^jVie worden de sportfiguren van Appels? WAT BRENGT 1976 VOOR CLAUDE HOLVOET? ^nappe prestaties m Aalsterse seniores in iet provinciaal kampioenschap Uitslagen eerste damescross te Opwijk Atletiek-info F~-—"Trni itslagen provinciaal veldloopkam pioenschap Dor veteranen, miniemen en kadetten A.C. LEBBEKE tv-1'- Titelkandidaten met drie Jeugd van Appels microkorfbal )k'4eds van bij het begin kon men vaststellen dat de Aal- ;pt«grse atleten (seniores), een goede beurt zouden maken in jt provinciaal kampioenschap dat vorige zondag te Wette- werd betwist. Zo zag men na 500 m Herman Parraen- èr en Jef Pollet in de eerste gelederen, terwijl Pierre Cal- laut van zeer nabij volgde. Er vormde zich alras een kop- •oep van een 9-tal atleten waaronder de drie Aalstenaars. erre Callebaut verkeerde in een uitstekende konditie en igeloorde Maesschalck die probeerde weg te komen 2-maal. mds posities vooraan wijzigden om de haverklap. no V vei laatste ronde pas, ïr enige aftekening. Callebaut, als 1ste lstenaar liép in 'derde Hing, en op een vijftigtal ■ter volgde Herman Par- k^'intier. Deze laatste flitste een felle eindspurt over ^a^hlebaut en verwierf aldus n plaats op het schavotje, di ;rre Callebaut werd aldus •rde, en Jef Pollet die ongelijks een voortreffelijke ge] istatie opbracht klasseer- zich zevende. Georges lmotte, die vorige week te baix een mooie vierde jiats verwierf, verging het de start echter minder 1. Hij kon evenwel een nonte doorvoeren en ein- ;de nog 22ste. Jammer ge- •g kon Freddy Neirinckx gens viering van zijn 100- ige overgrootvader niet linemen en eens te meer urden Palmans en Corthals n kat zodat Eendracht over vijfde sterke man be- »ikte om het klubklasse- bptnt te helpen winnen. De lere Aalstenaars klasseer- zich als volgt Frangois iggenhout (75), Roland lyens (93), die wel aan minst goede wedstrijd het seizoen toe was, inny Baes (94), Dirk Cop- (103), Eric Coppens 104. Marcelis werd tiende terse atleet en kan met- mee naar het nationaal nei1 peih- kampioenschap. Bij de ju niores staakte Dirk Van den Berge toen, hij in een gun stige positie liep de strijd. Op het nogal hobbelige par koers werd hij door een val uitgeschakeld. Dirk aast nu op een revanche in het na tionaal kampioenschap. Ro bert De Vuyst (20) was de eerste Aalsterse junior, ter wijl Eric Vermeir 28ste werd. Hugo Wellekens schoot net iets te kort om bij de scho lieren in de eerste tien te eindigen. Het werd een elf de plaats na een zeer re gelmatige wedstrijd. Eddy Thijs werd twintigste en Pa trick Vonck en Patrick Van Boxtael respektievelijk zes- en dertigste en achtender tigste. Bliksemstart van Luc De Neef bij de eerstejaars scholieren. Hij nestelde zich in vijfde positie. Ook in de tweede ronde bleef hij in de voorste gelederen, doch in de laatste ronde staakte hij de strijd. Danny Kinoo (46), Patrick Saegerman (47) en Wim Brack (63) waren de andere Aalsterse deelnemers. Rik Roelandt behaalde bij de kadetten (1961) een mooie vierde plaats, terwijl Johan De Saedeleer die aanvanke lijk ook in de kopgroep liep zich zestiende klasseerde. Pa trick De Roock, minder goed van stapel gelopen kwam zeer goed terug om als zes entwintigste te eindigen. Bij de jongste* kadetten liep Er- win Van Nieuwenhove vrij lang in vijfde positie, het laatste gedeelte bleek echter diep in de kuiten te kruipen, want hij werd uiteindelijk slechts achtste. Zeer regel matige wedstrijd van Patrick Payne die zeventiende werd. Freddy De Boeck werd een endertigste en Bart De Sae deleer veertigste. Eendracht werd derde in het klubklas- sement. Indien Jan De Vree had deelgenomen en met normale prestaties van Jo han De Saedeleer en Geert Beck was Aalst zeker voor de zevede maal laureaat van het klubklassement gewor den. Vorige zaterdag hadden te Ressegem de provinciale kampioenschappen pupillen plaats. Guy Roelandt bleek eens te meer de beste Aalste- naar. Hij verwierf een acht ste plaats. Patrick Bogaert (17) na een voorzichtige start eindigde zeer sterk. Dany Kinoo werd twintigste. In de andere reeks behaalde Dirk Van Kerckhoven een twaalf de plaats. Bij de miniemen diende vooral de uitstekende verrichting van de nieuwe Aalsterse atleet Geert Hey- man (63) onderstreept. Min der goed verging het Stefaan Vander Stichelen (28) en Lieven Roelandt (35). Vete raan Miel Kiekens ondervond ook hinder van de koude en vandaar slechts een veertien de plaats. Willem De Cock (26) bleek meer in zijn schik. Hervé Engels eindigde negen enzestigste. Bij de veteranen van 50 tot 60 jaar werd Jan Van der Stichelen vijftiende. J.V.H. JHllen A. ;iv. i Peteghem Lok. 3. Re- -y J. V.S. 4. Valsk G. V.S. De Moor D. V.S. 8. Roe it G. E. Aalst; 15. Mertens 'b. 17. Bogaert E. Aalst Buyssens Lok. 19. Maes 22. Vermeir M. Lebb. Fiers E. Lok. 32. Assel- (n H. Lebb. lillen IS. 'e Schutter V.S. 4. Meu- 'aeter F. V.S. 5. Daelman V.S. 6. De Meersman D. Wanzeele V.S. 9. lerel I. Baasr. 12. V. rkhoven E. Aalst, liemen A. laeyens V.S. 2. Buyle G. 3. Bruylandt G. V.S. >e Feyter Lebb. 8. Pies- R. Lebb. 11. Vercam- B. D.land 16. Schelkens xu]and 24. Stassyns K. Lebb. Sonck H. V.S. 31. De ledt D.land. niemen B. De Bruyne V.S. 4. Wan- 3. jPc^ek Lebb. 5. Meganck 10®- 6. Smekens V.S. 7. De ck V.S. 8. V.D. Steen V.S. V.D. Abeele Lebb. 10. V. Voorde Lebb. 11. V.D. xjfre V.S. 13. V.D. Meulen 14. De Pauw V.S. 18. gerinck V.S. 21. Rockele Vlif I 24. Verstuyft V.S. 25. Itthys V.S. 26. Tackaert 5-27. Rasschaert V.S. 29. r «Man D.land 30. Rogiers :00j-1 31. .4. Goossens V.S.. Min. A. 3. V.D. Broeck G. V.S. 4. Blancquaert V.S. 5. Gilles V.S. 6. Heyman G. E. Aalst; 7. De Plukker Lok. 8. Mou- ton W. Lok. 9. Vercammen D.land 12. V.D. Meersche Lebb. 13. V. Stappen Lebb. 15. V. Peteghem Lok. 21. De Vleeschouwer V.S. 24. Ver mei ren G. Lebb. 28. V.D. Sti chelen E. Aalst; 30. Van Hau te D.land 33. Der Meers- sche P. D.land 35. Roelandt E. Aalst. Min. B. 1. Bauwens Baasr. 4. Man- naert E. Lebb. 5. Heirmans V.S. 14. Van Buggenhout Lebb. 16. De Vulder V.S. 17. VD Sype V.S. 20. De Leeuw V.S. 23. Noel V.S. 24. De Vriendt V.S.. Veteranen A. 1. V. Spitael Baasr. 2. V.D. Hoeven F. V.S. 4. Mory O. V.S. 7. Goossens V.S. 11. Wyns R. Lebb. 12. V. Dam me W. V.S. 13. De Witte R. D.land 14. Kiekens E. E. Aalst 16. V. Herreweghe D. land 17. Haeck D.land 18. V. Delsen V.S. 21. De Swaef Baasr. 26. De Cock E. Aalst; 28. V. Dhoeven M. V.S 33. V.D. Walle V.S. 36. Ooster- linck V.S. 40. De Brandt D. land 45. V.D. Voorde Lebb. 49. Laureys Baasr. 51. Huy- gens Baasr. 52. De Langhe V.S. 54. V.D. Bogaerd V.S. 55. Van Assche Baasr. 56. Baele V.S. 57. Aerens R. Lok. 59. Asselman Lebb. 60. Vermeir F. Lebb. 61. Stassyns Lebb. 66. De Zwaef V.S. 69. Engels E. Aalst 70. De Smedt Baasr. 71. Hey- mans R. Nin. Sp. Veteranen B. 2. Goossens Lebb. 4. Van Cleef V.S. 5. Boterberg V.S.; 6. Bocklandt Hamme 7. De Clercq V.S. 9. De Saedeleer D.land 15. V.D. Stichelen E. Aalst16. Rottiers M. V.S.. Veteranen C. 1. Heuninck A. D.land 3. V. D. Hoeven J. V.S. KLUBKLASSEMENTEN Klassement pupillen 1. Vlierzele Sportief 20 p. 3. A.C. Lokeren 36 p. 4. E. Aalst 45 p. 7. A.C. Lebbeke 69 p. Klassement Miniemen 64 1. Vlierzele Sportief 6p. 4. Lebbeke 38 p. 7. Dender- land 58 p.. Klassement Miniemen 63 1. Vlierzele Sportief 12 p. 4. Lebbeke 49 p. 7. Aalst 69 p.; 8. Denderland 72 p. Algemeen klassement miniem. 1. Vlierzele Sportief 18 p. 3. Lebbeke 87 p. 7. Denderland 130 p. Klassement Veteranen cat.- A. 1. Vlierzele Sportief 43 p. 3. Baasrode 177 p. Klassement Veteranen B. 1. Vlierzele Sportief 16 p. Pupillen le reeks 1. Wijns Katlijn AC Lebbeke; 6. Van Broeck Bertina AC Hamme. Pupillen 2e reeks 1. Van Driessche Linda, Vlierzele Sportief; 3. Wil- lems Irene AC Lebbeke; 5. Vercammen V. AC Dender land; 7. Rosman Annie AC Lebbeke; 9. Mathijs E. AC Denderland; 12. Jacbos Lu tg. AC Lebbeke; 13. Verhofstadt A. AC Denderland; 15. Van den Broeck Marleen, AC Leb beke. Miniemen le reeks 3. Van Cauteren Frangoise, Vlierzele Sp.; 4. D'Hooghe Patricia, Vlierzele Sp.; 6. Van Buggenhout Ingrid, AC Leb beke; 7. Erpels Viviane, AC Baasrode; 8. De -Troetsel D. AC Baasrode; 12. Franckaert H. AC Opwijk14. De Schrij ver Anette Vlierzele Sport.; 20. Van Wemmei Chantal AC Lebbeke; 21. Vande Perre Linda AC Opwijk. Miniemen 2e reeks I. Bonnaerens Ria, Vlierzele Sport.; 4. Meert Ingrid, AC Opwijk; 6. Daeleman Chris, Vlierzele Sport.; 8. Gallopin Chris, Sp. Vlierzele; 12. Van- 16. Peytier A. AC Lebbeke den Broeck L., AC Lebbeke; 14. De Mey Ann AC Opwijk; 17. Waegemans R. AC Opwijk 18. Van Borm A. AC Baasrode 19. De Nil Els AC Opwijk 20. Van Spittael Lauretta AC Baasrode 22. Bernaer Marti- ne AC Lebbeke 27. Vasten avond Sonia AC Opwijk. Kadetten le reeks 1. Geeroms Griet AC Lebbeke 3. Smet Marleen AC Hamme 7. Vande Voorde An AC Baas rode 9. Berghman Greta AC Opwijk 10. De Mey Christi ne AC Opwijk; 14. De Vriendt K. AC Denderland 16. Van Eynde Linda, AC Hamme 18 Gallopin An Sparta Vlierzele. Kadetten 2e reeks 2. Vande Voorde Mon. AC Baasrode 5. Mettepenning Karinne AC Hamme 12. Van Buggenhout Mart. AC Lebbe ke; 13. Jacobs Frieda AC Leb beke 19. Van Buggenhout Marina AC Lebbeke. Scholieren 1. Coppens Linda AC Hekel- gem 2. Bauwens Godelieve AC Baasrode; 4. Beirnaert AC Hamme5. Vander Moortel C. AC Denderland 6. Gits Brigitte Sparta Vlierzele 10. De Ridder Marleen AC Leb beke 20. Saerens Vera AC Lebbeke 28. Bosman Greta AC Lebbeke 29. Keppens Frieda AC Lebbeke. Juniores 2. Bauwens Ingrid AC Baasro de 5. Famaye Patricia AC Baasrode 9. Berghman Gre ta AC Lebbeke 11. Jansegers Adele AC Opwijk 14. Semal Rita AC Lebbeke. Seniors 3. De Palmenaere Miriam Vlierzele Sportief 5. De Rid der M.J. A.C. Denderland 6. De Kinder Magda AC Baasro de 8. Van Wemmei Moni que AC Lebbeke 10. Fiere- mans Lucy AC Opwijk 13. Vanden Broeck Greta AC Op wijk 16, Vande Sompel Dia ne Vlierzele Sportief19. Houtkeet Cecile AC Opwijk 21. Robbijns Louiza AC Op wijk 23. Van Rossem Godel. AC Opwijk. Pierre Claessens (Lebbeke) een van deze klub. -..KVi». JSSSHIF de uitstekende atleten (VS) jongste dagen is het sporthal van het Sport-, Feest- en piarktkomitee te Appels het onderwerp van vele gesprekken, jnostieken werden voorop gesteld nopens de uitslag van de jkiezing van de sportlaureaten. I staat er die avond nu precies allemaal op het programma. ,21 uur wordt er gestart met een dansavond waarvoor beroep 'aan werd op het orkest „Swinging Safari". Te 23 u. zal rkgegaan worden tot de huldiging van de klublaureaten en KÏhen een herinneringsplaket overhandigd worden. Door de Rjwezigen zal dan uit de klublaureaten de Sportvrouw en Sport- h van het jaar verkozen worden. E WORDEN DE SPORTFIGU- N VAN APPELS ins zal men uit de Appelse "tklubs de meest verdiens te vereniging aanwijzen, "t ""iserend komitee kreeg Jdewerking van De Voor die bekers ter beschik- stelde en ook van BLOSO rvan een trofee zal aange- in worfdien. Wanneer we de laureaten met de motiva- [van 'hun kandidatuur even Hopen zien we dat de vere ngen zowel de sportman actief aan sport doet als verdienstelijk bestuurslid voor hebben gedragen, zijn het allen mensen die op de een of andere manier zich hebben ingezet voor de klub We zullen hier heel even de prestaties en verdiensten van de kandidaten onder de loupe nemen en zullen ze voor Ide vuist weg vermelden en dat zijn Voor FC APPELS. ETIENNE LISSENS. Is voorzitter van de ze vereniging sinds 1965. Was een der stichters van FC en tevens 8 jaar speler. FC ZANOSTUIVERS, FREDDY VAN GROOTVEN. Dit jaar be staat deze klub 10 jaar en Freddy thans secretaris was een der stichters. Voor zijn klub is niets hem te veel, ge woon een duivel-doet-al. SCHUTTERS CONCORDIA. CONSTAND VEREECKEN. Is 45 jaar schutter en 21 jaar voor zitter van Vieze vereniging. 1e Koning van Denderm.-Appels (1971). 26 jaar bestuurslid en 35 jaar lid Sportopbeuring de Bolhoedjes. 8 jaar voorzitter van Sparta Appels en 12 jaar speler bij deze klub. WIELERTOERISTEN DE ZAND- TRA'PPERS, 'FRANS GOOSSENS Een der oudste sportbeoefe naars van Appels die nog steeds aktief is (69 j.). Was een der weinige wielrenners Idie Appels kende. Was als wielrenner aktief van 1925 tot 1934 met 39 overwinningen. Stichter van Sportopbeuring De Bolhoedjes. KORPBALCLUB APPELS. DA MES ERNA VERSTRAETEN- VAN iDEN BERGHE. Bij de bh. ETIENNE ROELANDT. Bij de heren ging de voorkeur naar de voorzitter, ook een van de mensen van het eerste uur van het ontstaan van de club. Zijn algehele inzet voor de club werd als voorbeeld gesteld en als speler maakt hij zich even eens verdienstelijk. Mevrouw Verstraeten. ook hier werd haar clubliefde niet uit het oog verloren. Na haar dagtaak wist zij zich vrij te maken voor haar sport waarin zij in de eerste plaats voor de ploeg speelt en het persoonlijk suk- ses niet beoogde. KAATSCLUB DE HALVE MAAN JOZEF DHAESE. Hij is be stuurslid van deze jonge vere niging waarin hij zich volledig ten dienste stelde van Ute sport. Was vroeger ook aktief als atletieker bij AC Aalst en heeft er tevens 15 jaar als voetbalscheidsrechter opzitten SPORTOPBEURING DE BOL HOEDJES. ROGER VEREECKEN Is een lid van deze vereniging en een beoefenaar van de wandelsport. In deze sport heeft hij reeds aan geweste lijke en nationale wandeltoch ten deelgenomen waarvan het aantal kilometers die hij afleg de niet te schatten zijn. SPARTA APPELS. JULES VAN HOORDE. Veteraan van Sparta Appels waarin hij nog steeds actief is als speler. Verder maakt hij zich verdienstelijk in alles wat maar enigzins iets met de sport te maken heeft. Naast zijn inzet voor de voet bal was hij ook in de loop sport actief. ZANDRUITERS. DAMES GABY VERWAEREN. Bij de heren PA TRICK VAN HOORDE. De Zand ruiters kozen twee mensen die in hun sport tot de uitblinkers behoren. Gaby Verwaeren is bij de amazones door een in tensieve training de beste ge worden, in de tornooien be haalde zij telkens het grootste aantal punten. Patrick Van Hoorde kan dezelfde verdiens ten voorleggen bij de heren, dank zij zijn klasse als ruiter kwam Appels in de jumpings tot vrij hoge waarden. Het wachten is nu op 14 februari wanneer de kandidaten door de voorzitter van het komitee op het podium worden geroepen. De klublaureaten zijn nu ge kend wie het „Erelint" zal worden omgehangen blijft een open vraag. Afspraak dus op 14 februari in de zaal Flora. Zaridstraat te Dendermonde- Appels. ZONDAG 8-2-'76 NINOVE SPORTIEF - le Nationale Veldloop 14.30 u. Lindestraat 1, Gooik. Voor veteranen tot pupillen. KAA GENT - Grote Prijs Oost-Eeklo 14.30 u. Noord straat, Oost-Eeklo. Voor veteranen tot pupillen. AC. GERAARDSBERGEN - 8e Nationale Veldloop St. Maria Lierde 14.30 u. Steenweg Brakel, Ninove. Voor veteranen tot pupillen. NIEUWE AC. - Grote Prijs O. Van Cronibrughen 11.30 u. Smeerebbe, Vloerzegem. Voor veteranen tot pupillen. SPARTA VILVOORDE - Nationaal Kampioenschap Dames Cross. Domein De Drie Fonteinen te Vilvoorde te 14.00 u. Voor kadetten tot seniores, voor de minie men is er een aflossingstrofee. Bij het begin van het seizoen informeerden wij bij Claude Holvoet omtrent zijn toe komstplannen. Vorig jaar heeft Claude, omdat hij zijn legerdienst volbracht, niet zoveel kunnen rijden. Het ontbrak hem aan tijd om de wagen klaar te krijgen voor de wedstrijden. Dit jaar wordt alles echter genormali seerd. Om het seizoen in te zetten reed Claude samen met een nieuwe navigator, Goos sens, een oefenralley te Aalst met een Toyota 1000. Deze wedstrijd was vooral be doeld om de coördinatie van piloot en navigator te testen, en aan de uitslag te zien gaat de samenwerking goed. Het duo eindigde als 4e. DE UITSLAG 1. De Geyndt - De. Geyndt (Citroën)2. Vercauteren- Hoegens (Simca); 3. Meert Mertens (Taunus); 4. Hol voet - Goossens (Toyota). Door deze gunstige ervaring, is Claude van plan meer ral- ley's te gaan rijden. Ook zijn jongere broer Domi nique (16 jaar) maakte in deze ralley zijn navigatorde buut, en eindigde, met zijn piloot Vion op de 8e plaats. PLANNEN Op de vraag op welke wed strijden Claude rich wil toe leggen, heeft hij nog geen pasklaar antwoord. Hij is 'volop bezig een nieuwe TRVENA 1600 GT klaar te stomen, waarmee hij in de reeks 1600 groep I zal uitko men. Financieel gezien is het voor hem interessanter om in groep I te rijden, omdat elk jaar de reglementering van groep II verandert en dus ook de wagen moet aan gepast worden, wat enorm veel kosten met zich mee brengt. Niettegenstaande dat, zal hij dit jaar toch nog in groep II terug te vinden zijn, al gaat zijn aandacht in ieder geval meer naar de andere. Zijn vader Emiel, gaat ook met een nieuwe Celica 2000 het seizoen in. Tot slot nodigt Clahde, via de autostal „DE DRAAK" om, iedereen uit om op 19 mei gebruik te maken van het circuit van Zolder. Claude zelf, zal aan de liefhebbers in lichtingen en onderricht ver strekken omtrent het racen. W.M. Op vijf wedstrijden van het einde bieden er zich in de hoogste reeks maar liefst drie kampioenenploegen aan. Elke ploeg moet onderling nog te gen elkaar, zodat het mogelijk is dat we moeten wachten tot de laatste speeldag om de laureaat te kennen. Vandaag echter mag Moorsel A wel een versterkte B-kern van Hand in Hand verwach ten. De ploeg Cosmos A zal echter geen problemen heb ben met de Johny-Boys A. In de wedstrijd tussen Kassei- stampers tegen de Ledenaars kan wel wat verwacht wor den. Een puntendcling rit hier wel in. In de B-reeks duldt Loebes A geen tegenstand. De Me re- naars rijgen de overwinnin gen aan elkaar. Vandaag be zoeken deze Scotsching B. Medeleider Cosmos speelt ook probleemloos. Sprinters A mag niet falen tegen Koszen B wil het de promotiekansen behouden. In de derde afdeling is het nu aan de «Filosofen van Ha- gem» dus Dender Schelde A om te bewijzen dat zij bij geleerd hebben. Het bestuur van de fed. Aalst is ondertussen overgegaan tot de trekking van de bekerwed strijden. Dit in tegenwoordig heid van enkele clubs, tenein de alles te laten gebeuren zo als het moet. De eerste wed strijden starten op 13-2 zodat we de kalender hiervan nog een weekje uitstellen. UITSLAGEN VAN 31-1-76 REEKS A Kasseist.-Hand in Hand A 0-6 Moorsel A - Cosmos A 3-3 Fosques A - Johny Boys A 0-6 Koszen A - Fosques B 6-0 Rupa A - Gijzegem A 2-4 Hand in Hand B-Rupa B 2-4 REEKS B Loebes A - Moorsel B 6-0 Krijt op Tijd A-Koszen B 4-2 Cosmos B - Scotsching B 5-1 Johny Boys B-Sprinters A 2^4 Kravael A-Onder d. Toren 3-3 REEKS C Klaksk. A-Hand in Hand C 2-4 Korte Stokken A-Loebes B 3-3 Dender en Schelde A - i Krijt op Tijd B 5-11 Loebes C - Kravael B 3-3 Sportvr. A - Kasseist. B 4-2 Sprinters B - Zandman. A 3-3 REEKS D Jokers A-Sportvrienden B 5-1 (paul d.) De Micro-wedstrijden zijn oök voor de Appelse korfballende jeugd afgesloten. Daarom richten we de schijnwerpers in die richting. De resultaten mogen we goed noemen. De scholierenploeg, die prima draait, behaalde op 6 wed strijden 3 overwinningen, 1 gelijkspel en verloren slechts 2 maal. De resultaten zijn zeker toe te juichen als men weet dat vooral de meisjes benadeeld zijn in ouderdom (de oudste is pas 12 jaar, en bij korfbal scholieren is dit jong). Met Ann Schuddinck, Luc Eeckhoudt en Wim De Wilde als basis heeft korfballend Appels zeker jeugd die later nog meer brokken zal maken dan hun grotere collega's hu doen. Voegen we daaraan toe de zeer beloftevolle Frank De Waele (die nu reeds als opvolger wordt aanzien van zijn oudere, internationaal spelende, broer, de aange naam verrassende Chantal Raes (slechts V- jaar aktief), de goal-getter Patrick Van Damme en de zich zeer goed aanpassende ex-Basket-Ball- speler Edwin Borms, dan mo gen we gerust zijn in de toe komst van Appels K.C. Bij de kadetten waren de resultaten nog beter. Doch hier kan het samenspel nog verbeteren. 6 wedstrijden 4 overw. 2 gelijk. Als reden kunnen we zeker aanvaarden dat iedereen een kans moet krijgen, en daar om dient men telkens met een vertimmerde ploeg aan te treden. Wanneer volgend seizoen de klubleiding een mouw kan passen aan het vervoerprobleem voor de jeugd, zal het een tweede kadetten-team inschrijven. Als pionnen vermelden we Drik Duym, Gisèle Van Hoor de en de allerjongsten Chan tal Roelandt, Wim Van Den Bossche en Geert Christiaans die zeker alle aandacht van de jeugleiding (Rudy Van Den Broeck en Frankie Ver meir) verdienen. Wanneer de begeleiding blijft zoals ze nu is, zal ook deze groep nog van zich doen spreken. Ver melden we ook dat in korf bal voor de jeugd kompetitie niet het belangrijkste is. De aandacht gaat meer naar het spel en het aanleren van korfbal. A.

De Voorpost | 1976 | | pagina 21