Extra times Ook al extra times j BUGGEN HOUT ONKENNELIJK DODE PERIODE IN VERKEERDE HANDEN Na verlengingen Jeugd-Vlinders Buggenhout Liefhebbersverbond Aalst LEBBEEKS TAPBILJARTVERBOND Schuurken op kop Grambergen - Sint-Ni klaas 42-5 5 Motorclub Motorvrienden Moerzeke HERFSTRIT 20 Piron kon niet beletten dat een der Klaasjes scoort- j BATAVO ST. AMANDSBERG - HEMACO DENDERMONDE j S0-64. J Tegen één deze zwakke broertjes uit de reeks is de k 2 College-ploeg met de hakken over de sloot geraakt en 5 het was pas in de extra times dat de twee punten in 5 Dendermondse handen raakten. Op uitzondering van het 2 J wedstrijdbegin (6-6 aan de 7e minuut) was het de thuis- 2 J ploeg die doorlopend op winst stond en 25-15 aan de 3 I 17e minuut 'kon nog gemilderd worden bij de rust 30-25. 5 1 In de tweede helft kwam Hemaco onder druk van Van J Nuffel. Verhas en Van Miegroet op gelijke hoogte na J 5 minuten (34-34). Van dat moment af werd het match I met beide teams afwisselend aan het kommando met het hoogste verschil van 2 punten. De bezoekers gingen k de laatste minuut in met een 55-57 stand maar Batavo maakte via wee vrijworpen gelijk. In de 5 minuten ver- 2 lenging scoorden Covens, Verhas - en Van Nuffel meer k J korven dan hun tegenstanders en wonnen grote punten |j I na een kleine wedstrijd. Door die overwinning blijven de k 1 kansen van Hemaco ongeschonden en heeft de topper k van zaterdag tegen het ongeslagen Were Di St. Niklaas 2 nog grotere waarde. Technische uitslag Verhas 8-2-3, Covens 0-0-2, Van 2 k Miegroet 4-8, Verhelst B 0-0, Vereist J. 4-4, Fransaer D. 2 k 1-4, Van Nuffel G. 8-10-2, Maesschalck 0-4. RESERVEN Batavo - Hemaco 46-73. 2 Rust21-35. Covens 2-2, Van Miegroet G. 2-9, Vereist J 2 5-4, Fransaer 0-0, Stroobants 2-2, Van Cauteren 15-10, I j Maesschalck 4-9, Anné 4-0. BENO. B.B.C. BUGGENHOUT - B.B.C. BAVO MOERZEKE 38-51. Alhoewel het een hard betwiste wedstrijd werd heeft een krasselend Buggenhout nooit Moerzeke in last doen ver keren. Aan de 8e min. had Bavo reeds een 6-16 voor sprong. Overvloedig balverlies, deconcentratie en een bar slecht shotgemiddelde van de thuisploeg zorgde er zelfs voor dat Moerzeke aan de rust met 16-30 aan de leiding stond. Na de rust kon Buggenhout wel beter aanklampen, maar van terugkeren was helemaal geen sprake meer. De veertien punten kloof aan de rust zou ook het eindsignaal op het bord blijven. Nog enkele tus senstanden 23-36 (8e mm.) 33-47 (15e min.). Aan te stippen valt toch elke week een enorm slecht afwerken der vrijworpen van de Moerzeekse ploeg. Niet minder dan 29 vrijworpen werden deze keer verknoeid terwijl er slechts 3 lukten. Met deze overwinning blijft Moerzeke in het vaarwater van de leidende ploegen Melsele en Scheldejeugd. De punten voor Moerzeke Luc Claessens 4-2, Henri Ost 10-4, Mare De Vriese 5-0, And ré De Munck 2-0, Jacky Raemdonck 6-4, Wim Van Broeck 3-4 en Bertrand Col- - man 0-7. Reserven BUGGENHOUT - MOERZEKE 40-47. De punten voor Moerzeke: Edward De Ruysscher 21, Pierre De Ruysscher 4, Freddy De Rechter 12, Pierre Col man 4, Luc Van Riet 2 en André De Munck 4. WEDSTRIJDEN van 28 september Bistro Hereke The Fox 0-20 2 Isolaver Hugh's Cockp 68-57 De Hoorn De Nachtwacht 62-51 Bank Van Br Tuf Tuf 77-66 Stad Geeraardsb. Koszen 56-43 RANGSCHIKKING na 28:9-75 1. Bartk Van Brussel 2 2- Bel Isolaver 2 3- Oe Hoorn 2 4 Stad Geeraardsbergen 2 5- The Fox 2 6- Bistro-Hereke 0 7 Tuf Tuf 0 8- Hugh's Cockpit 0 9. De Nachtwacht 0 10. Koszen 0 Opvallend in de Lebbeekse kom petitie is het fait dat 'de Zand- mannekens- de keizers van Lebbeke, momenteel een 4e plaats bekleden In de rangschik king Ze hebben echter één wedstrijd minder gespeeld Schuurken doet het opperbest doch neemt met slechts 1 punt de leiding op Ware Vrienden Verder zien we Klieksken stilaan maar zeker naderen terwijl de Corsovrienden verrassende rode lantaarndragers zijn. UITSLAGEN Ware Vrienden Bonanza 17-3 Sportvrienden Moderna 8-12 Fugitives Corso 15-5 Lamot Tankers 11-9 Jetsons Klieksken 7-13 Schuurken Zorr's 11-9 Stadion Eierkloppers 7-13 RANGSCHIKKING 1. Schuurken 4 51 2. Ware Vrienden 4 50 3- Klieksken 4 49 4- Zandmannekens 3 49 5- Zorro's 4 47 6 Moderna 4 44 7 Jetsons 4 40 8 Lamotvrienden 3 39 9 Tankers 4 34 10. Stad ionboy 8 4 33 11. Fugitives 3 31 12. Eierkloppers 3 28 13 Sportvrienden 4 28 14- Bonanza 4 21 15- Corsovriertden 4 16 KALENDER VOOR 1810-75 Moderna Bonanza Sportvrienden Corso Tankers Fugitives Klieksken Lamot Schuurken Jetsons Zandmannekens Stadion Eierkloppers Zorro's Ware Vrienden vrij SecretariaatGuldo Claessens Kerkstraat 29, 9168 Moerzeke Beste vrienden motorrijders, De laatste grote toergebeur- tenis van dit jaar wordt be slist de Herfstrit 1975 van de M.V. Moerzeke die doorgaat op 2.11.75. Wij nodigen dan ook alle motorrijders uit aan deze zeer toeristische rondrit, die de mooiste gedeelten van de Zwalmvallei aandoet, deel te nemen. Wij vermijden de grote banen en er werd een voortdurend bewegwijzerd parcours uitge stippeld langs verkeersvrije schilderachtige wegen. De lengte van de rondrit is 175 km en naast vele con troleplaatsen bij pittoreske watermolens is er ook nog een controleplaats voorzien in de abdij van Affligem, in de werkplaats van het Belgische top-team uithoudingswedstrij den en ook bij een van onze clubleden die ons zijn privé- motorverzameling met vele old-timers zal laten bezichti gen. De deelnemingsprijs werd zo laag mogelijk gehouden en werd bepaald op 150 fr. hiervoor bieden wij U aan deelname aan de rondrit, herinneringsmedaille, lunch na aankomst, 1 drink, Soep onderweg. Hier volgen nog enkele prak tische inlichtingen De inschrijvingen worden aan vaard vanaf 8.30 u. tot 10 u. in ons lokaal, café „De Klok", Dorp 17 te Moerzeke. De eer ste deelnemers vertrekken van 9 u. en de aankomst wordt vogrzien tussen 14.30 u. en 16 uur. Zoals gebruikelijk worden be kers geschonken aan de meest verdienstelijke clubs. Vrienden motorrijders, door in hele grote getale aanwezig te zijn, zal onze rondrit een prachtig slot zijn van dit zon overgoten jaar en een laatste gelegenheid om elkaar vóór de winter te ontmoeten. M.V. Moerzeke. Vlinders Buggenhout doet a»n jeugdopleiding- Dit zijn de allerjongste baskettertjes. (V) DAMESBASKETBAL De Zeelse basketbalmeisjes heb ben zeker de goede kadans nog niet te pakken- Vorige week kwamen ze op het terrein van DBC Gent maar met de hakken over de sloot en hun eerste seizoens thuismatch tegen Slnt- Niklaas werd een nederlaag. In de eerste helft kon Aurora nog gelijke tred houden 22-21. Maar De Lintdecker scoort voor Zele. (Aurora - St. Niklase 42-47) CABRITA ZELE - SGOLBA AALTER 76-77. Cabrlta Zele heeft tegen de ongeslagen leider Sgolba Aalter ze ker de grote verdienste, dat ze het grootste deel van de match het spel gemaakt hebben en voor de ogen van ruim 350 toeschouwers propagandabasket vertoonden. Dat uiteindelijk de haver niet naar het beste paard heeft verschillende rede nen, In de eerste plaats verloor Cabrita vier basisspelers met 4 fouten. Coene ging er reeds uit na 7 minuten in de tweede helft en aan de 15e minuut volgde Benny D'hooge, na 16 minuten mocht kapiteint Luc Michiels op de bank plaats nemen en in de 20e minuut was het de beurt aan top scorer Pieter Hollants. De nerveus en zwakleidende scheidsrechters Lamers, Colman toonden zich in een faire en spor tief betwiste wedstrijd wel bijzon der streng voor Cabrita, dat een wenkende zeg In de slotseconden zag teloor gaan Cabrita nam in de eerste minuten voorsprong via Michiels en Hol lants (6-0) maar de bezoekers voelden het Cabrita gevaar en re ageerden met een 1017 stand aan de 10e minuut. De Zeienaars re ageerden met een 12-0 langs Dhooghe en Hollants en Peter bleef zijn ploeg stimuleren zodat i de rust met een 38-42 score de thuisploeg nog een ruime winstkans had. In de tweede helft zorgde Cabrita voor een nieuwe 12-0 uitloper langs een hakende Dhooghe en een sterk gemotiveerde Coene. Depreze trachtte het Amerikaans gevaar Flamank (42 p) zo goed «Is het ging in te tomen en FHif Van Hassel kwam goed In de match terwijl Gilbert Van Hassel als vervanger van Coene de no dige i-nizet toonde om een nuttige pion te zijn en bergen werk ver zette- Maar de spelersuittocht langs Cabrlta-zijde was de oor zaak dat de verdiende overwinning niet in Sporthal De Zeven bleef Cabrita leverde het bewijs dat ze bekwaam zijn in eerste provinci aal een flinke rol te spelen. Technische uitslag Coene 0—4, Dhooghe 9-14. Van Hassel F 02, Van Miegroet 0—0, Hollants 2112. Deprez 02. Michiels 8—2. Van Hassel G 0—2, Van De Velde 0—0. Reserven CABRITA AALTER 62-66 Rust 30—29 Coene 04, Van Hassel G 46. Van Miegroet W. 62, Van de Velde E. 6—10. Philig 4—2, Goe man 04, Van Lysseibetten 22, Heirwegh 810, Goossens 02. BENO- n zi We lijk tste hel EERSTE KLASSE (DAMES) LE LOGIS COCRI AALST 92-87 ln de topmatch Le Logis - Cocri Aalst is de beslissing In de ver lengingen gevallen. Immers na de 40 min reglementaire speel tijd luidde de stand 81-81 De Aalsterse meisjes waren in deze voor beide ploegen belangrijke wedstrijd nochtans uitstekend van stapel gelopen Immers na min der dan geen tijd stonden 0-12 cijfers op het scorebord. Le Logis kwam maar niet van de grond en wertd in deze aanvangs- minuten volkomen weggespeeld door een beweeglijke Aalsterse formatie. Vooral het trio Rommel WasilewskaDe Luyck maakte scherven en dwong de coach van de thuisploeg tot herhaalde ver vangingen. Onbegrijpelijk was dat coach Veihulst na een kwartier De Luyck. die tot dan toe een 20-tal punten achter haar naam had, door Frieda 'Heiremans ver ving- Deze nog te Jonge wissel speelster kon De Luyck uiteraard niet benaderen en Le Logis kwam dan stilaan terug langs Honhon, Seron en Romain. De veer was gebroken bij Aalst dat bij de rust toch nog 11 punten winst total!- zeerde Ook in het half uur stond AalSf nog aan de leiding 59-68 dit mede dank zij de inspannin gen van Anne Marie De Schrij ver In de verdediging. Naar het einde toe zouden de scheids rechters dar» ook bun duit in het Le Logis zakje doen Op een minuut van het eindsignaal lieten ze een zware fout op De Schrij ver onbestraft. Een opspringbal was naar hun mening al vol doende- Uit de tegenaktie die volgde werd h©t 81-81 met a"e verdere gevolgen vandien voor de Aalsterse meisjes die haast de ganse wedstrijd door hadden gedomineerd- DE DOELPUNTEN Rommel 10 Ringoir 6 Mal- chie 4 De Luyck 24 Bistro- movich 8 De Schrijver 4 Wasilewska 31- Nu zondag speelt Cocri in de zaal Black Boys tegen Pepinster J.V-H in de laatste spelperiode bleven ze de eerste 8 minuten zonder korven, zódat het voor de St- Niklase tegenstander maar een klein kunstje was om een 15-tal p-unten voorsprong te nemen. De thuisploeg begon aan een achter volging, maar de eenzijdig opge zette aanvallen waren medeoor zaak dat ze niet verder dan tot op 5 punten geraakten- TECHNISCHE UITSLAG In de wedstrijd Kangoeroes - Were Di moest er verlengd worden en Were iDi haalde het (68-73)- Pletlnck Noella 40; De Lint decker Marleen 46: De Waele Annet 4—4: De Graeve Brigitte 1010; Onselaere Giselle 0—0: Inghels Monique 00. BENO In de eerste helft zag het er noch tans naar uit <*at Were Di de be tere zou zijn maar de thuisploeg stoorde zich niet aan de 20-33 rustcijfers en begon aar» een re monte die langs een sterk spe lend vijftal Moens, Vandenberghe, Waterschoot, Van Darrwne en R- VeHbeke leidde naar een gelijke stand aan de 15e minuut en van dan af werd een spannende zij aan zij waarbij Jef Waterschoot tegenslag kende wanneer een bal zuiver terug uit het net sprong zodat er uiteindelijk extra-times aan te Pa» kwamen. Ondanks het heftig verweer var» André Verbe- ke als rebounder en al het goede dat Heirwegh en Straetman belo ven, moesten de jongens van het Twe Bruggenplein uiteindelijk de 'duimen leggen Na het vertrek van Windey (Waas munster) en Pleters (Bazel) werld KANGOEROES HAMME - WERE Dl ST. NIKLAAS het vo°r trainer-speler Jef Water schoot een hele karwei om zijn ploeg reboundkraoh,. te geven. De eerste kompetitiewedstrijden wa ren dan ook niet bijzonder opti mistisch- Op de vierde sp eeldag kwam er een gunstige kentering onder vorm van een eerste over winning te Eksaarde- Ult.de zege hadden de Kangoeroes dan ook de nodige geestdrift geput om in de thuismatch tegen co-leider Were Di St. Niklaas hun vel duur te verkopen Technische uitslag Moens 22, Vandenberghe 16. Waterschoot 12. Van Damme 10. Verbeke R. 8, Verbeke, A Heirwegh, Straetman. Be no Deze Beverse aanval werd onderschept door de Kangoeroedames- (jvc)

De Voorpost | 1975 | | pagina 20