Avanti verliest te Flémalle lOnder de maat 3RABANT NOG STEEDS BALORIG WISSEL OP DE TOEKOMST? FRANKE IS ZIJN PLAATS WAARD KNALRESULTAAT VAN E. WELLE HANDBAL Geslaagde driedaagse te Dendermonde 23 iloeg uatie t ze St.-' ?n op 'ordt iche- vantl heeft de verplaatsing naar Flémalle niet tot een goed Inde kunnen brengen. Verschillende redenen liggen de basis van deze voor ons toch vrij onverwachte neder- sag. In de eerste plaats willen wij aanstippen dat de vier vanti Internationalen Dirk en Koen Verhofstadt, Van Cau- jenberghe en Keppens slechts heel laat maandagavond Lebbeke arriveerden. De alles vergende wedstrijd tegen ost-Duitsland was nog lang niet verteerd bij de gebroeders erhofstadt en de vermoeiende reis was ook bij Keppens en an Cauwenberghe in de benen blijven hangen. Neem daarbij og dat Keppens na een paar minuten gekwetst uitviel en als len dan weet dat de ontslagnemende trainer Adamczyk ver- oos bij de reserven te spelen, heeft men reeds een heel boeket" verklaringen voor de toch wel vrij zware nederlaag, rantl staat nu samen met Flémalle aan de leiding, op één untje gevolgd door Sasja. De kompetitie kreeg dus een nieuwe art. Ie G; 7; 9.. 12. Iémalle - Avanti 23-16. traag akterend Avanti •oen-lerd door de thuisploeg on- iddellijk op een 30 ach- rstand geplaatst. Eddy De medt die zich als de beste vanti speler zou ontpoppen NS coorde het eerste doelpunt oor de Lebbekenaars (31) een onkennelijk Avarrti eraakte steeds meer achter op (73). Even zag het er daarna naar uit dat Avanti toch op tempo zou geraken (910) na 25' maar aan de rust leidden de Walen toch met 1110. Een zwakke Avanti verdedi ging kon echter niet voorko men dat ets thuissploeg op nieuw uitliep tot 1611 op de 44e minuut. Op dat ogenblik werd een zwakke Dirk Ver hofstadt (in Duilsland uitste kend door Adam naar de bank geroepen en meteen be rustte Avanti in de nederlaagi Alleen De Smedt kon af en toe nog replikeren. Een sa menloop van omstandigheden zorgde ervoor dat Avanti de ze wedstrijd verloor zodat de kompetitie een nieuwe start neemt. Scoorden Dirk Verhofstadt 4. Koen Verhofstadt 1, Die Smedt 6. Moonen 1, De Vlieger 2, De Nil 2. RESERVEN. Flémalle Avanti 17-12. De Avanti reserven. met Adamczyk, konden de eerste helft gelijke tred houden met de thuisploeg (ruststand 7-7). Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte kon Avanti nog aan klampen langs De Bruyn, De Proft en Adam maar een over winning zat er duidelijk niet in. Scoorden De Bryne 3, J. De Proft 4, Adam 3, Laureysl, Ba'.selier 1. BEVORDERING Don Bosco Zwijnaarde Jochewoa Aalst 1114. Aangezien er gieen Brabantse ploeg diende aan te treden greep er toch nog eens een kompetitiewedstrijd plaats die niet eindigde op forfaitcijfers. Tegen het debuterende Zwijn aarde speelden de Aalstenaars een degelijke wedstrijd. Via 33 werd de rust bereikt met een 35 stand. Een voortref felijk sluitende Jochiewoa ver dediging met een veelbeloven de De Wolf tussen lat en pa len hield daarna geruime tijd de netten ongeschonden. Eens de stand tot 614 was opge lopen ging Jochewoa de teu gels dan wat vieren zodat de thuisploeg aan een gevleide 1114 nederlaag geraakte. De Ketelbutter en De Cock speel den een goede wedstrijd bij Aalst. EVA. ERDE NATIONALE. OSIS AALST TEMSE 7-15. )nze titiel „onder de maat" duidt niet op de spelers of spel- «raliteit maar wel op de spelleiding, die echt onbevoegd was. losis geeft grif toe dat mits een bevoegde en dus goede tiding het lang niet zeker was dat Temse een puntje zou ntfutseld zijn, maar de wedstrijd was beslist meer gelijkop- aand verlopen. collega de heer Sene- aut bleef hierdoor waarschijn- jk onder de maat. Nu even iver de wedstrijd. De wed- trijd nam een veelbelovende Aalst opende de score aar een zeer vlot spelend 'emse replikeerde gepast. Na ier minuten spel 2-1. Temse egon toen erg op de Aals terse verdediging te drukken IEVORDERING. et P.K. Brabant heeft, zoals kon gevreesd worden, het advies n het nationaal bestuur naast zich neergelegd en in een rondere algemene vergadering besloten de drie Oost-Vlaamse bbs de deelname aan „hun" (sic) kompetitie te weigeren, p deze vergadering waren 15 clubs aanwezig. 10 Clubs stern en tegen de deelname van S.K. Grembergen, Jochewoa Aalst n Don Bosco Zwijnaarde aan de kompetitie „Brabant", 2 temden voor deelname en drie nationale clubs onthielden di. Wij gaan hier niet uitwijden over de reglementaire gevol- en van deze houding, maar wel zijn wij bdnieuwd hoe het N B gaat reageren. idlen toegegeven wordt aan fransdolle houding van de Tantwoordelijken in depro- ncie Brabant betekent dit reinste anarchie. Wij we- tn dat het Bloso reeds inge- hakeld werd door deOost- hamse clubs. Een schorsing in de Brabantse clubs die eigeren zich te plooien naar t wil van het nationaal be- uur hangt in de lucht. In )ameshandbal - Beker van België NOG MET DRIE en nam opnieuw voorsprong. Enkele onbegrijpelijke scheids rechterlijke beslissingen de den de concentratie bij Aalst verslappen en hiervan maakte een verstandig spelend Temse gebruik om bij de rust een 4-9 voorsprong op te bouwen. Rosis scoorde onmiddellijk na de rust (5-9). Twee minuten later scoorden .de bezoekers (5-10). Gedurende 15' zouden de bezoekers er dan niet meer in slagen een goede keeper Van Snick te versla gen. Rosis scoorde tijdens deze periode twee maal, maar het is duidelijk dat sommige Rosis spelers gewoon onder hun waarde bleven door te veel aandacht te besteden aan de heer Gillis en te weinig aan hun spelerstaak. Met nog 8' te spelen wees het score bord 7-10 maar een te driftig Rosis moest tijdens deze laat ste minuten nog vijf treffers incasseren. Scoorden J.P. De Jaegher 2. De Smedt 2, Van Nieuwenborg 1, Meert 3. RESERVEN ROSIS AALST - TEMSE 14-15 Toen de rust aanbrak met 6-9 cijfers waren de bezoekers zeker goed bedeeld. Inderdaad de Rosis keeper was onder de maat gebleven en hoe de thuisploeg zich tijdens de 2e helft ook inspande, deze ach terstand konden zij niet meer volledig goedmaken. Met nog vijf minuten te spelen was de score wel gelijk (12-12) maar uiteindelijk won Temse met het kleinste verschil. EVA. elk geval is het zo dat de drie Oost-Vlaamse clubs tot op dit ogenblik steeds forfait krijgen wanneer zij tegen een Bra bantse club dienen uit te ko men. Wie gaat dat allemaal betalen Beker van België S.K. Grembergen Jochewoa Aalst 28-14 S.K. Grembergen schakelde een zwak Jochewoa uit in de voorronde van de beker van België. Jochewoa Aalst viel duidelijk te licht uit tegen een veel krachtiger S.K. Grembergen. Debuterende keeper De Wolf deed meer dan zich verdedigen in het Jochewoa doel maar tegen de overmacht van de thuis ploeg was echt niets te doen. Vooral tijdens de eerste helft was Grembergen heer en meester zodat de ruststand 14-3 beslist niet overdreven kon genoemd worden. S.K. Grembergen liep verder uit tot 17-3 maar toen kon Aalst vooral langs De Boeck toch even in de wedstrijd komen 21-9 en 24-13. Tijdens de laatste minuten zou Thien- pondt de Grembergse voor sprong opnieuw opdrijven. Een weinig interessante wedstrijd waarin enorm veel balverlies geleden werd. Scoorden: S.K. Grembergen: Van Haute 3-0; Seghers 1-4; De Swaef 1-0; De Potter 3-3; Trienpondt 2-4; Caudron 2-3; Vinck 2-0. Jo chewoa Aalst Diependaele 2-4 De Boeck 1-5 De Ketel butter 0-2. Wedstrijden voor het week einde Zaterdag 15.11 te 20.15 u. Brabo - Flémalle; 20.30 u. Merksem - Avanti; 20.15 u. Neerpelt - Sp. Aalst; 20.15 u. E.V. Aalst - Duffel. Zondag 16.11 te 17.15 u. Rosis Aalst - Pays-Noir; 15 u. Ros Beiaard - Aalst Sportief Avanti Femina - E.V. Aalst. EVA onze dameshandbalsters is de eerste ronde in de kompetitie oor de Belgische beker achter de rug. Drie van onze vijf treekploegen wisten zich te plaatsen nml. Avanti Femina, Aalst Sportief en R.B. Dendermonde. E.V. Aalst en Sparta Aalst .bekeren" niet meer verder. In een bekerkompetitie is het nu enmaal zo dat men toch wel wat meeval moet kennen bij de ittrekking. Die meeval had E.V. Aalst nu eenmaal niet aange ven zij onmiddellijk tegen het zeer sterke Uilenspiegel dienden II te komen. Hun uitschakeling kunnen wij dan ook normaal toemen. Sparta Aalst trof het enigszins beter aangezien zij als debutanten het jonge Ast. Tilleur dienden partij te Spartaanse (sic) meisjes onden zich weliswaar niet laatsen voor de volgende ®nde maar de wedstrijden sliepen vrij evenwichtig. Beiaard Dendermonde ende meer geluk. Stelmar lerksem was een kolfje naar hand van Y. Dooms en Co twee maal een ruime verwinning werd geboekt, lok voor Avanti Femina wa- cn er geen problemen. Gri- egnée betekende wel een verre» tegenstander maar ua klasse vielen de Waalse 'eisjes toch veel te licht uit. «1st Sportief daarentegen eeft voor zijn kwalificatie lenen te vechten. Evere, norm versterkt door de fonsfer van De Witte SJ fortier aangevuld met een r Deense gastspeelsters, is zelfs in geslaagd Aalst Portief op eigen veld in be- as *ang te houden. Gelukkig ie- oor de Aalsterse meisjes erd de heenwedstrijd met 12 cijfers gewonnen. Tot de Ogende ronde zijn nu vol gde ploegen doorgedrongen ongeren, Uilenspiegel, Her- W. Ast. Tilleur, Avanti Fe- lina, Aalst Sportief, Dender ende en Montegnée (vrij ge- et voor de schiftingen). idien de lottrekking niet te tfast verloopt voor onze vrtegenwoordigsters kunnen 1 beslist tot de 1/2 finales tordringen. Wij kunnen ons tierdaad moeilijk voorstel len dat de Waalse clubs reeds zo er op vooruit zouden ge gaan zijn dat zij onze vaan deldragers kunnen bedreigen. DE WEDSTRIJDEN E.V. Aalst Uilenspiegel 5-16 Tegen het sterke Uilenspiegel heeft E.V. Aalst logischerwij ze niet meer kunnen doen dan zich tot het uiterste ver dedigen. De Uilinnen met een grootse L. Neyrinck in hun rangen, waren na 10 minuten reeds tot 0-3 uitgelopen. Bij de rust kon een 3-8 stand niemand verbazen. Tijdens het 2e wedstrijdgedeelte een iden tiek spelbeeld. E.V. Aalst ver dedigde zich kranig maar het klasseverschil was duidelijk te groot om de gasten te kunnen bedreigen. Via 3-12 werd de einduitslag 5-16 vastgelegd 5' voor het einde. Scoorden voor Eendracht: Devinne 2, Simal 2, B. Lleona 1. Sparta Aalst Ast. Tilleur 0-2 Zoals de einduitslag laat ver moeden, een wedstrijd zonder veel geschiedenis. Beide ploe gen bleken zwak af te wer ken zodat beide keepsters het bepaald niet zo moeilijk had den. Na 10' spelen was de eindstand reeds bereikten Sparta slaagde er maar niet in een «eerreddend» doelpunt te "scoren. Na een degelijke seizoenaanhef blijven de Spar ta meisjes nu wel enigszins ter plaatse trappelen. Wat ook normaal is voor een de buterende ploeg. Aalst Sportief Evere 12-12 Jammer genoeg liet deze maal onze Aalsterse corres pondente ons wel enigszins in de steek. Wij kunnen U, bes te lezer(es) weinig vertellen over het verloop van deze waarschijnlijk uitzonderlijk spannende wedstrijd. Wel kon den wij vernemen dat Evere lange tijd de indruk gaf het te zullen halen, Met nog am per 1 min. te spelen leidden de bezoeksters nog met 11-12 Blijkbaar was het Lea Bowie die een gelijkspel uit het vuur sleepte door te scoren tijdens de laatste seconden. Dat de kwalificatie van Aalst Sp. ooit echt in het gedrang kwam veronderstellen wij niet. St. Merksem R.B. Dendermonde 3-15 De Dendermondse meisjes hebben te Merksem echt geen noemenswaardige tegenstand ondervonden. Langs Y. Doorns en J. Melis, gewoontegetrouw de beste Dendermondse af- werksters, was bij de rust de score reeds tot 1-6 opgelopen. Gedurende het tweede wed strijdgedeelte bleven de meis jes van de Ros Beiaardstede een rustig meesterschap de monstreren en met grote re gelmaat werd de Merksemse goalie voor schut gezet. De nduitslag geeft de werkelij ke verhouding tussen beide clubs juist weer. Scoorden Doorns 5, Melis 5, De Decker 1. Heireman 1, De Vos 2, Broothaerts 1. Grivegnée Avanti 4-31 De Avanti meisjes hebben er e Grivegnée een echte oefe ning van gemaakt. Alle speel sters kregen meer spelgele- genheid zodat tussen de scoorsters nu ook eens ande re namen te vinden zijn. Bij de rust leidde Avanti reeds met 1-10. Tijdens het 2e wed- --trijdgedeelte werd de score -'an steeds hoger opgedreven. Doelpunten: Verhofstadt 6, Muylaert 8. Van Den Borre /l. Moonen 3, Van San 2. Lis- sens 1. Lance 3, Sanders 2, Van Den Broeck 2. EVA JUDO In aanwezigheid van de schepenen Verhelst en Maes werden aan de judoka's van het derde sportkamp de verdienstetrofeeën uitgereikt. Eerste werd Leo Van der Haeghe (Hamme) voor Van den Haeghe René, 'eveneens uit Hamme. De thuisspelers Jean- Pierre Pieters en Jean Pierre Verstraeten werden derde en vierde. Het plaatselijk carnavalkomité zorgde voor een uitbundige viering van de laureaten. Tenslotte werd het 100e lid gevierd, met name Verstraeten Noël. (GDP.) Jeugdhandbal Dat de handbalsport gedurende vele jaren ter plaatse is blijven trappelen is ontegensprekelijk te wijten aan de zwakke jeugd werking in het verleden. De laatste jaren is hier een gelukkige kentering in gekomen, vooral dank zij de inzet van het P.K.O. en de wil tot slagen bij sommige clubs. Voor de tweede maal is deze jeugdkompetitie nu gestart. De organisatie ziet er uit als volgt a) voor de eerste maal werd er een afzonderlijke jeugd- verantwoordelijke in de pro vincie aangeduid. Bij de heer Fr. Lievens berust de taak de kompetities te organiseren en te kontroleren. b) de kompetitie bestaat uit 2 afdelingen nml. kadetten en miniemen. Aan deze reeksen wordt eveneens deelgenomen door drie Brabantse clubs. De kadettenreeks is samengesteld als volgt: Sparta Aalst. Kraai- nem, Avanti. Grembergen, Zwijnaarde, Léon Lepage en Sp. cl. petit prince. De mi- niemenreeks E.V. Aalst, Kraainem. Avanti I en II en "n. Cl. Petit Prince. c) er wordt eveneens ge tracht een kompetitie in te richten voor meisjes. Wat de toekomst betreft zijn volgen de aktiepunten gepland a) Beker van Oost-Vlaanderen voor kadetten; b) Lente kam pioenschap voor miniemen; c) oprichting provinciale selek- ties; d) eindronde spelen op nationaal vlak. Indien al deze plannen ver wezenlijkt worden kan het niet anders of de handbal sport in onze streek moet de vruchten ervan plukken. DE WEDSTRIJDEN Don Bosco Zwijnaarde Sparta Aalst 9-13 Ondanks de Sparta kadetten niet konden beschikken over hun topscorer W. Bomon, ge kwetst aan de knie, hebben zij te Zwijnaarde een ver diende overwinning behaald. Gedurende de eerste helft verliep het spel gelijkopgaand (ruststand 5-6) maar tijdens het 2e wedstrijdgedeelte druk te Sparta zijn overwicht in cijfers uit. Scoorden: Corthals 3. De Smedt 2, S. Bomon 2, De Neef 2, J. Bomon 2, L. Lefevre 2. Léon Lopage Grembergen 23-7 De eerstejaars kadetten van S.K. Grembergen hebben te gen het routinerijkere Leon Lepage zich moeten beperken tot een sportieve tegenstand. Tot de rust konden de G.S.K.- ers van trainer Cloof enigs zins aanklampen. Ruststand "-3. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte kwam de thuis- nloeg dan definitief los. Scoorden: De Saegher 2, H. Prospes 1, De Swaef 3. Van Damme 1. Sd. Cl. Petit Prince *1 V. Aalst 4-16 Aalsterse miniemen heb ben een overtuigende zege behaald tegen de «kleine m-insen». Bij de rust leidde Eendracht met 3-10. Na de rust kon de thuisploeg enigs zins meer tegenstand bieden maar het duo BayensVan Heireweghe dreef de score toch nog hoger op. EVA Korporatief voetbalverbond gewest Aalst De belangrijkste wedstrijd van vorige zaterdag S.A.F. Franke werd door de bezoekers met oneven doelpunten verschil ge wonnen. Franke heeft vooral in de tweede spee'helft aange toond zijn vooraanstaande plaats in de klassering waardig te zijn. Het is een genietbare en bovendien spannend duel geworden waarin het beslissende doelpunt slechts viel in de slotminuten. Vooral na de rust kulmineer- den de verdiensten van de gasten. In de eerste periode kon S.A.F. de wedstrijd in zijn voordeel oriënteren dank zij een doelpunt van Daniels. Toen toonde S.A.F. zich al leszins de gelijke van zijn gereputeerde tegenstander zo dat de 1-0 ruststand logisch was. In de 2e speelhelft ont plooiden de bezoekers een of fensief dat alras met een tegendoelpunt werd beloond. \rijs bracht Franke naast S.A.F. Op haar beurt trok de thuisploeg resoluut in de aan val. En met sukses. Torrekens rondde een voldragen aanval zegevierend af. De gasten kwamen opnieuw op gelijke hoogte wanneer Daem een strafschop omzette. In de slot minuten voltrok Vanopden- bosch het vonnis. B.V.B. ver wierf een vrij afgetekende zege in de wedstrijd met Re- ••ocub. In de le speelhelft heeft Resocub aangenaam ver rast en het klom dan ook naar een 1-2 voorsprong langs De Nul. Het doelpunt van B.V.B. werd door D'Haen gelukt. In de 2e periode druk ke B.V.B. Resocub op zijn doel. Doelpunten bleven dan ook niet uit. Er vielen er een half dozijn langs Rubbrecht (2). De Wael, Van der Spie gel, Pauwels en Van Vae- renbergh. Een vertimmerde Callebaut (b) ploeg waarin op de koop toe de doelman moest worden vervangen heeft een afstraffing niet kunnen ontlopen. Bij de rust en met een 0-4 stand kon men de wedstrijd als gespeeld be schouwen. Voor Bouw scoor den Willems (3), Matthijs (2) Van Laer (2). J.V.H. DE UITSLAGEN S.A.F. - Franke 2-3 B.V.B. - Resocub 7-2 Callebaut (b) - Bouw 0-7 v.V.T.T. - F.F.R. 1-0 Dessoden - Callebaut (a) 1-2 Intercom - Somati n. gek Setokvoetbalverbond gewest Aalst In de ligaklasse werd het meest markante rezultaat van de negende kompelitiedag door E. Welle voor mekaar getrapt. In een nogal bewogen wedstrijd klopte het S.K. Drievelden in eigen midden met een opvallende cijferverhouding. De wed strijd kende in de eerste speelhelft een nogal evenwichtig verloop. Het was de thuisploeg die met een doelpunt van Erauw naar de leiding klom. Nog voor de rust was de par tij in het voordeel van de gasten gewenteld omdat Rub brecht en De Boeck een paar akties zegevierend hadden af gerond In de 2e periode kwam dan het verwachte offensief van de bezoekers die nog moeilijk te stuiten waren. Perremans en Lambrechts voltrokken het half dozijn. In deze fel betwiste partij wer den 3 kaarten getoond. Hei- remans en Carael van Drie- elden kregen geel. en De Boeck van E. Welle kreeg een blauwe kaart onder de neus. Mijlbeek dat van meet af aan numeriek in de min derheid stond, heeft zich naar het beste vermogen verdedigd tegen F.C. Moerstraat, en het verlies dan ook kunnen be perken. Nadat Puttemans de bezoekers op voorsprong had gezet zorgde Willy Haegeman voor een degelijke repliek. De bezoekers zouden echter nog voor de rust tot 1-3 uitlopen langs Puttemans en Dentro. Nadat Puttemans de stand op 1-4 had gebracht zorgde Mare Hulsbosch voor de eindcijfers. Bij F.C. Moer straat was er een goede ver richting van Michiels en Put temans terwijl bij de thuis ploeg doelman Herwig Huls bosch en Mare Hulsbosch meest in de kijker liepen. A. Lebbeke vestigde in de wed strijd met Hofstade zijn zege na de rust. Voordien had men op een gelijkopgaande wed strijd kunnen kijken. Na de kampwisseling nam de thuis ploeg resoluut het heft in handen en dit werd door De wpde (2), Pierre en Willy Verhulst ook konkreet uitge drukt. In de 2e klasse maakte PZN Aalst korte metten met RB Zottegem. Callebaut lukte liefst 5 doelpunten en De Schrijver nam er 3 voor zijn rekening. Heeft Leeuwerik zich* bij FC Sport goed verdedigd, dan heeft het toch de nederlaag niet kunnen ontlopen. Emma nuel. Luk en Mare Wouters legden de zege vast. St. Mel- dert boekte vorige zondag zijn eerste uitzege. Met doel punten van Bauwens en Nue- 'andt won hij bij DN Haal- tert. Ocarina bleef insgelijks op het zegepad. Het liep 'angs Van Delsen, Verpeten strafschop), Eddy Cornand (2) en Corten tot 0-5 uit. Van Pottelberghe en De Petter konden nog milderen. J.V.H. Frans Caethoven: boosting 'n de wedstrijd achter lerny's te Gent kon Frans Caethoven zich niet door- :etten: hij was ten slotte Aangewezen op de «troos- ing». Koers die hij trou wens won. (vh) Willy Borremans 3'PS ■Jog geen week na zijn oegmaat Willy Van Den roeck, liep ook Willy 3orremans een zware elkwetsuur op. Hij lot einde november in het Tips zitten. Het gaat Pan 'ers Baasrode's fanion- ;>loeg dus echt niet mee. (vb) Panters' pupillen century Daar de speeltijd voor pu pillen in basket tot 2 maal '5 min. is beperkt gebeurt 'iet hoogst zelden dat bij die leeftijd de 100 punten worden bereikt. Panters' lupillen lukten er liefst 1.06 in hun kompetitiewed strijd vorige zaterdag. De Decker, met 33 punten in de 2e helft alleen, had daar literaard het grootste aan deel in. (vb) Geel Tijdens de wedstrijd Ge- raardsbergen - SK Lebbe ke kreeg Marc Van der Jeught de gele kaart on der de neus geduwd, dereen was bang omdat Mare één speeldag schorst zou worden, lukkig kreeg Van der Jeught slechts 2 punten zodat het uitstel wordt op 'én speeldag. (vds) Uitbreiding Het Lebbeeks tapbiljart- verbond zal volgend sei zoen waarschijnlijk uit breiden, Ploegen uit aan palende gemeenten kunnen vu reeds kontakt opnemen met voorzitter Anthoons, Brusselsestwg. of secreta ris P. Scholliers, Hogeweg Lebbeke. (vds) Onder De Toren en Loebes A leiders Beide topbiljartploegen in de B reeks staan met 11 punten aan de leiding. Cosmos B volgt met 10 p. maar met 1 wedstrijd min der gespeeld (pd) Vergadering De eerstvolgende vergade ring voor BGB-klubs zal plaatsvinden in Krijt op Tijd, Binnenstraat. Aalst. Daarna komt Schoonaarde (Lange Pier) en Korte Stokken (Bredestraat) aan de beurt. (pd) Sportraad De afgevaardigden van de Lebbeekse sportraad dien den samen te komen op donderdag 4 september '75. Er werden geen uitnodigin gen verstuurd. Dat bete kent dat men reeds meer dan 4 maanden achter de rug heeft zonder nog één woord te vernemen van de sportraad. Bepaalde klubs stellen zich de vraag men nog aktief wordt in de sportraad of dat hij op houdt te bestaan. Of is er nu misschien geen nieuws meer te vertellen (vds) Eindvlucht In de verenigde Frankrijk en Quiévrainbond Lebbeke Centrum stelt men op zon dag 16 november een eind punt achter het duivensei- zoen. Men heeft op die dag de gekende eindvlucht in het lokaal De Medts, Grote Plaats. (vds) Biljartkalender Op 15-11-5 spelen voor het Lebbeks tapbiljartverbond: Bonanza - Tankers Sportvrienden - Klieksken Schuurken - Fugitives Eierkloppers - Lamot Zandmannekens - Jetsons Zorro's - Ware Vrienden Moderna - Stadion (vds) Scheidsrechters- lessen Wie graag deelneemt aan het examen voor scheids rechter golfbiljart, kan de lessen bijwonen op 23 en 30 november, 7 en 15 de cember telkens te 10 uur in de Ooievaar. Violette- straat 27 Aaalst. (pd)

De Voorpost | 1975 | | pagina 23