Met één voet in finale Veldloopuitslagen van Lebbeke I Vijl thuisspelers naar invallersbank s-jMBffliai Geert De Ruysscher: bloemen te Moerbeke-Waas Callebaut a wint zijn derde titel GEWIPT WATERPOLO S.K. Leeuwkes houdt leider F.C. Sport in bedwang :0P DE SPORTIEVE TOER... FAL0S - VOLLEYBALONTMOETINGEN ZIJN ER WEER «r ép Korporatief verbond gewest Aalst KALENDER SCHAAL HAECK 1976 Setok-voetbal Aalst 21 I BAVI VILVOORDE - I OKAPI AALST 78-90 I Aan de - zege te Vilvoorde za terdagavond verworven heeft Okapi een goede zaak gedaan en kwam een stap dichter bij ]de promovering. Aalst kwam 'onmiddellijk na de opworp aan de leiding op het score bord en gaf deze niet meer prijs. Een handikap voor Ba- jvi was ongetwijfeld de grote [foutenlast. Het is inderdaad dat niet minder dan vijf ■spelers naar de invallersbank (moesten wegens vijf fouten [namelijk Becknel, Biebel, Ri- jck, Griffin en Sterkendries. Bij Aalst sloeg Van Keer die weg in bij een 62-72 stand. Vooral dank zij zijn drie ge- Jlukte haakworpen stevende Okapi naar een 6-12 stand. Van Keer speelde ook knap in verdediging en demonstreerde eens te meer zijn momenteel goede konditie. Naast hem speelde ook Bacon, die Ribock om de haverklap omspeelde, en Danny Schorreel als spel verdeler een voortreffelijke partij, zodat Okapi bij de rust leidde met 36-43. Het ging daarna 44-55 en naderhand kregen de Aalstenaars mede door het verdwijnen van Van Keer het toch moeilijker. Doch in de slotminuten liet de foutenlast zich bij Vilvoor de enorm gevoelen en Okapi werd dan ook niet meer ver ontrust. Doelpunten Katherman 6-12, Bacon 18-12, Van Keer 6-5, Van den Broeck 9-7, Van de Keer 0-2, Ivens 0-4, D. Schor reel 4-5, Elias, E. Schoorreel. J.V.H. BASKETBAL „BEKER VAN OOST VLAANDEREN" OSIRIS - HERMES 50-74 Osiris heeft de achtste finales in het kader van de „Beker van Oost-Vlaanderen" gespeeld, niet overleefd. Het werd door een beter spelend en precieser afwerkend Hermes de das omgeknoopt. Dat Osiris de nederlaag niet zou kunnen afwentelen wist men reeds bij de rust. Men deed het inder daad zo stuntelig, dat het voor de gasten, die zich alleszins l^beter aan de weersomstandigheden aanpasten, slechts een ^■formaliteit was. Na 12 minuten luidde de stand 17-20 en was *«ïde thuisploeg nog steeds in koers. In de resterende acht ■minuten voor de rust lukte Osiris nog slechts twee schamele ^puntjes. Hermes profiteerde van de missers rijkelijk om het sein op veilig te zetten. (19-40). Na de herneming bracht coach Troch, Slagmulders op het terrein en ging Osiris toch beter spelen. Bieseman en Van der Spiegel waren toen beter in de afwerking doch stonden voor een hopeloze taak. Hermes belette de thuisploeg terug te komen door telkens gepast te repliekeren. Het waren vooral Oelbrandt en De Keyzer die Osiris op afstand hielden. De doelpunten Bieseman 8-16, Van der Spiegel 0-9, Slagmulder 0-4, Van Keymeulen 9-0, Heyvaert 2-2, Verheyen, Van den Borre, De Bruyn. J.V.H. JM BASKETBAL Dames BEKER VAN BELG IE |C. AALST - LE LOG IS 70-49 jCocri Aalst heeft zich vorige pjzondag zo goed als in de ^finale van de „Beker van JjBelgië" gespeeld door een markante zege op het gere puteerde Le Logis. Eenen- jWTCP.tJ» "linteri ÏÏÖËI vormen "{voor de Aalsterse meisjes in- Iderdaad een goede uitgangs stelling om de terugwedstrijd jdie tijdens dit weekeinde iJwordt gespeeld met sukses Jaan te pakken. Men mag dus .jstellen dat er al een half gjwonder zou moeten gebeuren iJom Aalst uit de beslissende eJpartij te houden. De „Beker lejvan België" is een der be toogde objektieven van Cocri. i^Bij de rust van de wedstrijd elmet Le Logis liet een goede afloop voor Aalst niet de minste twijfel meer. De Aal sterse meisjes liepen toen reeds op een royale vijftien- puntenvoorsprong (40-25). Ze hadde ntrouwens van meet af aan de leiding en Lg Logis kon slechts in de eerste tien waardige tegenstand zorgen (19-22). Daarna liep de thuisploeg langs De Luyck, Wasilewska en Malchi ver der uit. Cocri zou in de tweede periode zelfs aan een vierentwintigpunten voor sprong reiken (58-34) maar Le Logis zou dan toch nog enigszins milderen. Doelpun ten Rommel 4, Malchi 13, De Luyck 20, Bistromovitz 11, Wasilewska 15, De Schrijver 3, De Nul 2. J.V.H. Op zondag 14 maart worden de volleybalontmoetingen van de K.W.B. in het verbond Aalst opnieuw hernomen. 12 ploegen zullen het van dan af tot het einde van de maand juni tegen elkaar op nemen. Op voorbije sportver- jaderingen in het K.W.B.- verbond werd door de plaat selijke sportverantwoordelij- ken beslist. dat deze ontmoetingen op de eerste plaats in het te ken staan van de vriend schap dat zoveel mogelijk spe lers aan deze ontmoetin gen moeten kunnep deel nemen - dat er bijzonder aan dacht zal besteed worden aan oudere spelers en dit door de bepaling dat er naar moet gestreefd wor den dat er steeds twee spelers ouder dan 30 jaar voor elke ploeg op het terrein staan - het gebruik van een dege lijk scheidsrechtersblad in te voeren waarop samen stelling van de ploegen en een kort verslag van de wedstrijd kunnen geno teerd worden. Dit zal ook het doorsturen van de uit slagen naar het sekreta- riaat vergemakkelijken. Was de start van het motorcrossseizoen voor onze streekpilo- ten eerder mat, dan kunnen we zeggen dat zij stilaan terug doorkomen. Nadat vorige week De Witte en Van Der Moor tel met de bloemen naar huis kwamen zien we deze week opnieuw twee streekpiloten op het podium. Bij de nieuwelingen 250 CC eindigde Tony De Witte in de le reeks op de 2e plaats na De Meyer en in de 2e reeks eindigde hij onbedreigd als le en moest diezelfde De Meyer maar liefst 7 plaatsen prijsge ven aan de piloot van MC Hofstade. Bijgevolg won De Witte afgetekend de eindklas sering. Ook de overwinning van Geert De Ruysscher, vo rig jaar nationaal kampioen, kwam er zonder tegenstand. Geert won bij de juniores zijn twee reeksen en de eindklas sering. Bij de inters waren het voor al de Limburgers die op deze zanderige omloop in hun nop- Motocross Geert De Ruysscher (Aalst) winnaar te Moerbeke- Waas. (VS) Het doek is gevallen over een kompetitie waarin haast alle ploegen „ups en downs" kenden. Vandaar dat men ook tot op de ultieme speeldag heeft moeten wachten om te weten wie de eindzege zou verwerven, ofschoon de kansen er voor Callebaut (a) best voor stonden. Callebaut had Franke net aan de leiding afgelost en telde een punt boni op de Nino- vieters. Callebaut stond op de laat ste speeldag nochtans voor geen gemakkelijke opgave. Het heeft de hindernis B.V.B. dan toch kunnen nemen. Het won zeker niet onverdiend. In dn nnrsfe snppUinat oliën- teerden André Van der Steen en Schockaert de partij voor de bezoekers. De 0-2 voor sprong bij de rust kon Calle baut op grond van de spel- ontwikkeling zeker verant woorden. In de tweede pe riode bood B.V.B. eens te meer een koene weerstand doch verder dan het eerred- dend punt kwam men niet. In het laatste kwartier leg den de gasten de nadruk op de verdediging, die het ge beuren dan beheerste. Calle- baut(b) - Franke werd vooral na de rust gekenmerkt door een bezoekend overwicht. Dit werd met liefst vier doelpun ten uitgedrukt. Voordien had Callebaut zich naar het bes te vermogen verdedigd en de verliescijfers tot 0-2 kunnen beperken. In de 8e minuut lukte De Dobbeleer het ope- ningspunt en in het half uur werd het0-2 langs Van der Meerssche. De Dobbeleer, Van Tricht, Tembuyser en Van der Speeten (strafschop) kwamen aan het half do zijn. Van der Steen redde de eer van de thuisploeg. Gedurende meer dan een speelhelft hield Somati stand bij V.V.T.T. Toen paste de scheidsrechter tweemaal de zwaarste sanktie toe en de thuisploeg benutte deze straf schop om tot 3-1 uit te lo pen. Hiermee kon men dan de wedstrijd ook als gespeeld beschouwen. Pas in de laatste minuut werd de overwinning van Bouw bij Intercom wer kelijkheid. Van Laer lukte het kostbaar doelpunt. J.V.H. De uitslagen Intercom - Bouw 0-1 V.V.T.T. - Somijti 4-2 Caiiebaut(b) - Franke 1-6 B.V.B. - Callebaut(a) 1-2 EINDRANGSCHIKKING 1. Callebaut (a) p. 40 2. Franke 39 3. V.V. Bouw 37 4. B.V.B. 36 5. Intercom 30 6. S.A.F. 26 7. V.V.T.T. 24 8. Dessoden 21 9. Resocub 18 10. Somati 15 11. Callebaut(b) 7 12. Gilbos 6 13. F.F.R. 5 De korporaticve voetballers van B.B. Aalst. (Eli) KORPORATIEF VOETBAL. Bij lottrekking werd overge gaan tot samenstelling van de kalender Schaal Haeck 1976. le Schiftingsronde zaterdag 13 maart 1976 1. DESSODEN - INTERCOM (terrein F.C. Boonwijk - Dendermonde te 15 u.) 2. FRANKE - RESOCUB (terrein Franke - Ninove te 15 u.) 3. SOMATI - V.V.T.T.A. (terrein Osbroek - Aalst te 15 u.) 4. CHOC. CALLEBAUT A - S.A.F. (terrein Callebaut - Wieze te 15 u.) 5. BOUW - CHOC. CALLE BAUT B (terrein Wilskracht Hofstade te 15 u.) Bye BANK BRUSSEL LAM BERT. 2e Schiftingsronde - zaterdag 20 maart 1976 A. winnaar 1 - winnaar 5 B. Bank Brussel Lambert - winnaar 4 C. winnaar 3 - winnaar 2 NB. de beste verliezer (zie art. 7) wordt geplaatst voor de volgende ronde. HALVE FINALE - zaterdag 3 april 1976 1. beste verliezer - winnaar A 2. winnaar C - winnaar B FINALE - zaterdag 17 april 1976 WINNAAR 2 - WINNAAR 1 (terrein F.F.R. te Aalst, te 15 u.) NB. de deelnemende clubs worden verzocht tegen 20 fe bruari 1976 mede te delen over welk terrein zij beschik ken indien zij zouden ge plaatst worden voor de vol gende ronden. de secretaris gewest Aalst, E. HOFFMAN. jes waren. Guido Verburgh, de onklopbare man van de laat ste weken moest voor eigen publiek toegeven dat ook hij in een mindere dag kan ver keren. Ook zijn broeders ble ven op de achtergrond. Wie zich zondag opnieuw sterk in de kijker reed was wel de kleine Luc De Smet, in wie velen sinds enkele jaren de uitblinker zagen. Vorig jaar nog kende deze jonge man uit Beervelde een prachtig sei zoendebuut doch een been breuk tijdens een wedstrijd opgelopen zette hem K.O. voor de rest van het seizoen. Zonder tegenslag is hij zeker iemand die als spelbreker zal optreden tussen de groten vooraan. Nieuwelingen 125 CC EINDSTAND: 1. Bourlet 2 p. 2. De Waele 6 p. 35'52. 3. Fati 6 p. 35'58 4. Maes 8 p. 5. Struyf 9 p. Nieuwelingen 250 CC EINDSTAND: 1. De Witte3 p 2. Rottier 8 p. 3. De Meyer 8 p. 4. Verhaege 9 p. 5. De Win- ne 10 p. Juniores EINDSTAND 1. De Ruys scher 2 p. 2. Van Bruggen 7 p. 3. Waterschoot 8 p. 4. Re- nard 12 p. 5. Van Royen 16 p Ille Afdeling B. THUISZEGE Z.N.A. - G.Z.V. 10-5. Een wedstrijd waarin Aalst zijn reputatie als ongeslagen thuisploeg in de weegschaal legde. Rustige eerste periode waarin Aalst uitloopt tot 3-1 langs Dirk Roosen en- Willy Van Driessche. In de tweede helft schoot de Gentse oude garde uit want langs de gevaarlijke „oude rat" Sierens ging het naar 4-3. Aalst zag het gevaar in en duwde de derde herneming op het gaspedaal. Dank zij vlotte kombinaties werd het 8-4 langs Claessens, Van Driessche en Roosen. De laatste time bracht nog een licht voordeel voor de Aalstenaren Eindstand 10-5. Indien Aalst volgende week tegen Strombeek op zo'n traag ritme speelt, zou het wel eens haar reputatie van ongeslagen thuisploeg kun nen verliezen. Z.N.A. Robbrecht Eric, De Saedeleer Dirk, Backaert Iwein, De Smedt Constant, Roosen Dirk (2), Van Dries sche Willy (5), Claessens Herman (3), Robbrecht J.P., Cassiman John, Heyvaert Norbert. Scheidsrechter Van Goet- hem Robert. Tussenstanden 3-1, 1-2, 4-1, 2-1. WATERPOLO Ille afdeling B. DRAWN. S.C.C. - Z.N.A. 4-4. Een snelle start vanwege de jongens van Raoul Lekime, resulteerde in een vroege 1-0 stand voor Calypso. Aalst speelde in verdediging panikerig. In de tweede periode kon den de Brusselaars uitlo pen tot 4-1 wat enigszins gevleid was daar twee doel punten gemaakt werden wanneer Aalst met een man minder speelde. Tijdens de derde hervatting vond Aalst zichzelf terug Door een beter samenspel kon de stand in evenwicht gebracht worden. ■De vierde periode brachts geen verdere aftekening. Zeggen wij tenslotte nog dat Aalst twee gemaakte doel punten zag afgefloten wor den, wat hen dan ook een wedstrijdpunt kostte. Gelukwensen voor de Heer Pots, vanwege Raoul Lekime, die de niet opdagende scheids rechter verving. De Aalsterse spelers echter meenden dat Pots, in een poging om neu traal de match te leiden, enigszins tegen hen gefloten heeft. Tussenstanden 1-1, 3-0, 0-3, 0-0. UITSLAG PUPILLEN le reeks 7. Guy Roelandt Aalst; 9. Dirk Van Verre Zele; 14. Mare Vermeir Lebbeke; 21. Mare D'Hooge Baasrode; 24. J. Van Geet AC Lebbeke. UITSLAG PUPILLEN 2e reeks 2. Walter Mertens AC Lebbe ke; 3. P. Florijn Zele; 6. Van De Voorde D. Lebbeke; 8. Y. De Meersman AC Denderland 10. Ivo Annerel Baasrode; 13. Wim De Sneyer Zele; 24. Hartwig Asselman Lebbeke; Algemeen klassement pupillen 1. AC Lebbeke 32 p. UITSLAG MINIEMEN le reeks 1. Franky De Feyter Lebbeke 2. B. Vercammen Denderland 8. Patrick Van Der Linden Lebbeke; 9. Werdy Wandel- seck Lebbeke; 10. Rudy Pies- sens Lebbeke; 11. Fr. Van De Voorde Lebbeke; 13. Kris Stassijns Lebbeke; 14. Kris Van Den ADDeele LebbeVG 18. Luc Van De Voorde Baas rode. MINIEMEN 2e reeks 1. André Bauwens Baasrode; 2. Peter De Feyter Lebbeke; 3. Wim Van De Meersche 4. E. Vercammen Denderland 7. Geert Heyman Aalst; 8. P. Van Stappen Lebbeke; 12. L. Van Haute Denderland; 15. Raoul Vehent Zele; 17. Johan Van Kleemput Zele; 18. P. Cornelis Zele; 19. René Bergh. man Lebbeke; 20. XavierGod- daer Denderland; 23. P. De Waegenmaker Zele; 26. Geert Vermeiren Lebbeke; 27. Jan Van Buggenhout Lebbeke; 31 Johan Van Geeteruyen Zele; 39. Erik Weyns Lebbeke. INTERCLUB 1. AC Lebbeke 13 p.; 2. AC Denderland 36 p.; 6. AC Zele 50 p. Algemeen klassement miniemen 1. AC Lebbeke 31 p. UITSLAG KADETTEN 1. Freddy De Feyter Lebbeke; 2. Dirk Roelandt Aalst; 3. Adolf Mijs AC Hamme6. De Kimpe Luc Zele; 10. Jos Van Stappen AC Lebbeke; 12. Paul Van De Voorde Lebbeke; 13. Jos Van Den Bossche Lebbeke 14. Christiaan Wijns Lebbeke 15. Gilbert Van Den Meersche Lebbeke; 17. Benny Van Brit som, Zele; 18. Dirk Boeykens Lebbeke; 19. Jan Jacobs Leb beke; 21. Herman Van Cau- wenberghe Lebbeke; 22. Jan Ysewijn Hamme; 26. Freddy De Boeck Aalst; 30. Stefaan Callebout Lebbeke; 31. Pa trick Westerlinck Zele; 32. Luc De Geeter Lebbeke; 33. J.P. De Nil-Lebbeke; 35. Thijs Jacobs Aalst; 38. Kris Gee- roms Lebbeke; 41. Hugo De Waegeneer Lebbeke; 42. Erik Hoofteer Lebbeke; 45. Jos Permentier Zele; 46. Frank Selders Lebbeke; 47. Alain Haegens Zele; 48. Joris De Greve Lebbeke; 50. Franky Van Schoor Baasrode; 58. Danny Van Assche Baasrode; 59. Hoofteer André Lebbeke; 65. Johan Claus Aalst. Algemeen klassement 1. AC Lebbeke 23 p.; 5. Zele 54 p.; 6. Aalst 63 p. UITSLAG SCDoLtERFV 1. Mark Van De Voorde Baas rode; 3. Herman Boodts Leb beke; 5. Kris Van Thienen Lebbeke; 7. Hugo Weiekens Aalst; 10. Robert Veyt Lebbe ke; 13. Benny Claus Hamme; 14. Guido Van Eisen Lebbeke 15. Eddy Verhaven Lebbeke; 18. Eddy Thijs Aalst; 20. Paul Van Geet Lebbeke; 21. Eric Read Lebbeke; 23. Dirk Ver meir Aalst; 24. Jozef De Boeck Lebbeke; 25. Patrick Van Boxtael Aalst; 26. Danny Van Assche Baasrode; 27. Patrick Vonok Aalst; 28. Jozef Gee- roms Lebbeke; 32. Frangois Peleman Baasrode; 36. Patrik Van Rossem Lebbeke; 37. Luc Van Den Broek Zele; 38.'Luc Claeye Zele; 39 Martin Claeye Zele; 44. Paul Smet Hamme; 51. Ludwig Wijns Lebbeke; 54 Rudy De Waegeneer Zele. INTERCLUB 2. Lebbeke 18 p.; 3. Aalst 48 p.; 4. Baasrode 59 p.; 8. Zele 124 p. UITSLAG JUNIORES 2. Frangois Willems Lebbeke; 4. Frangois Van Damme Leb beke; 5. Hans De Coster Leb beke; 9. Patrick Schockaert Zele; 10. Robert De Vuyst Aalst; 14. Frangis Wijns Leb beke; 17. E. Maes Dender land; 20. Luc Van Buggen hout Lebbeke; 21. Mare Ver^ berekmoes Hamme; 22. H. Van Damme Denderland; 24. Peter Rupus Hamme; 27. Mare Geeroms Lebbeke; 29. Etienne Van Acker Lebbeke; 32. Danny De Smedt Lebbeke 34. Rudy Van Kerckhove Ze le. Algemeen klassement 1. AC Lebbeke 11 p.; 4. AC Zele 69 p. SENIORES HEREN 2. Frank Grillaert Antwerp; 6. Julien Joos Lebbeke; 7. Pozef Pollet Aalst; 11. Mare De Rop Lebbeke; 12. Eug. De Kimpe Zele; 18. E. De Saede leer Denderland; 20. Jozef De Maeseneer Lebbeke; 22. De Ridder Benoni Lebbeke; 23. Willy Buyst Lebbeke; 24. Ed dy Van Loey Baasrode; 25. Leo Hermans Baasrode; 30. A. De Mey Denderland; 31. Jean Bocklandt Hamme: 36. ijimert van Den Bossche Baasrode; 37. Jozef Mannaert Lebbeke; 40. L. Tamineau Denderland; 41. Petrus Van De Meersche Lebbeke; 47. De Keyser Hector Hamme; 48. Marc Van Der Straeten Leb beke; 50. Dirk Coppens Aalst; 51. K. Michiels Denderland; 52 J. Baes Aalst; 53. Van Eetvel- de René Hamme; 54. Jean Mercelis Aalst; 55. Victor De Ridder Baasrode; 57. De Vrindt Denderland; 60. Omer Van Boxtael Aalst; 62. Etien ne Van Langenhove Lebbeke 63. O. Vercammen Dender land; 68. J.-P Wuytack Leb beke; 69. Willy Tassenoy Leb beke; 71. Adolf Debaut Baas rode; 72. Erik Goosens Baas rode; 76. Geert Geeroms Leb beke; 77. Paul De Boeck Hamme; 9. Edmond D'Hoogé Baasrode; 80. Marc Van Heek Lebbeke; 81. Alex Buyle Aalst 82. Eric Van Malderen Zele; 89. Herman Mertens Lebbeke 91. Jozef Van Keer Baasrode 93. Werner De Meirsman Ze le; 94. F. Van Damme Den derland. Algemeen klassement 2. Lebbeke 37 p.; 6. Dender land 74 p.; 7. Baasrode 85 p. 8. Aalst 109 p. In de ligaklasse wonnen de meest vooraanstaande ploegen met de vingers in de neusgaten. Zo liet E. Welle in het plaatselijk derby Juventus geen schijn van kans. Blauw wit (a) speelde Leeuwerik op eigen terrein weg en S.K. Drie- velden kon moeilijk optornen tegen F.C. Moerstraat. Er viel in deze reeks ook een verrassing te noteren. O.C. Aalst counterde Honda op eigen bodem. In de tweede klasse eiste Leeuwkes de aan dacht op door het gelijkspel dat het afdwong tegen leider FC Sport. Schoot FC Sport er een puntje bij in, dan blijft het nochtans steeds buiten het bereik van het achtervol gende tweetal FC Jaca en Ocarina. Terugkomend op de wedstrijd FC Leeuwkes - FC Sport dient vooral te worden gewezen op de verdienstelijke wedstrijd van de thuisploeg, die haar tegenstander op het randje van de nederlaag bracht. Als de bezoekers dan toch overeind bleven dan was dit vooral te danken aan hun stoere verdediging, maar in zonderheid aan hun doelman. Voor Leeuwkes scoorden Mi chel en Danny De Schutter. Ocarina ondervond gedurende ruim een half uur een felle tegenstand vanwege FC Par king. Daarbij konden de be zoekers een viertal 'kansen scheppen, die echter niet tot een doelpunt leidden. Naderhand vond Ocarina dan toch zijn goede draai en Luc Corten zette de thuisploeg in het goede spoor. Daarna volg den de doelpunten dat met de regelmaat van een klok. Everaert verdubbelde de winst en Matthijs maakte er 3-0 van. Het 4e doelpunt vloeide uit een strafschop die door doelman Verpeten voor bij zijn vis k vis werd geknald Van Goethem redde de eer van de gasten. Everaert en Van Delsen maakten het half dozijn volledig. Bij FC Parking waren Van Goethem. De Wolf en Van Pottelberg de beste akteurs. Heizijde ondervond weinig noemenswaardige tegenstand vanwege Bevegem en reikte dan ook een afgetekende cij ferverhouding. Pieters (2), Meert (2), De Meersman (2) en Leunis wa ren de doelpuntencijfers, ter wijl ook de prijsschutters van St Anna op de afspraak wa ren. J.V.H. UITSLAGEN Ligaklasse Honda - OC Aalst 0-3 Ressegem - Snas 2-2 Leeuwerik - Blauw wit (a) 2-6 SK Drievelden - FC Moerstr. 0-3 C. Hofst. - St Anna (a) 2-0 (ff) E. Welle - J. Welle 8-2 Tweede klasse Groen wit - Blauw wit (b) 0-2 Ocarina - FC Parking 6-1 SK De Leeuwkes - FC Sport 2-2 Heizijde - Bevegem 7-0 RB Zottegem - PZN Aalst 10-0 St Meldert - DN Haaltert 5-2 St Anna (b) -Stabyl 8-3

De Voorpost | 1976 | | pagina 21