i HET GEBEURDE IN UW STRAAT. /ELDWACHTERS \RR. AALST 3CH0TEN VOOR DE EER De Voorpost - 24-10-75 - 11 iowat 65 veldwachters uit het arrondissement Aalst schoten pet het pistool voor de eer van beste schutter. Victor De Roy ivas de beste scherpschutter, terwijl Raymond De Schuyte- ieer de beste was in het snelvuren. Beiden werden in de ilgemene rangschikking echter voorafgegaan door Cyriel Van Éerzele uit Zandbergen. Oioor de aardigheid geven we de twintig beste schutters van |et arrondissement: Van Herzele, Zandbergen; De Roy Vic- *or, Nederboelare; DeSchuyteneerR.,Overboelare; DeWae- Viane; Vonck Welle; De Neve, Kerksken; Marcquebrucq, Lieferinge; D'Hoe, Gijzegem; Verscheuren, Oordegem; Hey- se, Erembodegem; Verlaeckt, Mere; De Leeuw, Hofstade; kies, Vlierzele; De Raedt, Herzele; Van Onacker, Meldert; De Meyst, Moorsel; Callaert, Baardegem; Thomas, Voorde; De lols, Moorsel; Brootcorens, Zottegem. Plaatsgebrek noopte tot uitstel van diverse artikels. ERDERSEMSE K.B.G. JUBILEERDE er Hooj iet g. Ie mui liet loossei met gen fei jent z< eest zij e is no< /an n mieesta liskussl Kristelijke Bond voor Ge- ioneerden van Herder- bestaat tien jaar. In aan- zigheid van meer dan 200 leschrevenen, werd op ensdag 22 oktober, door orzitter Gustaaf De Ridder lens het feestmaal hulde ge- icht aan de stichters van de nd, waarvan er reeds ver- leidene voerleden zijn: Jan ulens, LouisVerleyen, Jan irmoesen, Serafien Stae- is, Louis Michiels, Valery eys en Adolf Van Nuffel. An- ren hebben het als werkend stuurslid moeten stop zet- E.H. Van Vlemmeren, eer- proost: Benoit De Brucker Frans De Meersman, tien (r bestuurslid, en Mevrouw ille Heyderickx. hartelijk en meer dan ver- ind applaus ging naar Maria insegers die sedert tien jaar altijd de onvervangbare ikretaresse is van de Bond. iel werd in herinnering ge- racht in een overzichtelijk slag, waarvan de samen- itting neerkomt op de ver leiding van stichting, lede- intal en aktiviteiten van de bönd. Gestart op 13 juni 1963, met 147 leden telt de Bond nu 235 leden. Jaarlijks werden vier feestvergaderingen gehouden vooralle leden, met eetmaal en orkest: Paasfeest, Zomerfeest, St. Maarten en Kerstfeest. Tot viörmaal toe per jaar werd er op reis gegaan. Ook worden de zieken regelmatig bezocht en verrast met een attentie. Er is een hobby-klub en een kaar- tersklub die komen om de veer tien dagen samen. Een dienst voor voetverzorging werkt meer dan voortreffelijk. De huidige Proost De H. Mus- sche die vooraf een dankmis had opgedragen, sprak een woord van dank uit voor wat vroeger gepresteerd werd en vooral voor hetgeen nu gedaan wordt door de huidige bestuur- sploeg. Ook de heer Burge meester betoonde zijn waarde- ring voor de KBG Als afwisseling voerde de hobby-klub een paar aange paste liederen uit. Na het feestmaal speelde een orkest ten dans: de sfeer was er jon ger dan je denkt. lande feesttafel (jm) MOORSEL: bromfietser gewond Zondagnacht langs de Steenweg op Aalst te Moor sel werd de bronhfietser René Pauwels, wpnende Groenstraat te Aalst, aange reden door de personenauto bestuurd door Polydoor Maertens uit Merchteim. De bromfietser werd gewond en moest worden verpleegd LEDE: voetganger gewond Zaterdagavond in de Kei bergstraat te Lede deed de voetganger Jozef Slagmul der, Merenstraat 14 te Nieu- werkerken, ingevolge een misstap een erge val. De man liep verwondingen op en moest naar de O.L.- Kliniek van Mijlbeelf worden overgebracht. EREMBODEGEM: wielrij dergewond Zondagvoormiddag langs de Brusselbaan te Erembo degem werd de wijelrijder Gustaaf Herssens, wonende Affligemdreef te Aalst, aan gereden door de personen auto bestuurd door Louis Van Peteghem uit Asse. De wielrijder werd gewonnen en moest worden verpleegd. Bromfietser gewond Dinsdagnamiddag jn het derde industriepark te Erem bodegem ter hoogte van Somati deed zich een aanrij ding voor tussen een auto tractor en de bromfietser Julien Dhaeseleer, wonende Koolstraat 127 te Aalst. De bromfietser werd gewond en moest naar het hospitaal te Aalst worden overgebracht. Gewond Dinsdagmorgen op het werk in de derde industriezone te Erembodegem deed Agnes Annaert, wonende Hoog-- straat 23 te Kerksken,. inge volge een misstap e^n val waarbij zij verwondingen opliep. Zij moest naar de kliniek van Mijlbeek worden overgebracht. MELDERT: wielrijder ern stig gewond Maandag in de Kerkweg te Meldert deed de wielrijder Odilon De Pauw, wonende Parijsstraat 10 te Meldert, ingevolge het ontwijken van eite o Jeiul Wacht niet op uw vijftiende maand... Maar spaar tussen 15 oktober en 2 november. Want er is een extra trekking met 1300 Gourmet Party's t kunt U deelnemen? teenvoudig. Door te sparen. Iedere storting van 1.000 F geeft recht op een gratis tombola biljet. Zijt U spaarder cooperateur? Dan knjgt U 2 tombolabiljetten. Houdt uw biljetten bij! Want deze nemen automatisch deel aan de eindtrekking met meer dan 12.000.000 F prijzen Gratis tombola ingericht door LVCC tot bevordering van - 70 piachtige HI-FI stereo-installaties Grundig - 55 fijnsets Agfa-Gevaert Bromfietsen, hobby-sets, radiorecorders, fietsen, electronische rekenmachines, standaardwerken, Escoffier-sets, fototoestellen, koperen serveer pannen, zakken Samsonite, keukengamituren, fnetsnijders Zyliss, tuinzetels. Het spaarseizoen is begonnen. Wilt U er meer over weten Vraag dan de kleurenfolder het spaarwezen Verg KB 8 31975 Ril 11/ D I 58513 -177 een hindernis en erge val. Hij werd ernstig gewond en moest naar de kliniek van Mijlbeek worden overge bracht. Gezien de ernst van zijn toestand moest hij in het Akademisch Ziekenhuis van Gent worden opgeno men. AALSTgauwdieven Zaterdagvoormiddag wer den voor de derde keer op de wekelijkse markt te Aalst, geldtassen door gauwdie ven gestolen. Thans waren Elvire De Vriendt uit jErem- bodegem, Madeleine Van Gutsem uit Aalst en Paula Verheyden uit Moorsel, de slachtoffers. Hun geldtas sen met belangrijke som men geld werden ont vreemd. Door de politie werd een onderzoek inge steld. Bromfietser gewond Zaterdagmorgen aan de Bre- destraat - Verbandhofstraat te Aalst deed zich een aanrijding voor tussen de bromfietser Bernard Mi chiels, wonende Dr. De Moorstraat te Aalst en de personenwagen bestuurd door Jozef De Keukelare uit St.-Gillis-dendermonde. De bromfietser werd gewond en moest worden verpleegd Een gewonde Zaterdagavond aan de Gent sesteenweg - Siesegem- baan te Aalst, deed zich een aanrijding voor tussen de personenauto's bestuurd door Henriette Schelstraete, wonende Klaartestraat te Zwijnaarde en deze be stuurd door Joost Van Hbrebeke uit Eeklo eerstge noemde liep verwondingen op en moest naar een ziekenhuis worden overge bracht. Bestuurder gewond Langs de Dendermondse- steenweg te Aalst kwam het zaterdagnamiddag t{>t een aanrijding tussen de perso nenauto bestuurd door Hen ri Van Driessche uit Antwer pen. Eerstgenoemde liep verwondingen op en moest worden verpleegd. Dronken man reed met gestolen kamion in gracht Mark M. uit Aalst moest maandag voor de Dender- mondse korrektionele recht bank verschijnen, omdat hij op 13 december 1974 te Aalst een vrachtwagen had gestolen en er later te Meldert mee in een gracht was gereden. M. maakte echter verstek. Het openbare ministerie vroeg een strenge toepas sing van de strafwet degens diefstal, dronken sturen, rijden zonder verzekering en zonder rijbewijs. M. werd veroordeeld tot 4 maanden cel, 22.500 fr. boete en een rijverbod van 2 maanden. Diefstal Zaterdag werd in je Affli gemdreef te Aalst de wagen van Maria-Louise Lauwe- reys uit Aalst opengebro ken. De dieven gingen aan de haal met waardevolle voorwerpen en zaakpapieren Inbraak Tijdens de afwezigheid van de bewoners zijn onbeken den binnengedrongen in de woning van Decok in de Beekstraat te Aalst. Zij doorzochten alle kamers en meubels en richten 'hierbij veel schade aan. De waarde volle voorwerpen ty/erden meegenomen. Door de spe ciale opsporingsbrigade van de politie werd een ónder- zoek ingesteld. Bromfietser gewond Vrijdagavond deed zich te Aalst een aanrijding voor tussen de bromfietsster Ma ria Rooms uit Aalst en de personenauto bestuurd door Denise Maes uit Aalst. De bromfietsster werd ge wond en moest worden verpleegd. Bestuurder gewond Aan de Moorsel baan te Aalst deed zich een aanrij ding voortussen de autobus bestuurd door Emiel De Decker uit Grembergen en de personenauto bestuurd door Albert De Leeuw uit Erembodegem. De Leeuw liep verwondingen op. Bromfietsster erg gewond In de Hoezestraat te Aalst kwam het tot een aanrijding tussen de bromfietsster Mo- rena Van Den Stock uit Erembodegem en de perso nenauto bestuurd door Feli- cien Bisback uit Nieuwker- ken. De bromfietsster liep ernstige verwondingen op en moest naar de kliniek van Mijfbeek worden overge bracht. Wielrijder gewond Aan het Koninklijk Ateneum op de Graanmarkt te^ Aalst deed zich een aanrijding voor tussen de wiejrijder Christiaan Michiels uit Gij zegem en de personenauto bestuurd door Luc Schoon- haert uit Aalst. De wielrijder werd gewond en moest worden verpleegd. Wielrijder gewond Zaterdag aan de Gentse steenweg te Aalst deed zich een aanrijding voor tussen de wielrijder André Hpirman uit Aalst en de personenwa gen bestuurd door André Berckmoes uit Burs^t. De wielrijder liep verwondingen op en moest worden ver pleegd. Voetgangster gewond Zondagavond aan de Leo- poldlaan te Aalst werd de voetganger Laurant Van Ransbeeck uit Aalst bij het overstappen van de rijweg aangereden door de perso nenauto bestuurd door Ra- faël Lenssens uit Oorde gem. De voetganger, werd gewond en moest worden verpleegd. Vluchtmisdrijf In de St. Jobstraat te Aalst werd Frans D. uit Aalst aangehouden nadat hij een aanrijding had veroorzaakt en vluchtmisdrijf hab ge pleegd. D. liep eveneens verwondingen op bij het ongeval. Inbraak Tijdens de nacht zijn onbe kenden binnengedrongen in de lokalen van de firma Metalax, Geraardsstraat te Aalst. De kantoren werden doorzocht en menig waarde vol voorwerp werd meege nomen. Bestuurder gewond Woensdagnamiddag in de Aan de Molenstraat en Molenkouterstraat te Meldert kwam het tot een aanrijding tussen de wagens van Van Nieuwenborgh en Reynaert (jm) Geraardsbergstestraat te Aalst werd de gestationeer de personenauto van Claude Catala, wonende te Gent aangereden door de wagen bestuurd door Mardel De Lange uit Gent. De lange liep verwondingen op. Gewond Dinsdag in de rijkstech- nische school, Welvaart straat, te Aalst, kwam de scholier Rony Jacobs, wo nende Wijngaardstraat 95 te Aalst, met de hand in een zaag terecht. De knaap werd gewond en moest naar een ziekenhuis worden overge bracht. Bromfietser gewond Woensdagavond, aan de Bredestraat-Tulpstraat te Aalst kwam het tot een aanrijding tussen de perso nenauto bestuurd doQr Frits Couck uit Aalst en de bromfietser André De Pauw uit Aalst. De bromfietser werd gewond en moest worden verpleegd. Voetganger Woensdagnamiddag aan de Watertoren straat te Aalst deed de voetganger Roger Vincent, wonende Waterto renstraat 30 te Aalst, inge volge een misstap een erge val en liep verwondingen op. De man moest naar het ziekenhuis worden ge bracht. Stoomleidingdefekt Donderdagavond geraakte de stoomleiding in de zelf- wasserij van Albert Meers man, Zonnestraat 47, Aalst defekt. Aanvankelijk dacht man dat de ketel zou springen maar de brapdweer kon de schade beperken Erge val Dinsdag deed Johan Van De Maele, wonende Ingang De Nayer 1 te Aalst,' in zijn woning een erge val waarbij het ernstige verwondingen opliep aan het bekken. De man moest naar het zieken huis worden overgebracht. Bromfietser gewond Dinsdagnamiddag langs de Ledebaan te Aalst kwam het tot een aanrijding tussen de autobus bestuurd door Mare Hulsbosch uit Aalst en de bromfietser Johan Erauw, wonende Bredestraat 7 te Wanzele. De bromfietser werd gewond en moest naar het hospitaal worden over gebracht. Bestuurder gewond Dinsdag werden op de Ledebaan te Aalst de gesta tioneerde personenauto's van Gabriëlle Van Pottel- berghe uit Nieuwerkerken en van Eddy Schouppe uit Kerksken aangereden door de wagen bestuurd door Marcel Vijverman uit Lede. Benevens materiële schade liep laatstgenoemde ver wondingen op en moest worden verpleegd. Wielrijder gewond Dinsdagnamiddag aan de Schietbaan te Aalst reed de wielrijder Hector De Meers man uit Erembodegem toen hij ingevolge een verkeerde beweging ten val kwam. De wielrijder werd gewond en moest worden verpleegd. Wespennest verwijderd Donderdagnamiddag werd de brandweer ter hulp ge vraagd voor het verwijderen van een wespennest dat zich had vastgeankerd aan de woning nummer 49 op de Rolleweg te Aalst. Valse oproep Vrijdagnacht omstreeks 0.30 uur werd de plaatselijke brandweer telefonisch op geroepen voor een brand die ontstaan was in num. Ier 69 van de St. Jozefstraat te Aalst. Bij aankomst stelde men vast dat hier alles rustig was en het een valse oproep betrof. Door de politie werd een onderzoek ingesteld. Wielrijder gewond Donderdagnamiddag aan de Parklaan Osbroekstraat te Aalst deed zich een aanrij ding voor tussen de wielrij der Oscar De Neef uit Aalst en de personenauto be stuurd door Hubert Eeck- haut uit Aaigem. De wielrij der werd gewond en moest worden verpleegd. Inbraak Donderdagnacht zijn onbe kenden bij midden van braak binnengedrongen in de lo kalen van de firma Tandy in de Molenstraat te Aalst. Alle plaatsen werden doorsnuf feld. Niettegenstaande een klaar verlichte .straat zijn de daders met een hele vracht kostbare voorwerpen aan de haal gegaan. Bromfietser gewond Donderdagnamiddag aan de Capucieneniaan, ter hoogte van het klooster te Aalst, kwam het tot een aanrijding tussen de bromfietser Fred dy Wylleman uit Gent en de personenauto bestuurd door Henri De Smedt uit Nieuwerkerken. Op heterdaad betrapt Donderdagnamiddag in een grootwarenhuis in de Nieuwstraat te Aalst werd Gustaaf D.S. uit Aalst door een verkoopster op heterr daad bij diefstal van ver schillende voorwerpen be trapt. Hij werd door de politie voorgeleid. Aanranding Maandagnacht in de Zout- straat te Aalst werd de voetganger Alfons De Coo- man, wonende Koolstraat te Aalst, bij het nazien van zijn brieventas, door diie onbe kenden aangerand en van zijn brieventas met daarin een belangrijke som geld beroofd. Diefstal Maandag werd in de Akade- mie voor Schone Kunsten aan de Oude Vismarkt te Aalst, ten nadele van Albert Braeckman uit Dendermon- de, door onbekenden een rekenmachine ontvreemd. Voetganger gewond Maandagavond aan de Leo Du Bethunelaan te Aalst deed zich een aanrijding voor tussen de voetganger Luc Verdoodt uit Aalst en dé bromfietser Willem Van de Velde uit Aalst. De voetgan ger werd gewond en moest worden verpleegd. Uit schommel gevallen De kleine Sanny De Schrij ver, wonende Houtmarkt te Aalst is in het stadspark te Aalst uit een schommel gevallen. Het kind werd ernstig gewond en moest worden verpleegd. NIEUWERKERKEN: Brom fietsergewond Woensdagnamiddag in de Merestraat ter hoogte van de grensscheiding met Aalst kwam het tot een aanrijding tussen een personenauto en de bromfietser Remi Bayens, wonende Spoor wegstraat 54 Mere. De bromfietser werd gewonden moest naar het hospitaal van Aalst worden overge bracht. EEN TRAP VOL ROMMEL IS EEN GEZIN VOL BUILEN EEN RAAD VAN MET BELGISCHE RODE KRUIS

De Voorpost | 1975 | | pagina 11