A B 0 H. L 0 R T u JEUGDPflöinfl EUWS JUVEflEZ zele ABC TUF-TUF oqI/I KLRK/On ooi/I JEUGD EN WETENSCHAP VP/ILOn ctdl/t VOLT 71 uiieze TERLinDEfl ooi/I JOKO bertare FAMILIA HAMME De Voorpost - 7-5-76 - 21 HEB STEEDS BIJ DE HAND UW .EN N TELEFOONNUMMERS. ADRESSEN eeckman 053-70.02.93 De specialist in maatwerk De laagste prijzen der matras sen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super-Bultex r. 18 Aa(st omar 053-21.25.56 Sport levert alle sportuitrustingen aan klubs, scholen e.. handelaars. Rechtstreeks aan fabrieksprijzen (enig in Bel- j gië). Schoolstraat 54, Aalst. endermondse Rijschool 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht door gespeciaHzeerde personen De Dendermondse Rijschool, Veldstraat 47, Sint-Gillis-Dendermonde, leert U sturen zoals het moet. Alle inlichtingen uro-Home 052-21.62.71 Binnenhuisdekoratie O.L -Vrouwstraat 33. Lebbeke. De het interieur. I esmeed 052-21.27.62 metalen trappen^apleuningen, balkon- en terrasafsluitin- gen, poorten pnz M. De Backer, Kon Albertstraat 75, Dendermonde. ian 052-21.38.16 Michem Tapison, nylontapijt, en andere vloerbekledingen in overgrote keus bij Herman Michem, Poöaulaan 16, St- Gillis-Dendermonde Vraag vrijblijvend inlichtingen. Po-Sport 052-21.17.59 Alles, maar dan ook alles van sportartikelen, alsook sport- kledij en camping Statiestraat 21, Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels Lom, leen gerust 053-21.60.16 op handtekening Hypotheken, verzekerde geheimhou ding Inlichtingen bij Van den Berghe, Droeskouterstr 12. attoflex 052-21.11.77 de bedvering voor een goede nachtrust Verdeler voor de streek Meubelen E De Petter Kon Albertstraat 14. Sint-Gillis-Dendermonde. I eubelen De Wolf 053-21.63.91 De grootste meubelzaak der streek. Molendries 3, AALST vergordijnen 052-21.35.50 ploegstoffen (alleenverkoop voor het gewest) v gordijnen, gardisette. tergal enz Zonneblinden, Luxaflex, Louver- drape, vouwdeuren, modern fold, meten, afwerken1 en plaatsen Guido Michem, Potiaulaan 11Dendermonde. ubliciteit 052-21.40.60 een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een een voudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar speaa- juando 052-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig te maken: quis, quid, quo, quando, quomodo enz: wie, wat, waar, wanneer en hoe? Het antwoord op die vragen in verband met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuyper oelste Kleding de zaak die met haar tijd-meegaat. Franz Courtensstraat 32, Dendermonde 052-21.16.11 Couponnenhuis 053-21.27.77 Enig in Aalst en omstreken. Zelfbediening van alle stoffen (zelfs per m.) Moorselbaan 556 Aalst zoekt 052-21.21.20 gezelschapsspelen voor groot en klein Een overgrote keus vindt U in de boek- en papierhandel P Van Geertruyep-De Ridder, Dijkstraat 5. Dendermonde Ook alle planafdrukken. lan weekbladen tot visitekaartjes 052-21.40.60 alles even keurig en verzorgd In Groep De Cuyper gaat het er niet om of het over een ultrasnelle rotatiepers dan wel óver een oerpreaeze Heidelberg loopt Kwaliteit primeert I y n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw inbreng en onze vaklui geven samen een fijn resultaat aan uw rekla- meproblemen Bel even naar Groep De Cuyper I vonne en Jozef 053-70.33.95 rijden met een bromfiets van Hofman, Gentsestraat 4-6, Aalst Alle herstellingen, 1 jaar waarborg, gratis onder houd. Prijzen vanaf 4 900 F tot 150.000 F Alle modellen uit voorraad leverbaar WEEKPROGRAMMA Vr. 8 mei 19.00 Opendeur hobbyklubwerking Za. 8 mei 19.00 instuif Zo9mei 10.00opendeur RCA tel. 052-21.22.72 Kunstgalerij. Tentoonstellingen - retrospectieven - open bare verkopingen - Antikwiteiten - Dorpstraat 46, Grem- bergen. Vorig weekend had ondereen zonnige lentehemel ons derde Baskettornooi plaats. De schiftingen hadden in de voormiddag plaats. Uitslagen Tuf - 't Pompierken 54-55 Den Hoorn - Haaltert 36-63 In de late namiddag had de troosting (3de en 4de plaats) en nadien de finale plaats. Voor de troosting verloor den tuf van De Hoorn. De finale werd gewonnen door Haaltert - proficiat voor 't Pompierken die met hun jonge en splinter - nieuwe ploeg het zeer verdienstelijk derden! Volgend weekend heeft dan ons volleytornooiplaats waar juist 10 ploegen aan deelnemers: Eureka, Move (Oudegem), Volt 71 (Wieze), Liludamo 85, Nijdrop (Opwijk), Terlinden, Ypsilon, V.T.I. (leraars), Dido (Erpe) en den Tuf natuurlijk. Het programmaziet er als volgt uit: Zaterdag 8 meiSchiftingen 1 e Eureka - Move te 11 uur. 2e Tuf Tuf - Liludamo te 13.30 uur 3e Ypsilon -Terlinden te 14.30 uur 4e Dido - Nijdrop te 16.30 uur 5e V.T.I-Volt 71 te17.30uur Zondag 9 mei: kwart-halve in finale vanaf 14.30 uur kwart- en halve finales te 20 uur finale. Alle wedstrijden worden gespeeld op het terrein van den tuf, Zonnestraat 20 te Aalst. Tornooileider is Wauters Pascal (tel. 21.49.50). Moe ten wij het nog herhalen dat nu zaterdag 8 mei te 20 uur Urbanus Van Anus waar den Tuf komt? Wees er ook! Programma van mei Zaterdag 8 mei te 14 uur: verzameling in het jeugd atelier voor de exploratie «Een groene lente...een jong geluid» met kreatief spel, wandeltocht, spel en sport. Zaterdag 15 mei te 14 uur: jeugdatelier: verde re verwerking van de ex ploratie, onder vorm van manuele expressie. Zaterdag 22 mei te 14 uur: Volkse spelen op de Vlaamse kermis, met leu te en plezier. Vrijdag 28 mei te 9 uur: herinrichting van ons ate lier met monitors en mo- nitricen. Medewerkers gevraagd! Zaterdag 29 mei te 14 uur: eindfestiviteit van de exploratie «Een groe ne lente...een jong ge luid». Zondag 30 mei te 10 uur: vergadering van de moni tors en monitricen. Lokaal: Wellekensstraat 45 te Aalst. OILSJT 1900 8ste UITGAVE Ja, het wordt weer anders... Toen op 7 april 1973 gestart werd met de eerste in de reeks «OILSJT 1900» «de goeien aaën toijd» met als bijtitel: «een plezierige romantische avond met samenzang - en samen- dans», lag het in de bedoeling van het inrichtend «T1MAR- CHA» de club van Jeugd en Wetenschap Off. Ond. iets tot stand te brengen weliswaar geïnspireerd op «The Good Old Days» welke in Engeland op verschillende plaatsen we kelijks de grota massa lokt, maar toch specifiek voor Aalst. De zeven vorige uitgaven wer den steeds in het intieme en aangepaste versierde club lokaal boven 't Pompierke ge houden. Het succes was steeds voortreffelijk: de afwis seling in het programma was daar trouwens een waarborg voor. Tijdens de zevende uitgave was het «CORUM ALOSTUM IMPERIALE» te gast. Deze groep voorstellen zal wel over bodig zijn en zou eigenlijk een affront voor deze mensen be tekenen. Immers elk rechtge aard Aalstenaar kent hen. Voor deze achtste uitgave welke doorgaat op zaterdag 22 mei te 20 u. werd gedacht dat de tijd om het nog groter aan te vatten en het initiatief verder te ontwikkelen, aange broken was. Dus nu niet meer in het kleine «Timarcha» maar nu in de zaal «MADELON». We waagden deze stap temeer omdat ondertussen het «Co- rum Alostum» zijn volledige medewerking had toegzegd. Verder op het welgevuld pro gramma o.a. de «Chevaliers van de Koolstraat», orgelist Gunther en uiteraard.... DE ZAAL! Meer details volgende keer! Deze week besteden we e- ven uitsluitend aandacht aan enkele singles van eigen bodem. Vooral omdat er een merkbare verbetering in de kwaliteit van onze Vlaamse single-produktiesopte mer ken valt. Vivi verdient met haar nieu we plaatje in elke geval extra aandacht. Hiermee is deze dynamische zangeres aan haar tweede 45 toerenplaat bij CBS toe. Na «Laat de liefde/Ik ben blij» (CBS 3707) brengt deze vooruit strevende platenfirma nu nu ook haar «Guitar Man/Ik zie de ster der liefde» (CBS 4105) op de markt. Wie is nu Vivi die sinds enkele jaren steeds weer in het voorprogramma van Freddy Breek te vinden is? Viviane Kox werd in Turn hout in een muzikale familie geboren en het was dan ook niet verwonderlijk dat het levendig meisje zich naast haar beroep van lerares ze denleer meer en meer voor de showbis ging interesse ren. En niet enkel als een hobby maar met een gefun deerde professionele inzet. Het sukses liet dan ook niet op zich wachten geslaagde deelname aan énkele zang- crochets en finaliste van FEESTWEEK-END 5 JAAR JEUGDKLUB YPSILON Vrijdag 21 mei: vanaf 18.30 uur receptie ter gelegen heid van de5de verjaardag van Jeugdklub Ypsilon met om 20.30 uur een voordracht door de klubverantwoor- delijke over: jeugdklubhuiswerking en werking van jeugdklub Ypsilon. Zaterdag 22 mei: Verbroederingsfeest met andere jeugdklubso.a. Terlinden en Tuf Tuf en... —spel zonder grenzen op de koer van de meuleschette —free podium —een hapje eten 19.30 uur The Dansant in de zaal van 't Kapel leke Zondag 23 meiOpen deur dag De klub staat open voor iedereen vanaf 10.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 23.30 uur met onder meer: —een permanent oor waar U op alle vragen rond de klub en zijn werking, vroeger en nu, een antwoord krijgt. —een Minitentoonstelling over het wat en hoe van de klub —gelegenheid tot eten van een lekkere brochette —vanaf 18.00 uur doorlopend optreden van Is Cuma Liom Vorige zondag zijn wij op bezoek geweest naar het fort van Breendonk. het was erg leerrijk. Meer hierover leest U in de volgende Voltmeter. Vrijdag 7 mei: heeft er een privaat feestje plaats, toe gang enkel voor genodigden. Zaterdag 8 meit te 17.30 u: Volley-tornooi in Aalst. Spe lers en supporters, tijdig op post. Wij spelen tegen het VI uit Aalst. Wanneer wij win nen moet er 's zondags ook nog een wedstrijd gespeeld worden, dus.... hou er de moed maar in. Eveneens op zaterdag 8 mei heeft er te 20 uur een bal plaats in het Wiezehof, met o.a. uitreiking van de trofees van sportverdienste. Volgens de aankondigingen zal het een leuke avond worden. Zondag 9 mei: waarschijn lijk volley (halve finale eventueel finale) Vrijdag 14 mei te 20 u: Filmforum met de laatste film in de reeks. Deze keer is het Angela, deze film leunt aan bij het «Love Story» genre, echt de moeite waard om te kijken. Inkom 40F. leden van Chiro of 71 Volt betalen slechts 30F. Een reden te meer om lid te worden van onze klub. Het voetbalseizoen is voor onze ploeg geëindigd: wij hebben een verdienstelijke derde plaats behaald met 37 punten op 27 matchen: slechts drie punten achter stand op kampioen Sint-Jo- ris is heel miniem: onze balgoochelaars zullen vol gend jaar wel resoluut de titel kunnen spelen! Op vrijdag 7 mei: wordt de sterrewacht in Grimbergen bezocht: wij vertrekken aan de klub te 19 ur stipt, leder een is welkom! Op zaterdag 8 mei speelt onze basket ploeg een vrien denwedstrijd tegen 't Pom pierken en dit op de speel plaats. Aanvang te 15 uur. Onze volleyballers nemen op dezelfde dag deel aan het massatornooi van Tuf uf: aanvang te 14.30 uur: wij verwachten op beide mani festaties een schare suppor ters om onze spelers aan te moedigen!!! Op zondag 9 mei: instuif te 14 uur met «andere muziek». Op woensdag 12 mei: komt de beheerraad samen te 20 uur. Op donderdag 13 mei: ani- malievergadering te 19.30 uur. Op zaterdag 22 mei: dia- en informatieavond over de opgravingen in Moorsel: e- nige kans om de Hadisto- werking te leren kennen In de namiddag wordt deel genomen aan de Spel Zon der Grenzen dat ter gelegen heid van 5 jaar Ypsilon zal georganiseerd worden. Verder: elke woensdag te 19 uur: basket volleybaltrai ning. Elke zondag te 9.30 uur: zwemuurtje in het stedelijk zwembad. Ontdek de Ster. In 1964 is ze, na een reeks vervol ma- kingskursussen, klaar om - onder meer met The Jokers - aan een denderende loop baan te beginnen. Diverse nummers, zowel in het ne- derlands als in het frans, genoten een opmerkelijke belangstelling in binnen- en buitenland. Zo geraakt haar Shalom» (1973) op de derde plaats van de Japanse hitpa rade. Maar vooral als festi valzangeres werd V! 'i ge waardeerd: op haar palma res vinden we het Songfesti val van Split (1973) en de Persprijs van het Yes-festi- val te Oostende (1971). Te vens won ze in 1975 te Mid- delkerke de Gouden Sirene. Niet te verwonderen dus dat CBS grote interesse had voor deze Vlaamse zange res. «Guitar Man» is een zeer sterk nummer van de ex-jo- kers Clauwers en Sigo ter wijl «Ik zie de ster der I iefde» meer van het vlotte meezin gerssoort is. We staan hier in elk geval voor een zeer goedeproduktiediewein de Vlaamse toptien zeker nog zullen ontmoeten. Ook Vivi's echtgenoot, Lou Nielsen, werd door CBS on der de arm genomen en brengt bij deze maatschap pij zijn tweede single uit. In 1975 teerden we hem reeds kennen met «Net als vroeger/1985» (CBS 3763) en nu verrast hij ons met zijn nieuwe plaat «Heel mijn hart/Als je nu alleen bent» (CBS 4225). Zijn roman tische ingesteldheid komt duidelijk tot uiting. «Heel mijn hart» dat Lou met zijn warme stem op meesterlijke wijze vertolkt. Ook in de meezinger «Als je alleen bent» toont hij zich mins tens evenzeer in zijn ele ment. Deze jonge Vlaming van Zweedse afkomst - hij trekt trouwens regelmatig op fa miliebezoek naar Zweden - is onder leiding van de CBS- specialisten nu definitief op de professionele toer ver trokken. Zijn rijke ervaring in de showbusiness - hij vorm de in 1962 reeds een eigen jeugdorkest - kan hem hier bij alleen te goede komen. Een naam om te onthouden Lou Nielsen. Diskotheek ruilbeurs Kickerkompetitie 2de af-*- deling 19.00 uur Juvenes Flash Back Disco-show met Goud van oud uit de sixties oude, bestofte en nog weinig gehoorde melo dietjes grijsgedraaide, kei hard krakende produkten van recente muziekge schiedenis. -vierkante platen omdat in die pionierstijd het wiel nog niet overal in gang gevonden had. Juvenes flash back disco-show Vrijdag 7 mei: jongeren- raad 20 uur - planning van de lustrumviering. Zaterdag 8 mei: verbroe dering in Joko met jeugd huis Den Hert uit Lokeren met in de namiddag om 15 uur voetbalwedstrijd, daarna ping-pong - en kickerwedstrijd. Vanaf 19 uur verbroede- ringsinstuif. Vrijdag 14 mei: vergade ring werkgroep lustrum Lustrumviering Programma: vrijdag 21 mei 20 uur. Receptie en voorstelling van poppentheater «Sloe ber» Zaterdag 22 mei 15 uur. Galaoptreden van pop- penteater «Sloeber» met «Het Spook van Belle- gem. Inkom 10 fr. per gezin 20 fr. 19 uur: 2de Free Podium met o a optreden van de gekende Overmeerse groep «De Meergalm». Zondag 22 mei 11 uur. Receptie en opening vna de tentoonstelling «5 jaar Joko» 15 uur: volksspelenna middag. 17 uur: Breugelfeest met gebakken pensen, pan nekoeken enz. Jeugdklub Familia orga niseert in samenwerking met Bloso een sport filmavond op vrijdag 7 mei te 19.45 uur in zaal Familia, P.Van der jeugdlaan te Hamme. Het is een filmavond die on getwijfeld een breed pu bliek zal interesseren. Er werden ongeveer de vol gende films aange vraagd ploegspel in bas ket-bal I. Een zeer interes sante kleurfilm over de pretaktiek en de taktiek van de basketbalsport. Een film voor de echte basket bal I ief hebber Voor de judo-liefhebbers is er de film «Wat is ju do?». Een unieke film die de grondbeginselen van deze populaire sport na der bekend maakt. Voor de zwemliefhebbers is er een Nederlandse film o- ver «De Dolfijnslag». De ze film handelt vooral o- ver de techniek van deze sport. De tafeltennis sport liefhebbers komen zeker aan hun trekken met de film «Hongaarse tafeltennissport». Het is een reportage film over de interland Hongarije- Japan in Boedapest. De verschillende technieken worden dank zij vertraag de opnamen ontleed. Daarbij komt nog een re portagefilm over het in ternationale volley-bal tornooi in Oostende. Vooral de wedstrijden België-Hongarije en Tsjechoslowakije wor den onderde loupe geno men. Tot slot komt een unieke film «I am your heart». Het is een film die aantoont hoe gebrek aan beweging en de zenuw slopende werkomstan digheden een extra zware belasting betekenen voor et hart. Kortom, het wordt echt een film voor de echte sportliefhebbers. Deze filmavond is gratis

De Voorpost | 1976 | | pagina 21