Gijzegem Moorsel Nieuwerkerken 13 Den Abbeele Herman en kinderen Kathleen en Jurgen, Gevergemveldbaan 5, naar Wieze Royen 7 De Wolf Antoine, Kruisabeelstr. 48, naar Lebbeke, Brusselsestwg, 318 Het gezin Cami Joseph en zoon Gunther, Kruisabeelstr. 8, naar Wieze, Kruisabeel 2A GROOT BAL Op zaterdag 15 november te 21 u. groot bal in de zaal Breughel, Stw. op Aalst. Dit bal wordt ingericht door de Bond der Bloedgevers, Vriendenkring Moorsel. FILM Zondag 2 november filmvoorstelling van „De brug over d-e rivier Kwai" in de Katho lieke Kring te 19 u. ledereen is hartelijk welkom. TENTOONSTELLING U wordt vriendelijk uitgenodigd op de ten toonstelling van beeldhouwwerken door Remi Van Hove op zaterdag 1 en zondag 2 november in het klubhuis Bergop, Ex- terkenstraat, Moorsel. BAKSCHIETING Op 15 en 16 november bakschieting in het lokaal van Willy en Aline Heiremans naar panklare kippen en vlees naar keuze, ten voordele van de kaatsclub „Steven". Vanaf 19 u. pitjesbak. UITSLAG VOETBAL WILSKRACHT Wilskracht-Baasrode 2-1 Scholieren-Serskamp 4-3 Knapen-Terjoden 2-0 DE BERGVINK Zaterdag jl. was er feest in het lokaal Herbergstraat 2. De vinkeniers huldigden de kampioen en Koning 1975 Moens Em manuel en eveneens de kampioen van promotie Bosman Alfons. 's Avonds was er een etentje en een gezellig samenzijn, ledereen was tevreden. VERENIGINGEN Verenininqen die hun aktiviteiten in De Voorpost wensen aangekondigd te zien. emsn voor kosteloze inlassing, kontakt op met mej. Anita Wille, Kokstr. 1, Moorsel. VTB-VAB Programma voor de maand november zondag 2 november herfstwandeling naar het Zoniënwoud". Vertrek per autocar op het Dorp om 12u.55. Prijs 120 fr. Vrijdag 7 november "naar de Opera Gent. Oovoering van „Wienerblut" van J. Strauss. Prijs 190 fr. Vertrek Lede-Dorp te 19u.05. Zaterdag 15 november wijnproef- en kaas avond in zaal „Den Bonten Os". In samen werking met de Vlaamse Wijngilde. Vrijdag 21 november opnieuw naar de Gentse opera voor „de bruid van de zee" van Jan Blockx. Prijs 220 fr. Vertrek Lede Dorp 19u,05. Inschrijven voor dit alles bij Roger Quintijn, Nieuwstr. 19. Tel. 70.01.71. JEUGDHUIS LEEUWERIK Zaterdag 1 november om 20 u. Rock en Roll-ayond, waar Herman Meickenbeeck ondertussen een stukje geschiedenis van de rock en roll komt vertellen. TONEEL Zaterdag 1 november om 20 u. en zondag 2 november om 19 u. in de zaal Volkskring opvoering door de Koninklijke Toneelkring Vreug in Deugd" van het blijspel „Bloot- voets door het park" van Neil Simon. Enige toegangsprijs 50 fr. KWB Maandag 3 november om 20 u. in zaal Volkskring, gespreksavond over het kris- telijk karakter van de KWB. Zaterdag 8 november om 15 u. ontvangt Sint-Maarten de kinderen van de KWB- leden. VERENIGDE GOLFBILJARTERS LEDE Op zaterdag 8 november start in Lede de kompetitie van het topbiljartverbond. Dit om de zo begeerde titel van „Kampioen van Lede 75-76". Da BC Tijl alles in het werk zal stellen om deze titel te veroveren laat geen twijfel. Vermits ze reeds twee maal deze trofee in de wacht sleepten zullen ze nu proberen deze wisselbeker bij zich te houden. Volgende ploegen tre den in het striidnerk 3C Riva-BC Roosje BC Melckenbeeck-BC Ronkenburg BC Bierstubbe-BC Rivalen BC Lelie-BC Tijl De spannenste match zal hier wel Riva teaen Roosje worden. Want ook beide ploegen zijn titelkandidaat. VTB Zondag 2 nov., herfstwandeling in het Zo- niënbos. Prijs 120 fr. Vertrek per autocar Gijzegem-klooster om 13u.05 Vrijdag 7 nov., in de opera Gent «Wiener blut operette van Johan Strauss. Prijs 220 fr. Vertrek Aalst. Hopmarkt 18u 500 Vrijdag 21 nov., in de opera Gent, „De Vlasgaard" muziek van Jef van der Meulen Prijs 220 fr. Vertrek Aalst, Hopmarkt om 18u.50 KAARTKAMPIOENSCHAP In het lokaal bij gewezen beroepsrenner René Schelfaut. Kerkstr 5, start op za terdag 25 okt. te 19.30 u. het 2de kaart- karspioenschap belotten. Dit kampioenschap gaat door elke vierde zaterdag van de maand tot in de maand mei 1976. Het wordt ingericht door de lokaalhouder me samenwerking van de P.V.V. Mannen bond Iedereen is toegelaten aan de kaar ting deel te nemen. Er wordt gekaart naar 1000 F vooruit plus de inleg. De leden van de P.V.V. Mannenbond betalen 20 F en de niet leden 30 F. Aan het eindklassement zijn waardevolle prijzen verbonden, waaronder mazoutka- chel, trofee staatssecretaris Louis D'Hae- seleer enz. 1 NOVEMBER VIER ING Door de Kon. Nationale Strijdersbond, af- Van den Leontina wed. Pei stade. Marie A, Deyn, I Maria Octave Job, Aa Brilstr. S.V.V. NIEUWS In het jaar van de vrouw is het zeker en vast de plicht dat de SVV afdeling Moorsel in haar plicht niet tekort schiet en er dan ook voor zorgt dat op zondag 9.11.75 om 16 u. een gezellig samenzijn voor de SVV leden wordt ingericht in Clubhuis Bergop Eksterken Moorsel. Nu de winter voor de deur staat zullen de leden er aan houden deze gezellige bij eenkomst bij te wonen. In het vooruitzicht van op een goed blaadje te staan naar aanleiding van de komst van St. Maarten zullen de mannen er aan houden hun echtelijke plicht stipt te vervullen. BELOTTERSPRIJ5KAMP Dit jaar richt de BSP Moorsel nog twee afzonderlijke belottersprijskampen in en wel op zondag 23.11.75 en zondag 14.12.75 telkens begin 18 u. in Clubhuis Bergop Eksterken Moorsel. Inleg 20 fr. 500 fr. De kaartliefhebbers zullen er aan houden aan deze twee wedstrijden deel te nemen. BURGERLIJKE STAND Geboorten Andy Fichaux, zoon van Bernard en Rogge man Marleen, Groenstraat 33Sara Ne vens. dochter van Freddy en Louisa Rub- brecht, Kattenhoek 13 Jan Callebaut. zoon van Alfons en Muylaert Lutgarde. Houten kruis 12 Nancy De Winter, dochter van Freddy en Monsieur Nicole, Beugemstraat 22 Chris Coppens, zoon van Hugo en Anita De Wolf. Rijgerstraat 103 Jan Car- don, zoon van Jean-Pierre en Greta De Pauw, Waverstraat 41 Bianca Coppens, dochter van Modest en Simonne Buggen- hout, Ravenakker 1. Overlijdens De Kegel Oscar, 66 j., Molenkouterbaan 10; De Vriendt Helena, 81 j., Hoeksken 8, wed. Frans Van der Steen Vermeir Rosalie, 77 j„ Kattenbroekstr. 3, echt. De Backer Bene- dikt Wille Frans, 67 j., Avouéstr. 26, echt. Hooghe Maria Frangois Melanie, 85 j., Aalsterse Steenweg 32. Kwamen de gemeente bewonen Abdul Hasandeen Mohamed, Keimolen 1 Het gezin Macharis Louis en kinderen Pas- cale en Mireille, Molenstr. 25, komende van Hamme, Spoorwegstr. 42Eeckhout Arlette, Waverstr. 84, kom. van Nieuwer kerken, Restertstr. 36 Temmerman Petrus Eikenstr. 37, kom. van Impe, Essestr. 2 De Wolf Jozef en echt. De Winter Isidora, Kerkstr, 13, kom. van Aalst, Beekstr. 26; Dewulf Freddy en echt. Schelck Anita, Houtenkruisstr. 34, kom. van Aalst, Dom- pelstr. 72Uyttersprot Raymond en Van Hecke Victorir.s, Hoiissir. 1Ö, kom. van Aalst, Moorselbaan 95Huygens Jozef, Beugemstr. 21, kom. van Wieze, Schoolstr. 12. Verlieten de gemeente Scheirlinck Annie, Groenstr. 49, naar Mel- dert, Huizekensstr. 9Cooman Hugo, Boekveldbaan 18, naar Aalst, Nederveldstr. 3 Van den Borre Linda, Exterkenstr. 25, naar Aalst, Zonnestr. 88Podevijn Con- stantien en Van Cauter Josephina, Holle- str. 1, naar Beveren-Waas, Grote Heidestr. 3 Vermoesen Martha, Aalsterse Stwg. 44. naar Gent, Kanunnikstr. 9Thomas Cle mentine, Kapittelstr. 26, naar Aalst. Katte- str. 5 De Meersman Benoni, Kruisabeel str. 58. naar Meldert, Grotendriesstr. 2 Van Gucht Luc. Ravenakkerstr. 26, naar Erembodeqem. Kleistr. 20 Het gezin Van MODEHUIS LINGERIE YVONNE ALLE DAMESKLEDING specialiteit bruids- en avondkledij eigen atelier Esplanadestraat 29 AALST Tel 053-21.20.20 De PVV kaarters te AALST Chiro Sjaloom Breugelse kermis - Dia-avond. Zondag 9 november is een datum die ieder een zeker moet vrij houden, want dan staat er een vrolijke Breugelse Kermis op het programma gevolgd door een gezellige dia-avond over het bivak in Heusden en het buitenlands kamp in Honaz. De Breugelse kermis start te 17 u. in 't Kapelleken1. Je kan er echte boerekost krijgen Boerebrood met trip en appel moes, boerebrood met kop, boerebrood en gehakt, boerebrood met rauwe hesp en rijstpap. Om alles vlot te laten verlo pen zouden wij graag de inschrijvingen op voorhand hebben. EKONOMISCHE DIENST In het kader van de economische expan sie ontvangen wij regelmatig bezoeken van binnen- en buitenlandse firma's die in lichtingen verlangen aangaande beschik bare gebouwen en gronden voor de even tuele vestiging van hun bedrijf in onze stad. Ten einde zoveel mogelijk te kunnen vol doen aan deze aanvragen verzoeken wij de eigenaars van nijverheidsgebouwen en itijverheidsgronden, die te huur op te koop *ijn hiervan dringend kennis te willen ge ven op het bureel Ekonomische Dienst ten stadhuize. K.B.G. St.-Jozef 0p donderdag 6 november te 14 u. gaat het St Maartenfeest door van de K.B.G. St Jozef, Aalst. Bij deze gelegenheid wor den de leden vergast op koeken en koffie ®n elk lid ontvangt een St-Maarten in spe- kuloos. Onze leden noemen wij van har- ;<e welkom. PVV WIJKKLUB SCHAARBEEK In het café „St.-Apollonia" bij de heer Hugo De Pauw, Oude Gentbaan 50 te Aalst gin| de 1e reeks door van het kaarttornooi belotten om de beker „Staatssecretaris L. D'haeseleer" georganiseerd door de PVV Wijkklub Schaarbeek, met steun van ver schillende handelaars uit de stad en de medewerking van het weekblad „De Voor post" UITSLAG 1. D'Haese Louis 4478 p. 2. Van de Velde Gustaaf 4444 p. 3. Borms Jozef 4437 p. 4. Verhofstadt Benoit 4422 p. 5. Monsieur M Th. 4331 p. 6. Wauters Camiel 4234 p. 7. Van Assche Firmin 4212 p. 8. Van Oost Johannes 4158 p. 9. De Corte Remi 4158 p. 10. D'Haese Georges 4085 p. 11. De Ridder Frans 4031 p. 12. Van Impe Urbain 3946 p. 13. Borms Guido 3929 p. 14. Van Mossevel- de Lucien 3918 p. 15. Van den Brempt Frans 3863 p. 16. De Pauw Hugo 3828 p. 17. Hof man Pierre 3781 p. 18. Neirinckx Jozef 3775 p 19. Walraevens Petrus 3765 p. 20. Marien Freddy 3629 p. De 2e reeks gaat door in het café „Duiven- lokaal De Toekomst" bij Ernest Van Neck, Welvaartstraat 117, Aalst op zaterdag 22 november 1975. Tijdens de traditionele Garentwijndersdag te Aalst, gehouden door de Vrienden kring FFR werden eretekens uitgereikt aan de volgende werknemers arbeids- ereteken lie klas) Louise De Poorter, Adrienne Hillaert, Yvonne Sunnaert, Ma rie Eloot, Benjamien Keppens arbeidsereteken Ie klasse Alice Frank, Désiré Moreels, Frans Van den Berghe, August Van de Wiele, Maurits Merckx, Jacque line Van der Vurstgouden medaille Leopold II Albert Clauwaert, Albert Petit en Maria Van den Bremt. Het scholierenelftal van Eendracht Aalst, (el) De hele vinkeniersklub „De Bergvink" te Moorsel tijdens het jaarlijks souper, (jm) Leo Robert De Smet, landbouwer, 66 j., echt. Maria De Rybel, Langestr. 3, Schoon- aarde. Hortensia Troch, zb., 70 j., wed. Franciscus Van Mulders, Schoolstr. 37, Denderleeuw. Cecilia Rosalia Pauwels, zb65 j., wed. Emiel Van Gysegem, Brusselse steenweg 150, Aalst. Benigna Cecilia Victorine Van Royen, kloosterlinge, 65 j., Stationsstr. 1, Gijze gem. Madeleine Marie De Vos, zb., 79 j., wed. Gustaaf Troch, Arbeidsstr. 5, Aalst. Emilius D'Hondt, zb., 73 j., echt. Pelagia Everaert, Bredestr. 267, Aalst. Constantino Campagna, zb., 69 j., echt. Leontina Schollaert, Beukendreef 39, Aalst. Anna Matthijs, zb., 65 j., ongehuwd, Kloos- terstr. 27, Mere. Rosalia Clementina Roobaert, zb., 72 j., wed. Stephanus Van Hecke, Katstr. 10, Lede. Dominicus Van Wesemael, zb., 68 j., echt. Alida De Vuyst, Hollestraat 3, Lede. Gerardus Felix De Muyter, zb., 77 j., on gehuwd, Terlinden 83, Denderhoutem. Jeanette Augusta Baeyens, zb., 79 j.: echt. Hippolyte De Raedt, Volksverheffingsstr. 49 Aalst. Richildis Emerentia De Neve, zb., 68 j., echt. Adolf D'Hondt, Kattestr. 63, Aalst. Frangois Cyrille Colpaert, zb., 81 j„ echt. Florida Hooreman, Brouwerijstr. 15, Aalst. Maurits De Witte, zb., 67 j., echt. Leontina Verstraeten, P. Van Nuffelstr. 12. Aalst. Stephania De Wael, zb.-, 87 j., wed% Joan nes Van Nuffel, Vrijdagmarkt 4, Lede. Achilles Carolus Busschaert, zb., 78 j„ echt. Maria De Leeuw, Dries 29, Nieuwerkerken. Emilius Van de Voorde, zb., 71 j., echt. Marie Souffriau, Dorp 8, Erondegem. Oscar Joseph Decraye, zb.. 75 j„ echt. Ma ria Van Wielendale, Kruisstr. 60, Deftinge. Joannes Baptista Van Audervhove, zb., 90 j., wed. Maria De Decker en Maria De Dec ker, Dr. De Moorstr., Rustoord St Lieven, Aalst. Martha De Ryck, zb., 76 j., echt. Emilius Schollaert, Vlaanderenstr. 10, Aalst. Petrus Joannes Van Wesepoel, zb., 78 j., on gehuwd, Bossestr. 45. Erpe. Clementina Souffriau, zb., 76 j., wed. Fran ciscus Schouppe en wed. Donatus De Windt. Poortseweg 2, Lede. Julie Berthe Coppens, zb.. 78 J., wed. Jean Hendrickx, Stoofstr. 10, Aalst.' Aloys Frans Cornière, zb., 76 j., echt. Ge- rardina Van Kerrfseke, IJzerenwegstr. 19, Aalst. Achiel Vandenhoeck, staatsbediende, 55 j., echt. Joanna Maria De Saeger, Oude Baan 54, Boutersem. Irickx, ginet, ileydt, syson, n der Bian- orsel. Hei- Den- De P.V.V.-Damesbond in vergadering te Aalst. Het bestuur van „De Bergvink" uit Moorsel met voorzitter Petrus Joos, onder voorzitter Albert Van Himbeeck, sekretaris Jozef Verhasselt, hulpsekretaris Ar nold Wauters. kommissarissen Eugeen De Neve, Herman Hendrickx, Frans Moens en Emmanuel Moens. Kampioen en koning 1975 is Emmanuel Moens met 7341 liedjes. Kampioen promotie is Alfons Bosman met 94 punten, (jm) iken i) Pae lleze, nin8' 1 Over"idens Petrus Franciscus De Cock, zb., 67 j„ echt. Emma Ongena, Molenstr. 11a, Uitbergen. Sesarina De Braeckenier, spinster, 53 j., echt. Paul Clinet, Klein-Brabant 59, Meer- beke. Joannas Baptista De Troch, zb., 85 j., wed. Elisabeth Buijssens en Joanna De Petter', Marktweq 20, Rustoord St-Job, Aalst. Jan Baptisa Baeyens, zb., 76 j., echt Anna Uvin, P. Coeckestr. 98, Aalst. Adelina Maria Pots, zb, 66 j wed. Simon Van den Neucker, Schoolstr. 44, Dender leeuw. Gustaaf De Brucker, chauffeur, 56 j., echt. Elisabeth De Leeuw, Bredestr. 210, Aalst. Eduard De Pauw, zb„ 67 j., echt. Maria De Rycke, Kerkstr. 4, Nieuwkerken. Raymonda Francisca Josephina' Van Lier- de, zb., 73 j., wed. Raymond Tas, Markt- doorsJwe9 20Rustoord St Job, Aalst. 1 Julienne Victorine Emma Coppens, zb., 51 j.. echt. Remaclus Schollaert, Kapittelstr. 41, Mere. Irma Maria Janssens, zb., 75 j., wed. Mar- Ooge, Noordstr. 50, Denderleeuw. De Vriendt, zb., 81 j„ wed. Frans Steen. Hoeksken 8, Moorsel. Victorina D'Hondt, zb., 78 j„ Petrus Triest, Babbelaarstr. 92, Hof- ofstad Jurgi Antoinette Vanderseypen, zb., 80 j., echtgesch. Arthur Van den Eynde, Dorpstr. '7 Erpe. Camiel Pieter Goevaerts. postbe- 50 j., echt. Maria Van der Poor ten, P. Coeckestr. 72, Aalst. Margaretha Joanna Zenobée Van den Bussche. zb.. 98 j„ wed. Henricus Van den Bosch, Keizerlijke Plaats 32, Aalst. Camillus De Bock, zb., 85 j., echt. Rosalia Korte Binnenstr. 20, Aalst. Gislena De Lauw. zb., 45 j„ echt. Maes, Karekietlaan 1, Outer. Petrus Van Geirt, zb., 76 j„ wed. Ce- Van de Maele, Hof ten Bergestr. Aalst. Frangois, zb., 85 j., ongehuwd, ;terse steenweg 32, Aalst. Omer De Bruecker, zb., 70 j., wed. Neirinckx, en echt. Joanna De Dennenlaan 27, Erembodegem. Melania Gysens, zb., 84 j., wed. Mertens, Marktweg 20, Rustoord St Aalst. Lucia Ringout, zb., 75 j., ongehuwd, 17, Haaltert.

De Voorpost | 1975 | | pagina 13