol- schaatskampioene die op de 3e plaats eindigde. Deze atlete werd aangeworven door tussenkomst van Julien Delcart en Mevr. Adrienne Anbijn twee ijverige be. stuurs1!eden van AC Grembergen. Op de vierde plaats eiridigde nog Anne-Marie Cornelis die we op de piste niet zoveel aan het werk zagen maar die nu me,t veel over. gave in het veldlopen aan het werk is. Patricia Veldeman was vijfde wat te onderschrijven is voor deze 200m loopster. Bij de miniemen meisjes ging het tussen Jenny D'Hooms en Marijke Van Muyleder twee jongeren die het tijdens het veldloop seizoen zul len moeten doen in hun reeks De zege ging naar Jenny voor een aanklampende Van Muylder Voor de oefenwedstrijd te Mespelaere wa$ er weinig verandering in het klassement. Bij de seniores zegevierde Brus selmans en won Ivens een plaats in- Waegeman wist zich hier op de 16e plaats te hijsen, voor Cassiman (17). Bij de scho lieren meisjes was het Karine Van De Moortel die haar zege her nieuwde. Anita Van Hende werd 3e voor Anne Marie Cornelis. Voor Jenny D'Hooms wa3 er nu wat meer tegenstand in haar reeks maar dat belette haar toch niet een nieuwe zege In de wach te slepen. André. Zo zouden we deze oefenwedstrijd die ieder jaar georganiseerd wordt door AC Lebbeke kunnen noemen. De duivel-doet-al van deze vereniging heeft zich weer eens ingezet om van deze loopwedstrijd een topper te maken. Weken van zwoegen en werken hoeft hij achter de rug om dit atletiekgebeuren dat zich nu in zijn omgeving gaat afspelen tot een groot sukses te maken. Het is zondag aan de halt van Heizijde dat AC Lebbeke verzamelen blaast voor zijn atleten en niet aangeslo tenen van de gemeente, maar tevens voor de omliggende gemeenten. Zij die nu iet3 voor de loopsport voelen kunnen zich naar den Halt begeven om naast een gezonde sportbeoefe ning ook een van de talrijke prijzen te veroveren die Maurits Van Der Srtaeten voor deze organisatie heeft bijeen gebracht. Er zijn wedstrijden voorzien voor alle categorieën van pupil tot veteraan zowel voor jongens als meisjes. Zondag 5 oktober worden de sportliefhebbers dan verwacht op deze loopkoers eerste start te 14.30 u. A.C. Lebbeke De deelname aan de kampioen schap pen en interclubs kunnen ons in zeXere zin de sterkte aangeven van een atletiekevereniging. Want niet alle lohJbs kunnen de nodige 3tleten bijeen krijgen om zich in deze proeven met eni9e kans op sukses te verdedigen. AC Lebbe, ke was er echter weer bij met een scholieren en kadetten viertal dat het opnam in de 4x801 m De kadetten haalden de finale en wisten zich op de vijfe plaats te hijsen met en tijd van 8'40"3. Dit betekende dan meteen een nieuw klubrekord voor de jongeren van voorzitter Biesemans, het oude re. kord stond op de tabellen met 9'9"35 wat dan weer een gevoeli. ge verbetering is- Voor deze pres tatie zorgden de volgende atleten Theo Van Den Abbeele, Eddy Ver. haven. Freddy De Feyter en Chris Van Thienen. Geen nieuwelingen, maar jongens die we regelmaig in onze bijdragen mochten ver melden. De scholieren gingen van startin en zwakke reeks en konden zich niet plaatsen voor de finale. Zij werden derde in de tijd van 8'21 "8 Hun prestatie leverde hen dan toch een zekere eer op daar zij door hun verwezenlijkte chro. no een nieuw klubrekoild liepen Hier waren hetHerman Boodts, Francois Van Damme, Mare Bos man en Franpois Willems ook hen zien we tijdens het komende veld. loopseizoen nog terug- Hans De Coster heeft zich in de resterende pistemeeting nog eens laten opmerken Hij liep te Brus sel een 10.000 m. waarin hij als vierde eindigde. Deze Lebbeekse junior liet hier voor 33'48"5 afdrukken wat een goede uitslag mag genoemd wor den Mannaert werd nog vijfde in 34'12"7. Mannaert kwam op een andere wedstrijd beter aan zijn trekken daar hij het meer van de kilome. ters moet hebben en die kon hij afmalen op de éénuurwedstrijd te Ukkel- Hij legde op zestig minu ten precies 16 541,70 m. af wat zeker eens mag onderlijnd worden. Te Aalst over de 5.000 m kregen we Van Hecke op de piste die 4e eindigde in 15'44"4 wa^ hem op de 6e plaats bracht op de uitslag. Alles bij elkaar werd het voor de Lebbeekse atletiekvereniging een uitstekend weekend zodat zij met gerust gemoed het verdere ver loop mogen tegemoet zien Op het Cross parcour zien we hen het komende seizoen dan weer voor knalprestatieg zorgen, daar twij felen we niet aan- De vorige ja ren hebben ons reeds aangetoond dat ook op de velden zij hun man kunnen staan. Wanneer zij volgend jaar nu over een atletiekpiste kunnen beschik, ken kunnen zij aan de definitieve doorbraak beginnen Mej AC Leb. beke hebben we een der ijverigste atletiekverenigingen uit ons ge west. In het Dendermondse en om. geving waren zij immers een van de pioniers. Uit deze vereniging zijn dan op hun beurt enkele an dere verenigingen ontstaan. Over dit alles echter zullen we het in een biezondere bijdrage hebben over AC Lebbeke een vereniging die we de kweekschool uit ons gewest kunnen noemen- A. A.C. Uitbergen Onze damesploeg 4 x 800 m ploeg bestaande uit de drie zusjes De Palmenaer en Patricia Lammens is er in geslaagd de vorig Jaar veroverde titel te verlengen. Ook het toen gevestigd nationaal rekord ging eraan met precies één seconde (9'02"2). Patricia Lammens als eerste vertrokken, kreeg als opdracht zo goed als ze kon aan te klampen en de achterstand op de eersten zo klein mogelijk te houden. Daar andere ploegen hun beste of tweede beste atleten eerst had. den ingezet was het voor Patricia biezonder moeilijk. Ze deed even wel haar u terste best en liep haar 800 m in 2'24", haar beste per soonlijke prestatie Toen kwam Gerda aan de beurt, die maakte al onmiddellijk een groot deel van de achterstand goed Misschien iets te bruusk, want In baar laat ste rechte lijn kreg ze het moei. lijk. Hetzelfde gebeurde met My- riam ook zij wilde zo vlug mo gelijk de nog resterende achter stand goed maken. Wat we in stilte hoopten gebeurde, Gerda en Myriam hadden samen de kloof overbrugd en Brigitte kon als 1e de stok overnemen voor de laat. ste 800 m. Wie dacht dat ze er zich zou toe beperken te lopen om haar eerste plaats te behouden had het mis, Brigitte lier gans alleen haar 800 m In ongeveer wat men zeker r»iet alswan- dëlen kan bestempelen. Met span. ning keken de meisjes dan ook uit naar het ogenblik dat bun tijd op het bord versoheen. Hep was nieuw rekoild. Voor de over winning hebben de eerste drie hard gevochten. Het rekord was hoofdzakelijk het werk van Bri gitte Aan alle 4 een hartelijk proficiat. Wij hadden ook jongens die Vlier- zele vertegenwoordigden op deze kampioenschappen. In de 4 x 800 m kadetten maakte Robert De Pal. menaer deel uit van de ploeg. In de reeksen wonnen ze gemakke lijk. In de finale waren ze 7e in '2 Bij de scholieren waren het Patrick Pieters en Dirk Van de Velde (die de gekwetste De Freyn diende te vervangen) die deel uitmaakten van de Vlierzeelse ploeg In de voormiddag tijdens de reeksen lukten ze de beste pijd 8'06"4. een nieuw klubrekord. In de finale was het vooral bij Dirk Van de Velde, de invaller, dat de reeks van 's morgens nog zwaar in de benen hing. zodat ze met een vijfde plaats moesten vrede nemen in 2*11Met hun tijd van de reeksen waren ze in de finale evenwel tweede ge weest. Het uitvallen van De Freyn was voor de jongens een te zwa re handikap. Eddy is ongeveer 7 seconden sneller. Onze jongens crossten te Botte- laer Zo liepen Paul De Martelaar en Luc De Vrleze voor de eerste maal bij de kadetten Paul bracht hep tot een tiende plaas, Luc was twaalfde Bij de scholieren ont braken onze voornaamste pionnen wegens de estafette-kampioen, kampioenschappen. Christiaan Van Eeckhout begon iets te vroeg te spurten voor de eerste plaats. Maes hield hem van de overwin ning. Chrlstiaan was tweede en Jan De Palmenaer derde. Onze nieuwbakken scholieren Ruy Van de Velde en Luc Van Bocstal wer. den 10e en 12e Bij de meisjes pupillen was Els De Martelaer 5e en Lucréce Ro giers 11e Bij de miniemen was haar zus Christa 6e. De meisjes liepen nog volgens de regeling van het huidig seizoen en met 2 jaar of meer samen zodat hun plaats weinig zegt voor het ko mende seizoen, Sportapotheose De voetbalklubs aangesloten het Durmegewest krijgen op oktober een sportapotheose Gent naar aanleiding van het 40 jarig bestaan van het ver bond- (vds) Erevoorzitter In het voetbalgewesp Durme- Waaslartd nam erevoorzitter Albert Van Hecke ontslag An. dré Van Lysebetten. voorzitter van de sportraad van Hamme en lid van diverse groeperin gen neemt de plaats van ere voorzitter over. Willy De Ne ve, voorzitter van SC Telelec wordt de nieuwe voorzitter van hep verbond en Maurits Uyt- tersprot van SV Wolmat Leb beke de nieuw ondervoorzitter. (vds) Paardenvlucht Te Lebbeke heeft op zondag oktober de gekende paarden vlucht plaats in het lokaal De Medts, Grote Plaats. De dui- venliefhebbers zullen er zeker »st zijp. (vds) Lebbeekse jeugd Lebbeke B A B heeft beslist vooral de jeugd aan te trek ken. Jongens die iets voelen voor de kaatssport kunnen kontakt opnemen met Richard Vermeu. Ien, Lange Molenstraat 120 of Jean-Piierre Holbercht, Eiken- veldstraat 3 Lébbeke. (vds) Herman Vrijders Aalter Te Aaiter heeft Herman Vrij ders de slotfase van de prof- koers beheerst Hij verschalkte in de laatste hektometers zijn medevluchters Bal en Jean- Pierre Baert en hield op streep voldoende voorsprong over om te winnen. Herman liet het daar piet bij; zowel te Merelbeke als te Tienen was hij 8e. Eddy Peelman eindigde Tienen 12e en Raf Constant kwam te Merelbeke als nr 27 over de streep Te Sint Amands won Dirk Heirweg Dat gebeurde uitge rekend net op het ogenblik dat ons vorig nummer door de rotatiepersen rolde. Dat belet evenwel niet dat de Zeienaar recht heeft op "een kompli- mentje. Postman Luc Wauters Hofstade won te St-Laureins WOAD koers. Jean Van Driessche, de uitgeweken Schellebeilenaar, haalde het te Nazareth. Terloops gezegd: veel gepraat en geschre ven over de do pinghistorie te Merelbeke. Eén man komt er illeszins goed uit; Jean Van Driessche. Diens plasje was iegatief! Jenny De Smet en Nicole Van den Broeck, twee "van onze fietsende dames finishten 'jij de eerste tien Jenny vas 6e te Aalst en 7e te Mariekerke. Nicole behaalde een 6e prijs te Beringen. Zelzale-Appels 0-11 De wedstrijd die Appels moest betwisten op Zelzate leverde geen problemen op voor de ploeg van voorzitter Roelandt die met afgetekende cijfers het pleit won. Daarbij toonden de gastheren zich zeer sportieve verliezers iets wat te Appels dik in de verf werd gezet. De leiding daarentegen van de H.Bal was sr geen om over naar huis te schrijven, de spelers gaven echter het voorbeeld zodat incidenten uitbleven die anders onvermijde lijk zouden geweest zijn. Bij de rust wezen de bordjes reeds op 0-6 cijfers wat voor zich zelf spreekt. In deze periode kwamen de korven van Damien De Rouck. Karei De Wael. Al- bert Moens. Tonia Michiels Guido De Pelseneer en Annick Vermeir. Na de rust kregen we een zelfde spelpatroon met een Appelse ploeg die "aar een grote zege stevende 0-11. De Waele, Franky Vermeir. Annette en Annick waren hier de doel puntenmakers Een eindstand die dan nog beïnvloed werd door de ref door zijn ongepast fluiten voor ingebeelde fouten waardoor talrijke aanvallen werden afge broken De reserven wonnen hun wed strijd met 1-5 tegen de tweede ploeg van Zelzate, Hier moesten we tot na de koffie wachten om de scoremachine op gang te zien komen ln de eerste periode vonden de dicipelen van oefen- meester Rudy Van Den Broeck hun draai niet. Nadien ging het dan allemaal veel beter. Vlotte kombinatie en een nauwkeuriger afwerken onder de korf Jean Van Herreweghe is bij de reser ven aan zijn terugkeer aan het werken voor de eerste ploeg en deed dat vrij goed, met twee doelpunten in de eerste minuten van de tweede time Greta Die- rick, terug van de partij, zorgde voor nummer 3 en Etienne Roe- landf deponeerde nummer vier in de korf Het vijfde doelpunt kwam er langs een uitstekende Patricia Woets Een speelster die bij de beste van de wedstrijd werd gerekend samen met Peers- man. Dierick. Marleen Arbijn. Zondag wordt er gespeeld op Bornem en de reserven zullen in het veld komen tegen Doregem. Beiden op verplaatsing dus. André

De Voorpost | 1975 | | pagina 19