W jIal ENRI VAN DE PERRE, REEDS 30 JAAR SEKRETARIS E TOEKOMST VAN DE FALLUEVTJES ALLES OP WIELTJES NOG VINKENIERSBONDEN IN DE OMGEVING OPENINGSUREN STADHUIS VOOR HET PUBLIEK De Voorpost - 27-2-76 - sekretaris - schatbewaarder van het stedelijk feestkomi- voorstellen is in feite onnodig, ledereen kent hem van Isher en door zijn drukke bezigheden met karnaval en de rbeurs. Henri Van De Perre, een man die vergroeid is met meest aktuele gebeurtenissen. Die er alles voor over ♦t, zeis zijn gezondheid, om de moeilijkste en zenuwslo- idste opdrachten uit te voeren en in te staan voor een d verloop. e bijdrage is dan ook meer een ere-saluut en hulde aan man, die weliswaar iedereen kent, maar daarnaast, in een n kamertje groot werk verzet. Dag in, dag uit, om de stenaars, samen met het stedelijk feestkomitee, enkele name en ontspannende ogenblikken te bezorgen. Het (en hulde aan een man, wiens naam reeds dertig jaar —hrekelijk verbonden is met karnaval. P e« [iri Van De Perre maakt tans 31ste karnaval mede als retaris. Zijn eerste ervaring meteen gelijk, in 1946, op de 3® maart de karna- iende uitgesteld wegens sneeuwval. eerste karnaval maakte hij jniet «officieel» als sekreta- mede, dit gebeurde pas i zijn voorganger, mr. De naar Ninove verhuisde. Meteen verzeilde Henri Van De Perre in een ware heksenketel. Getuige hiervan de moeilijke omstandigheden waarin ons gesprek tot stand kwam in het hoofdkwartier, het sekretariaat van Henri Van De Perre op het Stadhuis, tussen vijf bezoekers en twee telefoontjes in amper 10 minuten tijd. Karnaval be gint bij Henri Van De Perre in oktober - november en niet eind februari en begin maart, zoals bij ons. Reeds dertig jaar lang (en sinds 1955 ook nog schatbe waarder van het stedelijk feestkomitee, kent deze sekre taris het klappen van de zweep en maakte elke evolutie tot in de finesses mede.) Karnaval, in de eerste na oorlogse periode, betekende dat toen weliswaar vreemde, maar toch Belgische groepen naar Aalst uitgenodigd werden. Het waren mensen van spaar- maatschappijen, die zich i groep gingen verkleden en speciale kledij aankochten, om deel te nemen aan de karnaval. Maar deze groepen beschikten over geen kapitaal en elk jaar weer kwamen ze terug met hun zelfde kostuum. Er moest naar vernieuwing gezocht worden en die kwam er in 1950, toen Belgische en vooral Neder landse showgroepen uitgeno digd werden. De ervaringen met de hollanders kent men Henri Van De Perre weet het nog als de dag van gisteren. Het regende klachten van de kafeehouders die vaststelder dat deze weliswaar mooie groepen hun show ten beste gaven, maar één mannetje achterlieten om de prijs op te strijken en meteen met de noorderzon vertrokken, zonder ook maar één cent te spende ren aan de plaatselijke nering Opnieuw werd er een besluil genomen: geen hollandse groepen meer. In 1950 - 51 en 52 betraden voor de eerste tmaal de Aals- terse groepen de arena van het karnaval op hun eigen typische manier, met vooral de nadruk op typisch plaatselijke toe standen, maar waar de vreem den aan de stad, de reden van het plezier niet begrepen. Op nieuw moest men naar een op- te - (sen het «Waterkasteel» te Moorsel en de «Mooie Molen» te Idert ligt een uitgestrekt gebied met weiden en bossen aan de lenvloeiïng van de uit het Kravaalbos komende Molenbeek met tevenhoutenbeek die van Baardegem komt. fls eeuwen, ook op oude Ikaarten, heet die plek de (luintjes». De plaatselijke j.V. koos deze naam voor dc EN: pigUïg die, sinds haar nnt- in 1969. heeft geijverd voor behoud van het landelijk kter van deze streek. Issen werd het gebied, in het van de fusies, bij Aalst n -jftegd zodat het gevaar voor istrialisering, meer nog voor 'entiële overrompeling, blijft. Gelukkig zijn er de i:stplannen waardoor drei- van fabrieksinplanting is wend en, ten dele altans, de tedelijking. Maar toch blij de Falluintjes «de schone ster» waarheen met bege- blikken wordt gekeken. |r wil immers graag een ■ng in een gave. natuurlijke teving. landelijk karakter van de luintjes wordt in de eerste lts bepaald door de land- w, die door de eeuwen heen een landschap heeft nagelaten dat niet enkel mooi maar vooral vruchtbaar is. Aangezien met voedselvoorziening in ons land niet langer lichtvaardig mag worden omgesprongen felijn onze eerste zorg dit vruchtbaar patrimonium, het edelste ge schenk van de natuur en erfgoed van onze voorouders, te behoe den. Op de tweede plaats komt dan het bewaren van die schoonheid, schoonheid die «landschap» heet, want een mens leeft niet alleen van brood. Landelijkheid bevat tevens een derde element: de hechte relatie tussen dc bewoners onderling,- het oude sociologisch patroon, dat in de schaalvergroting van de steden verloren is gegaan en waardoor een onontkoombare eenzaamheid is ontstaan. Die «Landelijkheid» bevat dui delijk de toekomstige drie funk- ties die van de streek, in het raam van de nieuwe stad, verwacht worden. Landbouwak- tiviteit en een landschap van I STERSE FLITSEN I augustus 1976 gaat het nieuw stationsgebouw van Aalst in inbesteding. Ook het autobusstation in de Nijverheidsstraat zal >g uigebreld worden. is sprake van... het oprichten van een nieuwe vleugel, centrale il en technisch gebouw, voor het ziekenhuis. Een Brusselse jma is paraat voor dit werk. r is sprake van... uitbreken en plaatsen van openbare verlichting verschillende straten door een Zeelse firma, r is sprake van... openbare verlichting in verbindingswegen naar |t industrieterrein «wijngaardveld» via een bedrijf uit litwerpen. r is sprake van... verbetering van openbare verlichting langs de jaien, rechteroever van de Dender, door de reeds eerder (citeerde Zeelse firma. et schilderij van Maurits Schelk «Petrus Van Nuffel» werd door it stadsbestuur voor 14.000F aangekocht. Na herstelling is dit instwerk bestemd voor het politiekomissariaat. p pendelparking blijkt momenteel niet zo'n groot sukses, zolang parkeersmeters en de blauwe zones niet worden uitgebreid, :t de goede burger nog altijd kans om een ganse dag gratis te rkeren. 10F. is 10F. En over parkeermeters gesproken, als er in ashington iemand rijk wordt aan de parkeermeters, dan is het der de stad niet. Na een onderzoek van bijna twee jaar is men tot I slotsom gekomen dat er de afgelopen tien jaar uit de IQ Irkeermeters tussen de twee en vijf miljoen dollar is gestolen, 't g In is 't één, en't ander is 'tander. pds dat het Dendermondse Ros op 25 mei over die A als terse idukt gesprongen is, zijn er nog meer stenen van het Aalsterse idhuis gevallen. Of! Wat heeft de stad Aalst tegen de Aalsterse (urwaarders die iedere week met een balk van damokles boven II hoofd hun wekelijkse kost moeten verdienen. verkeersweg Dendermonde - Aalst komt er eindelijk. Brussel at zich eindelijk ontfermen over de verbindingsweg 60. chttrekking is voorzien achter de gemeenten Gijzegem en idegem. Tweemaal twee rijstroken zouden er komen die zullen nsluiten op de snelweg Brussel - Oostende. Door het leggen van n nieuwe weg buiten de dorpskommen van Appels, Oudegem Gijzegem zal men zeker veel verkeersongelukken voorkomen. irige week ontving het stadsbestuur een schrijven van het itionaal Kinderwelzijn dat een voorlopige erkenning met lofte van betoelaging van werkingskosten en personeelsuitga- n inhoudt voor de stedelijke kinderkribbe. R. VAN DE PLAS ruim 3000 ha moeten de stedeling de mogelijkheid tot rekreatie verschaffen. Hoevebe- zoek, wandelen, fietsen, paard rijden. natuurstudie, gastro nomie en gezelligheid moeten door privé-initiatief en over heidssteun uitgebouwd worden, en voor die taak heeft elke bewoner, elke ondernemer, elke eigenaar zijn specifieke op dracht. De boer, door het gaaf houden van zijn boerderij als monument en door het toegan kelijk stellen van zijn hoeve; de herbergier door van zijn open baar huis een landelijke ont moetingsplaats te maken; de bezitter van een woning op een stuk grond door aktief mee te werken aan de kollektieve ver fraaiing ,van landschap en straatbeeld volgens bijzondere plannen. Sinds 1970 organiseert de V.V.V. «De Falluintjes- streek» het Pikfeest met dit doel, vooral ook opdat de bewoners die boodschap aan elkaar zou den doorgeven. L.H. De laatste tijd zijn er enorm veel publikaties verschenen over gehandikapten. De meesten ervan worden amper gelezen. Men overloopt de «koppen» en met een gevoel van wat-gaat - dat -mij -aan stapt men licht over de zaak heen. Diegenen die niet dagelijks met geehandikapten of mindervalieden te ma ken hebben, realiseren zich nauwelijks hun bestaan. Het geweten, dat misschien de vervelende neiging heeft op een moment van konfrontatie, zich te laten gevoelen, wordt gauw terug in zijn sluimertoe stand gebracht met de beden kingen: «Daar kan ik toch niet aan doen, het is een zaak van de overheid» en dergelijke nonsens meer. Want, hoewel de overheid een groot deel van de praktische en materiele bekommernissen van deze mensen kan oplos sen, is het toch een zaak van iedereen, het belangt allen aan, niet alleen diegenen die toevallig een mindervaliede in familie of kennissenkring heb ben, maar werkelijk de ganse gemeenschap. Tot dat besef zijn een paar mensen gekomen, die enkele jaren geleden de groep «alles op wieltjes» oprichtten. De naam is voor een dubbele uit leg vatbaar. De letterlijke bete kenis: de meesten die deel uitmaken van die groep zijn mindervalieden, gekluisterd aan een rolwagentje. Tweede uitleg die men aan de naam kan geven: het ganse verloop van alle aktiviteiten is inderdaad «als op wieltjes». De groep is een vijftal jaren oud en werd opgericht door enkele mensen die inzagen dat er iets konkreets moest gedaan wor den. Hij bestaat uit een zeven lossing zoeken om zowel de vreemde bezoekers als de mensen uit de stad voldoening te schenken. Men zocht naar een gepaste oplossing onder de vorm, zoals we tans karna val beleven. Maar er was dertig jaar nodig om in een steeds hernieuwde poging, karnaval stap voor stap te verbeteren. Ook met de omloop van de karnavalstoet zelf moet men rekening houden en tans be staan er twee soorten parkoers om vooral ook de dekenijen ter wille te zijn. Karnaval wil voor de sekretaris niet alleen zeggen dat ze sa men met het feestkomitee een optichtkomt. Rondom karnaval is het een bruisende l<etel van initiatieven. Pers, publiek, pro paganda, tribunes, materiaal, mensen, administratie en al wat er ook maar te organiseren valt. Het loopt allemaal over het sekretariaat, waar maanden lang de teoretische in praktijk moet omgezet worden en vooral de zondag, maandag en dinsdag van karnaval zelf, het maandenlange werk aan de werkelijkheid getoetst wordt. De waardering van het publiek en het groeiende sukses is de enige maatstaf van een enorme dosis energie en werk kracht. Dag aan dag, zonder onderbreken, tussen ratelende schrijfmachines, honderden en honderden telefoontjes en een stoet bezoekers en kontakten via bureel I. Henri Van De Perre kent men niet alleen van karnaval, maar ook als SSkrêtafis penning meester van het stedelijk feestkomitee, die instaat voor het goede en steeds stijgend sukses van de jaarlijkse han delsbeurs. Henri Van De Perre zegt zelf, dat de jaarbeurs voor hem de zwaarste opgave is, waar reeds einde maart, vlak na kar naval, reeds voorbereidingen getroffen worden. Vooral wat het show gedeelte betreft. Het vraagt een enorme voorberei ding en ook de uitvoering is veel moeilijker, omdat men tij dens de jaarbeursdagen zelf overal en bestendig dient rege lingen te treffen. Van 's mor gens tot 's avonds. Nu is die reuzegrote Keizershallen, Maar ook het Sint Maartens feest, Guldensporenfeest, Aalst Kermis en eventueel an dere organisaties loopt via de sekretaris, die om en bij de 25 vergaderingen per jaar nodig heeft, om het allemaal te orga niseren, te realiseren. De funktie van sekretaris wordt vaak onderschat en het is mis schien allemaal mooi om uw naam en handtekening onder een brief of mededeling te zien, maar dan is meteen ook het zwaarste werk achter de rug. Niets loopt op wieltjes en de toeschouwer heeft geen weet van het drukke en intense le ven. Weken en maanden voor dat het kant en klaar voor het publiek komt. Moeilijkheden zijn er om opgelost te worden, maar in topdagen zoals karna val en de jaarbeurs is het dub bel hard labeur. En er loopt al tijd wel iets scheef. Ergens komt er niet iets op z'n pootjes terecht en sekretaris van een feestkomitee wil zeggen, dat het eigenlijke feesten voor een ander is. Wanneer anderen dol plezier beleven, er achter de schermen gewerkt wordt. Voor, tijdens en na het grote gebeuren. Het is een zenuwslopende be zigheid, waar men al te ge makkelijk aan voorbijgaat. Wie het niet mocht geloven kan alsnog een tiental minuten doorbrengen in de kleine ruimte waar Henri Van De Perre over beschikt om zich persoonlijk te overtuigen. Om dit allemaal waar te maken moet men over een dosis moed en wilskracht beschikken en misschien ook wel een olifan tenhuid. Het kan allemaal maar door ervaring. Reeds dertig jaar lang, onverdroten en steeds maar opnieuw. Wan neer iemand een speciale bij drage mag krijgen in «De Voorpost» en in alle andere bladen, dan is het wel Henri Van De Perre. Een man die al tijd en overal op de bres staat, opdat tienduizenden en tien duizenden mensen rimpelloos zouden genieten van datgene wat het stedelijk feestkomitee te bieden geeft, via hun sekre taris - penningmeester. Sinds een paar maanden moet Henri Van De Perre het een beetje rustiger aan doen. Maar of hij de opgedane waarschu wing voor hem en van zijn dok ter werkelijk ter harte neemt, valt nog te betwijfelen. Het blijft in zijn kantoor overdruk. Daarom willen we met deze bijdrage hem een des grotere riem onder het hart steken op dat ook buitenstaanders een kleine kijk zouden hebben op een onverdroten persoonlijk heid, die op een bescheiden wijze en steeds achter de schermen op zijn manier aan karnaval en andere feestelijk heden werkt. E.A. ROGGEMAN Dirk Van Caelenberge De thans 13-jarige Dirk, woon achtig in Park De Blieck 39 te Aalst, is niet aan zijn proefstuk toe. Hij staat reeds een tijdje op de showplanken en won reeds talrijke 1ste prijzen bij crochet wedstrijden in het Vlaamse land. Buiten zijn hobby, stu deert hij aan het Atheneum waar hij als middelmatig student, toch zijn klaskameraadjes de loef kan afsteken met het zingen. Alhoewel Dirk op de vraag of hij daarover praat, lakoniek replikeert: nooit! H.HEYDRICKX tigtal mensen waarvan de helft volwassen mindervalieden zijn, de anderen helpers of helpsters. Het geheel draagt echter geen karakter van de «zieke die moet verpleegd worden» en de «verpleegsters met de witte schort»i n de prak tijk is het vaak een vrolijke be nde, breinden die weten wat ze aan mekaar hebben en die be seffen dat er steeds op ieder een mag gerekend worden. De meeste leden komen uit het AAIsterse, Pajottenland en het Brusselse, doch dit is meer aan toeval te wijten dan aan plan ning. «Alles op wieltjes» heeft ver scheidene, aktiviteiten waar van de meest vermeldings- waardige zijn: de kampen die regelmatig ingericht worden en tot ieders tevredenheid steeds eeneven prettig en aange naam verloop kennen. Rond Pasen is er het kamp dat plaats heeft ergens in België en meestal drie dagen duurt. Ook zo voor de Kerstperiode, maar dan wordt het een verblijf van vijf tot zeven dagen. Tijdens de zomerperiode trekken de Wiel tjes voor twee weken naar het buitenland en niets schrikt hen af om bijvoorbeeld Tirol te gaan verkennen, zoals trouwens dit jaar weer op het programma staat. Zelfs in de bergen loopt het op wieltjes. Mensen die Buiten de reeds verelden week geciteerde zijn er nog een hele reek bonden van vogelliefheb bers in de omgeving. Hierbij, voor de gagadigden, nog enkele nuttige adressen: Ercmbodegem: Hogerwegvink Voorz. Remi Van Handenhove, Bredestraat 99. Lokaal: Theo- phiel Van den Houwe Dom Modest Van Asschelaan, 14. Tel.: 053/21.22.27 Gijzegem: Kapellevink Voorz.: Willy De Wolf. Schoor- straat 21. Lokaal: L. Wesemael, Stationstraat 62. Lcbbeke: Lauriervink Voorz.: Pieter De Lathauwér, Fortstraat 1. Lokaal: Antoine Van Aevermaet. Laurierstraat 55 Aalst: De Lustige Vinkeniers Voorz.: Oktaaf De Bruyn, Rozenweg 48. Lokaal: Albert moesten geïnteresseerd zijn of meer inlichtingen wensen over deze groep, kunnen steeds een kontaktadres verkrijgen op aanvraag langs de rèdaktie om. Dirk Daelemans Verpeten, Binnestraat 225 Lede: De Molenvink Voorz. Adolf Mertens, Julius De Geitestraat 13. Lokaal: Ronkel- burg De Puydt, Kromme Elle boogstraat 2. Haaltert: De Prijsvink Voorz.: Paul Mathijs. Molen meersen 10a. Lokaal: Albert de Cooman, Eugeen Bosteelstraat 4 Nieuwerkerken: De zingende vinken- Voorz.: Edward De Paepe, Schoolstraat. Lokaal: Adolf Callebaut. Hoezestraat" 38. Afgevaardigde: Jozef Peerlinek. Papstraat. Zangkeurraad Voorzitter: Albert De Cooman. Eugeen Bosteelstraat 4, Aalst. Ondervoorzitter: André Tonneau. Meerlaan 123, Zottegem - Erweteghem. KAMPIOENSCHAP Op pinkstermaandag 7 juni e.k. zal te Moorsel het kampioen schap van Midden-België wor den gespeeld van het verbond ViMiBel. Voor nadere inlichtin gen wende men zich tot de Voorzitter Lucien Van den Steen. Kokstraat 35 of in het lokaal Willy Heiremans, Herbergstraat 2. Het Gewest koningschap zal gespeeld wor den op zaterdag 19 juni te Aalst te 16 uur bij «De Jonge Vinkeniers» (park). 4000F. vooruit en palmen zijn voorzien. De prachtige wisselbeker ligt in uwr bereik mits zetting van vijf vogels. Dit sierstuk is te winnen door deel te nemen aan drie vogende wedstrijden: Kampioenschap van Schelde en Dender op 27 mei te Tollembeek. op 7 juni te Moorsel en op 19 juni te Aalst. HET GEBEURDE IN UW STRAAT ZWAAR GEWONDEN Op de bouwwerf in de Mo lenstraat kreeg arbeider Freddy Bijl een houten balk op zijn hoofd. Het zwaargewonde slachtoffer moest naar het hospitaal worden overge bracht. Woensdagavond werd aan de Koolstraat - Gentsesteen weg de voetgangster Gode- lieve Van den Brande uit de Posthoornstraat 25 aangere den door een personenauto bestuurd door P. Van Opden- bosch. Ernstig gewond werd ze weggevoerd naar het hospi taal. Aan de O.L. Vrouwkliniek op de Leopoldlaan werd de voetgangster P. Grootvriendt aangereden door een perso- nenwauto. Ze werd gewond in de kliniek opgenomen. Aan de Houtmarkt kwam het vrijdag rond 8.45 u. tot een botsing tussen de bestelwagen en de bromfietser H. Van der Haegen. Erg gewond werd de bromfietser overgebracht naar het O.L. Vrouwkliniek. Te Lede in de Steenstraat kwam de kleuter Ingeborg Van Leuven terecht onder de wa gen van B. De Winnne. Het kind werd zwaargewond naar het ziekenhuis overgebracht. In de Kerkstraat te Aalst vie len rond 1.30 u. het echtpaar Blanckaert - De Bisschop uit de Stoofstraat 4 te Aalst. Zwaar gewond werden ze overge bracht naar een Aalsters zie kenhuis. Oorzaak van de val is onbekend. DIEFSTAL Tijdens de nacht van woens dag op donderdag hebben on bekenden zich toeqanq ver schaft tot het eigendom van S. De Ridder. Uit de grote vogel kooi werden talrijke zebravin- ken en andere zangvogels ge stolen. De buit is zeer waarde vol Elke vogel zingt zoals hij gepakt is! DE RODE HAAN KRAAIT In de garage van Van Hove, Gustaaf De Papestraat brak deze week rond 16.30 uur brand uit. Aanzienlijke schade werd vastgesteld. Aan een elektrische hoog spanningsleiding aan de firma Ziegler, Hoge Vesten, is don derdagvoormiddag kortsluiting ontstaan. Door grote vuurgen- sters dreigde er uitbreiding. Gelukkig kwam de Aalsterse brandweer zeer snel ter plaatse en kon spoedig groot onheil voorkomen. Vrijdagnamiddag brak om streeks 17 uur een grasbrand uit aan de Affligemdreef. Stand van de ping-pong wed strijd der vier brandweerlieden voor de bewust brand 18-4. VECHTEN TE AALST In de vroege morgen van za terdag ontstond een vechtpartij ter hoogte van 't Pompierke. Bart Van der Biest uit de Hoe- zestraat werd dermate gewond dat hij voor verzorging in het hospitaal diende opgenomen. UITSTALRAAM DOORSCHOTEN In de Molenstraat werd rond 23.30 u. woensdagavond een drietal vuurschoten gehoord. Het winkelraam van Jozef De Greve was onder vuur geno men. Er werd niets ontvreemd, maar de schade is belangrijk. De politie stelt een onderzoek Alle diensten zijn open van 8.30 uur tot 11.45 en zijn 's namiddags gesloten behoudens voor dringende gevallen. Receptie: van 8.15 uur tot 12 uur en van 13.30 uur tot 17.15. Buiten deze uren staat een planton ten dienste van het publiek. Burgerlijke stand: van 8.30 tot 11.45 en van 14 tot 16 uur. Sociale Dienst: gelijkvloers aanvragen van ouderdoms- en overlevingspensioenen enkel de dinsdag en donderdag telkens van 8.30 uur tot 11.45 uur. Voor alle andere verrichtingen van 8.30 uur tot 11.45 uur 's middags gesloten behoudens voor dringende gevallen. Mevrouw De Nul, sociaal assistente (1ste verdieping) en mevr. Cherif - De Brucker, sociaal assistente bureel 10: woensdag en vrijdag van 8.39 uur tot 11.45 uur. Maandag, dinsdag en donderdag van 8.30 tot 9.30 uur en op afspraak. Vismijn: van 9 uur tot bij de uitverkoop. Werklozendienst: van 9 tot 11.30 uur en van 14 tot 16 uur. Kinderdagverblijfplaats: tweehagenstraat 33: van 7 tot 20 uur, Oude Gentbaan en Binnenstraat: van 7 tot 18.30 uur. Waterdienst: van 8.15 uur tot 11.45 uur en van 13.15 tot 17 uur. Hoofdbibliotheek, discotheek, werk- en leeszaal: Kattestr. 17 maandag van 9 tot 12envan 13.30tot 17uur. Dinsdag van 13.30 tot 21 uur. Woensdag van 9 tot 12en van 13.30tot 17uur. Donderdag van 13.30tot20uur Vrijdag van 13.30 tot 20 uur Zaterdag van 9 tot 11.30 uur. Jeugdbibliotheek, Kattestraat 33 1Schoolperiode Maandagvan 11.15 tot 12.15envan 15.30 tot 17.15uur Dinsdag van 11.15 tot 12.15 en van 15. J0 tot 17.15 uur Woensdagvan 11.15 tot 12.15envan 14tot 17.15uur Donderdagvan 11.15 tot 12.15envan 15.30tot 17.15uur Vrijdag van 11.15 tot 12.15en van 15.30tot 17.15uur. 2. Paas-, Kerst- en zomervakantie Wanneer? elke maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag telkens van 18 tot 20 uur. Waar? Filiaal 1St. Jobstraat 88 Filiaal 2: Binnenstraat 308 Filiaal 3: Oude Gentbaan 34 Filiaal 4: Bergekouter 105 Filiaal 5: Moorselbaan 124 Filiaal 6: Dr. De Moorstraat 140

De Voorpost | 1976 | | pagina 9