eelse duivenkampioenen elauwerd mr PORT IN HET KORT 1 Het Lebbeeks tapbiljartverbond LEBBEEKS TAPBILJARTVERBOND ROUWT WW Uitslag wedstrijd Boemerangaktie. Van Der Straeten Alfons - Van Hoef Frans 0-2 Anthoons Raoul - Bornauw Raoul 0-2 Scholliers Pierre - Ruysberg Pierre 1-1 Vermeulen Robert - Vinek Pierre 1-1 Verhulst Leo - Van Der Veken Maurice 2-0 Moens Albert - Van Malderen Roger 0-2 De Rouck Willy - Cooreman Marcel 2-0 Buslot Frans - De Saedeleer Frangois 1-1 De Valck August - Callaert Roger 1-1 Van Weyenberg Benoit - Van Dooren Oscar 0-2 Saelemans Pierre - Saelemans Eddy 0-2 Merckx Pierre - Van Cauwenbergh Mark 0-2 Mister X - De Cleene Alfred 0-2 Van Der Veken Pierre - Henkens Jean 0-2 Einduitslag 8-18 De bijdrage van het Lebbeeks Tapbiljartverbond aan de sportraad voor de actie Boe merang Beter Leven Geven bedroeg maar eventjes 12.500 F Wij danken allen die bijge dragen hebben aan de actie door hun steun en medevoe- len aan onze gehandicapten. Wie kan beter V.D.S. PETER WIEDEMEIJER Wie kent niet zanger Peter Wiedemeijer, dé man ach ter dat mooie nostalgische liedje „Weet je nog die tijd van vroeger". Dage lijks is hij verschillende malen te beluisteren in een of ander radioprogramma. Ruim 16 jaar draait Peter Wiedemeijer mee als zan ger bij de verschillende ra dio-orkesten. In het najaar van '75 schreef Jack Jer sey voor hem dat heerlijke melodietje „Weet je nog die tijd van vroeger". Peter Wiedemeijer. vader van 3 kinderen, woont in Roosendaal maar komt da gelijks naar Antwerpen waar hij werkt als dia mantslijper. Zéér binnen kort komt er een nieuw plaatje van Peter Wiede meijer en volgens Jack Jersey wordt het weer zo 'n nostalgisch dingetje. Tijdens de boemerangak- ties van het Lebbeeks tap biljartverbond kwam het vrij verrassend nieuws dat Frangois Heuvinck was overleden. Frangois Heu vinck die bij de Zandman- nekens biljart, was een zeer gekende sportfiguur te Lebbeke. Als voetballer le verde hij puike prestaties aan de zijde van Boerke Vergauwen en vele andere oefenmeesters. De jongste tijd was hij gekend in de minivoetbalmiddens, het biljart en andere sportmid- dens. Frangois Heuvinck werd geboren te Lebbeke op 26 mei 1931 en overleed te Gent op 26 december. Frangois Heuvinck, uit Lebbeke is overleden. (VDS) AL MARTINO Al Martino is één van die grote uitzonderingen die zijn vijfentwintigjarig jubi leum in de showbusiness zonder moeite gehaald heeft. Sterker nog, hij kent een nieuwe doorbraak met de diskotheektopper «Vola- re». Dat nummer kennen je vader en moeder nog wel want het was in '58 een millionseller voor Do- menico Modugno en het had toen als titel «Nel blu dipinto di blu (volare)». Al werd geboren op 7 ok tober 1927 als Alfred Cini in het zuiden van Philadel phia en geniet vooral in de Verenigde Staten sinds vele jaren een bijzonder grote populariteit. Min of meer officieel stapte hij in 1950 het vak binnen toen zijn jeugdvriend Mario Lanza hem aanmoedigde deel te nemen aan de talenten jacht van Arthur Godfrey in New York. Al won zon der moeite de eerste prijs en twee jaar later had hij zijn eerste wereldhit mét «Here in my heart». Die plaat kreeg nog enkele op volgers die het geleidelijk minder goed deden en te gen '57 was Al Martino te rug een vergeten naam. Al les wat hij ondernam scheen te mislukken en door de komst van de rock muziek was de belangstel ling voor de ballades ver minderd. De rock -'n roll- zangers verdrongen de crooners. Al zag het niet meer zitten in de muziek en ging werk zoeken bij een konstruktie- bedrijf. Na enkele jaren be greep hij dat zijn toekomst in de muziek lag en met geleende geld nam hij te rug een plaat op. Met die plaat trok hij naar een vroegere producer van hem. Die man werkte on dertussen reeds bij Capi tol. Hij was bijzonder on der de indruk van wat Al had opgenomen en bezorg de hem een langdurig op- namekontrakt. In oktober '62 verscheen de langspeler «The exciting voice of Al Martino». Die langspeler moest die definitieve come back van Al inluiden en werd vlug gevolgd door de sigle «I love you because». Daarna volgen nog hits als «Painted, tainted rose» en vooral «Spanish eyes». Al Martino is een zanger wiens voorkeur duidelijk uitgaat naar het romanti sche songtype. Het liefst zingt hij nummers van jon ge komponisten maar voor zijn nieuwe come back in Europa heeft hij toch terug gegrepen naar een iets ouder nummer. HILVERSUM 3 BARST VAN DE HITLIJSTEN Sinds 28 december zijn en kele mensen een beetje in paniek omdat ze Hilver sum 3 niet meer zo goed kunnen ontvangen op de FM-band. Waar je vroeger Hilversum 3 uitstekend kon ontvangen zit nu Hilversum 4. Maak je geen zorgen mensjes... draai even verder op je FM-band en je hoort er plots Hilversum 3 uitste kend uitknallen. Sinds 28 december is Hil versum nog meer hitbe- wuster geworden. Vrijdag blijft de dag van de natio nale hitparade. Van 13.30 tot 16.00 presenteert Peter Blom de nationale tip 30 gevolgd tot 18.00 door de nationale top 30. Tussen 19.00 en 20.00 een uurtje Veronica met Lex Harding. De VARA-radio handhaaft de uitzending van de elpee top 20 en de tip elpee op dinsdag tussen 16.00 en 17.00. Op maandag pre senteert de AVRO-radio om 16.30 de Nederlandsta lige top 10 en om 17.30 AVRO's telefoon top 5. Dan zijn er op Hilversum 3 nog de hittoestanden van de Tros-radio op don derdag. Van 14 tot 16.00 de tipparade en daarna tot 18.00 de nederlandse top 40 Tussen 20 en 21.00 de soul top 10. Op vrijdagmiddag presenteert de Tros-radio hun nederlandstalige top 10 tussen 12.00 en 13.30 u. De Hilversum 3 radiodi- rekteuren zijn er zich nu meer dan ooit van bewust dat hun publiek dol is op hitparade-uitzendingen. Geef het volk maar brood en spelen... JACK JERSEY NIEUWE LP OP KOMST Deze maand neemt Jack Jersey, in zijn eigen nieuwe platenstudio, een nieuwe elpee op. Het wordt een langspeler, waarop bewerkingen van bekende country-songs komen te staan, zoals „Lonely street" van Don Gibson, „Silver wings" van Merle Hag gard en vooral „From a jack to a king" van Ned Miller. Dit laatste zou wel eens de nieuwe single-plaat kunnen worden van Jack Jersey Je onderscheiden duiven- jnigingen werden de di- b kampioenen bekendge- Jkt en in vele gevallen 0Ijs gevierd. Bij DE SNEL- iaTEGERS te ZELE-HEI- 'tJT werden de ereprijzen w> de volgende duivenlief- ,iers gewonnen Ho feVRAIN oude duiven idles Christiaens; 2. Mau ve» De Maesschalck; 3. Leo- ajl Mariman; 4. Willy t Jstiaens. jdefse duiven 1. Blancquaert laafoon; 2. Jozef Christiaens; v'otfiles Christiaens; 4. Kamiel inttfidt. je duiven 1. Blancquaert ion; 2. G. en A. De Maes- Georges Felies; 4. iard Mariman. teen kampioen 1. Blan- en zoon; 2. Jules itiaens. rants kampioen 1. Blan- jert en zoon; 2. G. en A. yvel Maesschalck; 3. Petrus Is. onjiiiven: oude: Leonard Ma- alin; jaarse: Blancquaert en gadt; jonge: Blancquaert en aarfroN duiven 1. Willy Chris- tiaens; 2. G. en A. De Maes schalck; 3. Gustaaf De Wilde; 4. wijlen Marcel Van Kerck- hove. Jaarse duiven 1. Blancquaert en zoon; 2. Alfons Ediers; 3. Georges Roels en zn.; 4. Al fons Vercauteren. Jonge duiven: 1. Petrus Roels; 2. Kamiel Famay; 3. Gustaaf De Vijlder; 4. Van Puyvelde en zoon. Asduiven jonge: Kamiel Fa may; oude: G. en A. De Maes schalck en Willy Christiaens; Jaarlingen Alfons Ediers, Georges Roels en zn. en wij len Marcel Van Kerckhove. In de maatschappij EERLIJK DUURT LANGST kon men zowel op de snelheid, Noyon- vluchten als halve fond uit blinken. .Halve fond oude 1. Georges Roels; 2. Cyriel Van Hecke; 3. Frans De Beule. Jaarse 1. Alfons Verlee; 2. Ferdinand Roels; 3. Georges Roels. Jonge 1. Georges Roels; 2. Willy De Gucht; 3. Frans De Schrijder. NOYON Oude 1. Van Doorslaer- Christiaens; 2. Cesar Bosteels 3. Hubert Vercauteren. Jaarse 1. Cesar Bosteels; 2. Hubert Vercauteren; 3. Pierre Achten. Jonge 1. André Coppieters; 2. Freddy De Kegel; 3. Petrus Seymortier. QUIEVRAIN Oude 1. Jules De Beule; 2. Alois Temmerman; 3. Petrus Seymortier. Jaarse 1. Alois Temmerman; 2. Ferdinand Roels; 3. Gerard Verneirt. Jonge 1. Alois Temmerman; 2. Leon Christiaens; 3. Mar cel Wauters. Te HUIVELDE in de maat schappij VERBROEDERING werden de volgende Quie- vrainkampioenen gekroond Oude 1. Hubert Vercauteren 2. Leopold Van Lembergen; 3. Adolf Heirweg. Jaarse 1. Everaert-Lauwaert 2. Adolf Heirweg; 3. Hubert Vercauteren. Jonge duiven 1. Hubert Ver cauteren 2. Geerinck-Van Malderen3. Everaert-Lau waert. Koning van de maatschappij: Hubert Vercauteren. BENO el enthousiasme tijdens het Kerstfeest bij S.C. Lokeren. c I P I (W.V.L.) pens het Kerstfeest in de kantine van S.C. Lokeren was de ganse kern van de tricolores fcwezig. (W.VX.) ÏLokerse S.V. speelde tegen ant Lebbeke een spetterende j^ïste helft en hield uiteinde- t de punten thuis. Meteen fd de recente thuisover winning tegen S.K. Aalst uit- fljrisU Hoopgevend was te- - de prestatie van bepaalde aa$ers waardoor op Bokslaar ititeldromen terug nieuw "!en werden ingeblazen. Te er daar Deinze terug een at moest afstaan op eigen ■i'.Vi. •'aci.K. Lokeren stond tegen 'lijf Zaffelare lange tijd aan de winst maar een aarzeling in de Lokerse defensie leverde uiteindelijk een gelijkspel op. Een logisch resultaat overi gens want de ploeg van spe ler-trainer Miel Rombaut was op de Puttenen zeker niet de mindere ploeg. In het Korperatief voetbal zit een nieuwe leider op de troon. Moderna won nipt maar verdient van Uco. Des- so viel aan maar F.C. Boel scoorde. Geen problemen voor Callaert en Wolmat terwijl Veram heel wat moeite had met Vapo. Remia deed het te gen Metallo's na de rust. I— "O' uil ci.v. ijutxrn ii niucnirii /,ii~ii iiu'i uc KiiruuKi'ii treil uuiitru uiii ct'il «"tekening te Iwmachtigen van de Sportkring-vedetten. (W.V.L.) In het Lokers Liefhebbers voetbal stonden slechts twee oefenwedstrijden op het pro gramma. Het toptreffen tus sen Sympathie en de Drie Linden eindigde op een 2-2 gelijkspel waardoor men drie leiders krijgt. Het Bospark won met 1-0 van de Oude Brug dat meteen de kans mis te om eveneens dichter aan te sluiten.

De Voorpost | 1976 | | pagina 23