I AALST REAGEERT POSITIEF OP BLIKSEMAKTIE VOOR RAMPGEMEENTEN KANDIDATEN STAAN KLAAR PRINS BOB I «DE JEUGD IS NIET SLECHT» DIENSTLEIDER AMBULANCIER JANSEGERS: «WD WAREN DE EERSTEN IN RUISBROEK.» TflflU ool/t De Voorpost - 16-1-76 - 9 ET GEBEURDE IN UW STRAAT n gewonde jterdagavond langs de Móór dbaan te Aalst deed zich een nrijdirig voor tussen twee ersonenauto's. Magda /outers wonende Waterstraat 3 te-Wetteren. liep verwondin- n op. Zij moest naar O.-L.- rouwklintek van Mijlbeek orden overgebracht, romfietscr gewond aterdagavond langs het Sta- onsplein te Aalst kwam het tot en aanrijding tussen een per- menautoen de 73-jarige brom- et^er Petrus De Wolf uit Aalst. Ie Dromfietser werd gewond en loest naar het ziekenhuis rorden overgebracht. tuurder gewond Dp de Grote Markt te Aalst ïwam het tot een aanrijding (ussen de personenauto's be- •tuurd door Marc Van den roeck en door Adolf Verhoe- en! beiden uit Aalst. Laatstge- oenide liep verwondingen op en ïoest worden verpleegd GUZEGEM Bromfietser gewond Woensdagavond deed zich langs de teen weg op Dendernionde te Gijzegem een aanrijding voor tussen de bromfietser Edgard Dubois wonende Kerrebroek- straat te Aalst, en de personen auto bestuurd door Lieve Euys- sinck uit Dendernionde. De bromfietser werd gewond. MOORSEL Wielrijder gewond Woensdagmorgen werd langs de Steenweg op Aalst de wielrijder Gustaaf De Temmerman, wo nende Groenstraat te Aalst, aangereden door de personen auto bestuurd door Herman Hodrens uit Opwijk. De wielrij der Lverd gewond en moest naar een i ziekehuis worden overge bracht. Vervolg van blz. 1 Diezelfde avond heeft de politie aan alle scholen van de stad Aalst een brief bezorgd waarin de school hoofden om hun medewerking verzochten.» GROTETOELOOP In deze brief hadden de initia tiefnemers om de medewerking van 30 personen per school verzocht. Toen zaterdagmorgen 0111 9 uur verzamelen werd geblazen, zag de binnenkoer van het stadhuis zwart van jeugdige, enthoesiaste medewerkers. Naast de jeugd was ook het Vlaamse Kruis o.l.v. secretaris Taloen komen opdagen. «Voor deze mensen», aldus Bob I. «heb ik bewondering gekregen. Dag en nacht staan zij ter beschikking van zieken, gewon den en behoeftigen. Dit gebeurt allemaal zonder protest en belangloos. Mensen als ambu lancier Jansegers waren er als de koppen bij om hulp te bieden in de getroffen gebieden. Hun verdiensten moeten we waar deren. Ze zijn een voorbeeld voor onze genieenschap.» ONTROERENDE TAFERELEN De aktie zelfverliep heel vlot. De heer De Lombard die ook werkzaam was achter de scher men van «Beter Leven Geven» en 111111 had de stad in 60 zones verdeeld. Per zone werden een aantal groepen aangeduid. Ge- DIT IS DE TEKST VAN DE BIJZONDERE UITZENDING WELKE OPGEVANGEN WERD OP DONDERDAG 8 JANUARI 1976, IN HET DRAKENDHOL TE AALST, UITGAANDE VAN DE INTERNATIONALE DRAGON ASSOCIATION TE NEW-YORK Door het zoeken naar de juiste golflengte zijn enkele seconden verloren gegaan zodat de uitzending reeds pas begonnen was, toen de opnameinstallatie klaarkwam. De uitzending begint met enkele akkoorden van de «Internationale» waarschijnlijk om aan te tonen dat het hier om een Internationale vereniging gaat... Nadat de tonen van de Internationale uitgestorven zijn, barst een hevig applaus los en hoort men de stem van de Sckretaris-Generaal van de I.D.A. die wonder genoeg perfekt Aalsters spreekt hoogstwaarschijnlijk een uitgeweken Drakenier uit Aalst. •Dank u, dank u, en haaft na iensj ajjer bakkes, da 'k oeik iet kaan zeggen! Weer applaus, dat Aalsters schijnt hen in New-York wel te bevallen... «Jaja, jaja, 't es al lank al wel» Opnieuw applaus. En plots weerklinkt de Brabanponne, een kurieuze geste vanuit Amerika. «Beminde Opperdraak, Drakenieren, achtbaar lid, Broeders, Zuster en Half-broer.» De spreker wordt weer onderbroken door applaus. «Ter geleigenhet van 't nief joor, haaf ek er oon, ajjer dor in Olsjt, ghielspesjool men oprechte nievejoorswensjen toe te stieren. Dad es iet dad anders normooi nie'n gebeirt, mor... weer applaus en spreker herhaalt: •dad anders normooi nie'n gebeirt, mor ik moen ajjer meidielen dat de Koamere van Olsjt ver heer prestoosjes in 1975, ooitgekoczn es as de Koamere meh de mieste verdinsjten van 't joor. opnieuw applaus «Olsjt es dus in oonmeirkink gekommen ver de toekennink van de gaan droak, van de I.D.A. de International Dragon Association, weer wordt hij door applaus onderbroken, gevolgd door een roerende uitvoering van het welbekende aria «Vivan Boma». •Da stik da stoot in New-York en mag door afgholdj werren deir nen Droakenier van Olsjt, vanaf den dag van vandoag, tot en met Onnocizelkinjerendag 1976. Ik loot ajjer natierlèk volleidg vroy, mor ik zol ajjer toch veirestelleen dagge door ajjer achtboor Lid Zodj achterstieren: den dienen es 't voegelazjeire gewoein, moor... dat 'n meh ten astablieft oeik ne kier ien van die Stadplaketten meibringt, want ik ben nog attoyd ien van de role die da nog noiet nigekreigen 'n heit. Muziek: Schacht door es nen brief ver aa... en kee gè de dochter van Marie Planchei... «Broeder, Opperdoek, Broeder Honoré, ter geleigenhed van plosjelekke maneuvers es a benocmink die al lank in de watten geried loy, op ne geprecipiteirde kadans der deirgekommen. Op de achtergrond hoort men «In Miinchen steht ein Hofbrauhaus...» •As ien van d'aadstc Bcstiersleiden en as giestelekken eirfgenoam van anncn afgestorven en betreirden veirganger, kwamp die piosj aa in iestc instansc toe. Proficiat Broeder Honoré en doe voesj in de giest van den Droak en in de giest worin dat de Koamere in 1975 gestart es. On aal de andere Broeders van Olsjt wensj ek spcsjool ek woerdeken van dank te prcivclen ver heer prestoosjes die der toe boygedroagen hemmen dat ajjer afdielink de gaan droak bekommen held. Mor veiralier tot in de poentjes te goon, ajjer Onderafdielink van de Koamere, noamelek het Corum Alostum Imperiale, wil ik 'n bezonder pleumken gelven ver aal hecroptreidens binnen en booiten de Koyzerlèkke Stei. uitvoering van «En dammen toffe jongens zèn...» «As aktivitoyten in 1957 wil ek mor oonholen: de persconferensje ter geleigenhet van de veirsteilink van 't Geel Boeksken van '75 meh het in gebrooik neimen van de ondertissen beroemd geworren Moesjen; sloapmoesjen of tettemoesjen, of hoe dagge 't noemen wildj. Op dienen oaved es oeik de verniefden Bul van de Koamere on 't publick veiregesteldj en door es oever geklapt gewcist. op de achtergrond hoort men tevens vaag lustige Obcrbayernmuziek... «Iet wa da 'k oeik nie 'n mag vergeiten, es de schoein geste van 't prczantciren van twic koensjtweirken on 't Stad: noamelek nen Bocgort en nen Biskop, ver domei de trappen van 't Belfort te versieren. Iensj te mier hemmen de Droakeniercn beweizen dasze iesten veraal ne kiltirele rol te vervullen hemmen. ongemerkt is de Oberbayernmuziek overgegaan, in sourdine, in de tonen van de Marseillaise, die aanhouden gedurende gans de volgende passus ■len van de hoeigtepoentjens van 1975 was wel de plechtige vicrink van onzen dag, 't es te zeggen, den dag van den iesten April, t' Halven de Grande Merde, ne magniflkkc wegwoyzer, meh alle monumenten van Olsjt daarop oongedodj en aal de bezonderste stroten van 't stad hemmen nen noam gekreigen die ons verombrocht nor de gooien aan toyd van «pour les Flamins la meme chose»... en Vic Van Nols! versterkte uitvoering van de Marseillaise... «En ondertissen gink de onderafdielink van de Koamere, het Corum Alostum Imperiale, achter hoeken en kanten heer liekes zingen. uitvoering van «Mie Katoen»... •En de mensjen 'n woren nog ni ooitgcklapt oever den iesten april, of't was weicral van da! 'n Perezittink! op dc achtergrond de dartele tonen van «Lichte Ruiterij»... Tc soamen meh ne plezanten van on 't Kapelleken van de Weirf, 'n manifestoosje in 't Stadhoois, woor dasze in Deircmonne na oog on heer galle en on here lever loyn. Meh affisjen en liekes, meh pers en radioe en televeze, 'n klas op dc kont van da pereken van Dcircmonnen en tot hoeig boeven den loeren van 't Belfort, steig de roem van de ajooin.. da ze den dienen in Deiremonnc mor 'n hooin... Verschillende Broeders hemmen door heer beste bintjen veiregezetj en ge meigd gerest zèn; es Dcicrcmonne bckost vèr da pereken, Olsjt es beroemd ver zennen ajoin en ver zen Droakeniercn! «en ondertissen gink de onderafdielink van de Koamere: het Corum Alostum Imperiale, liekes zingen in Deierèmonne... uitvoering van «Oh Margueritjen...» plots wordt overgeschakeld op «Valse Triste» en deze blijft hoorbaar in volgende paragraaf: En ongezing da de Koamere deir aal die aktivitoyten van langsommier bekost geroktegen en dat er van langsommier oever Igcsproeken wirdj en ongezing dat hoeige boeimen veil windj vangen, most het er natierlèk va kommen. Der wird gezjieverd (zjiever) - en gewaweld (wawel) - en achterklap verteldj (achterklap) en 't gink zelfs zu veir dat er jongen woren, die heer oygen zichzelven schaa noemen, die op 't gedacht kwampen van 'n nieve Koamere op te richten en die heer zelfs de luks doveir permiteirden spesjool een noogemokte vlagge ooit t' hangen on de kafci nciven het Hol. Mor aal dat achterbaks gefroesjel hooi as rcsultoot dat er nen nieven Opperdroak ooit de maa kwamp, dat iederen broeder zen spesjole toak toegeweizen kreig en da ghiel de benjc nog noeit zu goed ni onienghaven heid gelèk as naa. ondertussen is «Vals triste» overgegaan in «Stars and Stripes». «Neiven den Opperdroak Honoré, hemmen de Gehoymscroyvere Daniël die zèn hanne vol heid meh de soamenstellink van 't zuvclsjte Gele Boeksken, Broeder Dolf wird Ceremoniemiester gebombardeird en Broeder Jan kreig den titel van Zedenmiester. Broeder Polit, Zakenmeester-Estafette, meh zèn Koepere Moesj en zen gaa paletten, verdindj 'n dikke plooim op die koepere moesj, omdat 'n in 't afgelocipe joor de mieste boekskes van d'hand gedoon heid. Broeder Johny, den Holbewoeiner, mag als Vaandrig letten op echte en nogemokte vlaggen, terwoyl da Broeder Frans, den Bottelier, soamen meh Zister nicole, alias de Plooster, der moet op letten dat er gin ienen Droakenier ooit 'n droeigt. Dc Broeders Piet en Petrus, respcktievelèk Heraut-Omroeper en Tamboer- roerder, werren op alle plechtigheiden oongetroffen woor da Broeder herman as Mooilentrekker die ienige momenten op papier vastleid. Broeder Raoul als Alchimist-Muntmiester zegt op toyd en stond ver ersatz-noagelen meh sengen en Broeder erman 2 es Chirurgyn-bij-uitstek. Broeder André heid al zen spoeren verdindj as Public-Relation Man en Schout-bij-Nacht, gelek as zerhier in Ameireka gien 'n hemmen. Broeder odilon as Kapelmiester en Broeder William as Ballctmiestcr, droagen elk heer stintjen boy en ver de roet en de boeken af te slooiten kreig Broeder Gaston de toak en den titel van Penninkmiester. Broeder Marcel es nog attoyd het ienege lid. Mor domei es 't nog ni alles. Ondertissen kwamp oeik het gedacht, nciven de Broeders, nog nen Half-Broer oon te stellen. Halfbroer Dolg go na de Droakenieren verop meh trommel en trompet. Broeders opgelet, hier komen de Drakenieren... versterkte uitvoering van Stars and Stripes... Deir dc Koamere en spesjool deir Broeder Honoré en Broeder Dolf, wird den Halfbroer Ghielegans in 't nief gezetj en der wird hem ne magnifikken tenue on d'hand gedoon, die aal de tamboers van ieren in den omtrek hem zeilen benoyn. Ondertussen gink de onderafielink van dc Koamere, het Corum Alostum Imperiale, op alle flesten, oavenden en achternoenen heer liekes zingen. men hoort; «Wij zijn gezworen Kameraden»... waarna men, eigenaardig genoeg opeens 'n hond hoort huilen... •Oeik in 1975 wird de goci gewoenjtc hernoemen van ne kier de bintjes onder toafel te schooiven, meh de vrakes boy. Dat es tèn oeik gebeird in Vloesberg. Was 't goed, was 't ni goed; WAS 9T er te kert; wat't goeiekoeiop of was 't te dier: da moejje gajjer wcitcn, ik weit allien dat nen toefen oaved geweist es woor da de kandidoot-Droakenieren heren ied afgeleid hemmen en definitief opgnocmcn wirden in dc Koamere. Woorlèk 'n schoein ceremonie van Broeder peitrus zergden ver ne spesjolcn nimberoc. 't Was oeik deir Broeder Peitrus dat aal de Droakeniercn teigewoerdeg in nieve sjikke mantels rondloeipen. En ondertissen gink dc onderafdielink van de Koaemcre, het Corum, mor atooyd voesj meh 't zingen van heer liekes, zingde ge ni, g' hen hedj ge ni, en attoyd mor zingen, booik-sto-boy men hoort «En as men doeid zen, groetj er gès op onze booik» Ik gclocif da 't nief Boeksken ver 1976 op toyd zal geriedkommen en ik hoep dagge meh ien zedj stieren, ik leis da toch attoyd meh zuveil plezier... 't Er es in elk geval gralek on gewerkt geweist en in opienvolgende ploegen, gelek as 't vroeger noeit 't geval ni geweist 'n es. Allei, 't es 't hoepen dat meivalt en dagge der veil van verpast. Ver 't afslooitcn van 't joor kwamp ten nog de dielneimink on de prezantoosje van de Karnavalboek, woor dat oeik al nen Broeder, noamelek Broeder Frans, akticf on meigewerkt heid. Meh halfbroeder Dolf in groeiten tenu op kop nor 't Stadhoois woor da dc Droakenieren nog ne kier ekstra in 't oeig vielen. men hoort waarlijk een korte solo en tromgeroffel... 's Anderdoas, meh dc ondertissen ongeschafte «Blooskapelle» meh 'n dclegoosje nor Brugge, ba de Totentrekkers en da zal azu langzoamerhand den bilan zen van 'tjoor 1975. Het joor da na komt 1976, es het Joor van den Droak. Broeders, vergedj da ni! op de achtergrond tromgeroffel en doedelzakken «Schotch on therocks» Mokt er iet spesjool van en doveir stier ek ajjer van ooit New-York mèn bczondere wensjen. Broeders in den Droak, veil gelik in 't nief joor en dat de onderafdielink van de Koamere, het Corum Alostumc Imperiale, nog veil liekes mag gon zingen de uitzending eidigt op de voortgezette tonen van «Scotch on the RoCks» en een plechtig «AMEN». BEMERKING: hiermee is eens te meer de «draak gestoken» met een en ander... wapCnd met collectebussen wer den ze door partikulieren of de brandweer ter plaatse gebracht. De «aanval» was verrassend maar had een enorm succes. Overal stopten de mensen wat in de bus. De arbeiderswijken bleken het vrijwilligst te zijn. Op sommige plaatsen ontstonden ontroerende taferelen. Een kindje opende spontaan zijn spaarvarkentje en kipte de hele inhoud in de collectebus. Op een andere plaats duwde een we nend oudje een briefje van 5000 F. in de bus. Bob I: «Ikzelf heb gezien hoe twee oudjes die het beslist niet breed hadden, splin ternieuwe kledingstukken met het etiket erop weggaven en er nog een paar briefjes van honderd aan toevoegden. Dat zet je wel tot nadenken aan, evenals die mensen die de deur pardoes voor onze neus dicht sloegen en riepen dat de staat het maar moest doen.» RESULTATEN Om 15 uur in de namiddag raakten de eerste resultaten bekend. Het hoofdkwartier kon toen reeds een ontvangst van 280.000 F melden waarvan 15.475 F. de dag voordien door het Vlaamse Kruis aan het station te Aalst verzameld was. Rond 16 uur werd het magisch cijfer van 300.000 F. bereikt en de propvolle bussen bleven maar toestromen, 's Avonds, tijdens de finale van de Karnavalkwis, kon een fiere prins Bob I de talrijke toeschouwers meedelen dat de opbrengst 330.000 F. bedroeg en dat hij even voor dien nog 1000 F. had gekregen, wat het totaal op 334.000 F bracht. Nog diezelfde avond verkochten de Kamillekens lotjes met «De Gaan Ajoin» als inzet. De opbrengst (9.120 F) werd ook onmiddellijk in de kas van de hulpaktie gestort. De Karnaval- prins meende overigens dat dit cijfer nog zal verhogen. Tot nog toe heeft slechts één school (Dames van Maria) hij bijdrage (21.000F.) overhandigd. Hij verwacht dat andere scholen dit voorbeeld zullen volgen. OVERHANDIGING Nog deze week zal zich een deligatie van de stad Aalst naar de getroffen gemeenten Baasrode en Moerzeke begeven. Ze zal daar het geld en de giften in natura rechtstreeks aan de gemeentebesturen overhan digen. De secretaris van Moerzeke heeft reeds laten weten dat 6 gezinnen werkelijk niets meer hebben. Toch heeft hij de betrokken instanties te Aalst de raad gegeven vooral aan de gemeente Baasrode te den ken. Een sportief en nobel gebaar dat in deze tijd van nood zijn volle waardering moet krijgen. J.A. Vervolg van blz. 1 Miss Bette 1976 ontvangt als hoofdprijs een stereo-in stallatie ter waarde van 11.000 fr., geschonken door Jeröme Troch. Verder mer ken we op de prijslijst o.a. een draagbaar T.V.toestel, een nerts-sjaal, een druk- kookpan, een toiletkast, een elektrische haardroger, een Polaroïd-kamera, om slechts de voornaamste te noemen. De kandidaten zul len minstens voor 30.000 fr. prijzen mogen verdelen. Volgende week stellen wij u in dit blad de diverse kandi daten voor. Marcole Na afloop van de aktie zag je niets dan tevreden gezichten op het stadhuis. De burgemeester was zichtbaar verrast toen hij het resultaat vernam. De meest optimistische voorspellingen hadden het getal 250.000 F. vooropgezet. Om 16 uur was dit reeds ver overschreden. De initiatiefnemer Bob Van den Bergh, beter bekend als prins Bob I, vond er geen woorden voor. Had je dit succes verwacht? Het is ongeloofelijk hoe spontaan de mensen op ons «spontaan» aankloppen gereageerd hebben. Weet je dat we naast geld en klederen ook meubels, ja zelfs een volledige eetplaats hebben gekregen? Was cr een speeiale reden waarom vooral geld werd opgehaald? Ja. Met geld kunnen de mensen doen wat ze willen, je kunt een tuinbouwer bijv. een salon geven, maar wat kan die man daarmee doen? Zahbij niet liever vijf of tienduizend frank ontvangen waarmee hij zich zo vlug mogelijk iets nuttigs voor zijn bedrijf kan aanschaffen? Moet deze direkte aktie als een kritiek beshouwd worden op de laattijdige hulpverlening van de staat? In het geheel niet. De mensen moeten begrijpen dat de logge staatsstruktuur geen snelle reaktie toelaat. Daarom ook hebben wij deze aktie op het getouw gezet. Een particuliere organisatie komt vlugger van de grond en werkt sneller. Maar ik geloof eens de officiële hulpverlening aan het draaien gaat, ze even goed en doelmatig zal werken. Wat heeft je vooral getroffen? Dc blijvende solidariteit van de Aalsterse bevolking zelfs na de akties 11.11.11 en de boemerang. Het is prettig prins Karnaval van zo een stad te zijn en kom mijn niet vertellen dat de moderne jeugd slecht is. Ze heeft nog idealen die bij vele volwassenen reeds lang zoek zijn. Als je ziet wat die tientallen jonge mensen vandaag gepresteerd hebben, dan moetje blijven geloven in de toekomst. Heb je nog een wens? Ja. Ik zou iedereen die meegewerkt heeft willen danken. Hierbij denk ik in de eerste plaats aan onze burgemeester die zo sympathiek is geweest onze aktie volledig te steunen en de brandweer te mobiliseren. Graag geef ik ook het lijstje van de vele scholen en organisaties die spontaan onze oproep beantwoord hebben: 1Dames van Maria Sint Maarteninstituut 3. Kon. Atheneum 4. K.S.A. Sint Jozef 5. Sint Jozefinstituut 6. Het Vlaamse Kruis 7. Het Rode Kruis 8. Vrij Technisch Instituut 9. Kon. Lyceum En tot slot nog de Chiro Sint Maarten en de Scouts. Reeds lang heb ik eraan gedacht een aktie voor de gehandikapten van Aalst te organiseren onder het motto: «Naar beter streven door rechtstreeks geven». Wegens allerlei andere akties zoals Boemerang en 111111 is dat plan nog niet verwezenlijkt kunnen worden. Ik weet nu echter dat, mocht dit gebeuren, Aalst opnieuw gul zal reageren. J.A. Op een andere plaats in dit blad hebben we reeds gewezen op de serdiensten van het Vlaamse Kruis dat als één van de eerste hulpbiedende verenigingen in de overstroomde gebieden van Ruisbroek vertegenwoordig was. De man die daarvoor zorgde, was de heer Jansegers, dienstleider-ambulandier uit Okegem. Ook hij was zaterdag bij de aktie betrokken. Hoe ben je zo vlug in het rampgebied beland? Op 6 januari kregen we een telefonische oproep uit Gent. Een uur later reeds stonden we met twee volledig uitgeruste ziekenwagens te Ruibroek. Wij waren de eersen. Hoc w as de situatie daar? Verschrikkelijk. Alles is er vernield. T.V.'s, koelkasten, wasmachines, meubels alles staat onder water of is vernield. De hygiëne is totaal verdwenen. Toiletten en rioleringen zijn overgelopen en overal zie je kadavers van dode dieren in het water steken. Je kunt je wel voorstellen dat het gevaar voor een epidemie reëel is. Wordt cr gestolen? De mensen zijn totaal uitgeput. Velen zijn verbitterd, anderen zijn gewond of krijgen een inzinking. Zoals het spreekwoord echter zegt is de ene zijn dood de andere zijn brood en wordt er jammer genoeg geplunderd. Het leger en de rijkswacht hebben bevel gekregen op elke plunderaar ofdief te schieten. Heb je bij je aankomst onmiddellijk hulp kunnen bieden? Neen. Aanvankelijk konden we niet door. Later werden we niet eens toegelaten. Het Rode Kruis had immers bezwaar tegen onze aanwezigheid en zei dat we konden ophoepelen. Ik ben toen naar de kommandant van de civiele bescherming geweest en die heeft alles in orde gebracht. Op dit ogenblik hebb» het Rode en Vlaamse Kruis in Boom gezamelijk een vasteJ^ppost opgericht. De ongezonde naijver van het Rode Kruis ia£relk geval niet goed te praten. Net alsof het voorde slachtoffMtran belang is door wie ze gered worden. J.A. John Lundstrom trad op inde Aalsterse jeugdklub Tanu (jm) De buitengewone algeme ne vergadering zal door gaan op woensdag 14 jaJ nuari: alle kernmedewer kers zijn hartelijk welkom. Op zaterdag 17 januari richt de voerbalploeg een T.Dansant in: de toe gangsprijs is vastgesteld op 20 frank. Aanvang te 19.30 uur. Op zondag 18 januari: filmforumde bekende po litiefilm: «The French Connection». Aanvang te 19uur. Op woensdag 24 januari: optreden van de Leedse kleinkunstenaar Jan De Wilde. Aanvang te 20 uur.

De Voorpost | 1976 | | pagina 9