—fe HET ROLT ROLT ROLT JE BELASTINGSFORMULIER IN. RARARA EREMBODEGEM GEZINSRAAD VERGADERDE VERBROEDERING BRANDWEER VER ZAMELDE 129.023 F TIJDENS KARNAVAL WEGENWERKEN EN DANSEN STADSBEDIENDEN BEZOEKEN STADSDIENSTEN WEIDEBRAND IN 3e INDUSTRIEZONE 4 - 12-3-76 - De Voorpost BELASTING IS NIET VAN GISTEREN - ONTDUIKING OOK NIET De belastingsmoraal van de doorsnee Belg is officieel ge kend. Menigeen neemt het niet zo erg met de belastingwet ten. Al wat de fiskus komt opeisen in naam van de staat, de Grote Naamloze, vindt onze burger dat de gemeenschap hier niet zomaar recht op heeft. Hij voelt zich genomen wanneer hij zijn verdiende duiten voor een groot pak ziet meegeno men. We kunnen een poosje doorgaan met het waarom van die ontduiking een vorm van de overheid een loeier van een loer te draaien. We kunnen het over de reden hebben. Een verkla ring hiervoor zit misschien in de hoogte van de belastingsta rieven en in de ontevredenheid over de besteding van de door de overheid verzamelde geldmiddelen. Het niet eens zijn met de hoge defensie -uitgaven bijvoorbeeld. Feit is dat belastingsfraude een kwalijk riekende zaak is die moet be streden worden, maar dan met roereikende maatregelen en wanneer er zuiver spel wordt gespeeld. LIED EN LEED IN DE PROGRAMMAWET Dit jaar zag de Senaat haar Kerstvakantie pas nadat op 4 januari 1976 de rijksmiddelen begroting en de daaraan ge koppelde programmawet ge stemd was. De lektuur van de programmawet beslaat zo'n zesennegentig wetgevende pagina's en de wet is een eer ste billijke stap om een brug te slaan tussen de budgettaire en sociale maatregelen. Een be langrijke stap in de komende overheidspolitiek wordt b.v. de sterke druk op de inkomens van meer dan een half miljoen bruto, gunstiger uitkerings sfeer van de gezinnen en de kleine inkomens, een ek- straatje voor de pensioentrek kers en gehandikapten. Een groot punt is echter ook de vele nieuwe fiskale bepalingen in zake de personenbelasting. Dat dit alles heel wat proble men meebrengt voor de ge wone burger, die al «het is al lemaal niet meer te betalen» mopperend door het leven stapt, is rechtstreeks terug te vinden in de aangiftebiljetten voor de inkomstenbelasting 1975 die zopas massaal over ons zijn uitgestort. Het is dus weerzover en zij mogen dit jaar een wat vriendelijker aanzien hebben gekregen, het invullen ervan wordt er niet makkelijker door. KARELTJES' WIJSHEID Wij assisteerden zondagmor gen een voorlichtingsvergade ring ingericht door de plaatse lijke A.C.V.-centrale in het Groen Kruis. De zaal op de vierde verdieping was gevuld met een tachtigtal aanwezigen. Gastspreker was hier Karei De Raedt, ekonomisch adviseur bij de studiedienst van het A.C.V. Deze in hoofdzaak technische vergadering be handelde de wijzigingen m.b.t. de direkte personenbelasting en hoe de juiste manier gevon den in het fiskale jargon, en hoe zijn «brief» juist in te vullen en de belasting zelf te bereke nen, op de frank na. HOE GAAT HET IN ZIJN WERK? Voor de in dit jaar aan te geven inkomsten van vorig jaar zetten we de belangrijkste wijzigingen op een rijtje. een gehandikapt persoon al dan niet deel uitmakend van een huisgezin, of het verwante is of zelfs een vreemd persoon, wordt aanzien als een persoon ten laste van het ogenblik af dat zijn onderhoud door de aange ver wordt gedragen. De ga- handikapte mag dus in het ge zin zijn opgenomen of in een gespecialiseerde inrichting. Het feit dat de aangever de kosten draagt mag door alle middelen van gemeen recht worden bewezen. Als voor waarde wordt nog gesteld dat de gehandikapte geen netto inkomen mag hebben dat meer dan 25.000 F bedraagt. Gaat het percentage van de handi- kap boven de 65 dan wordt de persoon aangerekend voor twee personen ten laste. het populaire systeem van de forfaitaire aftrek der bedrijf - suitgaven, wat zowat gevolgd wordt door 95 van alle loon- en weddetrekkenden wordt in de programmawet als. volgt vastgesteld: 20 van de eer ste schijf van 150.000 F, 10 van de volgende 150.000 F, 5 van de rest der inkomsten. Niettemin blijft, tot spijt van de regering zelf, dat aftrekbare forfait voor bedrijfsonkosten voor wie méér dan 600.000 F verdient nog altijd beperkt tot het geplafoneerde bedrag van 60.000 F. Een voorbeeld ter verduidelijking: iemand die 350.000 F verdient mag dus 47.500 F aftrekken: 150.000 F tegen 20 (30.000 F), 150.000 F tegen 10 (15.000 F) en 50.000 F tegen 5 (2.500 F.) een aantal «vervangingsin komens» zullen voortaan, te recht, worden belast. We ken nen voorbeelden te over van bijv. een werkloos echtpaar met twee kinderen die momen teel zo'n 320.000 F per jaar kan krijgen zonder daar ook maar één cent belasting over te beta len. Terwijl we in dezelfde buurt een identiek gezin terugvinden die echter uit werken gaat en van dat zelfde nettoloon onge veer 40.000 F naar de fiskus moet dragen. Onder vervan gingsinkomens ressorteren alle uitkeringen en/ of vergoe dingen die een normaal inko men vervangen: uitkeringen inzake ziekte- en invaliditeits verzekeringen, werkloosheid, ongevallen (ook beroepsziek ten) en vervroegd pensioen. Bedoelde uitkeringen zijn voor het jaar 1975 alleen pro forma aan te geven maar zullen wel belast worden wanneer ze worden ontvangen in '76 en la tere jaren. De genieters zullen dan ook in de toekomst een fi che van de uitbetalende dienst ontvangen dat zij samen met een loonfiche dienen te bewa ren voor het invullen der belas tingsaangifte voor het aanslag jaar 1977 inkomsten 1976. De op 8 mei 1974 opgerichte gezinsraad van onze gemeente vergaderde op donderdag 26 februari l.l. Het was op één dag na (27.2.75) precies één jaar geleden dat deze raad nog bijeen kwam. welke vooral betrekking heb ben op de verdere uitbouw van sociale woonwijken. Ook het verder ontsluiten van reeds bestaande nieuwe woonker nen bleek een der bedrogen verwachtingen te zijn geweest. Zo werd opnieuw de woonwijk nabij de St. Amandskerk be sproken waar geen verdere ontsluiting werd voorzien. Er werd ook vastgesteld dat vol gens het nieuwe gewestplan deze kerk onbekend schijnt te zijn aangezien niet ingepland. Voor de Sparrenlaan (Terjo den) kwam de beslissing, om de helft van deze bestaande laan nl. het onbebouwde gedeelte als groene zone te behouden, als hoogst verwon derlijk over gezien de reeds vol ledig aangelegde infrastruc- Nochtans dient deze advise rende raad, althans volgens zijn statuten, minstens twee maal per jaar te vergaderen. Blijkbaar heeft Voorzitter Pe reboom willen vermijden dat, in het licht van de nakende fusie met Aalst, de overbodigheid van de Erembodegemse ge zinsraad zou blijken. Aldus werd de bespreking van het nieuwe gewestplan op de agenda geplaatst, aangezien mogelijke voorstellen terzake aan de gemeenteraad vóór 1 maart 1976 dienden geformu leerd. Spoedig bleek dat met de voordien ingediende adviezen van de gezinsraad nergens re kening was gehouden. Er werden dan opnieuw enkele konkrete voorstellen gedaan L.S.W. - LEDENFEEST TE NIEUWERKERKEN In de bomvolle zaal «RIO» te Nieuwerkerken ging in een aanwezigheid van circa 330 leden het jaarlijks feest van de Liberale Sociale Werken door. Staatssekretaris Louis D'Hae- seleer, voorzitter van de L.S.W. kende het genoegen er de enkele gemeenteraadsle den en de C.O.O. -leden te mogen begroeten. Bij een korte toespraak drukte de minister vooraf zijn dank uit voor de massale opkomst Dankte vooral de torganisato- ren van het feest die o.l.v. P.V.V. - en Damesbesturen voor een puike inrichting had den gezorgd. Daarop vroeg hij de aandacht voor de grote politieke gebeur tenis van 1976, namelijk de gemeenteraadsverkiezingen van 10 oktober. Hij benadrukte hierbij de belangrijkheid die de uitslagen van deze verkiezin gen in de nu grotere entiteiten zullen hebben. De P.V.V. die op het arrondissementeel vlak de 2e sterkste partij is, dient dit na 10 oktober ook op het plaat selijk vlak te zijn, en eveneens te dingen naar verantwoorde lijkheid in bestuursmeerderhe- den. Hierbij brengt de minister ter kennis dat hij, ingaande op een verzoek van vele politieke vrienden, aangenomen heeft als lijsttrekker te fungeren op de P.V.V.-lijst bij de gemeente raadsverkiezingen in Groot- Aalst. Evenals in de stad Aalst, is de P.V.V. in de toekomst be reid zijn verantwoordelijkheid op te nemen en in een be- stuursmeerderheid in een Gro ter Aalst mee te werken; jazelf, indien noodzakelijk, de leiding te nemen. Na deze luid toegejuigde rede van de heer Staatssekretaris, volgde een humoristisch op treden van de gekende vedette Theo Van den Bosch en had een tombola met talrijke prijzen Uit een mededeling van Voor zitter Huylebroeck Leo en se- kretaris Willy Alloo, blijkt nog maals de vrijgevigheid van de Aalsterse bevolking. De stunt van de verbroedering der Aalsterse Brandweer, om met de kontainerwagens geld op te halen tijdens karnavalop- tocht, ligt nog in ieders geheu gen. Het ingezamelde bedrag zal overgemaakt worden aan de beschutte werkplaatsen De brandweerlieden die mee gewerkt hebben aan de omha ling zijn wat fier op hun inge zamelde bedrag en bovendien dankbaar jegens de bevolking voor het spontane waarvan zij blijk hebben gegeven. In feite zouden de bloempjes moeten teruggegooid worden met containerwagens vol aan die mensen van het brand weerkorps, die het beste van zichzelf en hun tijd hebben ge geven, om het allemaal waar te maken. Een omhaling uitvoeren is geen pretje. Bovendien heeft men een grote verantwoorde lijkheid en is men al te vaak het slachtoffer van kritieken of on gepaste opmerkingen jegens diegenen, die met hun hart op de rechte plaats kilometers ver lopen om 129.020 F. Wij danken graag de verbroe dering der brandweer en ook tot volgend jaar! E.A.R. Voor het aanslagjaar in komsten '75 worden de ver vangingsinkomsten enkel in aanmerking genomen voor het bepalen van het uiteindelijk iedereen die een inkomen heeft dat voortkomt uit zijn ar beid, krijgt een forfaitair abat- tement d.w.z. een verminde ring van 10.000 F op de belast bare basis. het belastingvrij minimum dat tot hiertoe 35.000 F be droeg wordt voortaan vastges teld op 62.000 F zo de aange ver geen personen ten laste heeft; het wordt al volgt ver hoogd: 68.000 F wanneer één persoon ten laste; 74.000 F voor twee personen; 80.000 F voor drie personen. ten behoeve van de mee werkende echtgenote, die dus ook een eigen inkomen heeft, werd een speciaal abattement voorzien van maximum een éénvormig 46.0U0 F. een punt wat we een «ka rakter van familiale politiek» kunnen noemen: bedraagt het netto inkomen meer dan 300.000 F dan wordt er geen vermindering toegestaan voor personen ten laste, dat bedrag wordt echter verhoogd met 32.000 F. per kind ten laste vanaf het derde voor de netto belastbare in komens vanaf 200.001 F tot 500.000 F worden de belas- tingsbarema's geïndekseerd ten einde aldus in zekere mate tegemoet te komen aan de vermindering van de koop kracht ten gevolge van de we- ligtierende inflatie. Na volgende maatregelen zul len toepasselijk zijn op de in komens genoten in 1976: de forfaitaire aftrek wegens bedrijsonkosten zal van 60.000 F op 75.000 F gebracht worden (wat doe je nog in deze inflatie tijd met b.v. 15.000 F aftrek bare bedrijfskosten?) de vervangingsinkomens zullen worden belast zoals ge wone inkomens, met dien ver stande echter dat een abatte ment voorzien is van ongeveer 135.000 F (het definitief bedrag is gebonden aan het maximum van de werkloosheidsvergoe ding), voor het vervroegd pen sioen is een abattement voor zien van ongeveer 184.000 F. Het mechanisme van die abat- tementen voorziet dat ze naar verhouding van de aard der in komens worden berekend. PIJNLIJKE ZAAK Alle hier besproken wijzigingen werden ingegeven door de be trachting vanwege de v ver de belastingdruk zo vaardig mogelijk te verdeliprat bijgevolg de ekonot iezo zwakken zoveel mogeli sparen, dergelijke zorg echter in dat de toepassin de wetgeving technisch ingewikkeld wordt. Met dit alles zet ik U ho niet te veel aan het rel Maar dat is onontkomba; belastingsformulier blijft voor velen een pU zaak. We prijzen allesziii na idee voor het opzettend dergelijke informatiefs drachten en zijn ons hier geen fiskaalflaters tel ben gehanteerd zodat U er ook zo'n heel klein inzicht in hebt gekregi Staat duldt geen valsig|eve jes... pep alle kiouc ton lelijl den bei :ko GEMEENTERAADTE MOORSEL e m j ik c Een, zoals trouwens te Moorsel gebruikelijk de laatste periode, zeer vlotte en kalme gemeenteraadszitting waar praktisch eik punt binnen zeer korte tijd werd afgehandeld en waarover eenparig akkoord werd bereikt. Het moet gezegd, een zitting waarin op de dagorde weinig buskruit te ontdekken was en die door burgemeester Uyttersprot op vlotte en aangename wijze werd voorgezeten. tuur. De nieuw aan te leggen «ring», welke aansluitend op de Aals- ïêfsê AèiurêcnuSan uê vGiuin- ding moet tot stand brengen met de autosnelweg, zal voor het grootste gedeelte over Erembodegemse grond wor den aangelegd. De gezinsraad wenst ook hier de aanliggende gronden (nabij de Kerkhofbaan o.a.) voor woongebied te zien openstellen. Verrassend was het wel om vast te moeten stellen dat het tracé van deze verbindings weg, naar de Ninovesteenweg toe, voorzien is op de plaats waar nu het C.O.O. Rustoord is opgetrokken. Voorstellen met betrekking tot aangehaalde punten werden tenslotte geformuleerd zodat bespreking ervan bij de vol gende gemeenteraadszitting mag worden verwacht. Wij zien met belangstelling uit of deze keer enige rekening zal worden gehouden met wat de gezinsraad terzake meende te moeten adviseren. E. Van der Eelst WEGENWERKEN: Voor alle nog voor verbete ring in aankomende wegen met uitzondering dan van de Trieststraat (dit wegens haar ligging gedeeltelijk op Wie- ze) als zijnde de Genever- weg, de Korentenstraat, de Zandbeekstraat, de Avoué- straat en dergelijke meer werden de aanbestedingen en de toewijzing van verbe- teringswerken goedge keurd. Voor de eerste reeks was de raming 10.711.435 fr. en werd het laagste bod van Mr. Oscar De Jonghe in aanmer king genomen, nl. 11.507. 297 fr. Ook voor de tweede reeks was het ook Oscar De Jonghe die met een bod van 8.034.371 fr. voor een werk dat geraamd werd op 7.427. 115 fr. het werk in de wacht sleepte. VUILNISBELT: Nadat aanvragen om grond- afstand op het kerkhof een-, parig werd goedgekeurd werd de prijs die Moorsel aan Meldert diende te beta len voor het gebruik van de vuilnisbelt door de speciale ophalingsdienst (groot vuil) van 1000 fr. gebracht op 1500 fr. wegens de grotere onderhoudswerken te Mel dert en het verscherpte toe zicht. Moorsel moet ook aan Meldert de data van storting mededelen, zo ongeveer 4 a 5 kamions per maand. DANSGELEGENHEDEN: Na behandeling van punt vier van de dagorde, nl. het proces-verbaal van het ver antwoord vermogen 4e kwartaal 1975 (6.355.961 fr.) komen op aanvraag van de goeverneur, de politieregle- menten in verband met brandgevaar aan bod. De Durgemeester stelt vast dat volgens de huidige normen te Moorsel geen enkele zaal in orde is en dat er zich werkelijk moeilijkheden kunnen voordoen bij inrich ters van grote bals als daar o.a. zijn de «Nacht van de Brandweer» en het traditio neel suksesrijk «Burge meesterbal». Vroeger werd te Moorsel nooit een politiereglement terzake opgesteld doch nu is de Raad eenparig akkoord om het gevraagde reglement te stemmen. Wel krijgen de dansgelegenheden afschrift van het gevraagde en wordt een overgangsperiode van 3ó4 maand gesteld als tijd om zich te kunnen aanpas sen aan de nieuwe normen. De burgemeester stipt hier bij nog aan dat zulks niet toepasselijk is voor private feesten als bvb huwelijks- of familiefeesten. GRAFMAKER FULL-TIME: Wegens het vergroten van het Moorsels kerkhof en te vens met de bedoeling de huidige grafmaker na de fu sie te Moorsel te kunnen houden wordt de betrekking van werkman-grafrr omgezet in grafmaker I tijds. b h drie |>kk( GRONDVERKOOP: eer Het perceel grond liggfodi in de Kaal bergstraat gis 10 a met een breedte vage\ m aan de straat zal verkg or worden, publiek of oi> z€ hands. Tot hiertoe bewij; het slechts een princiepped slissing en een stedebowbi kundig attest of een s<Jls\ ting is er nog niet. Zitti Moest het onderhands Blc kocht worden dan zal m'i bod alleszins 1/3 h!PP( moeten zijn dan de s< tingsprijs. t ni tar De opbrengst hiervanwei dienen tot het aanbreifen van een slijtlaag in de kenstraat, de Waversti^ de Perrekouter en de K,|jte straat, in sommige stiL^ slechts gedeeltelijk volt de behoeften. r® Verder wordt nog een zichter op de vleeswjj^ aangesteld alsmede v nemende leerkrachten ifce gemeentelijk onderwijsiws L.H. ik -Welkom, welkom,» zegt Francois De Cock, een van de gasth>ve die de stadsbedienden aan de ingang van de stedelijke werkplaif^ ontvangt, 't Catchouken, of voor insiders «den hof». Niet voor een keer, maar voor vijf vrijdagnamiddagen hebbede schrijvers van het stadhuis hun bureelstoel verlaten en mfet kennis met hun kollega's die het in de praktijk moeten waarmahlgi g In een openingsrede onderstreept stadssekretaris Chris Willems het sukses en de opgedane ervaring bij de vorige bezoeken. Boven dien is hij gelukkig dat er enkele mensen van de stedelijke biblio- teek de nieuwe reeks rondleidin gen kunnen meemaken. Het pro bleem is immers, dat de stedelijke biblioteek moeilijk kan gesloten worden voor het publiek, wanneer alle personeelsleden aan deze onthaal namiddagen zouden deel nemen. Het probleem zal echter opgelost worden, want er komen nog be zoeken, zodat de aangename en leerrijke bezoeken ook nog voor de thuisblijvers van dienst, geen ijdele hoop blijft. Met kennis van zaken en een gevoel voor de kern van de pro blematiek schetst stadssekretaris Chris Willems de algemene wer king van de stedelijke werkplaats en laat vervolgens de details en het woord aan de stadskonduk- teur. Met gevoel voor humor en een bijzondere flair, heeft de stadskondukteur meteen de zaal op zijn hand. Hij kent «den hof» en de mensen die er werken als geen ander en hij staat dagelijks in de problemen. Problemen zijn er genoeg in dit uitgebreide kompleks met allerlei eigen werkplaats: schilders, lood gieter, schrijnwerkerij, wagen park en uitgestrekte magazijnen met materialen van alle aard. Hier zijn dag aan dag mensen aan het werk en enkele cijfers geven een idee. ^r zijn een dertigtal wa gens, niet alleen om uit te rijden, maar ook om te onderhouden. De ophaaldienst van de woensdag namiddag heeft 35,40 a 50 adres sen af te werken per week. Op het ogenblik is men druk bezig met ruim 500 verkeersborden te ver wijderen en terug aan te passen aan het nieuw verkeersreglement van 1 mei a.s. Een mekanische ontstoppingsma- chine, die toelaat rioleringen te ontstoppen zonder open te bre ken, is bestendig in de weer. An dere diensten van het stadsmaga- zijn krijgen per jaar niet alleen 635 politieverslagen te verwer ken, maar ook uit te voeren. De smidse kent de nodige zorgen met de vuilnisemmers, maar ook met tal van andere problemen. Een andere bedrijvigheid: dage lijks herstellen van ruiten in scho len en andere gebouwen vai& de stad. De mensen van de reinigings dienst zijn 's morgens van halfvijf al op de been. De elektriciteitsaf deling krijgt in dc jaarbeurs alleen alaf te rekenen met 135 ingewik kelde systemen, met de toneel ver lichting en staat in voor de plaat sing en uitvoering van kleine openbare verlichting, naast de nodige tijd en altijd dringende herstellingen. De afdeling schrijnwerkerij, uit gerust met zeer moderne machi nes staat niet alleen in voor de dekorbouw voor toneelgezel schappen, maar maakt kasten, deuren en al wat ook maar moge lijk is in hout. Er is een speciale dienst: «de be- strooiingsploeg», die 's nachts in volle winter en bij ijzel, instaat voor de zo nodige bestrooiin- gswerken. Er zijn metsers en stu kadoors. Er is kortom een hele reeks van werkzaamheden die be slist nodig zijn om de goede funk- tie van de stad en haar diensten te bewaren. Niet alleen de mensen die de markt opruimen, de tribu nes en nadar plaatsen en terug ont ruimen. Er is de afdeling loodgieterij die instaat opdat lekkende kranen, de- fekte centrale verwarming, be schadigde daken en zoveel meer, met kennis van zaken en altijd zo sjxjedig mogelijk, herstelt «De hof» is sinds 1950 onderge bracht in de oude fabrieken van 't catchouken Diezelfde stedelijke werkhuizen herbergen ook nog diensten zoals deze voor plant soenenen parken. Ruim 169 men sen zijn er dag in dag uit bedrijvig. Op «den hof» treft men er het hoofd en de handen. De kleine kantoortjes krijgen de bestelor- ders, de opdrachten te verwerken en soms staat de telefoon roodg loeiend. Terecht schetste stadssekrf— Chris Willems in zijn openi| toespraak, dat de stadsdiell steeds meer een betere naam) werven en vooral diegenen al werken in een veel gunstigefV waardeerder perspektief bi bevolking overkomen. Dit N ook voor de werklieden, di< tg de hand van hun kennis en h beschikking staande matei steeds meer en beter kunnen teren. Het beeld van de werkman» zoals deze vroege schetst werd, is er niet meer Het beeld van 't catchouken i lueerde gedurende 25 jaaif^'1 steeds betere en meer gun; zin. Wanneer naast de stadsbediei ook de bevolking het nodigt 3n grip en waardering opbren dan is de keten gesloten, waardering stijgt beslist en bezoek aan het «stadsmagazij de hoge vesten» kan alleen n 3, versterkend en bevestigend z Vanuit dit magazijn lopen de den door dc ganse stad via mensen die het overal in da omzetten, met kennis van za en een zeer grote ervaring. E.y*r StP ett iel h LYCEUM AALST DEZE WEEK NAAR NATIONALE VELDLOOP! Zondag 7 maart jl.net even voor 11 uur, diende de Erem bodegemse brandweer uit te rukken; er was brandalarm ge geven vanuit de 3" Industrie zone. Alhoewel het hier ging om een weidebrand (in dit seizoen ge beurt vaak dat het droge gras door een onachtzaam wegge gooide sigaret bvb. in brand geraakt) was er toch reëel ge vaar voor de belendende in dustriegebouwen indien de brand vrij spel zou krijgen. In minder dan geen tijd was de brandweer, die met de Dodge-spuitwagen ter plaatse was, de brand meester. De ei genlijke oorzaak van de brand is niet bekend. EVADE Nadat een tiental scholieren van het Koninklijk Lyceum, Pontstraat, Aalst heel wat hoofdvogels op het Provin ciaal kampioenschap mee naar huis namen, zal deze delegatie deelnemen aan het nationaal veldloopkam pioenschap der rijksscho len. Inderdaad op 3 maart 1976 noteerden we te Herze- le volgende resultatenMi niemen A, meisjes 1e Ee- mans Inge, K.L.Aalst/Ka- detten A meisjes: De Boeck Ria 3e en Mortier Claudine 4e. Kadetten B meisjesVan De Mevisse Carineleen Van De Meulebroucke Christine 9e en tenslotte scholieren meisjes Coppens Lutgarde 2e Goossens Sylviane 9e en Rottiers Nadine 10e. waren deze drie laa meisjes die er voor zor dat hun school ook een k a~ sementsprijs mee naar f. bracht. Bij de kadettei meisjes eindigde het ceum als 2e in het kla ment. Bij de jongens eindigde cobs Thijs als 16e op n deelnemers in de reeks niemen B, bij de kadetted wist Saegerman Patrick 7e plaats te behalen opf' deelnemers. In totaal namen een scholieren deel aan veldloop, een mooi result dus voor de leerlingen het Lyceum.

De Voorpost | 1976 | | pagina 4