ZO ZIE JE DAN MAAR WEER VIER KANDIDATEN PRINS KARNAVAL KARNAVALHIT OIUST'76 INKOMPETENTIE OF GEMAKZUCHT NADER BEKEKEN KARNAVAL- KLANKEN 4 - 6-2-76 - De Voorpost HET MIDDENSTESTUKVAN TWEE UITEINDEN Ge loopt door de straten van de stad en ziet overal het spookbeeld van de karnaval. En een financiële instelling, die ook reklame maakt op de TV, had er een centje voor over om een aanplakbrief bij de propaganda te voegen. Het komt er op aan dat men weet wanneer het karnaval is. Het is niet zoals met kertsmis en nieuwjaar. Die kondigen zich vanzelf aan met de gewone drukte. Karnaval is er plots. Op de dag en het uur. Althans, voor deniet ingewijde, zoals ik. Behalve, wanneer ge pardoes midden in het middenste stuk van twee uiteinden terecht komt. Als ge als verslaggever op oorlogspad moet, samen met twintig andere mensen van dit eigenste blad en omdat de hoofdredakteur het in zijn hoofd haalde een planning op te maken. Omdat diezelfde baas gloeide van ideeën en met een massa opdrachten rondzwierde om trent karnaval. Nieuwe en oude prinsen, groepen en ex groepen en nog zoveel meer uit de redaktionele grabbel ton. Dan pas ontdekt ge dat karnaval leeft onder de massa. In zalen en zaaltjes waar vergaderingen, bijeen komsten en besprekingen aan de lopende band plaats grijpen. In de gelegenheids-ateliers en overal waar men een plaatsje is om te timmeren, te zagen, te naaien, knippen, verstellen, passen. Het is het binnengebeuren van het buitengebeuren en er wordt over niets anders meer gesproken dan over karnaval De snoet op de karnaval-affiche doet er u aan denken, telkens weer en overal waar ge ook maar loopt, dat ge bij die en die, daar en daar heen moet om afspraken na te komen in verband met datzelfde karnaval. En ge vraagt u af hoe het in godsnaam mogelijk is dat ge zo weinig over karnaval weet. Door al die kontakten die plots ontstaan hebt ge het gevoel een marginale figuur te zijn. Want je valt uit de lucht terwijl alle mogelijke voorbereidingen en passende aktiviteiten- plaatsgrepen. En midden deze bruisende wereld loopt het naar een ander einde, de drie dolledagen die weallemaal kennen. Maarin feiteishet in Aalst altijd karnaval, behalve de drie komende topdagen, dan is het feest. Zelfs op onze redaktie. E.A.Roggeman De Aalsterse karnavalhits van Keizer Kamiel, Kamiel Sergant, en zijn Kamillekens zijn uit onze hedendaagse kamavalssfeer niet meer weg te denken. Dit jaar bracht Kamiel zijn achtste singeltje op de markt en zijn tweede LP. De tweede in de reeks: «Hier spreekt men Oiljsters». Alle oiljsteneers en oiljsteneskes kunnen alvast de volgende tekst beginnen instuderen, dan kunnen ze tijdens den «beeskensdans» meezingen, tenminste als hun mond niet bezet is. A. l.EUZOTGEVAL Karnaval, karnaval, karnaval Wat es mé dat eu zot geval 't Es plezant, 't es plezant, 't es plezant. Da zegge 'k ik Kamiel Sergant (2x hoi) Lacht en danst, lacht en danst, lacht en danst. D'A joinen vieren 't on ter langst Karnaval, karnaval, karnaval Wat es mé dat eu zot geval. Ne v remden kwam injs zing nor onze stoet Hei vond het hier toch gralek goed Hei zocht het Oiljsters tem perament En loistert na wa da'n verteltj. A.2. DEN BISSCHOP Geit' moi den bisschop en de P'it) En da ten karnaval begintj Want ten doemme weir voeisj Mé vtsjosje en een koesj Geel moi den Bisschop\en de pintj En da tén karnaval begint Want ten doemme weir voeisj Me visjoisje en een koeisj In ons ploeinjeken me een schieve moeisj. A.4. MEN VRAA Mor ten nioeije men vraa injs zing (bis) As eu'k ik aal de cafeikes hem gedoon Mor ten moeije men vraa injs zing (bis) As eu'k ik aal de cafeikes hem gedoon Ten voeiltj ze niet ver moi Verkeerde berichtgeving over Karnaval Aalst In het informatieblad van het Kommissariaat generaal voor Toerisme van België, het blad dat toelichtingen verstrekt iri verband met toeristische manifestaties die over gans België ingericht worden. lazen we in het februarinummer 1976 het volgende: Van zaterdag 28 februari tot vastenavond 2 maart. Een van de meest typische en meest spektakulaire gebeurtenissen van Aalst is zonder twijfel zijn zeer oud en vermaard karnaval waarvan het programma er dit jaar als volgt uitziet: Zaterdag 28: verkiezing van Prins Karnaval en de Bloemenfee, die de feestelijkheden zullen leiden. Zondag 29: grote karnavalstoet met een omvangrijke internationale deelneming en die van de plaatselijke reuzen Polydor. Poludora en Poludorken. Maandag 1in de namiddag trekt er opnieuw een stoet door de straten maar langs 'n korter circuit dan de dag voordien. Om 17 uur heeft de bekende «Ajuinworp» vanop het Belfort plaats. De menigte grabbelt naar de uitgeworpen uien, in de hoop de gouden ui te bemachtigen. Dinsdag 2: vastenavond is de traditionele dag van de «Vuil Jeannetten» waarbij de vermomden de onmogelijkste lompen aantrekken en de straten onveilig maken op zoek naar slachtoffers, zelfs in de herbergen, die ze willen plagen. De dag wordt besloten met een apoteose namelijk een voorstelling, gegeven door alle deelnemers aan het karnaval. Inlichtingen: V.V.V. van Aalst - stadhuis - tel.: 053/21.57.51 Niet moeilijk voor een Aalstenaar of een goed ingelichte hier onmiddellijk een onjuiste berichtgeving te moeten vaststellen. Inderdaad, iedereen weet dat de bloemenfeeverkiezing een topper van de in augustus gehouden jaarbeursfestiviteiten is en dat prins karnaval zich voor de eigenlijke zotte dagen al drie weken in zijn rol kan inleven. Wat met die internationale deelneming bedoeld wordt? Daar hebben wij het gissen naar. Naar ons weten is de deelname aan de grote karnavalstoet beperkt tot een muziekvereniging of drie uit de omgeving en steunt die verder steevast op Aalsterse vindingrijkheid, en Aalsterse groepen die weliswaar van internationale onderwerpen gebruik maken. Diegene die een dagje uit benutten om de fantastische ajuinworp mee te maken zullen zich een uur te laat met een eeuwig zoeken naar een parkeerplaats en een mistroostige blik op de menigte op de Grote markt moeten lev reden stellen. Wellicht zullen de toeristen die deze informatie in één of ander blad voorgeschoteld krijgen wel ergens terecht kunnen om een typisch Aalsters karnavalsmaakje op te doen. maar of zij achteraf volledig tevreden zullen zijn is een andere vraag. Misschien komen zij wel tot de konklusie dat er met de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer iets misloopt en steken zij alle schuld op VVV van Aalst-stadhuis. Wil men Aalst karnaval nog meer bekendheid geven dan is de eerste vereiste een juiste berichtgeving, die op zichzelf een passende reklame vormt. ROEL VAN DE PLAS SPANNENDE STRIJD IN 'T VERSCHIET Vier kandidaten behouden na de voorselektie moeten het onder elkaar uitvechten. Het wordt dit jaar alleszins een boeiende strijd, énerzijds omdat de kandidaten aan mekaar kwa kwaliteiten gewaagd zijn en anderzijds omdat het feestkomitee getracht heeft de stembeurt door het publiek eerlijker te laten verlopen door o.a. aan de ingangskaarten een trekking voor een TV-toestel te verbinden zodat het publiek zijn kaarten wel zal bijhouden in plaats van ze zich te laten afronselen ten voordele van een of ander kandidaat. Deze prinsenverkiezing is wel geteld de 25® in haar soort dpch de gelukkige van '76 wordt slechts de 18® prins want meerdere voorgangers wisten verscheidene mandaten te be halen. Achtereenvolgens waren het Robert Renoncourt (53), Frans De Boitselier (54 en 55 en in 58 Keizer), Marcel Henninck (57), Robert Waterschoot (58 en 59), Louis Van Pottelbergh (60), Karei De Mayer (61 en 62), Kamiel Sergant (63,66,68 en in 69 Keizer), Henri Zrijs (64), Simon D'hondt (65), Jean-Paul De Boitselier (67 en 70), Luc Peirlinck (69), Michel Cleemput (71 en 73), Jackie D'Herde (72), Antoine Van der Heyden (74) en prins Bob I of Robert Van den Berghe vorig jaar. Volgende vier kandidaten wil len nu vrijdag hun beste be entje voorzetten want alle vier zijn het rasechte karnavalisten, elk met hun eigen klub en fans en alle vier zegedriftig. JOHNYCOOMAN: Op de Grote Markt meenden we verleden zaterdag Harry Pinky te vinden, doch het was Johny Cooman, 32 jaar, Rein- aartdreef 13, technisch be diende bij Amylum, die we er aantroffen met een hele boel publiciteit o.a. «ballons» want de stem van moeder en vader bereikt men best via het kind! Johny heeft al een heel karna- valverleden alhoewel hij nog nooit kandidaat-prins was. Met de ploeg van Amylum, waar hij voorzitter is van het feest- en sportkomitee, begon hij met de «Super-Tritten» vóór 8 jaar. Daar onder het personeel er niet te veel Oilsjteneirs waren viel de groep uiteen en Johnny werd medestichter van de «Gattelekkers» nu in het lokaal «Belgisch Hof», Molenstraat. Van de «Klodderonnen» is hij niet alleen lid maar ook «schat bewaarder» zodat hij de noden van de karnavalgroepen heel goed kent en die bij zijn tour nees door alle café's van Aalst gedurende de drie karnaval- dagen dan ook bekend maakt in zijn geliefkoosde smartlap pen. Van café tot café trekt hij immers, gewapend met koste loze liederteksten en micro in de hand. Zijn smartlappen maakt hij op bekende melodi eën en het is voor hem een koud kunstje het hele café, of de hele zaal (700 man op zijn bal) te doen meezingen gezien zijn temperament en zijn vo- kale kwaliteiten. Ook met Driekoningen heeft hij zich flink onderscheiden en zich ontpopt als een plankvast man op het Aalsters podium. Enerzijds omdat zijn vrienden erop aandrongen en ander zijds wegens het sukses van zijn liedjes en tevens als ver jonging stelt Johny zich nu kandidaat en toont zich niet al leen op de Markt maar ook in elk buitencafé. Eens prins wil hij de stad vol waardig vertegenwoordigen zo in binnen- als in buitenland. «Tot hiertoe is me alles mee gevallen, waarom zou ik nu geen Prins worden?» zegt hij ten afscheid. MARCEL DE BRUCKER Basketter van de liefhebber- Ten lupt ze me verboi En zegreeften grolt Mor ik veeg er on Mor ten moeije men vraa insj zing (bis) As eu'k ik aal die cafeikes hem gedoon Ik ben wel nieden braafsten Mor staat da ben ik ni En toch blijf ik insj hangen As niemand da ni ziet Ten es men vraa giel anders En roept, allei Kamiel Ten blijven alle mensjen ver wonderd nor moi zing. Morten moeije.... Ten voeiltj ze niet ver moi Ten lupt ze moi verboi En ze greeft en grolt Mor ik veeg er on Mor ten moeije men vraa insj zing (bis) As eu'k ik aal de cafeikes hem gedoon. A.4. LOTNGOON Ziede Bert Van Hoeirick me eu geel kostumeken oon Lotj mor. lotj mor goon. Ziede Bisschop in zen hemme veir de spiegel stoon Lotj mor, lotj mor goon Zie scheipen De Neive al me ne kop vol hoor Lotj mor, lotj mor goon Ziede Van der Veiken vissen op ons voile voort Lotj mor, lotj mor goon (2x) Lacht, en veegt er oon Zeg. asteblieft, es't na gedoon 't Komt er ni op oon Toe ze na slim. en lotj mor goon. Ziede Bert Van Hoeirick... B. 1 .DE ZOT OITH ANGEN As ge de zot weir wiljt oithangen, Een betjen vangen, injs bleiven hangen Ze gerest mensjen da kan na Want in Oiljst es t' alle daugen karnaval As ge de zot weir wiljt oithangen. Een betje vangen, injs bleiven hangen Ze gerest mensjen da kan na Want in Oiljst es 't alle daugen karnaval 'k Zal me hier wel mé de oiljsteneers ammeseireir 'k weit woor hier nog van doi goei cafeikes zoin As ge echt zot wiltj doen moeij dat in Oiljst probeiren 'k vin me hier as nen ajoin zoe foin Kaan ne Brisseleer die zo discussieren Hoe de echte oiljsteneers zoin Nie. ver van ons moet'n hem toch nigeneiren Ik weit genoeg ik vin er karnaval zo foin. As ge de zot weir wilt.... 'k Hem me leven lank de wereld rondgevlocgen 'k Was in Berlijn. Mallorca en Parois Kost er wa mensjen die mé af en toe beloegen Want as ons Oiljst. nie. zoei kan 't geerni zoin. Ik kan mor ien stad die ge moetj bezoeken En ik vin het hier zoe foin En wie peist da men alles beloeven Ik weit genoeg, ik vin er karnavalzoe foin. As ge de zot weir wiljt BAARDEGEMSE HOOGSTRAAT IN FEEST! Een hele trits festiviteiten Te Baardegem wordt de stilte in de winter gebroken door een hele reeks feestaktiviteiten in de Hoogstraat. Er is inderdaad wat men noemt «voor elck wat wils». Kies er het uwe uit en kom. Het zal U niet berouwen. BIJ DE KAATSKLUB De plaatselijke kaatsklub «S.K. Baardegem» richt in de zaal «Ons Huis» een groot sportbal in met het ensemble «Mat- thijs». De inkom bedraagt slechts 40 F. en bovendien is aan de ingangskaart nog een gratis tombola met mooie prij zen gekoppeld. Twee vliegen in één slag dus, en dit op zater dag 7 februari. SCHIETING Van oudsher is Baardegem in de hele omgeving gekend als o.a. een gemeente waar de wipschietingen altijd gebloeid hebben. Vele Baardegemna- ren hebben zich trouwens ook op dit gebied gunstig weten te onderscheiden. Op maandag 9 februari is er een grote ker- misschieting ingericht door de schuttersgilde «St.-Jozef». Begin te 19 u. «BIJ MAXENS» Op zaterdagen 14, en 21 fe bruari alsook op zondag 15 fe bruari is er in café Maxens, Opwijkstraat, telkens een grote bakschieting met tombola ten voordele van de plaatselijke wielrenner Oscar Dierickx, Waag dus allen uw kans en kom naar huis met een pan klaar kippetje, 's Zaterdags begint men te 19 u., 's zondags reeds te 14 u. Trekking van de tombola (10 F. per lot) op za terdag 21 februari. GEKOSTUMEERD BAL De welbekende toneelkring «Hoop in de Toekomst» die ook dit seizoen reeds zeer aktief was nodigt U uit tot haar derde gekostumeerde bal dat door gaat in de zaal «Ons Huis», Hoogstraat, op zaterdag 13 maart. Individueel, per koppel of per groep kan U delen in de grote pot prijzen voor een to tale waarde van niet minder dan 10.000 F. Doe zoals Keizer Karnaval Kamiel Sergant en kom dan eens «de zot oithangen»! Voor nadere inlichtingen no pens al deze festiviteiten wende men zich best tot Frans Loomans, Hoogstraat 98, Baardegem. L.H. NIEUWERKERKEN Ook te Nieuwerkerken maakte men een inventaris op van al wat er in één jaar plaatsgreep. Dergelijke ge geven schetsen de evolutie. Beginnend bij de burgerlijke stand stelt men vast, dat er in 1975 71 geboorten waren en 58 sterfgevallen. Vier en veertig huwelijken werden voltrokken en drie echt scheidingen. Tenslotte een aanneming en 1 gewone na turalisatie. Nu reeds zijn er 44 dienstplichtigen inge schreven voor de lichting 1978. Het aantal inwoners steeg met 6 en telt 5.912 perso nen. Daarvan zijn er 4.393 kiestgerechtigd voor de ge meenteraad en 4.084 voor de wetgevende kamers. Een en zestig werknemers en 20 zelfstandigen dienden hun aanvang tot pensioen in. De Gemeentejongens school Centrum telt 63 leer lingen in het lager onder wijs. De gemeenteschool E- dixvelde heeft in totaal 61 leerlingen waarvan 34 in het lager onderwijs en 27 bij de kleuters. De gesubsidieerde meisjesschool heeft 302 leerlingen met 153 inge schreven in het lager en 149 in het kleuteronderwijs. De 24 rioolaanslyitingen (ei sen personeel) en ruimings- werken Zuidbeek hebben een uitgave meegebracht van 93.808 frank en wat de wegen betreft: aanleggen voetpaden - Rester - Hoeze - Laar - St.Rochus, Berg straat: een miljoen drieen zeventig duizend zeshon derd drie en tachtig frank. De aanvraag tot verbete- ringswerken Kwadesteen, Sterrebroekstraat1.519. 224. De schlamagewerken - Edixvelde. Kwalenhoek. Kleinbeek, Marktweg 503. 647 fr. Het gebouw van de pastorie slorpte 807.878 fr. op. Terloops nog dat er 596 i- dentiteitskaarten uitgereikt werden en drie vreemdelin gen in het speciaal register werden ingeschreven. Vijf echtparen vierden in 1975 hun gouden huwelijks jubileum. E.A.R. KOULyxeH (jewecsr- sploeg Bel-lsolaver Marcel De Brucker, 27 jaar en vader van een vijfjarig kind, Duivekeet- straat, postcheckbediende, slaapt nog als we hem opzoe ken. Hij heeft weer een drukke nacht achter de rug als be diende bij de computer afdeling van de postcheck. Zijn vader, bakker «Staaf», rasecht karnavalist, vangt ons terdege op. Zelfs is Staaf een van de stich ters van de Aalsterse komische groepen met o.a. de realisatie van het Ros Balatum (dat hij maakte met Filip Camu, Jos De Schrijver en Roger Van der Schueren en later aan de stad verkocht), de Spoetnik, de Cirk «Boerlion», de «Lustige Pom piers» en ter ere van een vroe ger burgemeester «Napels zien en sterven». Zoon Marcel had als zoon van dergelijke vader reeds een karnavalhoed op vóór hij kon lopen. Zes jaar oud zat hij reeds op het Ros Balatum, werd lid van de Zjoevers, de zware jongens rond de roemruchte Patatbar en belandde dan bij de «Flie- ramoizen» waarvan zijn vader de voorzitter is. Zoals vader, nu 55 jaar jong die steeds spreekt van ermee te stoppen doch telkens verder doet, is Marcel een man met de karnavalmikrobe in het bloed en nog onlangs kreeg hij te Le de, tijdens het feest der Goed- gemutsten, het Zilveren Erete ken der Europese narren. Reeds twee jaren meende Marcel zich kandidaat te stel len doch nu wil hij werkelijk doorduwen. Als Prins zal hij tijd hebben want gedurende het weekend is hij vrij van zater dagmorgen tot maandaga vond! Aftrappen geven op voetbal matchen, met autokaravanen de stad doorkruisen, naar an dere steden en gemeenten trekken om steun te zoeken, steeds is hij op de been «voor karnaval». Zoals Vader Staaf die eens als énige man in een gezelschap van 23 dames de prijs wist te behalen van de «mooiste vrouw» wil Marcel ook door drukken. Ook hem wensen we uiteraard veel sukses! FRANCOIS VAN OOST In de Koolstraat, nr. 153, komt babysitter Frangois Van Oost, juist uit zijn bad. Drie ëntwintigjarige brouwersgast is hij de jongste kandidaat waar Marcel de langste was (1,93 m). Tevens heeft hij een «voor deel»: verleden jaar was hij reeds tweede en behaalde de titel van «Miss Voil Jannette». Wonende en gesteund door de ing wet eg Koolstraat, een wijk die i wat Karnaval is en elk jaar ses oogst met haar zome valkade voelt Frangois jji sterk en hoopt op zijn ver zing. Moest het evenwel t niet lukken, dan blijft de Ie toch «doorgaan». Lid van eerste ware Gilles is hij ni vertolker van «De leste Jeannet» en zingt met de valiers van de Koolstraat. het hem lukt wordt hij na Pu Antoine en Prins Michel Ji derde Prins komende uit Koolstraat. We Tijd om zich vrij te maken vpag zijn taken als hij eenmaal yorr kozen is vindt hij wel wantpnc baas is ook het karnavalgebfen ren zeer genegen. liet Als prins zal hij vooral zijn aKan dacht wijden aan de geharde capten (hij zong zondag ifoo voor het hartpatiëntje «Pefre' ke») en de ouden van dagjij e Frangois is optimist. We le;foo immers aan zijn venster «Jer dageir stemme nie vermoézij' Kies ver Frangois Van Oei$. HARRY PINKY De «Rustoordstraat» schijn!3 Aalst zeer slecht gekend te zJe Eerst stuurde men me naar een straat als zijnde een verlengand van de Marktweg en daaran wees een «fakteur» me naaryari omgeving van het voetbalplliën van Eendracht. Eindelijk vqitbi den we toch deze fameiven straat als zijnde een straat jeih uitgeeft op de Mijlbeekse Laioc gestraat. Harry Pinky wasajn niet, weg affiches plakklan doch zijn Iddergemse echtgiel note stond ons graag te wooi)af 45 jaar oud is Harry Pinky, alirui Henri De Smedt, begaan n het onderhoud in de Rijksha delsschool te Aalst. Als laureaat van de Aalstei I Muziekakademie is hij mu m kant, schuiftrombone, speelt als dusdanig bij de H« monie «Hand in Hand» en de «Gilles». Vroeger speel hij ook in orkesten als bvb. «Medium Band» en daarna h hij zelfs een eigen orkest. M zijn lied «In Oilsjt do zitten slo kers» trekt hij nu door de sfc en doet aan promotie. y Geboren showman beweegt zich gemakkelijk op de plankr en slaat steeds een goed guur. Voeg daarbij dat hij zi» een echte Oilsjteneir vielt i dat hij zich niet kan stilhoud! - en U weet waarom hij zich ka didaat stelde. Zijn show-ervaring zal hem I k de verkiezing nu vrijdag got ki van pas komenOok a< Harry good-luck. Meent U ook niet dat U tVo moet bij zijn nu vrijdag. H<<fy wordt echt een «topper»! ke L-lstc Me isd da In de Fiber Fleet kan men staaltjes van echte vriendschap zienjkri Rivaliteit tussen de diverse kamavalsgroepen schijnt daar niet «da bestaan. Iedereen helpt iedereen. vo Er wordt gefluisterd dat de sekretaris van het karnavalverbond,njr Guy Van Renterghem, kortelings in het huwelijk treedt met eengi: mooi meisje van in de omtrek van de Fiber Fleet. De gelukkigtQj weet echter nog van niets, al werden de uitnodigingen reedspr verstuurd! ,va De Fiber Fleet is behangen met affiches en pamfletten van diverse1"® personages. Kies Voile Jeannet nr. 1, 2, 3 Schijnbaar is Kama-p'1 val daar een maandje vroeger begonnen. ;bL M; De Raloeterskabassen zagen effekens hun kamavalideeen in na rook opgaan. Gelukkig waren brandblussers genoeg voorhan-<j€ den om de vlammetjes krachtdadig te lijf te gaan. Om karnaval N; te verbranden is het nog te vroeg. gj. Niettegenstaande met isoleermiddelen gepoogd is de Fiber Fleet!?!' warmer te houden waren verkleumde handen en rode neuzen allejj dagen van de partij. Naar een betere oplossing zal dringend uitge- .J zien moeten worden. [V lie Niettegenstaande die bittere kou zijn verschillende karnaval- PÉ groepen in vergelijking met vorige jaren al veel verder gevor- be derd. Wat de kou toch allemaal kan doen. Voor de prinsenverkiezing van vrijdag zijn kandidaten er al ini9( geslaagd volle autobussen supporters naar Aalst te trekken om hunp' verkiezing te steunen. d£ kv De vlaggenaktie wordt een waar sukses. Reeds 1076 vaandels or gingen als koekjes van de hand. Of Of De Keizershallen zijn met één derde uitgebreid. Zij bieden plaats !b< aan 2.500 karnavalvierders. Ei Geen paniek over de breedte van de Aalsterse straten. Een g[ kleine opmeting leerde dat de afstand tussen het Belfort en de :q Graaf van Egmont nog altijd enkele centimeter korter is dan de -j afstand tussen de afsluiting aan het kuitureel centrum en het S( daarover liggend voetpad. L| De kandidaten prins Karnaval verzorgen uitstekend hun public iP relations. Men kon ze na Driekoningenavond op verschillende bals en feesten zien. Meer nog, ook in de randgemeenten werden zij q opgemerkt. Het Corum Alostum Imperiale zal met een nieuw lied op de proppen komen tijdens de verkiezing van prins karnaval. Me lodie komt van de Nederlandse bekende zangeres Jasperina De Jong. Van dc Prinsencaemerc kan men ook een nieuw nummer verwach ten. Keizer Kamiel houdt het bij zijn oude repertoire tijdens deze 'erkiezing.

De Voorpost | 1976 | | pagina 4