V. AALST WINT TE BEYNE OSIS AALST PNIEUW PUNTEN RIJKER reddy De Kerpel egen Prick te Zele st ameshandbal - Beker van België !e NATIONALE NATIONALE Grembergen S.K. te gast in Nederland TAFELTENNIS Dender, Schelde en Waas Vijf performaties voor St.-Niklaas A Grembergse A doet hét goed Tic Lebbeke knap in kompetitie en beker Raf Bellon Vriendschappelijk John De Croock Papa Haleydt Terug Voorzitters Rally-uitblinker Peerke Scholliers Eerste Negen Brabo 21 ksem ndivi- I met >r de lOUWt, ;n de in 14 :n al- in de i niet n zo- doen, ch te temin ntieel l niet n ge- over >mpe- Aalst heeft te Beyne opnieuw met de overwinning aange- Wat echter belangrijker is, is de wijze waarop Een- dit deed. De jongens van trainer Roganovic speelden iuw een vlot en opvallend goed handbal zodat wij mogen emen dat Eendracht, na een moeilijke aanpassingsperiode ieg is om een zeer goed seizoen te lukken. Sparta Aalst i een daverende kompetitiestart eventjes weggeduisterd is de twee laatste weken. Was er voor de nederlaag op Herstal weinig uitleg, zaterdag tegen Visé speelde er In maar een „half" Sparta. Misschien is er dit jaar nog geen vari promotie maar Sparta kan duidelijk de „giant-killer" in tweede nationale. :rbelle langs Van het NE - E.V. AALST 17-20. Iracht is eigenlijk nooit loeilijkheden gebracht te e. Dat het klasseverschil duidelijker in cijfers uit- ukt werd is uitsluitend te aan het feit dat de ie-getinte" arbitrage op ogenblik de spuigaten p. Na een vrij gelijkop- eerste wedstrijdge- leidde Eendracht met 10" spelen. Een zeer spelend Eendracht zou dan af zijn wil duidelijker men opdringen aan het rakkende Beyne Na 20' het scorebord 5-9 aan ït de en bij de rust bleef deze vier- d oei en-voorspron g op het scorebord. Onder impuls van het goed afwerkende trio Petrez-Bay- ens-Rimbaul, bleef Eendracht het wed strijd beeld beheersen zodat met nog ongeveer een kwartier te spelen de Aalster- se overwinning veilig was .11- 18). Even later begon echter de wedstrijdleiding aan een home-fluitrecital dat voor ge volg had dat Eendracht op ze ker ogenblik slechts me! vier spelers op het terrein stond. Coen, steeman en Rimbaut waren buitengestuurd voor 2 minuien en hiervan kon Beyne natuurlijk profiteren, om de nederlaag te verkleinen. Echt gevaarlijk werd de thuisploeg echter niet meer, zodat Een dracht als overtuigend win naar deze wedstrijd kon af sluiten. Scoorden Steeman 1, De Doncker 6, Bayens 6, Rimbaut 4, Petrez 3 en Coen 1 RESERVEN BEYNE - E.V. AALST: 23-8. Een zeer onvolledig E.V. Aalst moest zelfs beroep doen op de „oude gloriën" Gilladen en Lievens om een reserveploeg te kunnen samenstellen. Toen P. Nys dan nog gekwetst werd was de afstraffing onvermijde lijk geworden. Bij de rust wees het scorebord reeds 10-4 aan en tijdens het tweede wedstrijdgedeelte werd Een dracht onder de voet gelopen. Scoorden: Van Gucht 1. Nys 2, Van Malder 2, Simal 3. SPARTA AALST - AM. VISE 18-28. Tegen het zeer vlot spelend Am. Visé met als opvallendste figuren speler-trainer Van Dyck, beeft Sparta, met een gehalveerde ploeg nooit kun nen overtuigen. De Spartanen zonder de gekwetste Verbes- tel, de door de club geschor ste W. Van Delsen en zonder L. Van .Delsen en Cleemput werden vooral tijdens de eer ste helft volledig overspeeld. Na 20' was de wedstrijd reeds gespeeld want de bezoekers leidden toen reeds met 2-10. Langs Verlée, met drie doel punten, kon Sparta de cijfers wat „redelijker" maken bij de rust. Ruststand 6-12. Tijdens hei tweede wedstrijdgedeelte speelde de thuisploeg wat be ter mee maar het opvallend sterke Visé kon nooit echt be dreigd worden. Even gaf Spar ta de indruk Doch nog te kun nen terugslaan (15-20 na 45' spelen) maar het wedstrijdein de bleken zij duidelijk niet meer aan te kunnen. Scoorden Mens 6, Verlée 4, P. Bomon 1, Koen Bomon 6. Ganzeman 1. EVA. ügi etter zwak H. De levoe- selen- Brabo rkwet- Aalst heeft ta Evere zeker bewezen niet tot de ploegen uilen behoren die door de degradatie bedreigd worden, eert nieuweling in derde nationale in elk geval een eerste achting. Deze maal speelde Rosis een taktisch sterke rtrijd en van het holder de bolder handbal waartoe zij zich ns het seizoenbegin soms wel toe lieten verleiden, was r.u sprake meer. Trainer W. De Boeck mocht zich terecht tevreden man noemen. jezien 3 dat dotier I be- Vu est, k, driokx i Ab- RE - ROSIS AALST Rosis tijdens de eerste lut een penalty had gemist het Evere die de score Ie. Langs J. Meert, en- malen voorbeeldig ge- eerd door keeper Van nam Rosis de wedstrijd tanden zodat na 10' de snaars met 1-3 leidden, begon nu een zieer goed dbal te spelen waarmee e duidelijk geen weg wist na het kwartier de sco- -5 bedroeg. Evere begaf nog niet en ondanks weer eens voortreffelijke ler Van Snick kwam de ploeg opnieuw in de wed- Via 5-6 werd de rust ikt met een 7-7 stand. Ie verfrissingen kon Rosis definitieve kloof maken. In tijdspanne van twaalf mi- werd er vijf maal ge- ird. Deze vijf treffers wa llet resultaat van taktisch i kombinaties die nooit haast op doel werden be en. Deze 7-12 stand bleek met de definitieve over ling voor Rosis daar Eve- minuten voor het ein- och nog terug kwam op- in tot 10-12. Rosis duwde Dat keer pmer- )k M San, leden ders- raak berg- wijze open. ïrem- over ionge Aalst meer nog :n en niet heeft uwen rinck ning. ercq. Dei L. echler nog even het gaspe daal in en via J. Meert en cir- kelspeier De Smedt werd de overwinning veilig gesteld. Scoorden J. Meert 6, J.P. De Jaagher 4, De Boeck 1, L. De Smedt 3. G. De Jaegher 1, R. De Smet 1. RESERVEN EVERE - ROSIS 19-15. Indien de Rosis reserven niet op een enorm klasrijke Tune siër hadden gestoten, hadden zij wiellicht te Evere hun eer ste zege behaald. Deze Tune siër scoorde echter dertien maal en meteen was de Rosis zege niet meer mogelijk. Na 10' wees hel scorebord 3-3 aan en bfj de rust leidde de thuisploeg met 10-8 cijfers. Tijdens de tweede speelhelft hetzelfde wedstrijdbeeld. Ro sis scoorde regelmatig langs Van Impe, De Smed'J en Van Nieuwenborgh maar het „bui tenlandse" gevaar bracht de thuisploeg echter steeds op voorsprong. Ondanks deze ne derlaag was het duidelijk dat de Rosis doublures van week tot week vooruitgang boeken. Scoorden Van Impe 5. Van Nieuwenborgh 3, De Meers man 3, De Smedt 3. D'Hondt 1. WALCHEREN - G.S.K. 15-16. Door onbegrijpelijke situaties en polimieken in de B.H.B. is voor een aantal promotieploe- gen van Oost-Vlaanderen de kompetitie nog steeds niet ge- slart. G.S.K. bleef evenwel niet bij de pakken zitten en heeft reeds verschillende kontakten gelegd over de grenzen. Waar beter dan 'bij onze Noorder buren kan men zioh gaan ver volmaken en klaarstomen voor de kompetitie die er misschien toch zal komen. Zondag jl. was G.S.K. te gast bij Olum- pus Vlissingen. Met een zeer homogeen team en sterk ge motiveerd pakte de ploeg uit met technisch zeer goed spel ondersteund door een verbluf fende fysische kondilie. Vooral de fysische inzet lag aan de basis dat het gerepu teerde Waloheren (ploeg uit de Nederlandse tweede afde ling) vlug op een achterstand blikte van een viertal doel punten, welke gescoord wer den door Seghers Franpois, Jean Caudron en Karei Vinck (beslist een versterking voor de ploeg). G.S.K. liep uit tot 2-8 vooral onder impuls van een zeer schotvaardige Se ghers. De rust werd bereikt met een 4-8 stand in het voordeel van een zegezeker G.S.K. De tweede speelhelft hadden de Nederlanders dui delijk instrukties gekregen en vonden enkele zeer goeie te genzetten op de systemen van G.S.K. Een niet in zijn beste dag zijnde Frans Van Hecke was mede verantwoordelijk dat onze noorderburen terug kwamen lot 7-8. Coach Wer ner De Mol reorganiseerde het team en G.S.K. ging op nieuw resoluut tempo spelen wat hen een winst opleverde van 3 doelpunten door J.P. Buyle en J. Caudron. Walohe ren bleef evenwel goed aan- k'ampen en 12 minuten voor :ijd wezen de bordjes 13 ge lijk. In de laatste rush wist G.SJ<. dank zij Seghers en Caudron het pleit te winnen. Einduitslag 15-16. VLISSINGEN OLYMPOS- G.S.K.10-16. Het feil dat Walcheren het zeer sterke elftal van Vlissin gen nipt had overwonnen mo tiveerde de G.S.K. jongens, in een hoogstaands wedstrijd, welke men in de Belgische kompetitie helaas te weinig ziet, wist G.S.K. de meerdere te blijven van Vlissingen. Seghers en vooral Hugo De Potter op quick breack scoor den voor G.S.K., gesteund door hun ploegmaats Caudron en een voortreffelijke spelver deler Hubert Trienpondt. Hierdoor bereikte G.S.K. de rust met een 6-5 in hun voor deel. De tweede helft leverde heel wat sensatie en aanvan kelijk ibleven de ploegen op gelijke hoogte. Een zwakke wedstrijdleiding was oorzaak dat het spelpsil langs beide zijden daalde. Vooral de aal- vlugge Antoine Dauwe ver raste de Vlissingse defensie en bracht G.S.K. opnieuw af gescheiden op voorsprong (8-11). Nu kwam de G.S.K. scoormachine voor goed los en Karei Vinck, Caudron en Seghers wisten nog enkele malen de Vlissingse defensie te vloeren. Eindstand 10-16. De wedstrijd voor zaterdag avond 25 oktober vangt aan te 19.30 u. tegen het jeugdige elftal van Jochewoa Aalst. EVA. fns het weekeinde van 1- ivember vinden de eerste strijden plaats in verband Beker van België. Aalst krijgt de ondankba- sak Uilenspiegel te ont- terwijl Ros Beiaard lermonde op verplaatsing Merksem een betere zaak doen. Sparta Aalst moet naar het verre Asterix. De Sparla-meisjes maken weinig kans, maar Asterix overwinnen is echt geen onmogelijke taak. Aalst Sportief, op verplaat sing naar Evere, zal deze op- draoht zeker niet onderschat ten, maar een Aalsterse over winning mogen wij toch ver wachten. Avanti Femina dat Grivegnée op bezoek krijgt zal waarschijnlijk minder te genstand ondervinden. De verdere schiftingen worden gespeeld de weekeinds van 10-11, april 1976, 1-2 mei, 8-9 mei, 15-16 mei. De finale is voorzien op 22-23 mei. De kompetitie wordt gespeeld met heen- én terugwedstrijden tot en met de halve finale. Bij gelijkheid van punten telt het doelgemiddelde en indien de ploegen dan nog gelijk staan worden verlengingen gespeeld. Is de stand dan nog gelijk, dan word* een beslissende wedstrijd gespeeld. EVA. Het valt v/el eens moeilijk de palm van de week toe te kennen en het is zeker niet gebruikelijk deze een verliezende ploeg toe te wijzen. Toch is het St. Niklaas A, in derde nationale, die ons inziens de palm verdient. Geplaatst tegenover titelkandidaat nummer I Atlantic Antwerpen hebben de Waaslanders een sterke verrichting gebracht. Zonder Albert Schalfaut, heel kundige bewerking, en met Her man SneHings als invaller, had den André Schelfaut en co schijn baar geen kans op een eervolle uitslag De Antwerpenaars met één B 2 en drie C 0 spelers moch. ten te St Niklaas eenvoudig weg geen wedstrijd verliezen. Het is er meer dan 1 geworden André Schelfaut overwon Op de Beek en Vinqueleir beiden CO De Boes nam eveneens de maat van Op de Beek Dany Vermeulen de van Herleving overgekomen C2 zorgde voor de uiteindelijke sensatie Na Wellens (C 0) te hebben geklopt en met een zuchtje te hebben verforen van Vinqueleir (CO) wist hrj de tot nu toe ongeslagen Heylen (B 2) op de streep te kloppen. Een merk waardige prestatie, die de Den- dermondenaar rru wel zijn volledig zelfvertrouwen moet terug bezor gen- Herman SneHings in moeilijke omstandigheden in de fanionploeg aangeland verdedigde zrch zeer voortreffelijk De komende weken worden voor St Niklaas A zeker niet gemakke lijk. maar toch moeten er ook zonder Albert Schelfaut, die we een spoedig herstel toewensen, funten gewonnen worden. In de Ie provinciale afdeling kon Herleving A het ni®t waarmaken tegen Kuhlmann. Tecqmenne en Inze, waren de besten bij een ontgoochelende Dendermondse A ploeg St Niklaas B langs zijn kant deed beter en ging nu ook Maldegem aan banden leggen De St NLklase B ploeg belooft nu wel een flinke tegenstartder te wonden voor Drive A-titelkandida. ten nummer 1 in deze reeks In de 2e afdeling won Denderleeuw zoals verwacht van Herfeving B Jean Boudou en Hubert Van Langenhove waren de besten in het lokale kamp, terwijl de gebroeders Van Cotthem en Vic een zeer sterke indruk nalieten Denderleeuw A mag dan ook we! als favoriet in deze -reeks be stempeld worden. Melsele A nam nu ook de maat van Tissac A en kan voor Dender leeuw A wel de moeilijkste tegenstander worden- In 3e A hield Denderleeuw B nu ook Sivi B op afstand en zulks mag wel als een knappe prestatie van De Pauw en co worden aanzien In de 3e C wist St Niklaas C de puntjes in te pikken bij Melsele C maar moest de D ploeg de duimen leggen voor het °P bezoek zijnde Sivi C Belsele A schitterend op dreef klopte Temse B liefst m®t forfaitcljfers Herleving C, dat het deed met een verjongde F'loeg hield gelijke tred m©t Kieldrecht. Steigeren Zowel in de gewone kompetitie als in de bekertreffens slaagden de verschillende ploegen van TTC Lebbeke erin, puike uitslagen te noteren LEBBEKE fi BAC 6—4 ln deze kompetitiewedstrijd slaagde Lebbeke B erin makkelijk thuis de overwinning te halen oo BAC Basisleggers van de overwinning waren Robert De Vriendt, die zijn drie wedstrijden makkelijk won en Emiel Van Biesen, die op zijn beurt 2 overwinningen in de wacht „Zeiehof" zal waarschijnlijk in de bokscarrière van Freddy ierpel een speciale plaats innemdn, want zijn opgang kwam door de steun van het talrijke Zelehof-publiek. Een periode was voor halfzwaar De Kerpel zeker positief, niet elkeen is de kans weggelegd om voor een Europese stroon te knokken en die kamp was voor Freddy een eer- «indpunt, maar zijn tweede als lid van het team Van Dries- geeft hem meteen de gelegenheid in eigen midden zich !'|k voor te bereiden. H Club Zele beSchikt over "xfge boksers die met kunnen sparren en onder- bouwen de liefhebbers Gauwe, Danny De Maere Omer Copejans aan hun loopbaan Het zal beslist dat op zaterdag 25 okto- lw 10 u bij de eerste gong- bet Zeiehof goed gevuld bin want manager Jef Van kan in 3 beroepskam pen 5 liefhebberskampen 8 leden van zijf, klub en zijn team onder de ringlichten brengen- Een programma zoals men er nog weinigen op nationaal vlak kan bij elkaar brengen Freddy De Kerpel knoopt heraan met de kompetitie tegen de Duitser Prick en Rifdi Haeck, die zijn bestendige Zeelse opgang zal kunnen bevestigen tegen de ex Italiaanse kampioen Hugo Poli- Voor Rudi is het een nieuwe stap op de Europese klasserings ladder. Jean Van Torre krijgt in zijn -tweede» kamp de fransman Van der Brecht voorde vuisten geschoven en het blijft een innovatie om de tempera mentvolle Van Torre aan het werk te zien Het Quintet Zeelse liefhebbers die tussen de ringtouwen zullen kruipen, zijn zo maar geen boksers die een paar ronden ronidtrir pelen maar het betreft alle jongens met grote mogelijk heden. die onder de hoede van trainer Van Driessche, kunnen uitgroeien en meewerken om de bokssport op een hoger peil te brengen en daar toe zijn Rudi Gauwe, Danny De Maere. Freddy Elaut, Gilbert 8aeyens en Omer Copejans, zeker in staat BENO Grembergse A heeft de kompe titie zeer flink Ingezet Het was te gast bij Troelant A en het werd een forse 19 overwinning Toch hebben de lokalen de mannen van Grembergse een F aar keer tot een belle verplicht Steeds bleef Grembergen over eind- Alhoewel de ploeg uit Sinaai wel tot de zwakke broer tjes behoort vinden we het toch een flinke zege, Lebbeke A Is ongetwijfeld de grote favoriet in deze kompetitie- Vooral nu he kan rekenen op H- Inzé Bij Onkreukbaren, ook een topploeg. is het een spannend duel gewor den Verwonderlijk is dat niemand van Lebbeke A zijn 3 wedstrijden kon winnen. Ze strandden op een allerbeste Luc Verschelden De einduitslag was tenslotte 46 wat onderstreept hoe beide ploegen aan elkander gewaagd zijn Grembergse B was te gast bij Viktory Een grote wedstrijd is het n'et geweest. De bezoe kers. die met een onuitgegeven samenstelling achter id^ tafels verschenen, werden gewogen en te licht bevonden door P de Schepper en vrienden Alleen Jan Vermeire was de rots 'n de branding en won allies Lebbeke C deed de verplaatsing naar Troelant C. De beide Vasseurs, Gilbert en Marcel, waren niet te kloppen- Ze wonnen alles, ook al ging het n,et steeds zonder moeite Tot halfweg van de wedstrijd was moeilijk te zeggen w!e bier aan het langste koordje ging trekken- De bordjes wezen toen 23. Achteraf won Lebbeke C bijna alles Bergveld Baasrode kwam in Hamme de ploeg Van Houte bekampen Het is een zware 100 nederlaag geworden Het vlotte n,et a' te best met de bezoekers. Vijf keer slaagden ze er in een 3e set af te dwingen Verder kwamen ze niet. J de Maeyer geraakte het dichtst hij een eerreddertd F>unt in de wedstrijd tegen A D'Hooghe Jammer dat hij sneuvelde in de laatste punten (22—24) Datzelfde Baasrode, Bergveld. SF>eelde nog een wedstrijd voor de beker tegen Grembergse B Tot ieders verrassing werd het een over winning voor Bergveld (54) De cijfers zeggen vöidoende hoe vinnig er werd gestreden- J. Vermeire won 3 keer en G Ptiilifs eenmaal voor de bezoe kers Bij Baasrode wonnen Van Damme en De Maeyer elk 2 wedstrijden en Luc Pannecoucke één- Boudoncq wonnen elk 3 wedstrij den, terwijl Jerome Jansegens voor 2 overwinningen zorgde- Er zat een overwinning in maar bij de bezoekers bleek Stryliaert wei iets te sterk voor de Herlevingers- In 4e provinciale A haalde Den derleeuw C het tegen Artemis O Kuklos Aalst lukte forfaitcijfers bij Reinsert B en meteen wondt duidelijk dat de Aalstenaars wel «de» kandidaten op de titel zijn in deze reeks. Denderhoutem dat v°or het e®rst moest in treden, deed het m®t allures Het klopte Sivi E en meteen is duidelijk dat ook deze nieuw komers zich zullen 'aten 8*Wen In 4e D wist enkel Hamme de punten thuis te houden. Tissac O kreeg van Verschelden en co niet de minste kans en de forfait cijfers kwamen op het hord Melseie D haaide zijn slagtbuir bij St Niklaas E daar war Belsele B geen tegenstand duloe bij Reinaert C- Melsele E moest de duimen leggen voor Drive E terwijl Beveren nu ook in de beste zin bevestigde door Sivi O in eigen vesting te gaan over winnen. Zonder op de feiten te wiHen vooruitlopen mag worden gezegd dat de teams uit de streek Dender. Schelde en Waas zich duchtig zuilen laten gelden en in verschillende reeksen als kans hebbers mogen worden betiteld De nieuwkomers laten zich even min onbetuigd en dit laatste kan in grote mate, en dan vooral in het Aalsterse, de tafeltennjs- sport aan populariteit doen win nen. V.C- VOORUITZICHTEN DERDE SPEELDAG DERDE NATIONALE Schoten B St Niklaas A X EERSTE PROVINCIALE: Herleving A Sleidinge B X St Niklaas B Drive B 1 Geraardslbergen A Temse A X TWEEDE PROVINCIALE Tissac A Herleving B X Louise Maria A Melsele A 2 Denderfeeuw A Small Street E 1 DERDE PROVINCIALE A Kluisbergen A Denderl B X DERDE PROCINCIALE C Kieldrecht St Niklaas D 1 Melsele B Herleving C 1 St Niklaas C Belsele A X Sivi C Melsele C 2 VIERDE PROVINCIALE A Aalst Denderhoutem 1 Wichelen Denderleeuw C 1 Herleving E Eickerlyc X VIERDE PROVINCIALE D Tissac D St Niklaas E 2 Hamme Beveren 1 Belsele B Melsele E 1 Melsele D Reinaert C 1 VC. sleepte Jammer genoeg kon J Heyvaert zijn waarde niet demonstreren, maar dank zij de overwinning in het dubbelspel van De Vriendt—Van Biesen op Ivens en co. werd het uiteinde lijk een 64 zege HKH ONKREUKBAREN LEBBEKE A 4—6 Hoewel HKH Onkreukbaren tegen Lebbeke A de duimen moest leg gen zijn we er vast van over tuigd dat deze ploeg nog veel tegenstrevers zal doen sneuve len. M De Bruyne en Inzé wonnen ieder 2 wedstrijden. Jozef De Donder, minder in zijn .schik won toch nog 1 wedstrijd Het dubbelspel ging ook naar de Lebbekenaars. TROELANT C LEBBEKE C 3—7 Prachtige wedstrijd van de Leb bekenaars die hun eerste kom petitiewedstrijd winnen- Zowel Gilbert als Marcel Vasseur won nen ieder 3 wedstrijden- Ginette Van Extergem, stukken beter dan de vorige week. schoot nog iets tekort Tooh zal ze dit jaar nog in de goede zin verrassen BEKER LEBBEKE A PRADO A 7—2 Twee ploegen uit de hoogste provinciale reeks stonden in de eerste ronde tegenover elkaar Bij Lebbeke verloor J- De Donder geen enkele set en hoekte hij aldus 3 overwinningen voor zijn ploeg- Marcel De Bruyn en Hector Inzé. beiden gestart met een handicap van 7 punten, zorg den ieder nog voor 2 overwinnin gen en duwden akdus de poort open voor de volgende Tonde. BEKER LEBBEKE C TROELANT B Lebbeke C moest het of nemen tegen Troelant B in de eerste ronde van de beker van het Bisdom Gilbert Vasseur speelde uitstékend en won zijn 3 wedstrij den. Marcel Vasseur verdedigde zich knap maar won helaas geen punten. Ginette Van Extergem. niet in haar beste doen. kon geen overwinning in de wacht slepen VRP De naar Eerste Klasser KV Mechelen overgewaaide Bug- genhoutenaar Raf Bellon is hersteld van een miniscus- operatie. Raf speelde zaterdag een volle wedstrijd met de invallers. Trainer Bollen hoopt Raf zo spoedig mogelijk klaar te stomen voor het fanion- team (vb) Op 11 november voetballen Op stal Buggerrhout en FC Baas rode vriendschappelijk in Op stal om 15 u (vds) Nationaal junioreskampioen John De Croock neemt ook dit seizoen aan cyclocrossen deel Éénmaal per week Niet om te winnen, doch om in leweging te blijven en geen wintervet» aan te kweken. (vb) Rudy Haleydt is papa. Sinds vorige week vrijdag. De Gij- zegemse Waregemvoetballer zou die geboorte dolgraag ge vierd hebben met een doelpunt tegen Lokeren Als eenzame spits stond hij voor een bijna onmogelijke opdracht, ook al deed hij een schitterende Maurits De Schrijver wateren bloed zweten. De Aalstenaar moest Rudy als zijn schaduw volgen, Jammer voor Haleydt dat een kopbal rakelings over de deklat keilde (vh) Op het Konkelgoed waren opnieuw Frangois Pisssens en Francis Van der Straeten op de oefeningen aanwezig Ze speelden verleden zaterdag met de reserven Deze twee oudbekenden maken een ern stige kans om opgesteld te worden in het fanionelftal- (vds) Op zondag 26 oktober gaat te 10.30 u een speciale ver gadering door voor voorzitters van de ploegen aangesloten bij het Lebbeeks tarbiljartverbond De verga dering gaat door in het hoofdiokaai -Ginderklub». dit om de reeds goede verstand houding nog beter tot uiting te doen komen. Belangrijke besprekingen zijn aan de or de (vds) Peerken Scholliers. sekretaris van het Lebbeeks tapbiljart- verbond blinkt ook in andere sporttakken uit- Vooral op rallygebied weet hij zich te onderscheiden. Zijn jongste resultaten Oost. akkerDendermonde (Dendria- rit) 3e Meise 1e Lebbeke Ie Wierijk Verga—Atca 1e Ninove kampioenenrit 1e St Niklaas 1e Vermeldenswaard is ook nog zijn 2e plaats in nationale rally van de V.A.B (760 deelnemers) (vds) In het korroratief gewest DurmeWaasland verloor lei der Telelec zijn eerste puntje van het seizoen Uco was de afsnoeper (vds) Vapo stuurde Manta puntloos naar huis Opvallend voor de prestatie in deze voetbalwed strijd was het feit dat met slechts 9 spelers in het veld kwam, (vds) Brabo Denderbelle werd zondag 19/10 ontvangen op het gemeentehuis. De ze ontvangst werd op touw gezet wegens de Dromotie naar 's lands hoogste afdeling en ook omdat Brabo zijn tienjarig bestaan vierde met een eetmaal in het lokaal. Schepen Bosteels gaf in zijn toespraak blijk van veel realiteitszin toen hij de hoop uitdrukte dat Bra bo zich zou handhaven in 's lands hoogste reeks. EVA.

De Voorpost | 1975 | | pagina 21