MOTOl CROSS VERHOEVEN MIST EUROPESE TITEL TE TAGERICH (Zwitserland) Minivoetbal Schelde - Dender - Durme HAMME HOUDT ZELE IN BEDWANG Korporatief verbond gewest Aalst Eerste overwinning van F.F.R. Eerste grote kampioenendag van vierverbond Zogge Zele - Kalken - Overmere ^vv\\ws; F.C. MORTA DOOR DE MUUR!! Hoge cijfers voor Rayo Espanol Provinciale kampioenschappen gaan van start ODESSA, MEER DAN ZOMAAR EEN KAATSPLOEG Golfbiljart Zandmannetjes terug op volle toeren 22 Felix Verhoeven is er zondag te Tagdrich niet ingeslaagd zijn Europese titel met één jaar te verlengen. De titel ging naar de Nederlander Ad Verstegen. Volgns de berichten die we binnen kregen uit Zwitserland zou deze overwinning van Verstegen dan ook eerder op onregel matige wijze zijn tot stand gekomen. Het begon reds bij de loterij Het was ook in die eerste toen Verstegen het nummer 24 kreeg toegewezen doch dat verwisselde met zijn landge noot Aerts die nr 2 had. De eerste reeks scheen Ver hoeven hiervan dan wel enige hinder van te ondervinden. Vooral de zenuwen speelden hem parten. Hij eindigde na Verstegen op de tweede plaats. reeks dat Van Gijseghem zwaar ten val kwam. Hij kon even wel zijn drie reeksen uitrijden. De tweede reeks gaf ongeveer dezelfde uitslag dan toch wat de eerste drie betrof. In de tweede reeks zou Ver stegen nog een onregelmatig heid hebben begaan In de start hinderde hij Verhoeven zodat deze allss moest toe smijten. De derde reks ging tenslotte naar Verhoeven doch de Ne derlander kon niet meer be dreigd worden. Uitslagen 1ste reeks: 1. Verstegen, 2. Verhoeven. 3. Bosch, 4. Aarts, 5. De Wolf. 6. Gasthuys, 7. rans, 8. Stringer, 9. Luysberg, '10. Kaltenberg, 19. De Clercj, 22. Van Gijsegem. 2de reeks: 1 Versteken, 2. Verhoeven, 3. Bosch, 4. Brans, 5. Aarts, 6. Buhrer, 7. De Clercq, 8. Gasthuys, 9. Strin ger, 10. Kaltenberg,, 11. De Wolf, 21. Van Gijsegem. 3de reeks 1. Verhoeven, 2. Verstegen, 3. Aarts, 4. Gast huys. 5. Buhrer, 6. Franken, 7. Brans, 8. Luysberg, 9. Kalten berg. 10. De Wolf, 11. De Clercq, 18. Van Gijsegem. Eindstand 2. Verhoeven (B) 4. Gasthuys (B) 7. De Wolf (B) 15. De Clercq (B) 22. Van Gijsegem (B) Landenrangschikking 2. België, Vs Colman lost de rol niet en heeft nu ook Zele een punt afhan'dig ge. maakt. Dribbling haalde een punt tegen Honky-Tonk dat nu ook Piet Heuvinck moet imissen wegens kwetsuur Flandria 't Ros was een spekta kelwedstrijd gekruid met vele doelpunten. Philco Ford heeft nu toch zijn eer ste punt ten nadele van Eurohome De Minishotters waren weer schotvaardig met ^e Clercq en D'Hondt als afwerkers VTC stond reeds na drie minuten in het krijt met twee doelpunten- D'Haese en Baeyens konden het tij niet meer 'doen keren. Mie Boetiek Lebbeke speelt dit jaar goed voetbal met L Ce Dec ker als uitblinker niaar het schot blijft uit- Dit deed Boetiek Maby wel met B- Ce Wilde, De Vos en Bruylandt als afwerkers. Moderna I was te sterk voor Boe tiek Zele. Met Temmerman en Goossens als foerier en afwerker, en Van der Meersch als organisa. tor kon er niets mislopen Moderna II doet niet onder voor grote broer en speelde een puike 3—3 lie 3-3 7—9 2—2 7—2 2-7 10—0 7—1 match met Verstrepen, Beeckman en Van Biesen in een vedetterol. UITSLAGEN Dribbling Honky Tonk Galerie Mantel-Somy Van H; Flandria 't Ros Philco Ford Euro Home Minishotters VTC Mie Boetiek L -Boetiek M- Moderna 1 Zele Moderna 2 MVC KLASSEMENT VBD Moderna 1 Lebbeke 't Ros Dendermonde VDB Modema 2 Lebbeke Mantel Hamme Euro Home Lebbeke Minishotters Lebbeke Maby Lebbeke Walraevens Dendermonde Somy Van Hille Zele Honky Tonk Dendermonde Dribbling Hamme Viaskia TC Dendermonde Flandria Schellebelle MVC Lebbeke Philco Ford Lebbeke Mie Boetiek Lebbeke Mie Boetiek Zele F.F.R. heeft op de jongste speeldag zijn eerste zege verworven. Deze kwam pas in de tweede helft tot stand. In de eerste periode kwam geen van beide ploegen tot een doelpuntt. De doelkansen waren toen eerder schaars, zodat men met een 0-0 stand beslist vrede kon nemen. In de tweede speelhelft kreeg de thuisploeg meer greep op dd wedstrijd en zou dat dan ook met doelpunten onderstrepen. Oq het openingspunt v'an Franpois D'Haese kon Berck- mans nog gepast reageren, maar diezelfde D'Haese zou dan de balans in het voordeel van F.F.R. doen overhellen. Hij scoorde nog tweemaal. Dat B.V.B. vanwege Callebaut (a) weinig tegnstand zou onder vinden kon men wel gissen. De thuisploeg liep langs Baten fluks op een paar doelpunten voorsprong. De Pessemier kon milderen, maar Van Vaeren- bergh de grote figuur uit deze wedstrijd zorgde voor een 3-1 ruststand. Na de kampwisse ling zouden Van Vaerenbergh en Rubbrecht het half dozijn bereiken. Bij B.V.B. mogen ook Pauwels en De Meersman op een goede partij terugblirken. Gilbos opnieuw met slechts negen spelers heeft het Calle baut (a) in de eerste periode toch wel moeilijk gemakt. De Callebaut aanvallers vonden immers geen gaatje in de versterkte verdediging. Platteau en Van Goethem zorgden in de eerste twintig minuten van de tweede speelhelft voor de eindcijfers. Resocub - Franke was een goede wedstrijd waar in de bezoekers tot 0-2 uitlie pen langs De Dobbeleer en Tembuyser In de 6Ce min bracht Payne er opnieuw de spanning in met een tegen- doel. Maar nadien hield de Franke verdediging het been stijf. TT. met slechts achter spelers kon het uiteraard niet bolwerken tegen een uiterst slagvaardig Intercom. Oesso- den nam de maat van S.A.F en deed het met vrije afgete kende cijfers J V.H De uitslagen F.F.R. - Somati 3-1 B.V.B. - Callebaut (b) 6-1 VA/.T.T. - Intercom 0-3 Callebaut (a) - Gilbos 2-0 Dessoden - S.A.F. 3-0 Resocub - Franke 1-2 Het programma voor 11-10 F.F.R. - Resocub Bouw - S.A.F. Callebaut (a) - V V.T.T, Franke - Dessoden Gilbos - B.V.B Intercom - Callebaut (b) Op zondag zesentwintig oktober 1975 gaat in zaal „Zeiehof" - Gentssteenweg te Zele - de eerste grote kampioenendag van het vierverbond Zogge, Zele, Kalken, Overmere door. Dit zal gepaard gaan met de viering van de kampioenen uit halve fond en Noyonvluchten. De gehuldigde kam pioenen stellen elk twee duiven tentoon. De gevierden Clerick Remi, De Meyer Jos, Van Hoorde- Van Damme, Van Hecke Alfor.s, Thierens Roger, De Corte en zoon, Van Wassenhove G„ Bracke Michel Roels Georges, Verlee Alfons. Antheunis Marcel, Cours-De Baere, Van Doorselaere Christ, Van Den Hof René, Ivo Louis, Vercauteren H., Dumon René, Rogiers Lucien, Bosteels Cesar, 'De Nobele Ger., Coppieters André, Verneirt Gerard, Hanselaere René, De Ridder At'brik, De Kegel Jan, Vercam- men Jozef, Seymortier Alois, Christiaens Leon, Lauwaert Dirk, De Kegel Jan. Algemeen kampioen Van Hoorde- Van Damme. Verder nog op het programma inbrengen van duiven vanaf 9 uur, opening der tentoonstelling om tien uur stipt. Verkoop van bons geschonken door bovenvermelde kam pioenen en andere gekende liefhebbers om elf uur. Het middagmaal begint om dertien uur. terwijl de prijs uitreiking aan de kampioenen start om vijftien uur. De rekking van de tombola begint om zestien uur. Mensen die wensen deel te nemen aan het middagmaal, gelieve zich in te schrijven in één van de lokalen van het vierverbond en dit voor de uiterste datum van negentien okober. Oeefnemingsprijs :270 F. VOETBALVERBOND M.T.S.A. AALST WISSELTROFEE SCHEPEN GASTON VAN DEN EEDE De prachtige eerste helft van F.C. MORTA werd bekroond met een mooi doelpunt van Alois Herman, en meteen stond de beste ploeg op voorsprong. Rust 0-1. De tweede helft moesten de kampioenen wel uit hun schelp komen, hoe ex-Mortaspeler Matthijs ook wroette, tot edn doelpunt kwamen zij niet. In tegendeel was het Morta dat op counter, verschillende keren weer een puik kepende Johny Bosman op de korrel nemen. De laatste 10 minuten speelden de kampioenen, alles of niets, doch verder dan een reeks hoekschoppen konden zij het niet meer brengen. De ovatie, die de meer dan 200 toeschou wers aan de Morta-ploeg brachten, was dan ook wel verdiend. Een weer puik lei dende J. Borms bracht deze partij tot een goed einde. Door deze onverwachte neder laag van Nieuwe Wijk komt Timarcha alleen aan de lei ding, door een faire weer wraak te nemen voor de zware pil van vorig seizoen tegen een wegdeemsterend Sint- Anna. Stampia-Adelaars werd een wedstrijd zonder veel emoties, en de beginstand bleef dan ook logischerwijze 00 -het bord. Molenstraat geraakte mar niet aan zijn eerste overwinning. Daar waar iedereen verwachtte dat het „zieke" Inno, hun eer ste slachtoffer zou worden, had gerekend zonder stopper H. Sablon, die weer eens al zijn- talent bovenhaalde en meteen de 0 voor Molenstraat op he bord hield. Amapola heeft op het nippertje zijn eerste overwinning van het seizoen gemist. Een steeds aanvallend Bonanza geraak.e maar niet voorbij een fantas tische doelman van Amapola, en de tegenstoten van de Amapolapioeg hielden stesds gevaar in. He: eerreddend doelpunt betekende voor Bo nanza. meteen de eerste over winning. Het was slechts één minuut vor he: einde van de eerste helft dat St.-Job zijn groot veld- overwicht in een doelpunt kon omzetten. Na een kwarier in de tweede herneming kwam Pe likaan, onverwachts op gelijke hoogte. Aangeslagen door deze gelijkmaker, geraakte Sin:-Job even in moeilijkheden, doch op de 63' namen zij weer de bovenhand met een prachtig doelpunt langs Wy- meersch. Twee minuten later bezorgde een onzeker leidende G. Bocqué, Pelikaan de gelijk maker door hen een fantasie rijke strafschop toe te kennen. Hoe de capucijnjongens de laatste '"minuien ook beukten, doelman André Remi wist raad met alle schoten, zodat de gelijke stand op het bord bleef. Gevlijd gelijkspel voor Pelikaan. In een zeer hard be twiste wedstrijd, bleef Real Familial overeind tegen een sterk spelend O.C. Aalst, dank zij een fel aangevochten straf schop in de laatste minuut van de wedstrijd. O.C. verdiend zeker een beter klassement voortgaand op deze wedstrijd. Uitslagen Nieuwe Wijk - Morta 0-1 Real Familial - O.C. Aalst 2-1 Sin-Anna - limarcha 0-3 Stampia - Adelaars 0-0 Pelikaan - Sint-Job 2-2 Amapola - Bonanza 0-1 Inno - Molenstraat 2-0 Rangschikking 1. Timarcha 6 12 2. Nieuwe Wijk 6 10 3. R. Familial 6 10 4. Morta 6 9 5. Jaca 5 8 6. Pelikaan 6 8 7. Sint-Job 6 7 8. Stampia 6 6 6. -Inno 6 5 10. Sint-Anna 6 4 11. O.C. Aalst 6 4 12. Adelaars 6 4 13. Kruis 5 3 14. Bonanza 6 3 15. Molenstraat 6 1 16. Amapola 6 0 WISSELTROFEE FRANS DAELEMAN Rayo Espanol, de ploeg, vorig seizoen, het zo moei tot scoren bracht, treft nu r met gesloten ogen. Tot bij rust bleef Leeuwerik in wedstrijd (1-1). Dan kwam de Spaanse kanonnen los schoten nog zesmaal doel Gouden Bal, de jeugd Spaanse afvaardiging in de kompetitie, bleek niet opj wassen tegen een beuke Post Erembodegem, dat bij rust (4-0) reeds de overw ning op zak had. Groot Aalst moest het helf'i met 10 man sellen, ger.s het wispelturig karak van Maurice Van Helsuwé, zijn maats even vóór de in steek liet. Na wat gedisci sieer, kwam men tot het sluit dat dergelijke speler mag vervangen worden da door moesten de mannen voorzitter Alfons De Smet h van zich afbijten om de worven 1-0 voorsprong te v waren. Melckenbeeckvriem heeft al zijn kunnen moe aanjenden o-m een zeer st spelend Heipias er onder houden. De Gijzegemse derby tuss VK. Martha en VK. D'Ho werd betwist in een sf eigen aan dergelijke wedst den. D'Hondt dankt zijn ov winning aan een goed speli de Luc Goris. Uitslagen Post Eremb. - Gouden Bal Leeuwerik - Rayo Espanol Groot Aalst - Kamigas Martha - D'Hondt Heipias - Melckenbeeck Rangschikking 1Rayo 6 2. Post Aalst 5 3. Groot Aalst 5 4 Post Eremb. 4 5. Heipias 6 6. Melckenbeeck 3 7. Feb 'Europe 4 8. D'Hondt 5 9. Martha 5 10. Kamigas 5 11. Leeuwerik 5 12. Gouden Bal 5 TAFELTENNIS IN DENDER-SCHELDE- en WAASLAND Bloef de berichtgeving inzake de tafeltennissport in de voorbije jaren beperkt tot het Dendermondse, dan ligt de mogelijkheid voor de hand om met ingang van het nieuw seizoen liefst een veertiental klubs met een gezamenlijke inbreng van een 35-tal interklubploegen, zowat een derde van de provinciale interklub in Oost-Vlaanderen aan bod te laten komen in ons weekblad. De centralisatie voor alles wat in de vier provinciale heren reeksen, dames en natuurlijk ook in de derde nationale zal worden gepresteerd zal worden opgevangen door onze medewer ker Constant Vermeulen, Weggevoerdenstraat, 48, 9330 Dender monde. Tel. 052-21.29.64. De klubs kunnen steeds bij hem terecht in zoverre ze het zelf nodig achten. lijks sportgebeuren en rekening i ~7~f Veldwachter Jozef Platteuax van Buggenhout is een fervent duiven- liefhebber- Zijn echtgenote staat hem trouw terzijde- (C) Aan de Oude Dendermondsesteen- weg 285, kon men 'de klanken ho ren van prettige muziek. Er was feesstemming en toen ik het lo kaal van Kaatsclub Odessa betrad steeg de Uitbundigheid die er heerste uit tot boven mijn ver wachtingen. zelfs nadat men mij zoveel over Odessa had verteld Als vreemdeling word je onmid dellijk betrokken bij het feestge- beuren. een pret die gemeend is, een opborrelende vreugde waarbij iedereen betrokken wordt, ieder een 's er de vriend van iedereen De vraag was nu wel waarom dit festijn Het antwoord hangt bo ven de toog ODESSA bestaat 5 jaar en op de verjaardagstaart prijkten de woorden. KAMPIOEN VAN HET DENDERVERBOND '75. Het prachtigste geschenk dat een klub zich kan indenken Dtze trofee was werkelijk ver diend. met zomaar e -tjes een verschil van 21 punt o de 2e (Mespelare 1) wist Oc_ j ervoor te zorgen dat de titel binnenge haald werd Als ik het woordje «verdiend- gebruik, dan is het niet alleen om de prestaties van dit seizoen maar ook voor het ge heel dat deze ploeg bereikte in amper 5 jaar Daar waar elke andere kaatsploeg zich vestigt in een of andere her berg, die reeds zijn klanten heft en meteen zijn supporters, wist Odessa het Maar te spelen iets op te bouwen in een buurt waar vroeger alles -dood» scheen te zijn Bereidwilligen staken de hoofden bij elkaar, de handen uit de mou wen en spoedig was het lokaal ge bouwd en afgewerkt Dat het hen aan geestdrift en initiatief nemen niet ontbrak bewezen zij door In 1970 met een ploeg in competitie te treden Als klap op de vuur pijl eindigden deze jonge Odessa- ers. die nog nooit tevoren in com petitie hadden gespeeld, tweede bij de juniors van het liefhebbers- verbond Een juniorscompetitie die onder impuls van het Odessa-be- stuur tot stand kwam Voor deze prachtige start dient men zeker de gelukwensen te sturen aan de mede-stichters de heren Marcel Vinck. Adolf Verley- en, Rudy Verleyen- Emiel Van Mol en Paul Coppens. Het startsein was gegeven. De weg naar de triomf van dit jaar werd van toen reeds geëffend In 1971 werd Odessa 10e in het Den- derverbond. zij hadden toen de jongste ploeg in dat verbond En men kaatste lustig verder 1972 behaalde men de 7e plaats, in 1973 de 5e. in 1974 de 2e en dit jaarinderdaad ondertussen weet U het reeds Niet alleen dank zij de inzet van de spelers (Dirk Corthals, Emiel De Rop,. Pierre De Sterck, Eddy De Wolf, Gaston Matheys en Dirk Pauwels) maar ook dank zij de geestdrift van het bestuur (Hubert Baele. Paul en Victor Coppens, Willy De Neve, Roland De Winter, Herman Nieuwlandt. André Pau wels) wist Odessa de kampioens titel te veroveren Odessa-kaatsklub, een ploeg waar in geestdrift en vriendschap el kaar de hand reiken, een ploeg en een bestuur die iets gepresteerd hebben en er voor beloond wer den ODESSA is meer dan zomaar een kaatsploeg E-B- SPANNENDE KOMPETITIE IN HET VOORUITZICHT De verdere uitgroei van de tafel tennissport in Oost-Vlaanderen heeft tot gevolg gehad dat een af zonderlijke vierde provinciale voor de Denderstreek kon worden op gericht. waarin naast Herleving D Elckerlyc Terjoden. Denderhoutem. Wichelen. Kuklos Aalst. Goldstar Denderleeuw en enkele Gentse teams zullen aantreden De vier de provinciale Waasland brengt nu ook naast tie teams uit St. Ni klaas. Beveren. Temse, Kieldrecht, Belsele de nieuwe club HKH Ham me samen. Terwijl In derde, tweede en eerste provinciale een ruime bezetting krijgen van Je ploegen u't de streek Dender - Schelde - Waas land- We gaan vandaag de dag nog niet aan pronostfkeren doen Verschuivingen in bepaalde clubs brengen immers heel wat nieuwe spelers op de voorgrond Wat ze zullen presteren valt v00r a"es nog af te wachten Feit is even wel dat de tafeltennissport zijn plaats komt opeisen in het weke- houdend met de moeilijkheids graad van de sport om ooit aan de top- te komen het sukses van deze nog zuivere liefhébberssport een belangrijke vooruitgang maakt in de jongste jaren Te Dendermonde staat Herleving met de met tafeltennis vergroei de Constant Vermeulen klaar om de verdere uitbouw mogelijk te maken. Te St Niklaas mag men rekenen op Jef Govaerts. In het Aalsterse maken sportieven als Paul Pauwels, Tom Van der Marck en de gebroeders Van Cotthem het goed weer In de tafetennis- sport, Te Kleldrecht mag men blij ven rekenen op leiders als lm- brecht. Jean Marevoet blijft de steunpi laar bij Temse en te Wichelen zorgt Fonteyne voor de verdere uitbouw- Ook te Belsele en Den- derhoutem, te Beveren en in Ham me worden alle hens aan dek ge roepen. om dan maar meester Rogiers niet te vergeten die Mel- sele inzake tafeltennissport be kend maakte. Al deze onbaatzuch tige ijveraars hebben er in gr mate toe bijgedragen dat de feltennissport in hogergenoen streken op officiële wijze inspra kreeg in het sportgebeuren, graag zullen we dan ook wekelij het interclubgebeuren op een jectieve wijze weergeven Ge het belang en de belangstell in de drie gewesten zal z geschieden onider een grote drage. Dit weekend gaan we inzake de provinciale kompet; beperken tot de vooruitzichten Derne Nationale heren B Ecaussines St Niklaas A Tweede Nationale A Dames Wenduine Kieldrecht 1e Provinciale heten St Niklaas B—Eikenlo Eeklo B Herleving A Temse A Tweede provinciale Melsele A Herleving B Eikenlo Eeklo C Goldstar Denderleeuw A 3e Provinciale A Artemis Oosterzele C GoK Denderleeuw B 3e Provinciaal C St Niklaas C St Niklaas 0 Temse B Sici Gent C Melsele B Melsele C Belsele A Kieldrecht 4e Provinciale A Kuklos Aalst Goldstar. Den Artemis D Elckeryc Wichelen Herleving D 4e Provinciale D HKH Hamme St Niklaas E Beveren Melsele E Belsele B Melsele D Hand in Hand won ditmaal tegen Schoonaarde (Lange Pier). Zondag, avond had Schoonaarde twee punt jes verdiend door Rupa B te klop pen met 4-2 Kasseistampers A hield de punten in Gijzegem door Fosques en ne derlaag toe te dienen- Cosmos A pakt uit met een zege tegen Koszen. Rupa Boys speelde tegen elkarfder en werd gewonnen door de A ploeg. Hand in Hand B «nam» een puntje weg bij Fosqeus A. Moorsel A stapelt de overwinnin gen op- In de B reeks geen verrassingen tenzij de stilgelegde wedstrijd tus sen Scotsching A - Onder den To ren A. Hier werden alleen- -schrammen en builen- genoteerd instede van punten. Klacht werd neergelegd- door Onder den Toren bij het hoofdbestuur Leider Sprinters vroeg om de match uit te stellen tegen Cosmos B Te Mere moest Raymond van Liefferinge toezien hoe Kravael met een punt ging lopen- Koszen B gaf in eigen Koszenclub «show- tegen Johny Boys B Zandstuivers is de tel kwijt Scot sching A gunde de thuisploeg zelfs geen eerreddend puntje. In de C reeks terug een drawn voor Dertder 8 Schelde tegen ti- telkandidaa, Sprinters B Krijt op Tijd B spelde Sportvrien den A de les In de D reeks speelden Jokers A tegen Jokers B, wat in het voor deel uitviel van de Aploeg. Met déze uitslag komt Jokers A dus aan de leiding te staan Op de verga'dering werd medege deeld dat de wedstrijd Cosmos A - Fosqeus A een overwinning met de hoogste cijfers werd voor Cosmos A (6-0)- Het ging hier om een klacht van Cosmos Hubert Van Biesen moet met BC Kasseistampers zijn seizoen uit spelen Hubert had zijn transfer gevraagd naar BC Zandstuivers Tot slot. gaf Rudolf Maes voorzit ter BGB Aalst ontslag als voorzit ter vand e geschillenkommissie in het Nationaal bestuur UITSLAGEN van 4.10 75 REEKS A Gijzegem Hand in Hand A 15 Kasseistampers Fosqeus B 42 Cosmos A Koszen A 42 Fosques AHand in Hand B 33 Rupa A Rupa B 4—2 Johny Boys A Moorsel B 06 REEKS B Moorsel B Krijt °P ^ijd Koszen B Johny Boys B 60 Zandstuiv, AScotsching A 06 Loebes A Kravael A 33 Sprinters A—Cosmos B (uitgest Scotsching B Onder den Toren (stilgel REEKS C Hand in Hand-Korte Stokken 2-4 Karvael B Kasseist B 51 Dender 8 Scheid-Sprinters B 3-3 Loebes C Klakskens A 33 Zandm A Loebes B 4—2 Krijt OF Tijd B Sportvr A 51 REEKS D Onder den Toren 8 Sorso A (uitgest.) Korte Stokken B - Sportvr, B 2-4 Jokers A Jokers B 42 WEDSTRIJDEN VOOR ZATERDAG 11 OKTOBER 1975 REEKS A Koszen A Hand in Hand A Rupa A Hand in Hand B Moorsel A Fosqeus B Gijzegem A Kasseistampers A Fosqeus A Cosmos A REEKS B Cosmos B Onder den Toren A Krijt op Tijd A Loebes A Scotsching B Koszen B Zandstuivers A Kravael A Johny Boys B Scotsching A REEKS C Hand in Hand C Loebes C Loebes B Sportvrienden A Kravael B Zandmannekens A Korste Stokken A Klakskens A Sprinters B Krijt op Tijd B REEKS D Sportvrienden B Koszen C Jokers B Gijzegem B Onder den Toren B Corso A (match van 4 10) RANGSCHIKKINGEN A REEKS 1 Moosel A 8 2 Hand in Hand A 8 3 Cosmos A 7 4 Rupa A 5 5 Gijzegem A 4 6 Hand in Hand B 5 7 Fosqeus B 8 Fosqeus A 9 Koszen A B REEKS 1 Loebes A 2 Cosmos B 3 Kravael A 4 Sprinters A 5 Onder den Toren A 6 Krijt op Tijd A 7 Scatsching A 8 Zandstuivers A 9 Koszen 10 Moorsel B 11 Johny Boys 12 Scotsching B C REEKS 1 Sprinters B 2 Loebes B 3 Zandman A 4 Dender 8 Schelde 5 Korte Stokken 6 Klakskens A 7 Kravael B 8 K.O.T B 9 Loebes C 10 Sportvrienden A 11 Hand in Hand C 12 Kasseistampers B D REEKS 1 Jokers A 2 Koszen C 3 Onder den Toren B 4 Gijzegem B 5 Corso A S K Stokken B 7 Sportvrienden B 8 Loebes D 9 Jokers B

De Voorpost | 1975 | | pagina 22