KORT SPORT .C. LEBBEKE LAUREAAT en LAURENT VRANCKEN WINT OEFENWEDSTRIJD TE KASTEL Veldloop te ie|Dendermonde WINNEN Eric De Beek laureaat van tweede A.C. Zele cross x.; - mm Goede uitslag van Leo Brusselmans 0VERMEERSE JONGEREN 19 aterda /oetba ing. D in geli Dende feirwe C. Baasrode laatste oefengalop van A. jen t( aasr°de ging door te Kas- Menige toeschouwers en en trotseerden er een gu- tv~riën}'nd- maar de meeste deel- ers voelden daar natuur- AimiweiniS of niets van- BiJ' Lu, upillen, dames, kregen we iilandi aal een andere winnares in de vorige wedstrijden, la Noël (n.a.), die van bij yytart de leiding nam, toon- ich duidelijk de sterkste won flink afgescheiden een verrassend goede An- Peleman (n.a.), terwijl De Troetsel 3e werd. ilgens nog een 4e plaats Hilde Bauwens (na.), 5e De Vuyst (n.a.), 6e Van Assche (n.a.), 10e Daele Mireille (n.a.), lie 'Hooge (n.a.), 12e Nan- (acobs (na.a), 13e Sabine iest (n.a.), 14e Mieke De •r (n.a.), 15e Van Spitael r (n.a.). miniemen was de over- ng van Viviane Erpels natuurlijk geen ver- ig, zij won vrij vlot voor Van Borm (A.C.B.), ;tta Van Spitael (A.C.B.) Ie zich ditmaal langs haar zijde, en werd 3e. iane Peleman (n.a.) 4e, 5e Marianne Van Broeck (n.a.), 6e Maria (n.a.), 7e De Clercq «ne (n.a.), 8e Rita DeClip- ir (n.a.), 9e Wuytack 11a (n.a.), 10e De Decker (n.a.), lie Verriest An I Ome (C de kadetten won Monique De Voorde (A.C.B.) met ne voorsprong op zus An B.). Geen tegenstanders voor Godelieve Bauwens (A. C.B.) bij %e scholieren. Bij de juniores eveneens een flinke voorsprong voor Ingrid Bauwens (A.C.B.) op Patricia vamaey (A.C.B.). B'j de seniors ondervond Mag- da De Kinder (A.C.B.) weinig of geen hinder meer van een peesontsteking, zij liep zo van haar tegenstanders weg en won met een halve ronde voorsprong. Voor de 2e plaats kwam het nog tot een span nend spurtje tussen Olga Blancquaert (n.a.) en Olga Thienpondt (n.a.), gewonnen aoor eerstgenoemde. Bij de pupillen heren le reeks toonde Jan Peleman (n.a.) uit het goede hout te zijn gesne den. Ook René Van Duysen (n.a.) en Jan De Boeck (n.a.) mochten nog op het podium. Verder volgden nog Rudy De Clerck (n.a.) 4e, een 5e plaats voor Mare D'Hooge (n.a.), 6e Patrick Van Daele (n.a.), 7e Franky Vermachelen (n.a.), 8e Vlaminck Geert (n.a.), 9e De Swaef Kris (n.a), 10e Scheers Bart (n.a. ),lle Ver riest Piet (n.a.). 12e Eddy Hermans (n.a.), 13e Geert De Bruyne (n.a.) en 14e Hans Waterschoot (n.a.). In de 2e reeks moest IvoAn- nerel (A.C.B.) opnieuw zijn meerdere erkennen in Patrick Rottiers (n.a.). Ivo moest ook nog Mare De Clercq (n.a.) la ten voorgaan, die slechts op het nippertje de duimen moest leggen tegen Rottiers. Dirk De Clercq (n.a.) werd 4e. Luc Van Haver (n.a.) 5e. Mare Waegeman (n.a.) 6e, Patrick Annemans (A.C.B.) 7e, Fran ky Van Daele (n.a.) 8e, Mare Allaert (n.a.) 9e, Patrick Van Den Eynde (n.a.) 10e, Danny Jacobs (n.a.) lie en Luc Van Der Plas (n.a.) 12e. Bij de miniemen was André Bauwens (A.C.B.) ditmaal wat trager van start gegaan, door het feit dat de afstand een paar honderd meter langer was dan gewoonlijk. Hij liet 'an ook in het begin van de wedstrijd Rudy Peleman (n. a.) het tempo regelèn. Wan neer André zijn ogenblik ge komen achtte snelde hij naar leiding en won voor een aanklampende Peleman. Leo Wuytack (n.a.) werd 3e, Luc Van De Voorde (A.C.B.) 4e, Patrick De Clercq (n.a.) 5e. Benjamin Van Riet (A.C.B.) 6e, Jean-Pierre De Clerck (n. a.) 7e, Cecat Mare (n.a.) 8e, Luc Peleman (n.a.) 9e, Luc Smekens (n.a.) 10e, Franky Van Langenhove (n.a.) 11e, Rudy De Smet (n.a.) 12e, Jean-Pierre Laureys (n.a.) "3e. De Cauwer Ronny (n.a.) 14e, Van Geyte Edward (n.a.) i5e en Ludwig Hermans (n.a.) 16e. Bij de kadetten toonde Peter Coninckx (A.C.B.) dat hij ook een aardig stukje kan tempo lopen. Ditmaal wachtte hij niet tot halfwedstrijd om zijn tegenstanders zijn hielen te la ten zien, na een paar honderd meter begon hij aan een solo ren die hem ter aankomst bij na 100 m voorsprong gaf op Danny Van Assche (A.C.B.), Dirk Peleman (n.a.), die een «mede indruk liet, werd 3e, Gerrit De Cauwer (n.a.) 4e, Luc De Clercq (n.a.) 5e en Ronny Peleman (n.a.) 6e. Bij de scholieren maakte Mare Van De Voorde (A.C.B.) er natuurlijk maar een oefenga lop van, hij vergenoegde zich te winnen met slechts 30 m op een zich overtreffende Frangois Peleman (A.C.B.), -'ie voor eigen volk liep. Erik Van Assche (A.C.B.) die 3e werd, had een vrij grote ach terstand op Francois. Denis Wauters (A.C.B.) werd 4e en Willy Wuytack (n.a.) 5e. Bij de juniores had Jean-Pier re De Bleser (A.C.B.) niet de minste moeite om José Vlas- senroet (n.a.) ver achter zich te laten. ~3'i de veteranen kregen we zoals gewoonlijk, een blitz- start van Remy De Swaef. Na ie eerste, van de drie af te leggen ronden, nog steeds Re my De Swaef (A.C.B.) aan de 'eiding, in 2e positie volgde Louis Van Spitael (A.C.B.). Bij het ingaan van de laatste ronde liepen deze atleten nog steeds samen aan de leiding, i-er aankomst had Louis Van Spitael niettemin een fl inke voorsprong op Remy De Swaef, die 2e werd. Frans Van Daele (A.C.B.) legde ook dit maal beslag op de 3e plaats; Gustaaf Van Assche (A.C.B.) -°rd 4Ci Ferdinand Laureys 'A.C.B.) 5e, Gaston Jacobs (n. a.) 6e, Theo De Smedt (A.C. B.) 7e, De Block Alfons (A. C.B.) 8e. Bij de seniors kon Roger De Vogel voor eigen publiek niet aanzetten, wegens een kwet suur. Toch zorgde de andere Kastelnaar Eddy Van Loey ijna voor de verrassing, "och was het Laurent Vran- ken (A.C.B.) die voor een le afscheiding zorgde en alleen mg Eddy Van Loey (A.C.B.) in zijn spoor meekreeg. Laurent voerde de forcing en kon nog voor halfwedstrijd enige voorsprong nemen, die echter nooit meer dan 50 m zou bedragen. Bij het ingaan van de laatste ronde bleek het zelfs dat Eddy Laurent nog zou komen bedreigen, maar laatstgenoemde bezat nog vol doende reserves om zijn over winning veilig te stellen. Ed dy Van Loey werd 2e, Kende Gilbert Van Den Bossche (A. C.B.) zo'n uitstekende dag, of was het maar een bevlieging, dat zal hij wellicht in de ko mende wedstrijden bevestigen. Feit was echter dat hij de 3e - plaats bezette en hierbij Piet Roels (A.C.B.) enkele tiental len meters achter zich liet, Piet werd 4e. Op de 5e plaats Louis Lenaerts (n.a.). Karei "'aes (A.C.B.) werd 6e, Alfons De Clercq (A.C.B.) 7e, Jean Van Der Vreken (A.C.B.) 8e, Etienne Goossens (A.C.B.) 9e, Adolf Debbaut (A.C.B.) 10e. Frik Goossens (A.C.B.) 11e, Guy Jacobs (A.C.B.) 12e, Wil ly De Graeve (A.C.B.) 13e, Louis Verbrnegen (n.a.) 14e, Edmond D'Hooghe (A.C.B.) i5e, Jozef Van Keer (A.C.B.) 16e en Richard Verhulst (n.a.) 17e. zondag 16 november ne men de heren deel aan de wedstrijd te St.-G.-Dender- monde. L.H. blauw witte vereniging uit Lebbeke heeft niet lang op ziich en wachten dit seizoen om zich te doen' opmerken. Ter ilegenheid van de 2e Nationale veldloop van Zele werd er liermaal met de kaarten op tafel gespeeld. Voor eenieder die de atletiek begaan is, is het duidelijk dat enkel op wedstrij- met nationaal karaker de waarde van een kiub te onder- Men is. Al het andere kunneui we enkel als een gezellig ictyiferonsje bestempelen. Is het zo dat wanneer we de vereni- "ligen uit ons gewest klasseren volgens het aantal aange- ten leden die over oen borstummer beschikken (aktieve) we e Lebbeke op de tweede plaats moeten vermelden na AC e ndracht Aalst. ït bi vangl oege'r, g alt, id 0 Heien zich mr hebben deze topploegen het „Voorpost-gebied" ons tijdens het voorbije week- niet ontgoocheld. Te Zele de zege van het klub- ejssement naar AC Lebbeke op de tweede plaats ebbejerze,e Sportief. van de zeven reeksen cierèïfca'de de klub van Renaat ta|Semans de tweede plaats •t zijwijI. de juniores nog niets hun vroegere glorie ver hebben en met één, en drie op de uitslag onbetwistbaar meester- in tap onderstreepten. Franpois "wns veroverde de zege op grootse manier door al- te eindigen, nadat hij het laatst van de veld- van zijn klubgenoten was Francois Van ime hield er een prima le plaats aan over, hij nog Hans Van Damme een atleet van AC Leb- die samen met hem op podium mocht plaats ne- als derde. Een betere uit- kon secretaris Maurits nnenpn Der Straeten zich wel niet iken. In de eerste tien n we nog Francis Wijns en Luc Van Buggenhout 0 die samen in de vreugde ichten delen. Nog 4 atle- van AC Lebbeke kregen op de uitslag Franpois tst< p v -tiger g s, h< lie- I t om. m jvini g nen n de fenk( i '7Stgen pers» Ie) aehojie) 1 ka- hun i De Schepper (15e), Danny De Smedt (21e), Mare Bosman (25e) en Mare Geeroms als 27e. Voor de tweede wedstrijd en de eerste maal dat de ploeg der Juniores volledig was is de uitslag uitstekend te noemen. Aan de ploeg een hartelijk proficiat. Een andere flinke prestatie leverden de veteranen die als tweede ein digden in klubverband achter AC Denderland. Edward Goo- sens liep ook hier een tweede plaats achter Van Spitael net als vorige week te Willebroek. De Hammenaar blijft de num mer één van AC Lebbeke en zal beslist dit jaar voor en kele bloemtuilen zorgen. Remy Wijns wist zich ook in de eerste tien te nestelen als zevende en Albert Van De Voorde werd 18e. Herman Asselman (35e) en Frans Vermeir (36e) stonden ook nog op de uitslag. Julien Joos (4e) en Lucien Rottiers (5e) streden een ganse wed strijd vooraan bij de seniores waarin zij als eerste streek- atleten eindigden. Zij lieten in de eindspurt ook de oud AC Lebbekeatleet Eugeen De Kimpe achter zich die nu de kleuren van AC Zele verde digd. Hoe sterk de blauw- witten in deze categorie ook zijn bewezen nog de achtste Het veldloopseizoen is nu op volle toeren geko men en Zondag krijgen we reeds heel wat wed- strijde nop het programma. Ook in de onmid dellijke omgeving kunnen de veldloopliefheb bers aan hun trekken komen. Te St.-Gillis organiseert AC Denderland zijn 4e prijs van Dendermonde in de omgeving van het voetbal terrein van Eendracht St.-Gillis. De vorige edi ties staan er borg voor dat er weer atletieksport tal aangeboden worden door een massa atleten. De meeste klubs uit de streek zoals AC Leb beke, AC Baasrode, AC Zele, Vlierzele Sportief, AC Eendracht Aalst en vele anderen zullen al vast op de afspraak zijn. De rijk gevulde prijzen- tafel heeft steeds de atleten aangetrokken. Dit alles was steeds mogelijk door de welwillende steun van de bevolking. Daar is nu ook bijge komen de toelagen van de sportraad van Den dermonde en van het Schepencollege dat deze sportmanifestatie dan ook steunt. De atletiek- liefhebbers weten zondag 16 november waar naartoe. Er zijn wedstrijden voorzien van pupil len tot veteranen alle reeksen dus komen aan ood. De eerste start wordt gegeven te 14.30 u. at ien le. G besi heo teran in t zoi n ttfl aan! Riddi triji est d( to bel 0 al en te K ?ir.di| ftvj André. en negende plaats van Jozef De Maezeneer en Andre Phi lips. Zij eindigden op gelijke punten voor het kluibklasse- ment met Boomse dat eerste werd gerangschikt voor AC Lebbeke. Pierre Vermeir kwam even buiten de kopgroep als dertiende over de streep en Willy Buyst werd zeventiende achter Jozef Mannaert op de 15e plaats. Pierre De Ridder (20e, Maurits Van Der Strae ten (26e), Andre Willems (30e), Geert Geeroms (41e), illy Tas- senoy (52e), Herman Mertens (57e), Marc Van Heek 64e) verdedigden zich flink. Bij de scholieren lipen Theo Van Den Abbeele (4e) en Herman Boodts (5e) een uitstekende wedstrijd samen met Wilfried Tilburgh (13e) verwierven zij de tweede plaats in het klas sement. Vermelden we hier dat nog een waardevolle pion werd uitgeschakeld Chris Van Thienen die ten val kwam in de start en een spikes werd uitgetrapt zoniet waren het drie atleten in de eerste tien. Ook Herman Boodts kwam tweemaal ten val maar ver volgde moedig zodat zijn vijf de plaats nog aan waarde wint. De overige scholieren kwamen goed uit dit treffen Guido Van Eisen (20e), Jozef De Boeck (23e), Patrick Van Rossen (25e), Jozef Geeroms (28e), Ludwig Wijns (31e), S. Annaert (34e) waren ook bij de zaak. Freddy De Feyter zorgde voor de zege in de reeks kadetten een begin van een prima seizoen, zijn uitste kende konditie liet hem toe op een vrij gemakkelijke ma nier deze veldloop te winnen. Jos Van Stappen mag even eens fier zijn op de veroverde 5e plaats. Van Der Meersche was negende wat voor hem een eervolle uitslag beteken de, de verdere uitslag voor AC Lebbeke was als volgt J. Van Den Bossche, 13e, Rudy Lambaert 15e, H. Van Cauwenbenkhe 18e, P. Van De Voorde 22e, Jan Jacobs 25e, Christiaen Wipns 28e, H. De Waegeneer 33e, Stefaan Calle. baut 35e, Obris Geeroms 42e, Jean-Pierre De Nil 47e, Dirk Boeykens 50e, André Hoofteer 52e, Wilfried Wijns 62e. Bij de miniemen was het Peter De Feyter die een po dium plaats veroverde na een flinke wedstrijd die hij als derde eindigde. Piet Van Stap pen snoepte nog een vijfde en Geert Vermeiren een 10e plaats mee. Antonio Van De Voorde werd 14e, Jan Van Buggenhout 19e, Erik Man naert 27e, Eric Wijns tenslotte 30e. In de tweede reeks stond Wim Van Der Meersche op het tweede trapje van het podium en was Franky De Feyter bij de pinken met zijn vijfde plaats Knap ook kwam Chris Stassijns uit dit treffen als ne gende en 11, 12 en 13 waren Rudy Piessens. en F. Van De Voorde. Voor zijn eerste cross kreeg Walter Mertens als vijfde ook veel bekijks bij de pu- pilen en Dirk Van Vene (14e) en H. Asselman (22e) samen met M. Vermeir als 23e ston den ook op de uitslag bij de jongste atleten. ik BbBH André Philips en Pierre Vermeiren (in tweede positie) twee atleten van AC Lebbeke. (RVDV) Angèle Mertens tweede te Oostende bij de dames De Lebbeekse atlete Angele Mertens trok dit weekend naar Oostende waar zij deelnam aan een damescross. Voort gaande op de knappe resul taten die zij reeds liet be wonderen zouden we haar tweede plaats die zij liep als normaal moeten beschouwen. Toch hadden we deze prima uitslag niet zo vroeg ver wacht, daarom misschien dat we hem des te meer toe juichen. We verwach'.en van deze seniore nog dergelijke ereplaatsen. Er was ook een kadette te Oostende aan de start Greet Asselman die aan deze verplaatsing een 30e plaats overhield. A. A.C. Grembergen De nationale veldloop te Zele leverde voor Leo Brusselmans een 11e plaats op. Na een paar mindere verrichtingen tijdens de oefenwedstrijden verheugt ons deze uitslag en kunnen de Grembergse atletiekliefhebbers vol vertrouwen naar de komende wedstrijden. Eddy Ivens ondervond wat meer last dan gewoon lijk en moest vrede nemen met een 49e prijs. Bij de ve.eranen was het Herman Waegeman die 17e werd meteen een knap resultaat. Cassiman zien we nu als 24ste. Albert Leys startte bij de juniores en veroverde de 29e plaats, maar Dirk Van Hende deed beter als 22e. a. Atletiekkern Overmere Zondag had te Haaltert een cross plaats. Dertig AKOV- jongens bonden er de spikes aan. De beide miniemenwed- strijden kregen een Overme- renaar als winnaar, en nog vijf anderen bemachtigden een plaats bij de eerste vijf. Bij de pupillen '66 en jonger kregen we Peter De Veirman als vijfde, Eddy De Moor als zeventiende, Filip Van Hee als twintigste en Peter Van der Poorten als eenentwintigste. Bij de pupillen '65 eindigde Franky Meulewaeter, als naar gewoonte, op de 5e plaats, Hendrik Maes op de achtste Chris Van Doorselaere als 11e Tegen de overmacht van Willy Baeyens bij de eerste jaarminimen, was werkelijk niet op te tornen hij won vrij gemakkelijk zijn wed strijd met een ruime voor sprong. Guy en Filip Buyle waren vierde en zesde. Mare De Bruyne negende, Christi aen Tackaert 17e, Johny Ras- schaert 18e en Karei Rogiers 22e. Filip Blancquaert won vrij af getekend een lange en zeer uitputtende spurt bij de twee dejaarsminiemen. Luc De Vleeschouwer wist een zesde plaats veilig te stellen, Noël Van der Leyden kwam als ne gende aan, en Rudy Van de Sype als 16e. Voor de verrassing zorgde Franky Van Hee deze kadet liep aanvankelijk als derde, op de voet gevolgd door Patrick Van de Sype, die terugzakte. Ter aankomst bleek Franky nog door iemand te zijn ge passeerd, zodat hij op een zeer mooie vierde plaats eindigde. Goede wedstrijd ook van Dan ny Oosterlinck, zevende. Pa trick Van de Sype mocht als negende zijn kaartje afgeven. René De Lausnay en Serge Beckers vinden de goede vorm niet zij werden 26e en 27e. Eerstejaarscholier Dany Buyle bracht het tot een flinke 16e plaats. Martin Meganck en Rudy Goossens werden respec tievelijk 32e en 44e. Normale prestaties van Ron ny en Dirk Oosterlinck bij de juniores Ronny was derde, Dirk 7e. Christiaan Blanc quaert kreeg met pech af te rekenen in de start werd een spike uitgetrapt, zodat hij met twintig meter achterstand de wedstrijd diende aan te van gen. Hij bleef moedig door vechten en kwam nog terug tot de twaalfde plaats. Een mooie wedstrijd liep ook veteraan Cyriel Oosterlinck 7e Senior Antoine Van der Hey- den was 21e. Luc en Paul Twee crossers die er kun nen komen zijn Luc Nauts en Paul De Brauwer. In de B-veldrit te Wetteren waren ze respektievelijk derde en zesde. (vh) Peelman cross en Spanje Sddy Peelman besloot niet aan zesdaagsen deel te ne men. Vorig seizoen deed hij lat wel. Hij zal evenwel regelmatig te zien zijn aan de start van veldritten. Vooraleer hij als crosser in het zadel klimt reist hij, ~amen met Roger Rosiers, naar Spanje voor winter- vakantie. (vh) Wilfried en Raf: Cent Wilfried Wesemael en Raf Constant nemen deel aan de pas gestarte zesdaagse te Gent, evenwel niet als ploegmaats. De Zeienaar Frans Caethoven is gese- lekteerd voor de toekomst- zesdaagse. (vh) Markeerder Vanaf volgend seizoen zijn de 2e provincialers Heren verplicht een markeerder ter beschikking te stellen. Een goede maatregel Twee Vanaf dit week-end krij gen alle 2e provincialers in ons provinciaal volley 2 scheidsrechters. Een maatregel waar iedereen gemakkelijk kan inkomen. (gdp) Nagekomen De damesploeg van Thun- derballs Berlare verloor met nipte 3-2 cijfers van Wondelgem. De Berlaarse meisjes zijn op weg een goed seizoen te spelen. (dp) Vriendschappelijk Zaterdag a.s. te 16.30 u. speelt Avanti Lebbeke een vriendschappelijk treffen levorderingsploeg VC Be- veren. De wedstrijd gaat door in de Sporthall te Lebbeke. (gdp) Oud en jong In een ijskoude Bastionzaal te Dendermonde speelden de Gilvocveteranen tegen de scholieren van bevorde- ringsploeg Avanti Lebbeke ~)e «oudjes» wonnen met 6-0 na een aangename par tij. (gdp) De Zeelse organisatoren mochten tevreden zijn. Hun nationale veldloop werd een sukses veel atleten en een massale be langstelling. Eric De Beck was van bij de start vooraan met de winnaar van vorig jaar, Karei Meyers. Vrij vlug liet de Daring Leuven-man zijn intenties raden en ging er alleen van door om de Boomse Meyers'sen op de 2e en 3e plaats te te zien aankomen, voor de Lebbekenaars Kulien Joos en Lucien Rottiers. Op de 6e plaats een verrassend sterke pres tatie van de plaatselijke atleet Eugeen De Kimpe. De bij Ajax aangesloten Etien ne Uytterschaut bereikte de aankomst op een verdienste lijke 10e plaats. Bij de junio res stond op het meesterschap van AC Lebbeke geen maat. De eerste plaatsen gingen naar respectievelijk Frangois Willems voor Frangois Van Damme en Hans De Coster maar Patrick Schockaert van A.C. Zele, vierde, gedroeg zich biezonder kranig in dit gezel schap. Bij de veteranen een groot aantal deelnemers, voor de meesten een Blijf Jong-kuur, maar voor de besten bittere ernst met op de voorgrond Louis Van Spitael en Warre Goossens. Bij de scholieren gin£ de eer ste plaats naar Marc Van de Voorde van Baasrode voor Ben. Van Eynde van A.C. Waasland. E. Maes van Vlier zele en Theo Van den Abbee le en Herman Boodts van Lebbeke. Bij de kadetten een sterke Freddy De Feyter op het voorplan voor Rik Roelandt van E. Aalst, Erwin Deregge van Vlierzele, Dirk Vervaet van Lokeren en Jos Van Stap pen van Lebbeke. Bij de miniemen stond er op Vlierzeles meesterschap geen maat. In de eerste reeks won. P. Blancquaert en in de twee de was het W. Baeyens. Bij de allerkleinsten drie V.S.-pu- pillen op de eerste plaatsen met G. Valck, Dirk en Geert De Moor. A.C. Zele prestaties Minie men le'reeks 6e Johan Van Cleemput 13e Raoul Vehent; 18e Philippe Michotte 23e Patrick De Waegemaecker 24e Joris Stilten 25e Johan Van Geeteruyen. Miniemen 2e reeks 26e Gui do Rosseel. Kadetten 12e Luc De Kimpe 14e Danny Fierens 24e Ben ny Van Britsom 30e Franky Saerens 32e Patrick Wester- linck 40e Erwin Van de Cau- ter 46e M. Derweduwen; 51e Jos Permentier. Scholieren 26e Marc Van Damme 35e Martin Claeyé 37e Luc Van den Broeck 41e Ludo L'Ecluse ;45 e J. Per mentier. Juniores 4e Patrick Schac- kaert 17e Eric De Schepper; 31e Etienne Van Acker. Veteranen 22e Alois Van Cauter. Seniores 6e Eugeen De Kim pe; 10e Etienne Uytterschaut; 22e Luc Van Hecke 36e W. Pringels 42 Roger Vermeir 56e P: Van Cauteren 63 Eric Van Malderen 62e Michel Poppe. BENO.

De Voorpost | 1975 | | pagina 19