ROGER VAN NIEUWENHOVE WINT TE BUGGENHOUT OUDEGEMNAARS SANT IN EIGEN LAND EERSTE EN EREPLAATSEN TE OUDEGEM Jongsten doen het SI Baasroodse tandem Van den Broeck- Van Audenhove: jonge duiven ATLETIEK A.C. Lebbeke Angèle Mertens voor Monique Van Wemmel bij* de dames Katleen BAUWENS, Ingrid VERSTRAETEN, Christine BUYLE en Willy BAEYENS winnaars DUIVENSPORT UliïtiïïJ, lil ih .w;t Duivenliefhebbers opgepast 22 De laatste oefencross georganiseerd door De Schelde te Bug- genhout en dit met medewerking van A.C. Lebbeke bracht in de reeks seniores een overwinning op voor Roger Van Nteuwen- hove. Met de komst van enkele nieuwe gezichten zijn er ook een paar verschuivingen te noteren. Zo zien we nu Mare De Rop op een eervolle tweede plaats en Etienne Clement besteeg eveneens als derde het podium. Of we het een' verrassing moe ten noemen, maar de veteraan uit Hamme Edward Goossens liep zich op een vierde plaats. Hij liet hierdoor vele jongere atleten achter zich. Willy Buyst verwierf een vijfde prijs in deze oefengalop, voor Pierre Vermeir. Jos Mannaert reeds een *gans zomerseizoen op de bres liep als zevende en Pe trus Van De Meersche werd nog prima achtste. Met ach ter zich Jos Van Geet en Ka- rel Tilley. Fran<?ois Van Dam me kreeg "de bloemen bij de juniores waar in de eerste drie nog Hans De Coster en Franpois De Schepper op het voorplan kwamen. Bij de scho lieren was het Herman Boodts die primeerde voor Eddy Ver haven. Kadet Jos Van Stappen was de beste in zijn reeks en kreeg de meeste tegen stand van Gilbert Van Der Meersche (2). Wim Van Der Meersche haalde het laken naar zich toe bij de miniemen van '63, maar bij de jongens van '64 kreeg Franky De Fey- ter opnieuw de bloemen. In de ander reeksen waren de overwinningen voorEddy De Bondt en Patrick De Mey. Angele Mertens heeft van de ze oefenwedstrijd gebruik ge maakt om nog een zege op haar naam te schrijven, dat ze nu weer Monique Van Wemmel voor ging kan alleen haar vorderingen maar onder strepen. Greet Van Der Zwal men "en Lutgard De Baerde- maecker finishten eveneens vooraan. Bij de juniores waren Greta Berghman en Sonja Hertsens een en twee in de uitslag. Rita Semal veroverde de derde plaats. Marleen De Ridder was de primus bij de scholieren met Bernadette Til ly en Marina Willems mee bij de uitblinkers. Bij de kadetten was het de beurt aan Griet Geeroms om victorie te kraai en. met Rita Van Wemmel en Frieda Jancobs mee vooraan in de uitslag. Martine Bernaer, Irene Willems en Katleen <3ee- roms wonnen ook in hun res pectievelijke reeksen. A. UITSLAGEN Benjamins dames 1Geeroms Katleen 2. Willems Annemie 3. Wijns Karine 4. Cleemput Fr'rtel. Benjamins Jongens 1. De Mey Patrick 2. Verheyden Franky 3. 'Van Oer 'Meersche Kris 4. Veyt Koen 5. Van Borm 'Pascal 6. Caokelberg Koen 7. Cleemput Werner Pupillen dames 1. Willems Irene 2. Weyns Katleen 3. Van De Velde Ria 4. Bosman Annie 5. Van Dén Broeck Marleen 6. iVan Wemmel Danielle 7. Houttekete Karin 8. Van iDamme Karina Pupillen jongens '64 1. De Bonte Eddy 2. De Feyter Johan 3. Van Verre Dirk 4. Van Den Broeck Danny 5. Vinck Marnix 6. Van Weyenberghe Erwin 7. Vermeiren Frank 8. Verbruggen Herman 9. Schuurmans Wim 10. Van Buggenhout Stefaan Pupillen jongens '65 1. iMertens Walter 2. Asselman Hartwig Miniemen meisjes 1. 'Bernaer Martine 2. Van Den Broeok Lena 3. Peytier Ann 4. Van Der Zwalmen Veerle 5. Geeroms Els 6. Tilly Ann 7. Van Wemmel Chantal 8. Houtekeet Frieda 9. Van Der Vorst Grecy 10. Verbruggen Marleen 11. Willems Maria 12. Vaele Elke Miniemen jongens '64 1. De Feyter Franky 2. Piessens Rudy 3. Stassyns Chris 4. Van Den Abbeele Kris Miniemen jongens '63 1. Van Der Meersche Wim 2. Van Stappen Piet 3. Vermeiren Geert 4. Berghman René 5. Frankaert Eddy 6. Van Buggenhoudt Jan 7. Mannaert Erik 8. Wijns Eric Kadetten dames 1. Geeroms Griet 2. Van Wemmel Rita 3. Jacobs Frieda 4. Willems Gerda 5. Neulandt Ann 6. Van Buggenhout Martine 7. Van Buggenhout Marina 8. Asselman Griet Kadetten heren 1. Van Slappen Jos 2. Van Oer Meersche Gilbert 3. Lombaert Rudy 4. Van De Voorde Paul 5. Callebout Stefaan 6. De Waegeneer Hugo 7. Boeykens Dirk 8. De Nil Jean-Pierre 9. Geeroms Chris 10. Steeman Alain 11. Houtekete Bruno 12. Selders Frank Scholieretn dames 1. De Ridder Marleen 2. Tilly Bernadet.e 3. Willems Marina 4. Verhaven Linda 5. Saerens Vera 6. Van Buggenhout Lea 7. Keppens Frieda 8. Beriot Yvette Scholieren heren 1. Boodts Herman 2. Verhaven Eddy 3. Tilburg Wilfried 4. Van Thienen Kris 5. Van Geet Paul 6. Van Eisen Guido 7. Van Rossem Patrick 8. De Boeck Jozef 9. Geeroms Jos 10. Wijns Rudy 11. Rlngool Mare 12. Annaert Stefaan 13. Van 'Der Straeten Alfred 14. Oe Waegeneer Rudy Juniores dames 1. Berghman Greta 2. Herstens Sonja 3. Semal Rita Seniors dames 1. Mertens Angela 2. Van Wemmel Monique 3. Van Der Zwalmen Greet 4. De Baerdemaecker Lutgard Juniors heren 1. Van Damme Franpois 2. De Coster Hans 3. De Schepper Franpois 4. Wijns Francis 5. Van Buggenhout Luc 6. De Smedt Danny 7. Van Der Vorst Mare Seniors heren 1. Van Nieuwenhove Roger 2. De Rop Mare 3. Clement Etienne 4. Goossens Edward 5. Buyst Willy 6. Vermeir Pierre 7. Manaert Jos 8. Van iDe Meersche Petrus 9. Van Geet Jos 10. Tilley Karei 11. Verstraeten 'Mare 12. Wyns Remy 13. Geeroms Geert 14. Tassenoy Willy 15. Van De Voorde Albert 16. Mertens Frans 17. Van Hecke Mare 18. Mertens Herman 19. Peters Ettien 20. Van Der Linden Fernand 21. Hautekeete Maurice A.C. Denderland De oefenwedstrijd van A.C. Denderland die jaarlijks rond deze tijd te Oudegem wordt georganiseerd werd door de Hagem- naars gedomineerd. Bij de seniores was het nog maar eens Erik De Saedeleer die de overwinning behaalde, Freddy Van Weyenberghe gaf blijk van zijn stijgende conditie en verraste ons in de aangename zin met zijn tweede plaats. Springen we over naar de juniores dames dan krijgen we daar Ingrid De Pus op de eerste plaats. Gaan we het rijtje af dan krijgen we bij de scholieren heren Rudy De Troch nog een vertrouwde naam uit Hagem als overwinnaar voor Robin Verheyden. Kadetten 1 Clara Los 2 Marleen Verbeke 3 C De Vriendt Miniemen 1 J D'Hooms 2 N Van Henden 3 L Los 4 M Van Muyider. Pupillen 1 V Vercammen 2 D Pieters 3 Verstraeten A. ACBerlare FRAAIE RESULTATEN In de eerste reeks pupillen be haalde Inge De Block een 4e plaats Nancy Van Cauteren werd 14e. Veronique Maes 18e, Marleen Zaman 20e, Ann Clincke 27e. An Duym 33e en Wendy Pieters 36e In de 2e reeks was het ro°s voor onze meisjes met een eerste plaats van Anja Heirman, Veerle Van Hyfte. Carla Van Den Broeck en Inge Van Hyfte vervolledigen het sukses met een 3e. 5e en 6e plaats- Nana Tas tikte als 12e aan, Katleen Moerman 15e, Els Thibau 19e, Kat. Polet 22e, K- De Schrijver 23e en Isab. Bisschop 24e. In de 3e reeks was het Katr. Block die voor een 5e plaats zorgde. Hier was Viviana Malin ITe, Martine Zaman 12e. Carine Meyers 15 en Nancy Van Caute ren 16e- Bij de miniemen kregen we in berde reëksen een Berlaars drie luik in de eerste gelederen- In de eerste reeks gevormd door Greta Janssens (3e). An Van Gulck (6e) en Chr Tackaert (7e)- H- Van Den Broeck wist °°9 be slag te leggen op de 9e plaats, Eveline Marckx de 25e. Carla Co- pers de 26e en Kathy Tas op de 29e plaats. De 2e reeks werd gedomineerd door het trio Ria Bonnaerens, (1e) die mooi het spel van kat en muis speelde, Katè Van Malderen (4e), en Rina De Geest (8e) A. Van Cauteren, Qhr. De Blook en Bren- da De Vos werden 12Z 14e en 1Ee Elsie Bonnaerens rondde het vertoon van de meisjes af met een mooie 5e plaats bij de ka detten In haar spoor eindigde lris Scheers 7e. Nadine Polet werd 16e en M- Van Malderen 18e- Bij de pupillen jongens werd tweemaal dicht tegen de roos ge mikt. Kurt De Vuyst haalde een prachtige 2e plaats in de eerste reeks. Johan Heirman drong zich ook nog op met een 4e plaats. UI rik Goossens met een 6e en Guy Wante met een 7e plaats. In volgorde tikten Mare Burm, Dirk Thibau, Ohr. Tackaert, Hans Ber ger, Chris Valck en Chris Rogge man 1'1®' 12e- I*4®- 17e- 1®e en 23e aan In de 2e reeks was onze bezet ting iets minder sterk, maar toch een niet onaardige 6e plaats voor Geert Valck- In diens spoort ein digden Johan D'Haese 7e en Chr- De Geest 9e. Johan Laureys, Guy Van Hauwe en Geert Bonnaerens legden beslag op de 15e, 18e en 21e plaats In de 3e reeks ging Guy D'Haese zijn kans- Mits iets meer ervaring zou het voor hem een 1e plaats in plaats van een 2e geworden zijn Patrick De Bis schop maakte het ook waar met een benijdenswaardige 3e plaats. Wat verder vinden we nog Stef- Timmerman op de 7e plaats. Geert V-'D. Snickt op de 8e, Nico A.C. Grembergen Leo Brusselmans schijnt wel iets boven zijn beste krachten heen nu hij te Oudegem naar de vierde plaats terug zakte- Na tal van overwinningen komt een ereplaats voor Leo ons ongewoon voor. Maar de Gremlbergse atleet ken nende zal hij nu met meer ijver gaan oefenen om zijn vroeger peil zo vlug mogelijk te bereiken- Eddy Ivens komt er nu met zijn negende plaats weer goed uit, terwijl veteraan Waegeman een 16e prijs uit Oudegem meenam- De grootste vertegenwoordiging was er in de reeks scholieren da- mes alwaar vier atletes het °P" namen tegen de Oudegemse Ohristine Verbeke die er toch een tweede prijs veroverde. De win nares kennen we wellicht Carine Van Dg Moortel, Anita Van Hen den de Zeelse atlete die bij AC Grembergen is aangesloten werd 3e- Anne^Marie Comelis legde be slag op de vierde plaats en Pa tricia Veldeman eindigde als 5e. In de reeks kadetten kregen we Carine De Vriendt die aan deze wedstrijd een derde prijs over hield Jenny D'Hooms won bij de miniemen, haar zoveelste zege in de oefencrossen met in haar spoor Nadine Van Henden (2). Marijk Van Muyider liet zicb niet onbe tuigd en nam de vierde plaats voor haar rekening A. A.C. Uitbergen Het waren zondag te Berlare voor al onze jongste atleten die voor mooie resultaten zorgden. Zo kre gen wij bij de meisjes pupillen in de eerste reeks al een derde plaats voor Lucréce Rogiers- In de volgende reeks behaalde Kathleen Van der Straeten eveneens de 3e plaats. Els de Martelaar was 4e bij de miniemen 64 en Christa Rogiers zevende in de reeks ge boren in 63 Bij de kadetten was Berlinde Poppe vierde en Anne Van der Straeten achtste. Ver melden wij nog dat Ann De Mar telaar zondag de K A.J -cross van Kalken won voor 16 jarigen- Ook onze jongens deden het flick te Berlare. In de reeks geboren in 67 wist Peter Van Eeckhout na een val nog de vierde plaats te bemachtigen Peter Ringoet ver trok deze keer niet zo goed maar was toch achtste, wa, gezien het grote aantal deelnemers in elke reeks nog een mooi resultaat is. In de volgende reeks was Benny Klein zesde Van onze oudere jongens ontbra ken er enkele op het appel we gens ziekte of kwetsuren. Bij de scholieren wenste de aan de arm gekwetste Patrick Pieters toch deel te nemen- Zijn vierde plaats is, de omstandigheden in achtge nomen, nog verdienstelijk. Chris- tiaan Van Eeckhout Nep. in tegen- stelling tot vorige week, een prachtige wedstrijd en eindigde op de zesde plaats Jan de Pal- menaar, pas hersteld van griep was negende- Johan Roels uit Wi chelen die in Uitbergen traint en die ook als een der onzen be schouwd wordt, was 20e, Rudy Van de Velde 23e en Luc Van Bockstal 24e. Onze andere Wichelennaar Danny Van de Putte was 14e bij de ka detten- Volgende week is er voor de meisjes de eerste officiële veld loop van het seizoen te Meerbe- ke. De jongens hebben een fust- dag René De Troch maakte er geen uitzondering op, nu het voor eigen volk ging en won vlot bij de kadetten. Bij de dames was het Klara Los die iedereen het nakijken gaf. Zij is alvast een prima kracht voor het ko mende crossseizoen- Marleen Verbeke mocht hier de 2e prijs in ontvangst nemen Liesebeth Los die het opnam bij de miniemen werd hier 3e Bij de seniores heren flingen de an dere ereplaatsen naar L. Taminau die als 3e eindigde, terwijl A De Mey met een le prijs uiterst tevreden was. Karei Michiels noteerden we op de 6e plaats die op zijn beu,, nu Alfons Van Herreweghe achter zich hield Renaat De Vriendt, Omer Ver cammen en F Van Ransbeeck eindigden nog in de kopgroep Marie-Jeanne De Ridder kreeg geen tegenstand bij de dames waar Linda Verbeke nu al ver trouwd moet zUn met baar opgedrongen 2e prijs. Anne-Marie Van Den Aibbeele wa$ 3e Huylebroeck won het bij de juniores voor E- Maes en H Van Damme. DE VOLLEDIGE UITSLAG WAS ALS VOLGT HEREN SenioresVeteranen 1 E De Saedeleer 2 F Van Wey enberghe 3 L Taminau 4 Brus- selmans 5 A De Mey 6 K Mi- chiels 7 A Van Herreweghe 8 R De Vriendt 9 E Ivens 10 O Vercammen 11 F Van Ransbeeck 12 De Troch 13 De Brandt 14 Waterschoot 15 Heuvlnck 16 Wae geman 17 Moens 18 De Clerk 19 Van Limbergen 20 Wauters 21 Maertens. Juniores 1 Huylebroeck 2 Maes 3 Van Damme 4 Verbeke' 5 Van Hende 6 De Maerschaelk Scholieren 1 R De Troch 2 R Verheyden 3 De Maersschaelk 4 Soetewey 5 Bloemen. Kadetten 1 R De Troch 2 D Van Den Bossche 3 Van Beveren 4 Roef 5 Claes Miniemen 1 E Vercammen 2 L Van Haute 3 Vercammen 4 De Brandt 5 Michiels. Pupillen I Y De Meersman 2 Segers 3 Cool 4 Mannaert 5 De Meersman 6 Hoeoks 7 Van Ransbeeck 8 Verstraete 9 Segers 10 De Bruyn II De Brandt 12 Willems 13 Duwe 14 Verstraeten DAMES Seniores 1 M-J De Ridder 2 L Verbeke 3 A M Van Den Abeele. Scholieren 1 C Van De Moortel 2 C Verbeke 3 A Van Hende 4 A.M- Comelis 5 P Veldeman Atletiekkern 'Overmere Zondag beleefde fusiegemeen te Berlare een ware invasie van atleten. Vierhonderdvijftig jongeren verschenen er aan de startlijn voor een oefen veldloop ingericht door de plaartselifke atletiekkern al daar. Onder die massa deel nemers meer dan zestig Over- meerse jongeren. Uitweiden over alle prestaties afzonder lijk is werkelijk bijna onbe gonnen werk, daarom beper ken we ons deze week tot de uitslagen. UITSLAGEN MEISJES: Pupillen 1966 en jonger 1. Bauwens Katleen 10. Colman Elsie 13. Rassdhaert Ann 17. Meganok Hilde 22. Buyle Brigitte 35. De Both Marie Claire Pupillen 1965 2. Van Driessche L. 6. Van 'Driessche Gr. Miniemen 1964 1. Verstraeten Ingrid 2. D'Hooge Patricia 7. Tackaert Christine Miniemen 1963 2. Bauwens Carine 3. De Baoker Marleen 10. D'Hooge«Martine Kadetten 1. Buyle Christine 3. Buyle Martine 9. Buyle Carine 10. Rasschaert Nelly 12. Roels Carine JUNIORES HEREN 3. Oosterlinck Ronny 4. Oosterlinck Dirk 9. Blanquart Christiaan Pistiers 1. Herwig Van de Velde Seniores 13. Van der Heyden Anloine 22. Lammens René UITSLAGEN JONGENS Pupillen 1968 5. De Moor Eddy 13. De Clercq Tom 22. Van der Poorten Filip Pupillen 1967 2. Temmerman Mare 10. Van Hee Filip 11. Van de Poorten Peter 12. De Veirman Dirk 14. Maes Luc Pupillen 1966 4. De Veirman Patrick 9. De Backer Luc 14. Van Doorselaere Chris Pupillen 1955 5. Meulewater Frank 9. Maes Hendrik Miniemen 1964 1. Baeyens Willy 4. Buyle Guy 5. Meganok Johan 6. Buyle Filip 7. De Bruyne Mare 19. Tackaert Christiaan 21. Rasschaerl Johnny 30. Roeiers Karei Miniemen 1963 2. Blanquaert Filip 8. De Vleeschouwer Luc 9. Van der Leyden Noel 12. Van Hyfte Jerry 20. Van der Sijpe Rudy Kadetten 3. Van der Sijpe Patrick 5. Oosterlinok Danny 7. Van Hee Franky 19. De Lausnay René 22. Beckers Serge 33. D'Hooge Rudy Scholieren 16. Buyle Dany 28. Meganok Martin Veteranen 13. Oosterlinck Cyriel De Potter op de 11e, Erwin Van Geert op de 13e. Coen De Bruyn op de 15e en Hans Malin op de 1'7e plaats In de 4e reeks poet ste Guy Valck zijn blazoen wat op met een prachtige 3e plaats. Jacq Berger. P. Van Gulck en M- De Palmenaer eindigden op een rij tje 12e. 14e en 15e Bij de miniemen 1964 noteerden wij heelwat KSA-jongeren Met een 23e plaats voor Filip Laureys, een 25e voor G. Rosseel, een 26e voor Dirk Laureys, een 27e voor Danny Claus, een 29e voor L- De Gulck, een 32e voor Rambr. Po let, een 33e voor Jan De Paepe en een 34e voor Koen Thibau lig gen nog alle kansen open voor deze jongeren. Bij de miniemen 1963 vinden wij Dirk Vandersnickt terug op de 13e plaats, gevolgd door Wim Arbijn (14e), Ronny Heirman (15e). Erik Van Acker (16e). Hans Droeshout (19e) en Stefaan Thibau (24e). Bij de kadetten kon Patrick Heir man beslag leggen op een niet onaardige 6e plaats Benny Van dersnickt tikte hier als 12e aan en Ronny De Wael als 24e. Bij de scholieren viel ons het ex ploot °P van Luc Van Vossel- Deze jongere die heel wat in z'jn mars heeft en enorm aan kracht wint kan bij de volgende editie voor de verrassing zorgen- Eddy De Geest is ook aardig op weg met een mooie 12e plaats evenals Pat Van Accoleyen 18e- Na de pauze kregen wij de vete ranen in he, strijdperk Terwij Iflf Jan Van De, Hoeven, de nest» van het gezelschap met rijn t> - y pische gelatenheid de rondjes al ^S£ maalde, stevende onze veteraai nr 1. Achiel Clement met ecl pische vaardigheid naar eei mooie 7e plaats. Jules De Bruyi en Karei lieten zich ook niet pra men en legden beslag op de 23e en 26e plaats- In de reeks pis tiers tikte onze enige vertegen woordiger Chris Clement als 4e aan. Volgde dan de apoteose me de seniores gewoon glorieus niet alleen omdat Hugo Gloriein als eerste aantikte maar voorsl wegens de prachtprestaties van onze twee loka|e vertegenwoordi gers René Poppe, mooi 4e na een fe! doorgedreven trainingsperiode belooft enorm voor de toek< en Georges Van Acker na eer lange periode van inaktiviteittod nog 9e, kan nog fel terugkomen 9T1 A|s slot wou ik nog even terug blikken op de prachtige globale prestatie van de Chiromeisj Mogen wij deze meisjes echt vragen om ons in de toekomsl|K iets vroege, in kennis te stellen van een eventuele deelname Aan allen nog dit DOORGAAN prw'Sc iioe ecl fwo' touwi taris .De het lewa rtief :lale Te, jlK aert In c ian F Dale VC.H Het Baasroodse hok Van den Broeck Van Audenrode heet het voorbije seizoen harde klappen uitgedeeld met de jonge duiven. Die twee melkers toonden zich onvoorwaardelijk de sterksten in het verenigde Frankrijkverbond te Lebbeke waar z< het kampioenschap met de jongen wonnen met de meesti prijzen. Een greep uit hun uitslagen en de prestaties van hui piepers moet duidelijk stellen dat het meesterschap groot was de lor A di tot K ejw' er oeg. Het Kded eken udba riodt zittei rd or ei nsse och rijd, m o< ichte; Op 1 juni speelden ze St- Quen- tin en tussen de 278 dufven klas seerden hun duiven zich op de 4e, 21e, 41e, 73e, 80e, 81, 90e en 95e plaats en op 8 juni ging het verder op St- Ouentin tussen de 578 ingetekende jonge duiven haalden ze de 11e, 25e, 33e, 72e. 88e, 113e, 163e. 180e. Vanaf 15 juni tekenden ze in op Noyon en het werden 9 vroege prijzen be ginnende met de 3e. 7e enz Naast de reeks vroege prijzen op Noy on en St Ouentin toonde de tan dem zich ook sterk op de zwaar der Frankrijkvluchten en op 13 juli speelden ze met twee duifjes uit Dourdan en tussen de 1192 duiven klokten ze de 4ee en 183e prijs en ook op de andere Dourdans waren ze niet uit de prijzen te krijgen En steeds maar vender waagden ze het met hun jonge duiven en altijd maar bleven ze hoge toppen scheren. Op 9 au gustus gingen ze naar Argenton met één duif en het werd ee®£ sprekend resultaat met de prijs op plaatselijk vlak, de 1! in de FCD en op 23 augusl behoorden ze ook tot de deeli mers aan de Bourges Ze tekt den twee duiven in en het wei den P rijzen op alle vlakken Plai selijk de 23e en 53e prijs FCD de 27 en 91e tussen de 1' duiven en nationaal de 1160e 2476e tussen de 20932 duiven nagels met koppen voor de Baas roodse tandem Op 6 septembei dede ze er nog een kanjer van een uitslag bij en ze lieten 1 duif inkorven op La Souterraine maar het werd een kampioenen uitslag met de 3e prijs lokaal, de 4e prijs in de FCD. en de 12e prijspro- vinciaal Die mannen mogen wer kelijk zeggen dat hun jongen he in het voorbije seizoen fantas tisch voor mekaar hebben 9e bracht 01 Duivenmelkers Van -den BroeckWan Aedenrode knap met de jongen C) Op zondag 2 november organizeert de duivenmaatschappij „Vooruit zonder Vrees" uit Serskamp een belangrijke dui venvlucht uit Quievrain, ten voordele van de plaatselijke oud strijders. Voor deze vlucht is de afstand onbeperkt en de duiven worden ingekorfd zaterdag 1 november tussen 18 en 21 u. 30. Bons aan 100 F. Prijzen 3000, 2000, 1500 10 x 1000 enz. Zetnummers voor de oude en jonge 865 en voor de jaarlingen 754. Series tot 50 aangeduTd of onaangeduid worden gewaar borgd. Voor deze eerste grote liefdadigherdsvlucht te Serskamp worden naast de traditionele deelnemers uit de streek ook andere deelnemers uit de omstreken in massa ver wacht. VS Niet App i te deze ind pr ttkkir twe

De Voorpost | 1975 | | pagina 22